Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#3151 2012-04-08 21:15

Re: Svorio metimas

Velykos - svorio metimo priesas.
Prisivalgiau visko daug daug daug. big_smile

Neprisijungęs

 
mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#3152 2012-04-08 21:52

Re: Svorio metimas

Jau isivaizduoju kad ryt , ant cardio trenerokliu bus eile... big_smile

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#3153 2012-04-08 22:21

Re: Svorio metimas

mmwiss rašė:

Jau isivaizduoju kad ryt , ant cardio trenerokliu bus eile... big_smile

Greiciausiai antradieni. Nes rytoj nedarbo,antra velyku diena. Tai dauguma saliu nedirbs. Bet gal pas jus dirbs. smile

Neprisijungęs

 
Gogis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-16
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#3154 2012-04-09 22:18

Re: Svorio metimas

jei vakare va tokiu metu užsinori labai valgyt tai vieto varškės (nes kai ją valgau tai su jogurtu, kad ir liesas, baisu į anglis ir kalorijas žiet dar kai vakare valgai big_smile ) galima ir kiaušinių baltymų prikirst ane ? smile ar gal koki obuolį, patarkit paįvairinimui nes varškė biški ir atsibodo

Paskutinį kartą taisė Gogis (2012-04-09 22:19)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3155 2012-04-09 23:14

Re: Svorio metimas

Ciujunelabai rašė:

Velykos - svorio metimo priesas.
Prisivalgiau visko daug daug daug. big_smile

utiutiu.  neutral 
as kaip visad is savo plstmasiniu indeliu sildyta maista valgiau. tos  misraines ir kiti shudai manes nedomina rock
ai nu saslyko neatsisakiau nykstys

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#3156 2012-04-09 23:32

Re: Svorio metimas

MrBurbulas rašė:

Ciujunelabai rašė:

Velykos - svorio metimo priesas.
Prisivalgiau visko daug daug daug. big_smile

utiutiu.  neutral 
as kaip visad is savo plstmasiniu indeliu sildyta maista valgiau. tos  misraines ir kiti shudai manes nedomina rock
ai nu saslyko neatsisakiau nykstys

Nu gi saunuolis. big_smile

Neprisijungęs

 
Gogis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-16
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#3157 2012-04-10 10:48

Re: Svorio metimas

Kai rašo pvz pusryčiams 150gr košės tai čia grynas svoris dar nevirus jos ar jau išvirus kai su vandeniu ? tongue

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#3158 2012-04-10 10:51

Re: Svorio metimas

Gogis rašė:

Kai rašo pvz pusryčiams 150gr košės tai čia grynas svoris dar nevirus jos ar jau išvirus kai su vandeniu ? tongue

n temu diskutuota sitas dalykas.n vienodu atsakymu sulaukta- NEVIRUS

Neprisijungęs

 
Gogis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-16
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#3159 2012-04-10 14:37

Re: Svorio metimas

Ačiū, nemačiau reiškiasi.

Neprisijungęs

 
edaxxx3
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-11-25
Žinutės: 147
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3160 2012-04-12 18:34

Re: Svorio metimas

sweiki, ka manot apie krabu lazdeles??? ar verta vartoti kai meti svory?

121kcal. 15.6 anglv. 6.4 baltym. 3.7 riebal.

Paskutinį kartą taisė edaxxx3 (2012-04-12 18:58)

Neprisijungęs

 
Propka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-09
Žinutės: 259
Atsiliepimai: 0

#3161 2012-04-12 19:56

Re: Svorio metimas

edaxxx3 rašė:

sweiki, ka manot apie krabu lazdeles??? ar verta vartoti kai meti svory?

121kcal. 15.6 anglv. 6.4 baltym. 3.7 riebal.

ju isvis neverta vartot niekada. Ten nei krabo, nei zuvies nerasi... eina visos atliekos kurios lieka apdorojus zuvies produktus.

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#3162 2012-04-13 12:30

Re: Svorio metimas

.

