Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#426 2012-07-19 18:02

Re: Pirmas kursas: patarimai

Beje ka manot po kurso, kad greiciau atsistatyt pvz pirmadieni daryt grinai jegos treniruote, kad isskirt daug testo (pritupimai, mtrauka ir t.t.) ateinancioms dienoms? Ar pasiveda mano logika? big_smile

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#427 2012-07-19 18:11

Re: Pirmas kursas: patarimai

uzsivedes rašė:

niekadejas rašė:

uzsivedes rašė:

vyrai, ka daryt kad nesipist su lenkimu, tiesimu ir legressu ir pradet tupt? nugarai kruvis neisvengiamas? aisku, kad taip, bet naiviai tikiuosi kazkokio issigelbejimo is padeties. gal mazu svoriu pradet ir stengtis kuo labiau apatine nugara/presa sustiprint, kad spaudimas stuburui minimalus kiek imanoma butu.

Smith'e daryk tuos pritupimus ir neturetu nugara kabint.

fiksuotoj stangoj toj? hm, kai grisiu i sale sudziuves reikes trenerio uzklaust, gal nepakis man kiaules ir protingai patars. aciu
dar esu mates salej kazka panasaus i legressa, bet kilnoji savo svori horizontaliai, atsispyrimo platforma nejuda. speju kazkas panasaus i mumriko mineta aparata, bet kazkaip mergoms ta uzskaitydavau o pats ant legresso.

http://www.true-natural-bodybuilding.co … quats.html    va apie koky as kalbejau smile

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#428 2012-07-19 18:14

Re: Pirmas kursas: patarimai

Mumrikas rašė:

uzsivedes rašė:

niekadejas rašė:


Smith'e daryk tuos pritupimus ir neturetu nugara kabint.

fiksuotoj stangoj toj? hm, kai grisiu i sale sudziuves reikes trenerio uzklaust, gal nepakis man kiaules ir protingai patars. aciu
dar esu mates salej kazka panasaus i legressa, bet kilnoji savo svori horizontaliai, atsispyrimo platforma nejuda. speju kazkas panasaus i mumriko mineta aparata, bet kazkaip mergoms ta uzskaitydavau o pats ant legresso.

http://www.true-natural-bodybuilding.co … quats.html    va apie koky as kalbejau smile

Tai cia hack pritupimai smile as jau geriau daryciau smite, bet tikrus.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#429 2012-07-19 18:15

Re: Pirmas kursas: patarimai

niekadejas rašė:

Beje ka manot po kurso, kad greiciau atsistatyt pvz pirmadieni daryt grinai jegos treniruote, kad isskirt daug testo (pritupimai, mtrauka ir t.t.) ateinancioms dienoms? Ar pasiveda mano logika? big_smile

jei savaitgali ilsejais pirmadieni arba atsiliekanti grupe,jei tokios nera tai sunkiausia tren-KOJOS AISKU.
jei 5 d splitas 5-adieni nelabai kojom jegu gali buti.
o kas liecia kursa niekuo cia nepagreitinsi,jei pct gera darai,tai visos viltys ten ,va zmones sake kad pregnilis taip veza kaip ant kurso pasijauti,
pats niekad nebandziau

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#430 2012-07-19 18:20

Re: Pirmas kursas: patarimai

niekadejas rašė:

Mumrikas rašė:

uzsivedes rašė:


fiksuotoj stangoj toj? hm, kai grisiu i sale sudziuves reikes trenerio uzklaust, gal nepakis man kiaules ir protingai patars. aciu
dar esu mates salej kazka panasaus i legressa, bet kilnoji savo svori horizontaliai, atsispyrimo platforma nejuda. speju kazkas panasaus i mumriko mineta aparata, bet kazkaip mergoms ta uzskaitydavau o pats ant legresso.

http://www.true-natural-bodybuilding.co … quats.html    va apie koky as kalbejau smile

Tai cia hack pritupimai smile as jau geriau daryciau smite, bet tikrus.

man asmeniskai cia pats sunkiausias pratimas, su stanga tupt zymiai legviau. o smite nlb gerai tupt zmogui su isvarza, ar su kazkuo panasaus, kaip kad uzsivedes sake.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#431 2012-07-19 18:24

Re: Pirmas kursas: patarimai

tai hackas saugiau uz smita nugarai butu kaip suprantu.

