Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#126 2009-12-12 21:21

Re: viskas is naujo

OZ rašė:

TeneX rašė:

OZ rašė:


Suzinot kam koks pratimas skirtas cia ne man reikia, o tau ir tavo pasiekejams, traukiantiems 60, bet galintems zymiai daugiau... as nesuprantu kam isvis su manim velies i diskusijas, jei tau niekas neidomu? visi tokie protingi, bet i postus atsakineji, ka cia tiesa savo irodyt nori?
Matai pradejo neseniai draugas treniruotis, po menesio traukia 80x5, jo svoris 65... jis pirma kart stanga i rankas pries menesi ir absoliuciai nieko nezinojo ir net nesidomi, o tu cia jau 700 postu prirases 60kg tampai... nu grybas totalus esi ir tokie patys grybai tave gina, tokie jau faktai... tai gali cia nebesiputot bereikalo, nes neturi paprasciausiai nieko ka pasakyt... sekmes sportuose... noreciau pamatyt ta 100+ wink bet pilnai tikiu, kad nepamatysiu...

Ne nu bet tu žiaurus... SKAITYK, ką rašau. Kas iš to, kad tavo draugas tą 80x5 traukia, jei jis traukia taip kaip TU? Gi pats žinai, kad netaisyklingai darei. Ir + jūs vien bazę treniruojat, kai aš tuo tarpu trauką dariau kas antrą savaitę, o vienu tarpu ir rečiau.. ir darau daugiau nei tas tavo draugas, bet pamatei kažkokį apšilimo setą ar iš pirmų treniruočių ir karsi čia tą patį big_smile Išvis - suprask, kad man kolkas ne svoris terūpi ir visai neprašiau tavęs pimpalais matuotis. smile
Jei šitą jau supratai, tai dabar normaliai:

Paaiškink kam koks pratims skirtas. Sakei "pritūpimai ne kojoms" - prašau, apšviesk mus. smile

Del pritupimu google... Squat ir skaityk wink sekmes... dar kas domina?

O del pritupimu kaip sake ozas istikro labai apkraunami sedmenys, bet aisku pratimas skirtas kojoms tik ta apkrova netokia didele smile

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#127 2009-12-12 21:25

Re: viskas is naujo

OZ rašė:

Paulius1339 rašė:

OZ rašė:


Suzinot kam koks pratimas skirtas cia ne man reikia, o tau ir tavo pasiekejams, traukiantiems 60, bet galintems zymiai daugiau... as nesuprantu kam isvis su manim velies i diskusijas, jei tau niekas neidomu? visi tokie protingi, bet i postus atsakineji, ka cia tiesa savo irodyt nori?
Matai pradejo neseniai draugas treniruotis, po menesio traukia 80x5, jo svoris 65... jis pirma kart stanga i rankas pries menesi ir absoliuciai nieko nezinojo ir net nesidomi, o tu cia jau 700 postu prirases 60kg tampai... nu grybas totalus esi ir tokie patys grybai tave gina, tokie jau faktai... tai gali cia nebesiputot bereikalo, nes neturi paprasciausiai nieko ka pasakyt... sekmes sportuose... noreciau pamatyt ta 100+ wink bet pilnai tikiu, kad nepamatysiu...

Nu bet kad tu ozai grybas esi tai totalus krc, nuo kada tau trauka darant nugara pirmoj vietoi?? lol lol  Toks grybas dar cia pats bando savo tiesas irodyt lol dumbom pirmiausia dirba dvigalvis slaunies raumuo poto apkraunami tarpinis platusis raumuo, vidinis platusis raumuo, sonininis platusis raumuo, tiesusis šlaunies raumuo. Toks jau tu grybas big_smile tikiuosi nepatapsi ateity kokio gymo treneriu lol

biski nesupratau kodel tu tai man sakai? sakyk tiem kam cia juokinga labai buvo... viskas ka susakei is raumenu puses, daugiau ismanai kanors? ar daugiau niekas ir nerupi?

