Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

  • Pradžia
  •  » Sveikata
  •  » Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai
jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#126 2009-12-01 18:28

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Briuslys rašė:

turiu tokia beda .. skauda kaires rankos riesa bet tik tada kai tarkim padedu hantelius ...sportuoju dar tik 4 menesius ir jau nuo pat pradziu skaudedavo bet labai nesmarkiai  ... o snd jau ziuriu negerumai darosi .. tai pradejau daryti mazdaug taip kad kai padedu svori ant zemes laaabai letai atitraukiu ir atpalaiduoju ta riesa ... tada nieko viskas normaliai o jeigu staigiai padedu ir paleidziu tai is vis belenkaip skauda... seip darant pratimus rieso kaip ir neskauda.. ar man kas gali paaiskinti kas cia darosi ? ir kaip su tuo susidoroti ?

pergreit didelius svorius tampyt gal pradejai, del to taip :}

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#127 2009-12-13 16:53

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

http://img209.imageshack.us/img209/9044/proporcijos.jpg
Turiu beda, ir nezinau ka daryt.. negaliu normalei sportuot.. sad kai tik pradedu begt, pabegu kokia 6 min, ir ziaurus skausmas prasideda, tose vietose kur raudona.. net nezinau, atrodo kad istinsta ta koja, negaliu pedos pajudint..
ka patartumet ka daryt? hmm

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#128 2009-12-13 16:55

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Paprastai sitos vietos ilgiau pavaiksciojus-pabegiojus pradeda mausti-skaudeti esant pilnapadystei, gal pas tave tame beda...

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#129 2009-12-13 16:58

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

joo.. as pilnapadis sadsadsad

bet ilgai jau sportuoju.. anksciau tokios bedos nebudavo, tik dbr pries kokias 2 savaites pasireiske.. hmm

Paskutinį kartą taisė AŠEN (2009-12-13 16:59)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#130 2009-12-13 17:04

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Esant pilnapadystei, padidintas kruvis tenka priekiniam blauzdos raumeniui, uztat jis ir skauda.
Manau, gal logiska butu pasieskoti informacijos, kaip papildomai stiprinti blauzdos priekine dali...

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#131 2009-12-13 17:07

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Dekui uz tiek, paieskosiu.. smile

Neprisijungęs

 
Vldz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#132 2009-12-14 00:38

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Hm man irgi kartais būdavo, kad pabėgus mausdavo blazdos prieki, bet kažkaip nesisimasčiau, kad nuo to. Taiva turiu įgimta plokščiapadyste. Šeip turiu gan storas blauzdas ju beveik ir netreniruojant. Čia irgi gal dėl plokščiapadystės? Dar dažnai patiriu keliu traumas pvz kai pažaidžiu krepšini ar futbola. Dar man kažkaip sunku bėgti nors ir turiu raumeningas kojas, sprinta begu gerai, bet sunkiai iveikiu kelis ratus stadione padoresniu tempu. Taiva biški išsipasakojau čia. Jei kas galit duokit kokios info apie plokščiapadyste. Nes kai buvau ligoninei pasakė, kad neims į armija ir viskas. Nieko konkrečiau man niekas ir nepaiškino kas per velnias ta plokščiapadyste ir  kokia ji reikšme turės jai norėsiu aktyviai sportuoti.

Neprisijungęs

 
InfiNeon
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 302
Atsiliepimai: 0

#133 2009-12-17 16:56

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Sveiki,

Pastaruoju metu pradejo trukcioti kairio peties raumuo. Tiesiog ramiai sedint jauti kaip jis susitraukineja. Istiesus ranka, aprimsta. Veliau vel atsinaujina. Gal kam panasiai buvo? Magni + B6 geriu.

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#134 2009-12-17 17:06

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

InfiNeon rašė:

Sveiki,

Pastaruoju metu pradejo trukcioti kairio peties raumuo. Tiesiog ramiai sedint jauti kaip jis susitraukineja. Istiesus ranka, aprimsta. Veliau vel atsinaujina. Gal kam panasiai buvo? Magni + B6 geriu.

Retai bet buna poros dienu erzinantis periodas. Nieko ipatingo. Ateina ir praeina.

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#135 2009-12-26 18:50

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

kaip sveikiau sanariams darant kojų spaudima? pilnai istiesti kojas ar nepilnai nezinau seip atrodo kai grynai istiesi kojas tai visas svoris spaudzia sanarius o kai nepilnai istiesiu tai svoris laikosi raumenų pagalba ir sanariams maziau krūvio ar klystu?

