Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

adazz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-19
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#1 2009-11-25 00:09

Mityba savaitgaliais

Kaip maitinates savaitgaliais?
As susidariau plana mitybos,noriu priaugt svorio. Taciau kasdiena i mokykla keliuosi 06:50 ir pusryciauju 7:20 mazdaug,tai negi man ir savaitgali dabar keltis tokiu laiku? Kaip darot jus?

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#2 2009-11-25 09:00

Re: Mityba savaitgaliais

Tai atsikelk ir valgyk. Kuo anksčiau atsikelsi, tuo daugiau suvalgysi, o kuo daugiau suvalgysi tuo daugiau priaugsi smile. Jei jau domina tiesiog svoris.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3 2009-11-25 09:03

Re: Mityba savaitgaliais

Laisvos nuo treniruočių dienos įpač svarbios atsistatymui ir augimui, taip kad kelkis ir valgyk. wink

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#4 2009-11-25 10:31

Re: Mityba savaitgaliais

Robšė rašė:

Laisvos nuo treniruočių dienos įpač svarbios atsistatymui ir augimui, taip kad kelkis ir valgyk. wink

Poilsis taip pat labai svarbus svorio augimui..

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#5 2009-11-25 15:12

Re: Mityba savaitgaliais

tai atsisesk patogiai ir valgyk smile

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#6 2009-11-25 16:57

Re: Mityba savaitgaliais

kenis rašė:

Robšė rašė:

Laisvos nuo treniruočių dienos įpač svarbios atsistatymui ir augimui, taip kad kelkis ir valgyk. wink

Poilsis taip pat labai svarbus svorio augimui..

Patikslinsiu, miegas labai svarbus masės auginimui, beabejo ir poilsis. Nu jei nepakankamai išmiegi ir kelies valgyt nieko če jau ir gero, turi būt pusiausvyra. Nu nebent pavalgai pusryčius tarkim 8 val ir vėl eini miegot kokia porą val. big_smile

Neprisijungęs

 
Degradas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-10-26
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#7 2009-11-25 17:15

Re: Mityba savaitgaliais

nesirisk kuliais jei nesieki varzybu lygio issimiegi atsikeli pavalgai ir lauki kol susivirskins

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#8 2009-11-25 17:19

Re: Mityba savaitgaliais

Pokaiciukas yra lb gerai poilsiui...

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#9 2009-11-25 18:15

Re: Mityba savaitgaliais

Robšė rašė:

Pokaiciukas yra lb gerai poilsiui...

bet atsikeli kai pridauzytas...Dienos miegas aplamai man nepriimtinas sad Gal priprast reikia...

Neprisijungęs

 
Reniz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-06
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 0

#10 2009-11-25 19:19

Re: Mityba savaitgaliais

.

Paskutinį kartą taisė Reniz (2011-06-12 19:58)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#11 2009-11-25 19:36

Re: Mityba savaitgaliais

Priprast reikia ir nepersimiegot 1-1,5 val ir vso... smile

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#12 2009-11-25 20:24

Re: Mityba savaitgaliais

Robšė rašė:

Priprast reikia ir nepersimiegot 1-1,5 val ir vso... smile

Siaip Siesta tas vadinas ir man atrodo pusvalandis skaitosi... tipo labai geras dalykas, kazkada skaiciau, tai tipo net gamyklose kazkur per pietu pertrauka norejo ivest... tipo po to zymiai nasiau dirbasi smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#13 2009-11-25 20:27

Re: Mityba savaitgaliais

OZ rašė:

Robšė rašė:

Priprast reikia ir nepersimiegot 1-1,5 val ir vso... smile

Siaip Siesta tas vadinas ir man atrodo pusvalandis skaitosi... tipo labai geras dalykas, kazkada skaiciau, tai tipo net gamyklose kazkur per pietu pertrauka norejo ivest... tipo po to zymiai nasiau dirbasi smile

tai as manau, vis tiek kad ir mazai numingi, bet smegenys ir raumenys pailsi smile tokia butu mano nuomone big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#14 2009-11-25 20:27

Re: Mityba savaitgaliais

Kazkur irgi skaiciau, kad tarkim 1val dienos miego atstoja daug ilgesni tarpa nakties miego.

