Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#501 2010-10-04 08:15

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

TNT rašė:

metanis rašė:


Pilnai suprantu, bijau dbr sest ant sustos su deca, nes kiek girdejau tas sustos mixas ziauriai groja per nervus big_smile bet kaip nors.

Va delto as nuo sustos stengiuosi dabar laikytis atokiau. O tu tik deca su susta varysi, jokios oralikos?

Tik deca ir susta, nebenoriu metano ar oxio. Geriau jau ramus skrandis mano bus, nes nuo metano rugstingumas, pykinimas, 0 apetito ir t.t. Nebenoriu to.

Labai teisingai sprendi. Va butent del tokiu smulkmenu niekas tau ir negali pasakyti ka kada varyti, kokio laiko pertraukas daryti ir kokius atsistatymus. Nes kiekvienas esame individas su savo fiziniais privalumais ir trukumais.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#502 2010-10-04 08:19

Re: TNT kursu log'as

squat rašė:

paziurejau youtube video ir galiu pasakyt kad likau nusivyles svelniai tariant...tiek pinigu sukist ir sveikata gadint del tokio vaizdo..nepyk TNT bet...
neteisiu ir nekritikuoju kiekvienas renkasi savo kelia ir man toks klausymas iskila koks pas tave sportavimo stazas?

Sportuoju nuo 15os metu. O kuo tu nusivylti galejai tai as net neisivaizduoju. Pamates kojas ir dali pilvo treniruoklyje? kvaila manyciau. Na itariu neuzilgo imesiu fotkes, nes nemazai riebalo aptirpo, va tada galesi kazka ir sneketi, o dabar apart to, kad gulint didelis pilvas buvo, tai nieko ir pasakyti negali. Tad geriau isviso pagalvok kita karta ar sakyti kazka wink

Paskutinį kartą taisė TNT (2010-10-04 08:20)

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#503 2010-10-04 08:21

Re: TNT kursu log'as

Tai taip, cia 18 metu, tai dar vejavaikiskas mastymas ir pas mane buna, bet ne taip pasireiskia kaip kitiems, kiti nesupranta kaip galiu but atsidaves sportui, ir tik sportuoti, valgyti ir mokytis big_smile bet man taip geriau. O del kurso tai, kita savaite pradedu, pradziai 250/200mg. Ziuresim kaip bus. Gal deca sulyginsiu su susta 250/250. O kaip, tnt, del dekos, nuo jos pasireiskia agresyvumas ar kiti pasaliniai kurso metu? Kaip savijauti isvis varant deka+susta?

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#504 2010-10-04 09:31

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

Tai taip, cia 18 metu, tai dar vejavaikiskas mastymas ir pas mane buna, bet ne taip pasireiskia kaip kitiems, kiti nesupranta kaip galiu but atsidaves sportui, ir tik sportuoti, valgyti ir mokytis big_smile bet man taip geriau. O del kurso tai, kita savaite pradedu, pradziai 250/200mg. Ziuresim kaip bus. Gal deca sulyginsiu su susta 250/250. O kaip, tnt, del dekos, nuo jos pasireiskia agresyvumas ar kiti pasaliniai kurso metu? Kaip savijauti isvis varant deka+susta?

Na ne nuo tokiu kiekiu jausi energijos pritekliu, pradesi pustis, suapvales veidas (prisikaups vandens). Nuo tokiu doziu tikrai nepajausi kazkokiu rimtesniu pasaliniu. Tai zinoma pradiziai sauk toki kieki, o jeigu labai neuzvilks sauk dar tiek. Bet manau tave turetu imti ir toks kiekis.

