Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tomcikas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kavarskas
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 136
Atsiliepimai: 0

#126 2008-03-03 21:05

Re: Treniruotės namų sąlygomis

pamparam rašė:

Labai prašau patarikite kokius be svarmenu pratimus daryti man 13 uz 4dienu sueis 14 ,tad patarkit kokie pratimai tiktu(be svarmenu):
1.pečių raumenim
2.krutines raumenim
3.nugaros raumenim
4.trigalviui žasto raumeniui(tricepsui)
5.Dvigalviui žasto raumeniui(bicepsui)
6.Keturgalvui šlaunies raumenui
7.Pakinklių raumenims
8.Blauzdų ramenims
ps.modernatoriai nerakinkit temos ,prasau,nes as nelabai randu info.

Daryk atsispaudimus, prisitraukimus, pritūpimus, atsilenkimus, bėgiok ir t.t Dar ko nors pats prisigalvok smile Ir kodėl be svarmenų?roll

Neprisijungęs

 
Merdejantis
Naujas dalyvis
Vietovė: plungė
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#127 2008-03-03 22:38

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Daryk atsispaudimus,pritupimus,prisitraukimus,bėgiok.Bet ištikrūju gerų rezultatu be hantelių,be treniruoklių ir štangų nelabai įmanoma.Patarčiau pataupyti pinigus ir nusipirkti suolelį ,štangą ,hantelius tada jau bus geriau.Sekmės.

Neprisijungęs

 
atelonas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-04
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#128 2008-03-04 01:59

Re: Treniruotės namų sąlygomis

[b]Sveiki, triu istiesu didele beda, ji gal ir skambes kaip ir daug kit, bet visgi mana, kad mano kitokia ir labai noreciau sulaukti pagalbos, patarimo.
Esu 19metu, Vilnietis, 184, sveri 95kg. nustojus zaisti krepsini(pries pora metu priaugau nuo 84 iki 95). Atsirado pilvas, prasidejo parkes del kno,nzn ka daryti, bandziau sporto kluba lankyti, bet man nesigauna, noreciau lankyti su kokiu treneriu, noreciau lankyti, beleka, kas man padetu suformuoi graz, vyriska kuna, gal turite kas patarimu kokiu treneriu ar kultrizmo treniuociu, na ka nors, nes jau tikrai prasideda, deprisija, neviltis.

Neprisijungęs

 
Merdejantis
Naujas dalyvis
Vietovė: plungė
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#129 2008-03-04 08:43

Re: Treniruotės namų sąlygomis

atelonas rašė:

[b]Sveiki, triu istiesu didele beda, ji gal ir skambes kaip ir daug kit, bet visgi mana, kad mano kitokia ir labai noreciau sulaukti pagalbos, patarimo.
Esu 19metu, Vilnietis, 184, sveri 95kg. nustojus zaisti krepsini(pries pora metu priaugau nuo 84 iki 95). Atsirado pilvas, prasidejo parkes del kno,nzn ka daryti, bandziau sporto kluba lankyti, bet man nesigauna, noreciau lankyti su kokiu treneriu, noreciau lankyti, beleka, kas man padetu suformuoi graz, vyriska kuna, gal turite kas patarimu kokiu treneriu ar kultrizmo treniuociu, na ka nors, nes jau tikrai prasideda, deprisija, neviltis.

O tu biką valgai ,ar laikaisi dietos?

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#130 2008-03-04 09:41

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Merdejantis rašė:

atelonas rašė:

[b]Sveiki, triu istiesu didele beda, ji gal ir skambes kaip ir daug kit, bet visgi mana, kad mano kitokia ir labai noreciau sulaukti pagalbos, patarimo.
Esu 19metu, Vilnietis, 184, sveri 95kg. nustojus zaisti krepsini(pries pora metu priaugau nuo 84 iki 95). Atsirado pilvas, prasidejo parkes del kno,nzn ka daryti, bandziau sporto kluba lankyti, bet man nesigauna, noreciau lankyti su kokiu treneriu, noreciau lankyti, beleka, kas man padetu suformuoi graz, vyriska kuna, gal turite kas patarimu kokiu treneriu ar kultrizmo treniuociu, na ka nors, nes jau tikrai prasideda, deprisija, neviltis.

