Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#2626 2013-03-22 20:31

Re: mano foto

Flagman rašė:

FunDer rašė:

Flagman rašė:

O whatever tipo niekad nesaudes?

Tu man rodos gyno nemates big_smile,cia fotkei gal taip gavosi poto kitas padarysiu normaliam apsvietime bus dydelis skirtumas,o tu apie save ka nors papsakok nes cia ziuriu labai daug sneki big_smile,esi bent 50 ranka turejas,ar spaudime buves arti 200? big_smile

Ko tu dedi i krumus, nuo ko sita diskusija uzvire? Pasakiau kaip yra, kad whatever cia tarp aktyviu nariu geriausias, o tu lygintis pradejai, prie ko cia dabar as big_smile

Pradziai prie to, kad jau garantavai uz mane geriau atrodantis ir panasiu pasisakymu, labai cia arsiai diskutuoji. Tai pasipasakok truputi apie save, pradziai ko zmogus klause.

Neprisijungęs

 
FunDer
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-05-06
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 2

#2627 2013-03-22 20:31

Re: mano foto

Flagman rašė:

FunDer rašė:

Flagman rašė:

O whatever tipo niekad nesaudes?

Tu man rodos gyno nemates big_smile,cia fotkei gal taip gavosi poto kitas padarysiu normaliam apsvietime bus dydelis skirtumas,o tu apie save ka nors papsakok nes cia ziuriu labai daug sneki big_smile,esi bent 50 ranka turejas,ar spaudime buves arti 200? big_smile

Ko tu dedi i krumus, nuo ko sita diskusija uzvire? Pasakiau kaip yra, kad whatever cia tarp aktyviu nariu geriausias, o tu lygintis pradejai, prie ko cia dabar as big_smile
O gyno pas tave tikrai yra.

As nepradejau tu ipisai vijibona tipo,gal tu geresnis as tau ir argumentus parasiau,kokie dar krumai susiveliai biski big_smile

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#2628 2013-03-22 20:33

Re: mano foto

FunDer rašė:

Flagman rašė:

FunDer rašė:


Tu man rodos gyno nemates big_smile,cia fotkei gal taip gavosi poto kitas padarysiu normaliam apsvietime bus dydelis skirtumas,o tu apie save ka nors papsakok nes cia ziuriu labai daug sneki big_smile,esi bent 50 ranka turejas,ar spaudime buves arti 200? big_smile

Ko tu dedi i krumus, nuo ko sita diskusija uzvire? Pasakiau kaip yra, kad whatever cia tarp aktyviu nariu geriausias, o tu lygintis pradejai, prie ko cia dabar as big_smile
O gyno pas tave tikrai yra.

As nepradejau tu ipisai vijibona tipo,gal tu geresnis as tau ir argumentus parasiau,kokie dar krumai susiveliai biski big_smile

Nu tai ka ten tose foto maciau tai ne is tolo tu negeresnis uz whatever del to ir parasiau smile Sakau ka matau.

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#2629 2013-03-22 20:33

Re: mano foto

niekadejas rašė:

Flagman rašė:

FunDer rašė:

Tu man rodos gyno nemates big_smile,cia fotkei gal taip gavosi poto kitas padarysiu normaliam apsvietime bus dydelis skirtumas,o tu apie save ka nors papsakok nes cia ziuriu labai daug sneki big_smile,esi bent 50 ranka turejas,ar spaudime buves arti 200? big_smile

Ko tu dedi i krumus, nuo ko sita diskusija uzvire? Pasakiau kaip yra, kad whatever cia tarp aktyviu nariu geriausias, o tu lygintis pradejai, prie ko cia dabar as big_smile

Pradziai prie to, kad jau garantavai uz mane geriau atrodantis ir panasiu pasisakymu, labai cia arsiai diskutuoji. Tai pasipasakok truputi apie save, pradziai ko zmogus klause.

Valink tu is cia advokate utiutiu

Paskutinį kartą taisė Flagman (2013-03-22 20:34)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#2630 2013-03-22 20:34

Re: mano foto

Apie kokias fotkes eina kalba?

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#2631 2013-03-22 20:35

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

Apie kokias fotkes eina kalba?

FunDer imetes foto savo temoje.

