Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#1076 2012-06-09 20:30

Re: Kaip priaugti svorio?

malkaa rašė:

Valgis #1

100g avižinių dribsnių
250 ml pieno
5 kiaušinių baltymai
1 kiaušinių trynys

Valgis #2

1 kaušelis MEGAMASS 3000
250 ml pieno
1 bananas

Valgis #3

150g paruoštos vištienos krūtinėlės
100g ryžių
įvairios daržovės

Valgis #4

100g makaronų
1 skardinė tuno savosiose sultyse
įvairios daržovės

Valgis #5

1 kaušelis MEGAMASS 3000
250 ml pieno
1 bananas

Valgis #6

100g avižinių dribsnių
250 ml pieno
200g liesos varškės
Viso: Baltymų   228g  Angliavandenių  432g  Riebalų   45g  Kcal  3053
Kaip jum sitoks maitinimosi planas? smile

Kiek daug pieno yikes o tryny siuliciau visada valgyt, ten yra daug baltymu ... + jis sudaro 30proc mases nuo viso kiausinio. O seip valgyt ir daugiau reiketu, net mcdonalde galima kimst ir kimst sudo, jei tik skrandzio ne gaila big_smile

Neprisijungęs

 
malkaa
Naujas dalyvis
Vietovė: Skuodas
Registravosi: 2012-06-09
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1077 2012-06-09 20:52

Re: Kaip priaugti svorio?

Na bet iseina 3053 Kcal. O kaip su baltymu ir angliavandeniu norma? O del mcdonaldo tai nebevalgau tokio maisto big_smile tiksliau pas mane tokio net nera miestelyje big_smile O ko mazdaug pasiulytum daugiau valgyt? smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#1078 2012-06-09 21:00

Re: Kaip priaugti svorio?

Neklausyk ka tau mudakai visokie siulo mcd valgyt - sunkiai purtysi poto nuo saves ta beverte mase

Neprisijungęs

 
malkaa
Naujas dalyvis
Vietovė: Skuodas
Registravosi: 2012-06-09
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1079 2012-06-09 21:09

Re: Kaip priaugti svorio?

uzsivedes rašė:

Neklausyk ka tau mudakai visokie siulo mcd valgyt - sunkiai purtysi poto nuo saves ta beverte mase

Aciu, kad gini, bet as mcdonaldo maisto nevalgau smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#1080 2012-06-09 21:22

Re: Kaip priaugti svorio?

uzsivedes rašė:

Neklausyk ka tau mudakai visokie siulo mcd valgyt - sunkiai purtysi poto nuo saves ta beverte mase

mudakai ... :DDDDDD

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#1081 2012-06-09 21:25

Re: Kaip priaugti svorio?

malkaa rašė:

Na bet iseina 3053 Kcal. O kaip su baltymu ir angliavandeniu norma? O del mcdonaldo tai nebevalgau tokio maisto big_smile tiksliau pas mane tokio net nera miestelyje big_smile O ko mazdaug pasiulytum daugiau valgyt? smile

Norma norma, as mazdaug taip pat pririnkau mases smile Nezinociau nesakyziau, gal cia ir ne norma, bet man nuo +- tokio pat maisto uzaugo 10kg per pora menesiu. Bet cia buvo ziema, kai mazai judejau smile Tu pabandyk sita programa savo, ir maziau judek, jeigu kils svoris, reiskia labai gerai smile

Neprisijungęs

 
malkaa
Naujas dalyvis
Vietovė: Skuodas
Registravosi: 2012-06-09
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1082 2012-06-09 21:41

Re: Kaip priaugti svorio?

Bet zinai as noriu ne tik priaugt to svorio, bet ir siek tiek issiryskint smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#1083 2012-06-09 21:44

Re: Kaip priaugti svorio?

malkaa rašė:

Bet zinai as noriu ne tik priaugt to svorio, bet ir siek tiek issiryskint smile

Tipo kudas bet su raumenukais?

Neprisijungęs

 
ramirez
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-04-26
Žinutės: 287
Atsiliepimai: 0

#1084 2012-06-09 21:45

Re: Kaip priaugti svorio?

malkaa rašė:

Bet zinai as noriu ne tik priaugt to svorio, bet ir siek tiek issiryskint smile

Bijau,kad nepavyks

Neprisijungęs

 
malkaa
Naujas dalyvis
Vietovė: Skuodas
Registravosi: 2012-06-09
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1085 2012-06-09 21:46

Re: Kaip priaugti svorio?

