Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#301 2007-12-22 14:45

Re: Masės auginimo programos

varanas rašė:

jei darai 2 pratimus tada geriau lygiagretes gale. Jei 1 (tarkim fullbody) tai gali viena diena spaudima kita lygiagrete.

2 nenormalus - man negaila kad tu spaudimo fanas, nezinia gal nieko per trefke nedarai tik spaudima, nes panasi filosofija.

dar be to kur logika posaki ,,man spaudimas labiau panasus su spaudimu" totaliai nusisnekejai

pirma, tu rasai, kad lygiagretes ir spaudimas panasus pratimai,,,o as rasau, kad Tu neteisus ir spaudimas jau panasesnis i spaudima smile
nenent tada nesusisnekejom..
antra, cia jau pjauni konkreciai big_smile kur nors mano loga matei treiningo?..jauciu, kad ne..tai nebesvaik ir nekomentuok nesamoniu..darau spaudima su stanga, tada spaudima kampu su hanteliais, tada lygiagretes ir gale plesyma...
jai nori kazka pasakyt, tai pasiskaityk visa  tema, o ne is oro ateik ir kazka kritikuok nykstys

Neprisijungęs

 
MTYSON
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-23
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#302 2007-12-22 16:00

Re: Masės auginimo programos

noreciau paklausti,as kilnoju stanga,ir kilnoju stanga,ant pakelto siek tiek suoliuko,kuo tie pratimai skiriasi?
ar kiti raumenys isijunge,ar tie patys tiek ten tiek ten?

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#303 2007-12-22 16:03

Re: Masės auginimo programos

MTYSON rašė:

noreciau paklausti,as kilnoju stanga,ir kilnoju stanga,ant pakelto siek tiek suoliuko,kuo tie pratimai skiriasi?
ar kiti raumenys isijunge,ar tie patys tiek ten tiek ten?

Ant pakelto akcentuojamas krutines virsus

Neprisijungęs

 
varanas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-05-26
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#304 2007-12-22 16:14

Re: Masės auginimo programos

ai krc turim savo nuomone, ir prie jos liksim manau alaus darai 4 pratimus krutinei pagal mane tai vel per daug, ir dauguma kas taip daro neiko nepasiekia, bet gal tu augi ir taip. Cia nesvarbu visi zmones skirtingi ir panasiai taip kad alaus

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#305 2007-12-27 09:16

Re: Masės auginimo programos

varanas rašė:

ai krc turim savo nuomone, ir prie jos liksim manau alaus darai 4 pratimus krutinei pagal mane tai vel per daug, ir dauguma kas taip daro neiko nepasiekia, bet gal tu augi ir taip. Cia nesvarbu visi zmones skirtingi ir panasiai taip kad alaus

nemanau, kad pratimu kiekyje esme, o pakartojimu skaiciuje..
jei vienas darys 4x8, 4x8 ir 4x8
ir as 3x10, 3x10, 2xmax, 2x10, nemanau, kad didziulis skritumas roll
..be to, as nevarau sausai big_smile

Neprisijungęs

 
AudriusSa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-12-09
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#306 2007-12-27 13:42

Re: Masės auginimo programos

Sveiki,

Turiu toki klausimeli... Ar krutinei ne per daug 4 pratimai ? Pradzioi programoje buvau pasidares 3 pratimus, bet poto isidejau dar viena... Buvo toki :

Stangos spaudimas gulint
Hanteliu spaudimas kampu
Plesimas

Dabar isidejus dar 1 gavos taip :

Stangos spaudimas gulint
Hanteliu spaudimas kamp
Pulloveris
Plesimas

Jei keisti i 3 tai kuri geriau isimti ar Pulloveri ar Plesima ? Kuris pratimas vertingesnis ?

Neprisijungęs

 
Gw
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-11-10
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 0

#307 2007-12-27 16:12

Re: Masės auginimo programos

Kuriam laikui uztenka is pagrindinio puslapio 3 dienu splito programos? ir kai pabaigi vel is naujo?

