Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#451 2008-02-08 19:14

Re: Treniruočių programos

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:52)

Neprisijungęs

 
zalias
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Dublin, Amzius 22
Registravosi: 2008-02-08
Žinutės: 123
Atsiliepimai: 0

#452 2008-02-08 20:38

Re: Treniruočių programos

Man 21,svoris 82,ugis 188cm,sportuoju jau beveik tris menesiai ir visiskai nepriaugau kuno mases,sportuoju su sunkiais svoriais,pagrinde ant visu pratimu darau  4 priejimus po 8 pakartojimus,darau atsilenkimus kiekviena diena,bet auga tik pilvas ir jis tikrai smarkiai auga.Valgau daug baltymu,angliavandeniu,geriu proteina,amino rugstis ir kreatina,bet rezultatus matau ne raumenyse,o  tik ant pilvo.Raumenys galima sakyti isvis nepaaugo.Kas man yra ne taip?

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#453 2008-02-08 20:48

Re: Treniruočių programos

zalias rašė:

Man 21,svoris 82,ugis 188cm,sportuoju jau beveik tris menesiai ir visiskai nepriaugau kuno mases,sportuoju su sunkiais svoriais,pagrinde ant visu pratimu darau  4 priejimus po 8 pakartojimus,darau atsilenkimus kiekviena diena,bet auga tik pilvas ir jis tikrai smarkiai auga.Valgau daug baltymu,angliavandeniu,geriu proteina,amino rugstis ir kreatina,bet rezultatus matau ne raumenyse,o  tik ant pilvo.Raumenys galima sakyti isvis nepaaugo.Kas man yra ne taip?

gal persitreniruoji, gal per daug kaloriju maiste.. o gal tik kantrybes reikia? smile

Paskutinį kartą taisė edziukasss (2008-02-08 20:48)

Neprisijungęs

 
andrukas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-12-07
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#454 2008-02-08 23:16

Re: Treniruočių programos

zalias rašė:

Man 21,svoris 82,ugis 188cm,sportuoju jau beveik tris menesiai ir visiskai nepriaugau kuno mases,sportuoju su sunkiais svoriais,pagrinde ant visu pratimu darau  4 priejimus po 8 pakartojimus,darau atsilenkimus kiekviena diena,bet auga tik pilvas ir jis tikrai smarkiai auga.Valgau daug baltymu,angliavandeniu,geriu proteina,amino rugstis ir kreatina,bet rezultatus matau ne raumenyse,o  tik ant pilvo.Raumenys galima sakyti isvis nepaaugo.Kas man yra ne taip?

Visur pirma pilva tau pades numesti, tinkamai
subalansuota mityba. Antra, tik 3 menesiai sporto,
nenorek kazko lb ypatingo per toki trumpa laika smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#455 2008-02-09 13:23

Re: Treniruočių programos

Myliu rašė:

taigi, sudare man treneris programa:

I diena

kardio-bendras apsilimas-10 min
nugara-vertikali trauka sedint-4x10
nugara-horizontali trauka sedint-4x10
nugara-hyperekstenzija-4x15
krutine-stangos spaudimas gulint-4x10
krutine-stangos spaudimas kampu-4x10
krutine-ranku suvedimai stovint-4x10
peciai-stangos stumimas i virsu sedint-4x10
peciai-stangos trauka prie galvos-4x10
peciai-atvedimai su hanteliais i sonus-4x10
presas-susitraukimai treniruoklyje gulint-4x15
presas-koju kelimas-4x10

II diena

kardio-bendras apsilimas-10 min
kojos-pritupimai su stanga-4x10
kojos-koju tiesimas treniruoklyje sedint-4x10
kojos-koju lenkimas treniruoklyje sedint-4x10
bicepsas-ranku lenkimas su stanga-4x10
bicepsas-ranku lenkimas su hanteliais stovint-4x10
bicepsas-rankos lenkimas bloke-4x10
tricepsas-stangos spaudimas gulint-4x10
tricepsas-atsispaudimai-4x10
tricepsas-ranku tiesimas su hanteliais pasilenkus-4x10
presas-korpuso lenkimas i sona ant suoliuko-4x15
presas-korpuso lenkimas prie kelio-4x15

ka manote? as siandien atlikau pirmos dienos pratimus, tai man pasirode didelis kruvis ir uztrukau 2 valandas (viska stengiausi daryti labai intensyviai). gal po to pramus ir bus normaliai?
is anksto dekoju uz nuomones.

