Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

atletas525
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-26
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 0

#451 2009-12-31 16:06

Re: Nuo ko pradėti?

dekui paskaitysiu

Neprisijungęs

 
Ne_savas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-11
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#452 2010-01-02 18:21

Re: Nuo ko pradėti?

Reik pagalbos, kiek vidutiniskai turi suvartoti angliu ir baltymu per diena ~90 kg svorio jaunuolis ?

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#453 2010-01-02 18:37

Re: Nuo ko pradėti?

Ne_savas rašė:

Reik pagalbos, kiek vidutiniskai turi suvartoti angliu ir baltymu per diena ~90 kg svorio jaunuolis ?

skaiciuok 3~6g angliu (priklauso nuo poreikiu) , 1.8~2.5g baltymu ir riebalu apie 2g.kiekvienam kuno kilogramui .Butu geriau kad augaliniai smile

Paskutinį kartą taisė lawlis (2010-01-02 18:37)

Neprisijungęs

 
jetsu
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-29
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#454 2010-01-02 20:24

Re: Nuo ko pradėti?

lawlis rašė:

Ne_savas rašė:

Reik pagalbos, kiek vidutiniskai turi suvartoti angliu ir baltymu per diena ~90 kg svorio jaunuolis ?

skaiciuok 3~6g angliu (priklauso nuo poreikiu) , 1.8~2.5g baltymu ir riebalu apie 2g.kiekvienam kuno kilogramui .Butu geriau kad augaliniai smile

Priklauso ir nuo ko tu nori.. Mases, svorio numest ir t.t..

Neprisijungęs

 
Ne_savas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-11
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#455 2010-01-02 20:43

Re: Nuo ko pradėti?

Mases mases MASES ! madhanteliai

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#456 2010-01-02 22:06

Re: Nuo ko pradėti?

Ne_savas rašė:

Mases mases MASES ! madhanteliai

td kaip ir sakiau naudok, tin angliu kokius 4~6g/kg

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#457 2010-01-03 19:51

Re: Nuo ko pradėti?

lawlis rašė:

Ne_savas rašė:

Mases mases MASES ! madhanteliai

td kaip ir sakiau naudok, tin angliu kokius 4~6g/kg

kas nors man paaiškinkit nafik ta masė jums reikalinga? Norit amerikiečiais tapti ar kaip? ar penkiolikmečiai nori taipti jau suaugusiais? auginkit raumenis, o ne lašinius. Visi kalba tik ėsti, ėsti ir ėsti, bet kame iš to nauda? Paskui iš to nauda, kad reikia dietų, per kurias pilnai sportuoti neina. Aš suprasčiau, kad profesionalai taip darytų, norėdami programos metu išgauti maksimalų raumens prieaugį, bet visi tie 95 procentai čia susirinkusių "konclagerio kalinių" priaugto svorio niekada ir nenumeta.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#458 2010-01-03 20:23

Re: Nuo ko pradėti?

jamada rašė:

lawlis rašė:

Ne_savas rašė:

Mases mases MASES ! madhanteliai

td kaip ir sakiau naudok, tin angliu kokius 4~6g/kg

kas nors man paaiškinkit nafik ta masė jums reikalinga? Norit amerikiečiais tapti ar kaip? ar penkiolikmečiai nori taipti jau suaugusiais? auginkit raumenis, o ne lašinius. Visi kalba tik ėsti, ėsti ir ėsti, bet kame iš to nauda? Paskui iš to nauda, kad reikia dietų, per kurias pilnai sportuoti neina. Aš suprasčiau, kad profesionalai taip darytų, norėdami programos metu išgauti maksimalų raumens prieaugį, bet visi tie 95 procentai čia susirinkusių "konclagerio kalinių" priaugto svorio niekada ir nenumeta.

