Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#8576 2012-11-23 22:17

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

lexusrx rašė:

emexas rašė:

MrBurbulas rašė:

!!!!!!!!!!!!!!!!!! SKANUS!!!!!!!!!!!!!!!!!! , tirstas proteinas .  koki kas parekomenduos? smile aisku skonis realiatyvi savoka bet wink

nera labai tirstas, bet skoniai puikus: big man multi phase whey.. pina colada, sausainis (i vanile panasu), vanile-cinamonas..

Pritariu BIG MAN Multi Phase Whey - jei nori tirshto is skanaus.
Sokoladas jei nori naturaliausio skonio, pina colada - egzotishkesnis (nepersaldus kaip galima butu tiketis). Sausainis kaip gerb Emex ir minejo daugiau panashu i vanile su lengvu sausainio prieskoniu ,vanile cinamonas man primena vaikyste ir manu koshe su cinamonu. Brashke - tiesiog gera tirshta brashke.

Isatc Whey Evolution - Yogurt Lemon man idomus skonis, maziau tirshtas.

Gerb . lexusai . NA  dekui uz apzvalga , bet kaip pastebejau jus  apzvelgiat  "naujus" produktus pas jus asortimente.
o kaip tarkim    skonius lyginant  :   myofusion/ ongold /  syntramax matrix/  Big Man Multi Phase Whey/ Scitec 100% Whey Protein Professional/
kuris gautu didziausia pliusa ?  ar velgi  tam tikro produkto tam tikras skonis  yra geras , kitas nelabai  ? : )

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#8577 2012-11-23 22:22

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

MrBurbulas rašė:

lexusrx rašė:

emexas rašė:


nera labai tirstas, bet skoniai puikus: big man multi phase whey.. pina colada, sausainis (i vanile panasu), vanile-cinamonas..

Pritariu BIG MAN Multi Phase Whey - jei nori tirshto is skanaus.
Sokoladas jei nori naturaliausio skonio, pina colada - egzotishkesnis (nepersaldus kaip galima butu tiketis). Sausainis kaip gerb Emex ir minejo daugiau panashu i vanile su lengvu sausainio prieskoniu ,vanile cinamonas man primena vaikyste ir manu koshe su cinamonu. Brashke - tiesiog gera tirshta brashke.

Isatc Whey Evolution - Yogurt Lemon man idomus skonis, maziau tirshtas.

Gerb . lexusai . NA  dekui uz apzvalga , bet kaip pastebejau jus  apzvelgiat  "naujus" produktus pas jus asortimente.
o kaip tarkim    skonius lyginant  :   myofusion/ ongold /  syntramax matrix/  Big Man Multi Phase Whey/ Scitec 100% Whey Protein Professional/
kuris gautu didziausia pliusa ?  ar velgi  tam tikro produkto tam tikras skonis  yra geras , kitas nelabai  ? : )

visų skirtingi skoniai, pats tuo įsitikinau. su SS kalbėjau apie scitec isolate avietę, tai berods buvau pirmasis, kuriam ji nelabai patiko, pagal jį. nors pvz. scitec pro strawb. choc. liuks, skanus.. na tai žinai.. sunku ką patarti jaučiu bus

Myofusion braškę bandžiau, 4oj savaitėj daugmaž, jau kniso skonis

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#8578 2012-11-23 22:26

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

as kazkaip vis linkstu cQQkies & cream  paragaut smile  nes shokoladu kokiu tik nebandes smile
bet laukiu vis  dar nuomoniu i kuria cia puse pakrypt smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#8579 2012-11-24 16:38

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

MrBurbulas rašė:

lexusrx rašė:

emexas rašė:


nera labai tirstas, bet skoniai puikus: big man multi phase whey.. pina colada, sausainis (i vanile panasu), vanile-cinamonas..

Pritariu BIG MAN Multi Phase Whey - jei nori tirshto is skanaus.
Sokoladas jei nori naturaliausio skonio, pina colada - egzotishkesnis (nepersaldus kaip galima butu tiketis). Sausainis kaip gerb Emex ir minejo daugiau panashu i vanile su lengvu sausainio prieskoniu ,vanile cinamonas man primena vaikyste ir manu koshe su cinamonu. Brashke - tiesiog gera tirshta brashke.