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#15 2009-11-25 20:31

Re: Mityba savaitgaliais

Robšė rašė:

Kazkur irgi skaiciau, kad tarkim 1val dienos miego atstoja daug ilgesni tarpa nakties miego.

Bet realiai pamiegojus valandele kita.. paskui bludiji vakare. iki dvylikos kaip peleda akim placiom...tas ant to big_smile

Paskutinį kartą taisė lawlis (2009-11-25 20:32)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#16 2009-11-25 20:45

Re: Mityba savaitgaliais

Nu gerai nepamenu to straipsnio, bet dare bandyma su lakunais, kazkaip kai tupdo lektuva, tas visas vyksta ten kazkaip ilgokai ir tai pati sudetingiausia lakuno uzduotis... kai lakunas isvarges, kol tupdo liektuvo vidutiniskai kazkaip minejo uzmiega atmerktom akim 18 kartu (neatsimenu pavadinimo tikslaus to uzmigimo), tada tiko reakcija ir visi panasus dalykai labai susilpneja... o kai buna 30min numiges "neuzmiega" nei karto ir yra budrus ir t.t.
nu nezinau kiek cia tiesos...

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#17 2009-11-25 20:49

Re: Mityba savaitgaliais

OZ rašė:

Nu gerai nepamenu to straipsnio, bet dare bandyma su lakunais, kazkaip kai tupdo lektuva, tas visas vyksta ten kazkaip ilgokai ir tai pati sudetingiausia lakuno uzduotis... kai lakunas isvarges, kol tupdo liektuvo vidutiniskai kazkaip minejo uzmiega atmerktom akim 18 kartu (neatsimenu pavadinimo tikslaus to uzmigimo), tada tiko reakcija ir visi panasus dalykai labai susilpneja... o kai buna 30min numiges "neuzmiega" nei karto ir yra budrus ir t.t.
nu nezinau kiek cia tiesos...

Gal ir teisybe..Buna ir man prie vairo... vakarais ypac jei sportuoji,rimta trefke...tai prigauni tokiu momentus kad visiskai dingsta suvokimas aplinkos..nors akys atmerktos.

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#18 2009-11-26 00:52

Re: Mityba savaitgaliais

lawlis rašė:

OZ rašė:

Nu gerai nepamenu to straipsnio, bet dare bandyma su lakunais, kazkaip kai tupdo lektuva, tas visas vyksta ten kazkaip ilgokai ir tai pati sudetingiausia lakuno uzduotis... kai lakunas isvarges, kol tupdo liektuvo vidutiniskai kazkaip minejo uzmiega atmerktom akim 18 kartu (neatsimenu pavadinimo tikslaus to uzmigimo), tada tiko reakcija ir visi panasus dalykai labai susilpneja... o kai buna 30min numiges "neuzmiega" nei karto ir yra budrus ir t.t.
nu nezinau kiek cia tiesos...

Gal ir teisybe..Buna ir man prie vairo... vakarais ypac jei sportuoji,rimta trefke...tai prigauni tokiu momentus kad visiskai dingsta suvokimas aplinkos..nors akys atmerktos.

nu hrenovai kartais su tuo pokaiciu buna,va siandien vakare galvoju i sale nueiti,bet pagalvojau numigsiu pokaituka,kai dejau 3 val i mase atsibudau pavalgiau ziuriu jau 9 nu ir i kokia cia sale begali eiti,teks ryt ryte atidirbineti siandienos pragula per ta pokaituka:D nors kai peleda nebludiju,nes va jau ziovauju,uzsimetu filmuka ikalu kaseino ir i lova apapa vel lol

Neprisijungęs

 
adazz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-19
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#19 2009-12-01 23:16

Re: Mityba savaitgaliais

nu biski i lankas cia vyrai pavaret big_smile
bet man asmeniskai tai pietu miegas super,atsikeli gal kiek ir glusas, bet tai po kokiu 30min gali mokytis,mastyt ir pan wink o be to pastebejau atsikelus po pietu miego ziauriai ima alkis mane big_smile nzn kodel bet ..

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#20 2009-12-02 12:09

Re: Mityba savaitgaliais

adazz rašė:

nu biski i lankas cia vyrai pavaret big_smile
bet man asmeniskai tai pietu miegas super,atsikeli gal kiek ir glusas, bet tai po kokiu 30min gali mokytis,mastyt ir pan wink o be to pastebejau atsikelus po pietu miego ziauriai ima alkis mane big_smile nzn kodel bet ..

priciom i lankas pavarem? kiek zmoniu tiek nuomoniu.