Paskutinį kartą taisė Ailan (2012-06-25 15:34)

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#3163 2012-04-13 13:09

Re: Svorio metimas

Ailan rašė:

sveiki , norėčiau su jumis pasidalinti savo šokia tokia patirtimi svorio metime ,kaip aš numečiau 12kg ,per 2mėn gal kam pravers
1(. keiskit kardinaliai mityba ( valgykit būtinai pusryčius!!! ) , kad organizmui nebūtų šokas nepulkit iškart tapti super sveikuoliais ir misti vien vaisiai ir daržovėm , tuo nieko nepasieksit . Pusryčiams rekomenduočiau: 2kiaušinius be trynio duonos, arba kruopų , ir kokių daržovių , tinka puikiai ir košės kur maximoj 1,29lt ( ryte būtinai reik pasikraut anglių (angliavandenių) )
kadangi aš dar moksleivis tai aš niekaip nevalgydavau nei priešpiečių nei ko , grįžtu iš mokyklos ir pietūs , : pietūs : krūtinėlė vienas gabaliukas, ryžių ~50g, arba galima pasikepti tuno skarbonke ( man užtekdavo pilnai pusės ) su 2kiaušinių baltymais , ir įpjaustytu pomidoriuku , grįžus iš treniruotės būtinai suvalgykit liesos varškės 0,5g rieb, lieso jogurto ir užsibarstykit jaigu skaniau razinom, nes kadangi sportuojant svorio metimui tikriausiai darot ir cardio,o kad ir kaip bebūtų gaila metant svorį netik dega riebaliukas,bet ir raumuo jaigu valgot labai mažai ir negaunat jums reikalingų maisto medžiagų...
2(.  NEBADAUKITE , tuom nieko nepasieksit tik prarasit 2-3kg kūno skysčių ir nualinsit organzima,beeet į 2sav 1x pvz, sekmad galima nevalgyt norint išsivalyti organizma ( ,bet geriant dvigubai daugiau skysčių nei įprastai )
3(. Jaigu naudosit fat burnerį , rekomenduočiau iš savo patirties lipo-6 puikus variantas smile
4(. Laikantis šių išvardintų punktų aš numečiau 12kg, esu pilnai patenkintas pasiekiau ko norėjau , sportuojiu pagal ryškinimo programa, ir sieko naujojo savo tikslo, sėkmės  sporte ir virtuvėj ,nes ką valgai 70proc priklauso kaip atrodys tavo kūnas.

taip, daug kas priklauso nuo to kaip kiek ir ka valgai. tavo pateiktas pavyzdys yra tiesiog remelis, ne visiem jis tiks, nes zmones skirtino svorio, skirtingo medziagu apykaitos greitumo.. bet siaip sveikinu pasiekus ko norejai, kad pasiekt tiksla reikia ir valios ir uzsispyrimo

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#3164 2012-04-13 17:41

Re: Svorio metimas

Ailan rašė:

sveiki , norėčiau su jumis pasidalinti savo šokia tokia patirtimi svorio metime ,kaip aš numečiau 12kg ,per 2mėn gal kam pravers
1(. keiskit kardinaliai mityba ( valgykit būtinai pusryčius!!! ) , kad organizmui nebūtų šokas nepulkit iškart tapti super sveikuoliais ir misti vien vaisiai ir daržovėm , tuo nieko nepasieksit . Pusryčiams rekomenduočiau: 2kiaušinius be trynio duonos, arba kruopų , ir kokių daržovių , tinka puikiai ir košės kur maximoj 1,29lt ( ryte būtinai reik pasikraut anglių (angliavandenių) )
kadangi aš dar moksleivis tai aš niekaip nevalgydavau nei priešpiečių nei ko , grįžtu iš mokyklos ir pietūs , : pietūs : krūtinėlė vienas gabaliukas, ryžių ~50g, arba galima pasikepti tuno skarbonke ( man užtekdavo pilnai pusės ) su 2kiaušinių baltymais , ir įpjaustytu pomidoriuku , grįžus iš treniruotės būtinai suvalgykit liesos varškės 0,5g rieb, lieso jogurto ir užsibarstykit jaigu skaniau razinom, nes kadangi sportuojant svorio metimui tikriausiai darot ir cardio,o kad ir kaip bebūtų gaila metant svorį netik dega riebaliukas,bet ir raumuo jaigu valgot labai mažai ir negaunat jums reikalingų maisto medžiagų...
2(.  NEBADAUKITE , tuom nieko nepasieksit tik prarasit 2-3kg kūno skysčių ir nualinsit organzima,beeet į 2sav 1x pvz, sekmad galima nevalgyt norint išsivalyti organizma ( ,bet geriant dvigubai daugiau skysčių nei įprastai )
3(. Jaigu naudosit fat burnerį , rekomenduočiau iš savo patirties lipo-6 puikus variantas smile
4(. Laikantis šių išvardintų punktų aš numečiau 12kg, esu pilnai patenkintas pasiekiau ko norėjau , sportuojiu pagal ryškinimo programa, ir sieko naujojo savo tikslo, sėkmės  sporte ir virtuvėj ,nes ką valgai 70proc priklauso kaip atrodys tavo kūnas.

Kas trukde valgyti mokykloje ?