Nu kaip tau cia pasakyt big_smile Noriu normaliai atrodyt, su raumenukais ir siek tiek priauges mases. Nemoku pasakyt big_smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#1086 2012-06-09 21:47

Re: Kaip priaugti svorio?

ramirez rašė:

malkaa rašė:

Bet zinai as noriu ne tik priaugt to svorio, bet ir siek tiek issiryskint smile

Bijau,kad nepavyks

Ziurint per koki laikotarpi aisku, bet jeigu nori per vasara, tai vargu ar net spes priaugti svorio, reikejo anksciau galvot big_smile Bet jei prades dabar, kita vasara jau bus kazkas big_smile

Neprisijungęs

 
Xenox
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-09
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1087 2012-06-09 21:47

Re: Kaip priaugti svorio?

xebra, kas nors mano posta y AP atsakykit, nes matau cia tas jusu chatas slinko ir nuslinko mano posta, tai nieks jo ir nepamate turbut.

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#1088 2012-06-09 21:51

Re: Kaip priaugti svorio?

Xenox rašė:

Sveiki pradejau neseniai sportuot ugis 171cm svoris 53kg, esu kudas, ziauriai greita medziagu apykaita, kazkada visa vasara vien ant hotdogu. hamburgeriu bei bulviu fri mitau, ogi spekit, nei vieno kilo neprigaugau ir dar fizini darba kasdien dirbdamas. Kiek cia skaiciau jusu forumus nuo pat 2006 metu postu, suprantu kad mityba svarbiausia ir poilsis o ne kiek gelezies pakeli jo?
Tai va noreciau keliu patarimu is jusu cia tam paciam topike. Ar uztektu 5 kartus maitintis per diena kad svorio priaugt? Nes neprates as daznai valgyt, as geriau tris syk pavalgau bet prisiryju tiek kad persivalgau. Kaip suprantu pagrinde vistienos krutineles, ryziai, zuvis, varske ir makaronai turetu but mano racionas? Dar skaiciau kad reikia gurksnoti proteinu kokteili pries treniruote, treniruotes metu ir po. Tai va, ar toks kazin tiktu namu salygomis? http://www.asvyras.lt/sportas-sveikata/ … -paprasta/
Beje nusprendziau neinvestuot y treniruociu sale, ir nusprendziau mankstintis namie pagal tokias programas:


Beje prisiskaiciau apie visokius gainerius, proteinus, kreatinus, ir tokia nuomone susidaro kad ten tik jau specai juos perka, o mums "kūdiems" naujokams neapsimoka ant ju pinigu mest? As cia skaiciau visokius postus forumuose tai pagalvojau pabandymui jeigu tuos du nusipirkciau ar apsimoka? Noreciau jusu patarimo:
http://shop.fitsport.lt/dymatize-mass-g … egory_id=0
http://shop.fitsport.lt/Hi-Tec-Black-Devil-240-kaps
Beje apie kainas nieko nenutuokiu bet esu atviras visiems patarimams.
Galiausiai apibendrinant, mano pagrindiniai klausimai: ar naujokui (su greita medziagu apykaita) imanoma svorio priaugt maitinantis mazom porcijom 5k. per diena minetais produktais, vartojant ten ta kazkoki kokteili, mankstinantis namuose pagal tas programas is youtubo ir vartojant tuos du papildus? Beje skaiciau ten visokiose kaloriju skaiciuoklese kad vidutine manksta yra 3-4 k. berods per savaite, as to nezinojau, puoliau iskart kas diena tuos visus pratimus spaust per prievarta, dabar visas kaip sulauzytas esu, raumenys skauda (zinau durnius esu neismanau tu dalyku nekreipiau demesio). Tai dar patarkit jeigu galit kiek kartu reikia ten tokia manksta daryt per savaite. Kulturistu nenoriu but tiesiog svajoju priaugt 10-15kg.
Ir prasom su sveika kritika bet ne su ironija ar nesubrendeliskom patyciom. Aciu.