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#505 2010-10-04 10:49

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

Tai taip, cia 18 metu, tai dar vejavaikiskas mastymas ir pas mane buna, bet ne taip pasireiskia kaip kitiems, kiti nesupranta kaip galiu but atsidaves sportui, ir tik sportuoti, valgyti ir mokytis big_smile bet man taip geriau. O del kurso tai, kita savaite pradedu, pradziai 250/200mg. Ziuresim kaip bus. Gal deca sulyginsiu su susta 250/250. O kaip, tnt, del dekos, nuo jos pasireiskia agresyvumas ar kiti pasaliniai kurso metu? Kaip savijauti isvis varant deka+susta?

geriau kokybes, ir panelei savo labiau patiksi wink

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#506 2010-10-04 10:52

Re: TNT kursu log'as

squat rašė:

paziurejau youtube video ir galiu pasakyt kad likau nusivyles svelniai tariant...tiek pinigu sukist ir sveikata gadint del tokio vaizdo..nepyk TNT bet...
neteisiu ir nekritikuoju kiekvienas renkasi savo kelia ir man toks klausymas iskila koks pas tave sportavimo stazas?

Geriau jau butum patylejes.. Elementarios pagarbos turetum... Jus cia blia galvojat visi kad paxemini ir kaip colemanas per puse metu buni.. Atsakyti nebutina, retorinis klausimas..

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#507 2010-10-04 11:02

Re: TNT kursu log'as

CLuB rašė:

squat rašė:

paziurejau youtube video ir galiu pasakyt kad likau nusivyles svelniai tariant...tiek pinigu sukist ir sveikata gadint del tokio vaizdo..nepyk TNT bet...
neteisiu ir nekritikuoju kiekvienas renkasi savo kelia ir man toks klausymas iskila koks pas tave sportavimo stazas?

Geriau jau butum patylejes.. Elementarios pagarbos turetum... Jus cia blia galvojat visi kad paxemini ir kaip colemanas per puse metu buni.. Atsakyti nebutina, retorinis klausimas..

Itariu puse cia taip ir mano. Sovei pora geru kursu ir raumuo akyse issprogo big_smile Dar labai keista kad zmogus pamate staklese vaizdeli is sono ir sprendziakazka. Gal prokuroras koks lol Esmej as pats zinau,kad ne kas ten pas mane su riebalu. Na bet varzybom nesiruosiu ir nesakau,, kad pas mane 3%BF. Del to butent ir foto nedejau, nes nematau reikalo tai rodyti. Kai bus kazkas grazaus - parodysiu.wink

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#508 2010-10-04 13:16

Re: TNT kursu log'as

TNT, nereiktų pykti, nes dauguma colemano vaizdą ir susidarė apie tave, kai parašei apie tikslus 150kg prie 3% BF wink

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#509 2010-10-04 13:33

Re: TNT kursu log'as

gazuotas rašė:

TNT, nereiktų pykti, nes dauguma colemano vaizdą ir susidarė apie tave, kai parašei apie tikslus 150kg prie 3% BF wink

Na taip mano toks tikslas. Bet ar rasiau, kad as jau turiu tuos 150kg ir 3% bf? Manau, kad ne. Visada savo svori rasiau, o paklaustas apie bf sakydavau, jog nekoks, bet nesu matavesis. Beto 120 -130kg 186 vyrui cia daug? As iskarto buciau suprates. Beto tai kas cia buvo, tai ne savo isvaozdos demonstravimas, o tiesiog eiline musu trenke wink

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#510 2010-10-04 13:37

Re: TNT kursu log'as

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 19:07)

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#511 2010-10-04 13:42

Re: TNT kursu log'as

sitas norma uzsimetes kg big_smile

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#512 2010-10-04 14:09

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

squat rašė:

paziurejau youtube video ir galiu pasakyt kad likau nusivyles svelniai tariant...tiek pinigu sukist ir sveikata gadint del tokio vaizdo..nepyk TNT bet...
neteisiu ir nekritikuoju kiekvienas renkasi savo kelia ir man toks klausymas iskila koks pas tave sportavimo stazas?

