Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#826 2012-03-07 19:50

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

edaxxx3 rašė:

Menceris rašė:

edaxxx3 rašė:


pazek ant pacio galo., darau lyg taip

Na  man  cia  tai  ne puloveris  o  kazkokia  puloverio mahinacija ,puloveri darant uzpakalio  nereikia  kelnoti  o laikyti ji   kiek  gali  zemiau  plius  gali  vietoje   hantelio  pameginti  su  disku gal  patogiau bus dar priklauso  koki svori  pasiemei  gal  per  dideli technikos  gerai  neatliekant  ir  nejauti  raumens .

ten yra du puloverio varijantai, pirmas horizontalei suoliuko o kitas isilgai;] as su 18-20 hanteliu darau, po 4x15 bet nelb atkerta,

Na  man  patinka  tas  skersai  suolo  puloveris ,bet  jei  nejauti  raumens  sakau  arba  svoris  netinkamas  arba  technika  netaisyklinga. Jei  salej  sportuoji  paprasyk  ,kad  kas  is  senbuviu  paziureti  kaip  darai.

Neprisijungęs

 
jonis750
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#827 2012-03-08 11:18

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Menceris rašė:

edaxxx3 rašė:

Menceris rašė:

Na  man  cia  tai  ne puloveris  o  kazkokia  puloverio mahinacija ,puloveri darant uzpakalio  nereikia  kelnoti  o laikyti ji   kiek  gali  zemiau  plius  gali  vietoje   hantelio  pameginti  su  disku gal  patogiau bus dar priklauso  koki svori  pasiemei  gal  per  dideli technikos  gerai  neatliekant  ir  nejauti  raumens .

ten yra du puloverio varijantai, pirmas horizontalei suoliuko o kitas isilgai;] as su 18-20 hanteliu darau, po 4x15 bet nelb atkerta,

Na  man  patinka  tas  skersai  suolo  puloveris ,bet  jei  nejauti  raumens  sakau  arba  svoris  netinkamas  arba  technika  netaisyklinga. Jei  salej  sportuoji  paprasyk  ,kad  kas  is  senbuviu  paziureti  kaip  darai.

;0

Paskutinį kartą taisė jonis750 (2012-03-08 20:54)

Neprisijungęs

 
edaxxx3
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-11-25
Žinutės: 147
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#828 2012-03-09 10:19

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Menceris rašė:

edaxxx3 rašė:

Menceris rašė:


Na  man  cia  tai  ne puloveris  o  kazkokia  puloverio mahinacija ,puloveri darant uzpakalio  nereikia  kelnoti  o laikyti ji   kiek  gali  zemiau  plius  gali  vietoje   hantelio  pameginti  su  disku gal  patogiau bus dar priklauso  koki svori  pasiemei  gal  per  dideli technikos  gerai  neatliekant  ir  nejauti  raumens .

ten yra du puloverio varijantai, pirmas horizontalei suoliuko o kitas isilgai;] as su 18-20 hanteliu darau, po 4x15 bet nelb atkerta,

Na  man  patinka  tas  skersai  suolo  puloveris ,bet  jei  nejauti  raumens  sakau  arba  svoris  netinkamas  arba  technika  netaisyklinga. Jei  salej  sportuoji  paprasyk  ,kad  kas  is  senbuviu  paziureti  kaip  darai.

kad tu senbuviu nelb yra, nes ten mokyklos stanginele ;]

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#829 2012-03-11 21:10

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Ryskinimo periodu reiktu palikt 3-4 x 12-10-8 ar pakeist kaip nors?

Neprisijungęs

 
Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#830 2012-03-11 22:27

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Ciujunelabai rašė:

Ryskinimo periodu reiktu palikt 3-4 x 12-10-8 ar pakeist kaip nors?

