Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#26 2009-02-26 12:55

Re: ro_mka dienorastis :P

ro_mka rašė:

Zhaliaakis rašė:

Kada pasirodysi ?smile~~

Turi omeny foto?

jo, turi omeny foto ir as ta pati turiu smile
...idomu butu paziuret nes matmenys panasus kaip mano tik svoris skirias, nes ugis skiras mazdaug praporcingai viska paemus smile

tai kada? roll

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#27 2009-02-26 13:07

Re: ro_mka dienorastis :P

Savas4u rašė:

ro_mka rašė:

Zhaliaakis rašė:

Kada pasirodysi ?smile~~

Turi omeny foto?

jo, turi omeny foto ir as ta pati turiu smile
...idomu butu paziuret nes matmenys panasus kaip mano tik svoris skirias, nes ugis skiras mazdaug praporcingai viska paemus smile

tai kada? roll

Gal mazdaug apie 2010m geguzes-birzelio menesi big_smile lasiniuotas dabar, ner ka fotkint tongue dar 100% neapsisprendziau ar auginsiu mase per vasara ar biski reix lasiako numesti. Jei nuspresiu pasilieknint tai gal pafotkinsiu, juk raumenis norit pamatyt, o ne lasinius big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#28 2009-02-26 13:28

Re: ro_mka dienorastis :P

ro_mka rašė:

Robšė rašė:

ro_mka rašė:

...isdaviau big_smile

Išduok viešai. Į užsienį siunčia?

Siuncia, 80 ar 90 svaru i lietuva siuntimas kainuoja big_smile

www.sshealthfoods.com

Tai kad užmečiau akį, ir man pasirodė kad jums berods iš štatų (bb.com) pigiau net gautūsi siųstis... Ar čia man tik taip pasirodė?

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#29 2009-02-26 14:25

Re: ro_mka dienorastis :P

Robšė rašė:

ro_mka rašė:

Robšė rašė:


Išduok viešai. Į užsienį siunčia?

Siuncia, 80 ar 90 svaru i lietuva siuntimas kainuoja big_smile

www.sshealthfoods.com

Tai kad užmečiau akį, ir man pasirodė kad jums berods iš štatų (bb.com) pigiau net gautūsi siųstis... Ar čia man tik taip pasirodė?

Daug reikalu su siuntimu is statu. Ne visiem ir ne visada, bet gali uzmest muita 10%, tada ant prekiu kainos + siuntimo kainos + muito uzdeda 15% pvm, tada (lyg situ dar maza bajeriu) uzdeda 10 svaru holding fee, nes kol nesumoketas muitas, jie negali issiusti siuntinio, tai nuskausmina uz saugojima big_smile cia aisku jau blogiausias scenarijus, buvo taip kitokius daiktus is statu nupirkus. Draugas pirkinedavo daznai universalo produktus, kol viena diena neatejo keletas laiskeliu prasanciu muita susimoket smile asmeniskai manau, kad neapsimoka. Cia nusiperku ir kita diena jau baladoja i duris su siuntinuku, o 2 savaites laukt kol pareis + galvot ar uzbauduos ar ne, tai ne mano stiliuj tongue

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#30 2009-02-26 14:41

Re: ro_mka dienorastis :P

ro_mka rašė:

...Cia nusiperku ir kita diena jau baladoja i duris su siuntinuku, o 2 savaites laukt kol pareis + galvot ar uzbauduos ar ne, tai ne mano stiliuj tongue

Tiesa, jum anglam kiek kitaip gaunasi, be to dar ir svaro kursas įtakos turi, - kitaip gaunas skaičiuojant...

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#31 2009-02-26 14:56

Re: ro_mka dienorastis :P

Robšė rašė:

ro_mka rašė:

...Cia nusiperku ir kita diena jau baladoja i duris su siuntinuku, o 2 savaites laukt kol pareis + galvot ar uzbauduos ar ne, tai ne mano stiliuj tongue

Tiesa, jum anglam kiek kitaip gaunasi, be to dar ir svaro kursas įtakos turi, - kitaip gaunas skaičiuojant...

