Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#501 2012-07-22 21:44

Re: Pirmas kursas: patarimai

as kazkaip prates laikyt 500iu y savaite kurso metu, bet tik ne istisus metus. cia jau reikes konsultuotis normaliai del tokio kurso smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#502 2012-07-22 22:25

Re: Pirmas kursas: patarimai

primos tai nesveikai daug, bambalis per sav gaunasi.. bet idomus variantas prima enant. as dbr shaudau, tai man lab patinka.. tik mano doze mazoka

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#503 2012-07-22 23:01

Re: Pirmas kursas: patarimai

Mumrikas rašė:

rolka78 rašė:

Mumrikas rašė:


matai, logiskai pagalvojus winis nera toks jau labai stiprus. graziai man ziurisi toks pirmas kursas. kaip bebutu winy galima kiekvieno kurso pabaigoj ymest, bent jau as taip darau smile

Na bet atsakyk bet teisingai pamastes.Ar negana propo 1 kursui? Antras tarkim su metanu(kaip pvz sakau),Kitas su winiu ir .t.t.
Kam lipt iskart prie 2 prepu?
As nesakau kad negalima ar kazka tokio.Bet ar reikia ir ar butina?

viskas priklauso nuo zmogaus noru, nera butina aisku, bet tas winis nieko ir nepakenks. kaip bebutu poto bus pertrauka, kitam kartui vietoj winio ims kazka kita, receptoriam niekas nepakenks. Asmeniskai man paciam propo neuztektu smile anksciau buvo mada Deca + susta + metanas, dabar jau zmones nuo dar rimtesniu pradeda, o cia tik testas ir winis. Tu sakai kad propo uztenka pirmam kursui, kiti sako kad anavaro uztenka pirmam kursui, kiek zmoniu tiek nuomoniu, o pats besiruosiantis naudot turi labiau pasidomet kiekvieno zodziais ir pats nusprest.

Visiskai su tavim sutinku wink

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#504 2012-07-22 23:05

Re: Pirmas kursas: patarimai

rolka78 rašė:

Mumrikas rašė:

rolka78 rašė:


Na bet atsakyk bet teisingai pamastes.Ar negana propo 1 kursui? Antras tarkim su metanu(kaip pvz sakau),Kitas su winiu ir .t.t.
Kam lipt iskart prie 2 prepu?
As nesakau kad negalima ar kazka tokio.Bet ar reikia ir ar butina?

viskas priklauso nuo zmogaus noru, nera butina aisku, bet tas winis nieko ir nepakenks. kaip bebutu poto bus pertrauka, kitam kartui vietoj winio ims kazka kita, receptoriam niekas nepakenks. Asmeniskai man paciam propo neuztektu smile anksciau buvo mada Deca + susta + metanas, dabar jau zmones nuo dar rimtesniu pradeda, o cia tik testas ir winis. Tu sakai kad propo uztenka pirmam kursui, kiti sako kad anavaro uztenka pirmam kursui, kiek zmoniu tiek nuomoniu, o pats besiruosiantis naudot turi labiau pasidomet kiekvieno zodziais ir pats nusprest.

Visiskai su tavim sutinku wink

Mano antras kursas buvo is primos.Visai patiko.

Neprisijungęs

 
rhcp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-01-21
Žinutės: 629
Atsiliepimai: 0

#505 2012-07-22 23:14

Re: Pirmas kursas: patarimai

kiek laiko laikei? po kiek?

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#506 2012-07-23 06:28

Re: Pirmas kursas: patarimai

azuolyno bicas rašė:

primos tai nesveikai daug, bambalis per sav gaunasi.. bet idomus variantas prima enant. as dbr shaudau, tai man lab patinka.. tik mano doze mazoka

po kiek laikai ? paskaiciavau kad toks kursas 20 savaiciu 1200lt kainuos,  palyginus nera daug, o prima visada isbandyt norejau.

