Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4087
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#8476 2013-09-02 09:39

Re: Proteinas (baltymai)

Vokiete rašė:

mzslave rašė:

Vokiete, pamirsk tu ta proteina, jis tau nereikalingas. nebent as klystu ir zadi mase augint...?/

utiutiu ta ir darau. Atsipeikėk. :DDDD
Čj mano fotkiu nematei.. kojos tai...
Nu nieko, su laiku ir pastangom viskas. smile))

dabar matau kodel tau taip visi atraso.   ismok skaityt ir gryzk

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#8477 2013-09-02 09:40

Re: Proteinas (baltymai)

Vokiete rašė:

Jonn rašė:

Aisku jis utiutiu jai reikalingas, sveria kapeikas tai is maisto uzsimerkus to proteino gali gauti. Čia Kaip Mano pazystamas vienas, utiutiu nevalgo, net nesupranta apie mityba, nusiperka proteino ir galvoja kokius 10 kg uzsimes. Bd tokie utiutiu

Nedavalgei vakar savo utiutiu fri bulvyčių  ar šiaip proto pisimo diena tau? Šiaip utiutiu iš maisto tai tikrai nepasisavina taip greit tas baltymas kaip iš papildo, o po trenkės būtinai greičiau reik papildyt baltymų atsargas. suskystėjo tau smegenis ar kaip...  man nuo tų kalorijų pertekliaus jau pilvas pradėjo atsirast, o nafig ant klubu nieko neeina nafig ir dar tų čia gryba pjauni kažkoki kad aš nevalgau? pikta visa laika nes utiutiu valgau kai valgyt nenoriu. baltymų daugiau suvartojus išvis skrandį sunku pasidaro. tuos prakeiktus sumautus pritūpimus, įtūpstus darau nafig iki ašarų utiutiu. jau tikrai nervai nelaiko kai visokie šio forumo kvailiai, ale žinovai pradeda komentuot mano postus blyn

saunuole,kad darai tuos pritupimus.per laika uzaugs,pokycius pastebesi tikrai leciau nei db pastebi lasini ant pilvo..nes lasinio tu katastrofiskai bijai,o jei nori svorio uzaugint tas lasinys tau vistiek daugiau ar maziau atsiras,nereikia pergyvent..man ir db pilvas issoko,bet as zinau,kad emes begioti prie dabartines mitybos ta pilva per 1.5-2menesius nusimesiu,nepergyvenu jau kaip anksciau.is maisto surinktos maistines medziagos naudingesnes nei is papildu mano galva,del to papildai ir vadinas papildais,nes skirti tik papildyti mityba.po trenkes as tik geriu proteina ,daugiau jisman nereikalingas

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4087
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#8478 2013-09-02 09:41

Re: Proteinas (baltymai)

ramli rašė:

pala,koks tavo KMI?

utiutiu tas KMI,  gali buti plona kaip lenta, KMI rodys 17 o riebalus pamatavus rodys 30%.    per foruma patarinet tas pats kaip per radija baleta klausytis.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#8479 2013-09-02 09:47

Re: Proteinas (baltymai)

Vokiete rašė:

ramli rašė:

pala,koks tavo KMI?

Manęs čia klausi?

taip

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#8480 2013-09-02 09:52

Re: Proteinas (baltymai)

mzslave rašė:

ramli rašė:

pala,koks tavo KMI?

utiutiu tas KMI,  gali buti plona kaip lenta, KMI rodys 17 o riebalus pamatavus rodys 30%.    per foruma patarinet tas pats kaip per radija baleta klausytis.

KMI mano žymiai per mažas. Riebalų pas mane šiuo metu nėra labai daug, aišku auginu mase tai dideja tas kiekis, o raumenų mažai pas mane.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#8481 2013-09-02 10:05

Re: Proteinas (baltymai)

tai koks ugis ir svoris?

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#8482 2013-09-02 10:07

Re: Proteinas (baltymai)

ramli rašė:

tai koks ugis ir svoris?

ugis 182cm, svoris kokie 54-55 kg šiuo metu, buvo net iki 50 kg nukritę....

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#8483 2013-09-02 10:09

Re: Proteinas (baltymai)

Vokiete rašė:

ramli rašė:

tai koks ugis ir svoris?

ugis 182cm, svoris kokie 54-55 kg šiuo metu, buvo net iki 50 kg nukritę....