Pries metus laiko kai svaras buvo = 2 baksai tai gal ir gerai buvo, o dabar jau net neziuriu... Yra daiktu kuriuos visdar apsimoka pirkt, bet papildu gal jau ne...

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#32 2009-02-26 14:58

Re: ro_mka dienorastis :P

As gyvenu airijoj nesenai ziurejau lt kainas universalo tai viskas dar brangiau lietuvoj nei airijoj tai net neapsimoka temptis su tasem tu papildu nes nieko nesutaupai vistiek smile anglijoj viskas isvis pigu palyginus pries mus. dar man atrodo anglijoj pakas legalus? pas mus viskas uzdrausta pakas, stakas, pumpas ir t.t.... krc airiai tai sudziuve vaiksto big_smile

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#33 2009-02-26 15:12

Re: ro_mka dienorastis :P

Staffordshire rašė:

As gyvenu airijoj nesenai ziurejau lt kainas universalo tai viskas dar brangiau lietuvoj nei airijoj tai net neapsimoka temptis su tasem tu papildu nes nieko nesutaupai vistiek smile anglijoj viskas isvis pigu palyginus pries mus. dar man atrodo anglijoj pakas legalus? pas mus viskas uzdrausta pakas, stakas, pumpas ir t.t.... krc airiai tai sudziuve vaiksto big_smile

Tu rimtai? yikes animal pakas nelegalu? lol dar tokio juoko nesu girdejes lol

O del kainu tai cia senai viskas aisku, ir pienas lietuvoj brangiau kainuoja big_smile..

Paskutinį kartą taisė ro_mka (2009-02-26 15:18)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#34 2009-02-26 17:06

Re: ro_mka dienorastis :P

paka uzdraude nes per daug vitaminu b grupes. cia geri idijotai sedi ir viska draudzia, jie paskaiciavo kad paprastam zmogui per daug nors px kad paka vartoja kas eina i sale ir jiem reikia tu vitaminu kiti juk papildomai leidziasi juos.

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#35 2009-02-26 17:35

Re: ro_mka dienorastis :P

Staffordshire rašė:

paka uzdraude nes per daug vitaminu b grupes. cia geri idijotai sedi ir viska draudzia, jie paskaiciavo kad paprastam zmogui per daug nors utiutiu kad paka vartoja kas eina i sale ir jiem reikia tu vitaminu kiti juk papildomai leidziasi juos.

Bajeristai big_smile

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#36 2009-02-27 11:45

Re: ro_mka dienorastis :P

Uzsivedziau zurnala ir ner ka parasyt tongue leva sita savaite man, antradieni, treciadieni nespejau i sale, darbe uztrukau, tai koju isvis dar nedarysiu. Vakar pecius lengvai prajudinau, tik 30 minuciu iki uzsidarymo turejau... Senai jau buvau dares pecius, buvau patempes kairi bjauriai. Ant stakliu pazaidziau, lyg ir normaliai viskas, kita savaite jau bus galima sportuot smile reiks dadet pratimu rotator cuff pastiprint, niekad nesu dares, bet turbut pats laikas pradet smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#37 2009-02-27 19:15

Re: ro_mka dienorastis :P

na zmonija praso foto romai niekur nedingsi big_smile big_smile o siaip manau kad ryskinkis o ne masej sedek vasara... wink

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#38 2009-02-27 22:31

Re: ro_mka dienorastis :P

azuolyno bicas rašė:

na zmonija praso foto romai niekur nedingsi big_smile big_smile o siaip manau kad ryskinkis o ne masej sedek vasara... wink

gal tu ir teisus. kyla mintys, kad visdelto gal pasiryskint ant vasaros, bet kazkaip zapadlo pradet ryskintis, kai dar nepasiekiau to ko norejau... dar turiu biski laiko pagalvot wink

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#39 2009-02-28 13:24

Re: ro_mka dienorastis :P

na numesi taukus, issideginsi paskui desi i pliusa, gerai yra issidegint, as planuoju sia vasara nudegt, jei niekas nepakis kojos