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#3165 2012-04-13 18:16

Re: Svorio metimas

ne,kad trugdė , tiesiog net noro nebuvo smile ,o ar blogai dariau,kad nevalgiau mokykloj būdamas? nes jai taip ištikrūjų pradėsiu neštis maista ( tik jai jau pradėjai tai pasakyk kokį jaigu gali ), o čia rašiau su idėja , kad pasidalint kaip man pavyko,ir kad kiti gal surado mano žodžiuose ką nors vertingo  naudingo,ir pritaikys savyje wink)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#3166 2012-04-13 20:40

Re: Svorio metimas

Tai valgyklos mokykla neturi ? Vista su ryziais ir darzovem kokiam indely isidek ir vsio..

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#3167 2012-04-14 15:51

Re: Svorio metimas

.

Paskutinį kartą taisė Ailan (2012-06-25 15:35)

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#3168 2012-04-14 17:18

Re: Svorio metimas

Ailan rašė:

gal patarsit ,kaip daryti geriau? ar prieš treniruote cardio , ar po treniruotės , visados darau po treniruotes ( dviračio minimas 30-20min )
,kiek laiko darau cardio ar 20,ar 30min dažniausiai priklauso nuo mano nusiteikimo ir nuotaikos

daryk 10-15 pries ir tiek pat po, bus kaip apsilimas pries.

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#3169 2012-04-14 17:41

Re: Svorio metimas

Ailan rašė:

sveiki , norėčiau su jumis pasidalinti savo šokia tokia patirtimi svorio metime ,kaip aš numečiau 12kg ,per 2mėn gal kam pravers
1(. keiskit kardinaliai mityba ( valgykit būtinai pusryčius!!! ) , kad organizmui nebūtų šokas nepulkit iškart tapti super sveikuoliais ir misti vien vaisiai ir daržovėm , tuo nieko nepasieksit . Pusryčiams rekomenduočiau: 2kiaušinius be trynio duonos, arba kruopų , ir kokių daržovių , tinka puikiai ir košės kur maximoj 1,29lt ( ryte būtinai reik pasikraut anglių (angliavandenių) )
kadangi aš dar moksleivis tai aš niekaip nevalgydavau nei priešpiečių nei ko , grįžtu iš mokyklos ir pietūs , : pietūs : krūtinėlė vienas gabaliukas, ryžių ~50g, arba galima pasikepti tuno skarbonke ( man užtekdavo pilnai pusės ) su 2kiaušinių baltymais , ir įpjaustytu pomidoriuku , grįžus iš treniruotės būtinai suvalgykit liesos varškės 0,5g rieb, lieso jogurto ir užsibarstykit jaigu skaniau razinom, nes kadangi sportuojant svorio metimui tikriausiai darot ir cardio,o kad ir kaip bebūtų gaila metant svorį netik dega riebaliukas,bet ir raumuo jaigu valgot labai mažai ir negaunat jums reikalingų maisto medžiagų...
2(.  NEBADAUKITE , tuom nieko nepasieksit tik prarasit 2-3kg kūno skysčių ir nualinsit organzima,beeet į 2sav 1x pvz, sekmad galima nevalgyt norint išsivalyti organizma ( ,bet geriant dvigubai daugiau skysčių nei įprastai )
3(. Jaigu naudosit fat burnerį , rekomenduočiau iš savo patirties lipo-6 puikus variantas smile
4(. Laikantis šių išvardintų punktų aš numečiau 12kg, esu pilnai patenkintas pasiekiau ko norėjau , sportuojiu pagal ryškinimo programa, ir sieko naujojo savo tikslo, sėkmės  sporte ir virtuvėj ,nes ką valgai 70proc priklauso kaip atrodys tavo kūnas.

Vien perskaites situos zodzius nusistaciau,kad toliau nebus parasyta nieko gero.
Ir neklydau.. smile
ir siaip nevykes budas bandyt pasirodyt visaziniu...

Paskutinį kartą taisė Ciujunelabai (2012-04-14 17:45)

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#3170 2012-04-14 19:31

Re: Svorio metimas

Ciujunelabai rašė:

