Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

FactoryGYMas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 569
Atsiliepimai: 1

#1001 2012-03-21 13:37

Re: Anekdotų skyrelis

Ką daro Lenkas po orgazmo? - Nusivalo šikną.

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#1002 2012-03-21 13:41

Re: Anekdotų skyrelis

Su s**popierium lol
Tai kaip ju populiacija kyla jei vieni kitus tratina per... big_smile ;D

Paskutinį kartą taisė Puma9ANX (2012-03-21 13:42)

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#1003 2012-03-21 18:36

Re: Anekdotų skyrelis

FactoryGYMas rašė:

Imaginative rašė:

kalba eina apie stiklainyje auginama gryba is kurio gaunasi i gira panasus gerimas.
Sveiki, si gryba as auginau pries metus. Dabar turiu galimybe parasyti kas man nutiko. Gryba parsivezeme is mociutes. Dabar gailiuosi kad kazkada ji parsiveziau is vis. Man patiko gerimas, lyg truputi gazuotas, kaip gira. Is pradziu gerdavau po stikline i diena, bet grybas pasidaygino, po puses metu jau turejome 4 trilitrinius stiklainius su siuo grybu. Dienos bego, mano apetitas vis didejo. Po stikline kas dien-neuzteko, pradejau gerti po 1-2 litrus kas diena. Net i darba eidamas prisipildavau i bambali ir paslapcia gerdavau kad niekas nematytu to keistos spalvos skyscio ir neklausinetu nesamoniu. Man rodos, kad tas grybas paveike mane net ir psichologiskai. Nusprendziau jo paragauti. T.y.ne skyscio, bet suvalgyti visa gryba. As nezinau kodel taip sugalvojau. As atsimenu kad tada laukiau griztancios zmonos is komandiruotes ir atsipalaidavau, siek tiek isgeriau alkocholio. Tad apgirtusiam ir sove ideja suvalgyti gryba. As ji isidejau i lekste, vaizdas buvo ne koks..latrode lyg kokia meduza lekstej teskuliuoja. Peilis nelabai padejo, valgiau rankomis. Skonis buvo -t.y. skonio nebuvo..Jausmas-lyg valgytum kazka salto, slidaus, kvapas giros, bet jausmas lyg kramtytum minksta guma...Viskas cia lyg ir normaliai, bet kita diena kosmaras...Labai pradejo pusti vidurius, nebegalejau kaip inteligentas kas 5 minutes begioti i tuoleta ir isleisti dujas. Nusibodo-pradejo pusti kas minute, tai pradejau dujas isleidineti namie..Po valandos darbe..Kvapas buvo ziaurus. Alkocholio kvapas ejo is siknos, toks jausmas kad pachmielas eina is antro galo. Prasikankinau visa diena raudonuodamas is gedos. Nakti buvo dar baisiau, nebe vidurius pute, o prasidejo antras kvepavimas per sikna. T.Y. viduriu nebepute, dujos tiesiog nenutrukstama srove lyg is kokio vamzdzio tiesiog be jokio garso vare tiesiai is tiesiosios zarnos. Po antklode buvo neimanoma, is nervu uzsimaniau parukyt, bet isigandau kad uzdegus degtuka koncentratas po anklode nesprogtu..Ka as zinau, kas gali nutikti... Aciu dievui, isauso rytas, vidurius usti baige, na tik retkarciausi isleisdavau paskutines dujas, yokiu liudnu garsu..Taip kad nevalgykite sio baisaus grybo, nes bus ne kokie atsiminimai...Parasykite man i pasta jeigu kas nors turejote koki nuotyki su siu grybuku.

Skaičiau, skaičiau... galvojau, kad anekdotas bus geras, bet baigiau skaityt ir nesupratau, ar anekdotas čia, ar tavo istorija ? big_smile

nei anekdotas nei mano istorija, siaip patinka man tokias nesamones paskaitinet, tai rades imeciau big_smile

Neprisijungęs

 
Gintaras21
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-09-23
Žinutės: 814
Atsiliepimai: 6

#1004 2012-03-21 18:52

Re: Anekdotų skyrelis

Imaginative rašė:

FactoryGYMas rašė:

Imaginative rašė:

kalba eina apie stiklainyje auginama gryba is kurio gaunasi i gira panasus gerimas.
Sveiki, si gryba as auginau pries metus. Dabar turiu galimybe parasyti kas man nutiko. Gryba parsivezeme is mociutes. Dabar gailiuosi kad kazkada ji parsiveziau is vis. Man patiko gerimas, lyg truputi gazuotas, kaip gira. Is pradziu gerdavau po stikline i diena, bet grybas pasidaygino, po puses metu jau turejome 4 trilitrinius stiklainius su siuo grybu. Dienos bego, mano apetitas vis didejo. Po stikline kas dien-neuzteko, pradejau gerti po 1-2 litrus kas diena. Net i darba eidamas prisipildavau i bambali ir paslapcia gerdavau kad niekas nematytu to keistos spalvos skyscio ir neklausinetu nesamoniu. Man rodos, kad tas grybas paveike mane net ir psichologiskai. Nusprendziau jo paragauti. T.y.ne skyscio, bet suvalgyti visa gryba. As nezinau kodel taip sugalvojau. As atsimenu kad tada laukiau griztancios zmonos is komandiruotes ir atsipalaidavau, siek tiek isgeriau alkocholio. Tad apgirtusiam ir sove ideja suvalgyti gryba. As ji isidejau i lekste, vaizdas buvo ne koks..latrode lyg kokia meduza lekstej teskuliuoja. Peilis nelabai padejo, valgiau rankomis. Skonis buvo -t.y. skonio nebuvo..Jausmas-lyg valgytum kazka salto, slidaus, kvapas giros, bet jausmas lyg kramtytum minksta guma...Viskas cia lyg ir normaliai, bet kita diena kosmaras...Labai pradejo pusti vidurius, nebegalejau kaip inteligentas kas 5 minutes begioti i tuoleta ir isleisti dujas. Nusibodo-pradejo pusti kas minute, tai pradejau dujas isleidineti namie..Po valandos darbe..Kvapas buvo ziaurus. Alkocholio kvapas ejo is siknos, toks jausmas kad pachmielas eina is antro galo. Prasikankinau visa diena raudonuodamas is gedos. Nakti buvo dar baisiau, nebe vidurius pute, o prasidejo antras kvepavimas per sikna. T.Y. viduriu nebepute, dujos tiesiog nenutrukstama srove lyg is kokio vamzdzio tiesiog be jokio garso vare tiesiai is tiesiosios zarnos. Po antklode buvo neimanoma, is nervu uzsimaniau parukyt, bet isigandau kad uzdegus degtuka koncentratas po anklode nesprogtu..Ka as zinau, kas gali nutikti... Aciu dievui, isauso rytas, vidurius usti baige, na tik retkarciausi isleisdavau paskutines dujas, yokiu liudnu garsu..Taip kad nevalgykite sio baisaus grybo, nes bus ne kokie atsiminimai...Parasykite man i pasta jeigu kas nors turejote koki nuotyki su siu grybuku.

Skaičiau, skaičiau... galvojau, kad anekdotas bus geras, bet baigiau skaityt ir nesupratau, ar anekdotas čia, ar tavo istorija ? big_smile

nei anekdotas nei mano istorija, siaip patinka man tokias nesamones paskaitinet, tai rades imeciau big_smile

Geras sitas big_smile

Neprisijungęs

 
Joo.
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-02-02
Žinutės: 1030
Atsiliepimai: 1

#1005 2012-03-21 19:03

Re: Anekdotų skyrelis

Gintaras21 rašė:

Imaginative rašė:

FactoryGYMas rašė:


Skaičiau, skaičiau... galvojau, kad anekdotas bus geras, bet baigiau skaityt ir nesupratau, ar anekdotas čia, ar tavo istorija ? big_smile

nei anekdotas nei mano istorija, siaip patinka man tokias nesamones paskaitinet, tai rades imeciau big_smile

Geras sitas big_smile

utiutiu cia ziaurus... lol lol  nykstys

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#1006 2012-03-23 23:14

Re: Anekdotų skyrelis

Padėjo višta 5 kilogramų kiaušinį. Suvažiavo visa žiniasklaida ir klausia vištos:
- Kaip čia tokį didelį kiaušinį padėjot?
- Paslaptis, - atsako višta.
- O kokie jūsų ateities planai? - neatstoja žurnalistai...
- Padėti 7 kilogramų kiaušinį.
Žiūri žurnalistai iš vištidės utiutiu išeina. Subėga žurnalistai prie jo ir klausia:
- Kaip, gaidy, pavyko jums tokį kiaušinį užtaisyti?
- Paslaptis, - atkerta utiutiu.
- O tai kokie pas jus ateities planai?
- Išdaužyti stručiui dantis...