Paskutinį kartą taisė Mumrikas (2012-07-23 06:52)

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#507 2012-07-23 08:40

Re: Pirmas kursas: patarimai

rhcp rašė:

kiek laiko laikei? po kiek?

Taip va atrode kursas:
1-14sav. Test prop 600mg/sav. Prima 600mg/sav.
1-6sav. Test prop 600mg/sav.Prima 600mg/sav. Tren a 150mg/sav
7-11sav. Test prop 600mg/sav.Prima 600mg/sav.
11-14sav. Test prop 600mg/sav. Prima 600mg/sav. winis 300/sav.

Neprisijungęs

 
rhcp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-01-21
Žinutės: 629
Atsiliepimai: 0

#508 2012-07-23 11:48

Re: Pirmas kursas: patarimai

nepigus gan, bet kokybiskai paaugai? jegos irgi kazkiek dave? ir vandens speju neuzkaupe?

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#509 2012-07-23 12:35

Re: Pirmas kursas: patarimai

Staffordshire rašė:

NATURAL1978 rašė:

Mumrikas rašė:


pastebejes tik tris salutinius nuo metano:

1. Plauku slinkimas
2. Labai jau negraziai ispusti zandai (ypac kai dozes perzengia 100mg ED)
3. Depresija nustojus jy naudot, nes darbiniai salej nukrenta kaip reikiant.

big_smile

va kur pasalinis,kuris vercia vel ir vel varyti,EGO vadinas:Dbig_smilebig_smilebig_smile
siaip per kepenis man tvojo tai nejuokais,rytais kaip nescia boba pykindavo:Dbig_smilebig_smile

kokia doze laikei? kiek jus to metano suvare kad jum nuo jo blogai? as per savo jaunyste gal 500tab max suvalges tai ka as zinau nieko blogo negaliu pasakyti. bet as iki 30mg tekeles smile man uzteko

apie 1500 per 7 kart.keles iki 50 mg ir laikes taip 4 sav.man po 3 kurso kepenys pasijaute,kai 300 ikaliau iseiles

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#510 2012-07-23 12:37

Re: Pirmas kursas: patarimai

NATURAL1978 rašė:

Staffordshire rašė:

NATURAL1978 rašė:


va kur pasalinis,kuris vercia vel ir vel varyti,EGO vadinas:Dbig_smilebig_smilebig_smile
siaip per kepenis man tvojo tai nejuokais,rytais kaip nescia boba pykindavo:Dbig_smilebig_smile

kokia doze laikei? kiek jus to metano suvare kad jum nuo jo blogai? as per savo jaunyste gal 500tab max suvalges tai ka as zinau nieko blogo negaliu pasakyti. bet as iki 30mg tekeles smile man uzteko

apie 1500 per 7 kart.keles iki 50 mg ir laikes taip 4 sav.man po 3 kurso kepenys pasijaute,kai 300 ikaliau iseiles

nu silpnos kepenys tavo tada big_smile pas mane kaip bulking kursas taip 1000 tabl 10mg metano buna + anadrolo 200 tabl. Visada laikau 100mg metano ir 150mg anadrolo, kazkaip pokolkas dar nebuvo su kepenim problemu smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#511 2012-07-23 12:40

Re: Pirmas kursas: patarimai

Mumrikas rašė:

Bianchi rašė:

uzsivedes rašė:

Tai pala, metano vieno nesiulot o propa siulot? Tai ar ne abu jie testai tik skirtingi?

tu gal neberasyk farmos skiltyj.

kaip bebutu bet metanas testosterona irgi kelia organizme. 10mg per diena padvigubina testosterono kieky organizme. labai lengva patikrint, uztenka kalt metano ir nueit tyrima testosterono pasidaryt.

kazkas netaip cia tai kam tada visi kala su metanu testa,ir sako kad metanas blokuoja naturalu,tai aisku blokuoja ,bet jei virsta pats testu ir sukelia jo pertekliu ,tai ir atliktu jo funkcijas,per ana gala nemustu,o musa 100 % ir tt.
a pats vien ant metano kraujo tyrima darei,ar cia skaitei kur?

