Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

swimmer
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-11-20
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#1151 2008-02-29 13:32

Re: Kursai

Trukme: 6sav.
Dozavimas ir preparatai:

Boldenone u. 400mg/sav
Masteron 100mg/kas antra d.
Test. propionat 100mg/kas antra d.
-----------------------------------------
Atsistatymui tamoxifen + proviron.

Neprisijungęs

 
cloudmaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#1152 2008-02-29 14:24

Re: Kursai

realiai galiu vien chemijai skirti 1500lt, kursas max6-8 savaites

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1153 2008-02-29 14:26

Re: Kursai

swimmer rašė:

Trukme: 6sav.
Dozavimas ir preparatai:

Boldenone u. 400mg/sav
Masteron 100mg/kas antra d.
Test. propionat 100mg/kas antra d.
-----------------------------------------
Atsistatymui tamoxifen + proviron.

norejau paklaust swimer matau masteri megsti,ar manai kad verta su tokiu prepu augint raumeny?as tai tokios nuomones kad jis labiau skirtas priesvarzybiniam kursui.

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1154 2008-02-29 14:40

Re: Kursai

vinstrol smile jam neaktualu raumens auginimas, jam jega ir energija aktuali todel jis su jais ir zaidzia smile
o kas del patarimo jaunuoliui 25 metu big_smile tai jei 6-8 savaites ir nenori vandens tai ka cia ir beprigalvosi smile
finil propikas winstrol arba masteron smile na bet turbut pats supranti kiek is tokiu prepu "uzaugt" galima smile

Neprisijungęs

 
cloudmaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#1155 2008-02-29 15:43

Re: Kursai

kaip manot jei sauciau dekos su metanu labai sunku butu issiryskint po to? ar daug liktu? riebalai 20% beveik. norisi mases pradziai. gal ka vietoje metano. susta manau per galingai 1 kartui. kaip galvojat?

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#1156 2008-02-29 17:08

Re: Kursai

Taboo rašė:

vinstrol smile jam neaktualu raumens auginimas, jam jega ir energija aktuali todel jis su jais ir zaidzia smile
o kas del patarimo jaunuoliui 25 metu big_smile tai jei 6-8 savaites ir nenori vandens tai ka cia ir beprigalvosi smile
finil propikas winstrol arba masteron smile na bet turbut pats supranti kiek is tokiu prepu "uzaugt" galima smile

Na ir kiek?

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1157 2008-02-29 17:41

Re: Kursai

Tave tai ir 2 kg jautienos per diena kaip durna karveli nestu smile
O kiek tai belenkiek big_smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#1158 2008-02-29 17:45

Re: Kursai

Taboo rašė:

Tave tai ir 2 kg jautienos per diena kaip durna karveli nestu smile
O kiek tai belenkiek big_smile

Nu su 3kg tai ir tave dar nestu lol

Neprisijungęs

 
bicas42
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-10-12
Žinutės: 201
Atsiliepimai: 0

#1159 2008-02-29 22:38

Re: Kursai

cloudmaker rašė:

kaip manot jei sauciau dekos su metanu labai sunku butu issiryskint po to? ar daug liktu? riebalai 20% beveik. norisi mases pradziai. gal ka vietoje metano. susta manau per galingai 1 kartui. kaip galvojat?

vietoj metano siuliciau testo, jei deka sausi.

Neprisijungęs

 
swimmer
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-11-20
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#1160 2008-03-01 04:06

Re: Kursai

vinstrolis rašė:

swimmer rašė:

Trukme: 6sav.
Dozavimas ir preparatai:

Boldenone u. 400mg/sav
Masteron 100mg/kas antra d.
Test. propionat 100mg/kas antra d.
-----------------------------------------
Atsistatymui tamoxifen + proviron.

norejau paklaust swimer matau masteri megsti,ar manai kad verta su tokiu prepu augint raumeny?as tai tokios nuomones kad jis labiau skirtas priesvarzybiniam kursui.