Reikia kuo maziau judet tau, skaicuok kalorijas, suderink mityba, forume yra labai geru mitybu, valgyk daug ir daznai, daryk pratimus masei, manau viskas pavyks, man svoris nekilo nors ir valgiau, o is forumo mityba istraukaiu, greit pakilo.

Neprisijungęs

 
Xenox
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-09
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1089 2012-06-09 21:55

Re: Kaip priaugti svorio?

to athletic
bet kad mano darbas ir taip sedimas, mazai judu, apart tos mankstos 1-2val per diena. Gal pavartot ten kur kazkas minejot ta SLIN insulina kad apetitas padidetu? Beje kaip jus ta liesa varske vartojat? i kokteili koki su pienu ir kiausinio baltymu plakat ar kaip? kas nors patirtim pasidalinkit.

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#1090 2012-06-09 21:56

Re: Kaip priaugti svorio?

Xenox rašė:

to athletic
bet kad mano darbas ir taip sedimas, mazai judu, apart tos mankstos 1-2val per diena. Gal pavartot ten kur kazkas minejot ta SLIN insulina kad apetitas padidetu? Beje kaip jus ta liesa varske vartojat? i kokteili koki su pienu ir kiausinio baltymu plakat ar kaip? kas nors patirtim pasidalinkit.

Nebandziau-patylesiu.smile

Neprisijungęs

 
Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#1091 2012-06-09 22:18

Re: Kaip priaugti svorio?

Xenox rašė:

to athletic
bet kad mano darbas ir taip sedimas, mazai judu, apart tos mankstos 1-2val per diena. Gal pavartot ten kur kazkas minejot ta SLIN insulina kad apetitas padidetu? Beje kaip jus ta liesa varske vartojat? i kokteili koki su pienu ir kiausinio baltymu plakat ar kaip? kas nors patirtim pasidalinkit.

Siaip jei apetito nera, tai cia jau sveikatos problemos yra.  Nakciai gali pasidaryti leta proteina i varske idedi paprasto proteino sumixuoji  ir turi kazeina nakciai smile

Neprisijungęs

 
tas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-08
Žinutės: 536
Atsiliepimai: 13

#1092 2012-06-09 22:25

Re: Kaip priaugti svorio?

neapsimoka tau jokiu papildu pirkti, tik pinigus i bala ismesi...
daug valgysi - liksi kudas, tik pilvuka uzsiauginsi ...
is tu nurodytu youtubes treniruociu jokios naudos neturesi ...  sveikatingumo manksta ir tiek ...
taip kad neturek nepagristu vilciu ...
siulau galvoti is naujo, kita sustambejimo plana ..

Xenox rašė:

xebra, kas nors mano posta y AP atsakykit, nes matau cia tas jusu chatas slinko ir nuslinko mano posta, tai nieks jo ir nepamate turbut.

Neprisijungęs

 
maiklasjordanas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-08
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#1093 2012-06-09 23:07

Re: Kaip priaugti svorio?

sportuok pirmadienį trečiadienė penktadienį, vartok daug baltymų ir anglių, valgyk kur kas daugiau nei čia tau kažkas rašė, ten 2 valgymas tai man išvis nevalgymas geriau varškės 200gramų + bananas 5 valgymas ipisk krevečių kokių su kokteiliu proteino ir razinų įkalk su riešutais, valgyk tuo pačiu laiku visad, jei nėra apetito po poros savaičių tj nusipirk insuliną, gėriau kai jaunas buvau padėjo. o db tai pora savaičių pripratinu organizmą prie maisto ir viskas :] prieš treniruotes apelsiną ipisk arba greifruktą

Neprisijungęs

 
Xenox
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-09
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1094 2012-06-09 23:09

Re: Kaip priaugti svorio?

tas rašė:

neapsimoka tau jokiu papildu pirkti, tik pinigus i bala ismesi...
daug valgysi - liksi kudas, tik pilvuka uzsiauginsi ...
is tu nurodytu youtubes treniruociu jokios naudos neturesi ...  sveikatingumo manksta ir tiek ...
taip kad neturek nepagristu vilciu ...
siulau galvoti is naujo, kita sustambejimo plana ..

