Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Linasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-07-21
Žinutės: 1168
Atsiliepimai: 1

#51 2010-11-17 23:52

Re: Alkoholis ir sportas

Tai reiktu vandeni kaip zagirona gert?

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#52 2010-11-17 23:56

Re: Alkoholis ir sportas

cia jau tavo reikalas kaip tu nori. Aisku geriausias efektas kai isgeri stikliuka ir iskart.

Neprisijungęs

 
Linasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-07-21
Žinutės: 1168
Atsiliepimai: 1

#53 2010-11-17 23:59

Re: Alkoholis ir sportas

Aisq, paskutini kart normaliai uzgeres buvau vasara po egzaminu big_smile kita kart jei vel kazka vartosiu zinosiu smile

Neprisijungęs

 
tikDelGrozio
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-28
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#54 2010-11-18 12:52

Re: Alkoholis ir sportas

vakar cia uzbalaivojom sutendu dienos proga tai keistai i mane ziruejo kai degtine su vandensiu geriau big_smile aj bet kam ne p* smile

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#55 2010-11-18 13:43

Re: Alkoholis ir sportas

zinau kad juokinga kitiem ir man paciam buvo juokinga is pat pradziu. Uztat poto greiciau atsigauni ir nebuna tokios dehidratacijos

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#56 2010-11-18 20:34

Re: Alkoholis ir sportas

tikDelGrozio rašė:

vakar cia uzbalaivojom sutendu dienos proga tai keistai i mane ziruejo kai degtine su vandensiu geriau big_smile aj bet kam ne p* smile

Tai tu gali taupyti laika ir suderint gerima su sportu.Kai pasiimi vandens i sporto sale tai puse degtinikes ,puse vandens.Vanduo kaip zagironas bus ir wa nedihidratuosi taip big_smile

Neprisijungęs

 
geduttis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-08-15
Žinutės: 452
Atsiliepimai: 1

#57 2010-11-18 23:04

Re: Alkoholis ir sportas

nera ten skirtumo ar tu gersi ta balta su sultim uzsigerdamas ar su vandeniu, ar  taip ar taip po to reikia ishgert daug skysciu

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#58 2010-11-19 16:41

Re: Alkoholis ir sportas

Vanduo geriausiai atskiedzia alkoholi nei bet kokios sultys del to yra skirtumas.

Neprisijungęs

 
skullhead88
Naujas dalyvis
Vietovė: Antarktida
Registravosi: 2010-12-15
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#59 2010-12-15 05:03

Re: Alkoholis ir sportas

tikDelGrozio rašė:

nesu naujokas, nemazai zinau apie si sporta, taciau nerima kelia vienas dalykas: alkoholio ir raumenu auginimo suderinimas.
Taigi noriu ismananciu zmogaus biologija atsakymu.
        Noreciau atsakymu i tokius klausimus kaip: 1. maziau zalos darantis alkoholis (apie raudona sausa vyna zinau, bet butu aktualiau apie alu ir spiritinius gerimus)
          2. Ar geriant galima valgyti daugiau maziau sveika maista? (zinau tik tai jog negalima valgyti geriant visokiu nesamoniu kaip kepta duona ir pan.)
          3. ar yra koks budas po sventes ryte greitai atsistatyti ir net padaryti rezultatyvia treniruote? (pvz valgyti daugiau baltymo ar angliu)
          4. gana kvailas klausimas i kuri greiciausiai atsakymo nebus - nuo kokio kiekio alkoholio jau vyksta neigiamas procesas raumenu augimui (jei sakysit jog priklauso nuo mases tai sveriu 85kg)
         5. ar karta per savaite isgerus 0.5 stipraus spiritinio gerimo krenta rezultatu potencialas?

Kolkas tiek. Zinot gyvenime neretai sunku atsiskayti tokio malonumo tad savaitgali wisuomet norisi uzdalyvauti smile aciu uz atsakymus, taip pat ir uz "zinovu" kritika.

