Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kibernetinis2
Išmestas
Registravosi: 2013-08-16
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#1 2013-09-18 23:12

Ryskinimas

Manau labai aktuali tema 90% sportuojanciu.

Ka chebryte rekomenduoja taukui nusvilint, dieta manu visi zino, bet asmeniskai as nerandu prejimo prie savo organizmo. Jei dziovinuos viskas kranta vienodai ir organizmas issaugo proporcijas. Be chemijos praradau vilti.

Saviame suprantama, kad kuo mazesnis pasalinis butu.


Aciu uz protingus patarimus.

Neprisijungęs

 
pile
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-07-09
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 1

#2 2013-09-18 23:33

Re: Ryskinimas

nebutina atskiros temos kurt:) bet kaip sakai nerandi priejimo prie savo organizmo tai ir chemija nepades:)
o siap idealiai limpa propas+trenas+clenas koks,bet gal nelabai pirmam kartukui cia smile

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#3 2013-09-18 23:35

Re: Ryskinimas

prop winstrol clen+keto smile

Paskutinį kartą taisė eslife (2013-09-18 23:35)

Neprisijungęs

 
pile
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-07-09
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 1

#4 2013-09-18 23:36

Re: Ryskinimas

eslife rašė:

prop winstrol clen+keto smile

Sutampa nuomones smilenykstys

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#5 2013-09-18 23:38

Re: Ryskinimas

smile)))))

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#6 2013-09-18 23:41

Re: Ryskinimas

Esk kaip gyvulys.Daryk daug high cardio plius svorius kilnok. Ir su laiku ateis kazkas smile.
Arba kaip kolegos minejo propas ,trenas,clenas. Bet ar tau to reikia pagalvok.

Neprisijungęs

 
kibernetinis2
Išmestas
Registravosi: 2013-08-16
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#7 2013-09-18 23:49

Re: Ryskinimas

Laksciau as ten kai berazumis, variau baltimu dieta. Draugelis ta pati dare visas grazus, o man viskas nukrito, bet proporcijos isliko. Negaliu nuo pilvo nusvilint. Tariaus su sporto daktaru rekomenduoja dar kardio didint, bet tai vapse tada ranka liks 38.

Paskutinį kartą taisė kibernetinis2 (2013-09-19 00:18)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8131
Atsiliepimai: 54

#8 2013-09-18 23:56

Re: Ryskinimas

eslife rašė:

prop winstrol clen+keto smile

O jei tik clenas, be propo. Nujeda jis ir raumeni ar ne ?

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#9 2013-09-18 23:58

Re: Ryskinimas

Kaip kam, priklauso dar nuo to kaip sportuoji ir kaip valgai smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#10 2013-09-19 09:46

Re: Ryskinimas

kibernetinis2 rašė:

Laksciau as ten kai berazumis, variau baltimu dieta. Draugelis ta pati dare visas grazus, o man viskas nukrito, bet proporcijos isliko. Negaliu nuo pilvo nusvilint. Tariaus su sporto daktaru rekomenduoja dar kardio didint, bet tai vapse tada ranka liks 38.

Belekokiu atveju tau kris apimtys.Bet jai nori nusisvilint,tai pirma nusisvilink,o paskui augink.
Ta baltimu dieta tai briedas.Valgyk angliu daugiau nei baltimu ir cardio i ntensivesni daryk.
Taip nebus kad tu numesi taukus o raumuo paauges bus.Viskas krenta.
O draugelis tavo ,fenomenas turbut.
Arba kai abu ale ryskinotes,jis lese kazka daugiau.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#11 2013-09-19 09:51

Re: Ryskinimas

baltymų dieta big_smile norit mirt jauni ar kas yra... Jei jau atjungi anglis, tai riebalo reikia užkelti, kad nebyrėti ir anglių laikas nuo laiko pasikrauti

Paskutinį kartą taisė lolardas (2013-09-19 09:51)

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#12 2013-09-19 09:52

Re: Ryskinimas

lolardas rašė:

baltymų dieta big_smile norit mirt jauni ar kas yra... Jei jau atjungi anglis, tai riebalo reikia užkelti, kad nebyrėti ir anglių laikas nuo laiko pasikrauti

Apskritai geriau 2x daugiau veiksmo ir 2x daugiau angliu smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#13 2013-09-19 10:02

Re: Ryskinimas

faktas

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#14 2013-09-19 10:44

Re: Ryskinimas

eslife rašė:

lolardas rašė:

baltymų dieta big_smile norit mirt jauni ar kas yra... Jei jau atjungi anglis, tai riebalo reikia užkelti, kad nebyrėti ir anglių laikas nuo laiko pasikrauti

Apskritai geriau 2x daugiau veiksmo ir 2x daugiau angliu smile

Būtent.Geraiu daugiau anglių ir mažiau baltimu

Neprisijungęs

 
kibernetinis2
Išmestas
Registravosi: 2013-08-16
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#15 2013-09-19 10:56

Re: Ryskinimas

rolka78 rašė:

eslife rašė:

lolardas rašė:

baltymų dieta big_smile norit mirt jauni ar kas yra... Jei jau atjungi anglis, tai riebalo reikia užkelti, kad nebyrėti ir anglių laikas nuo laiko pasikrauti

Apskritai geriau 2x daugiau veiksmo ir 2x daugiau angliu smile

Būtent.Geraiu daugiau anglių ir mažiau baltimu

As jau nieko neikertu. Anglis didini mases auginimui, o mazini ryskinimuisi. Na bent jau iki siol visur taip skaiciau. I ta pati prioteino kokteili dameti angliu ir gaineri gauni. Ar as cia kazkur pasiklydau beskaitydamas.