Ryskinimo  periodu  pvz 3x12-15

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#831 2012-03-11 23:25

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Zadu pradeti ryskintis, bet nlb tradiciuniu budu, turiu galvoje laiko tarpa. Balandis man bus laisvesnis, tai nutariau iki jo dar paauginti, per ji ta menesi pasiryskinti, paskui man sesija, tdl nebus tiek laiko ir vel zadu daryti pora menesiu 3 dienu ant mases, o ant liepos dar menesi pasiryskinti. Kaip manot menuo nebutu per trumpas laiko tarpas? Ciuju daug kas reks, kad per trumpas, bet patarkit kas gaudosi ir pan. Gal dar kas zinot kur ieskoti gan ilgo straipsnio apie tai kaip reikia periodizuoti tiem kas nekursuoja, ten kiek atsimenu raso, kad be steru neapsimoka daug lajaus uzsimesti, o sako, kad geriau kokybiskos mases, nepriaugti daug lasiako ir po to koki menesi ryskintis.

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#832 2012-03-13 15:47

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Menceris rašė:

Ciujunelabai rašė:

Ryskinimo periodu reiktu palikt 3-4 x 12-10-8 ar pakeist kaip nors?

Ryskinimo  periodu  pvz 3x12-15

is kur zinai? is kur zinai?

Neprisijungęs

 
Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#833 2012-03-13 17:52

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Ciujunelabai rašė:

Menceris rašė:

Ciujunelabai rašė:

Ryskinimo periodu reiktu palikt 3-4 x 12-10-8 ar pakeist kaip nors?

Ryskinimo  periodu  pvz 3x12-15

is kur zinai? is kur zinai?

Na  tai  tokie  standartai, jei  nezinai  ,pasijieskok  internete  pilna    info apie  tai o jei  zinai kam klausi?

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#834 2012-03-13 20:35

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Menceris rašė:

Ciujunelabai rašė:

Menceris rašė:


Ryskinimo  periodu  pvz 3x12-15

is kur zinai? is kur zinai?

Na  tai  tokie  standartai, jei  nezinai  ,pasijieskok  internete  pilna    info apie  tai o jei  zinai kam klausi?

Zinociau neklausciau. big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
NAUJAUSIAS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-08-26
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#835 2012-03-13 22:53

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Smalsumo deliai paklausiu...
ugis 172cm
svoris 80-81kg
prieaugis per 5men 7-8kg
Daug maz pilvo didesnio neuzsiauginau kaip buvo pries sporta(sakyciau net ir sumazejo kazkas ir isryskejo) tik va idomu ar apsimoka mest kazkiek pries vasara?(nors realiai taip sunkiai uzauginau tai kad net gaila butu prarast wink)
Nors turbut vizualiai kol nepaziuresi tai nieko cia ir nepribursi:]...ech tiek to reikia toliau valgyt turbut:(

Paskutinį kartą taisė NAUJAUSIAS (2012-03-13 23:01)

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#836 2012-03-13 23:02

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

?uess rašė:

Zadu pradeti ryskintis, bet nlb tradiciuniu budu, turiu galvoje laiko tarpa. Balandis man bus laisvesnis, tai nutariau iki jo dar paauginti, per ji ta menesi pasiryskinti, paskui man sesija, tdl nebus tiek laiko ir vel zadu daryti pora menesiu 3 dienu ant mases, o ant liepos dar menesi pasiryskinti. Kaip manot menuo nebutu per trumpas laiko tarpas? Ciuju daug kas reks, kad per trumpas, bet patarkit kas gaudosi ir pan. Gal dar kas zinot kur ieskoti gan ilgo straipsnio apie tai kaip reikia periodizuoti tiem kas nekursuoja, ten kiek atsimenu raso, kad be steru neapsimoka daug lajaus uzsimesti, o sako, kad geriau kokybiskos mases, nepriaugti daug lasiako ir po to koki menesi ryskintis.

