Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#1726 2009-02-04 15:20

Re: Kreatinas

Uz tai esteri jeigu vartot tai tik kapsulem big_smile

Neprisijungęs

 
Deivis_93
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-10-01
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1727 2009-02-04 18:36

Re: Kreatinas

100% hyper anabolic creatine monohydrate gal kai esat girdeje apie sita?

Neprisijungęs

 
nogravity
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-18
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1728 2009-02-06 14:41

Re: Kreatinas

Ka manot apie siuos creatinus http://www.proteinas.lt/?m=1,2,39&p=0,98, http://www.proteinas.lt/?m=1,2,64&p=0,268, ? kuri labiau apsimoketu imti?

Paskutinį kartą taisė nogravity (2009-02-06 14:44)

Neprisijungęs

 
powiar
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-06
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1729 2009-02-06 22:35

Re: Kreatinas

Sveiki, nusipirkau Creatine Monohydrate (American Muscle) ir noriu paklausti kaip juos naudoti.
Klube treneris sake:
Pirmas penkias dienas Gerti ryte viena sauksteli, pries treniruote ~30min/1h. Iskart po treniruotes bei pries miega. Praejus penkioms dienoms gerti pries treniruote, bei po. Ne treniruociu dienomis gerti ryte ir vakare.

Man 16 metu, sveriu ~70. Ugis ~177.

Ar tiktu toks vartojimas?

Beto man sake sauksteli milteliu deti i burna ir tada uzgerti vandeniu/sultim. ar tai normalu? big_smile

Laukiu jusu atsakymu. Is Anksto dekui.

(nerasykit jog viskas yra forume ir pan. prasedejau puse valandos neradau ko man reikia) big_smile

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#1730 2009-02-06 22:52

Re: Kreatinas

nogravity rašė:

Ka manot apie siuos creatinus http://www.proteinas.lt/?m=1,2,39&p=0,98, http://www.proteinas.lt/?m=1,2,64&p=0,268, ? kuri labiau apsimoketu imti?

Creatine Alkaline 1500 bandžiau, visai nieko buvo. Kitovarijanto nebandęs.

Neprisijungęs

 
Robi
Kalbus dalyvis
Vietovė: Bora Bora
Registravosi: 2008-06-25
Žinutės: 97
Atsiliepimai: 0

#1731 2009-02-07 18:43

Re: Kreatinas

powiar rašė:

Sveiki, nusipirkau Creatine Monohydrate (American Muscle) ir noriu paklausti kaip juos naudoti.
Klube treneris sake:
Pirmas penkias dienas Gerti ryte viena sauksteli, pries treniruote ~30min/1h. Iskart po treniruotes bei pries miega. Praejus penkioms dienoms gerti pries treniruote, bei po. Ne treniruociu dienomis gerti ryte ir vakare.

Man 16 metu, sveriu ~70. Ugis ~177.

Ar tiktu toks vartojimas?

Beto man sake sauksteli milteliu deti i burna ir tada uzgerti vandeniu/sultim. ar tai normalu? big_smile

Laukiu jusu atsakymu. Is Anksto dekui.

(nerasykit jog viskas yra forume ir pan. prasedejau puse valandos neradau ko man reikia) big_smile

Vartojimas tiktu. Per pirmas penkias dienas padarysi uzkrovima ir siaip jei treneris pasake reiskias zino, nors jei dar nerimauji pasiskaityk ant pakuotes. As irgi kazkada taip vartodavau - sauksta i burna ir uzgeri. nezn ar gerai, bet man viskas ok buvo smile

Vat prie tavo posto dadesiu klausima;

Ar uzkrovimas tikrai butinas?

+

Gal kas Dymatize Micronised Creatine Monohydrate bande?

Paskutinį kartą taisė Robi (2009-02-07 18:48)

Neprisijungęs

 
powiar
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-06
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1732 2009-02-07 21:59

Re: Kreatinas

Robi rašė:

powiar rašė:

Sveiki, nusipirkau Creatine Monohydrate (American Muscle) ir noriu paklausti kaip juos naudoti.
Klube treneris sake:
Pirmas penkias dienas Gerti ryte viena sauksteli, pries treniruote ~30min/1h. Iskart po treniruotes bei pries miega. Praejus penkioms dienoms gerti pries treniruote, bei po. Ne treniruociu dienomis gerti ryte ir vakare.

Man 16 metu, sveriu ~70. Ugis ~177.

Ar tiktu toks vartojimas?

Beto man sake sauksteli milteliu deti i burna ir tada uzgerti vandeniu/sultim. ar tai normalu? big_smile

Laukiu jusu atsakymu. Is Anksto dekui.