Neprisijungęs

 
hamakas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-02-10
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 1

#1007 2012-03-25 14:38

Re: Anekdotų skyrelis

Žaidžia mažas vaikas su mašinėle ant žolytės ir nulūžta mašinėlės ratai, vaikas pradeda verkt. Tuo metu eina narkomanas pro šalį ir klausia vaiko:
- Berniuk kodėl tu verki?
Vaikas atsako:
- Ratus pamečiau!!!
Narkomanas:
...- Nesiparink mažiau, varom iki manęs ir ten užsimesim porą ratelių.
Vaikas:
- Man mama liepė ant žolytės sėdėt.
Narkomanas:
- Vo utiutiu*t, kad man tokia mama...


Stabdo policininkas automobilį. Iš jo išlipa girtas vairuotojas, spjauna saldainį ant žemės ir sako:
- Tfu, bjaurybė, su likeriu pasitaikė…


Eina kartą drakonas per mišką. Linksmas švilpauja. Sutinka mešką:
– Tu kas?
– Meška.
Drakonas išsitraukia užrašų knygutę ir sako:
– Taip, užsirašom – meš-ka. Ateisi pas mane ryt ryte, aš tave suvalgysiu pusryčiams!
Meška apsiverkia, o drakonas sau pasišvilpaudamas nuėjo toliau. Sutiko lapę:
– Kas tu?
– Lapė.
– Užsirašau – la-pė. Ateisi pas mane ryt dieną – tave suvalgysiu pietums!
Lapė į šaras, drakonas eina toliau. Sutinka zuikį:
– Kas tu?
– Zuikis!
– Užsirašau – zui-kis. Ryt ateik vakare, būsi mano vakarienė!
– O galima neateiti?
– Galima, iiiiišbraukiam...

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#1008 2012-03-25 18:53

Re: Anekdotų skyrelis

Šiandien darbe vėl mylejaus su žavia mergina.
Labai mėgstu savo darbą, esu pats geriausias darželio auklėtojas.

Neprisijungęs

 
FactoryGYMas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 569
Atsiliepimai: 1

#1009 2012-03-25 20:36

Re: Anekdotų skyrelis

Rytas. Atsikelia pirmakursis ir sako:
- Na ką, į paskaitas!
Antrakursis:
- Miegam.
Trečiakursis:
- O gal alaus?
Ketvirtakursis:
- Degtinės?
Penktakursis:
- Metam monetą. Jei herbas – alus, jei skaičius – degtinė, jei briauna - miegam, o jei pakibs ore - eisim į paskaitas.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#1010 2012-03-25 21:27

Re: Anekdotų skyrelis

FactoryGYMas rašė:

Rytas. Atsikelia pirmakursis ir sako:
- Na ką, į paskaitas!
Antrakursis:
- Miegam.
Trečiakursis:
- O gal alaus?
Ketvirtakursis:
- Degtinės?
Penktakursis:
- Metam monetą. Jei herbas – alus, jei skaičius – degtinė, jei briauna - miegam, o jei pakibs ore - eisim į paskaitas.

lol

Neprisijungęs

 
Daryla
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-05
Žinutės: 362
Atsiliepimai: 1

#1011 2012-03-25 21:41

Re: Anekdotų skyrelis

Per pamoką Petriukas labai smarkiai nusižiovauja. Mokytoja jam sako:
- Petriuk, nepraryk manęs.
Petriukas atsako:
- Nebijokit, mokytoja, aš kiaulienos nevalgau.

Neprisijungęs

 
Recurat
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Atlantida
Registravosi: 2011-12-29
Žinutės: 138
Atsiliepimai: 0