Nebadauk vokiete, prie tokio ugio stagaras ir liksi.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#8484 2013-09-02 10:18

Re: Proteinas (baltymai)

uhhh,stipriai cia jau yikes dar sakai,kad lasinio yra? cia jau netoli anoreksijos sakyciau,as tai siulyciau isvis pradet gerai maitintis,o proteinus atideciau ateiciai,nes 55 kg ismaitinti,tas pats kaip 2 pirstus apsisiot.
nebent tikrai jau anoreksija vystosi ir valgyt nenori,o tik kokteili ant smugio isgerti gali.

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#8485 2013-09-02 10:58

Re: Proteinas (baltymai)

ramli rašė:

uhhh,stipriai cia jau yikes dar sakai,kad lasinio yra? cia jau netoli anoreksijos sakyciau,as tai siulyciau isvis pradet gerai maitintis,o proteinus atideciau ateiciai,nes 55 kg ismaitinti,tas pats kaip 2 pirstus apsisiot.
nebent tikrai jau anoreksija vystosi ir valgyt nenori,o tik kokteili ant smugio isgerti gali.

Tu supranti kad man toks mažas svoris nes raumenų mažai ir pati juos sunaikinau kažkiek nes netinkamai maitinausi ir utiutiu ta trenere man jobana mityba padare per kuria man visa subine dingo... nafig normali subine buvo... eina nafig negaliu , jau nežinau ar verkt ir pykt... na nieko tokio, vis tiek gerai dabar atrodau, atrodysiu dar geriau smile))

Neprisijungęs

 
amber20
"Rembo"
Registravosi: 2013-01-31
Žinutės: 586
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#8486 2013-09-02 11:25

Re: Proteinas (baltymai)

Vokiete rašė:

ramli rašė:

uhhh,stipriai cia jau yikes dar sakai,kad lasinio yra? cia jau netoli anoreksijos sakyciau,as tai siulyciau isvis pradet gerai maitintis,o proteinus atideciau ateiciai,nes 55 kg ismaitinti,tas pats kaip 2 pirstus apsisiot.
nebent tikrai jau anoreksija vystosi ir valgyt nenori,o tik kokteili ant smugio isgerti gali.

Tu supranti kad man toks mažas svoris nes raumenų mažai ir pati juos sunaikinau kažkiek nes netinkamai maitinausi ir utiutiu ta trenere man jobana mityba padare per kuria man visa subine dingo... nafig normali subine buvo... eina nafig negaliu , jau nežinau ar verkt ir pykt... na nieko tokio, vis tiek gerai dabar atrodau, atrodysiu dar geriau smile))

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD vokietuke gerai varai

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#8487 2013-09-02 11:31

Re: Proteinas (baltymai)

amber20 rašė:

Vokiete rašė:

ramli rašė:

uhhh,stipriai cia jau yikes dar sakai,kad lasinio yra? cia jau netoli anoreksijos sakyciau,as tai siulyciau isvis pradet gerai maitintis,o proteinus atideciau ateiciai,nes 55 kg ismaitinti,tas pats kaip 2 pirstus apsisiot.
nebent tikrai jau anoreksija vystosi ir valgyt nenori,o tik kokteili ant smugio isgerti gali.

Tu supranti kad man toks mažas svoris nes raumenų mažai ir pati juos sunaikinau kažkiek nes netinkamai maitinausi ir utiutiu ta trenere man jobana mityba padare per kuria man visa subine dingo... nafig normali subine buvo... eina nafig negaliu , jau nežinau ar verkt ir pykt... na nieko tokio, vis tiek gerai dabar atrodau, atrodysiu dar geriau smile))

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD vokietuke gerai varai

Nervai jau nelaiko. PMS matyt.... smile)))) hormonų revoliucija

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#8488 2013-09-02 12:50

Re: Proteinas (baltymai)

Vokiete rašė:

ramli rašė:

uhhh,stipriai cia jau yikes dar sakai,kad lasinio yra? cia jau netoli anoreksijos sakyciau,as tai siulyciau isvis pradet gerai maitintis,o proteinus atideciau ateiciai,nes 55 kg ismaitinti,tas pats kaip 2 pirstus apsisiot.
nebent tikrai jau anoreksija vystosi ir valgyt nenori,o tik kokteili ant smugio isgerti gali.

