Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#2226 2013-05-12 09:03

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

idijotaz rašė:

JahRasta rašė:

Kano rašė:


tai pradek manyt is naujo.

rimtai? tai tu man paaiskin kaip tu gali mesti svori kilnodamas gelezi? tu gi tik duodi jam nauja stimula augti, svorio metimas eina nuo tik nuo teisiklingos dietos...

O tu pabandyk laikytis dietos, būti kalorijų minuse, ir tuo pačiu kilnoti svorius. Pamatysi stebuklus - raumuo neaugs, o riebalas degs. Kad ir kokia aktyvia veikla beužsiimtum, ar tai geležies kilnojimas, ar ėjimas, ar plaukimas, tu taip degini kalorijas ir jei laikaisi tinkamos dietos - svoris kris. Jei dieta masės auginimui - augs.

tai as ir rasiau jog svoris metamas tik su dieta, bet jaigu valgai daug baltimu, jai dar geri proteina su bcaa tai tavo raumenys tikrai nekris, vartojant minimaliai angliavandenius ir kalorijas deginsi tik riebalus, o su gelezies kilnojimu, tu isdrirbsi liesa raumenu mase.. viskas yra jau israsta ir aisku smile

Neprisijungęs

 
idijotaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#2227 2013-05-12 09:21

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

JahRasta rašė:

idijotaz rašė:

JahRasta rašė:


rimtai? tai tu man paaiskin kaip tu gali mesti svori kilnodamas gelezi? tu gi tik duodi jam nauja stimula augti, svorio metimas eina nuo tik nuo teisiklingos dietos...

O tu pabandyk laikytis dietos, būti kalorijų minuse, ir tuo pačiu kilnoti svorius. Pamatysi stebuklus - raumuo neaugs, o riebalas degs. Kad ir kokia aktyvia veikla beužsiimtum, ar tai geležies kilnojimas, ar ėjimas, ar plaukimas, tu taip degini kalorijas ir jei laikaisi tinkamos dietos - svoris kris. Jei dieta masės auginimui - augs.

tai as ir rasiau jog svoris metamas tik su dieta, bet jaigu valgai daug baltimu, jai dar geri proteina su bcaa tai tavo raumenys tikrai nekris, vartojant minimaliai angliavandenius ir kalorijas deginsi tik riebalus, o su gelezies kilnojimu, tu isdrirbsi liesa raumenu mase.. viskas yra jau israsta ir aisku smile

Nu bet ką tu čia nusišneki, kad su geležies kilnojimu nenumesi svorio. BET KOKIA AKTYVI VEIKLA PADĖS NUMESTI SVORĮ. Taip, viskas priklauso nuo mitybos, bet lygiai taip pat tu ir neužauginsi masės be tinkamos mitybos. Todėl vadovaujantis tavo logika galima sakyti, kad geležies kilnojimas nepadės nei numesti, nei užauginti masės.

Neprisijungęs

 
JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#2228 2013-05-12 09:34

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

as rasiau jog svoris krenta su dieta, o ne raumenis. jaigu tau krenta raumenu mase tai reiskias kazkas negerai... negali taip but kad kilnodamas svori tau kris raumenu mase, kris tik sukaupto riebalo mase va ka as noriu pasakyt. ir seip as vartoju minimaliai angliavandneiu ir kaloriju, matau jog man raumo ryskieja -dideja o susikaupe riebalai mazeja wink

Neprisijungęs

 
idijotaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#2229 2013-05-12 09:39

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

JahRasta rašė:

as rasiau jog svoris krenta su dieta, o ne raumenis. jaigu tau krenta raumenu mase tai reiskias kazkas negerai... negali taip but kad kilnodamas svori tau kris raumenu mase, kris tik sukaupto riebalo mase va ka as noriu pasakyt. ir seip as vartoju minimaliai angliavandneiu ir kaloriju, matau jog man raumo ryskieja -dideja o susikaupe riebalai mazeja wink

JahRasta rašė:

na kiek as domejausi tai kai darai po 12-15 tai vadimanas "pumping" suvarai daugiau kraujo i raumenis, jegai reik daryt minimaliai su dideliu svoriu, bet nemanau jog kilnodamas gelezi tu mesi svori, kilnojant gelezi gi augini raumenis smile svorio metimas tiktai su dieta

Dar pasakyk kad augini raumenį mesdamas riebalą big_smile Tu labai aiškiai rašei, kad svorių kilnojimas nepadės numesti svorio, nes jis skirtas auginimui. O tai yra BULLSHIT.

Aš dar kartą pakartosiu:
Viskas prasideda virtuvėje. Ar tai bebūtų masės auginimas, ar metimas. O tik po to jau eina sportas, kuris priklausomai nuo mitybos, padės pasiekti norimų rezultatų.