Isatc Whey Evolution - Yogurt Lemon man idomus skonis, maziau tirshtas.

Gerb . lexusai . NA  dekui uz apzvalga , bet kaip pastebejau jus  apzvelgiat  "naujus" produktus pas jus asortimente.
o kaip tarkim    skonius lyginant  :   myofusion/ ongold /  syntramax matrix/  Big Man Multi Phase Whey/ Scitec 100% Whey Protein Professional/
kuris gautu didziausia pliusa ?  ar velgi  tam tikro produkto tam tikras skonis  yra geras , kitas nelabai  ? : )

Gold yra vandeningiausias ir skysciausias. Is Gold man labiausiai patikdavo Rocky Road. prasciausias Tropical Punch.
Myofusion sokoladas, brashke ok , bananinis uzhkniso ziauriai ir tiesa pasakius visi bananiniai kokius geres grei uzhknisdavo
Jei norit naturaliausiu skoniu reiketu rinktis sokolada.

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#8580 2012-11-24 17:31

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

o man braskiniai atsibode yra..toks grynai kasdieninis skonis tos braskes smile

Neprisijungęs

 
giedriuzas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-09
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#8581 2012-11-24 18:43

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki. turiu bcaa amino rugsciu ir kreatino. noriu pklausti kaip ir kada man juos abu vartoti?

Neprisijungęs

 
Recurat
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Atlantida
Registravosi: 2011-12-29
Žinutės: 138
Atsiliepimai: 0

#8582 2012-11-24 19:25

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

bcaa prieš ir po treniruotės 5-10g
creatino (monohidrato) 5gr ant 30kg kuno masės. O dozes dalink i 2 dalis ir gerk ant tuštesnios skrandžio.
BCAA irgi ant tuščio.

Paskutinį kartą taisė Recurat (2012-11-24 19:26)

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#8583 2012-11-25 01:48

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

oxygenas rašė:

Sveiki noreciau sulaukti jusu patarimu ir pasiulymu?

Kas geriau ar Kreatino monohidratas, ar Buferinis kreatino monohidratas (Cre-Alkaline)?

Kuris geresnis t.y geriau veikia, matosi efektas, ar Cre-Alkalinui reikia uzkrovimo fazes?

Kiek laiko reikia daryti pertrauka t.y nevartot kreatino?

Gal galit pasiulyt kreatina iki 100LT ?

Sveikas,
1. Del kreatino tai cia ner ka lyginti. Monohidratas kaupia vandeni, kre alkalynas - ne, arba labaii minimaliai, kas tikrai nesijaus.
2. Teoriskai vaizdinis rezultatas geriau turetusi matytis nuo monohidrato, nes kaip ir minejau, monohidratas kaupia vandeni. Aisku, yra keletas niuansu, tai - svoris. Jei sveri ~50-60kg tai gal ir galima bus izvelgt kazkoki "papilnejima" nuo monohidrato. Jei sveri +kg nuo savo ugio, tai abejoju ar bus ka galima iszvelgt.
Kas del "vilkimo" tai abu veikia normaliai.. Nej pridesi, nej atimsi
3. Cre-alkalynui uzkrovos faziu nereik, kaip ir monohidratui
4. Galima ivariai daryt. pvz: 4saw on - 2off; 6saw on - 3off; 8saw on - 4off. Cia jau pasirinktinai..
5. Rx Gold Micronized Creatine. 1.1kg - ~70lt.

sekmes

Neprisijungęs

 
traskiz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-01
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#8584 2012-11-25 20:22

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

.

Paskutinį kartą taisė traskiz (2019-09-05 14:37)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8131
Atsiliepimai: 54

#8585 2012-11-25 20:30

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sitame forume visi dyleriai patikimi.
o siaip rekomenduociau ta is Klaipedos big_smile

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#8586 2012-11-25 21:33

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

zaliasss rašė:

sitame forume visi dyleriai patikimi.
o siaip rekomenduociau ta is Klaipedos big_smile

big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#8587 2012-11-26 06:17

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

traskiz rašė:

Sveiki, dar nesu vartojes papildu ir noriu ismegint proteina ir kreatina..
I ka reiktu atkreipt demesi norint tokio proteino kuris veikia greiciau ? pvz po treniruotes iskart?
Nezinau is kur pirkti, matau kad skelbimuose pas dealerius daug pigiau, nei parduotuvese, kodel taip yra? ar normalios ten prekes ? ne home made ten papildai ? big_smileD
o jei ten viskas normaliai rekomenduokit kokiu patikimu dealeriu smile
aciu uz atsakymus.