Sakiau del to nes tu cia sakiai be rods kad nugarai m.trauka. O zinai paskaicius tavo protinguosius postus jauciuosi tikrai kazkiek protingesnis nei tu. Nes nu tu pats paziurek net nejauti kad gryba pjauni 1vs8 varai. Ir dar sakai cia savo tiesas yrodinejat, o kad pats yrodiniji bbz ka tai pizdum. dumbom

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#128 2009-12-12 21:31

Re: viskas is naujo

Tu dar kart paskaityk viska... Mano teiginys buvo "Nuo kada DL pratimas nugarai?"... poto sake kazkas, kad 2 forumai juokesi... dabar tu cia bandydamas visaip apsikt mane, apsikai visa savo chebra ir visus 2 forumus, kuriem labai juokinga buvo... nu dabar paziuresiu ar ant taves puls visi ereliai, kur viska zino smile

del pritupimu labai panasi situacija kaip ir del traukos... ir jau matau pabegai nuo mano klausimo ar nepamatei, bet cia jau nesvarbu man... ne vien is raumenu zmogus padarytas ir ne vien juos reiktu treniruot...

Paskutinį kartą taisė OZ (2009-12-12 21:33)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#129 2009-12-12 21:33

Re: viskas is naujo

Paulius1339 rašė:

OZ rašė:

TeneX rašė:


Ne nu bet tu žiaurus... SKAITYK, ką rašau. Kas iš to, kad tavo draugas tą 80x5 traukia, jei jis traukia taip kaip TU? Gi pats žinai, kad netaisyklingai darei. Ir + jūs vien bazę treniruojat, kai aš tuo tarpu trauką dariau kas antrą savaitę, o vienu tarpu ir rečiau.. ir darau daugiau nei tas tavo draugas, bet pamatei kažkokį apšilimo setą ar iš pirmų treniruočių ir karsi čia tą patį big_smile Išvis - suprask, kad man kolkas ne svoris terūpi ir visai neprašiau tavęs pimpalais matuotis. smile
Jei šitą jau supratai, tai dabar normaliai:

Paaiškink kam koks pratims skirtas. Sakei "pritūpimai ne kojoms" - prašau, apšviesk mus. smile

Del pritupimu google... Squat ir skaityk wink sekmes... dar kas domina?

O del pritupimu kaip sake ozas istikro labai apkraunami sedmenys, bet aisku pratimas skirtas kojoms tik ta apkrova netokia didele smile

O kaip del preso? lower back? CORE? cia ant tiek nereikalinga, kad net neverta minet?

Neprisijungęs

 
TeneX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-02-04
Žinutės: 910
Atsiliepimai: 0

#130 2009-12-12 21:39

Re: viskas is naujo

Pauliau, truputį maišai: OZ ir sakė, kad m-trauka ne nugarai. Ir tai iš dalies teisinga, tik kažkodėl visi į šitą įsikabino ir pamiršo apie kitą pasakymą.

OZ, o tai kodėl negali numesti straipsnių man? Iš kitų tai prašai, o pats tik google nurodai .. smile
Bet whatever, nuejau ir į google dėl tavęs, kuris sako: In strength training, the squat is an exercise that trains primarily the muscles of the thighs, hips and buttocks

Vis dar nuomonės nepakeičiu ir pritūpimus daryčiau kojų dieną.. Gal geriau tiesiog paaiškink, kodėl pritūpimai pratimas ne kojoms. smile

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#131 2009-12-12 21:47

Re: viskas is naujo

Ai tai atsiprasau, kad cia apsidrabsciau, nes pasirode kad ozas rase roll tai daleiskim sitie postai skirti tiems kurie rase.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#132 2009-12-12 21:51

Re: viskas is naujo

TeneX rašė:

Pauliau, truputį maišai: OZ ir sakė, kad m-trauka ne nugarai. Ir tai iš dalies teisinga, tik kažkodėl visi į šitą įsikabino ir pamiršo apie kitą pasakymą.

OZ, o tai kodėl negali numesti straipsnių man? Iš kitų tai prašai, o pats tik google nurodai .. smile
Bet whatever, nuejau ir į google dėl tavęs, kuris sako: In strength training, the squat is an exercise that trains primarily the muscles of the thighs, hips and buttocks

Vis dar nuomonės nepakeičiu ir pritūpimus daryčiau kojų dieną.. Gal geriau tiesiog paaiškink, kodėl pritūpimai pratimas ne kojoms. smile

iki tokiu dienu reik oi kaip daaugt pirma... esi eilinis kausas prisiziurejas profu filmuku... as dar kart klausiu, ko tu isvis su manim kalbi? ko nori, straipsnio... pirma prisisiki paskui prasai dar kazko, nebejuokink... viska zinai, viska moki, 60kg patrauki idealia technika ir dar mane pamokyt gal noretum??? eik gal geriau koju diena pasidaryk, kaip Ronis daro...

