Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sirijus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#3326 2010-02-05 14:32

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Raso ,kad  NO-XPLODE  papilda galima  vartoti nuo 18m ( patartina)
MAn 16m
??
smile

Neprisijungęs

 
lukasg
Naujas dalyvis
Vietovė: Tauragė
Registravosi: 2010-01-27
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#3327 2010-02-05 14:34

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

tai zinau del tos mitybos valgau daug ir daznai i diena 4-6 kartus pavalgau stipriai, o ir dar visokiu obuoliu, bananu. Bet papildai vistiek nepakenktu smile

Neprisijungęs

 
Qrmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 613
Atsiliepimai: 0

#3328 2010-02-05 16:25

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

lukasg rašė:

tai zinau del tos mitybos valgau daug ir daznai i diena 4-6 kartus pavalgau stipriai, o ir dar visokiu obuoliu, bananu. Bet papildai vistiek nepakenktu smile

gali pakenkti

Neprisijungęs

 
bigfoot
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-05
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#3329 2010-02-05 16:59

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki,gal zinote koks geriausias papildas pradedanciajam?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3330 2010-02-05 17:05

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

lukasg rašė:

tai zinau del tos mitybos valgau daug ir daznai i diena 4-6 kartus pavalgau stipriai, o ir dar visokiu obuoliu, bananu. Bet papildai vistiek nepakenktu smile

Yra didziulis skirtumas, ar 4 kartus stipriai pavalgai ar visdelto 6...

Neprisijungęs

 
lukasg
Naujas dalyvis
Vietovė: Tauragė
Registravosi: 2010-01-27
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#3331 2010-02-05 17:40

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Robšė rašė:

lukasg rašė:

tai zinau del tos mitybos valgau daug ir daznai i diena 4-6 kartus pavalgau stipriai, o ir dar visokiu obuoliu, bananu. Bet papildai vistiek nepakenktu smile

Yra didziulis skirtumas, ar 4 kartus stipriai pavalgai ar visdelto 6...

Nuo 4 iki 6 kaip iseina, nes dabar issikraustem i nama uz miesto tai is mokyklos i buta pareinu o po visu darbu i nama tai taip sudetingai, bet min 4 kartus pavalgau kai daugiau laiko tai ir 5 ir 6.
Kodel gali mases didinimo papildai pakenkti????????

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#3332 2010-02-05 18:26

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

ne tai aisku jei nespeji kartais pavalgyt , nusipirk kokio proteino kai nespesi isausi proteino ir bus ok

Neprisijungęs

 
unfazed
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-01-02
Žinutės: 215
Atsiliepimai: 0

#3333 2010-02-05 19:00

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

bigfoot rašė:

Sveiki,gal zinote koks geriausias papildas pradedanciajam?

Maistas

Neprisijungęs

 
sezonas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#3334 2010-02-05 20:36

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

maistas ne papildas big_smile

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#3335 2010-02-06 11:02

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

bigfoot rašė:

Sveiki,gal zinote koks geriausias papildas pradedanciajam?

Proteinas ir vitaminai wink

Neprisijungęs

 
estt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-30
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#3336 2010-02-09 18:49

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki, rasau cia noredamas sulaukti jusu pagalbos, bei pasiulymu. Sportuoju pora menesiu, esu 17 metu, 180cm ugio, ir sveriu 67kg.Zinoma kaip ir daugelis noreciau priaugti raumenu mases, taigi noreciau jusu patarimo del papildu.Esu susidares sioki toki mitybos plana, bet esu moksleivis, daznai pritruksta laiko. Taigi nusprendziau isbandyti kokius nors papildus. Tikiuosi pajusti koki nors progresa. Kokius papildus pasiulytumet? Ar man tiktu universal whey pro?. Ir dar vienas kamuojantis klausimas. Jeigu as palankau kacialke, nu skaitykim pus antru metu, su papildais ir metu sporta (gali nebuti laiko, studijos universitete ir t.t.) ar man is raumenu nepasidarytu tik lasiniai, arba visiskai sudribtu. Nes tada suabejociau ar verta pirkt papildus. Nes teko prisiklausyti, kad metus sporta is raumenu nieko nelieka, tik lasiniu mase(nezinau ar cia bobuciu pasakos ar tikrove). As visada prisiziuriu maista, nevalgau bent ko, stengiuosi maitintis sveikai ir tai kas naudinga, gal dar ir padaryciau pratimus namuose(atsilenkimus,atsispaudimus,presui), ar man forma isliktu ?

