Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ingre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-14
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#1 2010-02-14 10:58

Labas visiems ;)

Sveiki wink
Netyčia atradau šį forumą ir iškart nusprendžiau prisijungti, kadangi sporto tema man aktuali rock
Gana intensyviai sportuoju jau keletą metų, profesionalumo nesiekiu, tiesiog norisi palaikyti gerą formą tongue
Bet, kaip ir visur gyvenime būna visko.. Todėl labai įdomu pasidalinti įspudžiais su bendraminčiais cool
Tikiuosi maloniai bendrausime nykstys

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#2 2010-02-14 11:19

Re: Labas visiems ;)

Nu ka gi, sveika prisijungus wink

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#3 2010-02-14 12:53

Re: Labas visiems ;)

Ingre rašė:

Sveiki wink
Netyčia atradau šį forumą ir iškart nusprendžiau prisijungti, kadangi sporto tema man aktuali rock
Gana intensyviai sportuoju jau keletą metų, profesionalumo nesiekiu, tiesiog norisi palaikyti gerą formą tongue
Bet, kaip ir visur gyvenime būna visko.. Todėl labai įdomu pasidalinti įspudžiais su bendraminčiais cool
Tikiuosi maloniai bendrausime nykstys

Gali parasyt koks ugis ir svoris?

Neprisijungęs

 
Ingre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-14
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#4 2010-02-14 12:59

Re: Labas visiems ;)

Aj.. kokia skaudi akimirka.
Dabar man "ataugimas"
Taigi ūgis - 167 cm
Svoris - 60 kg
Tikslas - 48 - 50 kg.

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#5 2010-02-14 13:01

Re: Labas visiems ;)

Na nera taip toli tas tikslas:),o kur sportuoji ar namie ar kokiam klube?

Neprisijungęs

 
Ingre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-14
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#6 2010-02-14 13:04

Re: Labas visiems ;)

Nėra tongue Sporto klube, man ten atmosfera geresnė intensyviam sportui nei namuose smile

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#7 2010-02-14 13:08

Re: Labas visiems ;)

Ingre rašė:

Nėra tongue Sporto klube, man ten atmosfera geresnė intensyviam sportui nei namuose smile

Tai aisku i bachuriukus gali paspoksot(juokauju)big_smile.Nesvarbu kur sportuoji,svarbiausia yra noro ir ryzto,sekmes toliau ir parasyk kaip sekasi,cia visi tikrai tau patars.

Neprisijungęs

 
Ingre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-14
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#8 2010-02-14 13:11

Re: Labas visiems ;)

Mes ten draugiškai apie sportą paplepam big_smile labai ačiū už palaikymą, nes jis labai padeda wink

Neprisijungęs

 
grifAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-10-21
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#9 2010-02-14 18:22

Re: Labas visiems ;)

Labas,
gal ft bus a ? roll

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#10 2010-02-14 18:50

Re: Labas visiems ;)

Ingre rašė:

Aj.. kokia skaudi akimirka.
Dabar man "ataugimas"
Taigi ūgis - 167 cm
Svoris - 60 kg
Tikslas - 48 - 50 kg.

Nesi cia anksciau prisiregistravusi, tik kitu vardu?

Neprisijungęs

 
Ingre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-14
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#11 2010-02-14 19:44

Re: Labas visiems ;)

Na gal, kai pasieksiu norimų rezultatų būsiu patenkinta savimi tada ir ft įdėsiu wink
Čia prisiregistravusi vienintelį ir pirmą kartą, aplamai man tokio pobudžio forumai naujiena smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#12 2010-02-14 19:45

Re: Labas visiems ;)

sveikute wink ce be fotkiu pasmus prie chebros nepritapsi big_smile ce toks forumas kureme visos panos turi ydet foto, bent pora wink big_smile kada vizualei mes tave yvertinsim tada jau galesim ir patarimu kokiu pametet, ir placiau padiskutuot apie tavo ketinimus bei visa kita wink

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#13 2010-02-14 19:48

Re: Labas visiems ;)

Ingre rašė:

Na gal, kai pasieksiu norimų rezultatų būsiu patenkinta savimi tada ir ft įdėsiu wink
Čia prisiregistravusi vienintelį ir pirmą kartą, aplamai man tokio pobudžio forumai naujiena smile

Tai tavo sieki -10kg? Man tokia uzduotis butu keliu savaiciu klausimas. lol Bet mano svoris kitoks. Kaip esant didelio svorio sunku priaugti taip esant salyginai mazo sunku numesti dar mazesni. Bet nedidele problemle lol Na svarbiausia pastangos, valia lol Linkiu pasiekti ko uzsibrezei nykstys