Neprisijungęs

 
andrukas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-12-07
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#308 2007-12-27 16:30

Re: Masės auginimo programos

AudriusSa rašė:

Sveiki,

Turiu toki klausimeli... Ar krutinei ne per daug 4 pratimai ? Pradzioi programoje buvau pasidares 3 pratimus, bet poto isidejau dar viena... Buvo toki :

Stangos spaudimas gulint
Hanteliu spaudimas kampu
Plesimas

Dabar isidejus dar 1 gavos taip :

Stangos spaudimas gulint
Hanteliu spaudimas kamp
Pulloveris
Plesimas

Jei keisti i 3 tai kuri geriau isimti ar Pulloveri ar Plesima ? Kuris pratimas vertingesnis ?

As ir taipat darau krutine. Spaudimas gulint, poto
darau kampa, o po kampo darau plesima+puloveri
iskarto padares plesima, darau puloveri smile

Neprisijungęs

 
Gw
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-11-10
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 0

#309 2007-12-27 19:57

Re: Masės auginimo programos

as tai spaudimas horizantaliai , kampu , hanteliu spaudimas zemyn galva ir arba plesimas arba puloveris

Neprisijungęs

 
Ramaskinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-12-27
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#310 2007-12-27 22:58

Re: Masės auginimo programos

Patarkit kaip geriau pakoreguoti mano programa

Antradienis (Krutine, tricepsas)
1. Stangos spaudimas horizontaliai (5x12,10,8,6,6)
2. Stangos spaudimas kampu (4x12,10,8,8)
3. Plesimas ant horizontalaus (kaitalioju ir kampu) (4x10)
4. Nautilus (3x12)
5. Spaudimas siaurai su stanga (5x12,10,8,6,6)
6. Prancuziskas (4x12,10,8,8)
7. Pasilenkus rankos tiesimas nuo alkunes (4x10)
8. Atsispaudimai ant suoliuko (3xmax)

Ketvirtadienis ( Nugara, bicepsas)
1. Prisitraukimai (3x8)
2. Troso trauka vertikaliai placiai prie kaklo (kaitalioju su trauka prie krutines) (4x12,10,8,8)
3. Hantelio trauka (4x10)
4. Horizantalus troso traukimas siaurai prie pilvo (4x12,10,8,8)
5. Stovint su stanga (5x12,10,8,8,6)
6. Lari Skotas su hanteliais po viena ranka (4x10)
7. Sedint su hanteliais (4x10)
8. Nuo kelienio (3x12)

Sestadienis (Kojos, Peciai)
1. Štangos spaudimas pečiams (kaitalioju su Štangos spaudimas pečiams už galvos) (4x12,10,8,8)
2. Hantelių kėlimas į šalis (4x10)
3.Hantelių kėlimas į priekį (4x10)
4.stangos trauka prie smakro (4x12,10,8,8)
5.Hantelių spaudimas pečiams (4x10)
6.Kojų tiesimas sėdint (4x15,12,10,10)
7.Pritūpimai (4x12,10,8,8)
8.Kojų lenkimas gulint (4x15,12,10,10)
9.Įtūpstai su hanteliais (3x10)
10. Blauzdos sedint (3xmax)


Pirmadieni,Treciadieni,Penktadieni sportuoju thai boksa. Man 22m. Ugis 181cm, svoris 85kg. Noriu uzaauginti daug raumenu mases. Nenaudoju jokiu papildu nieko,tik labai daug valgau kokius 5kart per diena, patarkit profesionalai ar imanoma kaska pasiekti su tokia programa? ar vis del to reikes ivaryt siek tiek chemijos?

Neprisijungęs

 
Arnius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-10-16
Žinutės: 299
Atsiliepimai: 0

#311 2007-12-27 23:06

Re: Masės auginimo programos

na blogiau nebus manau , bet seip programoi tai labai daug pratimu

Neprisijungęs

 
wazoon
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-04
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#312 2007-12-28 20:42

Re: Masės auginimo programos

Na ka gi, pasibaige mano 3 dienu splito 3 menesiu "galiojimo laikas".  Tiesa, su juo sportavau viso puse metu: 3 men priesh metus ir 3 men siemet. Manau sutiksit, kad dabar pats laikas permainoms  Turiu keleta klausimu del naujos programos kurimo. Noriu itraukti i naujaja programa visus bazinius pratimus, taciau nezinau ar ja kurti 1) nuo nulio: galbut pripaisant prie tu baziniu pratimu dar kelis izoliuotus ir visa tai darant full body pagrindu (kaitalioti tiktai pratimu tvarka ir izoliacinius pratimus) ar 2) senaji 3 dienu splita papildyti visais baziniai pratimais - ish nugaros dienos metant koki treniruokli nugarai ir vietoi jo ikishant stangos trauka pasilenkus ar/ir prisitraukimus ir t.t. su kitomis raumenu grupemis. Taigi, visishkai nauja full body programa vs. splitas su itrauktais visais baziniais pratimais kiekvienai raumenu grupei + jame nuo seno buve izoliaciniai pratimai. 22 metai, 179 cm, 68kg