Pagarbiai,
Simas

pervargsi su tiek pratimų. mad bicepsui ir tricepsui pilnai užtenka 2 pratimų. bėje pirmoje dienoje yra tokių truputį nesąmonių parašyta. man vienas pratimas užkliuvo labai. krūtinė, rankų suvedimai stovint. big_smile paaiškink man jį truputį, kiek suprantu čia kaip plėšimas tik stovint, kur dirba priekinė delta, o ne krūtinė, tokių pratimų niekas nedaro.  dar prie pečių yra bazinis pratimas, kurį reiktų dėt prie nugaros t.y. trauka pasilenkus. galinė delta dirba taip pat jį atliekant bet pagrindas yra nugarai. taigi manau daryk visų pirma krūtinę, paskui nugarą, o paskutinį nugaros pratimą įdėk tą trauką pasilenkus ir poto daryk kitus pečių pratimus. aš taip daryčiau, nors ši programa mano manymu nelabai gera.

Paskutinį kartą taisė jamada (2008-02-09 13:32)

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#456 2008-02-09 13:37

Re: Treniruočių programos

jamada rašė:

Myliu rašė:

taigi, sudare man treneris programa:

I diena

kardio-bendras apsilimas-10 min
nugara-vertikali trauka sedint-4x10
nugara-horizontali trauka sedint-4x10
nugara-hyperekstenzija-4x15
krutine-stangos spaudimas gulint-4x10
krutine-stangos spaudimas kampu-4x10
krutine-ranku suvedimai stovint-4x10
peciai-stangos stumimas i virsu sedint-4x10
peciai-stangos trauka prie galvos-4x10
peciai-atvedimai su hanteliais i sonus-4x10
presas-susitraukimai treniruoklyje gulint-4x15
presas-koju kelimas-4x10

II diena

kardio-bendras apsilimas-10 min
kojos-pritupimai su stanga-4x10
kojos-koju tiesimas treniruoklyje sedint-4x10
kojos-koju lenkimas treniruoklyje sedint-4x10
bicepsas-ranku lenkimas su stanga-4x10
bicepsas-ranku lenkimas su hanteliais stovint-4x10
bicepsas-rankos lenkimas bloke-4x10
tricepsas-stangos spaudimas gulint-4x10
tricepsas-atsispaudimai-4x10
tricepsas-ranku tiesimas su hanteliais pasilenkus-4x10
presas-korpuso lenkimas i sona ant suoliuko-4x15
presas-korpuso lenkimas prie kelio-4x15

ka manote? as siandien atlikau pirmos dienos pratimus, tai man pasirode didelis kruvis ir uztrukau 2 valandas (viska stengiausi daryti labai intensyviai). gal po to pramus ir bus normaliai?
is anksto dekoju uz nuomones.

Pagarbiai,
Simas

pervargsi su tiek pratimų. mad bicepsui ir tricepsui pilnai užtenka 2 pratimų. bėje pirmoje dienoje yra tokių truputį nesąmonių parašyta. man vienas pratimas užkliuvo labai. krūtinė, rankų suvedimai stovint. big_smile paaiškink man jį truputį, kiek suprantu čia kaip plėšimas tik stovint, kur dirba priekinė delta, o ne krūtinė, tokių pratimų niekas nedaro.  dar prie pečių yra bazinis pratimas, kurį reiktų dėt prie nugaros t.y. trauka pasilenkus. galinė delta dirba taip pat jį atliekant bet pagrindas yra nugarai. taigi manau daryk visų pirma krūtinę, paskui nugarą, o paskutinį nugaros pratimą įdėk tą trauką pasilenkus ir poto daryk kitus pečių pratimus. aš taip daryčiau, nors ši programa mano manymu nelabai gera.

