Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#476 2010-10-03 21:16

Re: TNT kursu log'as

butuzzic rašė:

o tu TNT youtube is tu kuris, kur su ilgom sportinem kelnem ar trumpikem?

Su kelnem.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#477 2010-10-03 21:17

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

butuzzic rašė:

o tu TNT youtube is tu kuris, kur su ilgom sportinem kelnem ar trumpikem?

Tas su pilvu alahlol

O ko tu zlobe zvengi gal paaiskinsi?

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#478 2010-10-03 21:24

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

metanis rašė:

butuzzic rašė:

o tu TNT youtube is tu kuris, kur su ilgom sportinem kelnem ar trumpikem?

Tas su pilvu alahlol

O ko tu zlobe zvengi gal paaiskinsi?

O ko tu nervuojies? juokauju juk smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#479 2010-10-03 21:26

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

TNT rašė:

metanis rašė:


Tas su pilvu alahlol

O ko tu zlobe zvengi gal paaiskinsi?

O ko tu nervuojies? juokauju juk smile

Foto as neidejau, nes ir nera ka deti. Va kai idesiu galesim sulyginti ir pasijuokti wink

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#480 2010-10-03 21:30

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

metanis rašė:

TNT rašė:


O ko tu zlobe zvengi gal paaiskinsi?

O ko tu nervuojies? juokauju juk smile

Foto as neidejau, nes ir nera ka deti. Va kai idesiu galesim sulyginti ir pasijuokti wink

Tai tada palukek dar kol pribres man uz kokiu 5metu laikas det foto big_smile big_smile sededamas ant 2g testos ne taip viska emiai i galva, kaip dabar lol

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#481 2010-10-03 21:30

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

butuzzic rašė:

o tu TNT youtube is tu kuris, kur su ilgom sportinem kelnem ar trumpikem?

Tas su pilvu alahlol

Metanis,parodyk savo foto,gal pats irgi su pilvu ir tokiu neblogu lol
Apibendrinsim ir tave,manau tnt tikrai nesupyks jaigu apie tave snekesim jo temoi!
Negrazu juoktis is kitu kolegu,juoktis gali is savo motinos namie arba is broliu seseru,galu gale kiemo draugu  offtopic

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#482 2010-10-03 21:34

Re: TNT kursu log'as

Pries tai vienam poste, pasijuokiau is tnt, aisku ne piktai, galvojau zmogus turi humoro jausmas, nes nesupyko viena kart, antra kart matai supyko. Ne is blogos puses juk smile Jei tnt nededa savo foto, manai as desiu savo? lollol einu geriau bliuda koses pasistatysiu prie kompo big_smile

Neprisijungęs

 
filia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-06
Žinutės: 254
Atsiliepimai: 1

#483 2010-10-03 21:34

Re: TNT kursu log'as

rolka78 rašė:

metanis rašė:

butuzzic rašė:

o tu TNT youtube is tu kuris, kur su ilgom sportinem kelnem ar trumpikem?

Tas su pilvu alahlol

Metanis,parodyk savo foto,gal pats irgi su pilvu ir tokiu neblogu lol
Apibendrinsim ir tave,manau tnt tikrai nesupyks jaigu apie tave snekesim jo temoi!
Negrazu juoktis is kitu kolegu,juoktis gali is savo motinos namie arba is broliu seseru,galu gale kiemo draugu  offtopic

tu cia rimtai mad

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#484 2010-10-03 21:38

Re: TNT kursu log'as

O siaip turiu klausima visiem, kaip pas jus su alkoholiu reikalai nekursuojant ir pvz ant kurso bunant? Netoleruoju siaip pats, bet idomu kaip elgetes, jei kokia svente arba draugo gimtadienis ir pns.

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#485 2010-10-03 21:41

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

O siaip turiu klausima visiem, kaip pas jus su alkoholiu reikalai nekursuojant ir pvz ant kurso bunant? Netoleruoju siaip pats, bet idomu kaip elgetes, jei kokia svente arba draugo gimtadienis ir pns.

Nekursuoju, bet galiu pasakyt, kad kursuojantis tikrai negers nesvarbu kokia proga...

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2010-10-03 21:42)

Neprisijungęs

 
Metropolitan
Dažnas dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2010-08-07
Žinutės: 398
Atsiliepimai: 0

#486 2010-10-03 21:43

Re: TNT kursu log'as

dadek dar: bewnt kiek smegenu turintis kursuojantis smile nes as pilna zinau kurie ant kurso kas antra diena klubuose girti smile yra kas saves nemyli...

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#487 2010-10-03 21:44

Re: TNT kursu log'as

Idomu, kokios pasekmes gali buti, jei tik ant injekciju sedi, be oralikos.

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#488 2010-10-03 21:44

Re: TNT kursu log'as

Metropolitan rašė:

dadek dar: bewnt kiek smegenu turintis kursuojantis smile nes as pilna zinau kurie ant kurso kas antra diena klubuose girti smile yra kas saves nemyli...