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#512 2012-07-23 12:46

Re: Pirmas kursas: patarimai

as cia pats tikrinausi. norejau paziuret ar teisingai rasoma kad metanas 4x padidina testo kieky organizme, pasirodo tik 2x. man kazkaip atrodo kad ir test injekcijos naturalu blokuoja, neteko tuo per daug dometis, bet kas del metano tai tiksliai zinau

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#513 2012-07-23 12:47

Re: Pirmas kursas: patarimai

Mumrikas rašė:

NATURAL1978 rašė:

Staffordshire rašė:


kokia doze laikei? kiek jus to metano suvare kad jum nuo jo blogai? as per savo jaunyste gal 500tab max suvalges tai ka as zinau nieko blogo negaliu pasakyti. bet as iki 30mg tekeles smile man uzteko

apie 1500 per 7 kart.keles iki 50 mg ir laikes taip 4 sav.man po 3 kurso kepenys pasijaute,kai 300 ikaliau iseiles

nu silpnos kepenys tavo tada big_smile pas mane kaip bulking kursas taip 1000 tabl 10mg metano buna + anadrolo 200 tabl. Visada laikau 100mg metano ir 150mg anadrolo, kazkaip pokolkas dar nebuvo su kepenim problemu smile

nelabai tau su galvele kas, matau:Dbig_smilebig_smilebig_smile
arba p.i.s.i. cia prota
o jei is tikro tai kai pajausi ,bus velu,va apie tokius  kai kalbu, tai uzuojauta istikro,primeni TNT toks buvo.nonstop ir belekaip
nu bet svarbu tau gerai

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#514 2012-07-23 12:51

Re: Pirmas kursas: patarimai

NATURAL1978 rašė:

Mumrikas rašė:

NATURAL1978 rašė:


apie 1500 per 7 kart.keles iki 50 mg ir laikes taip 4 sav.man po 3 kurso kepenys pasijaute,kai 300 ikaliau iseiles

nu silpnos kepenys tavo tada big_smile pas mane kaip bulking kursas taip 1000 tabl 10mg metano buna + anadrolo 200 tabl. Visada laikau 100mg metano ir 150mg anadrolo, kazkaip pokolkas dar nebuvo su kepenim problemu smile

nelabai tau su galvele kas, matau:Dbig_smilebig_smilebig_smile
arba p.i.s.i. cia prota
o jei is tikro tai kai pajausi ,bus velu,va apie tokius  kai kalbu, tai uzuojauta istikro,primeni TNT toks buvo.nonstop ir belekaip
nu bet svarbu tau gerai

svarbu su viskuo kitu gerai smile ant chemijos jau labai daug metu sedziu ir absoliuciai apart plauku slinkimo, raumenu plysimo, striju ir spuogu niekuo nesiskundziu.

Neprisijungęs

 
Spiglyz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-27
Žinutės: 511
Atsiliepimai: 0

#515 2012-07-23 14:13

Re: Pirmas kursas: patarimai

Mumrikas rašė:

NATURAL1978 rašė:

Mumrikas rašė:


nu silpnos kepenys tavo tada big_smile pas mane kaip bulking kursas taip 1000 tabl 10mg metano buna + anadrolo 200 tabl. Visada laikau 100mg metano ir 150mg anadrolo, kazkaip pokolkas dar nebuvo su kepenim problemu smile

nelabai tau su galvele kas, matau:Dbig_smilebig_smilebig_smile
arba p.i.s.i. cia prota
o jei is tikro tai kai pajausi ,bus velu,va apie tokius  kai kalbu, tai uzuojauta istikro,primeni TNT toks buvo.nonstop ir belekaip
nu bet svarbu tau gerai

svarbu su viskuo kitu gerai smile ant chemijos jau labai daug metu sedziu ir absoliuciai apart plauku slinkimo, raumenu plysimo, striju ir spuogu niekuo nesiskundziu.

gal foto bus?