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#3337 2010-02-09 21:10

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Na idomus cia klausimai pas jus jaunuoli wink Tipinis eilinio zmogaus mastymas girgejes kazka apie kacialka ir raumenis, bet labiau uzstringanti mintis tai zinovu kurie irgi nieko nenutuokia , o varto apie viska kaip ziniuoniai.
Toks papildas kaip baltymu kokteilis tikrai tau gali tikti. Ir toki papilda vartoja praktiskai kiekvienas kas nors kiek daugiau pasportuoja.
Dabar tikiesi pajusti kazkoki progresa... Idomu kiek tavo amziaus vaikinu kacialkej, per tavo norima laika, pusantru metu padare zenkliu rezultatu? gerdami proteina, valgydami ir pasportuodami krapstant nosis kacialkeje.
Kita idomi mintis metus sporta nieko nelieka, raumenys virsta riebalais... O taip.... Tu manai per ta laika sugebeti tiek priauginti raumenu big_smile
Ir kad priaugus butu is ko nukristi... Beje pabandyk rasti man logiskos ir mokslines informacijos, kaip raumuo gali virsti riebalais !!! big_smile
O del formos islikimo nesikuklines galiu pasiulyti atvaziuoti pas mane ir paziureti kaip as atrodau dabar ir kokio lygio buvau pasiekes.
Manau tau bus ko pasimokyti ir daugybe tokiu kvailu klausimuku galesi palikti tiems kas kalba tokiom temom, apie tai nieko nenusimanant wink

Neprisijungęs

 
sezonas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#3338 2010-02-09 21:48

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Valdas rašė:

O del formos islikimo nesikuklines galiu pasiulyti atvaziuoti pas mane ir paziureti kaip as atrodau dabar ir kokio lygio buvau pasiekes.
)

tai imesk ce ft big_smile

Neprisijungęs

 
estt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-30
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#3339 2010-02-09 21:55

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Valdas rašė:

Na idomus cia klausimai pas jus jaunuoli wink Tipinis eilinio zmogaus mastymas girgejes kazka apie kacialka ir raumenis, bet labiau uzstringanti mintis tai zinovu kurie irgi nieko nenutuokia , o varto apie viska kaip ziniuoniai.
Toks papildas kaip baltymu kokteilis tikrai tau gali tikti. Ir toki papilda vartoja praktiskai kiekvienas kas nors kiek daugiau pasportuoja.
Dabar tikiesi pajusti kazkoki progresa... Idomu kiek tavo amziaus vaikinu kacialkej, per tavo norima laika, pusantru metu padare zenkliu rezultatu? gerdami proteina, valgydami ir pasportuodami krapstant nosis kacialkeje.
Kita idomi mintis metus sporta nieko nelieka, raumenys virsta riebalais... O taip.... Tu manai per ta laika sugebeti tiek priauginti raumenu big_smile
Ir kad priaugus butu is ko nukristi... Beje pabandyk rasti man logiskos ir mokslines informacijos, kaip raumuo gali virsti riebalais !!! big_smile
O del formos islikimo nesikuklines galiu pasiulyti atvaziuoti pas mane ir paziureti kaip as atrodau dabar ir kokio lygio buvau pasiekes.
Manau tau bus ko pasimokyti ir daugybe tokiu kvailu klausimuku galesi palikti tiems kas kalba tokiom temom, apie tai nieko nenusimanant wink

Aciu zmogau. Padejai smile na taip apie kacialke daug ko pasakyti negaliu dar nenusimanau labai daug smile Greitu metu nusipirksiu whey pro big_smile Tik nesuprantu ka norejai pasakyti sakydamas "O del formos islikimo nesikuklines galiu pasiulyti atvaziuoti pas mane ir paziureti kaip as atrodau dabar ir kokio lygio buvau pasiekes" Tai kaip suprantu islikus? smile Be to reikes pasneket su trenere su papildais smile Nes manau kad ji gali ir papriestaarauti, sakyti kad per jaunas ir pns smile Taip kaip ir tevai, isitikine kad tai yra tik deze su kuria tu "ispusi" raumenis. Na bet paziurejus i kaina, paskaicius etikete ir sudety, i tai nepanasu:) Gal ir nusisnekejau, gal ir pasijuoksit ka as cia nusisneku, bet visgi esu naujokas, todel esu smalsus, kaip ir daugelis big_smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#3340 2010-02-09 21:59

