Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Sankai
Atkaklus dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-10-19
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#301 2013-10-23 00:01

Re: Merginoms dėl papildų

o tai cia kokiu principu degina? nes kaip ir matau cia tik gera doze kofeino in niacino kurio efecta galiu apibudint tik kaip labai nepadoriai nemalonu, kuris ilgainiui igrysta. Man apskritai idomu, kaip tie burneriai veikia ir ar veikia, ar jie labiau saviapgaulei?

Paskutinį kartą taisė Sankai (2013-10-23 00:04)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#302 2013-10-23 02:35

Re: Merginoms dėl papildų

Sankai rašė:

o tai cia kokiu principu degina? nes kaip ir matau cia tik gera doze kofeino in niacino kurio efecta galiu apibudint tik kaip labai nepadoriai nemalonu, kuris ilgainiui igrysta. Man apskritai idomu, kaip tie burneriai veikia ir ar veikia, ar jie labiau saviapgaulei?

vienintelis-karnitinas,daugiau tai jau kaip minejai wink

Neprisijungęs

 
mnadarinka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#303 2014-01-05 21:53

Re: Merginoms dėl papildų

esu isbandzius visus sexy freak papildus ir tikrai ne vien rozine spalva ju privalumas. Baltymu gera sudetis, 1 porcijoj 38 g baltymo . Burneri reikejo gert 2 kartus per diena, tai treniruociu metu jauciau didesne energija nei iprastai. Derinant mityba, sporta ir sexy freak burneri pasiekiau tikrai geru rezultatu smile

Neprisijungęs

 
Gourmandises
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-11
Žinutės: 1651
Atsiliepimai: 7

#304 2014-01-05 22:05

Re: Merginoms dėl papildų

mnadarinka rašė:

esu isbandzius visus sexy freak papildus ir tikrai ne vien rozine spalva ju privalumas. Baltymu gera sudetis, 1 porcijoj 38 g baltymo . Burneri reikejo gert 2 kartus per diena, tai treniruociu metu jauciau didesne energija nei iprastai. Derinant mityba, sporta ir sexy freak burneri pasiekiau tikrai geru rezultatu smile

parodyk kokiu

Neprisijungęs

 
mnadarinka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#305 2014-01-10 14:04

Re: Merginoms dėl papildų

Naudojau sexy freak riebalų degintoją gėriau 2 k per dieną, derinau mitybą, sportavau 3 k per savaitę. Man jei ir energijos šiek tiek suteikia, ir ištvermės.
Tada jau 2 mėnesį geriu vitaminus Ultra Sexy, nes girdėjau, kad poveikis šiaip bet kurių vitaminų pasimato po 3 mėn vartojimo.
Ir baltymus sexy sculpt, kadangi jų sudėtis man labai patiko.

Paskutinį kartą taisė mnadarinka (2014-01-10 15:44)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#306 2014-01-10 14:09

Re: Merginoms dėl papildų

mnadarinka rašė:

Naudojau šitus: http://www.girlsfitness.lt/riebalu-degi … eapon-sfsw (gėriau 2 k per dieną, derinau mitybą, sportavau 3 k per savaitę. Man jei ir energijos šiek tiek suteikia, ir ištvermės.
Tada jau 2 mėnesį geriu vitaminus Ultra Sexy, nes girdėjau, kad poveikis šiaip bet kurių vitaminų pasimato po 3 mėn vartojimo.
Ir baltymus sexy sculpt, kadangi jų sudėtis man labai patiko.

Ir kaip gi tas poveikis pasimato? big_smile

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#307 2014-01-10 14:42

Re: Merginoms dėl papildų

Reklamuoja ji.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#308 2014-01-10 14:55

Re: Merginoms dėl papildų

Volframas rašė:

mnadarinka rašė:

Naudojau šitus: http://www.girlsfitness.lt/riebalu-degi … eapon-sfsw (gėriau 2 k per dieną, derinau mitybą, sportavau 3 k per savaitę. Man jei ir energijos šiek tiek suteikia, ir ištvermės.
Tada jau 2 mėnesį geriu vitaminus Ultra Sexy, nes girdėjau, kad poveikis šiaip bet kurių vitaminų pasimato po 3 mėn vartojimo.
Ir baltymus sexy sculpt, kadangi jų sudėtis man labai patiko.