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#2632 2013-03-22 20:35

Re: mano foto

Flagman rašė:

niekadejas rašė:

Flagman rašė:


Ko tu dedi i krumus, nuo ko sita diskusija uzvire? Pasakiau kaip yra, kad whatever cia tarp aktyviu nariu geriausias, o tu lygintis pradejai, prie ko cia dabar as big_smile

Pradziai prie to, kad jau garantavai uz mane geriau atrodantis ir panasiu pasisakymu, labai cia arsiai diskutuoji. Tai pasipasakok truputi apie save, pradziai ko zmogus klause.

Valink tu is cia advokate utiutiu

Haha prisigavo vaikis big_smile tai nepasidalinsi savo apimtim, bf, dl bp sq? sad

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#2633 2013-03-22 20:36

Re: mano foto

maciau tiek whatever foto tiek funderio.vienareiksmiskai whateveris geresnis, o funderis dar ir be koju(gal tik atrodo,nes neimetes)

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#2634 2013-03-22 20:37

Re: mano foto

niekadejas rašė:

Flagman rašė:

niekadejas rašė:


Pradziai prie to, kad jau garantavai uz mane geriau atrodantis ir panasiu pasisakymu, labai cia arsiai diskutuoji. Tai pasipasakok truputi apie save, pradziai ko zmogus klause.

Valink tu is cia advokate utiutiu

Haha prisigavo vaikis big_smile tai nepasidalinsi savo apimtim, bf, dl bp sq? sad

Tu klausei ar turiu ka parodyt, pasakiau, kad bent nepizdelinu kaip tu ant visu ir uz tave garantuotai turiu daugiau ka parodyt.

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#2635 2013-03-22 20:38

Re: mano foto

Flagman rašė:

niekadejas rašė:

Flagman rašė:


Valink tu is cia advokate utiutiu

Haha prisigavo vaikis big_smile tai nepasidalinsi savo apimtim, bf, dl bp sq? sad

Tu klausei ar turiu ka parodyt, pasakiau, kad bent nepizdelinu kaip tu ant visu ir uz tave garantuotai turiu daugiau ka parodyt.

Nu tai jei toks garantuotas parodyk, paziuresim smile

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#2636 2013-03-22 20:39

Re: mano foto

niekadejas rašė:

Flagman rašė:

niekadejas rašė:

Haha prisigavo vaikis big_smile tai nepasidalinsi savo apimtim, bf, dl bp sq? sad

Tu klausei ar turiu ka parodyt, pasakiau, kad bent nepizdelinu kaip tu ant visu ir uz tave garantuotai turiu daugiau ka parodyt.

Nu tai jei toks garantuotas parodyk, paziuresim smile

Kai tu parodysi parodysiu ir as smile

Paskutinį kartą taisė Flagman (2013-03-22 20:39)

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#2637 2013-03-22 20:40

Re: mano foto

Flagman rašė:

niekadejas rašė:

Flagman rašė:


Tu klausei ar turiu ka parodyt, pasakiau, kad bent nepizdelinu kaip tu ant visu ir uz tave garantuotai turiu daugiau ka parodyt.

Nu tai jei toks garantuotas parodyk, paziuresim smile

Kai tu parodysi parodysiu ir as smile

Taip ir galvojau big_smile tu jau pasirodei big_smile

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#2638 2013-03-22 20:42

Re: mano foto

niekadejas rašė:

Flagman rašė:

niekadejas rašė:


Nu tai jei toks garantuotas parodyk, paziuresim smile

Kai tu parodysi parodysiu ir as smile

Taip ir galvojau big_smile tu jau pasirodei big_smile

O ka cia galvot zasine, as garantuoju, kad geriau uz tave atrodau tai nereiskia, kad achujena forma. Nes uz tave atrodyt geriau nereik kulturistu achujenu but.

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#2639 2013-03-22 20:44

Re: mano foto

Flagman rašė:

niekadejas rašė:

Flagman rašė:


Kai tu parodysi parodysiu ir as smile

Taip ir galvojau big_smile tu jau pasirodei big_smile

O ka cia galvot zasine, as garantuoju, kad geriau uz tave atrodau tai nereiskia, kad achujena forma. Nes uz tave atrodyt geriau nereik kulturistu achujenu but.

Tai aisku, kad nereik. Bet jei toks garantuotas, tai turetum ahujenas but big_smile Tai pasigirk ugiu, svoriu, bf bent smile Jei foto taip ir neimeti prizadejas big_smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#2640 2013-03-22 20:45

Re: mano foto

Kas tas funderis?