Imk isolata tada. Bet realiai skirtumo nepajausi ar isolatas ar koncentratas - kalbu apie proteina. O kreatina imk miltukais gryna forma, bus pigiau.
Apie dylerius - as perku is lexusrx ir jis dar nei kart nepavade, visi papildai su apsauginiais lipdukais ir t.t.  O kodel jie turi pigiau tai gali tu ju paklaust wink

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#8588 2012-11-26 08:46

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Importinis rašė:

traskiz rašė:

Sveiki, dar nesu vartojes papildu ir noriu ismegint proteina ir kreatina..
I ka reiktu atkreipt demesi norint tokio proteino kuris veikia greiciau ? pvz po treniruotes iskart?
Nezinau is kur pirkti, matau kad skelbimuose pas dealerius daug pigiau, nei parduotuvese, kodel taip yra? ar normalios ten prekes ? ne home made ten papildai ? big_smileD
o jei ten viskas normaliai rekomenduokit kokiu patikimu dealeriu smile
aciu uz atsakymus.

Imk isolata tada. Bet realiai skirtumo nepajausi ar isolatas ar koncentratas - kalbu apie proteina. O kreatina imk miltukais gryna forma, bus pigiau.
Apie dylerius - as perku is lexusrx ir jis dar nei kart nepavade, visi papildai su apsauginiais lipdukais ir t.t.  O kodel jie turi pigiau tai gali tu ju paklaust wink

nykstysalah

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#8589 2012-11-26 10:24

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

lexusrx rašė:

emexas rašė:

MrBurbulas rašė:

!!!!!!!!!!!!!!!!!! SKANUS!!!!!!!!!!!!!!!!!! , tirstas proteinas .  koki kas parekomenduos? smile aisku skonis realiatyvi savoka bet wink

nera labai tirstas, bet skoniai puikus: big man multi phase whey.. pina colada, sausainis (i vanile panasu), vanile-cinamonas..

Pritariu BIG MAN Multi Phase Whey - jei nori tirshto is skanaus.
Sokoladas jei nori naturaliausio skonio, pina colada - egzotishkesnis (nepersaldus kaip galima butu tiketis). Sausainis kaip gerb Emex ir minejo daugiau panashu i vanile su lengvu sausainio prieskoniu ,vanile cinamonas man primena vaikyste ir manu koshe su cinamonu. Brashke - tiesiog gera tirshta brashke.

Isatc Whey Evolution - Yogurt Lemon man idomus skonis, maziau tirshtas.

pasiimiau  big man  multi phase whey  cQQkies & cream .  tai  hmm MAN skonis jauciasi kaip medaus big_smile

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#8590 2012-11-26 10:25

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

MrBurbulas rašė:

lexusrx rašė:

emexas rašė:


nera labai tirstas, bet skoniai puikus: big man multi phase whey.. pina colada, sausainis (i vanile panasu), vanile-cinamonas..

Pritariu BIG MAN Multi Phase Whey - jei nori tirshto is skanaus.
Sokoladas jei nori naturaliausio skonio, pina colada - egzotishkesnis (nepersaldus kaip galima butu tiketis). Sausainis kaip gerb Emex ir minejo daugiau panashu i vanile su lengvu sausainio prieskoniu ,vanile cinamonas man primena vaikyste ir manu koshe su cinamonu. Brashke - tiesiog gera tirshta brashke.

Isatc Whey Evolution - Yogurt Lemon man idomus skonis, maziau tirshtas.

pasiimiau  big man  multi phase whey  cQQkies & cream .  tai  hmm MAN skonis jauciasi kaip medaus big_smile

tai geras skonis ar nelabai?big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#8591 2012-11-26 10:28

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

lorenzo rašė:

MrBurbulas rašė:

lexusrx rašė:


Pritariu BIG MAN Multi Phase Whey - jei nori tirshto is skanaus.
Sokoladas jei nori naturaliausio skonio, pina colada - egzotishkesnis (nepersaldus kaip galima butu tiketis). Sausainis kaip gerb Emex ir minejo daugiau panashu i vanile su lengvu sausainio prieskoniu ,vanile cinamonas man primena vaikyste ir manu koshe su cinamonu. Brashke - tiesiog gera tirshta brashke.

