Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

unfazed
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-01-02
Žinutės: 215
Atsiliepimai: 0

#4451 2011-01-30 18:04

Re: Kreatinas

gerbiami forumieciai, isikaitykit ko zmogus klause. ar gali proteina sumaisyt su kreatinu (cee su proteinu). o cia jie blevyzgoja apie sauktus ir burnas su vandeniu....

Neprisijungęs

 
IRONMEN
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-05-23
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#4452 2011-01-30 23:40

Re: Kreatinas

pas mane creatinas (miltai) kaip man jy gert su proteinu?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#4453 2011-01-30 23:47

Re: Kreatinas

IRONMEN rašė:

pas mane creatinas (miltai) kaip man jy gert su proteinu?

ta esteri dedi saukstu i burna ir uzgeri vandeniu ar tuo paciu proteinu.. negadink proteino skonio dedamas i bendra sheika big_smile

Neprisijungęs

 
martizzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#4454 2011-01-31 16:22

Re: Kreatinas

o galima taip, isgeri proteina ir iskart kreatina geri?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#4455 2011-01-31 16:24

Re: Kreatinas

martizzz rašė:

o galima taip, isgeri proteina ir iskart kreatina geri?

galima

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#4456 2011-01-31 18:36

Re: Kreatinas

Turiu Tri creatino malato, ant pakuotes raso 2gr is ryto, 4 gr pries ir 4 po trenkes. As papildus is ryto vartoju ant 7 i  trenkes apie 9:30, tai manau, jog neapsimoka i tuos 3 kartus dalinti nes tarp pirmo ir antro kreatino vartojimu tik 2 val gaunasi, tai ciuju neapsimoka cia zaisti ir gerai butu, 5 gr atsikelus ir 5 gr po treniruotes. Kaip jus galvojat?

Neprisijungęs

 
Breezex
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-09-21
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#4457 2011-01-31 21:34

Re: Kreatinas

Turiu problema nuo trinkiu iki namu man 20min~ kelio ir dabar nesugalvoju kaip isgerti kreatina, ar galima ji gerti po trinkes praejus 20min~? I trinkes nesinesiu, nes nepatogu bus isgerti. (pas mane milteliai)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#4458 2011-01-31 21:37

Re: Kreatinas

Breezex rašė:

Turiu problema nuo trinkiu iki namu man 20min~ kelio ir dabar nesugalvoju kaip isgerti kreatina, ar galima ji gerti po trinkes praejus 20min~? I trinkes nesinesiu, nes nepatogu bus isgerti. (pas mane milteliai)

labai daug problemu su kreatinu darot, net jei ishgersi po 2val tikrai skirtumo nepastebesi.
nesuk galvos del tokiu smulkmenu.pareisi ir ishgersi.

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#4459 2011-01-31 22:29

Re: Kreatinas

Monohidrato uzkrova butina,taip?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#4460 2011-01-31 22:39

Re: Kreatinas

Ciujunelabai rašė:

Monohidrato uzkrova butina,taip?

nebutina ir netgi nereikalinga.. uzkrova daroma tik del to, kad kreatino atsargos organizme butu greiciau uzkrautos.

Neprisijungęs

 
martizzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#4461 2011-01-31 22:40

Re: Kreatinas

ar gerai 5g kreatino gerti su 200ml vandens?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#4462 2011-01-31 22:41

Re: Kreatinas

martizzz rašė:

ar gerai 5g kreatino gerti su 200ml vandens?

ar gersi su 100ml ar su 300ml, skirtumo povekyje nebus.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#4463 2011-01-31 22:50

Re: Kreatinas

kadangi eina visi tie patys klausimai apie kreatina tai sukuriau DUK.