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#313 2007-12-30 22:13

Re: Masės auginimo programos

wazoon rašė:

Na ka gi, pasibaige mano 3 dienu splito 3 menesiu "galiojimo laikas".  Tiesa, su juo sportavau viso puse metu: 3 men priesh metus ir 3 men siemet. Manau sutiksit, kad dabar pats laikas permainoms  Turiu keleta klausimu del naujos programos kurimo. Noriu itraukti i naujaja programa visus bazinius pratimus, taciau nezinau ar ja kurti 1) nuo nulio: galbut pripaisant prie tu baziniu pratimu dar kelis izoliuotus ir visa tai darant full body pagrindu (kaitalioti tiktai pratimu tvarka ir izoliacinius pratimus) ar 2) senaji 3 dienu splita papildyti visais baziniai pratimais - ish nugaros dienos metant koki treniruokli nugarai ir vietoi jo ikishant stangos trauka pasilenkus ar/ir prisitraukimus ir t.t. su kitomis raumenu grupemis. Taigi, visishkai nauja full body programa vs. splitas su itrauktais visais baziniais pratimais kiekvienai raumenu grupei + jame nuo seno buve izoliaciniai pratimai. 22 metai, 179 cm, 68kg

perdaug nesigilinau čia, bet imk šitą


pirmadienis/trečiadienis/penktadienis.

1. spaudimas gulint. 3x6-10
2. spaudimas virš galvos. 3x6-12
3. pritūpimai.3x6-12
4. mirties trauka.3x6-15
5. trauka pasilenkus.3x6-10
6. trauka link smakro stovint.3x6-12

taip daryk ir bus ok viskas. aš panaškiai dariau. gerai progresavo. 2-3 mėnesius taip daryk, gerai valgyk ir po šios programas darymo paiilsėk biški. savaitę ar dvi.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#314 2007-12-31 11:08

Re: Masės auginimo programos

jamada rašė:

wazoon rašė:

Na ka gi, pasibaige mano 3 dienu splito 3 menesiu "galiojimo laikas".  Tiesa, su juo sportavau viso puse metu: 3 men priesh metus ir 3 men siemet. Manau sutiksit, kad dabar pats laikas permainoms  Turiu keleta klausimu del naujos programos kurimo. Noriu itraukti i naujaja programa visus bazinius pratimus, taciau nezinau ar ja kurti 1) nuo nulio: galbut pripaisant prie tu baziniu pratimu dar kelis izoliuotus ir visa tai darant full body pagrindu (kaitalioti tiktai pratimu tvarka ir izoliacinius pratimus) ar 2) senaji 3 dienu splita papildyti visais baziniai pratimais - ish nugaros dienos metant koki treniruokli nugarai ir vietoi jo ikishant stangos trauka pasilenkus ar/ir prisitraukimus ir t.t. su kitomis raumenu grupemis. Taigi, visishkai nauja full body programa vs. splitas su itrauktais visais baziniais pratimais kiekvienai raumenu grupei + jame nuo seno buve izoliaciniai pratimai. 22 metai, 179 cm, 68kg

perdaug nesigilinau čia, bet imk šitą


pirmadienis/trečiadienis/penktadienis.

1. spaudimas gulint. 3x6-10
2. spaudimas virš galvos. 3x6-12
3. pritūpimai.3x6-12
4. mirties trauka.3x6-15
5. trauka pasilenkus.3x6-10
6. trauka link smakro stovint.3x6-12

taip daryk ir bus ok viskas. aš panaškiai dariau. gerai progresavo. 2-3 mėnesius taip daryk, gerai valgyk ir po šios programas darymo paiilsėk biški. savaitę ar dvi.