Neprisijungęs

 
adazz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-19
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#21 2009-12-02 23:05

Re: Mityba savaitgaliais

lawlis rašė:

adazz rašė:

nu biski i lankas cia vyrai pavaret big_smile
bet man asmeniskai tai pietu miegas super,atsikeli gal kiek ir glusas, bet tai po kokiu 30min gali mokytis,mastyt ir pan wink o be to pastebejau atsikelus po pietu miego ziauriai ima alkis mane big_smile nzn kodel bet ..

priciom i lankas pavarem? kiek zmoniu tiek nuomoniu.

nes as klausiau apie mityba savaitgaliais o cia iki lakunu miego uzmerktom akim pavare kazkas wink

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#22 2009-12-02 23:40

Re: Mityba savaitgaliais

Ce geras bajaris su tuo miegu, man irgi taip budavo kai visas jegas nakty palikdavau sokdamas o ryte eidavau y darba, dirbau stroikese, tai y darbo pabaiga jei sunki diena budavo ir lb pavargsti tai taip uzeidavo tokie momentai atrodo atsijuge samone taip lyg vaizda matai bet isvis isskrides jautiesi, su mintim isskrendi nieko negirdi nereguoji, nebent kas suktelna.. smile sunku apsakyt bet man pazystamas sitas reikalas big_smile O tau biciuli, savaitgalio mityba niekuo nesiskire nuo dienos bent jau man smile valgyk viska, geriau po maziau bet dazniau. Zek kaip reik maitintis ir busi cikis smile penktadieny vakare eini pas mergas kali y mesa bent jau puse nakties, tada miegi miegi kol pats savaime neuzsimanysi keltis issivolioji isveji mergas namo, pats suvalgai pora vaisiu isgeri sulciu ir eini prabegt krosiuka, gryzes sukerti kelis virtus kiausinius ant virsaus jogura, ir eini kept zuvy arba kotletus, tada pavalgai, pusvalanduka numiegi, atsikeli isgeri azoto, kreatino, glutamino, vitaminu ir eini y sale, paskui jei esi atsparus rutinai gali viska kartot big_smile sekmes wink

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#23 2009-12-03 14:21

Re: Mityba savaitgaliais

Marshalas rašė:

Ce geras bajaris su tuo miegu, man irgi taip budavo kai visas jegas nakty palikdavau sokdamas o ryte eidavau y darba, dirbau stroikese, tai y darbo pabaiga jei sunki diena budavo ir lb pavargsti tai taip uzeidavo tokie momentai atrodo atsijuge samone taip lyg vaizda matai bet isvis isskrides jautiesi, su mintim isskrendi nieko negirdi nereguoji, nebent kas suktelna.. smile sunku apsakyt bet man pazystamas sitas reikalas big_smile O tau biciuli, savaitgalio mityba niekuo nesiskire nuo dienos bent jau man smile valgyk viska, geriau po maziau bet dazniau. Zek kaip reik maitintis ir busi cikis smile penktadieny vakare eini pas mergas kali y mesa bent jau puse nakties, tada miegi miegi kol pats savaime neuzsimanysi keltis issivolioji isveji mergas namo, pats suvalgai pora vaisiu isgeri sulciu ir eini prabegt krosiuka, gryzes sukerti kelis virtus kiausinius ant virsaus jogura, ir eini kept zuvy arba kotletus, tada pavalgai, pusvalanduka numiegi, atsikeli isgeri azoto, kreatino, glutamino, vitaminu ir eini y sale, paskui jei esi atsparus rutinai gali viska kartot big_smile sekmes wink

davejau tu davejau smile

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#24 2009-12-03 14:25

Re: Mityba savaitgaliais

O ka begali pasidaryt valgyt kai is klubo gryzes vos duru rankena sugraibai big_smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#25 2009-12-03 14:36

Re: Mityba savaitgaliais

Ketler rašė:

O ka begali pasidaryt valgyt kai is klubo gryzes vos duru rankena sugraibai big_smile

O jei rakto į spyną nepataikai įkišt, tai tam reikalui geriausia yra leiką nešiotis, per leiką lengviau pataiikyt big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net