Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#726 2010-06-28 10:16

Re: Kaip priaugti svorio?

Drozk nugara, kojas kad stimulas augimui butu ir valgyk kaloriju norma kasdien. Ir neversklenk cia. Arba nedavalgai arba nesportuoji is dusios.

Neprisijungęs

 
tomukasm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#727 2010-06-28 10:33

Re: Kaip priaugti svorio?

ishp3ra rašė:

Drozk nugara, kojas kad stimulas augimui butu ir valgyk kaloriju norma kasdien. Ir neversklenk cia. Arba nedavalgai arba nesportuoji is dusios.

Ne, verkslenu, nes nepagaunu kame reikalas. Cia net ne sporte esme. Teoriskai mastant, kiek as cia suvokiu visa sita reikala. Juk jei as tarkim gaunu kad ir kiek mazai, bet tarkim 2000 kcal per diena ir svoris yra vienoks ir nekintantis. Nu tai kad ir kaip begalvociau, bet pridejus NET 860 kcal teoriskai butinai turetu bent kazkiek ir augti tas svoris. Nes kitaip as nesuprantu kur tos papildomos kcal prapuola. Gerai, sportuojant jos turetu labiau eit i raumenu mase, tarkim isvis nesportuojant gal labiau i riebalu mase, bet vis tiek kazkur organizme pasilieka. O mano atveju taip gaunas, kad jos isvis iseina lauk i kanalizacijos vamzdzius.
Kad as nedavalgau, tai pripazistu, bet vis tiek, kad ir kokia mityba butu, pridejus prie jos 860 kcal mano menku supratimu, kazkokie svorio pokyciau turetu but. Juk iki to jis nemazejo, tai tiek kcal pridejus turetu tik didet. Arba as kazko dar nepagaunu. Sakau didelis mokslas cia. Kuo daugiau gilinuos, tuo daugiau nieko nesuprantu.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#728 2010-06-28 11:05

Re: Kaip priaugti svorio?

tomukasm rašė:

ishp3ra rašė:

Drozk nugara, kojas kad stimulas augimui butu ir valgyk kaloriju norma kasdien. Ir neversklenk cia. Arba nedavalgai arba nesportuoji is dusios.

Ne, verkslenu, nes nepagaunu kame reikalas. Cia net ne sporte esme. Teoriskai mastant, kiek as cia suvokiu visa sita reikala. Juk jei as tarkim gaunu kad ir kiek mazai, bet tarkim 2000 kcal per diena ir svoris yra vienoks ir nekintantis. Nu tai kad ir kaip begalvociau, bet pridejus NET 860 kcal teoriskai butinai turetu bent kazkiek ir augti tas svoris. Nes kitaip as nesuprantu kur tos papildomos kcal prapuola. Gerai, sportuojant jos turetu labiau eit i raumenu mase, tarkim isvis nesportuojant gal labiau i riebalu mase, bet vis tiek kazkur organizme pasilieka. O mano atveju taip gaunas, kad jos isvis iseina lauk i kanalizacijos vamzdzius.
Kad as nedavalgau, tai pripazistu, bet vis tiek, kad ir kokia mityba butu, pridejus prie jos 860 kcal mano menku supratimu, kazkokie svorio pokyciau turetu but. Juk iki to jis nemazejo, tai tiek kcal pridejus turetu tik didet. Arba as kazko dar nepagaunu. Sakau didelis mokslas cia. Kuo daugiau gilinuos, tuo daugiau nieko nesuprantu.

Svoris neauga reiškias valgai per mažai.
3000kcal neauga keli iki 3500 neauga keli dar ir tol kol augs

Neprisijungęs

 
tomukasm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#729 2010-06-28 11:08

Re: Kaip priaugti svorio?

Bardo rašė:

tomukasm rašė:

ishp3ra rašė:

Drozk nugara, kojas kad stimulas augimui butu ir valgyk kaloriju norma kasdien. Ir neversklenk cia. Arba nedavalgai arba nesportuoji is dusios.