O tu biką valgai ,ar laikaisi dietos?

jei nori riebala istirpint, tai 5 kartus i savaite sportuok, daug begiok, ir apskritai judrus pratimai lasini degina.aisku gali ir  klube tai daryt ir su svoriais pavarijuot. ir nepamirsk kalorijas reguliuot

Neprisijungęs

 
ausrius94
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-04
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#131 2008-03-04 21:22

Re: Treniruotės namų sąlygomis

sveiki ...... noreciau konsultuotis.

mano ugis 1m60cm 53kg 13metu.....

1) ar man galima pradeti sportuoti?
2)kokius pratimus galima daryti, kokiu nepatartina....
3) sportuosiu namu salygomis ir mokyklos stanginej  stanga


prasyciau patarimu ir kuo greiciau big_smile

Neprisijungęs

 
Borntofight
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-17
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#132 2008-03-04 23:27

Re: Treniruotės namų sąlygomis

ausrius94 rašė:

sveiki ...... noreciau konsultuotis.

mano ugis 1m60cm 53kg 13metu.....

1) ar man galima pradeti sportuoti?
2)kokius pratimus galima daryti, kokiu nepatartina....
3) sportuosiu namu salygomis ir mokyklos stanginej  stanga


prasyciau patarimu ir kuo greiciau big_smile

na mano nuomone truputi ankstoka,bet...manyciau tau reiktu daugiau ant turnyko padirbet,seip fizinio lavinimo pratimu,o rimtai stangas kilnot dar ankstoka manau,tik svarbiausiai jai pradesi saugok nugara labai ir nepamirsk atsilenkimu nugarai,is patirties zinau kad sis pratimas pirma pagalba nuo nugaros traumu... na tiek mano nuomone.

Neprisijungęs

 
Sharkys
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-10-24
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#133 2008-03-13 12:19

Re: Treniruotės namų sąlygomis

as patarciau tikrai dar palaukti bent 3 metus... o dabar siulau eiti i plaukima lb geras dalykas.

Neprisijungęs

 
kosmos
Atkaklus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#134 2008-04-24 23:36

Re: Treniruotės namų sąlygomis

JEI NORI PRADET TOKS JAUNAS BUDAMAS SPORTUOT TAI GERAI BET JEI GALVOJI APIE STANGAS TAI DAR SIEKTIEK LUKTELK, NES TAU TOKIAM AMZIU PRASIDEDA PATS BRENDIMAS, IR JEI NEBIJAI PAZEIS AUGIMO PROCESO IR HORMONU VYSTYMOSI TAI GALI EIT:P . BET AS TAVO VIETOJ EICIAU DABA ARBA I BASEINA AR I LENGVAJA ATLETIKA KOKIA MAZIAU FIZINIO KRUVIO DOUDANCIA SPOTO SAKA NES TAU 1 METAI STANGINEJ GALI PADARYT TRAUMU VISAM GYVENIMUI. TAD SPRESK:nykstys:

Neprisijungęs

 
Pashalietis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-03
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#135 2008-05-03 20:32

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki, vis skaitydavau foruma ir nusprendžiau pats paklaust šio bei to.
Man 18m, ūgis nesiekia 180cm sad sveriu ~71 kg.
Namuose turėjau hantelius 10kg, su kuriais treniravausi 3x per savaite:

Pirmadienis pečiai:
Dariau tik Hantelių kėlimą į šalis 4x8
Hantelių kėlimą į priekį 3x8
Hantelių spaudimą pečiams 4x25
Vizuoaliai treniruote atrode taip:
Hantelių kėlimas į šalis 4x8
Hantelių kėlimas į priekį 3x8
Hantelių spaudimas pečiams 4x25
Hantelių kėlimas į šalis 3x8
Hantelių kėlimas į priekį 2x8
Hantelių spaudimas pečiams 4x25

