Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#26 2009-12-03 14:51

Re: Mityba savaitgaliais

Ketler rašė:

O ka begali pasidaryt valgyt kai is klubo gryzes vos duru rankena sugraibai big_smile

neysivaizduoju ka reike ten veikt kad iki tokio lykio save atpyzdintum big_smile kokteily susiplakt mixeryje kiek zinau daug jegu nerejke.. smile nebent kalbi apie naktiny kluba, tada suprantu, buna ir man kad nesugraibau rankenos gryzes lol

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2009-12-03 14:56)

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#27 2009-12-03 14:54

Re: Mityba savaitgaliais

Marshalas rašė:

Ketler rašė:

O ka begali pasidaryt valgyt kai is klubo gryzes vos duru rankena sugraibai big_smile

neysivaizduoju ka reike ten veikt kad iki tokio lykio save atpyzdintum big_smile kokteily susiplakt mixeryje kiek zinau daug jegu nerejke.. smile

lol As galvoju, kad jis sneka apie naktini kluba, o ne sporto big_smile

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2009-12-03 14:54)

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#28 2009-12-03 14:54

Re: Mityba savaitgaliais

Na retkarciais reik atsipalaiduot iki galo,kad pajaustum visus givenimo teikiamus malonumus..o del leikos irgi variantas nykstys

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#29 2009-12-03 14:58

Re: Mityba savaitgaliais

utiutiu ir dar vienu metu pataisem postus lol

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#30 2009-12-03 15:04

Re: Mityba savaitgaliais

Ketler rašė:

Na retkarciais reik atsipalaiduot iki galo,kad pajaustum visus givenimo teikiamus malonumus..o del leikos irgi variantas nykstys

jei leikos prie saves ner geriause koja atsirakina visos durys, bet sitas galioja tik medinem big_smile

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#31 2009-12-03 15:24

Re: Mityba savaitgaliais

Marshalas rašė:

utiutiu ir dar vienu metu pataisem postus lol

Ir sekas gi tau lol

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#32 2009-12-03 15:33

Re: Mityba savaitgaliais

Mantas86 rašė:

Marshalas rašė:

utiutiu ir dar vienu metu pataisem postus lol

Ir sekas gi tau lol

Koke utiutiu sekme, prakeikimas ce big_smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#33 2009-12-03 15:41

Re: Mityba savaitgaliais

Marshalas rašė:

Ketler rašė:

Na retkarciais reik atsipalaiduot iki galo,kad pajaustum visus givenimo teikiamus malonumus..o del leikos irgi variantas nykstys

jei leikos prie saves ner geriause koja atsirakina visos durys, bet sitas galioja tik medinem big_smile

Kai paskutinį kartą buvau pas mamą ir trūko kantrybė berakinant duris po draugo gimtadienio, truktelėjau iš peties tokias medinukes. Tai paskui nekoks jausmas kai ryte atsikeli, o motinos draugas duris remontuoja big_smile Vienu žodžiu, norėjau pasakyt, kad šitas variantas išbandytas ir turi šalutinį poveikį lol

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#34 2009-12-03 16:09

Re: Mityba savaitgaliais

Butelis rašė:

Marshalas rašė:

Ketler rašė:

Na retkarciais reik atsipalaiduot iki galo,kad pajaustum visus givenimo teikiamus malonumus..o del leikos irgi variantas nykstys

jei leikos prie saves ner geriause koja atsirakina visos durys, bet sitas galioja tik medinem big_smile

Kai paskutinį kartą buvau pas mamą ir trūko kantrybė berakinant duris po draugo gimtadienio, truktelėjau iš peties tokias medinukes. Tai paskui nekoks jausmas kai ryte atsikeli, o motinos draugas duris remontuoja big_smile Vienu žodžiu, norėjau pasakyt, kad šitas variantas išbandytas ir turi šalutinį poveikį lol

Turbut rankena su visom durim liko kankoi.. big_smile kaip mamos duris lauzyt tai kietas big_smile palauzytu taip mano duris kasnors tai sekancios durys kures jis sutiktu butu arba morgo arba renimacines palatos lol

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#35 2009-12-03 16:19

Re: Mityba savaitgaliais

Marshalas rašė:

Butelis rašė:

Marshalas rašė:

jei leikos prie saves ner geriause koja atsirakina visos durys, bet sitas galioja tik medinem big_smile