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

dumbom ...

kaip noreciau forumo su idomiom temom, idomiais klausimais ir diskusijom roll

o cia atrodo kaip paklausia, tai nei 7 klasiu nebaiges nei biologijos nesimoke ... kad pradedantieji, tai as suprantu, visi tokie buvom, nu bet sveika prota taip sakant dauguma turim? logini mastyma ar kazka panasaus? tai arba kai kurie jo neturi, arba tingi ijungti galva ir pagalvoti.

ESTT, netaikau tau tiesiogiai, tiesiog vemt vercia nuo visokiu idiotiskiausiu klausimu, kuriu prisiklausau kasdiena....sadsadsadsad ypac pikta del tokiu, kuriu atsakymus sugaisus 3s galima rasti patiems, bet aisku geriau pagaisinti kitu laika...


VALDAI ---> tai tu ka nebesportuoji, kad taip pasakei? ar papildu nevartoji? roll

Neprisijungęs

 
estt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-30
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#3341 2010-02-09 22:02

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ir dar vienas svarbus klausimas. Kas geriau man tiku siekiant priaugti raumenu mases? Ar MASSIVE WHEY GAINER http://www.tvirtas-kunas.lt/lt/Raumen-m … er-braskiu ar universal whey pro http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=476  ?

Neprisijungęs

 
estt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-30
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#3342 2010-02-09 22:05

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

SenasSportas rašė:

dumbom ...
ESTT, netaikau tau tiesiogiai, tiesiog vemt vercia nuo visokiu idiotiskiausiu klausimu, kuriu prisiklausau kasdiena....sadsadsadsad ypac pikta del tokiu, kuriu atsakymus sugaisus 3s galima rasti patiems, bet aisku geriau pagaisinti kitu laika...

Na as tave suprantu smile bet tiesiog turbut nepasitikiu savimi, nes prisiklausau is aplinkiniu, visu nuomones skirtingos smile kas sportuoja sako papildai gerai, o kas ne arba ant sauso- peikia juos smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#3343 2010-02-09 22:08

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

estt rašė:

SenasSportas rašė:

dumbom ...
ESTT, netaikau tau tiesiogiai, tiesiog vemt vercia nuo visokiu idiotiskiausiu klausimu, kuriu prisiklausau kasdiena....sadsadsadsad ypac pikta del tokiu, kuriu atsakymus sugaisus 3s galima rasti patiems, bet aisku geriau pagaisinti kitu laika...

Na as tave suprantu smile bet tiesiog turbut nepasitikiu savimi, nes prisiklausau is aplinkiniu, visu nuomones skirtingos smile kas sportuoja sako papildai gerai, o kas ne arba ant sauso- peikia juos smile

sportuojant tam tikri papildai butini.. wink

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#3344 2010-02-10 01:32

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

SenasSportas rašė:

dumbom ...

kaip noreciau forumo su idomiom temom, idomiais klausimais ir diskusijom roll

o cia atrodo kaip paklausia, tai nei 7 klasiu nebaiges nei biologijos nesimoke ... kad pradedantieji, tai as suprantu, visi tokie buvom, nu bet sveika prota taip sakant dauguma turim? logini mastyma ar kazka panasaus? tai arba kai kurie jo neturi, arba tingi ijungti galva ir pagalvoti.

ESTT, netaikau tau tiesiogiai, tiesiog vemt vercia nuo visokiu idiotiskiausiu klausimu, kuriu prisiklausau kasdiena....sadsadsadsad ypac pikta del tokiu, kuriu atsakymus sugaisus 3s galima rasti patiems, bet aisku geriau pagaisinti kitu laika...