Trečiadienis krūtinė, nugara:
Hantelių spaudimas 4x25
Hantelio trauka 3x25 (Prisitraukimų nedariau, kadangi oras neleido eiti į lauką)
Plėšimas 4x25
Hantelio trauka 3x25
Hantelių spaudimas 4x35
Hantelio trauka 3x25
Plėšimas 4x35

Penktadienis bicepsas, tricepsas:
Stovint su hanteliais 4x15
Tricepsas sėdint viena ranka 4x15
Atsirėmus į kelėną 4x15
Tricepsas sėdint viena ranka 4x15
Stovint su hanteliais 3x20
Tricepsas sėdint viena ranka 3x25

Įsigijau štanga, pasižiūrėjau programa  http://www.kulturizmas.net/treniruotes/p2_articleid/73 sportuojantiems namuose. Kilo keletas klausimų. Noreciau dar paaugti, žinoma jeigu yra šansų, tad bijau, kad tokie pratimai, kaip mirties trauka ar pritupimai gali stabdyti augimą, ir galbūt net gniuždyti ūgį (nežinau gal ir klystu). Išmetus juos  iš programos sumažėtų pratimų, beto norėčiau ir kojas pamankštint. Didelių rezultatų nesiekiu, tiesiog noriu gražaus kūno, kad suprastumėt ką turiu omeny, pasakysiu, kad tikrai nenorėčiau būt toks kaip Švarcnegeris ar Stalone, man tai negražu.
Beto, ka manot apie treniruotę, kurią iki šiol dariau? 4x15 arba 3x20 bicepsui, kadangi kazkur perskaiciau, jog mažas pakartojimų skaičius kaip pvz 6-8 gali išauginti kaladę, o tai jau nebūtų gražu...

Neprisijungęs

 
kosmos
Atkaklus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#136 2008-05-05 13:34

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Pashalietis rašė:

Sveiki, vis skaitydavau foruma ir nusprendžiau pats paklaust šio bei to.
Man 18m, ūgis nesiekia 180cm sad sveriu ~71 kg.
Namuose turėjau hantelius 10kg, su kuriais treniravausi 3x per savaite:

Pirmadienis pečiai:
Dariau tik Hantelių kėlimą į šalis 4x8
Hantelių kėlimą į priekį 3x8
Hantelių spaudimą pečiams 4x25
Vizuoaliai treniruote atrode taip:
Hantelių kėlimas į šalis 4x8
Hantelių kėlimas į priekį 3x8
Hantelių spaudimas pečiams 4x25
Hantelių kėlimas į šalis 3x8
Hantelių kėlimas į priekį 2x8
Hantelių spaudimas pečiams 4x25

Trečiadienis krūtinė, nugara:
Hantelių spaudimas 4x25
Hantelio trauka 3x25 (Prisitraukimų nedariau, kadangi oras neleido eiti į lauką)
Plėšimas 4x25
Hantelio trauka 3x25
Hantelių spaudimas 4x35
Hantelio trauka 3x25
Plėšimas 4x35

Penktadienis bicepsas, tricepsas:
Stovint su hanteliais 4x15
Tricepsas sėdint viena ranka 4x15
Atsirėmus į kelėną 4x15
Tricepsas sėdint viena ranka 4x15
Stovint su hanteliais 3x20
Tricepsas sėdint viena ranka 3x25

Įsigijau štanga, pasižiūrėjau programa  http://www.kulturizmas.net/treniruotes/p2_articleid/73 sportuojantiems namuose. Kilo keletas klausimų. Noreciau dar paaugti, žinoma jeigu yra šansų, tad bijau, kad tokie pratimai, kaip mirties trauka ar pritupimai gali stabdyti augimą, ir galbūt net gniuždyti ūgį (nežinau gal ir klystu). Išmetus juos  iš programos sumažėtų pratimų, beto norėčiau ir kojas pamankštint. Didelių rezultatų nesiekiu, tiesiog noriu gražaus kūno, kad suprastumėt ką turiu omeny, pasakysiu, kad tikrai nenorėčiau būt toks kaip Švarcnegeris ar Stalone, man tai negražu.
Beto, ka manot apie treniruotę, kurią iki šiol dariau? 4x15 arba 3x20 bicepsui, kadangi kazkur perskaiciau, jog mažas pakartojimų skaičius kaip pvz 6-8 gali išauginti kaladę, o tai jau nebūtų gražu...

nelabai supratau sito dalyko, padarai 3 pratimus, o poto juos ir vel kartoji per nauja, ce jau kazkaip labai man aisku, o programa tj biski padrika, nu ce tik mano nuomone.

