Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#2176 2011-01-11 22:44

Re: Svorio metimas

Rabb1T rašė:

LarisVaris rašė:

Rabb1T rašė:


oki,riešutų reiks pasiimti,bus ką kramsnoti,ar į kokią varškę isidėti smile 
O tai turėtų krist svoris taip?

Svoris kris jeigu sudeginsi daugiau kcal nei suvartosi.

stengsiuos,skaičiau kažkur kad jei dar suvartoji mažiau kalorijų nei reikia palaikyti tavo svoriui jis irgi kažkiek krenta (true/false ?)

true, bet nereikia persistengti su kcal 'nukirpimais'.

Neprisijungęs

 
Rabb1T
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2011-01-09
Žinutės: 146
Atsiliepimai: 0

#2177 2011-01-11 22:57

Re: Svorio metimas

LarisVaris rašė:

Rabb1T rašė:

LarisVaris rašė:


Svoris kris jeigu sudeginsi daugiau kcal nei suvartosi.

stengsiuos,skaičiau kažkur kad jei dar suvartoji mažiau kalorijų nei reikia palaikyti tavo svoriui jis irgi kažkiek krenta (true/false ?)

true, bet nereikia persistengti su kcal 'nukirpimais'.

Šiandien suvartojau daugiau nei turėjau (apie ~3k) ir jaučiausi tikrai sotus,energijos netrūko.
TEko skaityti,kad yra "Grikių dieta" kai visą savaitę ėdi vien grikius ir nieko daugiau (na dar vanduo ir pan.)  tai pagalvokit kas ten per rezultatai turi būt O.o

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#2178 2011-01-11 23:10

Re: Svorio metimas

Rabb1T rašė:

LarisVaris rašė:

Rabb1T rašė:


stengsiuos,skaičiau kažkur kad jei dar suvartoji mažiau kalorijų nei reikia palaikyti tavo svoriui jis irgi kažkiek krenta (true/false ?)

true, bet nereikia persistengti su kcal 'nukirpimais'.

Šiandien suvartojau daugiau nei turėjau (apie ~3k) ir jaučiausi tikrai sotus,energijos netrūko.
TEko skaityti,kad yra "Grikių dieta" kai visą savaitę ėdi vien grikius ir nieko daugiau (na dar vanduo ir pan.)  tai pagalvokit kas ten per rezultatai turi būt O.o

nieko magiško toje grikių dietoje nėra, tiesiog pats pagalvok kiek tu tų grikių suvalgytum ir pagalvok kiek tai kcal, štai tau ir dieta.. tiesiog suvalgysi nedaug kcal ir tiek..

Neprisijungęs

 
Rabb1T
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2011-01-09
Žinutės: 146
Atsiliepimai: 0

#2179 2011-01-11 23:13

Re: Svorio metimas

LarisVaris rašė:

Rabb1T rašė:

LarisVaris rašė:


true, bet nereikia persistengti su kcal 'nukirpimais'.

Šiandien suvartojau daugiau nei turėjau (apie ~3k) ir jaučiausi tikrai sotus,energijos netrūko.
TEko skaityti,kad yra "Grikių dieta" kai visą savaitę ėdi vien grikius ir nieko daugiau (na dar vanduo ir pan.)  tai pagalvokit kas ten per rezultatai turi būt O.o

nieko magiško toje grikių dietoje nėra, tiesiog pats pagalvok kiek tu tų grikių suvalgytum ir pagalvok kiek tai kcal, štai tau ir dieta.. tiesiog suvalgysi nedaug kcal ir tiek..

I know smile
Buvo žmogus kuris laikėsi,tai sakė,jog energijos trūkumas ryškus smile
Savaitės pabaigoje jau esant kokiam fiziniam spaudimui būdavo ragas smile

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#2180 2011-01-11 23:23

Re: Svorio metimas

Rabb1T rašė:

LarisVaris rašė:

Rabb1T rašė:


Šiandien suvartojau daugiau nei turėjau (apie ~3k) ir jaučiausi tikrai sotus,energijos netrūko.
TEko skaityti,kad yra "Grikių dieta" kai visą savaitę ėdi vien grikius ir nieko daugiau (na dar vanduo ir pan.)  tai pagalvokit kas ten per rezultatai turi būt O.o

nieko magiško toje grikių dietoje nėra, tiesiog pats pagalvok kiek tu tų grikių suvalgytum ir pagalvok kiek tai kcal, štai tau ir dieta.. tiesiog suvalgysi nedaug kcal ir tiek..