Ne, verkslenu, nes nepagaunu kame reikalas. Cia net ne sporte esme. Teoriskai mastant, kiek as cia suvokiu visa sita reikala. Juk jei as tarkim gaunu kad ir kiek mazai, bet tarkim 2000 kcal per diena ir svoris yra vienoks ir nekintantis. Nu tai kad ir kaip begalvociau, bet pridejus NET 860 kcal teoriskai butinai turetu bent kazkiek ir augti tas svoris. Nes kitaip as nesuprantu kur tos papildomos kcal prapuola. Gerai, sportuojant jos turetu labiau eit i raumenu mase, tarkim isvis nesportuojant gal labiau i riebalu mase, bet vis tiek kazkur organizme pasilieka. O mano atveju taip gaunas, kad jos isvis iseina lauk i kanalizacijos vamzdzius.
Kad as nedavalgau, tai pripazistu, bet vis tiek, kad ir kokia mityba butu, pridejus prie jos 860 kcal mano menku supratimu, kazkokie svorio pokyciau turetu but. Juk iki to jis nemazejo, tai tiek kcal pridejus turetu tik didet. Arba as kazko dar nepagaunu. Sakau didelis mokslas cia. Kuo daugiau gilinuos, tuo daugiau nieko nesuprantu.

Svoris neauga reiškias valgai per mažai.
3000kcal neauga keli iki 3500 neauga keli dar ir tol kol augs

Gerai, paklausiu kitaip. Tai cia normalu, kad pakelus iskart 860 kcal vis dar neauga? Kur tada dingsta tos kcal?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#730 2010-06-28 11:20

Re: Kaip priaugti svorio?

sportuok 3 kartus savaitej o ne 2

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#731 2010-06-28 11:25

Re: Kaip priaugti svorio?

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 20:58)

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#732 2010-06-28 11:30

Re: Kaip priaugti svorio?

nori pasakyti, kad per penkis menesius sportuodamas 2k i savaite ir valgydamas 6k i diena nepriaugai nei vieno KG?
O apimtys? veidrodyje reikalai pasikeite nors kiek?

Neprisijungęs

 
tomukasm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#733 2010-06-28 11:31

Re: Kaip priaugti svorio?

lolardas rašė:

Mitybą parodyk

ne, chebra, jus nesuprantat manes... sakau, pas mane mitybos dabar normalios nera. Yra kokia yra. Bet jus man atsakykit paprastai, ar cia normalu, kad prie bet kokios prastos mitybos pridejus iskart 860 kcal po 5 men. jokio svorio pokycio nevyksta???

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#734 2010-06-28 11:38

Re: Kaip priaugti svorio?

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 20:58)

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#735 2010-06-28 11:45

Re: Kaip priaugti svorio?

tomukasm rašė:

lolardas rašė:

Mitybą parodyk

ne, chebra, jus nesuprantat manes... sakau, pas mane mitybos dabar normalios nera. Yra kokia yra. Bet jus man atsakykit paprastai, ar cia normalu, kad prie bet kokios prastos mitybos pridejus iskart 860 kcal po 5 men. jokio svorio pokycio nevyksta???

Tai gal tu isivaizduoji tuos savo 860.
Jei ten susiskaiciavai kad isleidi 2000 tai galiu pasakyt jog ten skaiciai gali skirtis labai dauk
Internetiniai calculiatoriai visi yra ypac netikslus
Parasyk tada is ko surenki tas visas kalorijas, pvz ka valgiai vakar

P.s. Normalu visiskai gali but, gal tavo palaikymas kainuoja dar tuos papildomai 860

Paskutinį kartą taisė Bardo (2010-06-28 11:46)

Neprisijungęs

 
tomukasm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#736 2010-06-28 12:42

Re: Kaip priaugti svorio?

vilain rašė:

nori pasakyti, kad per penkis menesius sportuodamas 2k i savaite ir valgydamas 6k i diena nepriaugai nei vieno KG?
O apimtys? veidrodyje reikalai pasikeite nors kiek?