1. daugiausia zalos darantis alkoholis tai yra alus, todel kad siuolaikiname aluje yra junginys kuris isivelia ir hormonu gamyba ir vercia vyriskus hormonus moteriskais. na o vynas ar degtine tai tiek pat jie naudingi tik kad vyne yra antioksidantu naudingu ;D bet pats alkoholis toks pat nuodingas.
2.del traskuciu ir keptu duonu valgymo, tai jei geriant alu  tai nezymiai labiau pakenks kepta duona su traskuciais. nes ten ir tam ir tam mesle galybe kaloriju kuriu puse vistiek iskakosi tai taip kad viso to sudo ko gero net neisisavinsi.big_smile
3.is patirties galiu pasakyt, kad po gero pagerimo, ant pagiriu geriant skyscius intensyviai geriausia manau zalia arbata ir pratimus savo svoriu kaip itupstai pritupimai, atsilenkimai masistiebimai staigus. galima ganetinai greitai atgaivint forma. prioritetas yra sunormalizuot skysciu ir hormonu balansa po isgerimo,o valgyt tai reik neskubet iskart kimst daug, nes po gero uzgerimo nepriima organizmas visko taip kaip iprastai big_smile tam tikra laika.
4.o del neigiamo proceso organizme, tai daugiau 50g degtines nereiketu. nes iki 50g kartais gali but labiau naudinga nei kenksminga ;D. o aplamai tai alkoholis labai efektyviai salina vandeni is organizmo tai jau kenksmingas faktorius
5.seip geriau negert aplamai i savaite karta, pasilik geriau karta i menesi ar pns. labai negerai gerimas tiek paciu treniruociu dienom tiek po sunkiu treniruociu poilsio dienomis, zlugdo anabolizma tiesiog. big_smile

as asmeniskai tai jei zinau, kad neisvengiamai teks isgert ikalu glutamino pries tai big_smile jis bent jau tai uztikrina kad jei ir vyks raumenu katabolizmas tai prasides gerokai veliau ir vyks leciau.

tai vat zinok tai, jog testosterono sumazejimas reiskia ir anabolizmo sumazejima big_smile nebent naudoji tribuluso kokius preparatus tai velgi kazkiek kompensuoji. bet tribulus ir alaus kombinacija tai absurdas big_smile taip gausi tik dar daugiau bobisku hormonu. tai va is savo savamoksliskumo narkotiku poveikio tema tikiuosi kazka aiskaus parasiau big_smile

Neprisijungęs

 
vytautassmaizys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#60 2010-12-16 22:53

Re: Alkoholis ir sportas

Visa praeita vasara kas antra diena mazdaug gerdavau alu, tai gal kokius 6kg liuosiai priaugau per vasara big_smile kadangi kaime ner kur pasportuot tai aisku ir visas progresas kuri buvau pasiekes dingo big_smile

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#61 2010-12-16 23:07

Re: Alkoholis ir sportas

Geriausia isvis negert. Visi sitie Lietuviski aliai toks meslas kuris isigeria i kuna, pasidarai apspanges ir t.t. Zodziu negerkit. lollollol

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#62 2010-12-16 23:14

Re: Alkoholis ir sportas

Ar+urasMuras rašė:

Geriausia isvis negert. Visi sitie Lietuviski aliai toks meslas kuris isigeria i kuna, pasidarai apspanges ir t.t. Zodziu negerkit. lollollol

kad nemadoje tokie dalykai Lietuvoje ...

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#63 2010-12-16 23:23

Re: Alkoholis ir sportas

Man mados nesvarbu as darau taip kaip as noriu ir esu tuo patenkintas, manau tai yra svarbiausia nykstys

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#64 2010-12-16 23:31

Re: Alkoholis ir sportas

Ar+urasMuras rašė:

Man mados nesvarbu as darau taip kaip as noriu ir esu tuo patenkintas, manau tai yra svarbiausia nykstys

nykstys

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#65 2010-12-17 16:23

Re: Alkoholis ir sportas

Sakoma, kad alkoholis testą muša, bet man per pagirias dažniausiai staikovskis ir sekso norisi. Kas tai paaiškintų?

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#66 2010-12-17 16:41

Re: Alkoholis ir sportas

Koki alko isgeri? speju degtine arba kazka is stipresniu. Ne tau vienam taip yra. Paaiskint medikai cia turetu tiksliai. Kazkas bus su hormonais. Speju mazdaug taip bus- isgeri- numusa hormonus ir tuo metu nieko nenori. Ryte pagirios, alkoholio kraujyje zymiai sumazeje, o kunas ir toliau gamina hormonus.

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#67 2010-12-17 16:51

Re: Alkoholis ir sportas

Ar+urasMuras rašė:

Koki alko isgeri? speju degtine arba kazka is stipresniu. Ne tau vienam taip yra. Paaiskint medikai cia turetu tiksliai. Kazkas bus su hormonais. Speju mazdaug taip bus- isgeri- numusa hormonus ir tuo metu nieko nenori. Ryte pagirios, alkoholio kraujyje zymiai sumazeje, o kunas ir toliau gamina hormonus.

Kad  išgėrus dar baisiau smile Niekada nesigilinau, bet įdomu būtų sužinot.