Jis lygtais parase nenori vandens, aplamai jei buciau bb-eris, tai kursuociau visada tik su tuo, kas letai, bet kokybiskai ir sausai
augina. Bet cia velgi jei vien del isvaizdos, ne scenai. Man negrazu, kai per daug. As pats asmeniskai su savo sudejimu ir ugiu
nenoreciau virsyt ~90-93kg sausos mesos. Ugis 189. Galvokit ka norit smile Jei del saves ir geros isvaizdos, manau to butu per akis.
Nuomones? vinstrol

Neprisijungęs

 
JADZE
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 924
Atsiliepimai: 3

#1161 2008-03-01 13:31

Re: Kursai

parase nori mases, bet kad vandens nekauptu, gavo atsakima ir paskui vistiek savo stumia, deca+metanas. katrie zali sitame dalyke siuliciau pirma pasiskaityt straipsniu internete. beto ir tema tam sukurta KOKYBISKA MASE, ten irgi info gali rast.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#1162 2008-03-01 13:40

Re: Kursai

cloudmaker rašė:

kaip manot jei sauciau dekos su metanu labai sunku butu issiryskint po to? ar daug liktu? riebalai 20% beveik. norisi mases pradziai. gal ka vietoje metano. susta manau per galingai 1 kartui. kaip galvojat?

tai apsispresk, ko nori - ar mases, ar lieso raumens
masei deka su susta bus kaip tik, bet swimmeris jau sauniai atsake, tik va nzn del masterio irgi..gal cia uztektu ir propiko, fenylo ir winio wink
nors, KIEKVIENAM SAVO big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#1163 2008-03-01 13:45

Re: Kursai

swimmer rašė:

vinstrolis rašė:

swimmer rašė:

Trukme: 6sav.
Dozavimas ir preparatai:

Boldenone u. 400mg/sav
Masteron 100mg/kas antra d.
Test. propionat 100mg/kas antra d.
-----------------------------------------
Atsistatymui tamoxifen + proviron.

norejau paklaust swimer matau masteri megsti,ar manai kad verta su tokiu prepu augint raumeny?as tai tokios nuomones kad jis labiau skirtas priesvarzybiniam kursui.

Jis lygtais parase nenori vandens, aplamai jei buciau bb-eris, tai kursuociau visada tik su tuo, kas letai, bet kokybiskai ir sausai
augina. Bet cia velgi jei vien del isvaizdos, ne scenai. Man negrazu, kai per daug. As pats asmeniskai su savo sudejimu ir ugiu
nenoreciau virsyt ~90-93kg sausos mesos. Ugis 189. Galvokit ka norit smile Jei del saves ir geros isvaizdos, manau to butu per akis.
Nuomones? vinstrol

visiskai sutinku wink kai tik pradejau, buvo PUSTIS PUSTIS IR DAR PUSTIS big_smile
..bet db jau ramus..winis ir propikas mano draugai smile

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1164 2008-03-01 14:02

Re: Kursai

nenormalus rašė:

swimmer rašė:

vinstrolis rašė:


norejau paklaust swimer matau masteri megsti,ar manai kad verta su tokiu prepu augint raumeny?as tai tokios nuomones kad jis labiau skirtas priesvarzybiniam kursui.

Jis lygtais parase nenori vandens, aplamai jei buciau bb-eris, tai kursuociau visada tik su tuo, kas letai, bet kokybiskai ir sausai
augina. Bet cia velgi jei vien del isvaizdos, ne scenai. Man negrazu, kai per daug. As pats asmeniskai su savo sudejimu ir ugiu
nenoreciau virsyt ~90-93kg sausos mesos. Ugis 189. Galvokit ka norit smile Jei del saves ir geros isvaizdos, manau to butu per akis.
Nuomones? vinstrol

visiskai sutinku wink kai tik pradejau, buvo PUSTIS PUSTIS IR DAR PUSTIS big_smile
..bet db jau ramus..winis ir propikas mano draugai smile

matai pustis bele kokiu keliu tai viena,augint raumeny tai kita,as asmeniskai nemanau kad su propiku ir viniu galima uzaugti dideliu,kalbu kulturizmo varzybu prasme,nors ir pats daugiau esu vares su nekaupenciais vandeny,bet kiti sededami ant dumblo daug daugiau mesos uzsikabina ant saves nei ant viniuko,nors i kurso gala tai tikrai verta jungt.bet ant vinio ir masterio uzaugt dideliam sansu mazoka.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#1165 2008-03-01 14:17

Re: Kursai

vinstrolis rašė:

nenormalus rašė:

swimmer rašė:


Jis lygtais parase nenori vandens, aplamai jei buciau bb-eris, tai kursuociau visada tik su tuo, kas letai, bet kokybiskai ir sausai
augina. Bet cia velgi jei vien del isvaizdos, ne scenai. Man negrazu, kai per daug. As pats asmeniskai su savo sudejimu ir ugiu
nenoreciau virsyt ~90-93kg sausos mesos. Ugis 189. Galvokit ka norit smile Jei del saves ir geros isvaizdos, manau to butu per akis.
Nuomones? vinstrol

visiskai sutinku wink kai tik pradejau, buvo PUSTIS PUSTIS IR DAR PUSTIS big_smile
..bet db jau ramus..winis ir propikas mano draugai smile

matai pustis bele kokiu keliu tai viena,augint raumeny tai kita,as asmeniskai nemanau kad su propiku ir viniu galima uzaugti dideliu,kalbu kulturizmo varzybu prasme,nors ir pats daugiau esu vares su nekaupenciais vandeny,bet kiti sededami ant dumblo daug daugiau mesos uzsikabina ant saves nei ant viniuko,nors i kurso gala tai tikrai verta jungt.bet ant vinio ir masterio uzaugt dideliam sansu mazoka.

nu matai, neturiu tikslo lipt ant scenos roll
..sveriu 95 ant 183..tai man jau kaip ir nebesinori daugiau pustis..db winis su propiku.. (ir metanu big_smile ) mane geriausiai kabina wink
..o kad su sudinais uzaugt geriausia, tai faktas,,visi normalus kaciokai is rusiu islinde yra, kur tik metanas, susta ir deka valdo big_smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1166 2008-03-01 17:51

Re: Kursai

to nenormalus ir swimmer smile nepamirskit pinigai diktuoja mada smile ir kitas aspektas, kiek jau dabar pasiekes yra smile + pritariu vinstrol postui 100proc

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#1167 2008-03-02 11:11

Re: Kursai

Taboo rašė:

to nenormalus ir swimmer smile nepamirskit pinigai diktuoja mada smile ir kitas aspektas, kiek jau dabar pasiekes yra smile + pritariu vinstrol postui 100proc

pritari, kad su propiku ir winiu neuzaugsi?..o jei pabandysi pajungt metana? smile aisku, tu pries, bet pabandyk wink mane kabina gerai big_smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1168 2008-03-02 11:27

Re: Kursai

nenormalus rašė:

Taboo rašė:

to nenormalus ir swimmer smile nepamirskit pinigai diktuoja mada smile ir kitas aspektas, kiek jau dabar pasiekes yra smile + pritariu vinstrol postui 100proc

pritari, kad su propiku ir winiu neuzaugsi?..o jei pabandysi pajungt metana? smile aisku, tu pries, bet pabandyk wink mane kabina gerai big_smile

na ka as zinau big_smile kazhkaip pasitikiu seneliais ir proseneliais.. kurie ne ant winstroliu uzaugdavo big_smile plius winstrol man nepatinka nes kepenis valgo skaniai ir sanarius sausina.. o kas del kartu jungimo metan su winstrol tai, oj nebemyli savo kepenelu big_smile as tai donora turiu dvyne sese, o ka tu ? big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#1169 2008-03-02 12:17

Re: Kursai

Taboo rašė:

nenormalus rašė:

Taboo rašė:

to nenormalus ir swimmer smile nepamirskit pinigai diktuoja mada smile ir kitas aspektas, kiek jau dabar pasiekes yra smile + pritariu vinstrol postui 100proc

pritari, kad su propiku ir winiu neuzaugsi?..o jei pabandysi pajungt metana? smile aisku, tu pries, bet pabandyk wink mane kabina gerai big_smile

na ka as zinau big_smile kazhkaip pasitikiu seneliais ir proseneliais.. kurie ne ant winstroliu uzaugdavo big_smile plius winstrol man nepatinka nes kepenis valgo skaniai ir sanarius sausina.. o kas del kartu jungimo metan su winstrol tai, oj nebemyli savo kepenelu big_smile as tai donora turiu dvyne sese, o ka tu ? big_smilebig_smile

utiutiu pasiseke tau big_smile
as tai turiu broli, bet utiutiu i mane nepanasu smile
ne ne, pas mane viskas ok kol kas wink ir to metano gi needziau jau puse metu..matai as ji megstu, bet tai buna i metus pora kartu tik..ilgas pertraukas darau wink
..del sausinimo taip, bet tam sekanciam kurse dekos susisausiu 8 smile zinau, kad nivtemu, bet neturiu, kur kist jos..reikia liekanas suvartot big_smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1170 2008-03-03 18:22

Re: Kursai

nenormalus rašė:

Taboo rašė:

nenormalus rašė:


pritari, kad su propiku ir winiu neuzaugsi?..o jei pabandysi pajungt metana? smile aisku, tu pries, bet pabandyk wink mane kabina gerai big_smile

na ka as zinau big_smile kazhkaip pasitikiu seneliais ir proseneliais.. kurie ne ant winstroliu uzaugdavo big_smile plius winstrol man nepatinka nes kepenis valgo skaniai ir sanarius sausina.. o kas del kartu jungimo metan su winstrol tai, oj nebemyli savo kepenelu big_smile as tai donora turiu dvyne sese, o ka tu ? big_smilebig_smile

utiutiu pasiseke tau big_smile
as tai turiu broli, bet utiutiu i mane nepanasu smile
ne ne, pas mane viskas ok kol kas wink ir to metano gi needziau jau puse metu..matai as ji megstu, bet tai buna i metus pora kartu tik..ilgas pertraukas darau wink
..del sausinimo taip, bet tam sekanciam kurse dekos susisausiu 8 smile zinau, kad nivtemu, bet neturiu, kur kist jos..reikia liekanas suvartot big_smile

konkursa skelbiam ? smile prizas tavo 8 dekos big_smile
na as metan tai valgau kai galiu valgyt smile seip kepenelas prisaugau ciut ciut seses po pejliu guldyt dar nesinori taip anxti jaunystej big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#1171 2008-03-03 20:59

Re: Kursai

Taboo rašė:

nenormalus rašė:

Taboo rašė:


na ka as zinau big_smile kazhkaip pasitikiu seneliais ir proseneliais.. kurie ne ant winstroliu uzaugdavo big_smile plius winstrol man nepatinka nes kepenis valgo skaniai ir sanarius sausina.. o kas del kartu jungimo metan su winstrol tai, oj nebemyli savo kepenelu big_smile as tai donora turiu dvyne sese, o ka tu ? big_smilebig_smile

utiutiu pasiseke tau big_smile
as tai turiu broli, bet utiutiu i mane nepanasu smile
ne ne, pas mane viskas ok kol kas wink ir to metano gi needziau jau puse metu..matai as ji megstu, bet tai buna i metus pora kartu tik..ilgas pertraukas darau wink
..del sausinimo taip, bet tam sekanciam kurse dekos susisausiu 8 smile zinau, kad nivtemu, bet neturiu, kur kist jos..reikia liekanas suvartot big_smile

konkursa skelbiam ? smile prizas tavo 8 dekos big_smile
na as metan tai valgau kai galiu valgyt smile seip kepenelas prisaugau ciut ciut seses po pejliu guldyt dar nesinori taip anxti jaunystej big_smile

ne ne, mano 8 dekos su winiu labai sueis tilta darant smile planuoju smarkiai paimt wink
..ei, del leidziamo..esi metana leidziama bandes?..kaip veikia?..zinau teorija, raei kazkada i ap, bet kaip praktikoj?..stipriai silpnesnis nei tab? hmm

Neprisijungęs

 
AminoBoy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#1172 2008-03-03 21:16

Re: Kursai

Sveiki! Pradejau dary kursa: Deca + Metanas. Kas kiek dienu saut Deca? Gerai bus jei isisaunu ir po 4 dienu vel? Svoris: 95kg,nenoriu lb stipraus kurso daryt bet vistiek nykstys

Neprisijungęs

 
po
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2007-02-19
Žinutės: 402
Atsiliepimai: 0

#1173 2008-03-03 21:18

Re: Kursai

AminoBoy rašė:

Sveiki! Pradejau dary kursa: Deca + Metanas. Kas kiek dienu saut Deca? Gerai bus jei isisaunu ir po 4 dienu vel? Svoris: 95kg,nenoriu lb stipraus kurso daryt bet vistiek nykstys

koks kiekis?kiek savaiciu?

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1174 2008-03-03 21:30

Re: Kursai

nenormalus rašė:

ne ne, mano 8 dekos su winiu labai sueis tilta darant smile planuoju smarkiai paimt wink
..ei, del leidziamo..esi metana leidziama bandes?..kaip veikia?..zinau teorija, raei kazkada i ap, bet kaip praktikoj?..stipriai silpnesnis nei tab? hmm

ne injekcinio nebandes, bet knieti labai tik tiek, kad kasdien bestis reiktu po 0.5ml arba po 1ml smile o kaip zinia kasdien badytis nelabai smagu tuo labiau i kojas, nebent rasiu kas susaus big_smile
o del inj tai jis net stipresnis uz oralinuka, vien del to, kad kepenelese ir skranduke nesuyra kazhkuri dalis smile speju inj 50 mg = oralinuko 60-70

Neprisijungęs

 
AminoBoy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#1175 2008-03-04 08:10

Re: Kursai

5sav, 20mg metano i diena, decus turiu db 6 bet jei reiks dasipirksiu smile tai padesit kas? wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net