Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Roba7773
Naujas dalyvis
Vietovė: Nemencine
Registravosi: 2009-09-14
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#2351 2009-09-14 18:47

Re: Kreatinas

Sveiki ka patartumet 14meciuj su 58 kg svoriu, kad mases priaugciau

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#2352 2009-09-14 18:51

Re: Kreatinas

Roba7773 rašė:

Sveiki ka patartumet 14meciuj su 58 kg svoriu, kad mases priaugciau

Gerai pavalgyti...

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#2353 2009-09-14 20:45

Re: Kreatinas

Roba7773 rašė:

Bicas:) rašė:

Ir dar jai vartoji papildus pvz tokius kaijp kretina su proteinu ar pan, pavartojus galima ta diena vartoti alkoholi ar jai zinai kad eijsi i tusa geriau nevartot keles dienas???alaus

sportuojant negalima gert nes visa priauginta mase virs riebalais vienu zodziu-storulis :-)

Klausimaas durnas, atsakymas taip pat...

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#2354 2009-09-14 23:30

Re: Kreatinas

Toks kvailokas klausimas, bet dar neteko susidurt, tai nezinau. Ar CEE reikia vartoti su gliukoze? Beje gal kas galetu paaiskinti kuo skiriasi CEE nuo CEEM ( creatine ethyl ester malate ) ?

Neprisijungęs

 
fero
Poetas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 0

#2355 2009-09-15 19:37

Re: Kreatinas

ka manot? kainos atzvilgiu tai pigu jei imant kasdien po 10gr.. bet gal jis koks prastesnis tai didesniu kiekiu reiktu? man kyla kakzoks ytarimas del kainos.. uz 2.5kg monohidrato tik 150lt. tai man jo uztektu mazdaug 18men...

Paskutinį kartą taisė fero (2009-09-15 19:38)

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2356 2009-09-15 19:39

Re: Kreatinas

fero rašė:

ka manot? kainos atzvilgiu tai pigu jei imant kasdien po 10gr.. bet gal jis koks prastesnis tai didesniu kiekiu reiktu? man kyla kakzoks ytarimas del kainos.. uz 2.5kg monohidrato tik 150lt. tai man jo uztektu mazdaug 18men...

cia apie ka klausi nuomones? smilesmile

Neprisijungęs

 
fero
Poetas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 0

#2357 2009-09-15 19:43

Re: Kreatinas

SenasSportas rašė:

fero rašė:

ka manot? kainos atzvilgiu tai pigu jei imant kasdien po 10gr.. bet gal jis koks prastesnis tai didesniu kiekiu reiktu? man kyla kakzoks ytarimas del kainos.. uz 2.5kg monohidrato tik 150lt. tai man jo uztektu mazdaug 18men...

cia apie ka klausi nuomones? smilesmile

oj nuoroda uzmirsau big_smile http://www.proteinas.lt/index.php?m=1,2,42&p=0,171,

Paskutinį kartą taisė fero (2009-09-15 19:44)

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2358 2009-09-15 19:48

Re: Kreatinas

fero rašė:

SenasSportas rašė:

fero rašė:

ka manot? kainos atzvilgiu tai pigu jei imant kasdien po 10gr.. bet gal jis koks prastesnis tai didesniu kiekiu reiktu? man kyla kakzoks ytarimas del kainos.. uz 2.5kg monohidrato tik 150lt. tai man jo uztektu mazdaug 18men...

cia apie ka klausi nuomones? smilesmile

oj nuoroda uzmirsau big_smile http://www.proteinas.lt/index.php?m=1,2,42&p=0,171,

na tarkim visi creatinai yra beveik vienodi, skiriasi tik smulkumas, nors tas daug reiskia, bet as va tokiu ir pan pigumeliu prisibandziau jaunystej, kai galvojau kad creatinas yra creatinas, ir tt ir pan, todel rinkdavausi pigiausia varianta, ir daznai nusivildavau smile esu siaip net ir butent si bandes, bet seniai tas buvo, geru prisiminimu neliko, nors ir blogu neliko, tiesiog nepamenu big_smile

