Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Mynthon41
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-25
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#1 2008-03-25 20:39

Pagalba

Sveiki,noreciau pasiteirauti jusu apie papildus treniruotes ir t.t.

Taigi , pirmiausia pradedu nuo to ,kad esu labai stipriai spuortuojanitis krepsinikas. Duomenys:
Amzius:15 Metu.
Ugis:190cm
Svoris:80kg.

Krepsinio treniruotes vyksta 5-6 kartus per savaite.Ir dar einu papildomai i sporto sale 3-4 kartus per savaite,kad priaugciau papildomos raumenu mases,nors jegos trukumu nesiskundziu;pp... Dar geriu papildus Atp Nutrituon Createaine Gainer ir Amino 2500. .Ir noriu pirkti kai pabaigsiu createina Mega Mass 3000.Beje turiu nuosava programa.

            1 Diena

1.Prisitraukimai staklese 4x12
2.Traukti trosa priesinga ranka 4x12
3.Atsilenkimai nugarai staklese 4x12
4.Tricepsas su stangite uz galvos 4x12
5.Tricepsas su trosu po viena ranka 4x12
6.Tricepsas ant suolo 4x12
7.Presas lygiagretese 4xMax
       
           2 Diena

1.Stumti stanga ant lygaus suolo 4x12   
2.Puloveris ant suolo 4x12
3.Suvedimai krutines staklese 4x12
4.Bicepsas su stanga stovint 4x12
5.Bicepsas su hant. plaktuku 4x12
6.Lenkti riesus su hant ar stanga 4x12
7.Blauzda stovint,po viena koja su svoriu 4x12
8.Susilenkimai presui nuo zemes 4xMax

          3 Diena

1.Peciai su stanga uz galvos 4x12
2.Peciai su trosu po viena ranka 4x12
3.Peciai staklese 4x12
4.Stumti kojoms svori 4x12
5.Pritupimai su itvirtinta stanga 4x12
6.Lenktji kojas gulint 4x12
7.Bet kokie tempimo pratimai


Taigi mano klausimai tokie.
Gal turite ,kokiu dar pratimu krepsininkui?Bei gal kokiu geresniu papildu? Bei prasau patarimu smile ... Aciu,visiems kas netingejo perskaityt mano tekstuka wink . P.S. Rasykit visus papildus kurious ,butu gertiausia gerti . Amino rugstis,Creatina. Zodziu viska. smile .

Neprisijungęs

 
JustasR
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai +PVM
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 310
Atsiliepimai: 0

#2 2008-03-25 20:50

Re: Pagalba

Mynthon41 rašė:

Sveiki,noreciau pasiteirauti jusu apie papildus treniruotes ir t.t.

Taigi , pirmiausia pradedu nuo to ,kad esu labai stipriai spuortuojanitis krepsinikas. Duomenys:
Amzius:15 Metu.
Ugis:190cm
Svoris:80kg.

Krepsinio treniruotes vyksta 5-6 kartus per savaite.Ir dar einu papildomai i sporto sale 3-4 kartus per savaite,kad priaugciau papildomos raumenu mases,nors jegos trukumu nesiskundziu;pp... Dar geriu papildus Atp Nutrituon Createaine Gainer ir Amino 2500. .Ir noriu pirkti kai pabaigsiu createina Mega Mass 3000.Beje turiu nuosava programa.

            1 Diena

1.Prisitraukimai staklese 4x12
2.Traukti trosa priesinga ranka 4x12
3.Atsilenkimai nugarai staklese 4x12
4.Tricepsas su stangite uz galvos 4x12
5.Tricepsas su trosu po viena ranka 4x12
6.Tricepsas ant suolo 4x12
7.Presas lygiagretese 4xMax
       
           2 Diena

1.Stumti stanga ant lygaus suolo 4x12   
2.Puloveris ant suolo 4x12
3.Suvedimai krutines staklese 4x12
4.Bicepsas su stanga stovint 4x12
5.Bicepsas su hant. plaktuku 4x12
6.Lenkti riesus su hant ar stanga 4x12
7.Blauzda stovint,po viena koja su svoriu 4x12
8.Susilenkimai presui nuo zemes 4xMax

          3 Diena

1.Peciai su stanga uz galvos 4x12
2.Peciai su trosu po viena ranka 4x12
3.Peciai staklese 4x12
4.Stumti kojoms svori 4x12
5.Pritupimai su itvirtinta stanga 4x12
6.Lenktji kojas gulint 4x12
7.Bet kokie tempimo pratimai


Taigi mano klausimai tokie.
Gal turite ,kokiu dar pratimu krepsininkui?Bei gal kokiu geresniu papildu? Bei prasau patarimu smile ... Aciu,visiems kas netingejo perskaityt mano tekstuka wink . P.S. Rasykit visus papildus kurious ,butu gertiausia gerti . Amino rugstis,Creatina. Zodziu viska. smile .

Na seip ko tau reikai labiausiai ar mases,ar jegos.Jei reikia mases gerk gainerius,jegos creatina.O del pratimu krepsiniuj skirtu tai siuliciau air alert2,bet dauguma sako kad koju sanariams si programa kenkia,bet as ja visa atlikau ir man nieko,bent dar nepasijaute,o suolis pagerejo ~30cm. Na seip is geresniu baziniu papildu manyciau tai animal pak,na bent cia mano asmenine nuomone smile klausk konkreciau ko tau reikia. smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#3 2008-03-25 21:16

Re: Pagalba

Antra kart to paties klaust tikrai nereikia, pirma tavo tema perkelta čia:
http://www.kulturizmas.net/forumas/view … 0&p=35

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net