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#432 2012-07-19 18:33

Re: Pirmas kursas: patarimai

Mumrikas rašė:

niekadejas rašė:

Mumrikas rašė:


http://www.true-natural-bodybuilding.co … quats.html    va apie koky as kalbejau smile

Tai cia hack pritupimai smile as jau geriau daryciau smite, bet tikrus.

man asmeniskai cia pats sunkiausias pratimas, su stanga tupt zymiai legviau. o smite nlb gerai tupt zmogui su isvarza, ar su kazkuo panasaus, kaip kad uzsivedes sake.

Galbut sunkiausias, nes maziau ji dares esi? As jo nedarau, jei pradeciau man irgi butu sunkiausias smile nors cia kiekvienam skirtingai. O pagal sauguma tai jis aisku saugesnis ir uz smito pritupkes, nes nugara atsiremus i atrama ir negauna visiskai apkrovos. Tik bent man asmeniskai kiek esu ji dares, tai perdaug izoliacinis, nepasiekiau nei rezultatu nei jegos su juo.

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#433 2012-07-19 18:41

Re: Pirmas kursas: patarimai

niekadejas rašė:

Mumrikas rašė:

niekadejas rašė:


Tai cia hack pritupimai smile as jau geriau daryciau smite, bet tikrus.

man asmeniskai cia pats sunkiausias pratimas, su stanga tupt zymiai legviau. o smite nlb gerai tupt zmogui su isvarza, ar su kazkuo panasaus, kaip kad uzsivedes sake.

Galbut sunkiausias, nes maziau ji dares esi? As jo nedarau, jei pradeciau man irgi butu sunkiausias smile nors cia kiekvienam skirtingai. O pagal sauguma tai jis aisku saugesnis ir uz smito pritupkes, nes nugara atsiremus i atrama ir negauna visiskai apkrovos. Tik bent man asmeniskai kiek esu ji dares, tai perdaug izoliacinis, nepasiekiau nei rezultatu nei jegos su juo.

ne man vienam zinok sunkus jis, vien del to kad ten truputy gulsciai darai, o ne staciai kaip kad su stanga. dar lietuvoj budamas tupiau 300  su stanga, o hack su 150 sunku buvo. matai, zmogui kuris negali daryt smito ir pritupimu, nera is ko rinktis, nieko panasesnio y pritupimus nera smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#434 2012-07-19 18:56

Re: Pirmas kursas: patarimai

uzsivedes rašė:

tai hackas saugiau uz smita nugarai butu kaip suprantu.

Hacko neimciau, tavo atveju idealiausia negincytinai legpresas, kitu atveju svoris tvirtinamas dirzu prie juosmens.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#435 2012-07-19 19:04

Re: Pirmas kursas: patarimai

olegaskimanas rašė:

uzsivedes rašė:

tai hackas saugiau uz smita nugarai butu kaip suprantu.

Hacko neimciau, tavo atveju idealiausia negincytinai legpresas, kitu atveju svoris tvirtinamas dirzu prie juosmens.

as ant leg preso uzsiauginau kojas smile senoj salej nebudavo laisvu stangu tai pritupimam uzsidedavau apie 100kg tai normaliai svori eidavo deti tik ant leg preso o kojos augdavo tai gerai ant jo

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#436 2012-07-19 19:05

Re: Pirmas kursas: patarimai

Darant tiesima lenkima ir legressa pasigesdavau koju "sonu" progreso, ar cia kaip ir su bicu - plokscias kol mazas?smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#437 2012-07-19 19:08

Re: Pirmas kursas: patarimai

uzsivedes rašė:

Darant tiesima lenkima ir legressa pasigesdavau koju "sonu" progreso, ar cia kaip ir su bicu - plokscias kol mazas?smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#438 2012-07-19 19:09

Re: Pirmas kursas: patarimai

uzsivedes rašė:

Darant tiesima lenkima ir legressa pasigesdavau koju "sonu" progreso, ar cia kaip ir su bicu - plokscias kol mazas?smile

tai tiesimas
pritupimai stanga is priekio
leg presas
lenkimas
?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#439 2012-07-19 19:10

Re: Pirmas kursas: patarimai

olegaskimanas rašė:

uzsivedes rašė:

Darant tiesima lenkima ir legressa pasigesdavau koju "sonu" progreso, ar cia kaip ir su bicu - plokscias kol mazas?smile

kaip reiktu tupineti su 150kg ar daugiau smile geru virviu reiktu

Paskutinį kartą taisė Staffordshire (2012-07-19 19:12)

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#440 2012-07-19 19:16

Re: Pirmas kursas: patarimai

Staffordshire rašė:

olegaskimanas rašė:

uzsivedes rašė:

Darant tiesima lenkima ir legressa pasigesdavau koju "sonu" progreso, ar cia kaip ir su bicu - plokscias kol mazas?smile

kaip reiktu tupineti su 150kg ar daugiau smile geru virviu reiktu

Parodyk nors viena sedinti ant px90(ar kaip ten) kuris su tiek tupineja? big_smile lol

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#441 2012-07-19 19:59

Re: Pirmas kursas: patarimai

olegaskimanas rašė:

uzsivedes rašė:

tai hackas saugiau uz smita nugarai butu kaip suprantu.