Jau antra karta žmogui duodi savo kurybos programa, viena kart jau sakiau kas joje blogai, tai nesikartosiu daugiau, o wazoon patarsiu iš pagrindinio puslapio pasiimt waterburio programa. O jamadai dar karta palinkėsiu neklaidint žmonių.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#315 2008-01-01 19:28

Re: Masės auginimo programos

studentas rašė:

jamada rašė:

wazoon rašė:

Na ka gi, pasibaige mano 3 dienu splito 3 menesiu "galiojimo laikas".  Tiesa, su juo sportavau viso puse metu: 3 men priesh metus ir 3 men siemet. Manau sutiksit, kad dabar pats laikas permainoms  Turiu keleta klausimu del naujos programos kurimo. Noriu itraukti i naujaja programa visus bazinius pratimus, taciau nezinau ar ja kurti 1) nuo nulio: galbut pripaisant prie tu baziniu pratimu dar kelis izoliuotus ir visa tai darant full body pagrindu (kaitalioti tiktai pratimu tvarka ir izoliacinius pratimus) ar 2) senaji 3 dienu splita papildyti visais baziniai pratimais - ish nugaros dienos metant koki treniruokli nugarai ir vietoi jo ikishant stangos trauka pasilenkus ar/ir prisitraukimus ir t.t. su kitomis raumenu grupemis. Taigi, visishkai nauja full body programa vs. splitas su itrauktais visais baziniais pratimais kiekvienai raumenu grupei + jame nuo seno buve izoliaciniai pratimai. 22 metai, 179 cm, 68kg

perdaug nesigilinau čia, bet imk šitą


pirmadienis/trečiadienis/penktadienis.

1. spaudimas gulint. 3x6-10
2. spaudimas virš galvos. 3x6-12
3. pritūpimai.3x6-12
4. mirties trauka.3x6-15
5. trauka pasilenkus.3x6-10
6. trauka link smakro stovint.3x6-12

taip daryk ir bus ok viskas. aš panaškiai dariau. gerai progresavo. 2-3 mėnesius taip daryk, gerai valgyk ir po šios programas darymo paiilsėk biški. savaitę ar dvi.

Jau antra karta žmogui duodi savo kurybos programa, viena kart jau sakiau kas joje blogai, tai nesikartosiu daugiau, o wazoon patarsiu iš pagrindinio puslapio pasiimt waterburio programa. O jamadai dar karta palinkėsiu neklaidint žmonių.

nieko niekas neklaidina tongue pagrindiniam puslapyje ''š'' programos.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#316 2008-01-01 20:09

Re: Masės auginimo programos

Matosi kiek nusimanai apie sporta.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#317 2008-01-01 20:28

Re: Masės auginimo programos

studentas rašė:

Matosi kiek nusimanai apie sporta.

nusimau neblogai apie sportą tongue. bėje žodis sportas nereikšia tik kulturizmas tai tiek tongue. bėje kiek esu matęs tokių pasakymų yra programa ten 4 pratimai fullbody. ir sako dirba visi raumenys o pečioams yra vienas pratimas spaudimas virš galvos. ir dirba tik priekinė delta ir sako dirba pečiai ir daugiau nereikia pratimų pečiams. čia utiutiu nusišnekėjims didžiausias. lollollol ir dar sako fullbody lol pagal tokią programa dirbat už pusmečio ar metų disproporcijos būtų. krc ir dar sako aš neišmanau lollol tai tiek. neturiu laiko čia daugiau plėstis.

Paskutinį kartą taisė jamada (2008-01-01 20:31)

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#318 2008-01-01 21:50

Re: Masės auginimo programos

jamada rašė:

studentas rašė:

Matosi kiek nusimanai apie sporta.

nusimau neblogai apie sportą tongue. bėje žodis sportas nereikšia tik kulturizmas tai tiek tongue. bėje kiek esu matęs tokių pasakymų yra programa ten 4 pratimai fullbody. ir sako dirba visi raumenys o pečioams yra vienas pratimas spaudimas virš galvos. ir dirba tik priekinė delta ir sako dirba pečiai ir daugiau nereikia pratimų pečiams. čia utiutiu nusišnekėjims didžiausias. lollollol ir dar sako fullbody lol pagal tokią programa dirbat už pusmečio ar metų disproporcijos būtų. krc ir dar sako aš neišmanau lollol tai tiek. neturiu laiko čia daugiau plėstis.