"rankų suvedimai stovint." Geras tas pratimas. Pažiūrėk kas dirba http://www.exrx.net/WeightExercises/Pec … ngFly.html Daro ne mažai žmonių.
"dar prie pečių yra bazinis pratimas, kurį reiktų dėt prie nugaros t.y. trauka pasilenkus". Tokio pratimo jo porgramoje nematau. Matau tik štangos trauką prie galvos (smakro, tik kitaip parašyta)
http://www.exrx.net/AnimatedEx/DeltoidLateral/BBUprightRow.gif

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#457 2008-02-09 13:46

Re: Treniruočių programos

3F rašė:

jamada rašė:

Myliu rašė:

taigi, sudare man treneris programa:

I diena

kardio-bendras apsilimas-10 min
nugara-vertikali trauka sedint-4x10
nugara-horizontali trauka sedint-4x10
nugara-hyperekstenzija-4x15
krutine-stangos spaudimas gulint-4x10
krutine-stangos spaudimas kampu-4x10
krutine-ranku suvedimai stovint-4x10
peciai-stangos stumimas i virsu sedint-4x10
peciai-stangos trauka prie galvos-4x10
peciai-atvedimai su hanteliais i sonus-4x10
presas-susitraukimai treniruoklyje gulint-4x15
presas-koju kelimas-4x10

II diena

kardio-bendras apsilimas-10 min
kojos-pritupimai su stanga-4x10
kojos-koju tiesimas treniruoklyje sedint-4x10
kojos-koju lenkimas treniruoklyje sedint-4x10
bicepsas-ranku lenkimas su stanga-4x10
bicepsas-ranku lenkimas su hanteliais stovint-4x10
bicepsas-rankos lenkimas bloke-4x10
tricepsas-stangos spaudimas gulint-4x10
tricepsas-atsispaudimai-4x10
tricepsas-ranku tiesimas su hanteliais pasilenkus-4x10
presas-korpuso lenkimas i sona ant suoliuko-4x15
presas-korpuso lenkimas prie kelio-4x15

ka manote? as siandien atlikau pirmos dienos pratimus, tai man pasirode didelis kruvis ir uztrukau 2 valandas (viska stengiausi daryti labai intensyviai). gal po to pramus ir bus normaliai?
is anksto dekoju uz nuomones.

Pagarbiai,
Simas

pervargsi su tiek pratimų. mad bicepsui ir tricepsui pilnai užtenka 2 pratimų. bėje pirmoje dienoje yra tokių truputį nesąmonių parašyta. man vienas pratimas užkliuvo labai. krūtinė, rankų suvedimai stovint. big_smile paaiškink man jį truputį, kiek suprantu čia kaip plėšimas tik stovint, kur dirba priekinė delta, o ne krūtinė, tokių pratimų niekas nedaro.  dar prie pečių yra bazinis pratimas, kurį reiktų dėt prie nugaros t.y. trauka pasilenkus. galinė delta dirba taip pat jį atliekant bet pagrindas yra nugarai. taigi manau daryk visų pirma krūtinę, paskui nugarą, o paskutinį nugaros pratimą įdėk tą trauką pasilenkus ir poto daryk kitus pečių pratimus. aš taip daryčiau, nors ši programa mano manymu nelabai gera.

"rankų suvedimai stovint." Geras tas pratimas. Pažiūrėk kas dirba http://www.exrx.net/WeightExercises/Pec … ngFly.html Daro ne mažai žmonių.
"dar prie pečių yra bazinis pratimas, kurį reiktų dėt prie nugaros t.y. trauka pasilenkus". Tokio pratimo jo porgramoje nematau. Matau tik štangos trauką prie galvos (smakro, tik kitaip parašyta)
http://www.exrx.net/AnimatedEx/DeltoidL … ghtRow.gif

na apie šitą tai gal ir nieko neskau pratimą.  tik jis taip parašė, kad toks jausmas lyg plėšimą stovint darytų big_smile

Neprisijungęs

 
Mantas1992
Naujas dalyvis
Vietovė: Kedainiai
Registravosi: 2008-02-09
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#458 2008-02-09 23:12