(nerasykit jog viskas yra forume ir pan. prasedejau puse valandos neradau ko man reikia) big_smile

Vartojimas tiktu. Per pirmas penkias dienas padarysi uzkrovima ir siaip jei treneris pasake reiskias zino, nors jei dar nerimauji pasiskaityk ant pakuotes. As irgi kazkada taip vartodavau - sauksta i burna ir uzgeri. nezn ar gerai, bet man viskas ok buvo smile

Vat prie tavo posto dadesiu klausima;

Ar uzkrovimas tikrai butinas?

+

Gal kas Dymatize Micronised Creatine Monohydrate bande?

O dar klausima turiu kai uzkrauni per penkias dienas ir veliau reik vartoti du kart per diena taip? be jokiu pertrauku be nieko? tol kol visa pakuote suvarysiu? Ir ant tuscio skrandzio visalaika? Ir as dar papildomai geriu vitaminus, tai nieko baisaus jei ryte isgersiu kreatino ant tuscio skrandzio tada iskart pavalgau ir isgeriu vitaminus? big_smile big_smile daug klausimu cia isberiau, bet norisi zinot viska big_smile

Paskutinį kartą taisė powiar (2009-02-07 22:02)

Neprisijungęs

 
Robi
Kalbus dalyvis
Vietovė: Bora Bora
Registravosi: 2008-06-25
Žinutės: 97
Atsiliepimai: 0

#1733 2009-02-07 22:42

Re: Kreatinas

Uzkrovimas trunka nuo 5 iki 7 dienu o poto vartoji po 2 kartus per diena. Kiek zinau rekomenduotina ryte ant tuscio skrandzio, po to palaukti apie 20-30 minuciu ir tik tada valgyti pusrycius. Per pietus kai vartosi kreatina reiketu palaukti apie 30-45 minuciu po vartojimo kol valgysi ar koki kita papilda vartosi.
Del vitaminu nieko blogo nebus, taip kad i sveikata nykstys

Kazkaip su lietuviu kalba pastebejau blogai darytis pradejo mad

Paskutinį kartą taisė Robi (2009-02-07 22:44)

Neprisijungęs

 
powiar
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-06
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1734 2009-02-07 23:46

Re: Kreatinas

Robi rašė:

Uzkrovimas trunka nuo 5 iki 7 dienu o poto vartoji po 2 kartus per diena. Kiek zinau rekomenduotina ryte ant tuscio skrandzio, po to palaukti apie 20-30 minuciu ir tik tada valgyti pusrycius. Per pietus kai vartosi kreatina reiketu palaukti apie 30-45 minuciu po vartojimo kol valgysi ar koki kita papilda vartosi.
Del vitaminu nieko blogo nebus, taip kad i sveikata nykstys

Kazkaip su lietuviu kalba pastebejau blogai darytis pradejo mad

Po uzkorvimo tai lygtai reikia Pries treniruote 45min/1h. ir iskart po treniruotes. Ne treniruociu dienomis Ryte bei vakare. Ar ne taip?

Neprisijungęs

 
Sonis.
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Tauragė
Registravosi: 2008-09-18
Žinutės: 182
Atsiliepimai: 0

#1735 2009-02-15 19:42

Re: Kreatinas

Turiu Creatine Chews (http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=578) kaip geriause butu vartoti? Kiek laiko pries treniruote kiek po?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1736 2009-02-15 19:44

Re: Kreatinas

Sonis. rašė:

Turiu Creatine Chews (http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=578) kaip geriause butu vartoti? Kiek laiko pries treniruote kiek po?

rytais po 5 tab.
ir po trenkes 5 tab.

Neprisijungęs

 
Sonis.
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Tauragė
Registravosi: 2008-09-18
Žinutės: 182
Atsiliepimai: 0

#1737 2009-02-15 20:03

Re: Kreatinas

emexas rašė:

Sonis. rašė:

Turiu Creatine Chews (http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=578) kaip geriause butu vartoti? Kiek laiko pries treniruote kiek po?

rytais po 5 tab.
ir po trenkes 5 tab.

dar turiu animal pak jy isgeriu 1val po pusryciu apie 8:40val. tai tarkim butu pats tas jaj ta creatina sukramtyciau apie 9:20val. Likus ~4h iki sporto? ar kaip yikes

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1738 2009-02-15 20:06

Re: Kreatinas

Sonis. rašė:

emexas rašė:

Sonis. rašė:

Turiu Creatine Chews (http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=578) kaip geriause butu vartoti? Kiek laiko pries treniruote kiek po?

rytais po 5 tab.
ir po trenkes 5 tab.

dar turiu animal pak jy isgeriu 1val po pusryciu apie 8:40val. tai tarkim butu pats tas jaj ta creatina sukramtyciau apie 9:20val. Likus ~4h iki sporto? ar kaip yikes

ryte iskart atsikeles ant tuscio skrandzio vartok kreatina, nes tada daugiausia jo isisavinama. kad pries trenkes vartosi, tai nuo to geriau nei kiek nebus..