Isatc Whey Evolution - Yogurt Lemon man idomus skonis, maziau tirshtas.

pasiimiau  big man  multi phase whey  cQQkies & cream .  tai  hmm MAN skonis jauciasi kaip medaus big_smile

tai geras skonis ar nelabai?big_smile

ne is tolo nepanasu i sausainius... o tuo labiau i krema kazkoki..
sakau geri atrodo - skysta medu   susipili hmm

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8131
Atsiliepimai: 54

#8592 2012-11-26 10:59

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

MrBurbulas rašė:

lorenzo rašė:

MrBurbulas rašė:

pasiimiau  big man  multi phase whey  cQQkies & cream .  tai  hmm MAN skonis jauciasi kaip medaus big_smile

tai geras skonis ar nelabai?big_smile

ne is tolo nepanasu i sausainius... o tuo labiau i krema kazkoki..
sakau geri atrodo - skysta medu   susipili hmm

su situo bigman sausainiu mistika big_smile
burbului medus
emexui vanile
man nesa i balta sokolada big_smile

pirkit ir paziurekit koks skonis bus jums wink

Paskutinį kartą taisė zaliasss (2012-11-26 11:00)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#8593 2012-11-26 11:18

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

zaliasss rašė:

MrBurbulas rašė:

lorenzo rašė:


tai geras skonis ar nelabai?big_smile

ne is tolo nepanasu i sausainius... o tuo labiau i krema kazkoki..
sakau geri atrodo - skysta medu   susipili hmm

su situo bigman sausainiu mistika big_smile
burbului medus
emexui vanile
man nesa i balta sokolada big_smile

pirkit ir paziurekit koks skonis bus jums wink

big_smile
Skonis CHAMELEONAS !!!!

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#8594 2012-11-26 11:23

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

big_smile tai jau tikrai , na itariu su pienu butu pasaka, nes toki salduma numustu wink

Neprisijungęs

 
biciuliux
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-29
Žinutės: 24
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#8595 2012-12-09 10:30

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki, norėjau paklausti kokį pasiimti BCAA? Turiu creatino universal 400g, galvojau apie BCAA stack, bet kiek skaiciau tai ten prasciausias produktas, ti net nzn gal ka pasiulysit? smile

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#8596 2012-12-09 10:44

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

biciuliux rašė:

Sveiki, norėjau paklausti kokį pasiimti BCAA? Turiu creatino universal 400g, galvojau apie BCAA stack, bet kiek skaiciau tai ten prasciausias produktas, ti net nzn gal ka pasiulysit? smile

jei skonis ne beda tai imk grynas bcaa, visi dileriai manau turi...

Neprisijungęs

 
Bodze
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2008-09-19
Žinutės: 176
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#8597 2012-12-11 14:22

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

kuo skiriasi grynas kazeinas , nuo whey 100 . Kas geriau?

Neprisijungęs

 
delocker
Astralas
Vietovė: Edinburgh/Panevezys
Registravosi: 2012-09-17
Žinutės: 798
Atsiliepimai: 2

#8598 2012-12-13 05:55

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Bodze rašė:

kuo skiriasi grynas kazeinas , nuo whey 100 . Kas geriau?

kazeinas ilgo pasisavinimo baltymas, geriausia ji vartot pries miega, o whey isrugu baltymas po trenirkes

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#8599 2012-12-24 02:27

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki,
Norėčiau nusipirkt BCAA ir kreatino monohidrato. Kokius pasiūlytumėt? (Būtų gerai jeigu pasiūlytumėt optimaliausius variantus kokybės-kainos santykiu)
Ir ar yra skirtumas ar kreatinas tabletėmis ar miltukais?

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#8600 2012-12-24 09:33

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Cost rašė:

Sveiki,
Norėčiau nusipirkt BCAA ir kreatino monohidrato. Kokius pasiūlytumėt? (Būtų gerai jeigu pasiūlytumėt optimaliausius variantus kokybės-kainos santykiu)
Ir ar yra skirtumas ar kreatinas tabletėmis ar miltukais?

Abu miltais. Gryni

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net