Pirma kart turbut pritariu tau beveik visu 100% big_smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#459 2010-01-03 20:23

Re: Nuo ko pradėti?

jamada rašė:

lawlis rašė:

Ne_savas rašė:

Mases mases MASES ! madhanteliai

td kaip ir sakiau naudok, tin angliu kokius 4~6g/kg

kas nors man paaiškinkit nafik ta masė jums reikalinga? Norit amerikiečiais tapti ar kaip? ar penkiolikmečiai nori taipti jau suaugusiais? auginkit raumenis, o ne lašinius. Visi kalba tik ėsti, ėsti ir ėsti, bet kame iš to nauda? Paskui iš to nauda, kad reikia dietų, per kurias pilnai sportuoti neina. Aš suprasčiau, kad profesionalai taip darytų, norėdami programos metu išgauti maksimalų raumens prieaugį, bet visi tie 95 procentai čia susirinkusių "konclagerio kalinių" priaugto svorio niekada ir nenumeta.

tai cia niekas ir nekalbejo apie lasinius smile

Neprisijungęs

 
Ne_savas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-11
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#460 2010-01-03 20:40

Re: Nuo ko pradėti?

jamada rašė:

lawlis rašė:

Ne_savas rašė:

Mases mases MASES ! madhanteliai

td kaip ir sakiau naudok, tin angliu kokius 4~6g/kg

kas nors man paaiškinkit nafik ta masė jums reikalinga? Norit amerikiečiais tapti ar kaip? ar penkiolikmečiai nori taipti jau suaugusiais? auginkit raumenis, o ne lašinius. Visi kalba tik ėsti, ėsti ir ėsti, bet kame iš to nauda? Paskui iš to nauda, kad reikia dietų, per kurias pilnai sportuoti neina. Aš suprasčiau, kad profesionalai taip darytų, norėdami programos metu išgauti maksimalų raumens prieaugį, bet visi tie 95 procentai čia susirinkusių "konclagerio kalinių" priaugto svorio niekada ir nenumeta.

Butinai turejai kisti savo sarkazma? Pirstai tikriausiai labai niesti ane? offtopic Geriau koki patarima duotum pradentiesiems o ne savo zinuciu skaiciu didintum, peace smile

Neprisijungęs

 
atletas525
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-26
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 0

#461 2010-01-03 21:00

Re: Nuo ko pradėti?

Ne_savas rašė:

jamada rašė:

lawlis rašė:


td kaip ir sakiau naudok, tin angliu kokius 4~6g/kg

kas nors man paaiškinkit nafik ta masė jums reikalinga? Norit amerikiečiais tapti ar kaip? ar penkiolikmečiai nori taipti jau suaugusiais? auginkit raumenis, o ne lašinius. Visi kalba tik ėsti, ėsti ir ėsti, bet kame iš to nauda? Paskui iš to nauda, kad reikia dietų, per kurias pilnai sportuoti neina. Aš suprasčiau, kad profesionalai taip darytų, norėdami programos metu išgauti maksimalų raumens prieaugį, bet visi tie 95 procentai čia susirinkusių "konclagerio kalinių" priaugto svorio niekada ir nenumeta.

Butinai turejai kisti savo sarkazma? Pirstai tikriausiai labai niesti ane? offtopic Geriau koki patarima duotum pradentiesiems o ne savo zinuciu skaiciu didintum, peace smile

tu tarpkitko pats ta pati katik padarei big_smile nu dbr jau ir as big_smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#462 2010-01-04 15:58

Re: Nuo ko pradėti?

OZ rašė:

jamada rašė:

lawlis rašė:


td kaip ir sakiau naudok, tin angliu kokius 4~6g/kg

kas nors man paaiškinkit nafik ta masė jums reikalinga? Norit amerikiečiais tapti ar kaip? ar penkiolikmečiai nori taipti jau suaugusiais? auginkit raumenis, o ne lašinius. Visi kalba tik ėsti, ėsti ir ėsti, bet kame iš to nauda? Paskui iš to nauda, kad reikia dietų, per kurias pilnai sportuoti neina. Aš suprasčiau, kad profesionalai taip darytų, norėdami programos metu išgauti maksimalų raumens prieaugį, bet visi tie 95 procentai čia susirinkusių "konclagerio kalinių" priaugto svorio niekada ir nenumeta.