Butent mazdaug ta ir noriu pasakyt. Tik dar pabrezdamas, kad tie 4 kartai nekokie, o kiti 2 po 430 kcal, kurie gauti ne is kazkokio cukraus, o is geru angliu ir baltymu. Veidrodyje reikalai siek tiek pagerejo. Bet svarstykles vietoj uzstrigusios... Ir bandau issiaiskint kodel.

Neprisijungęs

 
tomukasm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#737 2010-06-28 12:43

Re: Kaip priaugti svorio?

lolardas rašė:

Tai čia pats truputį nesupranti ;D Jei mityba iš 1000kcal tai ką tau padės tas 860kcal? lol

na gal ir nesuprantu, todel ir bandau issiaiskint. Na tarkim gerai, pas mane mityba susideda is 1000 kcal. Tarkim tada manau, kad organizmui tiek uztenka, nes visos funkcijos veikia gerai, svoris nekrenta. Tai kodel blyn per tuos 5 men pridejus prie tu menku 1K kcal dar beveik tiek pat kiekviena diena svoris ir toliau nekinta??

Neprisijungęs

 
tomukasm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#738 2010-06-28 12:45

Re: Kaip priaugti svorio?

Bardo rašė:

tomukasm rašė:

lolardas rašė:

Mitybą parodyk

ne, chebra, jus nesuprantat manes... sakau, pas mane mitybos dabar normalios nera. Yra kokia yra. Bet jus man atsakykit paprastai, ar cia normalu, kad prie bet kokios prastos mitybos pridejus iskart 860 kcal po 5 men. jokio svorio pokycio nevyksta???

Tai gal tu isivaizduoji tuos savo 860.
Jei ten susiskaiciavai kad isleidi 2000 tai galiu pasakyt jog ten skaiciai gali skirtis labai dauk
Internetiniai calculiatoriai visi yra ypac netikslus
Parasyk tada is ko surenki tas visas kalorijas, pvz ka valgiai vakar

P.s. Normalu visiskai gali but, gal tavo palaikymas kainuoja dar tuos papildomai 860

na tu 860 tikrai neisivaizduoju, nes tai susideda is normalaus pieno, normaliu avizu ir normalaus proteino. Viso sito pasiskaiciuot energetine verte tikrai nesudetinga ir ta dar suprantu.
Kaip mano palaikymas gali kanuot tuos 860, jei ir be ju organizmas veike gerai ir svoris nekito? Tai ka, duodi dar organizmui papildomai "angliu" ir tas toliau naudoja jas savo palaikymui? Kur ta riba tada kada jis prades augint kazka ant saves tuomet? ta bandau issiaiskint. ar cia mano organizmas isvis nepasisavina ir ismeta lauk viska, ar velniai zino kam tas papildomas 860 kcal sunaudoja.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#739 2010-06-28 12:47

Re: Kaip priaugti svorio?

tomukasm rašė:

Bardo rašė:

tomukasm rašė:


ne, chebra, jus nesuprantat manes... sakau, pas mane mitybos dabar normalios nera. Yra kokia yra. Bet jus man atsakykit paprastai, ar cia normalu, kad prie bet kokios prastos mitybos pridejus iskart 860 kcal po 5 men. jokio svorio pokycio nevyksta???