I know smile
Buvo žmogus kuris laikėsi,tai sakė,jog energijos trūkumas ryškus smile
Savaitės pabaigoje jau esant kokiam fiziniam spaudimui būdavo ragas smile

sakyčiau ,kad tai tiesiog alina organizmą ir tiek.

Neprisijungęs

 
Rabb1T
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2011-01-09
Žinutės: 146
Atsiliepimai: 0

#2181 2011-01-11 23:32

Re: Svorio metimas

LarisVaris rašė:

Rabb1T rašė:

LarisVaris rašė:


nieko magiško toje grikių dietoje nėra, tiesiog pats pagalvok kiek tu tų grikių suvalgytum ir pagalvok kiek tai kcal, štai tau ir dieta.. tiesiog suvalgysi nedaug kcal ir tiek..

I know smile
Buvo žmogus kuris laikėsi,tai sakė,jog energijos trūkumas ryškus smile
Savaitės pabaigoje jau esant kokiam fiziniam spaudimui būdavo ragas smile

sakyčiau ,kad tai tiesiog alina organizmą ir tiek.

Yep,ten jau nebenormalu,jos galbūt įmanoma laikytis jei nedirbi jokio fizinio darbo ir nesportuoji,keletą kg nukris

Neprisijungęs

 
fokusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-01-25
Žinutės: 306
Atsiliepimai: 0

#2182 2011-01-12 14:15

Re: Svorio metimas

Tokos visokios grikiu dietos ir pns skirtos bobelem visokiom kurios iesko kazkokio stebuklingo budo, imanoma numest ir normaliai valgant ir nebadaujant.

Neprisijungęs

 
Rabb1T
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2011-01-09
Žinutės: 146
Atsiliepimai: 0

#2183 2011-01-12 14:17

Re: Svorio metimas

fokusas rašė:

Tokos visokios grikiu dietos ir pns skirtos bobelem visokiom kurios iesko kazkokio stebuklingo budo, imanoma numest ir normaliai valgant ir nebadaujant.

Agree smile
Jau 2 dietos diena ir nejaučiu nei alkio,nieko smile

Neprisijungęs

 
gerardas123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-14
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#2184 2011-01-13 14:27

Re: Svorio metimas

sveiki, noreciau pasiterauti, kaip numesti svorio ir riebaliuku, sportuoju 2men. matosi rezultatai, kaip pilvo ramenys sutraukiu matosi pilvo raumenys, ka daryti kad neliktu to pilvo, bet tikrai nenoriu buti liesas?;} kas zino patarkite.

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#2185 2011-01-13 14:44

Re: Svorio metimas

gerardas123 rašė:

sveiki, noreciau pasiterauti, kaip numesti svorio ir riebaliuku, sportuoju 2men. matosi rezultatai, kaip pilvo ramenys sutraukiu matosi pilvo raumenys, ka daryti kad neliktu to pilvo, bet tikrai nenoriu buti liesas?;} kas zino patarkite.

Pasirinkti ,kad kristų nuo vienos vietos riebaliukas kiek žinau - neįmanoma.. Tiesiog darai kcal deficitą ir užsiemi kardio ir tirpdai lašinuką..

Neprisijungęs

 
gerardas123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-14
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#2186 2011-01-13 14:53

Re: Svorio metimas

dekis wink

Neprisijungęs

 
cias
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-01-16
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#2187 2011-01-16 21:37

Re: Svorio metimas

Sveiki, susikuriau sokia tokia dieta smile - tikslas sudeginti keleta kilogramu riebalu suryjant ko maziau raumens.
Man 15 metu, svoris 70kg, ugis 176.
Jau nuo rytojau pradesiu laikytis tokios mitybos.
1) 7h-Trys virti kiausiniai (is ju vienas trinys)+50g triju grudu koses, ar kokios kitokios koses ~300kcal
2) 11:45h- Jau cia nera didelio pasirinkimo, ka duos mokykloi tas ir sueis. Ziurejau sriuba+antras kaskur ~650 kcal iseina
3) 15-16h- 100g ryziu/makaronu/+100g vistienos krutineles 345kcal+(vistienos krutinele)
4) Cia vienodu laiku neiseis pavalgyti. Bet kaskur 18h (antradieni tik 19:45)- 150g liesos varskes+sauktelis uogienes+greifrutas/apelsinas. ~200kcal
TRENIRUOTE
5) 21h- 150g tuno ~170kcal