Kreatino D.U.K
1.ar gerai 5g kreatino gerti su 200ml vandens?
ar gersi su 100ml ar su 300ml, skirtumo povekyje nebus.
2.Monohidrato uzkrova butina,taip?
nebutina ir netgi nereikalinga..
uzkrova daroma tik del to,
kad kreatino atsargos organizme butu greiciau uzkrautos.
3.nera galimybes isgert is karto po treniruotes, ar nieko tokio jei
po treniruotes iki isgerimo praeis 30min?
net jei ishgersi po 2val tikrai skirtumo nepastebesi.
4. ant pakuotes raso kad reikia gert 5g o jus sakot kad 10g monohidrato?
ant pakuotes dazniausiai maziau raso kad pirkejas galvotu jog pakuotes
jam uzteks ilgam, monohidrata reikia vartoti 5g ant 30kg mases,
taigi jei sveri 60kg tau reikes 10g dienai. sporto dienomis: ryte ir po treniruotes,
ne sporto dienomis: ryte ir pries miega
5.o galima taip, isgeri proteina ir iskart kreatina geri?
galima
6. ar galima kokteili is kreatino gamintis?
ne, nes kreatinas virs i kreatinina ir gausis bevertis reikalas.
7. kiek mases as galiu priaugti?
tai yra vandens mase ir nustojus vartoti ji iseis. monohidrato prieaugis gali
buti 1kg-2kg, kre alkalynas vandens nekaupia arba nezenkliai.
8. jeigu gersiu ne 10g kreatino o 30g nesustipresiu labiau?
organizmas nepasisavins tokio kiekio kreatino ir pasalins jy slapimo pavidalu,
taigi tai tik pinigu ismetimas i bala.

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#4464 2011-01-31 22:56

Re: Kreatinas

Matai, DUK aishku gerai, bet sekantis kalusimas bus :
o kas bus jei gerisu su kompotu pusryciaudamas ar geriau priesh sumushtinius ar po ( sumushtiniai su suriu) ?
sekantis.
man mama sake ,kad kreatinas tai chemija, ka jai atsakyti ?
sekantis
o is kur zinoti ,kad tikrai kreatinas viduj, nes juk gali buti kreida ?
sekantis
o kas bus jei gersiu kreatina su pienu ?
sekantis.
o tai vandens kiek pilti, na pas mane tai stikline tokia kaip mokykloj kompota pila, ar tiks ar reikia specializuotos ?

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#4465 2011-01-31 23:02

Re: Kreatinas

lexusrx rašė:

Matai, DUK aishku gerai, bet sekantis kalusimas bus :
o kas bus jei gerisu su kompotu pusryciaudamas ar geriau priesh sumushtinius ar po ( sumushtiniai su suriu) ?
sekantis.
man mama sake ,kad kreatinas tai chemija, ka jai atsakyti ?
sekantis
o is kur zinoti ,kad tikrai kreatinas viduj, nes juk gali buti kreida ?
sekantis
o kas bus jei gersiu kreatina su pienu ?
sekantis.
o tai vandens kiek pilti, na pas mane tai stikline tokia kaip mokykloj kompota pila, ar tiks ar reikia specializuotos ?

i elementariausius atsakiau, o jei reikes tai ir tokius kaip tu sakei dadesiu big_smile

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#4466 2011-01-31 23:07

Re: Kreatinas

159159 rašė:

lexusrx rašė:

Matai, DUK aishku gerai, bet sekantis kalusimas bus :
o kas bus jei gerisu su kompotu pusryciaudamas ar geriau priesh sumushtinius ar po ( sumushtiniai su suriu) ?
sekantis.
man mama sake ,kad kreatinas tai chemija, ka jai atsakyti ?
sekantis
o is kur zinoti ,kad tikrai kreatinas viduj, nes juk gali buti kreida ?
sekantis
o kas bus jei gersiu kreatina su pienu ?
sekantis.
o tai vandens kiek pilti, na pas mane tai stikline tokia kaip mokykloj kompota pila, ar tiks ar reikia specializuotos ?

i elementariausius atsakiau, o jei reikes tai ir tokius kaip tu sakei dadesiu big_smile

klausimai cia niekada nesibaigs nors ir perskaitys kito uzduota toky pat klausima pries tai bet performuluos ir paklaus is kito galo big_smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#4467 2011-01-31 23:07

Re: Kreatinas

lexusrx rašė:

Matai, DUK aishku gerai, bet sekantis kalusimas bus :
o kas bus jei gerisu su kompotu pusryciaudamas ar geriau priesh sumushtinius ar po ( sumushtiniai su suriu) ?
sekantis.
man mama sake ,kad kreatinas tai chemija, ka jai atsakyti ?
sekantis
o is kur zinoti ,kad tikrai kreatinas viduj, nes juk gali buti kreida ?
sekantis
o kas bus jei gersiu kreatina su pienu ?
sekantis.
o tai vandens kiek pilti, na pas mane tai stikline tokia kaip mokykloj kompota pila, ar tiks ar reikia specializuotos ?