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#14 2010-02-14 19:48

Re: Labas visiems ;)

Ingre rašė:

Na gal, kai pasieksiu norimų rezultatų būsiu patenkinta savimi tada ir ft įdėsiu wink
Čia prisiregistravusi vienintelį ir pirmą kartą, aplamai man tokio pobudžio forumai naujiena smile

nieko tokio nesijaudink maze wink mes mergaites ce sutinkam labai siltai wink lol

Neprisijungęs

 
Ingre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-14
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#15 2010-02-14 19:50

Re: Labas visiems ;)

Na, tikiuosi gerai supratote, kad aš tikrai nesiekiu jokio profesionalumo ir mano ketinimai kuo papraščiausi - tiesiog numestį norimus kg, taip, kad nėra ką tose ft rodyti, esu normalaus sudėjimo mergina smile o kiek čia mačiau ft tai jau rimtai žmonės treniruojasi ir yra į ką žiūrėti smile na aišku, kai išsiryškins talija ir labai jau norėsiu pasirodyti, tada mestelsiu wink

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#16 2010-02-14 19:52

Re: Labas visiems ;)

Ingre rašė:

Na, tikiuosi gerai supratote, kad aš tikrai nesiekiu jokio profesionalumo ir mano ketinimai kuo papraščiausi - tiesiog numestį norimus kg, taip, kad nėra ką tose ft rodyti, esu normalaus sudėjimo mergina smile o kiek čia mačiau ft tai jau rimtai žmonės treniruojasi ir yra į ką žiūrėti smile na aišku, kai išsiryškins talija ir labai jau norėsiu pasirodyti, tada mestelsiu wink

Lauksim tavo rezulatu ir foto. Tikimes sutiksim vis dazniau tave siame forume nykstys

Neprisijungęs

 
Ingre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-14
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#17 2010-02-14 19:54

Re: Labas visiems ;)

TNT rašė:

Ingre rašė:

Na gal, kai pasieksiu norimų rezultatų būsiu patenkinta savimi tada ir ft įdėsiu wink
Čia prisiregistravusi vienintelį ir pirmą kartą, aplamai man tokio pobudžio forumai naujiena smile

Tai tavo sieki -10kg? Man tokia uzduotis butu keliu savaiciu klausimas. lol Bet mano svoris kitoks. Kaip esant didelio svorio sunku priaugti taip esant salyginai mazo sunku numesti dar mazesni. Bet nedidele problemle lol Na svarbiausia pastangos, valia lol Linkiu pasiekti ko uzsibrezei nykstys

Taip, ir aš galiu nieko nevalgyti ir per kelias savaites numesiu tuos kg, bet manau greitai jie su kaupu sugrįš yikes mano tikslas ne tik numesti, bet ir palaikyti jį tokį visą laiką smile ir šiaip manau, kad vurų ir moterų organizmai labai skirtingi šiuo atžvilgiu.

Šilti sutikimai visada malonūs wink

Neprisijungęs

 
Ingre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-14
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#18 2010-02-14 19:55

Re: Labas visiems ;)

TNT rašė:

Ingre rašė:

Na, tikiuosi gerai supratote, kad aš tikrai nesiekiu jokio profesionalumo ir mano ketinimai kuo papraščiausi - tiesiog numestį norimus kg, taip, kad nėra ką tose ft rodyti, esu normalaus sudėjimo mergina smile o kiek čia mačiau ft tai jau rimtai žmonės treniruojasi ir yra į ką žiūrėti smile na aišku, kai išsiryškins talija ir labai jau norėsiu pasirodyti, tada mestelsiu wink

Lauksim tavo rezulatu ir foto. Tikimes sutiksim vis dazniau tave siame forume nykstys

Manau dažnai, nes man vis klausimų iškyla big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#19 2010-02-14 19:57

Re: Labas visiems ;)

Ingre rašė:

TNT rašė:

Ingre rašė:

Na gal, kai pasieksiu norimų rezultatų būsiu patenkinta savimi tada ir ft įdėsiu wink
Čia prisiregistravusi vienintelį ir pirmą kartą, aplamai man tokio pobudžio forumai naujiena smile

Tai tavo sieki -10kg? Man tokia uzduotis butu keliu savaiciu klausimas. lol Bet mano svoris kitoks. Kaip esant didelio svorio sunku priaugti taip esant salyginai mazo sunku numesti dar mazesni. Bet nedidele problemle lol Na svarbiausia pastangos, valia lol Linkiu pasiekti ko uzsibrezei nykstys

Taip, ir aš galiu nieko nevalgyti ir per kelias savaites numesiu tuos kg, bet manau greitai jie su kaupu sugrįš yikes mano tikslas ne tik numesti, bet ir palaikyti jį tokį visą laiką smile ir šiaip manau, kad vurų ir moterų organizmai labai skirtingi šiuo atžvilgiu.