#1012 2012-03-25 21:42

Re: Anekdotų skyrelis

Imaginative rašė:

kalba eina apie stiklainyje auginama gryba is kurio gaunasi i gira panasus gerimas.
Sveiki, si gryba as auginau pries metus. Dabar turiu galimybe parasyti kas man nutiko. Gryba parsivezeme is mociutes. Dabar gailiuosi kad kazkada ji parsiveziau is vis. Man patiko gerimas, lyg truputi gazuotas, kaip gira. Is pradziu gerdavau po stikline i diena, bet grybas pasidaygino, po puses metu jau turejome 4 trilitrinius stiklainius su siuo grybu. Dienos bego, mano apetitas vis didejo. Po stikline kas dien-neuzteko, pradejau gerti po 1-2 litrus kas diena. Net i darba eidamas prisipildavau i bambali ir paslapcia gerdavau kad niekas nematytu to keistos spalvos skyscio ir neklausinetu nesamoniu. Man rodos, kad tas grybas paveike mane net ir psichologiskai. Nusprendziau jo paragauti. T.y.ne skyscio, bet suvalgyti visa gryba. As nezinau kodel taip sugalvojau. As atsimenu kad tada laukiau griztancios zmonos is komandiruotes ir atsipalaidavau, siek tiek isgeriau alkocholio. Tad apgirtusiam ir sove ideja suvalgyti gryba. As ji isidejau i lekste, vaizdas buvo ne koks..latrode lyg kokia meduza lekstej teskuliuoja. Peilis nelabai padejo, valgiau rankomis. Skonis buvo -t.y. skonio nebuvo..Jausmas-lyg valgytum kazka salto, slidaus, kvapas giros, bet jausmas lyg kramtytum minksta guma...Viskas cia lyg ir normaliai, bet kita diena kosmaras...Labai pradejo pusti vidurius, nebegalejau kaip inteligentas kas 5 minutes begioti i tuoleta ir isleisti dujas. Nusibodo-pradejo pusti kas minute, tai pradejau dujas isleidineti namie..Po valandos darbe..Kvapas buvo ziaurus. Alkocholio kvapas ejo is siknos, toks jausmas kad pachmielas eina is antro galo. Prasikankinau visa diena raudonuodamas is gedos. Nakti buvo dar baisiau, nebe vidurius pute, o prasidejo antras kvepavimas per sikna. T.Y. viduriu nebepute, dujos tiesiog nenutrukstama srove lyg is kokio vamzdzio tiesiog be jokio garso vare tiesiai is tiesiosios zarnos. Po antklode buvo neimanoma, is nervu uzsimaniau parukyt, bet isigandau kad uzdegus degtuka koncentratas po anklode nesprogtu..Ka as zinau, kas gali nutikti... Aciu dievui, isauso rytas, vidurius usti baige, na tik retkarciausi isleisdavau paskutines dujas, yokiu liudnu garsu..Taip kad nevalgykite sio baisaus grybo, nes bus ne kokie atsiminimai...Parasykite man i pasta jeigu kas nors turejote koki nuotyki su siu grybuku.

skaitydamas sita ant zemes voliojausi big_smile lb geras lol nykstys alah

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#1013 2012-03-25 22:07

Re: Anekdotų skyrelis

Vyras “sunkiai” grįžo namo. Žmona jo klausia:
- Gėrei?!
- Negėriau.
- Juk gėrei, prisipažink!
- Negėriau.
- Tu vos ant kojų stovi... Gėrei, klausiu?
- Negėriau.
- Gerai, sakyk “gibraltaras”.
- Gėriau.

===
- Mama, žiūrėk į ką aš vos neįlipau! - atbėga pas mamą Marytė su šūduku rankoje.

===
Nuėjo Petka su Čiapajevu į spektaklį "Aladino lempa". Per pertrauką nuėjo į barą, prisivalgė, prisigėrė... Per antrą dalį Petkai šikt užsinorėjo...
Čiapajevas sako:
- Pakentėk, į spektaklį atėjai, o ne į tualetą.
Palaukė Petka kiek laiko, mato kad neišlaikys ir bėga tualeto ieškot... Išbėga į koridorių, žvilgt į vieną kambariuką - žmonės persirenginėja... Žvilgt į kitą - ten tas pats... Staiga pajuto, kad jau neišlaikys, įšoko per pirmas pasitaikiusias duris, ir prišiko į kažkokį vazoną... Grįžta Petka atgal į savo ložę, o visa salė žvengia, raitosi ant grindų. Čiapajevas pro ašaras, žvengdamas sako Petkai:
- Nu, Petka, nu tu duodi... Kada tu nuogu užpakaliu į sceną išėjai, niekas nesijuokė... Kada tu į Aladino lempą kakojai - niekas nesijuokė. Bet kada iš Aladino lempos išlindo aktorius ir pasakė: "Dėjau aš ant tokio scenarijaus", čia jau niekas neišlaikė...