Tai jeigu pagal tave atsirastų disproporcijos, tai kam tada siūlai?

Dirbant tokia programa, kurioje nėra jokių periodizacijos požymių, greitai persitreniruosi ir neprogresuosi.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#319 2008-01-02 10:43

Re: Masės auginimo programos

jamada rašė:

studentas rašė:

Matosi kiek nusimanai apie sporta.

nusimau neblogai apie sportą tongue. bėje žodis sportas nereikšia tik kulturizmas tai tiek tongue. bėje kiek esu matęs tokių pasakymų yra programa ten 4 pratimai fullbody. ir sako dirba visi raumenys o pečioams yra vienas pratimas spaudimas virš galvos. ir dirba tik priekinė delta ir sako dirba pečiai ir daugiau nereikia pratimų pečiams. čia utiutiu nusišnekėjims didžiausias. lollollol ir dar sako fullbody lol pagal tokią programa dirbat už pusmečio ar metų disproporcijos būtų. krc ir dar sako aš neišmanau lollol tai tiek. neturiu laiko čia daugiau plėstis.

Norėjai protingai pašnekėt, bet nepavyko, pasižiurėk į savo programa sudėjai visus bazinius pratimus kiek žinai ir fsio, jau full-body. Nenoriu aiškint perdaug, tokie kaip tu vistiek nesupranta, tiesiog negaliu žiurėt kaip naujokui toki š*** kiši, kartais geriau susilaikyt nuo patarinėjimų, protingiau atrodai. Ar duodamas žmogui programa prisiimi, bent dalį atsakomybės, turbūt kad ne.

Neprisijungęs

 
kestas76
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-02
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#320 2008-01-02 12:24

Re: Masės auginimo programos

neklausyk tu ubagu.noreciau i juos paziureti kaip atrodo.galiunai su 38cm.bicepsais.zodziu taip;treniruote mazdaug 1val.dvi raumenu grupes ir 4 pratimai per treniruote.geras apsilimas.baziniai pratimai.taisiklinga technika.paskutiniai pakartojimai gali buti su partnerio pagalba.3serijos5-8pakartojimai.aisku rezimas mityba,papildai pagal galimybes.kiekviena treniruote stenkis padaryti vis daugiau negu buvo pries tai.arba svori padidink arba pakartojimus 1-2kartus.viena raumenu grupe treniruok 1 karta per savaite.krutineidaryk spaudima ant tiesaus ir nuozulnaus suolelio,nugarai trauka pasilenkus placiai ir prisitraukimus...zodziu po du bazinius pratimus bet taip su atsidavimu.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#321 2008-01-02 12:40

Re: Masės auginimo programos

kestas76 rašė:

neklausyk tu ubagu.noreciau i juos paziureti kaip atrodo.galiunai su 38cm.bicepsais.zodziu taip;treniruote mazdaug 1val.dvi raumenu grupes ir 4 pratimai per treniruote.geras apsilimas.baziniai pratimai.taisiklinga technika.paskutiniai pakartojimai gali buti su partnerio pagalba.3serijos5-8pakartojimai.aisku rezimas mityba,papildai pagal galimybes.kiekviena treniruote stenkis padaryti vis daugiau negu buvo pries tai.arba svori padidink arba pakartojimus 1-2kartus.viena raumenu grupe treniruok 1 karta per savaite.krutineidaryk spaudima ant tiesaus ir nuozulnaus suolelio,nugarai trauka pasilenkus placiai ir prisitraukimus...zodziu po du bazinius pratimus bet taip su atsidavimu.