Šilti sutikimai visada malonūs wink

Ir esi labai teisi. Vyro ir moters organizmai daug kuo skirias. Gaila cia mazai moteru, kurios tau galetu daugiau padeti nei mes. Taciau supranti, kad esme kalorijose. Jeigu sunaudoji daugiau nei suvartoji - meti svori, jei daugiau sunaudoji nei isnaudoji kaupi. Taip pat tau reiketu sesti laikinai ant baltymines dietos.

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#20 2010-02-14 19:58

Re: Labas visiems ;)

numesi pamatysi ce juokas yra wink pas mus yra toke panele ladybird, tai ispradziu zinai nepasakyciau kad patrauklei atrode pet pasportavus bisi kaip ymete foto tai pusei forumo pasistojo kotai wink lol tikiuosi kad ir tu kazkuo nustebinsi, nes kaip matai mergaiciu ce mazai, o mes visi testosterono perteke, zinai, dedam viltis y jus big_smile

Neprisijungęs

 
Ingre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-14
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#21 2010-02-14 20:00

Re: Labas visiems ;)

Tai būtent, kad aš truputį pasimetusi maitinimosi klausimais. Su sportu man viskas gerai, sportuoju daug ir intensyviai. Bet nežinau, kaip teisingai susidelioti mitybą, ar man laikytis kažkokios spec. dietos, ar tiesiog maitintis pagal bendrus sveiko maitinimosi principus roll

Neprisijungęs

 
Ingre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-14
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#22 2010-02-14 20:01

Re: Labas visiems ;)

Marshalas rašė:

numesi pamatysi ce juokas yra wink pas mus yra toke panele ladybird, tai ispradziu zinai nepasakyciau kad patrauklei atrode pet pasportavus bisi kaip ymete foto tai pusei forumo pasistojo kotai wink lol tikiuosi kad ir tu kazkuo nustebinsi, nes kaip matai mergaiciu ce mazai, o mes visi testosterono perteke, zinai, dedam viltis y jus big_smile

Tikiuosi nenuvilti big_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
grifAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-10-21
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#23 2010-02-14 20:18

Re: Labas visiems ;)

Ingre rašė:

Marshalas rašė:

numesi pamatysi ce juokas yra wink pas mus yra toke panele ladybird, tai ispradziu zinai nepasakyciau kad patrauklei atrode pet pasportavus bisi kaip ymete foto tai pusei forumo pasistojo kotai wink lol tikiuosi kad ir tu kazkuo nustebinsi, nes kaip matai mergaiciu ce mazai, o mes visi testosterono perteke, zinai, dedam viltis y jus big_smile

Tikiuosi nenuvilti big_smilebig_smilebig_smile

nužudė.. lol

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#24 2010-02-14 21:03

Re: Labas visiems ;)

Marshalas rašė:

numesi pamatysi ce juokas yra wink pas mus yra toke panele ladybird, tai ispradziu zinai nepasakyciau kad patrauklei atrode pet pasportavus bisi kaip ymete foto tai pusei forumo pasistojo kotai wink lol tikiuosi kad ir tu kazkuo nustebinsi, nes kaip matai mergaiciu ce mazai, o mes visi testosterono perteke, zinai, dedam viltis y jus big_smile

utiutiu Marshalai nepagalvoji kad tu paneliu mazai butent del tokiu lovelasu kaip tu ir TNT ? lollollol

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#25 2010-02-14 21:09

Re: Labas visiems ;)

Ingre rašė:

Marshalas rašė:

numesi pamatysi ce juokas yra wink pas mus yra toke panele ladybird, tai ispradziu zinai nepasakyciau kad patrauklei atrode pet pasportavus bisi kaip ymete foto tai pusei forumo pasistojo kotai wink lol tikiuosi kad ir tu kazkuo nustebinsi, nes kaip matai mergaiciu ce mazai, o mes visi testosterono perteke, zinai, dedam viltis y jus big_smile

Tikiuosi nenuvilti big_smilebig_smilebig_smile

ziuriurek tu man wink lol tik nuoga nesifotkink jei nenori gaut saukimu valyt kefyra pas chebra nuo klaviaturu ir ekranu lol lol lol lol lol lol lol

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net