Va kur cempino mityba, manau kursiukas maziau kenktu.

Neprisijungęs

 
kibernetinis2
Išmestas
Registravosi: 2013-08-16
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#16 2013-09-19 11:08

Re: Ryskinimas

rolka78 rašė:

kibernetinis2 rašė:

Laksciau as ten kai berazumis, variau baltimu dieta. Draugelis ta pati dare visas grazus, o man viskas nukrito, bet proporcijos isliko. Negaliu nuo pilvo nusvilint. Tariaus su sporto daktaru rekomenduoja dar kardio didint, bet tai vapse tada ranka liks 38.

Belekokiu atveju tau kris apimtys.Bet jai nori nusisvilint,tai pirma nusisvilink,o paskui augink.
Ta baltimu dieta tai briedas.Valgyk angliu daugiau nei baltimu ir cardio i ntensivesni daryk.
Taip nebus kad tu numesi taukus o raumuo paauges bus.Viskas krenta.
O draugelis tavo ,fenomenas turbut.
Arba kai abu ale ryskinotes,jis lese kazka daugiau.

Man atvirksciai aiskino, kad mase augindamas, bet kokiu atveju tauku apsitrauki, o tada ryskini.

Del draugelio man itarimas buvo, kad kazka kapoja, nes irzlus kazkos buvo, bet man ir paciam ta baltimu dieta idomiai veike, demesi koncentruot sunku buvo.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#17 2013-09-19 11:47

Re: Ryskinimas

kibernetinis2 rašė:

rolka78 rašė:

kibernetinis2 rašė:

Laksciau as ten kai berazumis, variau baltimu dieta. Draugelis ta pati dare visas grazus, o man viskas nukrito, bet proporcijos isliko. Negaliu nuo pilvo nusvilint. Tariaus su sporto daktaru rekomenduoja dar kardio didint, bet tai vapse tada ranka liks 38.

Belekokiu atveju tau kris apimtys.Bet jai nori nusisvilint,tai pirma nusisvilink,o paskui augink.
Ta baltimu dieta tai briedas.Valgyk angliu daugiau nei baltimu ir cardio i ntensivesni daryk.
Taip nebus kad tu numesi taukus o raumuo paauges bus.Viskas krenta.
O draugelis tavo ,fenomenas turbut.
Arba kai abu ale ryskinotes,jis lese kazka daugiau.

Man atvirksciai aiskino, kad mase augindamas, bet kokiu atveju tauku apsitrauki, o tada ryskini.

Del draugelio man itarimas buvo, kad kazka kapoja, nes irzlus kazkos buvo, bet man ir paciam ta baltimu dieta idomiai veike, demesi koncentruot sunku buvo.

Kiek suprantu tai truksiantis nori.Tai ir sakau.Nusimesk suba o paskui augink  raumeni (aišku kad be riebalinio sluoksnio neišeis,ypač jeigu esi linkęs į storejima).O jai nori tai dabar augink (po ritualinių sluoksnių geriau auga) ,o paskui kai užsisklęsti masė,svilinkis
Bet bus sunkiau nusisvilinti.
Užtat ir sakau.
Nusimesk riebalus. Paskui kažką gimdyk.vienu metu ir sveikinti ir auginti nemanau kad pavyks.Bet nesakau kad tai neįmanoma.
Bandžiau aš tą baltimu dieta.Šūdas konkretus.Geriau normali dieta ir didelis krūvis.

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2013-09-19 11:48)

Neprisijungęs

 
kibernetinis2
Išmestas
Registravosi: 2013-08-16
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#18 2013-09-19 15:28

Re: Ryskinimas

rolka78 rašė:

kibernetinis2 rašė:

rolka78 rašė:


Belekokiu atveju tau kris apimtys.Bet jai nori nusisvilint,tai pirma nusisvilink,o paskui augink.
Ta baltimu dieta tai briedas.Valgyk angliu daugiau nei baltimu ir cardio i ntensivesni daryk.
Taip nebus kad tu numesi taukus o raumuo paauges bus.Viskas krenta.
O draugelis tavo ,fenomenas turbut.
Arba kai abu ale ryskinotes,jis lese kazka daugiau.

Man atvirksciai aiskino, kad mase augindamas, bet kokiu atveju tauku apsitrauki, o tada ryskini.

Del draugelio man itarimas buvo, kad kazka kapoja, nes irzlus kazkos buvo, bet man ir paciam ta baltimu dieta idomiai veike, demesi koncentruot sunku buvo.