O kad dar aiškiau būtų: tai visgi kuris greičiau numes svorį, tas kuris kilnoja geležį, ar tas kuris sėdi namie ir nieko neveikia? Mityba identiška.

Paskutinį kartą taisė idijotaz (2013-05-12 09:47)

Neprisijungęs

 
JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#2230 2013-05-12 09:56

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

tai tu man paaiskink kaip tu gali mesti  raumenu svori kai tu pumpuoji savo raumenis... pasikartoju, kilnodamas svori tu duodi nauja stimula augti raumenims, valgydamas baltymus tu padiedi jiem atsistatytii, todel tu negali mesti raumenu mases dirbdamas sporto salej.. vieninteli ka tu gali mesti/deginti tai susikaupusi po oda esanti riebala kuris susikaupe nuo didelio kiekio suvartojamu angliavandeniu ir riebalu... kaikurie zmones ryskinimosi periodu isvis nevartoja sunkiu angliavandeniu kad sidribti norima rezultata...  as neauginu bendros kuno mases, as gi ne i kulturizma lyginuos, as sunaudoju daugiau energijos nei priemu... todel degindamas sukaupta riebala, man ryskeja raumenys.. nes man reikia tik reljiefo ir kokybisku raumenu smile o ne daug ir dideliu

Neprisijungęs

 
idijotaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#2231 2013-05-12 10:05

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

JahRasta rašė:

tai tu man paaiskink kaip tu gali mesti  raumenu svori kai tu pumpuoji savo raumenis...

Visų pirma, tai kas kalbėjo apie raumens metimą? Manau ir arkliui aišku, kad tikslas numesti riebalą. Tai tu teigdamas, kad geležies kilnojimas nepadės numesti svorio pats prieštaravai sau, nes pasirodo tu gi ir pats ryškinies eidamas į gymą.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#2232 2013-05-12 10:10

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

JahRasta rašė:

tai tu man paaiskink kaip tu gali mesti  raumenu svori kai tu pumpuoji savo raumenis... pasikartoju, kilnodamas svori tu duodi nauja stimula augti raumenims, valgydamas baltymus tu padiedi jiem atsistatytii, todel tu negali mesti raumenu mases dirbdamas sporto salej.. vieninteli ka tu gali mesti/deginti tai susikaupusi po oda esanti riebala kuris susikaupe nuo didelio kiekio suvartojamu angliavandeniu ir riebalu... kaikurie zmones ryskinimosi periodu isvis nevartoja sunkiu angliavandeniu kad sidribti norima rezultata...  as neauginu bendros kuno mases, as gi ne i kulturizma lyginuos, as sunaudoju daugiau energijos nei priemu... todel degindamas sukaupta riebala, man ryskeja raumenys.. nes man reikia tik reljiefo ir kokybisku raumenu smile o ne daug ir dideliu

Tu geriau nerašyk

Neprisijungęs

 
JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#2233 2013-05-12 10:20

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

tu rasei jog raumo neaugs sedint ant dietos ir kilnojant gelezi, o as tau rasau jog jis augs kilnojat gelezi tinkamai vartojant baltymus, angliavandenius/kolorijas. taip as teigiu jog tu nenumesi svorio kilnodamas gelezi nes tarkim per treneruote su sudegini 500kcal, o per diena tu suvartoji 1000kcal tai kaip tu ple gali su sovriu kilnojimu mesti svori? neimanoma, nes jis raumuo tik augs kadangi logiskai tam ir reikalignas gelezies kilnojimas kad augint raumenu mase... svorio metimas priklauso tik nuo mazai angliavandeniu turincia dieta...

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#2234 2013-05-12 10:25

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

JahRasta rašė:

tu rasei jog raumo neaugs sedint ant dietos ir kilnojant gelezi, o as tau rasau jog jis augs kilnojat gelezi tinkamai vartojant baltymus, angliavandenius/kolorijas. taip as teigiu jog tu nenumesi svorio kilnodamas gelezi nes tarkim per treneruote su sudegini 500kcal, o per diena tu suvartoji 1000kcal tai kaip tu ple gali su sovriu kilnojimu mesti svori? neimanoma, nes jis raumuo tik augs kadangi logiskai tam ir reikalignas gelezies kilnojimas kad augint raumenu mase... svorio metimas priklauso tik nuo mazai angliavandeniu turincia dieta...

Jei suvartotum 1000kcal jau automatiškai svoris kristu. Pvz as galiu nieko nedaryt, vartot 2000kcal ir svoris kris, o pakilnojant geležį krenta daug greičiau.

