Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Arduus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-16
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1 2008-03-16 21:35

Svaigsta galva....

Sveiki,

esu naujokas, neseniai pradejau lankyt sporto kluba, kartais pakilnojus svorius, pradeda svaigt galva ir drebint visa kuna.... po to net turiu iseiti is sporto kluba nes jauciuos tragiskai blogai, gal kas zinot kas per velnias yra man. Man 25 metai, 184cm, 105kg.
Aciu.

Neprisijungęs

 
Tomcikas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kavarskas
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 136
Atsiliepimai: 0

#2 2008-03-16 22:58

Re: Svaigsta galva....

Gal sustabdai kvėpavimą keldamas? Pirmiausia reiktų išmokti taisyklingai kvėpuoti, bet jei tai nepadeda tai gali būti sveikatos problemos...

Neprisijungęs

 
TeneX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-02-04
Žinutės: 910
Atsiliepimai: 0

#3 2008-03-16 23:31

Re: Svaigsta galva....

Man taip neseniai buvo darant mirties trauką... Tikrai nemalonus jausmas, labai silpna pasidaro.
Padariau išvadą, kad tiesiog netaisyklingai kvėpavau : )

Neprisijungęs

 
Arduus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-16
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4 2008-03-16 23:51

Re: Svaigsta galva....

Lygtai kvepuoju normaliai............

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#5 2008-03-17 08:03

Re: Svaigsta galva....

Arduus rašė:

Lygtai kvepuoju normaliai............

jei viska normaliai darai tai gal sirdis nelaiko - virssvorio turi, ir jei dabar tik pradejai sportuot tai nepajegia palaikyt kruvio. bandyk lengvus pratimus , daugiau kardio pratimu (begimo, plaukimo) kad sirdi sustiprint. ir nedasivaryk iki to kad silpna pasidaro, esi pradedantis tai ner ko plesytis salej, varyk 50 proc. savo pajegumo, paskui su laiku didinsi apkrovima.

Neprisijungęs

 
Arduus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-16
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#6 2008-03-17 22:43

Re: Svaigsta galva....

Aciu visiems kurie bande padet su mano problema smile
sian visdelto isaiskinau kame reikalas,  vis del to neteisingai kvepavau, atvirksciai nei reikejo.... sian viskas ok buvo.
Dar karta Aciu

Neprisijungęs

 
effect
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-06-27
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#7 2008-06-29 13:01

Re: Svaigsta galva....

man svaigsta galva po treniruotes , ikalu stikline vandens ir viskas praeina nykstys

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net