Neprisijungęs

 
TeneX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-02-04
Žinutės: 910
Atsiliepimai: 0

#133 2009-12-12 22:02

Re: viskas is naujo

OZ rašė:

TeneX rašė:

Pauliau, truputį maišai: OZ ir sakė, kad m-trauka ne nugarai. Ir tai iš dalies teisinga, tik kažkodėl visi į šitą įsikabino ir pamiršo apie kitą pasakymą.

OZ, o tai kodėl negali numesti straipsnių man? Iš kitų tai prašai, o pats tik google nurodai .. smile
Bet whatever, nuejau ir į google dėl tavęs, kuris sako: In strength training, the squat is an exercise that trains primarily the muscles of the thighs, hips and buttocks

Vis dar nuomonės nepakeičiu ir pritūpimus daryčiau kojų dieną.. Gal geriau tiesiog paaiškink, kodėl pritūpimai pratimas ne kojoms. smile

iki tokiu dienu reik oi kaip daaugt pirma... esi eilinis kausas prisiziurejas profu filmuku... as dar kart klausiu, ko tu isvis su manim kalbi? ko nori, straipsnio... pirma prisisiki paskui prasai dar kazko, nebejuokink... viska zinai, viska moki, 60kg patrauki idealia technika ir dar mane pamokyt gal noretum??? eik gal geriau koju diena pasidaryk, kaip Ronis daro...

Nu va, užduok konretų klausimą ir prasidės stumimai ir asmeniškumai.. smile smile

Tiek ir tereikėjo iš tavęs, OZ`ai, kad viskas aišku būtų smile Gali toliau eit straipsnių skaityt, o aš eisiu "profu filmu" žiūrėt big_smile big_smile , sėkmės : -)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#134 2009-12-12 22:35

Re: viskas is naujo

TeneX rašė:

OZ rašė:

TeneX rašė:

Pauliau, truputį maišai: OZ ir sakė, kad m-trauka ne nugarai. Ir tai iš dalies teisinga, tik kažkodėl visi į šitą įsikabino ir pamiršo apie kitą pasakymą.

OZ, o tai kodėl negali numesti straipsnių man? Iš kitų tai prašai, o pats tik google nurodai .. smile
Bet whatever, nuejau ir į google dėl tavęs, kuris sako: In strength training, the squat is an exercise that trains primarily the muscles of the thighs, hips and buttocks

Vis dar nuomonės nepakeičiu ir pritūpimus daryčiau kojų dieną.. Gal geriau tiesiog paaiškink, kodėl pritūpimai pratimas ne kojoms. smile

iki tokiu dienu reik oi kaip daaugt pirma... esi eilinis kausas prisiziurejas profu filmuku... as dar kart klausiu, ko tu isvis su manim kalbi? ko nori, straipsnio... pirma prisisiki paskui prasai dar kazko, nebejuokink... viska zinai, viska moki, 60kg patrauki idealia technika ir dar mane pamokyt gal noretum??? eik gal geriau koju diena pasidaryk, kaip Ronis daro...

Nu va, užduok konretų klausimą ir prasidės stumimai ir asmeniškumai.. smile smile

Tiek ir tereikėjo iš tavęs, OZ`ai, kad viskas aišku būtų smile Gali toliau eit straipsnių skaityt, o aš eisiu "profu filmu" žiūrėt big_smile big_smile , sėkmės : -)

Nepades tau mano patarimai, nes sugadintas esi ir stopudovai irodynesi toliau savo debiliskas tiesas... tai jau geriau pabandysiu padet kokiam naujokui katik uzsiregistravusiam, nei tokiam kaip tu... eik toliau tampyk savo 60kg ir ziurek profu filmukus... Ronis tau pasakys visa tiesa... arba Svarcas big_smile

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#135 2009-12-12 22:58

Re: viskas is naujo

OZ rašė:

TeneX rašė:

OZ rašė:


iki tokiu dienu reik oi kaip daaugt pirma... esi eilinis kausas prisiziurejas profu filmuku... as dar kart klausiu, ko tu isvis su manim kalbi? ko nori, straipsnio... pirma prisisiki paskui prasai dar kazko, nebejuokink... viska zinai, viska moki, 60kg patrauki idealia technika ir dar mane pamokyt gal noretum??? eik gal geriau koju diena pasidaryk, kaip Ronis daro...