Neprisijungęs

 
idijotaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#2235 2013-05-12 10:32

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

JahRasta rašė:

tu rasei jog raumo neaugs sedint ant dietos ir kilnojant gelezi, o as tau rasau jog jis augs kilnojat gelezi tinkamai vartojant baltymus, angliavandenius/kolorijas. taip as teigiu jog tu nenumesi svorio kilnodamas gelezi nes tarkim per treneruote su sudegini 500kcal, o per diena tu suvartoji 1000kcal tai kaip tu ple gali su sovriu kilnojimu mesti svori? neimanoma, nes jis raumuo tik augs kadangi logiskai tam ir reikalignas gelezies kilnojimas kad augint raumenu mase... svorio metimas priklauso tik nuo mazai angliavandeniu turincia dieta...

Jau net šypseną sukėlei big_smile

1) TAIP, Raumuo neaugs sėdint kalorijų deficite. Iš ko jam augti, jeigu negauni pakankamai maisto? Tinkamai subalansuota mityba padės išsaugoti raumeninę masę, bet ne auginti. Riebalo deginimas ir raumens auginimas vienu metu yra nesuderinami dalykai. Išimtis - naudojant farmą.

2) Nu pagal tavo pavyzdį sudegini 500kcal treniruotėj. Tarkim palaikyti svoriui tau reikės 2200kcal. Tu surenki tas 2200kcal ir nesitreniruojant tau stovi svoris vietoj. O dabar pradedi eiti kilnoti svorių, per treniruotę sudegini papildomus 500 kcal. Atsiranda kalorijų deficitas. Tai ką, nepradės riebalas degti ir kristi svoris? Ar iš kur paims tas papildomas kalorijas organizmas?

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#2236 2013-05-12 10:43

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

JahRasta rašė:

tu rasei jog raumo neaugs sedint ant dietos ir kilnojant gelezi, o as tau rasau jog jis augs kilnojat gelezi tinkamai vartojant baltymus, angliavandenius/kolorijas. taip as teigiu jog tu nenumesi svorio kilnodamas gelezi nes tarkim per treneruote su sudegini 500kcal, o per diena tu suvartoji 1000kcal tai kaip tu ple gali su sovriu kilnojimu mesti svori? neimanoma, nes jis raumuo tik augs kadangi logiskai tam ir reikalignas gelezies kilnojimas kad augint raumenu mase... svorio metimas priklauso tik nuo mazai angliavandeniu turincia dieta...

Sulaužiau, sudaužiau ir į šiukšlinę išmečiau, šitą tavo teiginį wink Tau geležies kilnojimas kalorijų deficite palaiko tą raumenį. Visiškai nenusimanai ir skleidi savo erezijas, jau toks absurdas, kad graudu, svetima gėda net ima smile

Paskutinį kartą taisė ATjr (2013-05-12 10:45)

Neprisijungęs

 
JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#2237 2013-05-12 10:57

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

is savo mitybos raciono nupjauni angliavandenius ir atisakai koloringo/saldaus maisto, tau krenta riabalas nuo viso kuno. kilnodamas svori, valgydamas baltiminius produktus + koks pienu isrugu proteinas 1,5g and 1kg palaikis raumenu tonusa ir jaigu gera genetika tau augs raumo ryskinimosi periode, + amino rugstis,..

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#2238 2013-05-12 11:02

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Kiekvienoj žinutėj apie tą patį pjauni

Neprisijungęs

 
idijotaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#2239 2013-05-12 11:06

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Jau ir genetikos prasideda visokios... Kaip su siena kalbėt big_smile

Neprisijungęs

 
JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#2240 2013-05-12 11:21

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

raumo neauga tik tuo atveju jaigu tavo baltymu poreikis neatitinka kuno mases. kakzokiu veju prisskaite kad kilnojat gelezi krenta svoris, nesamones cia rasot, dieta skirta tik tam kad numesti kuno RIEBALA, jai tau dietos metu krenta ir raumenu apimtis tai esi nevykelis ir nemoki laikytis dietos. as pradejau sportuot sausi sveriau 62kg  buvau visiskai be raumenu ir su pilvu pradejau teisiklingai valgyti suvariau iki 77 vien tik raumenu mases ir sumazejo mano pilvo apimtys, ir dar jus man cia rasysit kad sedit ant dietos neauga raumenys

Neprisijungęs

 
idijotaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#2241 2013-05-12 11:25

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

per 4 mėn +15kg vien tik raumenų masės ir dar tuo pačiu riebalą spėjai sudegint? big_smileD

Chebra, turim būsimą fitneso čempioną! Ar bodybuildingo, kur jis tik beitų, visur garantuotas titulas big_smile

Gal tu eik toliau skaityt, nes matau kad tau baltymas čia kažkoks stebukladarys, viską pataisys big_smile