Tai ten ne kursuojantys, o durniuojantys big_smile

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2010-10-03 21:45)

Neprisijungęs

 
butuzzic
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-03-01
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#489 2010-10-03 21:52

Re: TNT kursu log'as

siaip kursuojant, jei gerai prigeri, sekancias dvi dienas yra tikimybe, kad kurso triusa paleisi per uzpakalio skyle... na ne visa zinoma, bet taip jau gali buti - ypac jei vartojai toki kaip metana ar kitus, kaupiancius vandeni, jie pirmi isleks i klozeta.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#490 2010-10-03 22:16

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

TNT rašė:

metanis rašė:


O ko tu nervuojies? juokauju juk smile

Foto as neidejau, nes ir nera ka deti. Va kai idesiu galesim sulyginti ir pasijuokti wink

Tai tada palukek dar kol pribres man uz kokiu 5metu laikas det foto big_smile big_smile sededamas ant 2g testos ne taip viska emiai i galva, kaip dabar lol

As dabar ant treno ir slino sedziu. Kas zinao labai piktas derinys. Aisku propas dar eina. O testos vos 500mg.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#491 2010-10-03 22:17

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

metanis rašė:

TNT rašė:


Foto as neidejau, nes ir nera ka deti. Va kai idesiu galesim sulyginti ir pasijuokti wink

Tai tada palukek dar kol pribres man uz kokiu 5metu laikas det foto big_smile big_smile sededamas ant 2g testos ne taip viska emiai i galva, kaip dabar lol

As dabar ant treno ir slino sedziu. Kas zinao labai piktas derinys. Aisku propas dar eina. O testos vos 500mg.

Viskas aisku tada. lol

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#492 2010-10-03 22:18

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

Pries tai vienam poste, pasijuokiau is tnt, aisku ne piktai, galvojau zmogus turi humoro jausmas, nes nesupyko viena kart, antra kart matai supyko. Ne is blogos puses juk smile Jei tnt nededa savo foto, manai as desiu savo? lollol einu geriau bliuda koses pasistatysiu prie kompo big_smile

Na as tve gal ir bereikalo uzsipuoliau. Turiu as humoro jausma ir nebloga, tik buna tarpai, kad ant kurso jis dingsta. Va ir visa problema.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#493 2010-10-03 22:21

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

metanis rašė:

Pries tai vienam poste, pasijuokiau is tnt, aisku ne piktai, galvojau zmogus turi humoro jausmas, nes nesupyko viena kart, antra kart matai supyko. Ne is blogos puses juk smile Jei tnt nededa savo foto, manai as desiu savo? lollol einu geriau bliuda koses pasistatysiu prie kompo big_smile

Na as tve gal ir bereikalo uzsipuoliau. Turiu as humoro jausma ir nebloga, tik buna tarpai, kad ant kurso jis dingsta. Va ir visa problema.

Pilnai suprantu, bijau dbr sest ant sustos su deca, nes kiek girdejau tas sustos mixas ziauriai groja per nervus big_smile bet kaip nors.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#494 2010-10-03 22:25

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

O siaip turiu klausima visiem, kaip pas jus su alkoholiu reikalai nekursuojant ir pvz ant kurso bunant? Netoleruoju siaip pats, bet idomu kaip elgetes, jei kokia svente arba draugo gimtadienis ir pns.

Grieztai nepatariu. Esu isbandes tai jau senokai bet niekada to nebandysiu. Nesneku apie zala sau, cia skrandis ir kepenys bus labiausiai keniantys, bet primesk kas gali atsitikti kai tu gerai prigeres ir su abilekoia agresija. manai girtas suvaldysi save? As nesuvaldziau ir man vieno karto uzteko. kitas dalykas nekurso metu esu skaites straipsni apie atliktus tyrimus su alumi, tai apie litras vidutiniskai stipraus alaus padeda raumens augimui, bet tai nesiderina su sportininko gyvenimu ir tiesiogiai kencia tavo sirdis. As neinu i jokius baliukus, nes nemegstu sedeti baliuke ir stebeti girtus debilus. Iskarto mintis atlauzyti kaulus kyla. As asmeniskai vengiu svenciu. Ir vieninteles mano sventes Kaledos, bei Naujieji metai.
Gali daryti kaip nori, bet tave tai smukdys, o kai kuriais atvejais atsidursi nepavydetinoj situacijoj. Jau nevienas ant kurso isgeres ir teismo laukiantis. Beto kas ten gero tam alko? HGH va cia tai jausmas lol

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#495 2010-10-03 22:26

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

TNT rašė:

metanis rašė:

Pries tai vienam poste, pasijuokiau is tnt, aisku ne piktai, galvojau zmogus turi humoro jausmas, nes nesupyko viena kart, antra kart matai supyko. Ne is blogos puses juk smile Jei tnt nededa savo foto, manai as desiu savo? lollol einu geriau bliuda koses pasistatysiu prie kompo big_smile

Na as tve gal ir bereikalo uzsipuoliau. Turiu as humoro jausma ir nebloga, tik buna tarpai, kad ant kurso jis dingsta. Va ir visa problema.