Isviso  1665kcal +vistienos krutinele, nezinau kiek joje yra big_smile as ja kepiau keptuveje pries tai marinaves
su prieskoniais smile galvoju 300kcal kskur bus, jei klystu pataisykit smile Tai galutinis (su mano spelionem) bus 1965kcal.
Kaip manot? Degs riebaliukai? O gal per greit kris svoris?
Jei galit kasnors pakomentuokit smile
P.s su kuo jus valgote tuna? smile Galvoju as, gal riekute duonos pridet prie jo...

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#2188 2011-01-16 22:18

Re: Svorio metimas

cias rašė:

Sveiki, susikuriau sokia tokia dieta smile - tikslas sudeginti keleta kilogramu riebalu suryjant ko maziau raumens.
Man 15 metu, svoris 70kg, ugis 176.
Jau nuo rytojau pradesiu laikytis tokios mitybos.
1) 7h-Trys virti kiausiniai (is ju vienas trinys)+50g triju grudu koses, ar kokios kitokios koses ~300kcal
2) 11:45h- Jau cia nera didelio pasirinkimo, ka duos mokykloi tas ir sueis. Ziurejau sriuba+antras kaskur ~650 kcal iseina
3) 15-16h- 100g ryziu/makaronu/+100g vistienos krutineles 345kcal+(vistienos krutinele)
4) Cia vienodu laiku neiseis pavalgyti. Bet kaskur 18h (antradieni tik 19:45)- 150g liesos varskes+sauktelis uogienes+greifrutas/apelsinas. ~200kcal
TRENIRUOTE
5) 21h- 150g tuno ~170kcal

Isviso  1665kcal +vistienos krutinele, nezinau kiek joje yra big_smile as ja kepiau keptuveje pries tai marinaves
su prieskoniais smile galvoju 300kcal kskur bus, jei klystu pataisykit smile Tai galutinis (su mano spelionem) bus 1965kcal.
Kaip manot? Degs riebaliukai? O gal per greit kris svoris?
Jei galit kasnors pakomentuokit smile
P.s su kuo jus valgote tuna? smile Galvoju as, gal riekute duonos pridet prie jo...

trini mesk lauk, riebalai!! nevalgyk nei duonos nei bulkos, pamirsk, as greitam numeciau tik baltymais, t.y. varkse(be nieko), kiausiniu baltymas, krabu lazdeles. na sako nesveika tokia dieta kaip mano, bet tikrai zvalus jauciausi, energijos pakako tik jegu labai nukrito daug, aisku raumuo sumazejo, nes pas mane nera riebalu, bet tilpt i mazesne kategorija reikejo tai raumeninio audinio numeciau. butinai gerk vitaminus+mineralus. gali L-karnitino nusipirkt pagert, ten vitaminas is aminorugsciu, bet pirmoj vietoj vistiek yra mineralai

Paskutinį kartą taisė 159159 (2011-01-16 22:19)

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#2189 2011-01-16 22:22

Re: Svorio metimas

159159 rašė:

cias rašė:

Sveiki, susikuriau sokia tokia dieta smile - tikslas sudeginti keleta kilogramu riebalu suryjant ko maziau raumens.
Man 15 metu, svoris 70kg, ugis 176.
Jau nuo rytojau pradesiu laikytis tokios mitybos.
1) 7h-Trys virti kiausiniai (is ju vienas trinys)+50g triju grudu koses, ar kokios kitokios koses ~300kcal
2) 11:45h- Jau cia nera didelio pasirinkimo, ka duos mokykloi tas ir sueis. Ziurejau sriuba+antras kaskur ~650 kcal iseina
3) 15-16h- 100g ryziu/makaronu/+100g vistienos krutineles 345kcal+(vistienos krutinele)
4) Cia vienodu laiku neiseis pavalgyti. Bet kaskur 18h (antradieni tik 19:45)- 150g liesos varskes+sauktelis uogienes+greifrutas/apelsinas. ~200kcal
TRENIRUOTE
5) 21h- 150g tuno ~170kcal