Pirma kart turbut pritariu tau beveik visu 100% big_smile

visada būna pirmas kartas.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#463 2010-01-04 15:59

Re: Nuo ko pradėti?

Ne_savas rašė:

jamada rašė:

lawlis rašė:


td kaip ir sakiau naudok, tin angliu kokius 4~6g/kg

kas nors man paaiškinkit nafik ta masė jums reikalinga? Norit amerikiečiais tapti ar kaip? ar penkiolikmečiai nori taipti jau suaugusiais? auginkit raumenis, o ne lašinius. Visi kalba tik ėsti, ėsti ir ėsti, bet kame iš to nauda? Paskui iš to nauda, kad reikia dietų, per kurias pilnai sportuoti neina. Aš suprasčiau, kad profesionalai taip darytų, norėdami programos metu išgauti maksimalų raumens prieaugį, bet visi tie 95 procentai čia susirinkusių "konclagerio kalinių" priaugto svorio niekada ir nenumeta.

Butinai turejai kisti savo sarkazma? Pirstai tikriausiai labai niesti ane? offtopic Geriau koki patarima duotum pradentiesiems o ne savo zinuciu skaiciu didintum, peace smile

aš tik diskutuoju smile nenori nepaisyk, bet aš tik savo nuomonę išreiškiau į tai.

Neprisijungęs

 
Duff
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-31
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#464 2010-01-17 18:57

Re: Nuo ko pradėti?

Sveiki. Gal turit kokiu paslaptciu mityboje ? Koki maista reiketu valgyt norint ryskintis greitciau? Fat burneri gal koki patartumet ?

Neprisijungęs

 
Boonusas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-09-12
Žinutės: 389
Atsiliepimai: 0

#465 2010-01-17 19:04

Re: Nuo ko pradėti?

Pirmoje dienos puseje angliavandeniai antroje baltymai. Fat burneris tik papildas - svarbiausia mityba. big_smile

Neprisijungęs

 
Kosmoss
Kalbus dalyvis
Vietovė: Anglija
Registravosi: 2010-01-18
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#466 2010-01-19 16:51

Re: Nuo ko pradėti?