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#68 2010-12-17 17:01

Re: Alkoholis ir sportas

nu tai tau kaip zveriui tikram, pramusa ant zemesniuju centru tada lollollol

Neprisijungęs

 
vytautassmaizys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#69 2010-12-22 12:04

Re: Alkoholis ir sportas

pofik man geri ar negeri rytais taip visada buna big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#70 2010-12-22 17:01

Re: Alkoholis ir sportas

Uzsispyres16 rašė:

tai tu pasirink geri ar ne...utiutiu (sorry uz keiksmazodi) ,bet man asmenisaki butu gaila ,tu valandu salei jei zinau ,kad gersiu.As nezinau gal tu sportuoji tik malonumui.....bet manau cia daugelis tikrai  eina nusiteikdami lieti prakaita ir atiduoti visa save...kaip galima sportuot ir gert? alini tik organizma tada ir save zaloji....rytais guli apsikabines minreralke vycka ir subiubuojii "utiutiu tiek vakar geriau"....wa po tokio vieno kart ir negeriu....

visiskai pritariu, koks gali buti sportas su alkocholiu? cia kaip kazkas buvo pasakes kad negersi ar nerukysi tai nebusi vyras, iseitis yra arba gert, rukyt ''kad butum vyras'' arba but tokiu achuenu kad bijotu kazkas kazka pasakyt kad ne vyras.
tegul tie kas priestarauja man, pasiziuri savo rezultatus, sedi vietoj visi, o jei kyla tai ziauriai letai.
beje dar vakar forume skaiciau, vienas zmogus pasake kad alus ir sojos skatina gamintis estrogena, o juk kuo daugiau estrogeno tuo maziau testosterono, susirgsit ginekomastija, teks papus nesiotis su savim, zinodami kad del to nei mases priaugot, nei jegos nei kitaip patobulejot ( ta prasme ne nuo chemijos ginekomastija issivyste) o tiesiog del kazkokio idomiai savotisko malonumo alkocholio.
vartoja zmones chemija, tegul vartoja, rezultatus kelia, puiku, o kitas isgirsta idiotas kad papilda kasnors vartoja jau ziuri kaip i invalida koki, zmogus is situ dalyku bent nauda gauna tam paciam sporte, o is alkocholio? nematau naudos nei sporte nei moksle nei niekur kitur, keikit jus mane ar ka as savo nuomones laikysiuos

Paskutinį kartą taisė 159159 (2010-12-22 17:18)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#71 2010-12-22 17:16

Re: Alkoholis ir sportas

.

Paskutinį kartą taisė 159159 (2010-12-22 17:17)

Neprisijungęs

 
Peter21
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-12-22
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#72 2010-12-22 18:03

Re: Alkoholis ir sportas

Mano nuomonę kulturizmas ir rukalai, alkoholis nesuderinami dalykai. Aišku galima bet reikia jausti rimas nuo keliu stikliuku ant linksmumo nieko nepakeis gal net i nauda butu. Galima rinktis arba gerti arba sportuotu, jūsų valę. Aš jaus 7 metus sportuoju be alkoholio vartojimo ir savo rezultatais patenkintas.

Neprisijungęs

 
Dariusz
Atkaklus dalyvis
Vietovė: akmenes r.
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 154
Atsiliepimai: 0

#73 2010-12-22 20:13

Re: Alkoholis ir sportas

man tai po gi gaila kaip kazkas jau sake visa islieta prakaita, sukista i save baltymu sauksta- paskandinti taureje smile tad negeriam o ir taip lietuva skesta

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#74 2010-12-22 21:11

Re: Alkoholis ir sportas

As irgi manau kad jau geriau leisti pinigus papildams negu alko ir tabakui del vienos "iliuzines laimes" akimirkos.

Neprisijungęs

 
Nesustabdomas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#75 2010-12-24 03:05

Re: Alkoholis ir sportas

Paskaiciau tema ir ji priverte nusisypsoti placia sypsena big_smile Niekada nekeisciau stikliuko ar buteliuko y ta savijauta kuria turi po geros treniruotes. Man tokie klausimai tik dar karta yrodo kad neesi gimes gelezi tampyti. Mano nuomone jai reikes valgyti 6 kartus per diena, jai reikes sunkiai treniruotis, maziau leisti laiko su draugais, atsisakyti alkoholio ir bemiegiu naktu as taip ir darysiu.

Kaip sako train hard or GO HOME. TRAIN HARD reikalauja pasiaukojimo ir grieztos disciplinos ir jokiu bet....



Mano nuomone wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net