Nu va, užduok konretų klausimą ir prasidės stumimai ir asmeniškumai.. smile smile

Tiek ir tereikėjo iš tavęs, OZ`ai, kad viskas aišku būtų smile Gali toliau eit straipsnių skaityt, o aš eisiu "profu filmu" žiūrėt big_smile big_smile , sėkmės : -)

Nepades tau mano patarimai, nes sugadintas esi ir stopudovai irodynesi toliau savo debiliskas tiesas... tai jau geriau pabandysiu padet kokiam naujokui katik uzsiregistravusiam, nei tokiam kaip tu... eik toliau tampyk savo 60kg ir ziurek profu filmukus... Ronis tau pasakys visa tiesa... arba Svarcas big_smile

OZ taip kalbi, lygturetum ka pries svarca ar roni ?

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#136 2009-12-12 23:37

Re: viskas is naujo

E5 rašė:

OZ rašė:

TeneX rašė:

Nu va, užduok konretų klausimą ir prasidės stumimai ir asmeniškumai.. smile smile

Tiek ir tereikėjo iš tavęs, OZ`ai, kad viskas aišku būtų smile Gali toliau eit straipsnių skaityt, o aš eisiu "profu filmu" žiūrėt big_smile big_smile , sėkmės : -)

Nepades tau mano patarimai, nes sugadintas esi ir stopudovai irodynesi toliau savo debiliskas tiesas... tai jau geriau pabandysiu padet kokiam naujokui katik uzsiregistravusiam, nei tokiam kaip tu... eik toliau tampyk savo 60kg ir ziurek profu filmukus... Ronis tau pasakys visa tiesa... arba Svarcas big_smile

OZ taip kalbi, lygturetum ka pries svarca ar roni ?

Pries as neturiu nieko, gaila tu durniuku kur ju treniruotes ir metodikas kopijuoja... wink ypac tokie su 60kg dl... smile

Paskutinį kartą taisė OZ (2009-12-12 23:38)

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#137 2009-12-12 23:41

Re: viskas is naujo

OZ rašė:

E5 rašė:

OZ rašė:


Nepades tau mano patarimai, nes sugadintas esi ir stopudovai irodynesi toliau savo debiliskas tiesas... tai jau geriau pabandysiu padet kokiam naujokui katik uzsiregistravusiam, nei tokiam kaip tu... eik toliau tampyk savo 60kg ir ziurek profu filmukus... Ronis tau pasakys visa tiesa... arba Svarcas big_smile

OZ taip kalbi, lygturetum ka pries svarca ar roni ?

Pries as neturiu nieko, gaila tu durniuku kur ju treniruotes ir metodikas kopijuoja... wink ypac tokie su 60kg dl... smile

Visokiu yra visokiu reikia smile

Neprisijungęs

 
rokas330d
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-05-05
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#138 2009-12-14 20:18

Re: viskas is naujo

galvoju pasiimti animal pump,kaip manot ar tai geriausias pasirinkimas is tokio tipo papildu?

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#139 2009-12-14 20:56

Re: viskas is naujo

rokas330d rašė:

galvoju pasiimti animal pump,kaip manot ar tai geriausias pasirinkimas is tokio tipo papildu?

Tikrai jis tau nereikalingas.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#140 2009-12-14 20:57

Re: viskas is naujo

rokas330d rašė:

galvoju pasiimti animal pump,kaip manot ar tai geriausias pasirinkimas is tokio tipo papildu?

kazin kazin kazin wink smile

Neprisijungęs

 
rokas330d
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-05-05
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#141 2009-12-15 12:45

Re: viskas is naujo

Plienas rašė:

rokas330d rašė:

galvoju pasiimti animal pump,kaip manot ar tai geriausias pasirinkimas is tokio tipo papildu?