Nu ok, galit pasireiksti ir netaip nusimanantis ant treniruociu big_smile

Neprisijungęs

 
NoE
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-03-17
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#837 2012-03-23 23:40

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Kokios nuomones apie jegos programos naudojima svorio metimo laikotarpiu?

Neprisijungęs

 
Eimantas123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-24
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#838 2012-03-24 13:23

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Sveiki,papasakosiu apie save,sportavau nuo 14 metu,buvau pasiekes labai geru rezultatu,aisku geriau papildus visokiu.siule net eiti i kulturizmo varzybas,suejo man 18 metu ir isvaziavau  i kauna,ten baigesi mano sportavimas ,sveriau gal 83kg, dabar man 20,sveriu 100 beveik,seip norejau priaugti 100 kg ir pradeti sportuot.,dabar priaugau lasiniu,pilvas atsirado nuo alaus big_smile  vis noriu pradet sportuot ir nezinau nuo ko vel pradeti,reikia pradet begioti ,po to jau rimciau,padekit biski big_smile  galvoju nusipirkt riebalu degintoja.kad greiciau sudeginciau svory,ir derint mityba vel,noriu pasiekt vel geru rezultatu smile aciu smile mano ugis 184

Neprisijungęs

 
Eimantas123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-24
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#839 2012-03-24 13:24

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

gal galit kas patart  ka daryt smile

Neprisijungęs

 
Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#840 2012-03-24 13:28

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Eimantas123 rašė:

gal galit kas patart  ka daryt smile

Pradek kardio treniruotes  daryti ,paskui  po kokio menesio  bandyk  pereiti gelezies treniruotes + kardio.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#841 2012-03-24 13:31

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Eimantas123 rašė:

Sveiki,papasakosiu apie save,sportavau nuo 14 metu,buvau pasiekes labai geru rezultatu,aisku geriau papildus visokiu.siule net eiti i kulturizmo varzybas,suejo man 18 metu ir isvaziavau  i kauna,ten baigesi mano sportavimas ,sveriau gal 83kg, dabar man 20,sveriu 100 beveik,seip norejau priaugti 100 kg ir pradeti sportuot.,dabar priaugau lasiniu,pilvas atsirado nuo alaus big_smile  vis noriu pradet sportuot ir nezinau nuo ko vel pradeti,reikia pradet begioti ,po to jau rimciau,padekit biski big_smile  galvoju nusipirkt riebalu degintoja.kad greiciau sudeginciau svory,ir derint mityba vel,noriu pasiekt vel geru rezultatu smile aciu smile mano ugis 184

jeigu jau buvai pasiekes tokiu rezultatu, kad net i varzybas ketinai judet tai nemanau, kad tau dar reik patarimu

Neprisijungęs

 
Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#842 2012-03-24 13:33

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

jutas rašė:

Eimantas123 rašė:

Sveiki,papasakosiu apie save,sportavau nuo 14 metu,buvau pasiekes labai geru rezultatu,aisku geriau papildus visokiu.siule net eiti i kulturizmo varzybas,suejo man 18 metu ir isvaziavau  i kauna,ten baigesi mano sportavimas ,sveriau gal 83kg, dabar man 20,sveriu 100 beveik,seip norejau priaugti 100 kg ir pradeti sportuot.,dabar priaugau lasiniu,pilvas atsirado nuo alaus big_smile  vis noriu pradet sportuot ir nezinau nuo ko vel pradeti,reikia pradet begioti ,po to jau rimciau,padekit biski big_smile  galvoju nusipirkt riebalu degintoja.kad greiciau sudeginciau svory,ir derint mityba vel,noriu pasiekt vel geru rezultatu smile aciu smile mano ugis 184

jeigu jau buvai pasiekes tokiu rezultatu, kad net i varzybas ketinai judet tai nemanau, kad tau dar reik patarimu

Na  cia  tikrai  auksiniai zodziai smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#843 2012-03-24 14:34

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Neprisijungęs

 
hamakas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-02-10
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 1

#844 2012-03-24 19:32

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

turiu toki klausima, ka manot apie toki ABS riskinimosi varianta. pries kiekviena valgi reike isgert 1-2 stiklines vandens ir tada greiciau ryskes ABS aisku sportuojant ji, kaip manot? kazkus ziurejau ar skaiciau sita dalikeli.