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#516 2012-07-23 14:14

Re: Pirmas kursas: patarimai

Spiglyz rašė:

Mumrikas rašė:

NATURAL1978 rašė:


nelabai tau su galvele kas, matau:Dbig_smilebig_smilebig_smile
arba p.i.s.i. cia prota
o jei is tikro tai kai pajausi ,bus velu,va apie tokius  kai kalbu, tai uzuojauta istikro,primeni TNT toks buvo.nonstop ir belekaip
nu bet svarbu tau gerai

svarbu su viskuo kitu gerai smile ant chemijos jau labai daug metu sedziu ir absoliuciai apart plauku slinkimo, raumenu plysimo, striju ir spuogu niekuo nesiskundziu.

gal foto bus?

tai nematai nuotraukos ?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#517 2012-07-23 14:32

Re: Pirmas kursas: patarimai

rhcp rašė:

nepigus gan, bet kokybiskai paaugai? jegos irgi kazkiek dave? ir vandens speju neuzkaupe?

Tikrai likau patenkintas ir paaugu ir pasvilo taukai normaliai ir jegos dave.O kas liecia vandeni tai nelabai kazkaip jis man kaupiasi,na gal kazkiek.

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#518 2012-07-23 14:45

Re: Pirmas kursas: patarimai

nu ydomu cia del tos primos, kazkaip noretusi daugiau dar apie ja suzinot, niekas is aplinkiniu nevartoja jos, nes kazkaip tokia nuomone kad sunku gaut geros primos, pats irgi iki siol negaudavau, tai per daug nesidomejau.

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#519 2012-07-23 15:48

Re: Pirmas kursas: patarimai

Mumrikas rašė:

nu ydomu cia del tos primos, kazkaip noretusi daugiau dar apie ja suzinot, niekas is aplinkiniu nevartoja jos, nes kazkaip tokia nuomone kad sunku gaut geros primos, pats irgi iki siol negaudavau, tai per daug nesidomejau.

na as per mazai paemes buvau tai po 400mg laikau bobiska doze, einu jau i gala, laukiu naujos siuntos, tik letai eina, kelciau iki 700mg/sav. man per akis.. siaip ir as nebandes anskciau, tik turejes big_smile sheringo atrodo rudose amp. po 1ml. na idomu butu iki stukos uzkelt, siaip primos medziagos brangesnes, bet siaip ji svelni tokia, butu gerai su kokiu trenu uzmaisyt.. i zmones sunku butu iseit big_smile

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#520 2012-07-23 19:17

Re: Pirmas kursas: patarimai

bent pasijaute kazkiek tau tie 400mg ? smile as manau jau sekancia savaite darysiu sau primos uzsakyma, prima + metanas + labai mazos dozes test prop, bandysiu. kaip manai jeigu prima kartu su bolda ?

tarkim:

40mg metano ED
1000mg primos savaitei
800mg boldos savaitei
100mg propo EOD

trenas labai tiktu prie primos, bet asmeniskai as bisky pailsesiu nuo jo, jau dabar 4 menesis ant jo sedziu, paskutiny bambaliuka damusu sia savaite ir uzbaigiu smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#521 2012-07-24 01:32

Re: Pirmas kursas: patarimai

propas skamba super, prima biski per daug pradziai, manau nuo biski maziau pradet reiktu pirma sav eod, o paskui ed po 100mg,.. kartu su propu i viena galima maisyt...  boldos irgi taip pat eod, paskui ed po keliu sav.. na piramides principu.. nes is teorijos receptoriai daug kruvio gauna iskart nuo dideliu doziu.. tad kantrybes ir nuo maziau, bet cia tik mano nuomone.. prima galima  prie visko jungt kaip ir anavara, tai tinka su bolda..

