Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mddkfa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-21
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4976 2013-08-21 15:05

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki. Situacija tokia paskutini karta sportavau pries 5-6 metus dabar man 22. Tuo metu kai sportavau man buvo 16 ar 17 metu buvau ziauriai plonas sveriau apie 68-70kg buvau pradejes sportuot bet po puses metu nesulaukiau kazkokio vau rezultato ir meciau. Tuo metu galedavau valgyt viska nesvarbu kokiu paros metu (dazniausiai vakare) bet vistiek svoris visai neaugo. Dabar kai ant nosies jau 23 valgau visa koki tik imanoma greita maista picos kebabai hamburgeriai ir pan. Per paskutinius tris metus priaugau 34kg. paskutiniu metu svoris auga ne menesiais bet savaitem. Nesumeluosiu kad per savaite, dvi galiu priaugti 1-2kg. Atrodau ziauriai visiskas teslius papai pilvas pagurklis aisku nepaminejau kad vakarais alaus "nieko tokio".. Darbas mano yra sedimas turiu automobili jau apie 2 metus. Nuo lovos iki sedynes nuo sedynes iki ofisines kedes nuo kedes i kita kede ir taip toliau. Beveik nevaikstau pestute nevazineju dviraciu krc totalus tinginiskas apsileidimas. Kad jau ispasakojau priesistore noreciau paprasyt jusu patarimo ka konkreciai ir kaip daryt? Noriu sportuot noriu buti plonas bei atletiskas sunkiai isivaizduoju diena be maisto dar sunkiau isivaizduoju diena su maistu kas pusvalandi kadangi darbe neprisinesiosiu virtu vistienu ir varskiu ir dribsniu ar dar ko ten.. Ka darytumet jus? Ka patartumet ? nuo ko pradeti? Neisivaizduoju saves ir dietos atrodo arba paimi ir visai nebevalgai arba valgai toliau. Taigi ka daryt su 104 kilogramais?  Dieta? Intensyvus sportas? Kardio? Man reikia konkreciai kazkokio rodiklio i kuria puse eiti ir kas tikrai pades.. Aciu uz komentarus

Neprisijungęs

 
setonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Ispanija
Registravosi: 2013-08-08
Žinutės: 545
Atsiliepimai: 0

#4977 2013-08-21 15:10

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Mddkfa rašė:

Sveiki. Situacija tokia paskutini karta sportavau pries 5-6 metus dabar man 22. Tuo metu kai sportavau man buvo 16 ar 17 metu buvau ziauriai plonas sveriau apie 68-70kg buvau pradejes sportuot bet po puses metu nesulaukiau kazkokio vau rezultato ir meciau. Tuo metu galedavau valgyt viska nesvarbu kokiu paros metu (dazniausiai vakare) bet vistiek svoris visai neaugo. Dabar kai ant nosies jau 23 valgau visa koki tik imanoma greita maista picos kebabai hamburgeriai ir pan. Per paskutinius tris metus priaugau 34kg. paskutiniu metu svoris auga ne menesiais bet savaitem. Nesumeluosiu kad per savaite, dvi galiu priaugti 1-2kg. Atrodau ziauriai visiskas teslius papai pilvas pagurklis aisku nepaminejau kad vakarais alaus "nieko tokio".. Darbas mano yra sedimas turiu automobili jau apie 2 metus. Nuo lovos iki sedynes nuo sedynes iki ofisines kedes nuo kedes i kita kede ir taip toliau. Beveik nevaikstau pestute nevazineju dviraciu krc totalus tinginiskas apsileidimas. Kad jau ispasakojau priesistore noreciau paprasyt jusu patarimo ka konkreciai ir kaip daryt? Noriu sportuot noriu buti plonas bei atletiskas sunkiai isivaizduoju diena be maisto dar sunkiau isivaizduoju diena su maistu kas pusvalandi kadangi darbe neprisinesiosiu virtu vistienu ir varskiu ir dribsniu ar dar ko ten.. Ka darytumet jus? Ka patartumet ? nuo ko pradeti? Neisivaizduoju saves ir dietos atrodo arba paimi ir visai nebevalgai arba valgai toliau. Taigi ka daryt su 104 kilogramais?  Dieta? Intensyvus sportas? Kardio? Man reikia konkreciai kazkokio rodiklio i kuria puse eiti ir kas tikrai pades.. Aciu uz komentarus