Neprisijungęs

 
Briuslys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#136 2009-12-26 19:12

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

elislaimis rašė:

kaip sveikiau sanariams darant kojų spaudima? pilnai istiesti kojas ar nepilnai nezinau seip atrodo kai grynai istiesi kojas tai visas svoris spaudzia sanarius o kai nepilnai istiesiu tai svoris laikosi raumenų pagalba ir sanariams maziau krūvio ar klystu?

manyciau kad nepilnai geriau..be to raumenys labiau dirba kai nepilnai istiesi nes jie nesiilsi ir buna visa laika darbineje padeti

Neprisijungęs

 
jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#137 2009-12-26 19:29

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

kaip man smagu patikekit, beveik nebeskauda riesu sanariu.. cool stanga_v_r

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#138 2009-12-27 18:45

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Briuslys rašė:

elislaimis rašė:

kaip sveikiau sanariams darant kojų spaudima? pilnai istiesti kojas ar nepilnai nezinau seip atrodo kai grynai istiesi kojas tai visas svoris spaudzia sanarius o kai nepilnai istiesiu tai svoris laikosi raumenų pagalba ir sanariams maziau krūvio ar klystu?

manyciau kad nepilnai geriau..be to raumenys labiau dirba kai nepilnai istiesi nes jie nesiilsi ir buna visa laika darbineje padeti

NU TAI jo as ir taip manau.

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#139 2009-12-27 19:26

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Robšė rašė:

Paprastai sitos vietos ilgiau pavaiksciojus-pabegiojus pradeda mausti-skaudeti esant pilnapadystei, gal pas tave tame beda...

Man irgi pasitaiko šitas ksausmas, bet pilnapadystės pas mane nėra.

Neprisijungęs

 
ramunasx
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaimas
Registravosi: 2009-04-26
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 0

#140 2010-01-28 20:21

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

kokiu medziagu organizmui gali trukti nes kaskaip sanariai lb tratet pradejo..anksciau kai nesportavau taip lyg ir nebuvo..gal zinot kokiu vitaminu ar pan

Neprisijungęs

 
Briuslys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#141 2010-01-29 14:46

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

jovial rašė:

kaip man smagu patikekit, beveik nebeskauda riesu sanariu.. cool stanga_v_r

man irgi.. pakeiciau pora pratimu.. dbr kiekviena karta darau riesams manksteles jau virs menesio nebeskauda riesu feels good man big_smile

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#142 2010-01-29 15:47

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Jau antra savaite pastoviai skauda kaires rankos riesa. Skausmas pasyvus, staigios traumos nebuvo. Is pradziu truputi skaudejo, dabar jau stipriai. Skauda kai lenkiu i vidu/isore, isorineje rieso puseje, i sonus - ne. Treniruojantis neskauda (kas labai keista), bet ranka i rankove sunku ikisti, is kisenes daikta issitraukti. Kas gali buti? Sildanciais ar saldanciais vaistais reiktu tepti?

Neprisijungęs

 
jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#143 2010-01-29 16:40

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Briuslys rašė:

jovial rašė:

kaip man smagu patikekit, beveik nebeskauda riesu sanariu.. cool stanga_v_r

man irgi.. pakeiciau pora pratimu.. dbr kiekviena karta darau riesams manksteles jau virs menesio nebeskauda riesu feels good man big_smile

nykstys

Neprisijungęs

 
Donati
Naujas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2010-01-28
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#144 2010-02-01 15:26

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

gal zinot kokiu pratimu kurie padet sustiprinti riesa bei plastaka? buna kad uzeina pirstu sanariu maudimas(nedidelis skausmas) pvz darant bicepsa su stanga stovint smile

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#145 2010-02-01 15:54

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

ramunasx rašė:

kokiu medziagu organizmui gali trukti nes kaskaip sanariai lb tratet pradejo..anksciau kai nesportavau taip lyg ir nebuvo..gal zinot kokiu vitaminu ar pan

laba
pagrindia reikia gerti sita junginy plius calcio http://www.hiperfarma.lt/ecat/index/pro … itinas_n60

Neprisijungęs

 
Donati
Naujas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2010-01-28
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#146 2010-02-01 18:43

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

kurgitu rašė:

ramunasx rašė:

kokiu medziagu organizmui gali trukti nes kaskaip sanariai lb tratet pradejo..anksciau kai nesportavau taip lyg ir nebuvo..gal zinot kokiu vitaminu ar pan

laba
pagrindia reikia gerti sita junginy plius calcio http://www.hiperfarma.lt/ecat/index/pro … itinas_n60

man ir sitoki pabandyt gal ?