Neprisijungęs

 
Vardenis
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2012-08-01
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#522 2012-08-02 12:14

Re: Pirmas kursas: patarimai

Sveiki. Ruosiuosi  daryti vinstrolio ir metano kursa. Abu vartosiu oraliniu budu. Kartu vartosiu milk thristle/verdil (kiek imanoma sumazinti kepenu zala),multivitaminus, Omega, BCAA ir proteina. Man reiketu priaugti apie 5kg lieso raumens, kuris po kurso isliktu, pasitarus su treneriu nusprendem, kad man nereikia dideliu doziu, tai kursas bus 4sav.
I diena vartosiu 30mg vinstrolio ir 10mg metankes. Treneris sake, kad man uztektu tokiu mazu doziu rezultatui pasiekti, nes pasak jo turiu labai gerus genus ir sake kad vartojant tokias dozes neturetu pasireiksti sideeffects.
Klausimai: 1. Koki pasiulytumete naudoti PCT ir kodel? 2. Ar tiesa, kad clomid negalima vartoti po oraliniu kursu, nes jis irgi apkrauna kepenis? 3. Ar tokio kurso metu butu galima vartoti kreatino monohidrata? 4. Ar reikes nusipirkti sanariams ka nors, nes zn kad vinstrolis traukia vandeni, bet metanas kaupia vandeni?

P.s. Kad galetumet padeti pasakysiu savo tiksla. Esu 17m. 190cm 80kg apie 12% bodyfat. Zinau, kad pries AAS reikia issimaxint naturaliai, bet as turiu lygiai 8menesius nuo sios dienos iki savo 18gimtadienio, kad buciau 190cm. 83-85kg 7% bodyfat. Turiu tai pasiekti, o naturaliai nespeciau pasiekti sitokiu rezultatu. Man tai yra labai svarbu, nes as is to uzdirbsiu pinigus ir galeciau pakeliauti (Jeigu pasieksiu tiksla, tai gera modeliu agentura pasirasytu su manimi kontrakta).

Zinau, kad daugelis sakys: tavo amziui neverta, oralinis only kursas yra nesamone, isidek test kaip pagrinda ir t.t. Bet as turiu adatu fobija(zn kad juokinga, bet taip yra ;D)

Jeigu galite ir ismanote, patarkite kaip treniruotis, kada pradeti cut'a ir t.t. Kaip jum pasiektumet mano tiksla budami mano situacijoje.

Dekoju uz pagalba, jeigu reikia daugiau info, kad galetumete padeti - klauskit.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#523 2012-08-02 12:23

Re: Pirmas kursas: patarimai

Vardenis rašė:

Sveiki. Ruosiuosi  daryti vinstrolio ir metano kursa. Abu vartosiu oraliniu budu. Kartu vartosiu milk thristle/verdil (kiek imanoma sumazinti kepenu zala),multivitaminus, Omega, BCAA ir proteina. Man reiketu priaugti apie 5kg lieso raumens, kuris po kurso isliktu, pasitarus su treneriu nusprendem, kad man nereikia dideliu doziu, tai kursas bus 4sav.
I diena vartosiu 30mg vinstrolio ir 10mg metankes. Treneris sake, kad man uztektu tokiu mazu doziu rezultatui pasiekti, nes pasak jo turiu labai gerus genus ir sake kad vartojant tokias dozes neturetu pasireiksti sideeffects.
Klausimai: 1. Koki pasiulytumete naudoti PCT ir kodel? 2. Ar tiesa, kad clomid negalima vartoti po oraliniu kursu, nes jis irgi apkrauna kepenis? 3. Ar tokio kurso metu butu galima vartoti kreatino monohidrata? 4. Ar reikes nusipirkti sanariams ka nors, nes zn kad vinstrolis traukia vandeni, bet metanas kaupia vandeni?