Re: Treniruočių programos

Sveiki man 15 metu ugis ~187 cm svoris ~100 kg .sportuoju jau 5 menesius ir noreciau paklausti kokia su kokia programa tureciau sportuot ir kokie pratimai turetu buti kad uzsiauginciau didelius pecius, rankas bei tobula krutine.o preso nereikia nes as ji ir taip treniruoju . nes kiek sportuoju tiek rezulatu nematau smilesmilestangastangastangahanteliaihanteliaihanteliai

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#459 2008-02-10 10:32

Re: Treniruočių programos

Mantas1992 rašė:

Sveiki man 15 metu ugis ~187 cm svoris ~100 kg .sportuoju jau 5 menesius ir noreciau paklausti kokia su kokia programa tureciau sportuot ir kokie pratimai turetu buti kad uzsiauginciau didelius pecius, rankas bei tobula krutine.o preso nereikia nes as ji ir taip treniruoju . nes kiek sportuoju tiek rezulatu nematau smilesmilestangastangastangahanteliaihanteliaihanteliai

manau, kad daug antsvorio turi. taigi first off all cardio praverstų nemenkai ir mytybos tvarkymas. kai sversi 85-87 kg tada imkis raumens auginimo. mano tokia nuomonė. o dėl pečių krūtinės ir rankų, tai jei neturėsi nugaros geros ir kojų iš rankų irgi nieko gero nebus. arba viską augini, arba kaip sakant nieko.

Neprisijungęs

 
mažvydas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-21
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#460 2008-02-11 16:40

Re: Treniruočių programos

15m ir 100kg yikes

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#461 2008-02-11 16:59

Re: Treniruočių programos

Mantas1992 rašė:

Sveiki man 15 metu ugis ~187 cm svoris ~100 kg .sportuoju jau 5 menesius ir noreciau paklausti kokia su kokia programa tureciau sportuot ir kokie pratimai turetu buti kad uzsiauginciau didelius pecius, rankas bei tobula krutine.o preso nereikia nes as ji ir taip treniruoju . nes kiek sportuoju tiek rezulatu nematau smilesmilestangastangastangahanteliaihanteliaihanteliai

Mantai, visu pirma, matau turi antsvori..nebent esi genetiskai modifikuotas smile
antra, turi i tai kreipti demesi ir pradeti ziureti, ka valgai..jei manai, kad toliuau gali ryti po dvi backas kondensuoto pieno su SELGA sausainiais, bet uztai padarysi atsilenkimu, ir iskas bus ciki - ziauriai klysti..
visu pirma, pasiskaitinek foruma /dietos ir mityba  rasi daug naudingos info, kuria gali pritaikyti sau, nes nesi pirmas, kuris nori numesti svorio..
antra, su raumenu auginimais neskubek, nes tau tik 15..kol kas pora metu pasportuok bendrai..
trecia, isvis patarciau ne i stangine eiti, o plaukima, furbola, krepsini, rankini, boksa lankyt..ir susireguluot maista..
tada galesi galvoti apie raumenis..
ketvirta, jei tavo galvoj vistiek svilpia vejai ir nori gauti atsakyma i klausima, kaip uzsiaugint pecius, krutine ir rankas, tai pasiskaityk skilti /treniruotes wink
..daug info rasi, kuria galesi sau pritaikyti

P.S. man peciams geriausias pratimas yra hanteliu kelimas priesais save..nzn, kaip vadinasi moksliskai smile cia jaunimas geriau zino..isorinei peciu daliai..
bicepsui ir tricepsui nieko geriau nera uz sena gera stanga big_smile
dirbk visa jega, su dideliais svoriais ir viskas augs wink

Neprisijungęs

 
marcius pradedantysis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-07-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#462 2008-02-12 12:54

Re: Treniruočių programos

sweiki kas turi ar gal zino kur yra programa su procentais?

Neprisijungęs

 
Rimvydas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas-Alytus
Registravosi: 2007-08-09
Žinutės: 397
Atsiliepimai: 0

#463 2008-02-12 14:57

Re: Treniruočių programos

Kokiais procentais? Koki reikia kelti svori procentais? Sukonkretink klausima sunku suprasti.