Kai paskutinį kartą buvau pas mamą ir trūko kantrybė berakinant duris po draugo gimtadienio, truktelėjau iš peties tokias medinukes. Tai paskui nekoks jausmas kai ryte atsikeli, o motinos draugas duris remontuoja big_smile Vienu žodžiu, norėjau pasakyt, kad šitas variantas išbandytas ir turi šalutinį poveikį lol

Turbut rankena su visom durim liko kankoi.. big_smile kaip mamos duris lauzyt tai kietas big_smile palauzytu taip mano duris kasnors tai sekancios durys kures jis sutiktu butu arba morgo arba renimacines palatos lol

Ten spyna kalta... big_smile Nebuvau toks girtas, net prisimenu viską! smile Ir tikrai nesididžiuoju šituo žygdarbiu smile
Beje, Marshalai, pas tave ten į tą kirmėlyną šabakštyną nematau reikalo brautis lol

Paskutinį kartą taisė Butelis (2009-12-03 16:26)

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#36 2009-12-03 16:45

Re: Mityba savaitgaliais

Butelis rašė:

Marshalas rašė:

Butelis rašė:

Kai paskutinį kartą buvau pas mamą ir trūko kantrybė berakinant duris po draugo gimtadienio, truktelėjau iš peties tokias medinukes. Tai paskui nekoks jausmas kai ryte atsikeli, o motinos draugas duris remontuoja big_smile Vienu žodžiu, norėjau pasakyt, kad šitas variantas išbandytas ir turi šalutinį poveikį lol

Turbut rankena su visom durim liko kankoi.. big_smile kaip mamos duris lauzyt tai kietas big_smile palauzytu taip mano duris kasnors tai sekancios durys kures jis sutiktu butu arba morgo arba renimacines palatos lol

Ten spyna kalta... big_smile Nebuvau toks girtas, net prisimenu viską! smile Ir tikrai nesididžiuoju šituo žygdarbiu smile
Beje, Marshalai, pas tave ten į tą kirmėlyną šabakštyną nematau reikalo brautis lol

aaaa spyna, o as galvojau kad duris islupai tu.. big_smile krc, nevaziuok savo ziguliu ant mano maybacho big_smile

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2009-12-03 17:10)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#37 2009-12-03 17:38

Re: Mityba savaitgaliais

Marshalas rašė:

Butelis rašė:

Marshalas rašė:


Turbut rankena su visom durim liko kankoi.. big_smile kaip mamos duris lauzyt tai kietas big_smile palauzytu taip mano duris kasnors tai sekancios durys kures jis sutiktu butu arba morgo arba renimacines palatos lol

Ten spyna kalta... big_smile Nebuvau toks girtas, net prisimenu viską! smile Ir tikrai nesididžiuoju šituo žygdarbiu smile
Beje, Marshalai, pas tave ten į tą kirmėlyną šabakštyną nematau reikalo brautis lol

aaaa spyna, o as galvojau kad duris islupai tu.. big_smile krc, nevaziuok savo ziguliu ant mano maybacho big_smile

Kodėl ištrynei, aš jau namo bevažiuodamas buvau beveik sugalvojęs kaip atsišaudyt lol

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#38 2009-12-03 18:57

Re: Mityba savaitgaliais

Butelis rašė:

Marshalas rašė:

Butelis rašė:

Ten spyna kalta... big_smile Nebuvau toks girtas, net prisimenu viską! smile Ir tikrai nesididžiuoju šituo žygdarbiu smile
Beje, Marshalai, pas tave ten į tą kirmėlyną šabakštyną nematau reikalo brautis lol

aaaa spyna, o as galvojau kad duris islupai tu.. big_smile krc, nevaziuok savo ziguliu ant mano maybacho big_smile

Kodėl ištrynei, aš jau namo bevažiuodamas buvau beveik sugalvojęs kaip atsišaudyt lol

Tyngiu cackintis ce su tavim big_smile o ir suformulaves vykusei nebuvau, nes kazkaip nera noro vartytis su bachuru, as heterosexualas, taip kad prasyciau nepristot.. lol

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2009-12-03 18:59)

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#39 2009-12-03 19:35

Re: Mityba savaitgaliais

Aš tai savaitgali pailset megstu, nes siokiom dienom neisimiegu.. tiesiog einu gult bsk veliau ir miegu tiek kiek tik noriu, o po to valgau, ir kadangi veliau atsikeliu, veliau ir gult einu, tj ir valgis iseina tas ant to smile Arba galima atsikelt 7, pavalgyt ir toliau miegot big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net