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile nykstys
nu cia tai prajuokinai lexus nykstys

as primetu kaip jus dylerius yra uzknise sitie visi klausimai tie patys per ta pati...
ar jau imuniteta turit nuo parkiu?
bet manau, kai nera nuotaikos vistiek suerzina big_smile

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#4468 2011-01-31 23:21

Re: Kreatinas

159159 rašė:

lexusrx rašė:

Matai, DUK aishku gerai, bet sekantis kalusimas bus :
o kas bus jei gerisu su kompotu pusryciaudamas ar geriau priesh sumushtinius ar po ( sumushtiniai su suriu) ?
sekantis.
man mama sake ,kad kreatinas tai chemija, ka jai atsakyti ?
sekantis
o is kur zinoti ,kad tikrai kreatinas viduj, nes juk gali buti kreida ?
sekantis
o kas bus jei gersiu kreatina su pienu ?
sekantis.
o tai vandens kiek pilti, na pas mane tai stikline tokia kaip mokykloj kompota pila, ar tiks ar reikia specializuotos ?

i elementariausius atsakiau, o jei reikes tai ir tokius kaip tu sakei dadesiu big_smile

sitas D.U.K aisku geras daiktas norint isvengt tu klausimu pasikartojanciu, bet jis bus toks tik iki tada kol bus prirasyta tiek nauju zinuciu, kad D.U.K'as liks ankstesniame puslapyje big_smile nes niekas tikrai nesivargins ieskot, klausines to pacio 100 kartu big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#4469 2011-01-31 23:31

Re: Kreatinas

lorenzo rašė:

159159 rašė:

lexusrx rašė:

Matai, DUK aishku gerai, bet sekantis kalusimas bus :
o kas bus jei gerisu su kompotu pusryciaudamas ar geriau priesh sumushtinius ar po ( sumushtiniai su suriu) ?
sekantis.
man mama sake ,kad kreatinas tai chemija, ka jai atsakyti ?
sekantis
o is kur zinoti ,kad tikrai kreatinas viduj, nes juk gali buti kreida ?
sekantis
o kas bus jei gersiu kreatina su pienu ?
sekantis.
o tai vandens kiek pilti, na pas mane tai stikline tokia kaip mokykloj kompota pila, ar tiks ar reikia specializuotos ?

i elementariausius atsakiau, o jei reikes tai ir tokius kaip tu sakei dadesiu big_smile

sitas D.U.K aisku geras daiktas norint isvengt tu klausimu pasikartojanciu, bet jis bus toks tik iki tada kol bus prirasyta tiek nauju zinuciu, kad D.U.K'as liks ankstesniame puslapyje big_smile nes niekas tikrai nesivargins ieskot, klausines to pacio 100 kartu big_smile

dyleriam tai reikia seip atspausdint toki DUK ir prie prekes paduot big_smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#4470 2011-01-31 23:46

Re: Kreatinas

as esu pasidares savo temoj pagrindiniu papildu vartojimo instrukcijas, tai turiu pripazinti,jog bent 50% klausimu atkrenta.
Bet buna veikeju kurie kad ir perskaito ,bet vistiek klausia :
Zinau jog patari gerti kreatina su vandeniu ir nera svarbu kiek ml vandes, BET - O KAS BUS JEI GERSIU SU 300ml PIENO ?..
ir taip begalo...
zodziu visokiu yra, as tai visad nukreipiu pasiskaityti tai ka esu parashes ir TIK TADA uzhduoti klausimus.
nera tikslo kartoti tai kas parashyta ir kaip taisykle, tie kas pasiskaito ,jau uzhduoda protingus ir logishkus klausimu i kuriuos privalau atsakyti.
O jei pradeciau gilintis ar su Petriuko karves pienu kreatina maishyt ar su Zoseles karvutes, tai tektu samdyti dar kelis zhmones ir produktu kaina sokteltu labaaaaaai stipriai, del personalo ishlaikymo.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#4471 2011-02-01 00:01