Neprisijungęs

 
fero
Poetas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 0

#2359 2009-09-15 19:56

Re: Kreatinas

SenasSportas rašė:

fero rašė:

SenasSportas rašė:


cia apie ka klausi nuomones? smilesmile

oj nuoroda uzmirsau big_smile http://www.proteinas.lt/index.php?m=1,2,42&p=0,171,

na tarkim visi creatinai yra beveik vienodi, skiriasi tik smulkumas, nors tas daug reiskia, bet as va tokiu ir pan pigumeliu prisibandziau jaunystej, kai galvojau kad creatinas yra creatinas, ir tt ir pan, todel rinkdavausi pigiausia varianta, ir daznai nusivildavau smile esu siaip net ir butent si bandes, bet seniai tas buvo, geru prisiminimu neliko, nors ir blogu neliko, tiesiog nepamenu big_smile

bet kai as ubagas tai teks rinktis ir sy xD o smulkumas ka reiskia, issisavinima?

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2360 2009-09-15 19:57

Re: Kreatinas

fero rašė:

SenasSportas rašė:

na tarkim visi creatinai yra beveik vienodi, skiriasi tik smulkumas, nors tas daug reiskia, bet as va tokiu ir pan pigumeliu prisibandziau jaunystej, kai galvojau kad creatinas yra creatinas, ir tt ir pan, todel rinkdavausi pigiausia varianta, ir daznai nusivildavau smile esu siaip net ir butent si bandes, bet seniai tas buvo, geru prisiminimu neliko, nors ir blogu neliko, tiesiog nepamenu big_smile

bet kai as ubagas tai teks rinktis ir sy xD o smulkumas ka reiskia, issisavinima?

issisavinima, berods ir vandens kaupima.

Neprisijungęs

 
fero
Poetas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 0

#2361 2009-09-15 20:09

Re: Kreatinas

SenasSportas rašė:

fero rašė:

SenasSportas rašė:

na tarkim visi creatinai yra beveik vienodi, skiriasi tik smulkumas, nors tas daug reiskia, bet as va tokiu ir pan pigumeliu prisibandziau jaunystej, kai galvojau kad creatinas yra creatinas, ir tt ir pan, todel rinkdavausi pigiausia varianta, ir daznai nusivildavau smile esu siaip net ir butent si bandes, bet seniai tas buvo, geru prisiminimu neliko, nors ir blogu neliko, tiesiog nepamenu big_smile

bet kai as ubagas tai teks rinktis ir sy xD o smulkumas ka reiskia, issisavinima?

issisavinima, berods ir vandens kaupima.

tai jei stambios gradules tai blogesnis issisavinimas? savaime reiketu ir didesnem porcijom.. nu nebeda cia smile reiks megint big_smile

Paskutinį kartą taisė fero (2009-09-15 20:10)

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2362 2009-09-15 20:14

Re: Kreatinas

fero rašė:

SenasSportas rašė:

fero rašė:


bet kai as ubagas tai teks rinktis ir sy xD o smulkumas ka reiskia, issisavinima?

issisavinima, berods ir vandens kaupima.

tai jei stambios gradules tai blogesnis issisavinimas? savaime reiketu ir didesnem porcijom.. nu nebeda cia smile reiks megint big_smile

nu pasiziurek aisku smile man pvz kai monohydrata varydavau pilve tokios nesamones vykdavo, pasiskaiciau lyg daug kam budavo, toks pilvo putimas, ne tiek pilvo kaip tokios vienos zarnos ar kas ten pilve budavo, net spaudyavau pilva ir ten kaip maiselyje kliuksedavo.. vnz nemalonus jaumas, siaip visada galvodavau kas ten yra, ir issirsau kad nuo creatino monohydrato. siaip normalaus turbut nesu ir vares, turiu omeny kokio Crea Pure ar bent geros firmos, pagrinde ir vares tokius viokius pigiauius cekiskus vokiskus ar american muscle neaikus isvis is kur smile