VALDAI ---> tai tu ka nebesportuoji, kad taip pasakei? ar papildu nevartoji? roll

Sportas visada su manim gyvena. Na zmogus isivaizduoja, kad per pusantru metu taip pripus raumenis su proteinu, kad kazkas bus nerealaus...
Kad tai ivyktu zmones maziausiai tam atiduoda kokius 10metu... Norint viska galima pradanginti, net ir didziausius raumenis, nebent tas gyvenimo etapas ir daugelis metu visiskai nebuvo reiksmingi, kad noretum taip paprastai prarasti. Forma visada palaikyti galima.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#3345 2010-02-10 08:34

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

emexas rašė:

estt rašė:

SenasSportas rašė:

dumbom ...
ESTT, netaikau tau tiesiogiai, tiesiog vemt vercia nuo visokiu idiotiskiausiu klausimu, kuriu prisiklausau kasdiena....sadsadsadsad ypac pikta del tokiu, kuriu atsakymus sugaisus 3s galima rasti patiems, bet aisku geriau pagaisinti kitu laika...

Na as tave suprantu smile bet tiesiog turbut nepasitikiu savimi, nes prisiklausau is aplinkiniu, visu nuomones skirtingos smile kas sportuoja sako papildai gerai, o kas ne arba ant sauso- peikia juos smile

sportuojant tam tikri papildai butini.. wink

kam jei sportuoji del saves? lol

Neprisijungęs

 
estt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-30
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#3346 2010-02-10 08:59

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Na aisku smile Pasitikiu jumis smile Nes sakau biesas ima ka nusisneka kiti,sako, kad papildai ispucia raumenis, su jais sveikata susivarysi ir t.t. big_smile big_smile big_smile nors tai nera tiesa smile

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#3347 2010-02-10 11:30

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

estt rašė:

Ir dar vienas svarbus klausimas. Kas geriau man tiku siekiant priaugti raumenu mases? Ar MASSIVE WHEY GAINER http://www.tvirtas-kunas.lt/lt/Raumen-m … er-braskiu ar universal whey pro http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=476  ?

Tu gal iš pradžių visgi pabandyk nueit į salę?

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#3348 2010-02-10 11:30

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

estt rašė:

Na aisku smile Pasitikiu jumis smile Nes sakau biesas ima ka nusisneka kiti,sako, kad papildai ispucia raumenis, su jais sveikata susivarysi ir t.t. big_smile big_smile big_smile nors tai nera tiesa smile

Garantuoju, kad čia mama tau taip sakė.

Neprisijungęs

 
estt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-30
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#3349 2010-02-10 14:14

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

gazuotas rašė:

estt rašė:

Ir dar vienas svarbus klausimas. Kas geriau man tiku siekiant priaugti raumenu mases? Ar MASSIVE WHEY GAINER http://www.tvirtas-kunas.lt/lt/Raumen-m … er-braskiu ar universal whey pro http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=476  ?

Tu gal iš pradžių visgi pabandyk nueit į salę?

As jau wirs 3 menesiu kaip salei smile tai galvoju papildu pasimt smile patarsit koki imt  ? big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3350 2010-02-10 14:51

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

estt rašė:

gazuotas rašė:

estt rašė:

Ir dar vienas svarbus klausimas. Kas geriau man tiku siekiant priaugti raumenu mases? Ar MASSIVE WHEY GAINER http://www.tvirtas-kunas.lt/lt/Raumen-m … er-braskiu ar universal whey pro http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=476  ?

Tu gal iš pradžių visgi pabandyk nueit į salę?

As jau wirs 3 menesiu kaip salei smile tai galvoju papildu pasimt smile patarsit koki imt  ? big_smile

Tai kad čia visiškai skirtingi produktai, - geineris su 30proc baltymų ir proteinas su 70proc baltymų...
Tai jau teks pačiam rinktis, priklausomai, nuo to, kokia tavo mityba ir ko joje labiau trūksta, baltymų ar angliavandenių, nes mes tai nežinome, ko ir kiek tu valgai...
Augi ne nuo miltukų, o nuo taisyklingos, subalansuotos mitybos ir treniruočių. O miltukai, ar tai proteinas ar geineris tik padeda subalansuoti mitybą. Tai juos ir renkiesi, priklausomai nuo to, kaip maitiniesi. Beje, vartojimo laikas ir kiekiai irgi nuo mitybos priklauso...
Taigi, skaityk, skaičiuokis ir pats spręsk, ko tau reikia...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net