Sportuoju nuo 15os metu. O kuo tu nusivylti galejai tai as net neisivaizduoju. Pamates kojas ir dali pilvo treniruoklyje? kvaila manyciau. Na itariu neuzilgo imesiu fotkes, nes nemazai riebalo aptirpo, va tada galesi kazka ir sneketi, o dabar apart to, kad gulint didelis pilvas buvo, tai nieko ir pasakyti negali. Tad geriau isviso pagalvok kita karta ar sakyti kazka wink

Pritariu. Ir mano nuomone, kad po rubais visai kitoks vaizdas nei cia kai kurie nusprende is tu video. Kad ten nei iziuret nieko nejo plius su kelenem ir maikute........

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#513 2010-10-04 14:12

Re: TNT kursu log'as

As tik viena zinau: ne velnio ten tam video nesimato- todel ir spresti nera ka.
kojos po kelnem slepias ir pilvas- viskas, ka didelis pilvas nustebino? juk nuo pat pradziu buvo aisku, kad zmogus bulkinasi ir BF% jo, toli grazu ne pats maziausias- ko jis beje niekada ir neslepe.

Paskutinį kartą taisė mazaididelis (2010-10-04 14:13)

Neprisijungęs

 
Stipras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2008-04-09
Žinutės: 391
Atsiliepimai: 0

#514 2010-10-04 14:15

Re: TNT kursu log'as

mazaididelis rašė:

As tik viena zinau: ne velnio ten tam video nesimato- todel ir spresti nera ka.
kojos po kelnem slepias ir pilvas- viskas, ka didelis pilvas nustebino? juk nuo pat pradziu buvo aisku, kad zmogus bulkinasi ir BF% jo, toli grazu ne pats maziausias- ko jis beje niekada ir neslepe.

koks video? roll

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#515 2010-10-04 14:27

Re: TNT kursu log'as

lolardas rašė:

Bet tai pagalvok kiek liktų nusimetus iki 3% bf dabar wink Max 95? Per kiek laiko galvoji 50kg lieso raumens užsimest? yikes

Nei tu panikuok nei ka as beveik isitikines, kad liks 120kg,nes augu tuo paciu metu, o ne tik metu riebala. Kai nusimesiu vatada kazka rimciau pasakysiu.

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#516 2010-10-04 14:27

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

O siaip turiu klausima visiem, kaip pas jus su alkoholiu reikalai nekursuojant ir pvz ant kurso bunant? Netoleruoju siaip pats, bet idomu kaip elgetes, jei kokia svente arba draugo gimtadienis ir pns.

sportuodamas ir gerdamas, tiek ant kurso, tiek nekursuojant sodini sirdi ir  gauni daug tusciu kaloriju.. taip pat stipriai praradinejami skysciai, todel labai svarbu, juos kuo anksciau atstatyti, as asmeniskai, kursuojant su orals, labai stengiausi vengti betkokio alko, nes kepenys gauna dviguba zala, o dabar kai eina vien injekciniu prepu kursas, viena savaitgalio diena leidziu sau isgerti sangrijos, ar keleta kokteiliu degtines su sultim...aisku tai ne i gera , bet niekad ir nesakiau, kad as sventasis big_smile
siaip jei sugebesi alko atsisakyti, tai zinok , kad taip tik geriau wink

Paskutinį kartą taisė mazaididelis (2010-10-04 14:27)

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#517 2010-10-04 14:40

Re: TNT kursu log'as

mazaididelis rašė:

As tik viena zinau: ne velnio ten tam video nesimato- todel ir spresti nera ka.
kojos po kelnem slepias ir pilvas- viskas, ka didelis pilvas nustebino? juk nuo pat pradziu buvo aisku, kad zmogus bulkinasi ir BF% jo, toli grazu ne pats maziausias- ko jis beje niekada ir neslepe.

Na tai va tame ir esme, jog visi ir mano kursus zinojo ir kad pastoviai bulkinu zinojo. Ir dabar nusprendziau nusimesti viska ne del to kaip atrodo kitiem, o del to, kad noriu atsikratyti nereikalingai kg ir palengviti darba mano sirdelei. Va kai jau matysiu, kad yra ka ziureti tai bus atskiros ir koju ir rutines ir nugaos fotkes va tada man jau bus idomi nuomone, nes paciam bus svarbios proporcijos.