Re: Kreatinas

as kai pradejau sportuoti ir nusipirkau pirma karta craetino, tai sitas forumas dar pirmasis buvo zalios spalvos cia pries kokius 8 metus, tai vire labai rimta diskusija del creatino monohidrato, nes man rodos net nebuvo tuo metu tu visu micronaizu ir pure, tai visi norejo maksimaliai isnaudoti ta monohidrata. buvo cia toks mazylis nicku, tuo metu net nezinojom, bet pasirodo daugkartinis varzybu dalyvis ir nugaletojas, dabar berods maistas sportui dirba ir treneriauja, bet pamirsau varda ir pavarde, tai jis daugiausiai info cia geros suteikdavo. virdavo, virdavo forumas, o dabar jau biski prigeses tik nesuprantu kodel smile ai, tai priejom tada isvada, kad monohidrata geriausiai gerti ryte ant tuscio skrandzio ir su melynuju vynuogiu sultim.
prisimenu tokios skanios tos sultys buvo pradziai, bet po kazkur 1,5men kas ryto gerimo po stikline su monohidratu apsivemiau lol tai po to gerdavau su cukruotu vandeniu ar kitokiom sultim.
viska galima isnaudoti maksimaliai gerai, bet realiai tai geriau to pigaus creatino isidet 15-20gr ir nesukti sau galvos del kazkokio siek tiek geresnio isisavinimo. tikrai veikiantis visiem ir pigus produktas nykstys

Neprisijungęs

 
Mr. Dzoshas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-05-25
Žinutės: 487
Atsiliepimai: 2

#4472 2011-02-01 00:13

Re: Kreatinas

Na senokai buvo klausimas, apie gliukoze big_smile kur jos galima butu nusipirkt, labai populiarus smile kiek tiksliai ( su centais) ji kainuoja ir kurioj lentynoj, kairej ar desinej pusej labiau jos ieskot? Arba, kad ir ka daryti, jog kad ir kiek bemaisytum kreatinas neistirpsta niekaip, gal vertetu suabejot kreatino tikrumu? gal padielka kokia big_smile Is populiaresniu, kiek pamenu butu, ant pakuotes raso, jog kreatino reikia 5 gramu per diena big_smile i kelis kartus man tuos 5 gramus iskaidyt? Visi sako kad reikia gerokai daugiau to kreatino, bet tada juk 300 gramu pakuote per 3 savaites susigers, gal net greiciau hmm

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#4473 2011-02-01 00:35

Re: Kreatinas

dar populiarus klausimas "gliukozes nebuvo, nusipirkau fruktozes, ar tai tas pats?" wink

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#4474 2011-02-01 00:35

Re: Kreatinas

Mr. Dzoshas rašė:

Na senokai buvo klausimas, apie gliukoze big_smile kur jos galima butu nusipirkt, labai populiarus smile kiek tiksliai ( su centais) ji kainuoja ir kurioj lentynoj, kairej ar desinej pusej labiau jos ieskot? Arba, kad ir ka daryti, jog kad ir kiek bemaisytum kreatinas neistirpsta niekaip, gal vertetu suabejot kreatino tikrumu? gal padielka kokia big_smile Is populiaresniu, kiek pamenu butu, ant pakuotes raso, jog kreatino reikia 5 gramu per diena big_smile i kelis kartus man tuos 5 gramus iskaidyt? Visi sako kad reikia gerokai daugiau to kreatino, bet tada juk 300 gramu pakuote per 3 savaites susigers, gal net greiciau hmm

nykstysalah
dar buvo vienas veikejas net per 2 forumus sklaidesi, nes turejo 30tableciu MonoHydrato pabandymui pasiemes, galvojo menesiuka bandysis, labai nusivyle kai paishkejo kad to uzhteks tik Savaitgaliui...

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2011-02-01 00:36)

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#4475 2011-02-01 11:29

Re: Kreatinas

vartotojus reikia skatinti vartoti daugiau ar ne...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net