Xenox rašė:

xebra, kas nors mano posta y AP atsakykit, nes matau cia tas jusu chatas slinko ir nuslinko mano posta, tai nieks jo ir nepamate turbut.

nu kiek cia jusu forumuose skaiciau tai tie visokie sportininkai kulturistai raso kad ne gelezy ir ne stangose esme , rase kad svorio augimo esme yra mytyboj ir poilsyje. O as kulturistu but nenoriu tik priaugt kelis kilogramus. Tai ka tuomet man siulai jei nesimankstint ir nevalgyt daug (kad gaut kaloriju) ir negert proteino kokteilio del baltymu ir angliavandeniu. Tai kox kitas sustabejimo planas lieka? Syntholis ar siaip steroidai? big_smileD Patark gi ka nors.

Neprisijungęs

 
Xenox
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-09
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1095 2012-06-09 23:13

Re: Kaip priaugti svorio?

maiklasjordanas rašė:

sportuok pirmadienį trečiadienė penktadienį, vartok daug baltymų ir anglių, valgyk kur kas daugiau nei čia tau kažkas rašė, ten 2 valgymas tai man išvis nevalgymas geriau varškės 200gramų + bananas 5 valgymas ipisk krevečių kokių su kokteiliu proteino ir razinų įkalk su riešutais, valgyk tuo pačiu laiku visad, jei nėra apetito po poros savaičių tj nusipirk insuliną, gėriau kai jaunas buvau padėjo. o db tai pora savaičių pripratinu organizmą prie maisto ir viskas :] prieš treniruotes apelsiną ipisk arba greifruktą

Aciu tau uz detaluma del maisto ir del to kuomet reik cia sportuot, biski kazkokia nuovoka apie tai susidariau. O beje kaip ta varske naudot reik? su bananu tu ja sutrini ar kaip? ar plika tokia nusipirkes valgai be nieko? Ir beje ka daryt jei nera galimybes valgyt nustatytu grafiku (del darbo tikslu). Yra kazkokie girdejau energetiniai batoneliai kai nera progos pavalgyt, bet ten speju irgi pinigu ismetimas ane?

Neprisijungęs

 
maiklasjordanas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-08
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#1096 2012-06-10 01:04

Re: Kaip priaugti svorio?

aš asmeniškai šiuo metu varškę valgau be nieko, nusiperku du pokelius ir tiesiog suvalgau, nors nėra skanu, bet kai pripranti tai skonis reikšmės nebeturi, o tu gali tą bananą susitrint ir įsidėt uogienės šauktą, ar cukraus šauktelį, nors geriau vietoj cukraus naudok fruktozę. O dėl darbo, tj juk galima prisikraut maisto į tą darbą ir atrast 15 minučių pavalgyt :] kamon aš pats nešuos maistą į univerą ir kapoju reikiamu laiku jį :] o dėl tų batonėlių tai utiutiu big_smile jau geriau nusipirkt kibirą proteino, susisuk kokteiliuką + šokoladuką kokį ir viskas, o tie batonėliai tai nafik big_smile

Neprisijungęs

 
maiklasjordanas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-08
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#1097 2012-06-10 01:10

Re: Kaip priaugti svorio?

athletic rašė:

malkaa rašė:

Valgis #1

100g avižinių dribsnių
250 ml pieno
5 kiaušinių baltymai
1 kiaušinių trynys

Valgis #2

1 kaušelis MEGAMASS 3000
250 ml pieno
1 bananas

Valgis #3

150g paruoštos vištienos krūtinėlės
100g ryžių
įvairios daržovės

Valgis #4

100g makaronų
1 skardinė tuno savosiose sultyse
įvairios daržovės

Valgis #5

1 kaušelis MEGAMASS 3000
250 ml pieno
1 bananas

Valgis #6

100g avižinių dribsnių
250 ml pieno
200g liesos varškės
Viso: Baltymų   228g  Angliavandenių  432g  Riebalų   45g  Kcal  3053
Kaip jum sitoks maitinimosi planas? smile