Tikrai jis tau nereikalingas.

kodel jis nereikalingas? argumentuok

Neprisijungęs

 
rokas330d
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-05-05
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#142 2009-12-15 12:48

Re: viskas is naujo

SenasSportas rašė:

rokas330d rašė:

galvoju pasiimti animal pump,kaip manot ar tai geriausias pasirinkimas is tokio tipo papildu?

kazin kazin kazin wink smile

kas geriau butu?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#143 2009-12-15 12:51

Re: viskas is naujo

rokas330d rašė:

SenasSportas rašė:

rokas330d rašė:

galvoju pasiimti animal pump,kaip manot ar tai geriausias pasirinkimas is tokio tipo papildu?

kazin kazin kazin wink smile

kas geriau butu?

pirmiausia eina vitaminai su bcaa o pumpas ant galo. testo skatintojai geriau..tribulus ar stakm ar pan

Neprisijungęs

 
rokas330d
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-05-05
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#144 2009-12-15 13:03

Re: viskas is naujo

Staffordshire rašė:

rokas330d rašė:

SenasSportas rašė:


kazin kazin kazin wink smile

kas geriau butu?

pirmiausia eina vitaminai su bcaa o pumpas ant galo. testo skatintojai geriau..tribulus ar stakm ar pan

as pasiemiau vitamax vitaminu ir zuvu tauku wink nu reiks dar parink info apie situos papildus ir pasirink geriausia,gal kas yra bande nuo kuriu geriausia poveikis jauciasi? aisku tie kas be mitybos vare tai gali net nesireiksti lol

Neprisijungęs

 
grifAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-10-21
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#145 2009-12-15 16:50

Re: viskas is naujo

rokas330d rašė:

Staffordshire rašė:

rokas330d rašė:


kas geriau butu?

pirmiausia eina vitaminai su bcaa o pumpas ant galo. testo skatintojai geriau..tribulus ar stakm ar pan

as pasiemiau vitamax vitaminu ir zuvu tauku wink nu reiks dar parink info apie situos papildus ir pasirink geriausia,gal kas yra bande nuo kuriu geriausia poveikis jauciasi? aisku tie kas be mitybos vare tai gali net nesireiksti lol

gal biski nusileisk ant zemes..

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#146 2009-12-15 17:54

Re: viskas is naujo

rokas330d rašė:

Plienas rašė:

rokas330d rašė:

galvoju pasiimti animal pump,kaip manot ar tai geriausias pasirinkimas is tokio tipo papildu?

Tikrai jis tau nereikalingas.

kodel jis nereikalingas? argumentuok

Stiprokas, o jeigu nori nebutinai pump, yra daug kitu geru No, isleistas ne per seniausiai nox su dabafkem.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#147 2009-12-15 19:07

Re: viskas is naujo

Plienas rašė:

rokas330d rašė:

Plienas rašė:


Tikrai jis tau nereikalingas.

kodel jis nereikalingas? argumentuok

Stiprokas, o jeigu nori nebutinai pump, yra daug kitu geru No, isleistas ne per seniausiai nox su dabafkem.

tau plienai jis stiprus???  roll

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#148 2009-12-15 19:11

Re: viskas is naujo

Staffordshire rašė:

Plienas rašė:

rokas330d rašė:


kodel jis nereikalingas? argumentuok

Stiprokas, o jeigu nori nebutinai pump, yra daug kitu geru No, isleistas ne per seniausiai nox su dabafkem.

tau plienai jis stiprus???  roll

Neteko vartot, bet nebutu.

Neprisijungęs

 
rokas330d
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-05-05
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#149 2009-12-15 19:17

Re: viskas is naujo

grifAS rašė:

rokas330d rašė:

Staffordshire rašė:


pirmiausia eina vitaminai su bcaa o pumpas ant galo. testo skatintojai geriau..tribulus ar stakm ar pan

as pasiemiau vitamax vitaminu ir zuvu tauku wink nu reiks dar parink info apie situos papildus ir pasirink geriausia,gal kas yra bande nuo kuriu geriausia poveikis jauciasi? aisku tie kas be mitybos vare tai gali net nesireiksti lol

gal biski nusileisk ant zemes..

kas tau netiko cia? man nereikia kad patarinetu tie kas sumustiniais gyvi budami su slapenka,ir vartodami pumpa sakytu kad raumenys neauga ir joko poveikio nera big_smile nekelk rate su zinutem tokiom tusciom

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#150 2009-12-15 19:27

Re: viskas is naujo

Gal geriau atsistatymui KreAlkalyne ar CEE pasiimk, - daugiau naudos bus nei is tu pumpinimo misinuku
Kad jau taip pasipumpint nori, tai pasiimk is lexusrx gryno Arginino ir citrulino, - dasimesi prie normalaus kreatino ir bus tau dziaugsmo...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net