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#137 2008-05-05 13:41

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Pashalietis rašė:

Sveiki, vis skaitydavau foruma ir nusprendžiau pats paklaust šio bei to.
Man 18m, ūgis nesiekia 180cm sad sveriu ~71 kg.
Namuose turėjau hantelius 10kg, su kuriais treniravausi 3x per savaite:

Pirmadienis pečiai:
Dariau tik Hantelių kėlimą į šalis 4x8
Hantelių kėlimą į priekį 3x8
Hantelių spaudimą pečiams 4x25
Vizuoaliai treniruote atrode taip:
Hantelių kėlimas į šalis 4x8
Hantelių kėlimas į priekį 3x8
Hantelių spaudimas pečiams 4x25
Hantelių kėlimas į šalis 3x8
Hantelių kėlimas į priekį 2x8
Hantelių spaudimas pečiams 4x25

Trečiadienis krūtinė, nugara:
Hantelių spaudimas 4x25
Hantelio trauka 3x25 (Prisitraukimų nedariau, kadangi oras neleido eiti į lauką)
Plėšimas 4x25
Hantelio trauka 3x25
Hantelių spaudimas 4x35
Hantelio trauka 3x25
Plėšimas 4x35

Penktadienis bicepsas, tricepsas:
Stovint su hanteliais 4x15
Tricepsas sėdint viena ranka 4x15
Atsirėmus į kelėną 4x15
Tricepsas sėdint viena ranka 4x15
Stovint su hanteliais 3x20
Tricepsas sėdint viena ranka 3x25

Įsigijau štanga, pasižiūrėjau programa  http://www.kulturizmas.net/treniruotes/p2_articleid/73 sportuojantiems namuose. Kilo keletas klausimų. Noreciau dar paaugti, žinoma jeigu yra šansų, tad bijau, kad tokie pratimai, kaip mirties trauka ar pritupimai gali stabdyti augimą, ir galbūt net gniuždyti ūgį (nežinau gal ir klystu). Išmetus juos  iš programos sumažėtų pratimų, beto norėčiau ir kojas pamankštint. Didelių rezultatų nesiekiu, tiesiog noriu gražaus kūno, kad suprastumėt ką turiu omeny, pasakysiu, kad tikrai nenorėčiau būt toks kaip Švarcnegeris ar Stalone, man tai negražu.
Beto, ka manot apie treniruotę, kurią iki šiol dariau? 4x15 arba 3x20 bicepsui, kadangi kazkur perskaiciau, jog mažas pakartojimų skaičius kaip pvz 6-8 gali išauginti kaladę, o tai jau nebūtų gražu...

sena tavo programa tai niekam tikusi. pasirink kokia is kulturizmas.net .gali pritupkes pakeisti tada i itupstus. jei ismesi mirties trauka tai manau nieko baisaus. o mazas pakartojimu skaicius kaip 6-8 daugiau didina jega o ne raumens mase. ir beje, stalone visai joks ten kulturistas.  offtopic sekmes

Paskutinį kartą taisė edziukasss (2008-05-05 14:10)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#138 2008-05-05 14:48

Re: Treniruotės namų sąlygomis

6-8 pakartojimai nėra mažas skaičius ir jėga nelabai tinka.

Neprisijungęs

 
Spdz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-05-29
Žinutės: 295
Atsiliepimai: 0

#139 2008-05-05 14:58

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Su 10kg daug nenuveiksi.

Neprisijungęs

 
Erni
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-08
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#140 2008-05-05 18:41

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Mano ūgis 184 cm, svoris apie 82 kg, 17 metų. Namu sąlygomis jau sportuoju apie metus. Pradžiai nupirkau štangą (15 kg).