Kiek daug pieno yikes o tryny siuliciau visada valgyt, ten yra daug baltymu ... + jis sudaro 30proc mases nuo viso kiausinio. O seip valgyt ir daugiau reiketu, net mcdonalde galima kimst ir kimst sudo, jei tik skrandzio ne gaila big_smile

ne sorry bet nusišnekėjai tai nafik big_smile parodyk man kulturistą kuris kapoja macdako maistą big_smile utiutiu.... 2 ir 5 valgymas pridėk riešutų kur nors ir razinų ar džiovintų slyvų ar greifruktų, suvalgyk 150g ryzių, makaronus mesk lauk, imk grikius geriau arba vėl tuos pačius ryžius, o geriausia ruduosius ryžius, jokiu budu nevalgyk makdake big_smile nes iš to maisto (kažin ar jy galima taip vadint) kažko ko tau reikia negausi big_smile tai tik xemija big_smile o šiaip žiūrėkis susikaičiuok kcal ir bus matyt ar reik valgyt daug ar mažiau +- viskas nrml tik reik sugaudyt db reikiamą kiekį tavo svoriuj baltymo ir kcal

Neprisijungęs

 
tas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-08
Žinutės: 536
Atsiliepimai: 13

#1098 2012-06-10 01:28

Re: Kaip priaugti svorio?

kitas planas - kilnoti sunkius svorius (vietoj tos youtubes aerobikos, skirtos mesti svori)
nenori ar negali eiti i kluba, neturi stangos? - tai susirask smėlio, kibirų, maišų .. laipiok laiptais su smelio maisu ant peciu, nesiok kibirus ir panasiai ..  skersini prisitraukimams nesunku pasidaryti ..


Xenox rašė:

[... Tai ka tuomet man siulai jei nesimankstint ir nevalgyt daug (kad gaut kaloriju) ir negert proteino kokteilio del baltymu ir angliavandeniu. Tai kox kitas sustabejimo planas lieka? Syntholis ar siaip steroidai? big_smileD Patark gi ka nors.

Neprisijungęs

 
Xenox
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-09
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1099 2012-06-10 10:26

Re: Kaip priaugti svorio?

maiklasjordanas rašė:

aš asmeniškai šiuo metu varškę valgau be nieko, nusiperku du pokelius ir tiesiog suvalgau, nors nėra skanu, bet kai pripranti tai skonis reikšmės nebeturi, o tu gali tą bananą susitrint ir įsidėt uogienės šauktą, ar cukraus šauktelį, nors geriau vietoj cukraus naudok fruktozę. O dėl darbo, tj juk galima prisikraut maisto į tą darbą ir atrast 15 minučių pavalgyt :] kamon aš pats nešuos maistą į univerą ir kapoju reikiamu laiku jį :] o dėl tų batonėlių tai utiutiu big_smile jau geriau nusipirkt kibirą proteino, susisuk kokteiliuką + šokoladuką kokį ir viskas, o tie batonėliai tai nafik big_smile

Del univiero tai zinok tu vienas is tu retu normaliai valganciu studentu, nes pas mus tai visi dietiniai budavo, laukdavo tos minutes kada namo gales eit paest padoriai (o ne kazkokiu pirktu cebureku) big_smile o del varskes ir uogenes cia ziauriai saunia minti pametejai, prisiminiau gi vaikystej mociute taip darydavo big_smile o del to kibiro proteino kaip suprantu cia jau apie maisto papilda kalbat? ne apie namu salygom ruosta proteino kokteili is varskes, pieno, baltymu milteliu ir kiausinio baltymo? jeigu apie maisto papilda tai gal gali mestelt koki linka kur to proteino isigyt galetu uz optimalia kaina ir kad kokybe butu padori, vistiek jei tu isbandes esi.

Neprisijungęs

 
Xenox
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-09
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1100 2012-06-10 10:27

Re: Kaip priaugti svorio?

tas rašė:

kitas planas - kilnoti sunkius svorius (vietoj tos youtubes aerobikos, skirtos mesti svori)
nenori ar negali eiti i kluba, neturi stangos? - tai susirask smėlio, kibirų, maišų .. laipiok laiptais su smelio maisu ant peciu, nesiok kibirus ir panasiai ..  skersini prisitraukimams nesunku pasidaryti ..


Xenox rašė:

[... Tai ka tuomet man siulai jei nesimankstint ir nevalgyt daug (kad gaut kaloriju) ir negert proteino kokteilio del baltymu ir angliavandeniu. Tai kox kitas sustabejimo planas lieka? Syntholis ar siaip steroidai? big_smileD Patark gi ka nors.

skersini turiu namie, zvyro susiorganizuot galiu y maisus irgi big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net