Hacko neimciau, tavo atveju idealiausia negincytinai legpresas, kitu atveju svoris tvirtinamas dirzu prie juosmens.

Arba stanga laikoma rankomis, apzergus per klyna.

Kad smite nekabina nugaros - nesamone, hacke irgi kabina

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#442 2012-07-19 20:00

Re: Pirmas kursas: patarimai

uzsivedes rašė:

Darant tiesima lenkima ir legressa pasigesdavau koju "sonu" progreso, ar cia kaip ir su bicu - plokscias kol mazas?smile

legpresui galioja tie patys principai su koju statymo plociu, kaip ir pritupimams

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#443 2012-07-19 20:01

Re: Pirmas kursas: patarimai

olegaskimanas rašė:

Staffordshire rašė:

olegaskimanas rašė:

http://www.youtube.com/watch?v=PldcPTOACm4

kaip reiktu tupineti su 150kg ar daugiau smile geru virviu reiktu

Parodyk nors viena sedinti ant px90(ar kaip ten) kuris su tiek tupineja? big_smile lol

Ka ten rodyt? Nera tokiu.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#444 2012-07-19 20:02

Re: Pirmas kursas: patarimai

Staffordshire rašė:

uzsivedes rašė:

Darant tiesima lenkima ir legressa pasigesdavau koju "sonu" progreso, ar cia kaip ir su bicu - plokscias kol mazas?smile

tai tiesimas
pritupimai stanga is priekio
leg presas
lenkimas
?

Is priekio irgi nugara kabina, pribombasas tas, kad svoriai mazesni reikalingi-naudojami, nei dedant stanga ant peciu

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#445 2012-07-19 20:05

Re: Pirmas kursas: patarimai

Robšė rašė:

olegaskimanas rašė:

uzsivedes rašė:

tai hackas saugiau uz smita nugarai butu kaip suprantu.

Hacko neimciau, tavo atveju idealiausia negincytinai legpresas, kitu atveju svoris tvirtinamas dirzu prie juosmens.

Arba stanga laikoma rankomis, apzergus per klyna.

Kad smite nekabina nugaros - nesamone, hacke irgi kabina

Stuburas vistiek kentes, persiduos i virsu ir eis nuo peciu juostos.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#446 2012-07-19 20:11

Re: Pirmas kursas: patarimai

tiksliai, kazkaip neprimeciau avtomatom, nuo kurios vietos apkrova ppareina

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#447 2012-07-19 20:13

Re: Pirmas kursas: patarimai

krc reikia nebuti pussy ir pratintis daryti pritupimus smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#448 2012-07-19 20:17

Re: Pirmas kursas: patarimai

Staffordshire rašė:

krc reikia nebuti pussy ir pratintis daryti pritupimus smile

geriau ziuret kad nereiktu kaleskei sedet, jei nugara sulamocinta tai ne kazka ir pripratinsi

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#449 2012-07-19 20:28

Re: Pirmas kursas: patarimai

pasakysiau taip ,jei su max svoriais leg press neaugina raumens,tai ir squat neisgelbes gal koki cm dames ir vsio ,cia genetiniai dalykai ,pas ka auga auga nuo visko,pas ka ne tai ne, tik dideles apimties tren gelbet gali ,kojoms reikia apimties ,visi tik tingi daryt apsiriboja 3-4 serijom,kai padvigubini gauni efekta ,jei negali daryti squat daryk daug leg press .nes su isvarzom gali labai prisizaisti,

Neprisijungęs

 
NewHero
Vel Storas
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 0

#450 2012-07-19 20:45

Re: Pirmas kursas: patarimai

pala cia tema apie ka? kodel pirmam kursui niekas nesiulo anavaro su primobolanu? ar as kazka praleidau? kaina truputi didesne iseina zinoma nei pagal defaulta smile be to skaiciau kad oralini primo siekiant isvengti praradimo kepenyse galima lyg per oda su geliu itrint toje vietoje kur lasini nori palydyt, taigi du svelniausi prepai ir jokiu adatu bailiams.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net