Isviso  1665kcal +vistienos krutinele, nezinau kiek joje yra big_smile as ja kepiau keptuveje pries tai marinaves
su prieskoniais smile galvoju 300kcal kskur bus, jei klystu pataisykit smile Tai galutinis (su mano spelionem) bus 1965kcal.
Kaip manot? Degs riebaliukai? O gal per greit kris svoris?
Jei galit kasnors pakomentuokit smile
P.s su kuo jus valgote tuna? smile Galvoju as, gal riekute duonos pridet prie jo...

trini mesk lauk, riebalai!! nevalgyk nei duonos nei bulkos, pamirsk, as greitam numeciau tik baltymais, t.y. varkse(be nieko), kiausiniu baltymas, krabu lazdeles. na sako nesveika tokia dieta kaip mano, bet tikrai zvalus jauciausi, energijos pakako tik jegu labai nukrito daug, aisku raumuo sumazejo, nes pas mane nera riebalu, bet tilpt i mazesne kategorija reikejo tai raumeninio audinio numeciau. butinai gerk vitaminus+mineralus. gali L-karnitino nusipirkt pagert, ten vitaminas is aminorugsciu, bet pirmoj vietoj vistiek yra mineralai

Tu čia rimtai rašai?/
Trynio nemesk lauk, valgyk vitaminai naudingi ten baltymo yra, riebalo ten vos vos vistiek nieko daugiau riebaus nevalgai.
Be bulkos ir duonos galima apseit bet jei duonos suvalgysi tikrai nieko neatsitiks
krabu lazdeles dazniausia kakutis buna

Isvis kam to karnitino 15metu gert? VItaminu uztektu


Ir su tokiu svoriu nemanau kad verta mest.
Per 2-4 metus paaugsi ir pasiskirstys tas storis po biski

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#2190 2011-01-16 22:28

Re: Svorio metimas

Bardo rašė:

159159 rašė:

cias rašė:

Sveiki, susikuriau sokia tokia dieta smile - tikslas sudeginti keleta kilogramu riebalu suryjant ko maziau raumens.
Man 15 metu, svoris 70kg, ugis 176.
Jau nuo rytojau pradesiu laikytis tokios mitybos.
1) 7h-Trys virti kiausiniai (is ju vienas trinys)+50g triju grudu koses, ar kokios kitokios koses ~300kcal
2) 11:45h- Jau cia nera didelio pasirinkimo, ka duos mokykloi tas ir sueis. Ziurejau sriuba+antras kaskur ~650 kcal iseina
3) 15-16h- 100g ryziu/makaronu/+100g vistienos krutineles 345kcal+(vistienos krutinele)
4) Cia vienodu laiku neiseis pavalgyti. Bet kaskur 18h (antradieni tik 19:45)- 150g liesos varskes+sauktelis uogienes+greifrutas/apelsinas. ~200kcal
TRENIRUOTE
5) 21h- 150g tuno ~170kcal

Isviso  1665kcal +vistienos krutinele, nezinau kiek joje yra big_smile as ja kepiau keptuveje pries tai marinaves
su prieskoniais smile galvoju 300kcal kskur bus, jei klystu pataisykit smile Tai galutinis (su mano spelionem) bus 1965kcal.
Kaip manot? Degs riebaliukai? O gal per greit kris svoris?
Jei galit kasnors pakomentuokit smile
P.s su kuo jus valgote tuna? smile Galvoju as, gal riekute duonos pridet prie jo...

trini mesk lauk, riebalai!! nevalgyk nei duonos nei bulkos, pamirsk, as greitam numeciau tik baltymais, t.y. varkse(be nieko), kiausiniu baltymas, krabu lazdeles. na sako nesveika tokia dieta kaip mano, bet tikrai zvalus jauciausi, energijos pakako tik jegu labai nukrito daug, aisku raumuo sumazejo, nes pas mane nera riebalu, bet tilpt i mazesne kategorija reikejo tai raumeninio audinio numeciau. butinai gerk vitaminus+mineralus. gali L-karnitino nusipirkt pagert, ten vitaminas is aminorugsciu, bet pirmoj vietoj vistiek yra mineralai