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#518 2010-10-04 14:53

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

mazaididelis rašė:

As tik viena zinau: ne velnio ten tam video nesimato- todel ir spresti nera ka.
kojos po kelnem slepias ir pilvas- viskas, ka didelis pilvas nustebino? juk nuo pat pradziu buvo aisku, kad zmogus bulkinasi ir BF% jo, toli grazu ne pats maziausias- ko jis beje niekada ir neslepe.

Na tai va tame ir esme, jog visi ir mano kursus zinojo ir kad pastoviai bulkinu zinojo. Ir dabar nusprendziau nusimesti viska ne del to kaip atrodo kitiem, o del to, kad noriu atsikratyti nereikalingai kg ir palengviti darba mano sirdelei. Va kai jau matysiu, kad yra ka ziureti tai bus atskiros ir koju ir rutines ir nugaos fotkes va tada man jau bus idomi nuomone, nes paciam bus svarbios proporcijos.

as tame ne expertas ,bet esu girdejas kad pataria geriau daryti kiokius 3metus is eiles bulking kursus ir poto ryskintis, nes bus ka isryskinti ,o ne kas pusmety ryskintis ir trypcioti vietoj big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#519 2010-10-04 14:58

Re: TNT kursu log'as

kurgitu rašė:

TNT rašė:

mazaididelis rašė:

As tik viena zinau: ne velnio ten tam video nesimato- todel ir spresti nera ka.
kojos po kelnem slepias ir pilvas- viskas, ka didelis pilvas nustebino? juk nuo pat pradziu buvo aisku, kad zmogus bulkinasi ir BF% jo, toli grazu ne pats maziausias- ko jis beje niekada ir neslepe.

Na tai va tame ir esme, jog visi ir mano kursus zinojo ir kad pastoviai bulkinu zinojo. Ir dabar nusprendziau nusimesti viska ne del to kaip atrodo kitiem, o del to, kad noriu atsikratyti nereikalingai kg ir palengviti darba mano sirdelei. Va kai jau matysiu, kad yra ka ziureti tai bus atskiros ir koju ir rutines ir nugaos fotkes va tada man jau bus idomi nuomone, nes paciam bus svarbios proporcijos.

as tame ne expertas ,bet esu girdejas kad pataria geriau daryti kiokius 3metus is eiles bulking kursus ir poto ryskintis, nes bus ka isryskinti ,o ne kas pusmety ryskintis ir trypcioti vietoj big_smile

Va butent mano toks mastymas ir buvo smile O dabar tikriausiai padarysiu 2 ryskius kursus ir tada eis pakaitom ryskus ir bulk.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#520 2010-10-04 17:42

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

CLuB rašė:

squat rašė:

paziurejau youtube video ir galiu pasakyt kad likau nusivyles svelniai tariant...tiek pinigu sukist ir sveikata gadint del tokio vaizdo..nepyk TNT bet...
neteisiu ir nekritikuoju kiekvienas renkasi savo kelia ir man toks klausymas iskila koks pas tave sportavimo stazas?

Geriau jau butum patylejes.. Elementarios pagarbos turetum... Jus cia blia galvojat visi kad paxemini ir kaip colemanas per puse metu buni.. Atsakyti nebutina, retorinis klausimas..

Itariu puse cia taip ir mano. Sovei pora geru kursu ir raumuo akyse issprogo big_smile Dar labai keista kad zmogus pamate staklese vaizdeli is sono ir sprendziakazka. Gal prokuroras koks lol Esmej as pats zinau,kad ne kas ten pas mane su riebalu. Na bet varzybom nesiruosiu ir nesakau,, kad pas mane 3%BF. Del to butent ir foto nedejau, nes nematau reikalo tai rodyti. Kai bus kazkas grazaus - parodysiu.wink

nesinervink tnt p.x tas pilvas,kiek maciau rankos tai tikrai geros,ytariu be maikes jau vaizdas a.x.u.i.e,n.a.snykstys

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#521 2010-10-04 18:10

Re: TNT kursu log'as

sporcmenas-2 rašė:

TNT rašė:

CLuB rašė:


Geriau jau butum patylejes.. Elementarios pagarbos turetum... Jus cia blia galvojat visi kad paxemini ir kaip colemanas per puse metu buni.. Atsakyti nebutina, retorinis klausimas..