Na kad pirma tau reiketu nuspresti ko nori  nes rasai kad nori buti atletiskas bet rasai kad negali nesiotis maisto ar  valgyti kas 3 valandas.Viskas nuo mitybos prasideda bet jai negali tada ir neturek iliuziju nes valios cia reikia ir siekimo uzsibrezto tikslo ,cia tau is savo kol kas mazos patirties sakau

Neprisijungęs

 
Mddkfa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-21
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4978 2013-08-21 15:35

Re: Bendro pobūdžio pagalba

O neimanoma dieta pvz 3 max 4 kart dienoj valgant?

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#4979 2013-08-21 15:46

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Mddkfa rašė:

O neimanoma dieta pvz 3 max 4 kart dienoj valgant?

Gali kad ir per viena karta suryt viska, svarbu kiek ir ka suvalgai.

Neprisijungęs

 
Mddkfa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-21
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4980 2013-08-21 15:52

Re: Bendro pobūdžio pagalba

samas rašė:

Mddkfa rašė:

O neimanoma dieta pvz 3 max 4 kart dienoj valgant?

Gali kad ir per viena karta suryt viska, svarbu kiek ir ka suvalgai.

Tai taip tai butu pasaka galvojau neagalima per karta o butina laikytis plano.. Gerai reiskia reikia mitybos. Dabar kaip su treniruotem? Pradet nuo begiojimo ar eit tiesiai i sporto kluba ir prasyti trenerio kad sudarytu mitybos bei treniruociu programas? Ar gal patartumet ne trenerio sito dalyko prasyt? Ka situo klausimu? Pazadu kad kai pradesiu uzvesiu zurnala su nuotraukom.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#4981 2013-08-21 16:30

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Mddkfa rašė:

samas rašė:

Mddkfa rašė:

O neimanoma dieta pvz 3 max 4 kart dienoj valgant?

Gali kad ir per viena karta suryt viska, svarbu kiek ir ka suvalgai.

Tai taip tai butu pasaka galvojau neagalima per karta o butina laikytis plano.. Gerai reiskia reikia mitybos. Dabar kaip su treniruotem? Pradet nuo begiojimo ar eit tiesiai i sporto kluba ir prasyti trenerio kad sudarytu mitybos bei treniruociu programas? Ar gal patartumet ne trenerio sito dalyko prasyt? Ka situo klausimu? Pazadu kad kai pradesiu uzvesiu zurnala su nuotraukom.

Pirmiausiai susidarai normalu mitybos plana. Kai pats susidarysi pradesi suprast kas ir kodel, jei treneris tau nupaisys kazka ant lapo tai bus 0, nei tu suprasi kodel vien vista ir lapus valgai, nei kodel alaus vakare reiketu atsisakyti.
Treniruociu su svoriais programu yra forume, issirink ir sportuok. Trenerio gali paprasyt, kad pamokintu kaip teisingai atlikti pratumus. Laisvu laiku kardio(begiojimas, dviratis ir pns) treniruotes bus i nauda.

Neprisijungęs

 
Mddkfa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-21
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4982 2013-08-21 16:56

Re: Bendro pobūdžio pagalba

samas rašė:

Mddkfa rašė:

samas rašė:


Gali kad ir per viena karta suryt viska, svarbu kiek ir ka suvalgai.

Tai taip tai butu pasaka galvojau neagalima per karta o butina laikytis plano.. Gerai reiskia reikia mitybos. Dabar kaip su treniruotem? Pradet nuo begiojimo ar eit tiesiai i sporto kluba ir prasyti trenerio kad sudarytu mitybos bei treniruociu programas? Ar gal patartumet ne trenerio sito dalyko prasyt? Ka situo klausimu? Pazadu kad kai pradesiu uzvesiu zurnala su nuotraukom.

