Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#1601 2008-09-07 22:26

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ziogas rašė:

SenasSportas rašė:

Ziogas rašė:

Amino 2700 + Myo Max + Animal Pump  ka manot apie toki derinuka?

buna ir geresniu derinuku, bet bandyk laime big_smile

Nu tai patark geresni... smile

aminkes tai nei sis nei tas smile myo max kaina nenormali, nestebuklas ten, o is NO produktu Animal Pump kazin ar geriausias pasirinkimas, bet cia kaip kam veikia galbut. siaip nera labai gerai vertinamas ir populiarus (ypac jav, pas mus isvis dar ciut ne naujiena tie no, o ten simtai produktu smile )

Neprisijungęs

 
Ziogas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-13
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#1602 2008-09-07 22:31

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ka tada patartum vietoj myo max? Sudetis tai jo tikrai neblogai atrodo...

Neprisijungęs

 
Zizou
Atkaklus dalyvis
Vietovė: TAURAGE
Registravosi: 2008-09-05
Žinutės: 144
Atsiliepimai: 0

#1603 2008-09-08 15:33

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Gal kas galit patarti kokiu geru papildu del mases auginimo?

Neprisijungęs

 
Zizou
Atkaklus dalyvis
Vietovė: TAURAGE
Registravosi: 2008-09-05
Žinutės: 144
Atsiliepimai: 0

#1604 2008-09-08 15:33

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Gal kas galit patarti kokiu geru papildu del mases auginimo?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#1605 2008-09-08 15:34

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Zizou rašė:

Gal kas galit patarti kokiu geru papildu del mases auginimo?

Tinkamas mitybos planas su tinkamu kiekiu baltimu.

Neprisijungęs

 
visva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-09-08
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1606 2008-09-08 16:03

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sveiki,gal yra vartojusiu muscletech papildus?bandziau pats nitrotech,celltech,veikimas geras,aisku buvau prijunges animalo,pac,nitro,db galvoju vartot tik muscletech serijos papildus,bet nzn gero derinio,noriu jegos ir liesos raumenu mases,man 27m,189ugis,98 svoris,bicas 43,laseko truputis.

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#1607 2008-09-08 16:10

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Na is mtech esu bandes nano vapor ir pump smile Abu papildai paliko labai gera ispudi!

Neprisijungęs

 
TUANAS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-12-26
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 0

#1608 2008-09-08 16:36

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Dejavu rašė:

Na is mtech esu bandes nano vapor ir pump smile Abu papildai paliko labai gera ispudi!

plačiau gali parašyt apie vapora ?
ir kas čia per pump ? smile

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#1609 2008-09-08 16:41

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Vaporas realiai veikia tokiu pat principu kaip bsn no expload smile tik tas,jog suveikia greiciau,daug greiciau ir pats tuo isitikinau,jau po 10minuteliu isgerus smagiau pasidare ir jau po pirmos porcijos smile Jega,energijos antpludis tikrai juntamas,tik vienintelis dalykas kuris lengvai nervavo,tai galvos skausmas,kad ir nedidelis,bet buvo...greiciausiai del spaudimo sukilimo,ar dar kokio shudo,velnias zino,per daug nesigilinau..O pump tech as abskritai nezinau ar lietuvoj yra...buvau lauktuviu gaves smile Ziaurus pumpas po jo buvo,jofana,tokio gero dar nebuvau apturejes big_smile Tai va,uz tai bent tuos abu tai geru zodziu miniu smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1610 2008-09-08 16:43

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Dejavu rašė:

Vaporas realiai veikia tokiu pat principu kaip bsn no expload :) tik tas,jog suveikia greiciau,daug greiciau ir pats tuo isitikinau,jau po 10minuteliu isgerus smagiau pasidare ir jau po pirmos porcijos :) Jega,energijos antpludis tikrai juntamas,tik vienintelis dalykas kuris lengvai nervavo,tai galvos skausmas,kad ir nedidelis,bet buvo...greiciausiai del spaudimo sukilimo,ar dar kokio shudo,velnias zino,per daug nesigilinau..O pump tech as abskritai nezinau ar lietuvoj yra...buvau lauktuviu gaves :) Ziaurus pumpas po jo buvo,jofana,tokio gero dar nebuvau apturejes :D Tai va,uz tai bent tuos abu tai geru zodziu miniu :)

kitus NO produktus pries tai esi vartojes?