na as nesenai pradejau sportuoti bet pries sporta neblogai pasidomejau visais pagrindineis dalykais,taipat turiu draugu sportuojanciu po 15 meteliu ir buvusiu kulturistu pazystu,tai grybo baisiai labai nepjaunu.galiu pasakyt kad reikia valgyti bent 5 kartus per diena,o seip tai kuo dazniau tuo geriau! nereikia valgyti daug! po truputi .ordanizmas per porcija gali pasisavinti nuo 15 iki 20gramu proteino tai jai kimsi po 300gr mesos ir galvosi kad viskas eina y raumenu mase labai klysi.toliau ,per menesi raumenu mase gali priaugti iki 1kg! gaunant visko ko jiem reikia norint augti,ne daugiau! zmogaus organismas jau taip sutvertas!toliau,kas sudaro raumeni?tai ir reikia valgyti norint kad jie augtu ,o tai yra-proteinas,baltymai,vanduo,amino rugstys! va pagrindinai raumens strukturos elementai,vadinasi reikia ir valgyti tai is ko jie sudaryti ,kaip pavyzdy galiu pasakyti kas yeina y mano mityba.mesa, stenguosi valgyti kuda mesyte be jokiu riebalu ir t.t vistiena o, tiksiau krutinele joje nera riebalu beveik ,o tai reiskia kad tai bene grynas proteinas be jokiu nereikalingu elementu.zuvis balta raudona nesvarbu! zuvy sudaro 96% proteinas! toliau kiausiniu baltymai!trinys nereikalingas nes jis beveik nemaistingas tik skrandy uzkems!varske.viska stenguosi valgyti su kosem! grikiu pvz,ar su ryziais,jai dar truputeli salotu tai isvis liuks,reikia duoti organizmui ir naturaliu vitaminu! reiktu visa tai valgyti maisant tai reiskia pvz dienos mityba .pusryciai-avizine kose su riesutais semenim seklom vaisais (avizine kosei yra amino rugsciu,o riesutuyose ir seklose visokiose vitaminu odai ir t.t zodziu labai gerai)poto uz kokiu poros trejato h yvarau vistienos dabaliuka su grikiu kose uz poros h yvarau pora virtu kiausiniu baltimu po to zuvies su grikiais ar ryziais ar salotom (ko ira ta valgau)tada butu gerai proteinini kokteili (as vartoju gain fast ir darau pilna kokteili su ledais,medum,kiausiniu baltymais,pieno milteliais,biski uogienes ir uzpilu pienu :)tada duodu kokios pusantros h suvirskinti ir lekiu y sale (aisku pries tai kreatino yvarau,aminkiu,jai ira natural sterol compleks (man gerai veikia jis) ir as uzsikroves treniruotei big_smile po sporto iskarto yvarau aminkiu ir po 20 min proteinini kokteili toki koki rasiau priestai,tada kai isalkstu bisky zuvies ar mesos yvarau(cia jau ko nori ta varyk arba ko yra big_smile  poto kokius 3-4 kiausiniu baltymus (as visados vartoju virtus kiausinious,kazkaip geriau sueina man ) ir pries miega dar aminkiu.tiesa prie tokios mitybos reikia vartoti vitaminus!!! nes maisto racijonas gan siauras (as vartoju animal packa,bet nebutinai tokius brangius jai nera kapeiku galima ir kitokiu (cia jau patys paziurekit maisto papildu parduotuvese) ir prie viso sito per diena isgeriu nuo 3 iki 5 litru vandens!!! nes gal! 50% raumens sudaro vanduo,tiksliai nezinau kiek tu procentu bet labai daug tai reikia vartoti tikrai didelius kiekius vandens!! as paprasto vandens nelabai geriu bet visa diena arbatele gurksnoju(zalia,gerai nuo veziniu lasteliu zudo jas ir mazina tikimybe susirgti veziu big_smile wink rimtai.bet su kaikuriais papildais pvz;m stack parasyta kad negalima vartoti zalios arbatos ,nu reikia ziureti ka vartoji. tai tiek patarimu ,mityba yra kokie 70-80 % viso rezultato nepamirskit to! ir nedarykis taip kai kai kurie salei nori priaugti mases o daro 4 priejimus po 12 isstumimu masei auginti nuo 6iki8 isstumimu 12 daro tie kurie riskina ;)ir paziurekit nete kaip taisiklingai daryti pratimus nes bent pas mane salei tai tokiu artistu pilna kad baisu ! jai darai trica o pakerta ir pecius ir dar net nezinau kokia trapecija ar dar ka tai zinok blogai darai jai darai trica tai ir kirsti turi trica ir is trico reikia kelt stumt ar ka jus darot o ne is viso kuno mestis svorius !kai pavyzdy galiu pasakyti toki prikola vienas zmogus sportavo 10 meteliu o sale draugas mano tuo metu ruosesi varzybom ir mate kaip tas pjauna gruba tai kai jam parode kaip reikia taisiklingai daryti pratima(as nezinau koki jis jai parode manes sale nebuvo)tai jis nusieme 30 kg ir dare toliau ! tai va darykit taisiklingai.daug pripeckiojau ir klaudu nemazai bet tikuosi pades.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#467 2010-01-19 17:47

Re: Nuo ko pradėti?