Ubagais gal nereikia nieko vadint, pats irgi neaišku kiek pasiekes esi, prie kompo atrodo vien kulturistai sėdi, tik gatvėj kažkodėl nelabai tokių matosi. Šiaip tai suntinku su tavo nuomone kuo paprastesnė programa tuo geriau, nieko nereikia išradinėt, pagrindiniai baziniai pratimai ir pastoviai didinami darbiniai svoriai viskas ko reikia.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#322 2008-01-02 13:04

Re: Masės auginimo programos

3F rašė:

jamada rašė:

studentas rašė:

Matosi kiek nusimanai apie sporta.

nusimau neblogai apie sportą tongue. bėje žodis sportas nereikšia tik kulturizmas tai tiek tongue. bėje kiek esu matęs tokių pasakymų yra programa ten 4 pratimai fullbody. ir sako dirba visi raumenys o pečioams yra vienas pratimas spaudimas virš galvos. ir dirba tik priekinė delta ir sako dirba pečiai ir daugiau nereikia pratimų pečiams. čia utiutiu nusišnekėjims didžiausias. lollollol ir dar sako fullbody lol pagal tokią programa dirbat už pusmečio ar metų disproporcijos būtų. krc ir dar sako aš neišmanau lollol tai tiek. neturiu laiko čia daugiau plėstis.

Tai jeigu pagal tave atsirastų disproporcijos, tai kam tada siūlai?

Dirbant tokia programa, kurioje nėra jokių periodizacijos požymių, greitai persitreniruosi ir neprogresuosi.

aš 2-3 mėnesius sportuoju pagal vieną programą tongue. jus prisiskaitot žiūriu perdaug ir savo teroriją kišat kitiems. esu išbandęs tą programą ir tikrai geriau nei tos jūsų iš pagrindinio puslapio,. visokie pratimai su lynais ar darkokiom nesąmonėm, gerai baigem .vsio paką smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#323 2008-01-02 13:06

Re: Masės auginimo programos

studentas rašė:

jamada rašė:

studentas rašė:

Matosi kiek nusimanai apie sporta.

nusimau neblogai apie sportą tongue. bėje žodis sportas nereikšia tik kulturizmas tai tiek tongue. bėje kiek esu matęs tokių pasakymų yra programa ten 4 pratimai fullbody. ir sako dirba visi raumenys o pečioams yra vienas pratimas spaudimas virš galvos. ir dirba tik priekinė delta ir sako dirba pečiai ir daugiau nereikia pratimų pečiams. čia utiutiu nusišnekėjims didžiausias. lollollol ir dar sako fullbody lol pagal tokią programa dirbat už pusmečio ar metų disproporcijos būtų. krc ir dar sako aš neišmanau lollol tai tiek. neturiu laiko čia daugiau plėstis.

Norėjai protingai pašnekėt, bet nepavyko, pasižiurėk į savo programa sudėjai visus bazinius pratimus kiek žinai ir fsio, jau full-body. Nenoriu aiškint perdaug, tokie kaip tu vistiek nesupranta, tiesiog negaliu žiurėt kaip naujokui toki š*** kiši, kartais geriau susilaikyt nuo patarinėjimų, protingiau atrodai. Ar duodamas žmogui programa prisiimi, bent dalį atsakomybės, turbūt kad ne.

aš bent patariu žmogui, o tu jį kaip sakant pasiunti na..... pasimt programą iš pagrindinio puslapio. nu nežinau ar taip reiktų daryt. bėje norėčiau pamatyt, kokią tu programą jam pasiūlytum big_smile. duotum tokią programą kur krūtinė daroma kartu su bicu, kaip kažkuris iš jūsų moderatorių kažkada mačiau davėt big_smile.

Paskutinį kartą taisė jamada (2008-01-02 13:08)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#324 2008-01-02 13:33

Re: Masės auginimo programos

Aš bent neduodu savo kurybos programų, pagarindiniam puslapy yra labai įvairių programų, kai kurias esu ir pats išbandes ir nieko blogo negaliu pasakyt apie jas. Aš pokolkas logiškai stengiuosi galvot, vienoj dienoj atlik pritupimus, m trauka ir štangos trauka pasilenkus, nesiūlyčiau niekam, totalus nugaros tiesemūjų raumenų pertreniravimas, norėčiau pažiurėt kaip tu atlieki štangos trauka po m traukos, arba imi vaikiška svori arba darai visas suklypes, paskui ir skundžiasi, kad stuburus skauda, spaudimo pratimai irgi žiauriai užakcentuoti, nugara pabaigai palikta kai jau visai nėra jėgų, tai ar taip turi atrodyt tvarkinga programa. Siūlyčiau ir tau daugiau pasiskaityt.

Neprisijungęs

 
Gw
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-11-10
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 0

#325 2008-01-04 22:21

Re: Masės auginimo programos

As manau kad nieko gero nera is tos mases

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net