===

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#1014 2012-03-27 15:21

Re: Anekdotų skyrelis

opa, dar ir apie savo miestą big_smile


Lazdijų muitininkams Koperfildas rodo visokius fokusus, bajerius ir t.t. Vienas muitininkas ir sako jam:
- Čia tavo fokusai? Aš tau parodysiu fokusą, jei nori.
Koperfildas sako:
- Noriu.
Tada muitininkas sako jam:
- Matai tą fūrą, pilną kontrobandinių cigarečių?
- Na taip, matau.
Muitininkas paima tos fūros krovinio dokumentą ir uždeda anspaudą sakydamas:
- Žali žirneliai!!!

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#1015 2012-03-28 17:06

Re: Anekdotų skyrelis

Autobuse mažas berniukas duoda moterškei išmušti talonėlį: - Išmušk, ryža,aš nepasiekiu - Aš tau ne ryža,snargly - O man iš apačios geriau matyti

Neprisijungęs

 
neutron
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2009-03-07
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#1016 2012-03-28 17:10

Re: Anekdotų skyrelis

- Mama, žiūrėk į ką aš vos neįlipau! - atbėga pas mamą Marytė su šūdu rankoje. :DDDD

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#1017 2012-03-28 18:51

Re: Anekdotų skyrelis

Pabandysiu savais zodziais anekdota papasakot.

Vyksta balius, du draugai prisigere ir nuejo miegot. Ryte atsikelia abudu ir vienas is ju sako:
-Vienas - nulis !
-Kaip tai vienas nulis?
-Nu kol tu miegojai, as tave parurinau, tai vienas nulis dabar.
-Kaip tai parurinai, rimtai? Nu utiutiu
Po keliu dienu vel balius vyksta, tie patys draugai vel nuluzta, ryte atsikelia ir tas kitas jau sako:
-Vienas - Vienas.
-Kaip tai vienas vienas?
- Nu kol tu miegojai, as tave irgi parurinau.
- Kaip tai parurinai, bet as tai anakart melavau.
- Nu tada vienas - nulis.
big_smile

Neprisijungęs

 
fanaRiC
Išmestas
Registravosi: 2008-01-22
Žinutės: 160
Atsiliepimai: 0

#1018 2012-03-28 19:11

Re: Anekdotų skyrelis

Penktadienis Kaune. Mikrorajone kalbasi du bachuriukai:
-Varom pas Kęstą, pas ji plotas, bus mergų!
Kitas:
- O kelintas aukštas?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#1019 2012-03-28 20:25

Re: Anekdotų skyrelis

fanaRiC rašė:

Penktadienis Kaune. Mikrorajone kalbasi du bachuriukai:
-Varom pas Kęstą, pas ji plotas, bus mergų!
Kitas:
- O kelintas aukštas?

is juodu repertuaro:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#1020 2012-03-28 21:32

Re: Anekdotų skyrelis

- Я ужасно беспокоюсь о муже, - говорит женщина соседке. - Пошел на реку кота топить...
- И что?
- Кот уже час, как домой вернулся

- Милый, что мне взять с собой на море, чтобы все, посмотрев на меня, охренели?
- Санки


- Хорошо, что я не родился в 17 веке.
- Почему?
- Сдох бы уже давно.


- Товaрищ милиционер! Моя женa вышлa из домa прогуляться позaвчерa и до сих пор не вернулaсь.
- Опишите ее, кaк былa одетa?
- Ну, женщинa в плaтье. С ней былa собaкa.
- Кaкaя собaкa?
- Фокстерьер, высотой 32 сaнтиметрa, прaвое ушко черное, нa зaдней левой лaпке - белое пятнышко, ошейник - черный, глaзa - кaрие.

Услышав мои желания, рыбка сделала вид, что сдохла.

Вы заикаетесь? Не выговариваете букву Р? - Спрашивайте в аптеках Новинку -Имунооцелистонатриихлорогидрокарбодон!

В параллельной вселенной люди не грабят банки, банки сами грабят людей,
а нет... это в этой.

После того как я начал пить, от меня ушла жена, отвернулись родители и друзья. Hо я стал принимать таблетки Лайнуса Поллинга - и ко мне вернулись все: Элвис Пресли, покемоны ...

Во время оперы на сцену перед женским хором выбежала мышка. Оглохли две тысячи любителей оперы.

- Там Олю в роддом увезли!!!
- А что с ней?
- Не знаю...