Tai gal tu isivaizduoji tuos savo 860.
Jei ten susiskaiciavai kad isleidi 2000 tai galiu pasakyt jog ten skaiciai gali skirtis labai dauk
Internetiniai calculiatoriai visi yra ypac netikslus
Parasyk tada is ko surenki tas visas kalorijas, pvz ka valgiai vakar

P.s. Normalu visiskai gali but, gal tavo palaikymas kainuoja dar tuos papildomai 860

na tu 860 tikrai neisivaizduoju, nes tai susideda is normalaus pieno, normaliu avizu ir normalaus proteino. Viso sito pasiskaiciuot energetine verte tikrai nesudetinga ir ta dar suprantu.
Kaip mano palaikymas gali kanuot tuos 860, jei ir be ju organizmas veike gerai ir svoris nekito? Tai ka, duodi dar organizmui papildomai "angliu" ir tas toliau naudoja jas savo palaikymui? Kur ta riba tada kada jis prades augint kazka ant saves tuomet? ta bandau issiaiskint. ar cia mano organizmas isvis nepasisavina ir ismeta lauk viska, ar velniai zino kam tas papildomas 860 kcal sunaudoja.

Visas kalorijas pasisavina.
Tai kiek tu ten dar valgai be tu 860?
2000?
2860 Reiškia tiek maždauk išnaudoji, aktyvus gal esi labai pakelk iki 3500 ir ziurek kas bus

Neprisijungęs

 
tomukasm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#740 2010-06-30 12:53

Re: Kaip priaugti svorio?

Bardo rašė:

tomukasm rašė:

Bardo rašė:

Tai gal tu isivaizduoji tuos savo 860.
Jei ten susiskaiciavai kad isleidi 2000 tai galiu pasakyt jog ten skaiciai gali skirtis labai dauk
Internetiniai calculiatoriai visi yra ypac netikslus
Parasyk tada is ko surenki tas visas kalorijas, pvz ka valgiai vakar

P.s. Normalu visiskai gali but, gal tavo palaikymas kainuoja dar tuos papildomai 860

na tu 860 tikrai neisivaizduoju, nes tai susideda is normalaus pieno, normaliu avizu ir normalaus proteino. Viso sito pasiskaiciuot energetine verte tikrai nesudetinga ir ta dar suprantu.
Kaip mano palaikymas gali kanuot tuos 860, jei ir be ju organizmas veike gerai ir svoris nekito? Tai ka, duodi dar organizmui papildomai "angliu" ir tas toliau naudoja jas savo palaikymui? Kur ta riba tada kada jis prades augint kazka ant saves tuomet? ta bandau issiaiskint. ar cia mano organizmas isvis nepasisavina ir ismeta lauk viska, ar velniai zino kam tas papildomas 860 kcal sunaudoja.

Visas kalorijas pasisavina.
Tai kiek tu ten dar valgai be tu 860?
2000?
2860 Reiškia tiek maždauk išnaudoji, aktyvus gal esi labai pakelk iki 3500 ir ziurek kas bus

Tai gerai, jei as dabar isnaudoju 2860 ir stoviu vietoj, tai kiek isnaudodavau anksciau kai tarkim valgydavau 2000? Tada irgi tik tiek uzteko, nes ,pasikartosiu, tuo metu svoris nekrito. Taip iseina, kad iki tam tikros ribos organizmas kiek duodi tiek ir pasiima tu kcal bei visas sunaudoja palaikymui, o jau tik virsijus tam tikra riba X (speju tas X kiekvienu atveju individualus) pradeda i mase kaupt. Na aiskeja tik tas, kad nieko cia tos 860 kcal nepades, reikia tvarkytis mityba. Bet su tais valgymais pas mane vel gi problemos. Man jau dabar sunkiai belenda maistas + dar tie 2 kokteiliai, apetito kazkaip neturiu, varskes visai nemegstu. Visada vos ne toks sunkus jauciuosi, privalges. Kokteilius galeciau gert, bet dazniau nei 2 kartus per diena jau kazkaip nesinori. Gal kas zinot kas gerina apetita? Kiek zinau turetu gerint vitaminas C, dar lyg kazkur girdejau kad alaus mieles, bet man tas nelabai padeda. Bandziau ir citrinos skiltele pries valgyma kramsnot, bet ilgai netveriau smile Beje dekui uz atsakymus, vis kazkas liko galvoj

Paskutinį kartą taisė tomukasm (2010-06-30 12:58)