Dirbau taip 3-4 dienas per savaitę:
Bicas 4x12
Tricas 4x12
Krūtinei - atsispaudimai 4x15
Pressui - atsilenkimai 4x20

Vėliau padidinau štangos svorį iki 20 kg, programos nekeičiau. Dabar turiu jau 30 kg ir dabau vėl šiuos pratimus. Rezultatas tikrai yra, tiek pressas, tiek raumenys ant rankų išaugo. Dabar galvojų eiti į kokią salę, kad galėčiau treniruoti nugarą, kojas ir pečius. Žinau kad galima ir su štangą, bet manau kad salė tikrai nepakenktų, tarkim apie 2 kartus per savaitę? Ką manot?

Neprisijungęs

 
Pashalietis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-03
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#141 2008-05-06 17:22

Re: Treniruotės namų sąlygomis

edziukasss rašė:

Pashalietis rašė:

Sveiki, vis skaitydavau foruma ir nusprendžiau pats paklaust šio bei to.
Man 18m, ūgis nesiekia 180cm sad sveriu ~71 kg.
Namuose turėjau hantelius 10kg, su kuriais treniravausi 3x per savaite:

Pirmadienis pečiai:
Dariau tik Hantelių kėlimą į šalis 4x8
Hantelių kėlimą į priekį 3x8
Hantelių spaudimą pečiams 4x25
Vizuoaliai treniruote atrode taip:
Hantelių kėlimas į šalis 4x8
Hantelių kėlimas į priekį 3x8
Hantelių spaudimas pečiams 4x25
Hantelių kėlimas į šalis 3x8
Hantelių kėlimas į priekį 2x8
Hantelių spaudimas pečiams 4x25

Trečiadienis krūtinė, nugara:
Hantelių spaudimas 4x25
Hantelio trauka 3x25 (Prisitraukimų nedariau, kadangi oras neleido eiti į lauką)
Plėšimas 4x25
Hantelio trauka 3x25
Hantelių spaudimas 4x35
Hantelio trauka 3x25
Plėšimas 4x35

Penktadienis bicepsas, tricepsas:
Stovint su hanteliais 4x15
Tricepsas sėdint viena ranka 4x15
Atsirėmus į kelėną 4x15
Tricepsas sėdint viena ranka 4x15
Stovint su hanteliais 3x20
Tricepsas sėdint viena ranka 3x25

Įsigijau štanga, pasižiūrėjau programa  http://www.kulturizmas.net/treniruotes/p2_articleid/73 sportuojantiems namuose. Kilo keletas klausimų. Noreciau dar paaugti, žinoma jeigu yra šansų, tad bijau, kad tokie pratimai, kaip mirties trauka ar pritupimai gali stabdyti augimą, ir galbūt net gniuždyti ūgį (nežinau gal ir klystu). Išmetus juos  iš programos sumažėtų pratimų, beto norėčiau ir kojas pamankštint. Didelių rezultatų nesiekiu, tiesiog noriu gražaus kūno, kad suprastumėt ką turiu omeny, pasakysiu, kad tikrai nenorėčiau būt toks kaip Švarcnegeris ar Stalone, man tai negražu.
Beto, ka manot apie treniruotę, kurią iki šiol dariau? 4x15 arba 3x20 bicepsui, kadangi kazkur perskaiciau, jog mažas pakartojimų skaičius kaip pvz 6-8 gali išauginti kaladę, o tai jau nebūtų gražu...

sena tavo programa tai niekam tikusi. pasirink kokia is kulturizmas.net .gali pritupkes pakeisti tada i itupstus. jei ismesi mirties trauka tai manau nieko baisaus. o mazas pakartojimu skaicius kaip 6-8 daugiau didina jega o ne raumens mase. ir beje, stalone visai joks ten kulturistas.  offtopic sekmes

Na nezinojau, kad gerb. Stalone nera kulturistas wink dekui, kad apsvietei.
Kai sakot, kad niekam tikusi, prasau bent uzsiminti, kas joje negerai, kad daugiau tokiu klaidu nedaryciau smile Kai pratima kartodavau daug kartu, raumuo labiau uzsipompuodavo, tad maniau, jog taip efektingiau, beto 10kg tikrai mazas svoris kaikuriems raumenims sad
Beto, butu idomu suzinot, stangos spaudima peciams su kokiu svoriu darot? Ar tai galetu buti ~30kg, ar reiketu dirbt su tiek, kad paskutinius pakartojimus vos vos padarytum arba isvis neiskeltum?