Itariu puse cia taip ir mano. Sovei pora geru kursu ir raumuo akyse issprogo big_smile Dar labai keista kad zmogus pamate staklese vaizdeli is sono ir sprendziakazka. Gal prokuroras koks lol Esmej as pats zinau,kad ne kas ten pas mane su riebalu. Na bet varzybom nesiruosiu ir nesakau,, kad pas mane 3%BF. Del to butent ir foto nedejau, nes nematau reikalo tai rodyti. Kai bus kazkas grazaus - parodysiu.wink

nesinervink tnt p.x tas pilvas,kiek maciau rankos tai tikrai geros,ytariu be maikes jau vaizdas a.x.u.i.e,n.a.snykstys

Dekui. Na iki Kaledu tureciau imesti fotkes. va tada ryskiau ir aiskiau bus. big_smile

Neprisijungęs

 
Tripas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-09-16
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#522 2010-10-04 18:22

Re: TNT kursu log'as

tnt kos tawo mitybos planas kurso?sito kurso ir praejusiu kursu

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#523 2010-10-04 18:23

Re: TNT kursu log'as

lolardas rašė:

Bet tai pagalvok kiek liktų nusimetus iki 3% bf dabar wink Max 95? Per kiek laiko galvoji 50kg lieso raumens užsimest? yikes

vat ir as ta pati pagalvojau, siaip as nekritikuoju bet cia vis skaitydavau jog kalba eina apie 120kg mesos ir TNT tikslas 150kg mesos, bet kad dabar dar toli ir iki 120kg mesos...na bet as visom keturiom uz ta jo tiksla ir kad kuo greiciau ji pasiektu:nykstys:

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#524 2010-10-04 18:37

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

squat rašė:

paziurejau youtube video ir galiu pasakyt kad likau nusivyles svelniai tariant...tiek pinigu sukist ir sveikata gadint del tokio vaizdo..nepyk TNT bet...
neteisiu ir nekritikuoju kiekvienas renkasi savo kelia ir man toks klausymas iskila koks pas tave sportavimo stazas?

Sportuoju nuo 15os metu. O kuo tu nusivylti galejai tai as net neisivaizduoju. Pamates kojas ir dali pilvo treniruoklyje? kvaila manyciau. Na itariu neuzilgo imesiu fotkes, nes nemazai riebalo aptirpo, va tada galesi kazka ir sneketi, o dabar apart to, kad gulint didelis pilvas buvo, tai nieko ir pasakyti negali. Tad geriau isviso pagalvok kita karta ar sakyti kazka wink

ir kiek is tu 15m kursuoji? na nusivyliau tuo kad tikejausi isvyst kocioka 120kg bet to nepamaciau nors kaip ir sakiai nebuvo imanoma ji ten ir pamatyt, taip kad laukiam foto wink

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#525 2010-10-04 18:59

Re: TNT kursu log'as

squat rašė:

lolardas rašė:

Bet tai pagalvok kiek liktų nusimetus iki 3% bf dabar wink Max 95? Per kiek laiko galvoji 50kg lieso raumens užsimest? yikes

vat ir as ta pati pagalvojau, siaip as nekritikuoju bet cia vis skaitydavau jog kalba eina apie 120kg mesos ir TNT tikslas 150kg mesos, bet kad dabar dar toli ir iki 120kg mesos...na bet as visom keturiom uz ta jo tiksla ir kad kuo greiciau ji pasiektu:nykstys:

dar padvigubins dozes ir jei neuzsilenks, po kokiu 5-6 metu gal ir bus tie 120 mesos...

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net