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#741 2010-06-30 13:44

Re: Kaip priaugti svorio?

tomukasm rašė:

Tai gerai, jei as dabar isnaudoju 2860 ir stoviu vietoj, tai kiek isnaudodavau anksciau kai tarkim valgydavau 2000? Tada irgi tik tiek uzteko, nes ,pasikartosiu, tuo metu svoris nekrito. Taip iseina, kad iki tam tikros ribos organizmas kiek duodi tiek ir pasiima tu kcal bei visas sunaudoja palaikymui, o jau tik virsijus tam tikra riba X (speju tas X kiekvienu atveju individualus) pradeda i mase kaupt. Na aiskeja tik tas, kad nieko cia tos 860 kcal nepades, reikia tvarkytis mityba. Bet su tais valgymais pas mane vel gi problemos. Man jau dabar sunkiai belenda maistas + dar tie 2 kokteiliai, apetito kazkaip neturiu, varskes visai nemegstu. Visada vos ne toks sunkus jauciuosi, privalges. Kokteilius galeciau gert, bet dazniau nei 2 kartus per diena jau kazkaip nesinori. Gal kas zinot kas gerina apetita? Kiek zinau turetu gerint vitaminas C, dar lyg kazkur girdejau kad alaus mieles, bet man tas nelabai padeda. Bandziau ir citrinos skiltele pries valgyma kramsnot, bet ilgai netveriau smile Beje dekui uz atsakymus, vis kazkas liko galvoj

Nežinau kur tavo tos kalorijos dingsta, gal kokį kirminą pasigavai.
Jei svoris neauga reiškia valgai per mažai, kitiap nebūna.
O dėl maisto tai reikia susiimt ir suvalgyt, o ne skūstis kad sunkiai sulenda. Nori progreso darai viską kas įmanoma.
Vitaminas C alaus mielės bent jau man apetito nepadidino.
Pastebėjau kad po pasivaikščiojimo su šunim apetitas visada padidėja big_smile

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#742 2010-07-06 12:06

Re: Kaip priaugti svorio?

arunas30 rašė:

SVEIKI noreciau senbuviu paklaust ,man 30 met ugis 177 cm svoris 68 kg savaite vartoju proteine nr 1 ir tri kreatine malate anksciau nieko nevartojau sportuoju namuose noreciau sverti apie 75 kg. kaip pasiekti greiciau rezultato mano medzegu apikaita greita. aciu

Vadinasi daugiau reikia valgyti

Neprisijungęs

 
theBob
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-07-13
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#743 2010-07-16 20:09

Re: Kaip priaugti svorio?

Noriu užsiaugint raumenų masės. Man 17, ūgis 190, svoris 75kg. Prisiskaičiau kad norint priaugt svorio reikia daug ir dažnai valgyt, tai noriu paklaust ar visi tie 5-6 valgymai per dieną turi būt rimti? ar 3-4 užvalgai iš dūšios t.y. normalų maistą, o kitus kartus ten varšę, košę ar dar kąnors užtenka?. Ir dar aš esu pakankamai sunkiai priaugantis svorio tai man kokių papildų kad geriau įsisavintų reiktų, ar tiesiog didint porcijų didį tol kol pramuš ?

Neprisijungęs

 
robocop
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-13
Žinutės: 306
Atsiliepimai: 3

#744 2010-07-16 20:18

Re: Kaip priaugti svorio?

theBob rašė:

Noriu užsiaugint raumenų masės. Man 17, ūgis 190, svoris 75kg. Prisiskaičiau kad norint priaugt svorio reikia daug ir dažnai valgyt, tai noriu paklaust ar visi tie 5-6 valgymai per dieną turi būt rimti? ar 3-4 užvalgai iš dūšios t.y. normalų maistą, o kitus kartus ten varšę, košę ar dar kąnors užtenka?. Ir dar aš esu pakankamai sunkiai priaugantis svorio tai man kokių papildų kad geriau įsisavintų reiktų, ar tiesiog didint porcijų didį tol kol pramuš ?