Pirmiausiai susidarai normalu mitybos plana. Kai pats susidarysi pradesi suprast kas ir kodel, jei treneris tau nupaisys kazka ant lapo tai bus 0, nei tu suprasi kodel vien vista ir lapus valgai, nei kodel alaus vakare reiketu atsisakyti.
Treniruociu su svoriais programu yra forume, issirink ir sportuok. Trenerio gali paprasyt, kad pamokintu kaip teisingai atlikti pratumus. Laisvu laiku kardio(begiojimas, dviratis ir pns) treniruotes bus i nauda.

Gerai aciu einu kapstytis po dietu temas!

Neprisijungęs

 
Mddkfa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-21
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4983 2013-08-21 17:25

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Katik paskaiciavau kad per diena vidutiniskai suvalgau 4000 kaloriju. O dienos norma turetu buti 2620. Pradedu nebesistebet kodel storeju.. Taip iseina kad per diena netureciau virsyti 2620 taip?

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#4984 2013-08-21 17:35

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Jei pastoviai 4000 sukapoji tai pradek mazinti nuo to skaiciaus. Atsisakysi hamburgerio per diena, pajudesi ir prades vaziuot svoris zemyn. Asmeniskai man neteko kovot su vissvoriu, bet kiek zinau didziausia klaida daro metantys, kad per staigiai numeta. Jei is kart nukirpsi iki 2500 tai greit nukris, bet tada greit ir priaugs. Geriau po biski mazinti, po truputi didinti kruvi ir stebeti kas vyksta.

Neprisijungęs

 
setonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Ispanija
Registravosi: 2013-08-08
Žinutės: 545
Atsiliepimai: 0

#4985 2013-08-21 18:27

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Tai pirmom savaitem ir kris daugiau truputi nes visoki suda isvalys  bet paskui ziurek kad po 1 kg i savaite numestum

Neprisijungęs

 
Mddkfa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-21
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4986 2013-08-21 21:32

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kas tos anglis beje?

Neprisijungęs

 
Lucaslt
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-22
Žinutės: 1747
Atsiliepimai: 2

#4987 2013-08-21 21:34

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Mddkfa rašė:

Kas tos anglis beje?

http://www.landmann.se/pix/common/Kol_vs_brik.jpg


o rmt - angliavandeniai

Paskutinį kartą taisė Lucaslt (2013-08-21 21:35)

Neprisijungęs

 
neprastas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#4988 2013-08-22 11:51

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kiek kartu per savaite daryt blauzdas? Ar uztenka vieno ar daryt daugiau, nes pastebiu ,kad nemazai kas butent blauzdas drozia kelis kartus per savaite.

Neprisijungęs

 
ForTke
Išmestas
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 201
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#4989 2013-08-22 12:16

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Vienas daro 1 karta,kitas 2 kartus,kitas dar kitaip...Paciam reik atrast blauzdu recepta smile

Neprisijungęs

 
neprastas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#4990 2013-08-22 12:30

Re: Bendro pobūdžio pagalba

ForTke rašė:

Vienas daro 1 karta,kitas 2 kartus,kitas dar kitaip...Paciam reik atrast blauzdu recepta smile

Aisku, smile daro taip kaip kiekvienas geriau arba turbut kelis kartus daro ,jeigu jos atsilieka. Pas mane blauzdos dar neatsilieka,nes visa kita labai ir neprogresuoja, nu viskas po truputi. big_smile O kiek mazdaug reiketu jas drozti jeigu daryciau viena kart per savaite kad normaliai augtu pradedanciajam? Uztektu 3 setai po 12 seriju 1 karta savaitei?

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#4991 2013-08-22 13:29

Re: Bendro pobūdžio pagalba

tau ne i blauzdas reiketu dabar koncentruotis.... o seip tai blauzdos sudarytos is letuju raumeniniu skaidulu, todel joms reikalingas didesnis kruvis su aukstesniu diapazonu pakartojimu.

Neprisijungęs

 
neprastas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#4992 2013-08-22 13:38

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kano rašė:

tau ne i blauzdas reiketu dabar koncentruotis.... o seip tai blauzdos sudarytos is letuju raumeniniu skaidulu, todel joms reikalingas didesnis kruvis su aukstesniu diapazonu pakartojimu.