Ir kaip gi tas poveikis pasimato? big_smile

Myzalo spalva pasikeicia big_smile

Neprisijungęs

 
mnadarinka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#309 2014-01-10 15:11

Re: Merginoms dėl papildų

visus vitaminus ir mineralus rekomenduojama gert ne vieną mėnesį. smile tas pats magnis,kalcis nemanau ,kad po savaitės labai jau naudos duos smile ką aš reklamuoju?sexy freak? ;DD  juk nerašau, kad po mėnesio paėmiau ir gulint ant sofos kemšant kebabus numečiau 10 kg smile) numečiau 3 kg bet ir ne dėl "stebuklingų papildų", o derinant mityba ir sportuojant, tad nereik čia replikų smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#310 2014-01-10 15:19

Re: Merginoms dėl papildų

Reklama

Neprisijungęs

 
mnadarinka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#311 2014-01-10 15:41

Re: Merginoms dėl papildų

kurioj vietoj reklamą matot? kad surašiau pavadinimais? ar pagrindžiau, KODĖL aš būtent juos pirkau.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#312 2014-01-10 15:43

Re: Merginoms dėl papildų

mnadarinka rašė:

kurioj vietoj reklamą matot? kad surašiau pavadinimais? ar pagrindžiau, KODĖL aš būtent juos pirkau.

Tavo pagrindimai tiesiog labai idiotiski, panasus i tus telemarketinge. Galetum Cosmodiska reklamuot arba daktaro Levino magnetines juosteles, o dabar svaistai laika su kazkokiais papildais...

Neprisijungęs

 
mnadarinka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#313 2014-01-10 15:51

Re: Merginoms dėl papildų

o kaip kitaip paaiškint, kad man patiko riebalų degintojas? Turėjau daugiau jėgų sportuot, numečiau šiek tiek svorio ir neteigiau, kad ten tų papildų dėka. Tiesiog parašiau,kad derinau mitybą, sportą, degintoją ir man patiko rezultatas. Gal  tokio pat efekto būčiau pasiekus ir su bet kuriuo kitu riebalų degintojų, nežinau , nes bandžiau tik ,3 firmų produkciją.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#314 2014-01-10 16:28

Re: Merginoms dėl papildų

Faktas tas kad temoj parasei 2 zinutes ir abi apie tuos pacius sexy produktus. Tai kaip kitaip galvot? Daugiau nieko cia nenori pasakyt forume, tik kad su sexy papildais sexy mergike patapai? smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#315 2014-01-10 16:32

Re: Merginoms dėl papildų

bandei triju rusiu produkcija,bet surasei tik vienos ir tos pacios firmos,,sexy" produktus?nu man sita firma nezinoma,o ir siaip reklama sviecia,nes pirma zinute forume ir iskart apie papilda nuomone.

Neprisijungęs

 
Eko
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-02
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#316 2014-01-10 16:49

Re: Merginoms dėl papildų

Sexy :DDDDDDDD

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#317 2014-01-10 17:12

Re: Merginoms dėl papildų

Volframas rašė:

mnadarinka rašė:

kurioj vietoj reklamą matot? kad surašiau pavadinimais? ar pagrindžiau, KODĖL aš būtent juos pirkau.

Tavo pagrindimai tiesiog labai idiotiski, panasus i tus telemarketinge. Galetum Cosmodiska reklamuot arba daktaro Levino magnetines juosteles, o dabar svaistai laika su kazkokiais papildais...

Aš kosmodiską vietoj diržo naudoju, kai pritūpimus darau, ir juosteles ant kelių užsidedu, kad nesuvaryčiau kelių. Ir viskas veikia, čia tau ne koks fuflo. Nei nugara skauda, nei keliai. big_smile Rekomenduoju

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#318 2014-01-10 17:13

Re: Merginoms dėl papildų

Neprivalges rašė:

Volframas rašė:

mnadarinka rašė:

kurioj vietoj reklamą matot? kad surašiau pavadinimais? ar pagrindžiau, KODĖL aš būtent juos pirkau.

Tavo pagrindimai tiesiog labai idiotiski, panasus i tus telemarketinge. Galetum Cosmodiska reklamuot arba daktaro Levino magnetines juosteles, o dabar svaistai laika su kazkokiais papildais...