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#845 2012-03-24 23:57

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

hamakas rašė:

turiu toki klausima, ka manot apie toki ABS riskinimosi varianta. pries kiekviena valgi reike isgert 1-2 stiklines vandens ir tada greiciau ryskes ABS aisku sportuojant ji, kaip manot? kazkus ziurejau ar skaiciau sita dalikeli.

O jeigu ryte atsikeles dantis valysi 30sec su kaire ranka o poto 30sec su desine ranka (tik ziurek nesumaisyk nes cia lb svarbu) bicas augs 30% greiciau.

ABS greiciau ryskes jei spausi stabdzio pedala iki dugno ir bandys stabdziai ratus blokuot utiutiu ishkur tokius dalykus traukiat...

o dabar rimtai, jei isgersi vandens pries valgi tai skrandis ala pilnesnis bus ir maziau prisirysi, plius teko skaityt teorija kuri rekomenduoa pirma valgyt baltymus anglis ant virshaus ir tik po kazkiek laiko ala biski apvirskinto maisto gerti nes baltymai vandeny greitai pradeda puti o anglys rugsta tavo skrandzio viduj.

Paskutinį kartą taisė RIP (2012-03-25 00:03)

Neprisijungęs

 
hamakas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-02-10
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 1

#846 2012-03-25 14:25

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

RIP rašė:

hamakas rašė:

turiu toki klausima, ka manot apie toki ABS riskinimosi varianta. pries kiekviena valgi reike isgert 1-2 stiklines vandens ir tada greiciau ryskes ABS aisku sportuojant ji, kaip manot? kazkus ziurejau ar skaiciau sita dalikeli.

O jeigu ryte atsikeles dantis valysi 30sec su kaire ranka o poto 30sec su desine ranka (tik ziurek nesumaisyk nes cia lb svarbu) bicas augs 30% greiciau.

ABS greiciau ryskes jei spausi stabdzio pedala iki dugno ir bandys stabdziai ratus blokuot utiutiu ishkur tokius dalykus traukiat...

o dabar rimtai, jei isgersi vandens pries valgi tai skrandis ala pilnesnis bus ir maziau prisirysi, plius teko skaityt teorija kuri rekomenduoa pirma valgyt baltymus anglis ant virshaus ir tik po kazkiek laiko ala biski apvirskinto maisto gerti nes baltymai vandeny greitai pradeda puti o anglys rugsta tavo skrandzio viduj.

big_smile aisku, ce tik seip toki klausima uzdaviau buvo idomu suzinot nes girdejau galvojau ar tiesa ar ne.

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#847 2012-03-25 14:52

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

NoE rašė:

Kokios nuomones apie jegos programos naudojima svorio metimo laikotarpiu?

gera

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#848 2012-03-25 23:00

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Ryskinsiuos pagal jegos programa, geriau kokia 5x5 ar, kad ir ne 5x5, bet su nedaug pakartojimu ar piramide? Su treniruociu sudarymo principais nekas, nes gana ilga laika treneris sudarydavo.

Neprisijungęs

 
edaxxx3
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-11-25
Žinutės: 147
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#849 2012-03-29 13:21

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

sveiki ka mano apie tokia savaite
I. stangine
II. rytinis pabegiojimas
III. stangine
IV. rytinis pabegiojimas
V. stangine
VI. poilsis
VII. rytinis pabegiojimas

kaip manot ar gerai taip? ar neperdaug begiojimo?

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#850 2012-03-29 13:48

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Man atrodo begiok tu nors kasdien jei ne maratonas vilnius-kaunas smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net