Ne tai man siaip idomu pasidare kodel daug kas jas daro kelis kartus per savaite. Tai as daug ju netreniruosiu, o 3x12 1 karta per savaite ir viskas.

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#4993 2013-08-22 16:49

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki. Noriu pasiklaust. Mano ūgis ~173,o svoris apie 69kg. Čia normalu? Galiu su tokiu svoriu pradet ryskintis? Žinau,kad be specialios mitybos nieko gero nepasiryskinsiu,bet nors biski gal išeitų?. Tiesiog stengiuosi valgyt 3-4 kartus per diena tai ką mama duoda.. Ir ne milziniskom porcijom,o normaliai.. + Po treniruotes stengiuosi padaryt cardio biski. Tai žodžiu biski issipleciau,bet ar su tokiu svoriu galima ryskintis ar reikia dar normaliai mest?

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#4994 2013-08-22 16:57

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kudoist rašė:

Sveiki. Noriu pasiklaust. Mano ūgis ~173,o svoris apie 69kg. Čia normalu? Galiu su tokiu svoriu pradet ryskintis? Žinau,kad be specialios mitybos nieko gero nepasiryskinsiu,bet nors biski gal išeitų?. Tiesiog stengiuosi valgyt 3-4 kartus per diena tai ką mama duoda.. Ir ne milziniskom porcijom,o normaliai.. + Po treniruotes stengiuosi padaryt cardio biski. Tai žodžiu biski issipleciau,bet ar su tokiu svoriu galima ryskintis ar reikia dar normaliai mest?


wtf? yikes

Neprisijungęs

 
povilask
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-04-12
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#4995 2013-08-22 16:58

Re: Bendro pobūdžio pagalba

ernestukas18 rašė:

Kudoist rašė:

Sveiki. Noriu pasiklaust. Mano ūgis ~173,o svoris apie 69kg. Čia normalu? Galiu su tokiu svoriu pradet ryskintis? Žinau,kad be specialios mitybos nieko gero nepasiryskinsiu,bet nors biski gal išeitų?. Tiesiog stengiuosi valgyt 3-4 kartus per diena tai ką mama duoda.. Ir ne milziniskom porcijom,o normaliai.. + Po treniruotes stengiuosi padaryt cardio biski. Tai žodžiu biski issipleciau,bet ar su tokiu svoriu galima ryskintis ar reikia dar normaliai mest?


wtf? yikes

big_smile Su tokiu svoriu reik normaliai augint dar big_smile

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#4996 2013-08-22 17:01

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kad man atrodo jo čia ir taip daug.. big_smile

Paskutinį kartą taisė Kudoist (2013-08-22 17:02)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#4997 2013-08-22 17:03

Re: Bendro pobūdžio pagalba

tu man paaaiskink ka tu turejai omeny rasydamas ta sakini.? salei sportuoji kaip ir visada, o del ryskumo tai jau priklauso nuo mitybos. arba valgai kaip sakant masei arba svorio metimui. ir dar vienas patarimas, forume pilna info, pasiskaityk siek tiek. nes matosi,kad biski pats dar nieko nesuvoki ko tau reikia ir kaip tai darosi.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#4998 2013-08-22 17:04

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kudoist rašė:

Kad man atrodo jo čia ir taip daug.. big_smile

tu merga?

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#4999 2013-08-22 17:10

Re: Bendro pobūdžio pagalba

ernestukas18 rašė:

tu man paaaiskink ka tu turejai omeny rasydamas ta sakini.? salei sportuoji kaip ir visada, o del ryskumo tai jau priklauso nuo mitybos. arba valgai kaip sakant masei arba svorio metimui. ir dar vienas patarimas, forume pilna info, pasiskaityk siek tiek. nes matosi,kad biski pats dar nieko nesuvoki ko tau reikia ir kaip tai darosi.

Ten ta prasme ar jau įmanoma ryskintis būnant tokiam svorį ar is to nieko nesigaus.. Nu gali būt. . Žodžiu Ok. Einu dar skaityt.

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#5000 2013-08-22 17:11

Re: Bendro pobūdžio pagalba

samas rašė:

Kudoist rašė:

Kad man atrodo jo čia ir taip daug.. big_smile

tu merga?

Nu ne. smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net