Neprisijungęs

 
aqua_di_gio
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-15
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1739 2009-02-15 20:41

Re: Kreatinas

Nu karoče,

o ką man daryti?

Jau ir ne pienburnis apsisnargliavęs - 30 metų man.
Ūgis 189 cm. Svoris - gal 70 - 75 kokių - ne daugiau.
Valgau kaip krakadylas.
Studijų metais sportuot laiko nebuvo, nes turėjau papildomų užsiėmimų.

Iki kariuomenės esu sportavęs, daug bėgiojau, iškovojęs net keletas pergalių, bet tai buvo labai seniai.

Šiaip sveikata niekada nesiskundžiau, tačiau visą gyvenimą kūno sudėjimas buvo LIEKNAS. Ką tik nedariau, ir kaip nevalgyčiau. Čia kažkokia tais NELAIMĖ.

OK. Pradedam sportuoti - DAR BLOGIAU, kūno masė dar krenta.

Nerūkau, alkoholį jei kartą į pusę metų paragauju ir tai per kokias šventes nebent. Šūdo (narkotikų) neuostau.

Vien žo nusivylęs viskuo ir baisiausia, kad nuėjęs pas savo daktarus išjuokė (chirurgas pavyzdžiui). sad

Paskutinį kartą taisė aqua_di_gio (2009-02-15 20:42)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1740 2009-02-15 20:45

Re: Kreatinas

aqua_di_gio rašė:

Nu karoče,

o ką man daryti?

Jau ir ne pienburnis apsisnargliavęs - 30 metų man.
Ūgis 189 cm. Svoris - gal 70 - 75 kokių - ne daugiau.
Valgau kaip krakadylas.
Studijų metais sportuot laiko nebuvo, nes turėjau papildomų užsiėmimų.

Iki kariuomenės esu sportavęs, daug bėgiojau, iškovojęs net keletas pergalių, bet tai buvo labai seniai.

Šiaip sveikata niekada nesiskundžiau, tačiau visą gyvenimą kūno sudėjimas buvo LIEKNAS. Ką tik nedariau, ir kaip nevalgyčiau. Čia kažkokia tais NELAIMĖ.

OK. Pradedam sportuoti - DAR BLOGIAU, kūno masė dar krenta.

Nerūkau, alkoholį jei kartą į pusę metų paragauju ir tai per kokias šventes nebent. Šūdo (narkotikų) neuostau.

Vien žo nusivylęs viskuo ir baisiausia, kad nuėjęs pas savo daktarus išjuokė (chirurgas pavyzdžiui). sad

ka gamta dave, su tuo teks ir gyventi.. tau kaip suprantu dave labai greita medziagu apykaita.

bandyk gera mityba darytis. itrauk daug kosiu, kad pakankamai kaloriju gautum. tai butu gera pradzia.

Neprisijungęs

 
aqua_di_gio
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-15
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1741 2009-02-15 20:55

Re: Kreatinas

tai man panašiai ne kai kurie sakė, bet aš net nežinau nuo ko pradėti ir ką daryti. sad Kaip tas košes valgyti? kokiais kiekiais - ar reikia apsiryti, ar kiek noriu, kokiais tempais ir kiek kartų per dieną reikia valgyti?

Gal yra ką paskaityti?

Laivai moku šias užsienio kalbas:

Rusų, lenkų, vokiečių ir anglų.
Na ir LIETUVIŲ savo brangiausios nenoriu pamiršt prie to pačio.


Beje, su miegu nekas pas mane, nes darbas pamaininis.

Po armijos likau amžinu kareiviu.
Gyvenimo būdas mano labai energingas.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1742 2009-02-15 20:58

Re: Kreatinas

aqua_di_gio rašė:

tai man panašiai ne kai kurie sakė, bet aš net nežinau nuo ko pradėti ir ką daryti. sad Kaip tas košes valgyti? kokiais kiekiais - ar reikia apsiryti, ar kiek noriu, kokiais tempais ir kiek kartų per dieną reikia valgyti?

Gal yra ką paskaityti?

Laivai moku šias užsienio kalbas:

Rusų, lenkų, vokiečių ir anglų.
Na ir LIETUVIŲ savo brangiausios nenoriu pamiršt prie to pačio.


Beje, su miegu nekas pas mane, nes darbas pamaininis.

Po armijos likau amžinu kareiviu.
Gyvenimo būdas mano labai energingas.