Nu ** kaip tau atrodo iskur atsiranda svoris? Proteino isgerus? Jei nekisi i save tai ir nepriaugsi.
Paprasciausiai skaiciuok kalorijas.
Pagal skaiciuokle su sunkiu fiziniu kruviu tau reikia 4000 kcal. Valgyk, kada tik nori ir kiek nori, bet kad surinktum 4k kcal ir tada augsi, jei ne dek +500kcal ir viskas. Ir taip tie 6 valgymai turi but rimti, nes norint surinkt tiek kcal gali prireikt ir visu 8 valgymu, nzn bet pvz man netelpa daug i skrandi...
Dar patariu susidaryk mazdaug mityba, kuri turetu rekiama kcal skaiciu ir valgyk. Sverkis, skaiciuok. Taip bus lengviau.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#745 2010-07-16 20:44

Re: Kaip priaugti svorio?

robocop rašė:

theBob rašė:

Noriu užsiaugint raumenų masės. Man 17, ūgis 190, svoris 75kg. Prisiskaičiau kad norint priaugt svorio reikia daug ir dažnai valgyt, tai noriu paklaust ar visi tie 5-6 valgymai per dieną turi būt rimti? ar 3-4 užvalgai iš dūšios t.y. normalų maistą, o kitus kartus ten varšę, košę ar dar kąnors užtenka?. Ir dar aš esu pakankamai sunkiai priaugantis svorio tai man kokių papildų kad geriau įsisavintų reiktų, ar tiesiog didint porcijų didį tol kol pramuš ?

Nu ** kaip tau atrodo iskur atsiranda svoris? Proteino isgerus? Jei nekisi i save tai ir nepriaugsi.
Paprasciausiai skaiciuok kalorijas.
Pagal skaiciuokle su sunkiu fiziniu kruviu tau reikia 4000 kcal. Valgyk, kada tik nori ir kiek nori, bet kad surinktum 4k kcal ir tada augsi, jei ne dek +500kcal ir viskas. Ir taip tie 6 valgymai turi but rimti, nes norint surinkt tiek kcal gali prireikt ir visu 8 valgymu, nzn bet pvz man netelpa daug i skrandi...
Dar patariu susidaryk mazdaug mityba, kuri turetu rekiama kcal skaiciu ir valgyk. Sverkis, skaiciuok. Taip bus lengviau.

4000 jau labai dauk. Tegu pradžioi 3k pabando ir po truputį kelia.
Mitybos planelį susidaryk pirmiausia. Bent 1,5gr baltymo vienam kg 2-4g anglių ~50--100gr riebalo išviso. Pavyzdžių mitybos gali rast forume.

Neprisijungęs

 
theBob
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-07-13
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#746 2010-07-16 20:57

Re: Kaip priaugti svorio?

Na pabandysiu, pasižiūrėsiu kiek dabar suvalgau tų kalorijų ir tada bus matyt kiek tas porcijas didint. Ačiū už info.

Neprisijungęs

 
Gimine
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-19
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 10

#747 2010-07-16 21:02

Re: Kaip priaugti svorio?

robocop rašė:

theBob rašė:

Noriu užsiaugint raumenų masės. Man 17, ūgis 190, svoris 75kg. Prisiskaičiau kad norint priaugt svorio reikia daug ir dažnai valgyt, tai noriu paklaust ar visi tie 5-6 valgymai per dieną turi būt rimti? ar 3-4 užvalgai iš dūšios t.y. normalų maistą, o kitus kartus ten varšę, košę ar dar kąnors užtenka?. Ir dar aš esu pakankamai sunkiai priaugantis svorio tai man kokių papildų kad geriau įsisavintų reiktų, ar tiesiog didint porcijų didį tol kol pramuš ?