Tu supranti kad man toks mažas svoris nes raumenų mažai ir pati juos sunaikinau kažkiek nes netinkamai maitinausi ir utiutiu ta trenere man jobana mityba padare per kuria man visa subine dingo... nafig normali subine buvo... eina nafig negaliu , jau nežinau ar verkt ir pykt... na nieko tokio, vis tiek gerai dabar atrodau, atrodysiu dar geriau smile))

tai cia ir taip aisku kodel mazas svoris. as tau ir siulau pradet gerai maitintis,jeigu tvarkingai tai darysi,tai tikrai bent iki 65kg uzaugsi greitai,net nepastebesi,bet jei tu badausi tai jau nieko gero nebus.
numesiu toki lempini mitybos plana,kuris tau tikrai padetu smile
ryte ne kava su sumustiniu,bet avizu kose bent 50g pradziai ir 3 pilni kiausiniai.
priespieciams suvartok koki banana ir saujele riesutu,per pietus koki kepsni vistienos/jautienos/liesos kiaules ar zuvies bent jau 100g kad jis butu,koses kokia 60-70g ir kuo daugiau darzoviu.
po keletos valandu pakartok ta pati meal'a.
pavakariams ten kokia 6 valanda suvartok banana ir einant miegot varskes pakeli gali.
cia tau kaip pvz numeciau,kiekius rinkis pati,neskaiciavau kcal cia,bet mano manymu tau cia bus per akis,kad pradetu svoris augti ;)baltymu surinksi net su perteklium ir bereikalo nemetyk pinigu proteinui,nes tiesiog jis tau nereikalingas.

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#8489 2013-09-02 12:59

Re: Proteinas (baltymai)

Man ir taip gerai svoris dabar auga, bet gaila kad mase kaupiasi ant pilvo, o ant klubu neeina beveik, nes tokia figūra turiu, todėl stengiuosi daugiau valgyt , pritupimus, įtupstus daryt su didesniu svoriu, vakar energetinio įkaliau tai iškart svorio daugiau užsidėjau 4 kg nes lengva buvo big_smileD ir presui stengiuosi daugiau padaryt kad nesikauptų taip labai ant pilvo. Kita trenere programa sudare tai nuo vieno pratimo sedmenim taip prakaitas išmuša :DDD o proteiną manau vartosiu toliau wink))

Paskutinį kartą taisė Vokiete (2013-09-02 12:59)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#8490 2013-09-02 13:06

Re: Proteinas (baltymai)

nebesakysiu as nieko jau.sekmes geriant energetikus ir darant atsilenkimus,kad riebalai ant pilvo nesikauptu.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#8491 2013-09-02 13:11

Re: Proteinas (baltymai)

kad pasiemei 4kg daugiau nei anksciau isgerus energetinio tik irodo,kad tavo treneruotes dar nera tokios,kokios turetu but..tu per jas neatiduodi visu jegu,nesamoningai tausojies.

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#8492 2013-09-02 13:11

Re: Proteinas (baltymai)

svarbiausia kad normaliai valgau, vo ką tik 240 gramu kruopų kirtau big_smile paskutinieji 60 gramu sunkiai lindo :DDD

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#8493 2013-09-02 13:13

Re: Proteinas (baltymai)

wopper rašė:

kad pasiemei 4kg daugiau nei anksciau isgerus energetinio tik irodo,kad tavo treneruotes dar nera tokios,kokios turetu but..tu per jas neatiduodi visu jegu,nesamoningai tausojies.

tu supranti kad man nugara lenkiasi pritupimus darant jeigu užsidedu žymiai per daug? aš utiutiu nenoriu stuburo susigadint . kai dabar užsidedu tai buna jau ties 4 pritupimu sunku, trečia kart kartojant tai jau tikrai jaučiasi subinė :DDD šiaip reik man nugara stiprint, ypač nugaros apačia, tai todėl nugarai net daugiau dėmesio stengiuosi skirt negu pvz pritupimam

Paskutinį kartą taisė Vokiete (2013-09-02 13:16)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#8494 2013-09-02 13:26

Re: Proteinas (baltymai)

Vokiete rašė:

wopper rašė:

kad pasiemei 4kg daugiau nei anksciau isgerus energetinio tik irodo,kad tavo treneruotes dar nera tokios,kokios turetu but..tu per jas neatiduodi visu jegu,nesamoningai tausojies.