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#464 2008-02-12 15:02

Re: Treniruočių programos

marcius pradedantysis rašė:

sweiki kas turi ar gal zino kur yra programa su procentais?

Jei taip jau reikia procentų, tai jų atskaičiavimas:  http://www.kulturizmas.net/forumas/viewtopic.php?id=501

Neprisijungęs

 
Edgars
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-23
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#465 2008-02-12 18:15

Re: Treniruočių programos

sweiki man 15m su puse ugis 177 sweriu 80kg biski turiu wirsworio(lashiniu)ant pilvo gal galit patarti koke programa man naudoti sportui kad degtu riebalai ir augtu raumenis as noreciau dirbti tik ant soliuko ir acisedes nes nugaros ir kokju nenoriu kocioti nes dar anksti paskiau bus 40metu nebepaeisiu tai gal galit koke programa parodit kad sworis kristu ir raumenis augtu zinoma gali buti ir su cardio,cardio treniro su spaudimu plesimu ir panasei.....pries cardio nesu pries ir gal koke mityba galetumete parodit?....esu jau sportawes 2 menesi big_smile pradedamas sportoti stumiau 50kg db 70kg big_smile dekui laukiu atsakymu

Neprisijungęs

 
andrukas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-12-07
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#466 2008-02-12 18:44

Re: Treniruočių programos

Edgars rašė:

sweiki man 15m su puse ugis 177 sweriu 80kg biski turiu wirsworio(lashiniu)ant pilvo gal galit patarti koke programa man naudoti sportui kad degtu riebalai ir augtu raumenis as noreciau dirbti tik ant soliuko ir acisedes nes nugaros ir kokju nenoriu kocioti nes dar anksti paskiau bus 40metu nebepaeisiu tai gal galit koke programa parodit kad sworis kristu ir raumenis augtu zinoma gali buti ir su cardio,cardio treniro su spaudimu plesimu ir panasei.....pries cardio nesu pries ir gal koke mityba galetumete parodit?....esu jau sportawes 2 menesi big_smile pradedamas sportoti stumiau 50kg db 70kg big_smile dekui laukiu atsakymu

Pirma apie mityba savo susimastyk, poto
apie programa smile

Neprisijungęs

 
Myliu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-06
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#467 2008-02-13 02:44

Re: Treniruočių programos

tai vistik ar reiketu tobulinti ta mano programa ar palikti? jau kuri laika taip sportuoju. sutelpu i 1,5 val. ir tikrai jauciasi kad raumenys dirbo.. po truputeli ir su mityba susitvarkyti bandau, bet sunkiai sekasi smile
dekoju uz atsakymus.

Pagarbiai,
Simas

Paskutinį kartą taisė Myliu (2008-02-18 22:27)

Neprisijungęs

 
marcius pradedantysis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-07-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#468 2008-02-13 15:40

Re: Treniruočių programos

Rimvydas rašė:

Kokiais procentais? Koki reikia kelti svori procentais? Sukonkretink klausima sunku suprasti.

Taip koky svory pagal procentus reik kelt ivairiems pratimamas

Neprisijungęs

 
Edgars
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-23
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#469 2008-02-13 15:51

Re: Treniruočių programos

tai mityba patobulinsiu o koke programa galetumete pasiulit?

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#470 2008-02-14 15:05

Re: Treniruočių programos

marcius pradedantysis rašė:

Rimvydas rašė:

Kokiais procentais? Koki reikia kelti svori procentais? Sukonkretink klausima sunku suprasti.

Taip koky svory pagal procentus reik kelt ivairiems pratimamas

žiūrent ko jums reikia? ryškumo, masės ar jėgos?