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#1611 2008-09-08 16:43

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Jo,esu vartojes ir exploada ir horse poweri smile

Neprisijungęs

 
TUANAS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-12-26
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 0

#1612 2008-09-08 16:59

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Dejavu rašė:

Vaporas realiai veikia tokiu pat principu kaip bsn no expload smile tik tas,jog suveikia greiciau,daug greiciau ir pats tuo isitikinau,jau po 10minuteliu isgerus smagiau pasidare ir jau po pirmos porcijos smile Jega,energijos antpludis tikrai juntamas,tik vienintelis dalykas kuris lengvai nervavo,tai galvos skausmas,kad ir nedidelis,bet buvo...greiciausiai del spaudimo sukilimo,ar dar kokio shudo,velnias zino,per daug nesigilinau..O pump tech as abskritai nezinau ar lietuvoj yra...buvau lauktuviu gaves smile Ziaurus pumpas po jo buvo,jofana,tokio gero dar nebuvau apturejes big_smile Tai va,uz tai bent tuos abu tai geru zodziu miniu smile

ai, pump techas jau nebegaminamas beveik metai smile bet yra daugybe kitu MT produktu pump'ui, turbūt pakeitė.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1613 2008-09-08 17:03

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Dejavu rašė:

Jo,esu vartojes ir exploada ir horse poweri smile

seniau buvau susidares bloga nuomone apie muscletecha.. na bet jei tokie atsiliepimai, gal kada reiks kanors is tos firmos produktu paragaut smile

Neprisijungęs

 
TUANAS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-12-26
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 0

#1614 2008-09-08 17:24

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

emexas rašė:

Dejavu rašė:

Jo,esu vartojes ir exploada ir horse poweri smile

seniau buvau susidares bloga nuomone apie muscletecha.. na bet jei tokie atsiliepimai, gal kada reiks kanors is tos firmos produktu paragaut smile

same to me big_smile
reikės jau paragaut kažką, tik ne lietuviškom kainom wink

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1615 2008-09-08 17:26

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

TUANAS rašė:

emexas rašė:

Dejavu rašė:

Jo,esu vartojes ir exploada ir horse poweri smile

seniau buvau susidares bloga nuomone apie muscletecha.. na bet jei tokie atsiliepimai, gal kada reiks kanors is tos firmos produktu paragaut smile

same to me big_smile
reikės jau paragaut kažką, tik ne lietuviškom kainom wink

nu jei lietuviskom imt, tai cia butu didelis pravalas big_smile

Neprisijungęs

 
SPORTIVE
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-03-12
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#1616 2008-09-08 20:01

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

ilga laika buvau pamirses kad reik vitaminus vartoti ir taip atsitiko kad susirgau big_smile Ka galetumet pasiulyt is tikrai stipriu vitaminu? kas geriau Pakas,Opti-men ar pirkti visus reikalingiausius is vaistines  kiekviena atskirai?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1617 2008-09-08 20:10

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

SPORTIVE rašė:

ilga laika buvau pamirses kad reik vitaminus vartoti ir taip atsitiko kad susirgau big_smile Ka galetumet pasiulyt is tikrai stipriu vitaminu? kas geriau Pakas,Opti-men ar pirkti visus reikalingiausius is vaistines  kiekviena atskirai?

siaip manau susirgai pagrinde ne del vitaminu trukumo, o del imuniteto nusilpimo, kuri itakoja treniruotes.
is vitaminu nusipirk opti-men ir vartok po 2 tab per diena - to turetu pakakt.
del imuniteto, tai pirmas pagalbininkas yra gliutaminas, tad jei jo neturi, vertetu isigyt..

Neprisijungęs

 
SPORTIVE
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-03-12
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#1618 2008-09-08 20:33

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

emexas rašė:

SPORTIVE rašė:

ilga laika buvau pamirses kad reik vitaminus vartoti ir taip atsitiko kad susirgau big_smile Ka galetumet pasiulyt is tikrai stipriu vitaminu? kas geriau Pakas,Opti-men ar pirkti visus reikalingiausius is vaistines  kiekviena atskirai?

siaip manau susirgai pagrinde ne del vitaminu trukumo, o del imuniteto nusilpimo, kuri itakoja treniruotes.
is vitaminu nusipirk opti-men ir vartok po 2 tab per diena - to turetu pakakt.
del imuniteto, tai pirmas pagalbininkas yra gliutaminas, tad jei jo neturi, vertetu isigyt..