Straipsniai
http://www.kulturizmas.net/mityba

diskusiju tema
http://www.kulturizmas.net/forumas/viewforum.php?id=4

Neprisijungęs

 
laimonas1
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 260
Atsiliepimai: 0

#1743 2009-02-20 22:00

Re: Kreatinas

Bandet kas nors krea-genic? kokie atsiliepimai?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1744 2009-02-20 22:01

Re: Kreatinas

laimonas1 rašė:

Bandet kas nors krea-genic? kokie atsiliepimai?

pinigu metymas i salis.. wink

Neprisijungęs

 
laimonas1
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 260
Atsiliepimai: 0

#1745 2009-02-20 22:11

Re: Kreatinas

emexas rašė:

laimonas1 rašė:

Bandet kas nors krea-genic? kokie atsiliepimai?

pinigu metymas i salis.. wink

Tada krealkalynas irgi metymas pinigu?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1746 2009-02-20 22:17

Re: Kreatinas

laimonas1 rašė:

emexas rašė:

laimonas1 rašė:

Bandet kas nors krea-genic? kokie atsiliepimai?

pinigu metymas i salis.. wink

Tada krealkalynas irgi metymas pinigu?

matai, as net neabejoju, jo tas kre-genic veikia lygiai taip pat kaip kre-alkalynas, kuris yra zymiai pigesnis.
paskaiciau ta aprasyma, bet jokio konkretumo nematyt kaip ten kas veikia, tai persasi isvada kad cia tik naujas marketingo triukas.

o siuo metu uz kre-alkalynas geresnis tik creatine AKG.

Neprisijungęs

 
laimonas1
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 260
Atsiliepimai: 0

#1747 2009-02-20 22:26

Re: Kreatinas

emexas rašė:

laimonas1 rašė:

emexas rašė:

pinigu metymas i salis.. wink

Tada krealkalynas irgi metymas pinigu?

matai, as net neabejoju, jo tas kre-genic veikia lygiai taip pat kaip kre-alkalynas, kuris yra zymiai pigesnis.
paskaiciau ta aprasyma, bet jokio konkretumo nematyt kaip ten kas veikia, tai persasi isvada kad cia tik naujas marketingo triukas.

o siuo metu uz kre-alkalynas geresnis tik creatine AKG.

Aisku, aciu uz informacija. Siaip kai paskaiciau aprasyma ir as pagalvojau, kad miglos putimas (tipo dviguba sarmine apsauga, o va krealkalyno tik vienguba ir pan.), bet siandien salej nugirdau pokalbi kurio metu buvo liaupsinama sita nauja kreatino forma. Tai vat sakau ir paklausiu cia esanciu ar nebande ant savo kailio? O kaina tai kaip ir daugumos nauju produktu-kosmosas.

Paskutinį kartą taisė laimonas1 (2009-02-20 22:28)

Neprisijungęs

 
steel
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-04-23
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1748 2009-02-21 12:32

Re: Kreatinas

trikreatino malatas, gal kam yra teke vartot gryna, nes gryno nelabai kur yra. Radau as cia pas save klube pirkt jo, kaina ta pati kaip ir mono hidrato, kadangi iki siol vartodavau tik monohidrata tai nusprendziau paivairinimui pasiimt ir pabandyt. Jigu kas esat toki vartoja  parasykit kaip jis ir kaip ji vartojat, nes tas kuri nusipirkau yra su obuoliu rugstim ir netgi isidejus 4 saukstelius cukraus jis visvien ziaurei rugstus.

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#1749 2009-02-21 18:39

Re: Kreatinas

steel rašė:

trikreatino malatas, gal kam yra teke vartot gryna, nes gryno nelabai kur yra. Radau as cia pas save klube pirkt jo, kaina ta pati kaip ir mono hidrato, kadangi iki siol vartodavau tik monohidrata tai nusprendziau paivairinimui pasiimt ir pabandyt. Jigu kas esat toki vartoja  parasykit kaip jis ir kaip ji vartojat, nes tas kuri nusipirkau yra su obuoliu rugstim ir netgi isidejus 4 saukstelius cukraus jis visvien ziaurei rugstus.

Esu varojęs tri-kreatino malata, gryno nebuna, kitaip nebutu malatas, jis visada bus su obuolių rūgštimi (malatu), todėl ir yra rūgštus. O dėl poveikio, tai ne ką stipresnis už monohidratą, sakyčiau tas pats.

Neprisijungęs

 
AsKulturistas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-04-30
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1750 2009-02-22 17:30

Re: Kreatinas

O ta Krea Genic vartojant reikia gert daug vandens kaip ir su iprastu kreatino monohidratu?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net