Tu čia rimtai rašai?/
Trynio nemesk lauk, valgyk vitaminai naudingi ten baltymo yra, riebalo ten vos vos vistiek nieko daugiau riebaus nevalgai.
Be bulkos ir duonos galima apseit bet jei duonos suvalgysi tikrai nieko neatsitiks
krabu lazdeles dazniausia kakutis buna

Isvis kam to karnitino 15metu gert? VItaminu uztektu


Ir su tokiu svoriu nemanau kad verta mest.
Per 2-4 metus paaugsi ir pasiskirstys tas storis po biski

nezinau, as tai savo organizma kaip reikiant uzblokavau, vien tik baltymais, kad pabus pora savaiciu ant baltymu tai nenumirs, o l-karnitinas cia ne koks testosteronas kad nuo 25m vartot reiketu, tai pades degint riebalus, zmogus ygys energijos, cholesteroli degins, sveikesnis bus ir t.t. ne 5 o 15m jau vistiek.

Neprisijungęs

 
cias
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-01-16
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#2191 2011-01-16 23:34

Re: Svorio metimas

Dekui kas pakomentavote smile.Siandien nuejau i vaistine ir nusipirkau vitaminu kompleksa ir zuvies tauku smile

Noreciau apsirybot be L-karnitino. Man nereikia numest svori labai greit, laiko turiu smile
Seip svoris nera tikrai didelis, bet turiu soki toki pilvuka ir noreciau ji numest ir tada rimtai kipti i mase:)

Tai kaip ten su vistienos krutinele? neutral

Beje,ar pusryciam tiktu 100g manu koses pasimainymui?

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#2192 2011-01-16 23:43

Re: Svorio metimas

as tai nesiceckinciau puse metu, per 2 savaites uzsikoduot ir nera 5-7kg big_smile

Neprisijungęs

 
cias
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-01-16
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#2193 2011-01-17 17:12

Re: Svorio metimas

Tai, kad esu skaites jei numeti svori greit jis greit ir sugrys, o to labai nenoreciau..
Manau geriausias variantas butu 3-2.5kg i menesiuka smile Kaip jus manot?

Neprisijungęs

 
Arna
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-01
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#2194 2011-01-17 17:27

Re: Svorio metimas

Turiu klausima del mitybos. I diena valgui 3-4 kartus valgau ta ka padaro mama, ir as dbr noriu Numest svirio nes labai jau storas ugis 191cm svoris 93kg ir pas mane vien lasinei tai tai noreciau suzinot koki maista patartumet valgititi man tik surasykit nes as neturiu zalio supratimo skaiciau visur bet taip ir aiskiai nebuwo parasyta nebent prazioplinau. zinau tik tiek kad kiausiniu, ryziai vaisiai darzoves ir viskas. Man tik Surasykit miasta o as pameginsiu pats susideliot ta mityba.
Ir dar keleta klausimu:
1. Kas tas kardio
2. Ar jus pavyziui pagal ta savo dietos mytibas kai pasidarot ka valgyt ir visa laika tapati valgot ?

Is anksto didelis aciu tiems kas pades.

Paskutinį kartą taisė Arna (2011-01-17 17:29)

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#2195 2011-01-17 18:06

Re: Svorio metimas

Arna rašė:

Turiu klausima del mitybos. I diena valgui 3-4 kartus valgau ta ka padaro mama, ir as dbr noriu Numest svirio nes labai jau storas ugis 191cm svoris 93kg ir pas mane vien lasinei tai tai noreciau suzinot koki maista patartumet valgititi man tik surasykit nes as neturiu zalio supratimo skaiciau visur bet taip ir aiskiai nebuwo parasyta nebent prazioplinau. zinau tik tiek kad kiausiniu, ryziai vaisiai darzoves ir viskas. Man tik Surasykit miasta o as pameginsiu pats susideliot ta mityba.
Ir dar keleta klausimu:
1. Kas tas kardio
2. Ar jus pavyziui pagal ta savo dietos mytibas kai pasidarot ka valgyt ir visa laika tapati valgot ?

Is anksto didelis aciu tiems kas pades.

Jėzau tinginį tu du menesius+ čia esi ir dar 3kg sugebėjai priaugt ir nieko nesužinojai
Viskas yra skaitykis foruma žiūrėk mitybos planu kritikas ten svoriui tinkamos mitybos yra, šitoi temoi irgi pilna atsakymų.