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#40 2009-03-01 18:45

Re: ro_mka dienorastis :P

nugara siandien padariau lengvai. neziurejau svoriu net per daug, nes ant stakliu dariau beveik viska. vertikalaus troso trauka 4x10, trauka prie krutines 4x10, vertikali trauka staklese, delnai atsukti vienas i kita - 4x10, hantelio trauka prie sono 3x12 su 36kg. neblogai uzsipompavo, jausmas geras, kita savaite bus galima rimciau daryt smile

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#41 2009-03-01 20:54

Re: ro_mka dienorastis :P

ro_mka rašė:

nugara siandien padariau lengvai. neziurejau svoriu net per daug, nes ant stakliu dariau beveik viska. vertikalaus troso trauka 4x10, trauka prie krutines 4x10, vertikali trauka staklese, delnai atsukti vienas i kita - 4x10, hantelio trauka prie sono 3x12 su 36kg. neblogai uzsipompavo, jausmas geras, kita savaite bus galima rimciau daryt smile

o kur bazes daugiau?;]

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#42 2009-03-01 21:51

Re: ro_mka dienorastis :P

CLuB rašė:

ro_mka rašė:

nugara siandien padariau lengvai. neziurejau svoriu net per daug, nes ant stakliu dariau beveik viska. vertikalaus troso trauka 4x10, trauka prie krutines 4x10, vertikali trauka staklese, delnai atsukti vienas i kita - 4x10, hantelio trauka prie sono 3x12 su 36kg. neblogai uzsipompavo, jausmas geras, kita savaite bus galima rimciau daryt smile

o kur bazes daugiau?;]

Kita sav bandysiu mirties trauka daryt su mazu svoriu ir stangos trauka pasilenkus. Su nugaros apacia biski problemu turiu, tai tenka daugiau ant stakliu padirbt...

Neprisijungęs

 
Raunitas
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-03-02
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#43 2009-03-02 21:14

Re: ro_mka dienorastis :P

o bratka bebe

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#44 2009-03-02 21:41

Re: ro_mka dienorastis :P

Raunitas rašė:

o bratka bebe

Ooooo, my brother from another mother! ir tu cia big_smile nykstys hanteliai

Paskutinį kartą taisė ro_mka (2009-03-02 21:46)

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#45 2009-03-02 21:47

Re: ro_mka dienorastis :P

ro_mka rašė:

CLuB rašė:

ro_mka rašė:

nugara siandien padariau lengvai. neziurejau svoriu net per daug, nes ant stakliu dariau beveik viska. vertikalaus troso trauka 4x10, trauka prie krutines 4x10, vertikali trauka staklese, delnai atsukti vienas i kita - 4x10, hantelio trauka prie sono 3x12 su 36kg. neblogai uzsipompavo, jausmas geras, kita savaite bus galima rimciau daryt smile

o kur bazes daugiau?;]

Kita sav bandysiu mirties trauka daryt su mazu svoriu ir stangos trauka pasilenkus. Su nugaros apacia biski problemu turiu, tai tenka daugiau ant stakliu padirbt...

tos traumos tai utiutiu tikras, mane tai erzina jau petys, tai skauda tai praeina, nesuprantu as jo neutral
o kur prisitraukimai? roll

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#46 2009-03-02 22:01

Re: ro_mka dienorastis :P

CLuB rašė:

ro_mka rašė:

CLuB rašė:


o kur bazes daugiau?;]

Kita sav bandysiu mirties trauka daryt su mazu svoriu ir stangos trauka pasilenkus. Su nugaros apacia biski problemu turiu, tai tenka daugiau ant stakliu padirbt...

tos traumos tai utiutiu tikras, mane tai erzina jau petys, tai skauda tai praeina, nesuprantu as jo neutral
o kur prisitraukimai? roll

sedyne didele, neprisitraukiu tongue sita lengva trevke buvo, po ligos, kita trevke gal padarysiu... petys man, aciu dievui, jau lyg ir nieko, atsargiai jau pradesiu ir plesimus daryt, bet su nugara nuo vaikystes problemos, tai as su mirties traukom ir pritupkem atsargiai...

darai pratimukus rotator cuff? as sita savaite pradesiu, prie ranku treniruotes...