Aš kosmodiską vietoj diržo naudoju, kai pritūpimus darau, ir juosteles ant kelių užsidedu, kad nesuvaryčiau kelių. Ir viskas veikia, čia tau ne koks fuflo. Nei nugara skauda, nei keliai. big_smile Rekomenduoju

tuos dar ant riesu magnetinius naudok chujnius, prie spaudimo +10 daded

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#319 2014-01-10 17:15

Re: Merginoms dėl papildų

reKLAMA

Neprisijungęs

 
mnadarinka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#320 2014-01-10 17:50

Re: Merginoms dėl papildų

tai bandžiau dar all stars, powe fit nutrition, mr big produkciją, bet apie ją kadangi nebuvo nieko kalbama nieko ir nerašiau. Paklausė nuomonės panelė apie sexy freak būtent papildus tai ir pakomentavau. o 3 pavadinimai buvo paminėti kadangi pirkau iš karto visą liniją ,visus jų gaminamus produktus smile reklama ,kad paminėjau pavadinimus? ar aš kaip nors skatinau panas pirkti nors viename poste? ar gyriau kaip nors, kad geriausi papildai, pirkit ir būsit kaip Sandra Syčiova? jei jums lengviau nuo to,kad čia reklama, tai tebūnie čia reklama;D

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#321 2014-01-10 17:50

Re: Merginoms dėl papildų

Pelesis rašė:

Neprivalges rašė:

Volframas rašė:


Tavo pagrindimai tiesiog labai idiotiski, panasus i tus telemarketinge. Galetum Cosmodiska reklamuot arba daktaro Levino magnetines juosteles, o dabar svaistai laika su kazkokiais papildais...

Aš kosmodiską vietoj diržo naudoju, kai pritūpimus darau, ir juosteles ant kelių užsidedu, kad nesuvaryčiau kelių. Ir viskas veikia, čia tau ne koks fuflo. Nei nugara skauda, nei keliai. big_smile Rekomenduoju

tuos dar ant riesu magnetinius naudok chujnius, prie spaudimo +10 daded

lol
bet dar ir dormeo ciuzini reiketu po apacia pasiklot big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#322 2014-01-10 17:52

Re: Merginoms dėl papildų

giedriuvz rašė:

Pelesis rašė:

Neprivalges rašė:


Aš kosmodiską vietoj diržo naudoju, kai pritūpimus darau, ir juosteles ant kelių užsidedu, kad nesuvaryčiau kelių. Ir viskas veikia, čia tau ne koks fuflo. Nei nugara skauda, nei keliai. big_smile Rekomenduoju

tuos dar ant riesu magnetinius naudok chujnius, prie spaudimo +10 daded

lol
bet dar ir dormeo ciuzini reiketu po apacia pasiklot big_smile

ne, jei sportuot tai ciuzinuka reik naudot, o kai miegi jau ciuzini kad geriau raumenai augtu kol miegi...

Neprisijungęs

 
mnadarinka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#323 2014-01-10 17:53

Re: Merginoms dėl papildų

samas rašė:

Faktas tas kad temoj parasei 2 zinutes ir abi apie tuos pacius sexy produktus. Tai kaip kitaip galvot? Daugiau nieko cia nenori pasakyt forume, tik kad su sexy papildais sexy mergike patapai? smile

palauk,o kurioj vietoj sakiau, kad su tais papildais sexy tapau? ;D pasisakiau toje temoje, kurioje turėjau ką pasakyti.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#324 2014-01-10 17:53

Re: Merginoms dėl papildų

mnadarinka rašė:

samas rašė:

Faktas tas kad temoj parasei 2 zinutes ir abi apie tuos pacius sexy produktus. Tai kaip kitaip galvot? Daugiau nieko cia nenori pasakyt forume, tik kad su sexy papildais sexy mergike patapai? smile

palauk,o kurioj vietoj sakiau, kad su tais papildais sexy tapau? ;D pasisakiau toje temoje, kurioje turėjau ką pasakyti.

krc foto idek pries ir po i bus aisku sexy tie vitaminai ar ne big_smile

Neprisijungęs

 
mnadarinka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#325 2014-01-10 17:56

Re: Merginoms dėl papildų

nemanau kad vitaminai ar kažkokie vitaminai padaro sexy ;D

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net