Ailan rašė:

sveiki , norėčiau su jumis pasidalinti savo šokia tokia patirtimi svorio metime ,kaip aš numečiau 12kg ,per 2mėn gal kam pravers
1(. keiskit kardinaliai mityba ( valgykit būtinai pusryčius!!! ) , kad organizmui nebūtų šokas nepulkit iškart tapti super sveikuoliais ir misti vien vaisiai ir daržovėm , tuo nieko nepasieksit . Pusryčiams rekomenduočiau: 2kiaušinius be trynio duonos, arba kruopų , ir kokių daržovių , tinka puikiai ir košės kur maximoj 1,29lt ( ryte būtinai reik pasikraut anglių (angliavandenių) )
kadangi aš dar moksleivis tai aš niekaip nevalgydavau nei priešpiečių nei ko , grįžtu iš mokyklos ir pietūs , : pietūs : krūtinėlė vienas gabaliukas, ryžių ~50g, arba galima pasikepti tuno skarbonke ( man užtekdavo pilnai pusės ) su 2kiaušinių baltymais , ir įpjaustytu pomidoriuku , grįžus iš treniruotės būtinai suvalgykit liesos varškės 0,5g rieb, lieso jogurto ir užsibarstykit jaigu skaniau razinom, nes kadangi sportuojant svorio metimui tikriausiai darot ir cardio,o kad ir kaip bebūtų gaila metant svorį netik dega riebaliukas,bet ir raumuo jaigu valgot labai mažai ir negaunat jums reikalingų maisto medžiagų...
2(.  NEBADAUKITE , tuom nieko nepasieksit tik prarasit 2-3kg kūno skysčių ir nualinsit organzima,beeet į 2sav 1x pvz, sekmad galima nevalgyt norint išsivalyti organizma ( ,bet geriant dvigubai daugiau skysčių nei įprastai )
3(. Jaigu naudosit fat burnerį , rekomenduočiau iš savo patirties lipo-6 puikus variantas smile
4(. Laikantis šių išvardintų punktų aš numečiau 12kg, esu pilnai patenkintas pasiekiau ko norėjau , sportuojiu pagal ryškinimo programa, ir sieko naujojo savo tikslo, sėkmės  sporte ir virtuvėj ,nes ką valgai 70proc priklauso kaip atrodys tavo kūnas.

Vien perskaites situos zodzius nusistaciau,kad toliau nebus parasyta nieko gero.
Ir neklydau.. smile
ir siaip nevykes budas bandyt pasirodyt visaziniu...

Ok

Neprisijungęs

 
Cejay
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-11
Žinutės: 6
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3171 2012-04-14 23:55

Re: Svorio metimas

Ko cia ta zmogeli uzsipuolet.... Jai jam pavyko TAI SAUNU! Cia tiesiog daug kas priklauso nuo medziagu apykaitos... smile

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#3172 2012-04-15 00:21

Re: Svorio metimas

aš nelabai norėjau čia pasigirti,tiesiog norėjau duot keleta elementarių patarimų , kuriuos aš prieš pora metų tikrai būčiau norėjas išgirsti... ai dar tuo pačiu parodyti,kad numest kilus niekada nėra vėlu

p.s tu eik utiutiu dalbajobe

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#3173 2012-04-15 01:17

Re: Svorio metimas

Cejay rašė:

Ko cia ta zmogeli uzsipuolet.... Jai jam pavyko TAI SAUNU! Cia tiesiog daug kas priklauso nuo medziagu apykaitos... smile

Medziagu apykaita lieka medziagu apykaita. Net ir su greita medziagu apykaita neverta virsyt -1kg per savaite.
O cia... 12kg.
Tai raumens puse nusimete ir sedi laimingas.
Realiai tai nerupi man,bet,kad pradejo cia tokius drasius patarimus metyt kurie rimto demesio nera verti,tai ka zinau..

Paskutinį kartą taisė Ciujunelabai (2012-04-15 01:17)

Neprisijungęs

 
Balionelis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 144
Atsiliepimai: 1

#3174 2012-04-15 15:00

Re: Svorio metimas

na medžiagų apykaita tikrai daro didelę įtaką... Pernai kažkaip buvau sugebėjęs taip pagreitinti ją, kad net nuo 8 kotletų su įvairiais padažais prieš miegą neaugo svoris....

O šiemet kažkaip viskas atvirkščiai.... laikydamasis dietos priaugau 2 kg big_smile . Net pats nustebau.... gerai  tiek, kad lyg ir realus riebalas sumažėjo... nors aišku nedaug..bet.ko norėt kai priaugau 2Kg.

Beje  kiek mažiausiai angliavandenių galima suvalgyti, kad organizmui nedaryt žalos. (Dabartinis svoris 82 kg , ūgis apie 176cm). ? Nes reiks bandyt jaučiu mažinti po biški anglius iki minimumo, o baltymų daugiau vartoti, kokius 2KG numesiu ir vėl reiks augt.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3175 2012-04-15 15:40

Re: Svorio metimas

2 kg ?  pirmi 1---2 kg  danziausai buna  glikogeno ir shudu,  saskaita.. net neprasideciau su tokiais 2 kg metimais..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net