Рекламный слоган : "Клиника пластической хирургии приветствует вас, уроды!"

Как объяснить этому уроду, что он не прав, если он не чувствует боли?!

Вчера пятикратный чемпион мира по боксу стал шестикратным обладателем семикратной чемпионки мира по плаванию. Ура товарищиwink)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#1021 2012-03-31 13:25

Re: Anekdotų skyrelis

Petriukas eilinį kartą prasikalsta, mokytoja jį nuveda pas direktorių.
Sėdi Petriukas ir direktorius klausia:
- Petriuk, rūkai?
- Taip.

- O ką rūkai?
- Nu ponas direktoriau, pačias pigiausias: "Prima", "Klaipėda".
Direktorius iš stalčiaus išsitraukia "Malborro" ir sako petriukui:
- Rūkyk.
Abu užsirūko ir direktorius toliau tardo:
- Petriuk, geri?
- Na taip.
- O ką geri?
- Nu pigiausius "Upytę", "Skrydį"
Direktorius išsitraukia brangų brendį, įpila Petriukui, sau - sėdi abu geria, o direktorius toliau tardo:
- Ir su merginom fiti miti užsiemi?
- Na taip.
- Iš kur imi?
- Ai, nu iš stoties, pigiausias.
Direktorius paskambina sekretorei, ji ateina. Direktorius ir sako:
- Prašom aptarnaut Petriuką, pagal aukščiausią lygį.
Grįžta Petriukas, užsirūko "Malborro" ir sako direktoriui:
- Neblogai čia įsikūrėt, ponas direktoriau.
- Tai va, Petriuk, kad visa tai turėt, reikia mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis

Neprisijungęs

 
edgarastas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-30
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#1022 2012-04-01 10:07

Re: Anekdotų skyrelis

- мужики, ща Димон придёт! с кем он первым поздоровается, тот лох!
- пацаны, всем привет!

Neprisijungęs

 
allinone
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-10-14
Žinutės: 174
Atsiliepimai: 0

#1023 2012-04-01 13:11

Re: Anekdotų skyrelis

edgarastas rašė:

- мужики, ща Димон придёт! с кем он первым поздоровается, тот лох!
- пацаны, всем привет!

lol

Neprisijungęs

 
hamakas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-02-10
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 1

#1024 2012-04-01 14:16

Re: Anekdotų skyrelis

Mama blondinė iš Lietuvos kaimo rašo savo dukrai blondinei laišką į Airiją:

“Labas, dukrele. Jei gausi šį laišką, tai jis bus sėkmingai atėjęs. Jei negausi, pranešk man, parašysiu kitą. Kadangi tu nemoki greitai skaityti, aš rašau labai lėtai. Oras pas mus geras. Praeitą savaitę lijo tik du kartus – iš pradžių 3 dienas, o paskui -4 dienas. Siunčiu tau tavo žieminį paltą. Tėvas sakė, kad su metalinėmis sagomis jo gali nepraleisti per metalo detektorių, todėl aš jas nukirpau. Prisisiūk jas pati, sagas aš įdėjau į kišenę. Tiesa, tėvas gavo naują darbą. Dabar jis yra virš kelių tūkstančius žmonių – valo sniegą kapinėse. Tavo sesuo Marytė ištekėjo ir laukiasi. Dar nežinome, gims berniukas ar mergaitė, todėl negaliu tau parašyti, kuo tu būsi – dėde ar teta. Sakė, kad jei gims mergaitė, tai pavadins kaip mane. Man atrodo, keistas noras savo dukterį vadinti Mama. Su tavo broliu Petru buvo nutikusi keista istorija. Jis užtrenkė mašinos dureles, o raktai liko viduje. Jam reikėjo 10 km eiti namo atsarginių raktų, kad galėtų mus išleisti iš mašinos. Jei Airijoje sutiksi mūsų kaimynę Liudą, perduok jai linkėjimus. Jei nesutiksi, nieko jai nesakyk.

Tavo mama.

P.S. Norėjau tau atsiųsti šiek tiek pinigų, bet jau užklijavau voką

Neprisijungęs

 
haybusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-27
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#1025 2012-04-01 18:15

Re: Anekdotų skyrelis

allinone rašė:

edgarastas rašė:

- мужики, ща Димон придёт! с кем он первым поздоровается, тот лох!
- пацаны, всем привет!

lol

Geras big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net