Nu ** kaip tau atrodo iskur atsiranda svoris? Proteino isgerus? Jei nekisi i save tai ir nepriaugsi.
Paprasciausiai skaiciuok kalorijas.
Pagal skaiciuokle su sunkiu fiziniu kruviu tau reikia 4000 kcal. Valgyk, kada tik nori ir kiek nori, bet kad surinktum 4k kcal ir tada augsi, jei ne dek +500kcal ir viskas. Ir taip tie 6 valgymai turi but rimti, nes norint surinkt tiek kcal gali prireikt ir visu 8 valgymu, nzn bet pvz man netelpa daug i skrandi...
Dar patariu susidaryk mazdaug mityba, kuri turetu rekiama kcal skaiciu ir valgyk. Sverkis, skaiciuok. Taip bus lengviau.

Is kur tu istraukei "sunkus fizinis kruvis"? Ar cia jei kasdien po valanda pakilnoji stanga - tai jau sunkus fizinis kruvis? As maniau, kad visa diena (nu bent 8 val) reikia kastuvu griovius kasti, kad butu galima uzskaityti sunku fizini.

Neprisijungęs

 
robocop
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-13
Žinutės: 306
Atsiliepimai: 3

#748 2010-07-16 21:47

Re: Kaip priaugti svorio?

Gimine rašė:

robocop rašė:

theBob rašė:

Noriu užsiaugint raumenų masės. Man 17, ūgis 190, svoris 75kg. Prisiskaičiau kad norint priaugt svorio reikia daug ir dažnai valgyt, tai noriu paklaust ar visi tie 5-6 valgymai per dieną turi būt rimti? ar 3-4 užvalgai iš dūšios t.y. normalų maistą, o kitus kartus ten varšę, košę ar dar kąnors užtenka?. Ir dar aš esu pakankamai sunkiai priaugantis svorio tai man kokių papildų kad geriau įsisavintų reiktų, ar tiesiog didint porcijų didį tol kol pramuš ?

Nu ** kaip tau atrodo iskur atsiranda svoris? Proteino isgerus? Jei nekisi i save tai ir nepriaugsi.
Paprasciausiai skaiciuok kalorijas.
Pagal skaiciuokle su sunkiu fiziniu kruviu tau reikia 4000 kcal. Valgyk, kada tik nori ir kiek nori, bet kad surinktum 4k kcal ir tada augsi, jei ne dek +500kcal ir viskas. Ir taip tie 6 valgymai turi but rimti, nes norint surinkt tiek kcal gali prireikt ir visu 8 valgymu, nzn bet pvz man netelpa daug i skrandi...
Dar patariu susidaryk mazdaug mityba, kuri turetu rekiama kcal skaiciu ir valgyk. Sverkis, skaiciuok. Taip bus lengviau.

Is kur tu istraukei "sunkus fizinis kruvis"? Ar cia jei kasdien po valanda pakilnoji stanga - tai jau sunkus fizinis kruvis? As maniau, kad visa diena (nu bent 8 val) reikia kastuvu griovius kasti, kad butu galima uzskaityti sunku fizini.

Cia pagal kaloriju skaiciuokle is kalorijos.lt ar kaip ten...smile

Neprisijungęs

 
October19
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-27
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#749 2010-08-01 13:32

Re: Kaip priaugti svorio?

Sveiki. Atleiskit už galbūt kvailą klausimą, bet nesurandu niekaip kiek sveria vienas kiaušinis (keptas)? Noriu suskaičiuoti kiek kalorijų gaunų per dieną, kiaušinių suvalgau per dieną 5-8.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#750 2010-08-01 14:07

Re: Kaip priaugti svorio?

October19 rašė:

Sveiki. Atleiskit už galbūt kvailą klausimą, bet nesurandu niekaip kiek sveria vienas kiaušinis (keptas)? Noriu suskaičiuoti kiek kalorijų gaunų per dieną, kiaušinių suvalgau per dieną 5-8.

Niekas kepto nesikaičiuoja, tik žalius.
Ant pakuotes būna svoriai parašyti. nuo 50-70gr

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net