Neprisijungęs

 
sakul
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-03
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#471 2008-02-14 17:30

Re: Treniruočių programos

Sveiki. Man 15 metu , ugis ~178cm svoris 62kg. Pradejau lankyti sporto kluba ir man sudare programa,pakomentuokite ja smile
1 Diena
Dviratis 8min
Atsilenkimai treniruoklyje 3x15
Spaudimas gulint 3x10,8,8
Plesimas kampu 3x8
Pek - dek suvedimai 2x10
Spaudimas kojomis gulint 3x12,10,8
Koju lenkimas sedint 3x10
Tricepsas su bloku 4x8
Tricepsas treniruoklyje 3x10 (man jis nepatinka zadu keisti y "Prancuziska lenkima" ar kaip ten su stanga smile )
Blauzda sedint 3x12

2 Diena
Dviratis 8min
Kelti kojas laikantis ant alkuniu 3x15
Prisitraukimai treniruoklyje 4x8
Bloko trauka uz galvos 3x8
Horizontalaus bloko trauka placiai 3x8
Spaudimas nuo peciu sedint 3x12,10,8
Trosai atgal peciams treniruoklyje 3x10
Bicepsas su grindu lynu 3x10
Bicepsas su hanteliu nuo kelio 3x10
Blauzdos sedint 3x12

Neprisijungęs

 
marchiuz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-10-30
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#472 2008-02-14 21:53

Re: Treniruočių programos

sveiki visi wink tai vat turiu tokia programa ir manau nuo kitos savaites padirbeti pagal ja koki menesiuka smile noreciau kad pakomentuotumet kazkiek apie ja:
1 diena (krutines raumenys, dvigalvis žasto raumuo)
1. Štangos spaudimas horizontaliai 4x8
2. Spaudimas kampu 3x9
3. hanteliu spaudimas horiz. (arba atsispaudimai lygiagretese) 2x11
4. Plešimas 3x9
5. Štangos lenkimas stovint 4x8
6. Hanteliu kelimas stovint („Skoto“ suoliuke su štanga) 3x8
7. Hantelis nuo kelio 1x max (2x10)
presas:

2 diena (kojos, peciu raumenys)
1. Pritupimai su štanga 4x10
2. Koju spaudimas staklese 3x9
3. Koju lenkimas staklese gulint ant pilvo 4x10
4. Blauzda staklese 3x12
5. Štangos kelimas i viršu sedint 3x9
6. Hanteliu kelimas i prieki stovint 2x10
7. Hanteliu kelimas i šonus pasilenkus 3x9
8. Atsistojus su hanteliais mostai i šalis 3x9
presas:

3 diena (nugaros raumenys, trigalvis žasto raumuo)
1. Prisitraukimai už galvos arba iš priekio 3x max
2. vieno hantelio trauka pasilenkus 4x8
3. troso trauka sedint 3x9
4. horizontalaus troso trauka 3x12
5. Štangos spaudimas siaurai nuo krutines apacios 3x10
6. Troso trauka stovint 3x9
7. Rankos tiesimas pasilenkus 3x12
8. Prancuziškas spaudimas sedint 1x max
presas:
p.s. tiklas mase. Dar sis tas sita programa isitraukiau www.kulturizmas.net ir biski padariau pakitimu ten kur skliaustuose buvo pratimu isirinkau tuos kurie man labaiausiai patinka... dekuj uz patarimus vyrai! cool

Neprisijungęs

 
Tomazas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2008-02-16
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#473 2008-02-16 11:27

Re: Treniruočių programos

esu pradedantis sportuoju ga 4 menesius ir niekaip negaliu sportuoti pagal normalia programa nes jos neturiu gal koksai sio spoto patyres zmogus galetu man ja sudaryti mano ugis 1,85 o svoris 71kg.Jej kas sudarys is anksto didekis dekui!

Neprisijungęs

 
areliunas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-23
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#474 2008-02-16 15:15

Re: Treniruočių programos

ivertinkit mano programa:
1 diena
spaudimas 4x8
plesimas 4x8
stangos kelimas i virsu 4x8
plasnojimas hanteliais 4x8
prancuziskas spaudimas 4x8
hantelio kelimas uz galvos viena ranka 3x8

2diena
pritupimai 4x8
koju lenkimas treniruoklije 4x8
hantelio trauka pasilenkus 4x8
stangos trauka pasilenkus 4x8
bicas su stanga stovint 4x8
bicas su hanteliu nuo kelio 4x8

treniruotes padarau per valanda, mano ugis ~180cm svoris 65kg , 16metu turiu

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#475 2008-02-16 16:06

Re: Treniruočių programos

Vietoj hantelio traukos prisitrauikimai labiau tiktų.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net