Paskutinį kartą taisė idijotaz (2013-05-12 11:27)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#2242 2013-05-12 11:28

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

kokiu budu sededamas ant dietos sugebejai 15 kg raumenu GRYNU priaugti yikes ar cia skiedi jau kazka big_smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#2243 2013-05-12 11:28

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

JahRasta rašė:

raumo neauga tik tuo atveju jaigu tavo baltymu poreikis neatitinka kuno mases. kakzokiu veju prisskaite kad kilnojat gelezi krenta svoris, nesamones cia rasot, dieta skirta tik tam kad numesti kuno RIEBALA, jai tau dietos metu krenta ir raumenu apimtis tai esi nevykelis ir nemoki laikytis dietos. as pradejau sportuot sausi sveriau 62kg  buvau visiskai be raumenu ir su pilvu pradejau teisiklingai valgyti suvariau iki 77 vien tik raumenu mases ir sumazejo mano pilvo apimtys, ir dar jus man cia rasysit kad sedit ant dietos neauga raumenys

Tai taip išeina, kad raumeniui reikia tik baltymo? Nafik ten tų angliavandenių, riebalų, vitaminų, mineralų, skaidulų ir t.t., taip?
Bet tau, kaip supratau, nukrito, tai tu nevykėliu save pavadinai, sveikinu wink
Ir per kiek laiko, tu nuo 62 iki 77 vien raumenų masės priaugai? big_smile Bus per mėnesį maždaug, jo? Jei taip, tai aš šioj temoj tau paskutinį kartą atrašau

Neprisijungęs

 
JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#2244 2013-05-12 11:31

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

tu skaityk letai, kad suprastum geriau: rasiau jog sausio menesi pradejau sportuot ir man padidejo raumenu mase ir sumazejo pilvo apimtys, kame cia as nevykelis?

Neprisijungęs

 
JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#2245 2013-05-12 11:34

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

ramli rašė:

kokiu budu sededamas ant dietos sugebejai 15 kg raumenu GRYNU priaugti yikes ar cia skiedi jau kazka big_smile

baltymai + proteina 2,2g and 1kg svorio + bcaa + glutaminas ir kiekviena menesi nupjaudavau angliavandenius na man taip augo , aisku as turejau daug susikaupusiu riebalu pilve tas man ir padeda aisku as dabar vis dar turiu bet cia nebeda, man mazeja tas pivlas reiskias viska darau gerai smile

Neprisijungęs

 
idijotaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#2246 2013-05-12 11:38

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Kad kažkiek sudeginai riebalo ir tuo pačiu priaugai raumens tai įmanoma, nes tik pirmus mėnesius sportuoji, o pradžioje pas visus geresnis progresas. Pasportuosi ilgiau ir pamirši apie tokius stebuklus.  O 15kg raumens per tokį laiko tarpą naturaliai yra neįmanoma, todėl baik skiesti savo nesąmones. Svoris gal ir padidėjo, bet kad ten 15kg raumenų, jau tik nereikia. Ir galų gale įsikalk į galvą: raumens augimas ne tik nuo baltymų kiekio priklauso.

Neprisijungęs

 
JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#2247 2013-05-12 11:45

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

na man atsirado krutine peciai padidejo nugara, ranka kazkur nuo 31cm padidejo iki 36,5 kojos zymiai didesnes ryskesnes tapo, viskas del to kad laikausi tam tikru taisykliu, tai o nuo ko dar priklauso raumens augimas?

Neprisijungęs

 
MONX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 1831
Atsiliepimai: 1

#2248 2013-05-12 11:47

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

idijotaz, užkliuvo man: "Riebalo deginimas ir raumens auginimas vienu metu yra nesuderinami dalykai. Išimtis - naudojant farmą." Meluoji big_smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#2249 2013-05-12 11:51

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

o negalviji tu,kad cia vanduo,kazkiek lasiako(kas yra neisvengiama auginant mase)nu ir raumuo.
faktas,jei yra daugiau mases tai ir apimtys bus didesnes.

Neprisijungęs

 
JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#2250 2013-05-12 11:56

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

ramli rašė:

o negalviji tu,kad cia vanduo,kazkiek lasiako(kas yra neisvengiama auginant mase)nu ir raumuo.
faktas,jei yra daugiau mases tai ir apimtys bus didesnes.

tai kas as jiem bandau visa ta laika pasakyt, jog gelezis skirtas augint raumenis, dieta skirta deginti riebalus, jaigu krenta ir raumenu mase tai kazkas negerai su jeis.. o cia man cia rasyneja nesamoens kazkokias, nes salei tau reikia belekaip intencyviai treneruotis kad degintum tuos po oda esacnius riebalus, o negeriau tiesiog valgyt maziau..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net