tu supranti kad man nugara lenkiasi pritupimus darant jeigu užsidedu žymiai per daug? aš utiutiu nenoriu stuburo susigadint . kai dabar užsidedu tai buna jau ties 4 pritupimu sunku, trečia kart kartojant tai jau tikrai jaučiasi subinė :DDD šiaip reik man nugara stiprint, ypač nugaros apačia, tai todėl nugarai net daugiau dėmesio stengiuosi skirt negu pvz pritupimam

nu tu nepyk,bet buka kaip visos peroksidines esi...visisikai netaip supratai,ka as tau rasiau ir interpretavai ne i ta puse net...net nznau ar tureciau jegu tau paaiskint,ka ten parasiau smile

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#8495 2013-09-02 14:16

Re: Proteinas (baltymai)

Vokiete rašė:

svarbiausia kad normaliai valgau, vo ką tik 240 gramu kruopų kirtau big_smile paskutinieji 60 gramu sunkiai lindo :DDD

kažkodėl spėju, kad virtas skaičiuoji smile

P.S manau jau laikas baigt offtopic..

Paskutinį kartą taisė Cost (2013-09-02 14:25)

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#8496 2013-09-02 15:45

Re: Proteinas (baltymai)

Cost rašė:

Vokiete rašė:

svarbiausia kad normaliai valgau, vo ką tik 240 gramu kruopų kirtau big_smile paskutinieji 60 gramu sunkiai lindo :DDD

kažkodėl spėju, kad virtas skaičiuoji smile

P.S manau jau laikas baigt offtopic..

Ne, nevirtas visada. Dabar va vel 240 g... utiutiu atrodo per viršu tuos išeis... konkrečiai nebelenda... ir kiekviena diena taip. O sporto išvis valgyt nesinori...

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4087
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#8497 2013-09-02 15:49

Re: Proteinas (baltymai)

cia jau ganausi makalyne.  vokiete tu valgei dabar  80gr nevirtu (240gr virtu)   ar tu cia kalbi kad 240gr nevirtu t.y.  720gr virtu  valgei??

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#8498 2013-09-02 15:56

Re: Proteinas (baltymai)

mzslave rašė:

cia jau ganausi makalyne.  vokiete tu valgei dabar  80gr nevirtu (240gr virtu)   ar tu cia kalbi kad 240gr nevirtu t.y.  720gr virtu  valgei??

utiutiu :DDDDDDD atrodo aiškiai parašiau kad valgiau 240 gramu NEVIRTŲ. Ar supratai? NEVIRTŲ. Tai yra atsidariau ryžiu pakeli, pasiemiau 120 g, paskui grikiu 60 g ir paskui dar miežiniu kruopu 60 g, viska suberiau į puoda, paviriau sumautas 20 minučių ir įsidėjau į dyyyyyyyydelė lekšte kad vos sutilpo ir susikišau į sumauta skrandi per viena sumauta valgymą ir ką tik pakartojau ta pati su ta pačia 240 nevirtų kruopų, tik šįkart valgiau grynai tik 240 gramu sumautų plikytų ryžiu . Ar dabar utiutiu aišku? :DDDDDDDD nafig sunkiai jums čia daeina viskas, jau pradėjo nusibost :DDDDDD

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#8499 2013-09-02 16:18

Re: Proteinas (baltymai)

Vokiete rašė:

mzslave rašė:

cia jau ganausi makalyne.  vokiete tu valgei dabar  80gr nevirtu (240gr virtu)   ar tu cia kalbi kad 240gr nevirtu t.y.  720gr virtu  valgei??

utiutiu :DDDDDDD atrodo aiškiai parašiau kad valgiau 240 gramu NEVIRTŲ. Ar supratai? NEVIRTŲ. Tai yra atsidariau ryžiu pakeli, pasiemiau 120 g, paskui grikiu 60 g ir paskui dar miežiniu kruopu 60 g, viska suberiau į puoda, paviriau sumautas 20 minučių ir įsidėjau į dyyyyyyyydelė lekšte kad vos sutilpo ir susikišau į sumauta skrandi per viena sumauta valgymą ir ką tik pakartojau ta pati su ta pačia 240 nevirtų kruopų, tik šįkart valgiau grynai tik 240 gramu sumautų plikytų ryžiu . Ar dabar utiutiu aišku? :DDDDDDDD nafig sunkiai jums čia daeina viskas, jau pradėjo nusibost :DDDDDD

o kam tu tokius kiekius angliu iskart ryji?skrandis tau nesustoja?ar tiesiog tau per diena iseina valgyt tik 2 ar 3 kartus?

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#8500 2013-09-02 16:21

Re: Proteinas (baltymai)

nu gal partneris nepedikas tai ir dega tos kruopos kaip daina big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net