P.s. Kad galetumet padeti pasakysiu savo tiksla. Esu 17m. 190cm 80kg apie 12% bodyfat. Zinau, kad pries AAS reikia issimaxint naturaliai, bet as turiu lygiai 8menesius nuo sios dienos iki savo 18gimtadienio, kad buciau 190cm. 83-85kg 7% bodyfat. Turiu tai pasiekti, o naturaliai nespeciau pasiekti sitokiu rezultatu. Man tai yra labai svarbu, nes as is to uzdirbsiu pinigus ir galeciau pakeliauti (Jeigu pasieksiu tiksla, tai gera modeliu agentura pasirasytu su manimi kontrakta).

Zinau, kad daugelis sakys: tavo amziui neverta, oralinis only kursas yra nesamone, isidek test kaip pagrinda ir t.t. Bet as turiu adatu fobija(zn kad juokinga, bet taip yra ;D)

Jeigu galite ir ismanote, patarkite kaip treniruotis, kada pradeti cut'a ir t.t. Kaip jum pasiektumet mano tiksla budami mano situacijoje.

Dekoju uz pagalba, jeigu reikia daugiau info, kad galetumete padeti - klauskit.

Visu pirma.Tu perjaunas kursuot.
Antra: tau jau buvo sakyta kad tols kursas visiska nesamone.
Trecia: Norimo rezultato nepasieksi.
Ketvirta: Po kurso atrodysi baisiau nei tikiesi.
Penkta: nebeuzdavinek tu paciu klausimu i kuriuos jau buvo atsakyta.
Sesta:eik skaityt maitybos skilti ir neprisigalvok nesamoniu.

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 793
Atsiliepimai: 11

#524 2012-08-02 14:14

Re: Pirmas kursas: patarimai

Vardenis rašė:

Sveiki. Ruosiuosi  daryti vinstrolio ir metano kursa. Abu vartosiu oraliniu budu. Kartu vartosiu milk thristle/verdil (kiek imanoma sumazinti kepenu zala),multivitaminus, Omega, BCAA ir proteina. Man reiketu priaugti apie 5kg lieso raumens, kuris po kurso isliktu, pasitarus su treneriu nusprendem, kad man nereikia dideliu doziu, tai kursas bus 4sav.
I diena vartosiu 30mg vinstrolio ir 10mg metankes. Treneris sake, kad man uztektu tokiu mazu doziu rezultatui pasiekti, nes pasak jo turiu labai gerus genus ir sake kad vartojant tokias dozes neturetu pasireiksti sideeffects.
Klausimai: 1. Koki pasiulytumete naudoti PCT ir kodel? 2. Ar tiesa, kad clomid negalima vartoti po oraliniu kursu, nes jis irgi apkrauna kepenis? 3. Ar tokio kurso metu butu galima vartoti kreatino monohidrata? 4. Ar reikes nusipirkti sanariams ka nors, nes zn kad vinstrolis traukia vandeni, bet metanas kaupia vandeni?

P.s. Kad galetumet padeti pasakysiu savo tiksla. Esu 17m. 190cm 80kg apie 12% bodyfat. Zinau, kad pries AAS reikia issimaxint naturaliai, bet as turiu lygiai 8menesius nuo sios dienos iki savo 18gimtadienio, kad buciau 190cm. 83-85kg 7% bodyfat. Turiu tai pasiekti, o naturaliai nespeciau pasiekti sitokiu rezultatu. Man tai yra labai svarbu, nes as is to uzdirbsiu pinigus ir galeciau pakeliauti (Jeigu pasieksiu tiksla, tai gera modeliu agentura pasirasytu su manimi kontrakta).

Zinau, kad daugelis sakys: tavo amziui neverta, oralinis only kursas yra nesamone, isidek test kaip pagrinda ir t.t. Bet as turiu adatu fobija(zn kad juokinga, bet taip yra ;D)

Jeigu galite ir ismanote, patarkite kaip treniruotis, kada pradeti cut'a ir t.t. Kaip jum pasiektumet mano tiksla budami mano situacijoje.

Dekoju uz pagalba, jeigu reikia daugiau info, kad galetumete padeti - klauskit.