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#142 2008-05-06 17:59

Re: Treniruotės namų sąlygomis

jai nori masei daryt, tai uzsidek tiek kad padarytum apie 10 pakartojimu. kai darai tiek daug pakartojimu, kaip 25 ir uzpumpuoji, tai jau tu raumeni degini. O tai tau stalone kulturistas atrodo? zmogus normaliai pasportaves tik del filmu ir tiek..

Neprisijungęs

 
Arwas1989
Dažnas dalyvis
Vietovė: )
Registravosi: 2008-03-31
Žinutės: 288
Atsiliepimai: 0

#143 2008-05-07 16:38

Re: Treniruotės namų sąlygomis

stalone kietas vyras pasiskaityk jo biografija ir suzinosi kad jis mokykloje buvo vienas is geriausiu sportininku.

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#144 2008-05-07 19:45

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Arwas1989 rašė:

stalone kietas vyras pasiskaityk jo biografija ir suzinosi kad jis mokykloje buvo vienas is geriausiu sportininku.

tai mokykloje ir as gal vienas is geriausiu sportininku buvau lol

Neprisijungęs

 
Arwas1989
Dažnas dalyvis
Vietovė: )
Registravosi: 2008-03-31
Žinutės: 288
Atsiliepimai: 0

#145 2008-05-07 19:48

Re: Treniruotės namų sąlygomis

edziukasss rašė:

Arwas1989 rašė:

stalone kietas vyras pasiskaityk jo biografija ir suzinosi kad jis mokykloje buvo vienas is geriausiu sportininku.

tai mokykloje ir as gal vienas is geriausiu sportininku buvau lol

jis ne filmu deka sportuoja o tam kad galetu pasipuikuoti savo raumenynu smile

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#146 2008-05-07 19:54

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Arwas1989 rašė:

edziukasss rašė:

Arwas1989 rašė:

stalone kietas vyras pasiskaityk jo biografija ir suzinosi kad jis mokykloje buvo vienas is geriausiu sportininku.

tai mokykloje ir as gal vienas is geriausiu sportininku buvau lol

jis ne filmu deka sportuoja o tam kad galetu pasipuikuoti savo raumenynu smile

ok ok, tebunie taip wink

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#147 2008-05-09 16:15

Re: Treniruotės namų sąlygomis

edziukasss rašė:

Arwas1989 rašė:

stalone kietas vyras pasiskaityk jo biografija ir suzinosi kad jis mokykloje buvo vienas is geriausiu sportininku.

tai mokykloje ir as gal vienas is geriausiu sportininku buvau lol

stipriausias- negeriausias.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#148 2008-05-09 16:17

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Arwas1989 rašė:

stalone kietas vyras pasiskaityk jo biografija ir suzinosi kad jis mokykloje buvo vienas is geriausiu sportininku.

kiek žinau stallone mokykloje buvo didžiausias mušeika, net visą mokykla kalbėjo, kad likusį savo gyvenimą jis praleis kalėjime.

Neprisijungęs

 
Tomcikas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kavarskas
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 136
Atsiliepimai: 0

#149 2008-05-09 18:19

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Aš tai žinau, kad stalone buvo lošėjas kortomis ir kaip suprantama dauguma žaidimų baigdavosi muštynėmis, tai stalone ir pradėjo augint raumenis nuo tada, ir tik vėliau jį filmų kūrėjai atrado...

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#150 2008-05-11 14:34

Re: Treniruotės namų sąlygomis

kiek dau ziniu big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net