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#47 2009-03-02 22:27

Re: ro_mka dienorastis :P

ro_mka rašė:

CLuB rašė:

ro_mka rašė:


Kita sav bandysiu mirties trauka daryt su mazu svoriu ir stangos trauka pasilenkus. Su nugaros apacia biski problemu turiu, tai tenka daugiau ant stakliu padirbt...

tos traumos tai utiutiu tikras, mane tai erzina jau petys, tai skauda tai praeina, nesuprantu as jo neutral
o kur prisitraukimai? roll

sedyne didele, neprisitraukiu tongue sita lengva trevke buvo, po ligos, kita trevke gal padarysiu... petys man, aciu dievui, jau lyg ir nieko, atsargiai jau pradesiu ir plesimus daryt, bet su nugara nuo vaikystes problemos, tai as su mirties traukom ir pritupkem atsargiai...

darai pratimukus rotator cuff? as sita savaite pradesiu, prie ranku treniruotes...

as tai plesimu ir jokiu tokiu pratimu nedarau, nes gali pasidaryti tik blogiau...
nea nedarau smile

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#48 2009-03-03 12:38

Re: ro_mka dienorastis :P

CLuB rašė:

ro_mka rašė:

CLuB rašė:


tos traumos tai utiutiu tikras, mane tai erzina jau petys, tai skauda tai praeina, nesuprantu as jo neutral
o kur prisitraukimai? roll

sedyne didele, neprisitraukiu tongue sita lengva trevke buvo, po ligos, kita trevke gal padarysiu... petys man, aciu dievui, jau lyg ir nieko, atsargiai jau pradesiu ir plesimus daryt, bet su nugara nuo vaikystes problemos, tai as su mirties traukom ir pritupkem atsargiai...

darai pratimukus rotator cuff? as sita savaite pradesiu, prie ranku treniruotes...

as tai plesimu ir jokiu tokiu pratimu nedarau, nes gali pasidaryti tik blogiau...
nea nedarau smile

Na as irgi jau kuri laika nedariau plesimu, bet pastiprinus rotator cuffs tikiuos bus galima saziningai juos daryt smile

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#49 2009-03-03 13:03

Re: ro_mka dienorastis :P

Vakar krutine:

Spaudimas ant lygaus - 8x100kg, 6x105kg, 4x110kg, 4x110kg
Spaudimas ant nuozulnaus - 2x8 su 95kg, 2x8 su 90kg
Hanteliu spaudimas kampu -  10x36kg, 8x36kg, 8x32kg, 8x32kg
Plesimas ant lygaus - 4x12 su 16kg

Neina svorai, nusilpes jauciaus, gal del to, kad paskutines pora savaiciu miegu vidutiniskai po 5val dumbom
Spaudziant hantelius kampu jaucias dar, kad kairys petis netvirtas, bet po truputi taisosi. Plesimus su lengvu svoriuku pabandziau, tai jau lyg ir nieko, paties nebeskauda darant, smagu nykstys

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#50 2009-03-03 13:08

Re: ro_mka dienorastis :P

ro_mka rašė:

Vakar krutine:

Spaudimas ant lygaus - 8x100kg, 6x105kg, 4x110kg, 4x110kg
Spaudimas ant nuozulnaus - 2x8 su 95kg, 2x8 su 90kg
Hanteliu spaudimas kampu -  10x36kg, 8x36kg, 8x32kg, 8x32kg
Plesimas ant lygaus - 4x12 su 16kg

Neina svorai, nusilpes jauciaus, gal del to, kad paskutines pora savaiciu miegu vidutiniskai po 5val dumbom
Spaudziant hantelius kampu jaucias dar, kad kairys petis netvirtas, bet po truputi taisosi. Plesimus su lengvu svoriuku pabandziau, tai jau lyg ir nieko, paties nebeskauda darant, smagu nykstys

16 priejimu vienam raumeniui yikes Ziaurokai...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net