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#2641 2013-03-22 20:46

Re: mano foto

niekadejas rašė:

Flagman rašė:

niekadejas rašė:


Taip ir galvojau big_smile tu jau pasirodei big_smile

O ka cia galvot zasine, as garantuoju, kad geriau uz tave atrodau tai nereiskia, kad achujena forma. Nes uz tave atrodyt geriau nereik kulturistu achujenu but.

Tai aisku, kad nereik. Bet jei toks garantuotas, tai turetum ahujenas but big_smile Tai pasigirk ugiu, svoriu, bf bent smile Jei foto taip ir neimeti prizadejas big_smile

A tai tu achujenu save jau laikai big_smile big_smile 180 ugis 95kg bf ~15 preso kalades matos, bet kas is tu skaiciu jei beleka gali parasyt ir parodyk kur as foto zadejau mest.

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#2642 2013-03-22 20:47

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

Kas tas funderis?

Nu narys auksciau rases paziurek, biski nesigaudai big_smile

Neprisijungęs

 
zaibuks
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-05
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#2643 2013-03-22 20:48

Re: mano foto

nu pasigirkit pasigirkit kuris uz kuri geriau atrodo smile

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#2644 2013-03-22 20:48

Re: mano foto

Flagman rašė:

niekadejas rašė:

Flagman rašė:


O ka cia galvot zasine, as garantuoju, kad geriau uz tave atrodau tai nereiskia, kad achujena forma. Nes uz tave atrodyt geriau nereik kulturistu achujenu but.

Tai aisku, kad nereik. Bet jei toks garantuotas, tai turetum ahujenas but big_smile Tai pasigirk ugiu, svoriu, bf bent smile Jei foto taip ir neimeti prizadejas big_smile

A tai tu achujenu save jau laikai big_smile big_smile 180 ugis 95kg bf ~15 preso kalades matos, bet kas is tu skaiciu jei beleka gali parasyt ir parodyk kur as foto zadejau mest.

+15kg ir matosi kalades, tai cia neblogai, tikrai turetum pasirodyt smile nelaikau tikrai, tik kai nieko nezinodamas gali teigti, kad uz kazka geriau atrodai, tai jau turi but ahuenas big_smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#2645 2013-03-22 20:51

Re: mano foto

Flagman rašė:

uzsivedes rašė:

Kas tas funderis?

Nu narys auksciau rases paziurek, biski nesigaudai big_smile

Sorry, funder tai funder

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#2646 2013-03-22 20:51

Re: mano foto

Eikit į blevyzgas arba pas funderį, Vaidas poilsiauja šiuo metu ir neatsakys

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#2647 2013-03-22 21:22

Re: mano foto

Svieta lygini?

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#2648 2013-03-22 21:25

Re: mano foto

Stengiuosi, dar tik pradedu

Neprisijungęs

 
world
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-23
Žinutės: 662
Atsiliepimai: 1

#2649 2013-03-22 21:56

Re: mano foto

cia matuojasi visi savo bickes ir kojas, nieko del to nesakau, kiekvienas turi skirtingus tikslus ir priemones, bet man, pastoviai cia viska skaitanciam, asmeniskai juokingiausi tie "stereotipiniai" kaciokai. "dydelis klausymas, kas gereu atrodo, jus visi pavidolei" ir pan tipazo zmones big_smile rasyt per 25 gyvenimo metus visiskai neismoko, o dar chemijos bureliais uzsiima big_smile na, cia kulturizmo forumas, o ne diktantas, bet man iskart susidaro neigiama nuomone apie tokius zmones, kuriem karjeros virsune pasiimt paskola kursui ir pan big_smile srry uz offtopic pastebejima

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#2650 2013-03-23 09:23

Re: mano foto

world rašė:

cia matuojasi visi savo bickes ir kojas, nieko del to nesakau, kiekvienas turi skirtingus tikslus ir priemones, bet man, pastoviai cia viska skaitanciam, asmeniskai juokingiausi tie "stereotipiniai" kaciokai. "dydelis klausymas, kas gereu atrodo, jus visi pavidolei" ir pan tipazo zmones big_smile rasyt per 25 gyvenimo metus visiskai neismoko, o dar chemijos bureliais uzsiima big_smile na, cia kulturizmo forumas, o ne diktantas, bet man iskart susidaro neigiama nuomone apie tokius zmones, kuriem karjeros virsune pasiimt paskola kursui ir pan big_smile srry uz offtopic pastebejima

Nu utiutiu, yra cia tokiu?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net