Keista dar nebuvau uzskaites kad gliutaminas ymuniteta stiprina gal but ir tiesa ne vien reklama

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1619 2008-09-08 20:34

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

SPORTIVE rašė:

emexas rašė:

SPORTIVE rašė:

ilga laika buvau pamirses kad reik vitaminus vartoti ir taip atsitiko kad susirgau big_smile Ka galetumet pasiulyt is tikrai stipriu vitaminu? kas geriau Pakas,Opti-men ar pirkti visus reikalingiausius is vaistines  kiekviena atskirai?

siaip manau susirgai pagrinde ne del vitaminu trukumo, o del imuniteto nusilpimo, kuri itakoja treniruotes.
is vitaminu nusipirk opti-men ir vartok po 2 tab per diena - to turetu pakakt.
del imuniteto, tai pirmas pagalbininkas yra gliutaminas, tad jei jo neturi, vertetu isigyt..

Keista dar nebuvau uzskaites kad gliutaminas ymuniteta stiprina gal but ir tiesa ne vien reklama

gliutamina gerina net smegenu darba.. tikrai vertingas produktas smile

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#1620 2008-09-08 20:35

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

emexas ir tuanas : Manau,kad dauguma nuo mtech atgarso ju suknistas piaras apie ala genetinius pakeitimus ir kita shuda,plius aisku lietuviskos kainos svelniai tariant nelogiskos smile Bet kaip ir minejau anksciau,tie du produkteliai man patiko,tikrai veikia,o ir rast dar galima uz padoria kaina manau,pvz paprasyt kad koks senassportas uzsipirktu big_smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1621 2008-09-08 20:37

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Dejavu rašė:

emexas ir tuanas : Manau,kad dauguma nuo mtech atgarso ju suknistas piaras apie ala genetinius pakeitimus ir kita shuda,plius aisku lietuviskos kainos svelniai tariant nelogiskos smile Bet kaip ir minejau anksciau,tie du produkteliai man patiko,tikrai veikia,o ir rast dar galima uz padoria kaina manau,pvz paprasyt kad koks senassportas uzsipirktu big_smile

su tuo paryskintu sakiniu, kaip pirstu i aki pataikei big_smile ypac man patiko anator p-70 aprasymas.. pagalvojau, kad su siuo produktu tuo izengsime i ketvirta tukstantmeti big_smile
siaip, jei reikia kokio produktelio, tai galima suderint uz gera kaina wink

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#1622 2008-09-08 20:43

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Dejavu rašė:

emexas ir tuanas : Manau,kad dauguma nuo mtech atgarso ju suknistas piaras apie ala genetinius pakeitimus ir kita shuda,plius aisku lietuviskos kainos svelniai tariant nelogiskos smile Bet kaip ir minejau anksciau,tie du produkteliai man patiko,tikrai veikia,o ir rast dar galima uz padoria kaina manau,pvz paprasyt kad koks senassportas uzsipirktu big_smile

big_smile sorry per daug nesigilinau, bet jei reik muscletecho papildu lb nebrangiai tai jo galit kreiptis big_smile jeigu cia apie tai kalba aina :d

Neprisijungęs

 
SPORTIVE
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-03-12
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#1623 2008-09-08 20:43

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

emexas rašė:

SPORTIVE rašė:

emexas rašė:


siaip manau susirgai pagrinde ne del vitaminu trukumo, o del imuniteto nusilpimo, kuri itakoja treniruotes.
is vitaminu nusipirk opti-men ir vartok po 2 tab per diena - to turetu pakakt.
del imuniteto, tai pirmas pagalbininkas yra gliutaminas, tad jei jo neturi, vertetu isigyt..

Keista dar nebuvau uzskaites kad gliutaminas ymuniteta stiprina gal but ir tiesa ne vien reklama

gliutamina gerina net smegenu darba.. tikrai vertingas produktas smile

gliutamino esu dvi bonkutes surijas is universalo pardavejas ji ten visaip isgyre big_smile nors tikrai manau kad yra geresniu ir vat ka as nuo gliutamino jauciu tai tik kaip tu sakai smegenis geriau dirba ir istiesu nuotaika geresne ir atmintis daugiau nieko bet ir vartojau palygint mazom dozem ~10gr per para ant 93kg ant sekancio uzpirkimo gal ir reiks pasiimt is kaskurio bet db tai litu nera

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#1624 2008-09-08 20:50

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Nu va tik spek istart senassportas ir jis jau turi pasiulymu big_smile isties labai dziaugiuos,jog vis dideja pasiula uz protinga kaina smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1625 2008-09-08 20:52

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Dejavu rašė:

Nu va tik spek istart senassportas ir jis jau turi pasiulymu big_smile isties labai dziaugiuos,jog vis dideja pasiula uz protinga kaina smile

pas mane kreipkis - dziaugsies dar labiau big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net