Kaip tau pasireiskia ta adatu fobija?
Panasei kaip tam begemotui :

Paskutinį kartą taisė provironas (2012-08-02 14:15)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#525 2012-08-02 19:32

Re: Pirmas kursas: patarimai

Vardenis rašė:

Sveiki. Ruosiuosi  daryti vinstrolio ir metano kursa. Abu vartosiu oraliniu budu. Kartu vartosiu milk thristle/verdil (kiek imanoma sumazinti kepenu zala),multivitaminus, Omega, BCAA ir proteina. Man reiketu priaugti apie 5kg lieso raumens, kuris po kurso isliktu, pasitarus su treneriu nusprendem, kad man nereikia dideliu doziu, tai kursas bus 4sav.
I diena vartosiu 30mg vinstrolio ir 10mg metankes. Treneris sake, kad man uztektu tokiu mazu doziu rezultatui pasiekti, nes pasak jo turiu labai gerus genus ir sake kad vartojant tokias dozes neturetu pasireiksti sideeffects.
Klausimai: 1. Koki pasiulytumete naudoti PCT ir kodel? 2. Ar tiesa, kad clomid negalima vartoti po oraliniu kursu, nes jis irgi apkrauna kepenis? 3. Ar tokio kurso metu butu galima vartoti kreatino monohidrata? 4. Ar reikes nusipirkti sanariams ka nors, nes zn kad vinstrolis traukia vandeni, bet metanas kaupia vandeni?

P.s. Kad galetumet padeti pasakysiu savo tiksla. Esu 17m. 190cm 80kg apie 12% bodyfat. Zinau, kad pries AAS reikia issimaxint naturaliai, bet as turiu lygiai 8menesius nuo sios dienos iki savo 18gimtadienio, kad buciau 190cm. 83-85kg 7% bodyfat. Turiu tai pasiekti, o naturaliai nespeciau pasiekti sitokiu rezultatu. Man tai yra labai svarbu, nes as is to uzdirbsiu pinigus ir galeciau pakeliauti (Jeigu pasieksiu tiksla, tai gera modeliu agentura pasirasytu su manimi kontrakta).

Zinau, kad daugelis sakys: tavo amziui neverta, oralinis only kursas yra nesamone, isidek test kaip pagrinda ir t.t. Bet as turiu adatu fobija(zn kad juokinga, bet taip yra ;D)

Jeigu galite ir ismanote, patarkite kaip treniruotis, kada pradeti cut'a ir t.t. Kaip jum pasiektumet mano tiksla budami mano situacijoje.

Dekoju uz pagalba, jeigu reikia daugiau info, kad galetumete padeti - klauskit.

nu matau kad esi is tu klaunu ,kurie nieko neklauso ir vistiek savo darysi,taigi
kadangi turi 8 menesius  tai nuo ryt dienos susikurk maksimalu rezima sportuok kuo didesniais svoriais ,pagal teisinga programa ir kai liks 2 menesiai iki tavo kontrakto sudarymo ar ko ten tada plok ta metana ,,bet rekomenduoju po 15 mg t,y. 3 kart i diena  po 5 mg,nes meta labai greitai is organizmo isbega tai reikia anksti ryte ,po tren ir vakare kad butu kraujyje visos paros begyje,apie vini nieko nepatarsiu nes nebandes.
karoce jei cia tavo foto tai esi gana ryskus ir jei per ateinancius 6 men dar dadetum 2-3 kilus kas pilnai imanoma tai jau svertum 83 ir metanas i ta tavo ryskuma per 6 sav  ipustu 3-5 kg vandens ir jei teisingai valgysi tai nepriaugsi daug lajaus tada metana numestum  per 2 sav nubegtu vanduois veido ir vidaus organu kokie 2 kg ir atrodytum maksimaliai gerai,kaip jau isvis gali atrodyti,aisku pasku bus duobe reiketu pct daryt bet jau busi gaves kontrakta arba ne.taigi pablogejusi forma nieko nepakeis.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net