Kiek suprantu tai truksiantis nori.Tai ir sakau.Nusimesk suba o paskui augink  raumeni (aišku kad be riebalinio sluoksnio neišeis,ypač jeigu esi linkęs į storejima).O jai nori tai dabar augink (po ritualinių sluoksnių geriau auga) ,o paskui kai užsisklęsti masė,svilinkis
Bet bus sunkiau nusisvilinti.
Užtat ir sakau.
Nusimesk riebalus. Paskui kažką gimdyk.vienu metu ir sveikinti ir auginti nemanau kad pavyks.Bet nesakau kad tai neįmanoma.
Bandžiau aš tą baltimu dieta.Šūdas konkretus.Geriau normali dieta ir didelis krūvis.

Nenoriu, bet vilti buvau prades. Ikvepet cia mane is naujo bandyt. Na jei nepavyks vasarop sausiu kazka, bet tai  vel klausimas iskyka, kaip greit taukas sugriz, jei as jo be chemijos svilint neismoksiu.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#19 2013-09-19 15:57

Re: Ryskinimas

Tikrai greičiau nei numesi.Gali ir nesugrystii.Tačiau 99% turi pakeisti mityba.Čia jau individualus reikalas.Reikia pačiam atrasti kas kaip ir po kiek.Jai noro yra tai laikui bėgant surasi tą viduriuka.Aišku jai ieškosi smile

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#20 2013-09-19 18:26

Re: Ryskinimas

kibernetinis2 rašė:

rolka78 rašė:

eslife rašė:


Apskritai geriau 2x daugiau veiksmo ir 2x daugiau angliu smile

Būtent.Geraiu daugiau anglių ir mažiau baltimu

As jau nieko neikertu. Anglis didini mases auginimui, o mazini ryskinimuisi. Na bent jau iki siol visur taip skaiciau. I ta pati prioteino kokteili dameti angliu ir gaineri gauni. Ar as cia kazkur pasiklydau beskaitydamas.






Va kur cempino mityba, manau kursiukas maziau kenktu.

37:22 gabalas eina koks jo pavadinimas?

Neprisijungęs

 
kibernetinis2
Išmestas
Registravosi: 2013-08-16
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#21 2013-09-19 18:57

Re: Ryskinimas

Surink DENIS GUSEV ten jis nemazai primetes, o butent tas yra "vsio a suske" tik rusiskom raidem

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#22 2013-09-20 13:10

Re: Ryskinimas

kibernetinis2 rašė:

Laksciau as ten kai berazumis, variau baltimu dieta. Draugelis ta pati dare visas grazus, o man viskas nukrito, bet proporcijos isliko. Negaliu nuo pilvo nusvilint. Tariaus su sporto daktaru rekomenduoja dar kardio didint, bet tai vapse tada ranka liks 38.

tai gal tu tiek tos rankos ir teturi kai riebalas nutirpsta...kad priaugines lasinio atrodai stambesnis dar nereiskia kad raumens priauginai...taip ir gaunasi kad priaugi lasinio atrodai didelis numeti ji ir vel tas pats kas buvo...geriau padaryk ta ranka 38 ir bandyk augti neuzdedamas lajaus...jei neiseis augti taip, vadinasi kazkur gryba piauni su mityba arba su treniruotem gal nepailsi normaliai...

Neprisijungęs

 
kibernetinis2
Išmestas
Registravosi: 2013-08-16
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#23 2013-09-20 13:20

Re: Ryskinimas

Tai kad man viskas tirpsta ir taukas ir raumuo, o esme tame, kad neatrodau geriau tik sumazeju.

Variau Lipo6 apsinuodijau juo ziauriai, galva skaudejo 3 dienas, 2 savaiciu reikejo kol issivaliau, daktaras laseline norejo statyt. Pries tai bandziau kazoki kita bruda L-karnetin berods, po 3 savaiciu issekinau organizma ir susirgau. Galiausiai sedau ant baltimo dietos ir viskas nukrito.

Zinau kad kazko nesuderinu iki galo va ir bandau viska kol rasiu.

Neprisijungęs

 
marius79
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-17
Žinutės: 993
Atsiliepimai: 31

#24 2013-09-20 13:47

Re: Ryskinimas

kibernetinis2 rašė:

Tai kad man viskas tirpsta ir taukas ir raumuo, o esme tame, kad neatrodau geriau tik sumazeju.

Variau Lipo6 apsinuodijau juo ziauriai, galva skaudejo 3 dienas, 2 savaiciu reikejo kol issivaliau, daktaras laseline norejo statyt. Pries tai bandziau kazoki kita bruda L-karnetin berods, po 3 savaiciu issekinau organizma ir susirgau. Galiausiai sedau ant baltimo dietos ir viskas nukrito.

Zinau kad kazko nesuderinu iki galo va ir bandau viska kol rasiu.

tai tu cia nuo bado išsekai o ne nuo kokio tai lipo ar karnitino.

Neprisijungęs

 
kibernetinis2
Išmestas
Registravosi: 2013-08-16
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#25 2013-09-20 15:03

Re: Ryskinimas

Lipo6 as apsinuodijau

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net