Neprisijungęs

 
fero
Poetas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 0

#2363 2009-09-15 20:34

Re: Kreatinas

SenasSportas rašė:

fero rašė:

SenasSportas rašė:


issisavinima, berods ir vandens kaupima.

tai jei stambios gradules tai blogesnis issisavinimas? savaime reiketu ir didesnem porcijom.. nu nebeda cia smile reiks megint big_smile

nu pasiziurek aisku smile man pvz kai monohydrata varydavau pilve tokios nesamones vykdavo, pasiskaiciau lyg daug kam budavo, toks pilvo putimas, ne tiek pilvo kaip tokios vienos zarnos ar kas ten pilve budavo, net spaudyavau pilva ir ten kaip maiselyje kliuksedavo.. vnz nemalonus jaumas, siaip visada galvodavau kas ten yra, ir issirsau kad nuo creatino monohydrato. siaip normalaus turbut nesu ir vares, turiu omeny kokio Crea Pure ar bent geros firmos, pagrinde ir vares tokius viokius pigiauius cekiskus vokiskus ar american muscle neaikus isvis is kur smile

man kadangi ir taip pilva beveik visada pucia tai pofik ;DD nors cia negerai jei pucia ar kazkas panasaus...

Neprisijungęs

 
zoOk
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-09-02
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 0

#2364 2009-09-15 20:38

Re: Kreatinas

man tai nuo monohydrato pilve irgi nesamones daros , nekaip pasijauciu , tai kapoju kre alkalyno , su juo viskas OK

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#2365 2009-09-15 21:24

Re: Kreatinas

zoOk rašė:

man tai nuo monohydrato pilve irgi nesamones daros , nekaip pasijauciu , tai kapoju kre alkalyno , su juo viskas OK

Pilvo putimas yra MONOHYDRATO side effectas, vieniem jis pasireishkia, kitiems ne.
Su pazhangesnem Creatino formom maziau ir side...

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#2366 2009-09-15 21:28

Re: Kreatinas

fero rašė:

SenasSportas rašė:

fero rašė:


bet kai as ubagas tai teks rinktis ir sy xD o smulkumas ka reiskia, issisavinima?

issisavinima, berods ir vandens kaupima.

tai jei stambios gradules tai blogesnis issisavinimas? savaime reiketu ir didesnem porcijom.. nu nebeda cia smile reiks megint big_smile

Monohydrato smulkumas tiesiogiai itakoja pasisavinima ir side, kuo jis stambesnis tuo prastesnes kokybes.
Jei nera uzhrasho micronised ar creapure galima beda.
Jei nera 200mesh smulkinimo geriau tokio Creatino vengti.

Neprisijungęs

 
fero
Poetas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 0

#2367 2009-09-15 21:35

Re: Kreatinas

lexusrx rašė:

fero rašė:

SenasSportas rašė:


issisavinima, berods ir vandens kaupima.

tai jei stambios gradules tai blogesnis issisavinimas? savaime reiketu ir didesnem porcijom.. nu nebeda cia smile reiks megint big_smile

Monohydrato smulkumas tiesiogiai itakoja pasisavinima ir side, kuo jis stambesnis tuo prastesnes kokybes.
Jei nera uzhrasho micronised ar creapure galima beda.
Jei nera 200mesh smulkinimo geriau tokio Creatino vengti.

o iskur zinoti kokio to smulkumo.. juk i pakuote neylysi..