Pilnai suprantu, bijau dbr sest ant sustos su deca, nes kiek girdejau tas sustos mixas ziauriai groja per nervus big_smile bet kaip nors.

Va delto as nuo sustos stengiuosi dabar laikytis atokiau. O tu tik deca su susta varysi, jokios oralikos?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#496 2010-10-03 22:26

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

TNT rašė:

metanis rašė:

Pries tai vienam poste, pasijuokiau is tnt, aisku ne piktai, galvojau zmogus turi humoro jausmas, nes nesupyko viena kart, antra kart matai supyko. Ne is blogos puses juk smile Jei tnt nededa savo foto, manai as desiu savo? lollol einu geriau bliuda koses pasistatysiu prie kompo big_smile

Na as tve gal ir bereikalo uzsipuoliau. Turiu as humoro jausma ir nebloga, tik buna tarpai, kad ant kurso jis dingsta. Va ir visa problema.

Pilnai suprantu, bijau dbr sest ant sustos su deca, nes kiek girdejau tas sustos mixas ziauriai groja per nervus big_smile bet kaip nors.

nezinau,man nuo sustos ar propo jokios egresijos nesijaute,tik nuotaika superine budavo,vienintelis isbandytu prepu kuris mane be kontroles palikdavo buvo metanas:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#497 2010-10-03 22:30

Re: TNT kursu log'as

big_smilebig_smile Kaip tavo tnt zmona reaguoja jei nepaslaptis i visa tai ka tu darai, ir tai kad neinate i baliukus ir pns. Nes man kaip 18metu, atrodo turetu lbj rupet gert, bludyt ir pns. Bet to nera, bet va mano panike kartais pasako man, kad mes niekur neinam, ta prasme su draugais isgert i koki baliu. As jai tiesiog pasakau gyvenu ne del ju, o del saves ir darau tai kas man geriau, tada kalba buna baigta tam kartui. O kaip jus sprendziat tai, ar jau zmona apsiprato? na aisku vedybinis gyvenimas yra visai kas kita, bet siaip smalsu.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#498 2010-10-03 22:32

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

metanis rašė:

TNT rašė:


Na as tve gal ir bereikalo uzsipuoliau. Turiu as humoro jausma ir nebloga, tik buna tarpai, kad ant kurso jis dingsta. Va ir visa problema.

Pilnai suprantu, bijau dbr sest ant sustos su deca, nes kiek girdejau tas sustos mixas ziauriai groja per nervus big_smile bet kaip nors.

Va delto as nuo sustos stengiuosi dabar laikytis atokiau. O tu tik deca su susta varysi, jokios oralikos?

Tik deca ir susta, nebenoriu metano ar oxio. Geriau jau ramus skrandis mano bus, nes nuo metano rugstingumas, pykinimas, 0 apetito ir t.t. Nebenoriu to.

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#499 2010-10-04 07:53

Re: TNT kursu log'as

paziurejau youtube video ir galiu pasakyt kad likau nusivyles svelniai tariant...tiek pinigu sukist ir sveikata gadint del tokio vaizdo..nepyk TNT bet...
neteisiu ir nekritikuoju kiekvienas renkasi savo kelia ir man toks klausymas iskila koks pas tave sportavimo stazas?

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#500 2010-10-04 08:13

Re: TNT kursu log'as

metanis rašė:

big_smilebig_smile Kaip tavo tnt zmona reaguoja jei nepaslaptis i visa tai ka tu darai, ir tai kad neinate i baliukus ir pns. Nes man kaip 18metu, atrodo turetu lbj rupet gert, bludyt ir pns. Bet to nera, bet va mano panike kartais pasako man, kad mes niekur neinam, ta prasme su draugais isgert i koki baliu. As jai tiesiog pasakau gyvenu ne del ju, o del saves ir darau tai kas man geriau, tada kalba buna baigta tam kartui. O kaip jus sprendziat tai, ar jau zmona apsiprato? na aisku vedybinis gyvenimas yra visai kas kita, bet siaip smalsu.

Na zmona pas mane labai supratinga ir pati azniausiai sako, kad nenori niekur eiti, nors istikro manau tai nori. Beto as niekada nedraudziu jai vienai nueiti i koki baliuka, tik va ji viena irgi niekur neina. As ja savaitgaliais nusivedu i restorana, i kina, nuperku jai geliu ar taip kazka, kartais islekiam kurnors svetur. Gal jai tai kompensuoja. Beto to ji pati nemegsta alkoholio ir girtu zmoniu, tai, kad man kaip ir pasiseke su siuo reikalu. Tai tu paaugsi busi 30ies ir tavo zmona bus tavo tokio amziaus, tai abu panasiai mastysit. Dabar cia tik kol 18metu viskas taip yra.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net