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#147 2010-02-01 18:56

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Donati rašė:

kurgitu rašė:

ramunasx rašė:

kokiu medziagu organizmui gali trukti nes kaskaip sanariai lb tratet pradejo..anksciau kai nesportavau taip lyg ir nebuvo..gal zinot kokiu vitaminu ar pan

laba
pagrindia reikia gerti sita junginy plius calcio http://www.hiperfarma.lt/ecat/index/pro … itinas_n60

man ir sitoki pabandyt gal ?

gali nebus blogiau

Neprisijungęs

 
nesakykmamai
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-03-07
Žinutės: 103
Atsiliepimai: 0

#148 2010-02-04 13:23

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

kurgitu rašė:

Donati rašė:

kurgitu rašė:


laba
pagrindia reikia gerti sita junginy plius calcio http://www.hiperfarma.lt/ecat/index/pro … itinas_n60

man ir sitoki pabandyt gal ?

gali nebus blogiau

na man buvo tapati beda, bet as geriau  FLEXIT drink, sakyciau tokio skausmo nebera, bet garsas nei kiek nesumazejo smile

Neprisijungęs

 
Pienius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#149 2010-02-05 12:38

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Turiu problemą. Neseniai pradėjau sportuoti ir pajutau, kad kairės kojos kelio sąnarys tarsi "laisvesni". Tas pasijaučia darant pritupimus su štanga. Koja sudreba gavusi didesnį krūvį. Ir šiaip jei ilgiau pritūpęs būni, labai sunku atsistoti (ta koja remiantis). Pastebėjau, kad kairė koja taip pat silpnesnė. Darant pritupimus ant vienos kojos su dešine padarau, o su kaire net nepritupiu. Skausmas kažkoks atsiranda, žodžiu nemalonu. Toks jausmas, kad sąnarys išsiners pritupus.  Ir šiaip vizualiai matosi, kad dešinė koja stipresnė. Traumų kaip ir neturėjau. Sportuoti pradėjau po ilgos pertraukos, bet seniau su kaire koja kaip ir nebuvo tokių problemų. Kas čia galėtų būti? Gal yra kokių pratimų sąnariui tvirtinti, tempimo ar dar kokių. Ar čia taip gaunasi dėl silpnesnės kojos? Gal treniruoti ją labiau reiktų ar kaip tik duoti mažiau krūvio ir kažkaip gydyti? Gal kokį įtvarą nešioti.. Lauksiu patarimų.

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#150 2010-02-05 13:51

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Pienius rašė:

Turiu problemą. Neseniai pradėjau sportuoti ir pajutau, kad kairės kojos kelio sąnarys tarsi "laisvesni". Tas pasijaučia darant pritupimus su štanga. Koja sudreba gavusi didesnį krūvį. Ir šiaip jei ilgiau pritūpęs būni, labai sunku atsistoti (ta koja remiantis). Pastebėjau, kad kairė koja taip pat silpnesnė. Darant pritupimus ant vienos kojos su dešine padarau, o su kaire net nepritupiu. Skausmas kažkoks atsiranda, žodžiu nemalonu. Toks jausmas, kad sąnarys išsiners pritupus.  Ir šiaip vizualiai matosi, kad dešinė koja stipresnė. Traumų kaip ir neturėjau. Sportuoti pradėjau po ilgos pertraukos, bet seniau su kaire koja kaip ir nebuvo tokių problemų. Kas čia galėtų būti? Gal yra kokių pratimų sąnariui tvirtinti, tempimo ar dar kokių. Ar čia taip gaunasi dėl silpnesnės kojos? Gal treniruoti ją labiau reiktų ar kaip tik duoti mažiau krūvio ir kažkaip gydyti? Gal kokį įtvarą nešioti.. Lauksiu patarimų.

mano nuompne kaip tu ir sakiai kruvis kairiai kojai yra per didelis ,o sanariam reikia gliukozamino ir chondroitino ir daryti pratimus kad negauti traumu

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

  • Pradžia
  •  » Sveikata
  •  » Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai
Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net