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2368 2009-09-15 21:40

Re: Kreatinas

fero rašė:

lexusrx rašė:

fero rašė:


tai jei stambios gradules tai blogesnis issisavinimas? savaime reiketu ir didesnem porcijom.. nu nebeda cia smile reiks megint big_smile

Monohydrato smulkumas tiesiogiai itakoja pasisavinima ir side, kuo jis stambesnis tuo prastesnes kokybes.
Jei nera uzhrasho micronised ar creapure galima beda.
Jei nera 200mesh smulkinimo geriau tokio Creatino vengti.

o iskur zinoti kokio to smulkumo.. juk i pakuote neylysi..

nu patikek, 2.5kg uz 150lt ten jau ne apie smulkuma kalba bus o gabalais big_smile big_smile lol

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#2369 2009-09-15 23:35

Re: Kreatinas

SenasSportas rašė:

fero rašė:

lexusrx rašė:


Monohydrato smulkumas tiesiogiai itakoja pasisavinima ir side, kuo jis stambesnis tuo prastesnes kokybes.
Jei nera uzhrasho micronised ar creapure galima beda.
Jei nera 200mesh smulkinimo geriau tokio Creatino vengti.

o iskur zinoti kokio to smulkumo.. juk i pakuote neylysi..

nu patikek, 2.5kg uz 150lt ten jau ne apie smulkuma kalba bus o gabalais big_smile big_smile lol

Na cia zhinok kaip loterijoj.Tikrai kol nebandes sunku atspeti.
na 2.5Kg packais as nemaciau kad kas Creatina stumtu.
Bet yra ir labai labai geru variantu uz labai padoria kaina.

Neprisijungęs

 
saliarka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-13
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#2370 2009-09-17 17:45

Re: Kreatinas

kaip ju sitas kreatinas   USN Creatine X4  pirma kart jy naudojau visai gerai sekesi man su jou, po kokio menesio vel noreciau imt kreatino, bet nesu bandes jokio kito kreatino, ir nezinau dar ar bandyt kanors kita ar likt ant jo.

http://www.bodyshapersfitness.com/prodV … roduct=567

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#2371 2009-09-20 18:13

Re: Kreatinas

sweiki,pradejau vartoti KREATINA,siandien trecia diena uzkrovos(vartoju pirma karta),siandien saleje ziauriai prakaitavau,tiesiog upeleis bego vanduo,AR cia taip turi buti? ar cia koks salutinis? roll

Neprisijungęs

 
DeGrigo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 0

#2372 2009-09-20 20:57

Re: Kreatinas

Sustos sirdis ir mirsi, ne nu bet jus duodat ir juokinat visus su tokiais ar koks salutinis poveikis... Turejai daugiau energijos sparciau ar galingiau darei treniruote todel ir muse prakaitas... Ir kas cia tokio? Tai ka dabar daryt reiktu jei isgerei kokio riebalu degintojo termogeninio ir tau nebego prakaitas nes ant sofos sedejai ar gali cia buti salutinis poveikis? big_smiledumbom

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#2373 2009-09-21 18:26

Re: Kreatinas

jo gerai tu cia pavarei lolnykstys

Neprisijungęs

 
major10
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-22
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#2374 2009-09-23 17:55

Re: Kreatinas

Labas visiems, sportuoju nereguliariai vartojau amino rugstis bei proteina, dabar isigijau tricreatine malate (malate)  apie creatino monochidrata girdejau, ka galite patarti del mano pirkinio? is anksto dekui ir dekui uz info del 2700 nes vartojau ryskiai per mazai:)

Neprisijungęs

 
Kulturistas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-28
Žinutės: 217
Atsiliepimai: 0

#2375 2009-09-23 18:47

Re: Kreatinas

major10 rašė:

Labas visiems, sportuoju nereguliariai vartojau amino rugstis bei proteina, dabar isigijau tricreatine malate (malate)  apie creatino monochidrata girdejau, ka galite patarti del mano pirkinio? is anksto dekui ir dekui uz info del 2700 nes vartojau ryskiai per mazai:)

Tai gal prieš perkant reikėjo konsultuotis? Šiaip geriau CEE arba kre-alkalyne būtum pasiėmęs wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net