Kosmoss rašė:

.ordanizmas per porcija gali pasisavinti nuo 15 iki 20gramu proteino tai jai kimsi po 300gr mesos ir galvosi kad viskas eina y raumenu mase labai klysi.toliau ,per menesi raumenu mase gali priaugti iki 1kg

Tik 20gr? Nelabai tikiu, kiek turetum tada valgyt jei 100gr vistienos turi 23-24 + garnyras (ryziai ar dar kas). Proteino kokteilio 1 serving buna daugiau.

Neprisijungęs

 
Kosmoss
Kalbus dalyvis
Vietovė: Anglija
Registravosi: 2010-01-18
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#468 2010-01-19 18:05

Re: Nuo ko pradėti?

Bardo rašė:

Kosmoss rašė:

.ordanizmas per porcija gali pasisavinti nuo 15 iki 20gramu proteino tai jai kimsi po 300gr mesos ir galvosi kad viskas eina y raumenu mase labai klysi.toliau ,per menesi raumenu mase gali priaugti iki 1kg

Tik 20gr? Nelabai tikiu, kiek turetum tada valgyt jei 100gr vistienos turi 23-24 + garnyras (ryziai ar dar kas). Proteino kokteilio 1 serving buna daugiau.

turetum valgyti kazkur po 200-250 gr per porcija wink netikek bet tai ira yrodyta tirimu wink you tubei apie kulturizma paziurek video as radau statu ir ten treneri viska aiskina kaip ir kas wink per porcija o tai juk per diena darai nuo 5 iki 7 porciju kazkur

Neprisijungęs

 
6paTyXa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-28
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#469 2010-02-28 14:36

Re: Nuo ko pradėti?

Sveiki. Noriu pradeti vartoti steroidus. man siulo 2 menesiu kursa su deka 10ml ir 200 tabl metano? ar verta prasideti? ir ar reikia po sito valymo?
ir ar reikia atsistatyti testosterona? valymui siulo Karsila o test atstatymui tamoksifena. Ar patartumet ka nors kito? siaip noreciau maximalaus rezultato 1-mam kursui. Ir durtis galima pvz i koja ir pans?

Neprisijungęs

 
Justas..07
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-02
Žinutės: 333
Atsiliepimai: 0

#470 2010-02-28 15:29

Re: Nuo ko pradėti?

6paTyXa rašė:

Sveiki. Noriu pradeti vartoti steroidus. man siulo 2 menesiu kursa su deka 10ml ir 200 tabl metano? ar verta prasideti? ir ar reikia po sito valymo?
ir ar reikia atsistatyti testosterona? valymui siulo Karsila o test atstatymui tamoksifena. Ar patartumet ka nors kito? siaip noreciau maximalaus rezultato 1-mam kursui. Ir durtis galima pvz i koja ir pans?

tokiais klausimais rasyk i farmakologijos skilti...

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#471 2010-03-01 11:16

Re: Nuo ko pradėti?

6paTyXa rašė:

Sveiki. Noriu pradeti vartoti steroidus. man siulo 2 menesiu kursa su deka 10ml ir 200 tabl metano? ar verta prasideti? ir ar reikia po sito valymo?
ir ar reikia atsistatyti testosterona? valymui siulo Karsila o test atstatymui tamoksifena. Ar patartumet ka nors kito? siaip noreciau maximalaus rezultato 1-mam kursui. Ir durtis galima pvz i koja ir pans?

SVEIKAS.nebuk durnas neprasidek su steroidais. METANAS SUDU kakutis- MAN KEPENIS SUEDE. steroidai supisa visa endokrinine sistema ,kuri pilnai neatsistato. jei vartosi steroidus tai sau tik parodysi kad silpnavalis ir tinginys esi. visi tokie yra kurie vare ir varo. tame tarpe ir as. buk tikras sportininkas ir varyk ant sauso. desimt metu praejus galesi su pasididziavimu pasakyti kad svarus issilaikei.kai aplinkui visi kursuoja nuodus.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#472 2010-03-02 17:06

Re: Nuo ko pradėti?

dzidas1978 rašė:

6paTyXa rašė:

Sveiki. Noriu pradeti vartoti steroidus. man siulo 2 menesiu kursa su deka 10ml ir 200 tabl metano? ar verta prasideti? ir ar reikia po sito valymo?
ir ar reikia atsistatyti testosterona? valymui siulo Karsila o test atstatymui tamoksifena. Ar patartumet ka nors kito? siaip noreciau maximalaus rezultato 1-mam kursui. Ir durtis galima pvz i koja ir pans?