Neprisijungęs

 
Arna
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-01
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#2196 2011-01-17 18:12

Re: Svorio metimas

Bardo rašė:

Arna rašė:

Turiu klausima del mitybos. I diena valgui 3-4 kartus valgau ta ka padaro mama, ir as dbr noriu Numest svirio nes labai jau storas ugis 191cm svoris 93kg ir pas mane vien lasinei tai tai noreciau suzinot koki maista patartumet valgititi man tik surasykit nes as neturiu zalio supratimo skaiciau visur bet taip ir aiskiai nebuwo parasyta nebent prazioplinau. zinau tik tiek kad kiausiniu, ryziai vaisiai darzoves ir viskas. Man tik Surasykit miasta o as pameginsiu pats susideliot ta mityba.
Ir dar keleta klausimu:
1. Kas tas kardio
2. Ar jus pavyziui pagal ta savo dietos mytibas kai pasidarot ka valgyt ir visa laika tapati valgot ?

Is anksto didelis aciu tiems kas pades.

Jėzau tinginį tu du menesius+ čia esi ir dar 3kg sugebėjai priaugt ir nieko nesužinojai
Viskas yra skaitykis foruma žiūrėk mitybos planu kritikas ten svoriui tinkamos mitybos yra, šitoi temoi irgi pilna atsakymų.

pries 2 menesius registravausi o ne cia sedziu cia esu gal tik kokias 3-5 dienas  tikrai dauk skaitinejau beto as atejau i sitaforuma del kito tikslo bet db pasikeite vel.

Paskutinį kartą taisė Arna (2011-01-17 19:24)

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#2197 2011-01-17 18:28

Re: Svorio metimas

Oi tu pisliuk ka cia tada rasei http://www.kulturizmas.net/forumas/view … 28#p273528 pries du men?

Neprisijungęs

 
Arna
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-01
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#2198 2011-01-17 18:30

Re: Svorio metimas

Puma9ANX rašė:

Oi tu pisliuk ka cia tada rasei http://www.kulturizmas.net/forumas/view … 28#p273528 pries du men?

pats matai...
edit: Nu perskaiciau dar nu parasiau ten apie mityba bet ne dietine.
edit: Galit bent acakyt i 2klausima?

Paskutinį kartą taisė Arna (2011-01-17 20:22)

Neprisijungęs

 
Justas57
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-10-19
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#2199 2011-01-18 16:33

Re: Svorio metimas

sveiki,dbr as pradejau sportuoti po gan ilgos pertraukos,apie metus laiko,sportuoju su stangom,bet apaugo raumenys riebalais,yra galimybe sportuoti su tuo irklavimo simuliatorium,noriu paklaust ar jis pakankamai atstoja cardio pratimus? nes snd biski pavariau su juo tai buvau visas po prakaitu..big_smileD

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#2200 2011-01-18 20:50

Re: Svorio metimas

cias rašė:

Tai, kad esu skaites jei numeti svori greit jis greit ir sugrys, o to labai nenoreciau..
Manau geriausias variantas butu 3-2.5kg i menesiuka smile Kaip jus manot?

Aisku taip geriausiai, bet mano nuome jei zmogus svorio metimui skyre 3 men. ir nori numesti tarkim 10kg, tai bent pirma men gali tikrai bandyti numesti bent 4kg netgi iki 5kg, nes paskui apmazeja tas metimas, kuo toliau to sunkiau. Tai kaip sakiau, jei tarkim mano tikslas butu tarkim 10kg per mazdaug 3men as asmeniskai stengciausi pirma men apie 4-4,5, antra 3,5, o trecia likusius likusi svori bandyciau, o gal po tu 2 men pamatysi, kad jau mazdaug uztenka vizualu tiksla pasiekiai, o gal atvirksciai trecia men bandysi siek tiek daugiau numesti, negu kas liko iki tu 10. Zodziu eigoje dar siek tiek koreaguotis. Ir aisku, kai numeti reiktu neapleisti sporto, ir bandyti siek tiek raumenu uzsivaryti, nes kuo daugiau ju turi tuo didesnis metabolizmas ir lengviau yra nepriaugti nereikalingu lasiniu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net