SVEIKAS.nebuk durnas neprasidek su steroidais. METANAS SUDU kakutis- MAN KEPENIS SUEDE. steroidai supisa visa endokrinine sistema ,kuri pilnai neatsistato. jei vartosi steroidus tai sau tik parodysi kad silpnavalis ir tinginys esi. visi tokie yra kurie vare ir varo. tame tarpe ir as. buk tikras sportininkas ir varyk ant sauso. desimt metu praejus galesi su pasididziavimu pasakyti kad svarus issilaikei.kai aplinkui visi kursuoja nuodus.

Teisingai sako žmogus smile I špatirties kalba smile tad pasimokykim visi iš jo smile Aš irgi nesuprantu kam naudoti chemiją, jei nesiruoši varžyboms. Ką greitai užauginsi, greitai ir prarasi smile O raumuo, kuris bus pasiektas su švariu maistu ir sunkiu darbu ir išliks tikrais raumenimis. O kai bus gera forma visi už akių šnekės, "o tas šitai apsiėdęs vaikšto". O sąžinė bus švari. Ko geriau bereikia norėti smile

Neprisijungęs

 
dinges patrulis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-19
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#473 2010-03-19 04:57

Re: Nuo ko pradėti?

Sveiki...cia man klausimas kilo viduri nakties.as daug metu gyvenau kareivinese ,palapinese,campuose ir panasiai.Esme tai ne tame bet tame kaip.Fiziskai dazniausiai kruviai tokie ,rytais krosas 9km ,veliau rutina,atsispaudimai ir kuprines...sunkios ir ilgos distancijos,maistas 4 kart per para...nuo fiziniu kruviu akys lipo ...gryzau ,ka? as atrodau kaip studentas...igavau keista forma,pastebiu pas kolegas liesos rankos?keista sprando forma,nugaros raumenys peciai lygus.vizualiai as niekuo nesiskiriu nuo 17mecio kaimyno is trecio auksto...su tokia distrofiko figura as padarau 100 atsisp.100atsilenk.15 prisitraukimu ir galiu nubegt 10km per 9minutes. ugis189 svoris 82.raumenys jie jau net neauga,...nedideja.

Neprisijungęs

 
dinges patrulis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-19
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#474 2010-03-19 05:13

Re: Nuo ko pradėti?

4metai tokio istisinio kruvio mano pavyzdys ,ar as jau uzkankinau raumenis ,kad jie man neauga? siaip tai sveikata puiki bet tai kad treneris pamates mane dave pliaziniu pratimuku ...nu as ten maikes neplesiau.darau va pliazinius pratimukus. tai del svoriu kaip minejau kuprines sverdavo iki 80kg ir su jom tekdavo nueit lygiai penkiolika km nuo tasku,plius rankose 4kg.as nueinu i sale ir galvoju kiek tas nuueitu su tokiu svoriu o tas bulius kiek..o as kudas.kudas kaip dviratis man jau net nejauku tarp tu buliu...jie miega,valgo o atrodo oho rembo trylika....bet as ir noriu atrodyt raumeningas.ant snukio tai as ne utiutiu taip pagalvoju jeigu dar plius raumenu tai ... smile ne juokas juokais gal kas atmetes mano sarkazma pasvarstytu mano atveji.tik nesilazdavokit bukit zmones.

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#475 2010-03-19 09:08

Re: Nuo ko pradėti?

80kg yikes ką ten, 5-kis carl gustaf įsidėjęs? ?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net