Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

tornadas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-17
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#751 2012-02-17 11:12

Re: Vinstrolis

Sveiki, susidomejes esu vintroliu. Noreciau suzinoti koks jo rezultatu isliekamumas? Dauguma po steroidu mete sporta ar panasiai gryzta i pradini lygi,bet ne nuo visu.. noreciau suzinot jusu nuomone apie jo isliekamuma.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#752 2012-02-17 17:42

Re: Vinstrolis

tornadas rašė:

Sveiki, susidomejes esu vintroliu. Noreciau suzinoti koks jo rezultatu isliekamumas? Dauguma po steroidu mete sporta ar panasiai gryzta i pradini lygi,bet ne nuo visu.. noreciau suzinot jusu nuomone apie jo isliekamuma.

arba tema paskaityk,arba cia  http://www.kulturizmas.net/category/steroidai/

Neprisijungęs

 
mantoskinass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#753 2012-05-17 00:31

Re: Vinstrolis

ipusejau kursa su winiu+prop.ka galiu pasakyti.skaudus slikstyne big_smile kursas 6 savaites.kas antra diena po 50mg winio ir 100mg propo.pradejo normalei kabint po 2.5 savaites kazkur,tai dziaugsmo beliko tik geros 3 savaites.gaila biski.reikia imti 8 sav kursa.kaip tik butu.arba wini saut kasdiena.nors man asmeniskai kazkaip labiau prie sirdies kas antra...rezultatais patenkintas.jauciasi jegos padidejimas,plius raumenukas ryskus auga.zodziu viskas kaip ir turi but smile kaip pvz spaudimas atsigulus nuo 6x115 iki 6x125.sis bei tas.aisku geras maistas,papildu kalnas.stengiuosi pasiryskint,tai dar begu 3 kartus per savaite po 30min.jei ne begimas,jauciu nemazai mases dasimestu...nors aprasyme apie wini parasyta,kad nelabai masei skirtas...ce nuo propo gal....nzn.tai tiek.

Neprisijungęs

 
Sportass
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-05-20
Žinutės: 73
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#754 2012-05-20 23:59

Re: Vinstrolis

http://www.uksteroids.co.uk/winstrol.html

gal zinot kasnors ar ne padielka ce ?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#755 2012-05-22 09:05

Re: Vinstrolis

Sportass rašė:

http://www.uksteroids.co.uk/winstrol.html

gal zinot kasnors ar ne padielka ce ?

Zmogau gal gana tau cia viduriuot vienakart.Padelka ten padelka cia.Tu kaip koks sizofrenikas.Visur viskas padelka tik vienur gera kitur prasta.Tu geriau pirk ir bandyk.Tik taip atsirinksi kas gera kas padelka.O dabar lakstai per temas visas ir viduriuoji.Apsiramink.Geriau domekis kaip kas veikia o ar padelka ar ne.

Neprisijungęs

 
mantoskinass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#756 2012-05-24 00:10

Re: Vinstrolis

dar truputi is savo kurselio su winiu.wiskas liuks,tik kad sakau,6 savaites per trumpas kursas!!! tad nedarom klaidu,jei imam,imam 8.sendien is po trynkes katik.mirties trauka,savo rekorda padariau 200 kg x1 kartas.pirmadieni spaudimas normalus suolas130 kg x5 kartus.manau neblogai.tiesa,svorio dar biski daaugau.dabar sveriausi vakare 100 kg.ryte bus 98.99 kazkur.pries kursa sveriau 94.buvau numetes nemazai.bet raumenukas auga  grazus.tai tiek siam kartui.gailiuosi,kad kursiukas toks trumpas,kita sav paskutine.

Neprisijungęs

 
Macujis
Kalbus dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2012-04-25
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#757 2012-05-30 19:32

Re: Vinstrolis

girdejau zmones ir viena vini vartoja , ar yra jo vieno koks nors poveikis , ar tik degina ?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#758 2012-05-30 19:44

Re: Vinstrolis

mantoskinass rašė:

dar truputi is savo kurselio su winiu.wiskas liuks,tik kad sakau,6 savaites per trumpas kursas!!! tad nedarom klaidu,jei imam,imam 8.sendien is po trynkes katik.mirties trauka,savo rekorda padariau 200 kg x1 kartas.pirmadieni spaudimas normalus suolas130 kg x5 kartus.manau neblogai.tiesa,svorio dar biski daaugau.dabar sveriausi vakare 100 kg.ryte bus 98.99 kazkur.pries kursa sveriau 94.buvau numetes nemazai.bet raumenukas auga  grazus.tai tiek siam kartui.gailiuosi,kad kursiukas toks trumpas,kita sav paskutine.

tai dasipirk dar porai savaiciu kur problemos smile jei pirma karta nauduoji vini tai jis gerai kabina ir 6 sav uztenka. as kai pirma karta pabandziau vinis+prop tai man jis iki siol pats smagiausias dalykas ka tik esu bandes.

Neprisijungęs

 
sportininkas123
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-11-22
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#759 2012-05-30 19:53

Re: Vinstrolis

as dar prijungciau trena, vinis gerai, bet trenas isvis stebuklus daro smile

Neprisijungęs

 
STROMBA
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-09-05
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 1

#760 2012-05-30 21:57

Re: Vinstrolis

Staffordshire rašė:

mantoskinass rašė:

dar truputi is savo kurselio su winiu.wiskas liuks,tik kad sakau,6 savaites per trumpas kursas!!! tad nedarom klaidu,jei imam,imam 8.sendien is po trynkes katik.mirties trauka,savo rekorda padariau 200 kg x1 kartas.pirmadieni spaudimas normalus suolas130 kg x5 kartus.manau neblogai.tiesa,svorio dar biski daaugau.dabar sveriausi vakare 100 kg.ryte bus 98.99 kazkur.pries kursa sveriau 94.buvau numetes nemazai.bet raumenukas auga  grazus.tai tiek siam kartui.gailiuosi,kad kursiukas toks trumpas,kita sav paskutine.

tai dasipirk dar porai savaiciu kur problemos smile jei pirma karta nauduoji vini tai jis gerai kabina ir 6 sav uztenka. as kai pirma karta pabandziau vinis+prop tai man jis iki siol pats smagiausias dalykas ka tik esu bandes.

mano ir toks pat kursas pirmas buvo man ir patiko lb.nykstys

Neprisijungęs

 
STROMBA
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-09-05
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 1

#761 2012-05-30 21:58

Re: Vinstrolis

sportininkas123 rašė:

as dar prijungciau trena, vinis gerai, bet trenas isvis stebuklus daro smile

priklauso kelintas kursas jai pirmas tai trenas atkrenta tikrai

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#762 2012-05-30 22:16

Re: Vinstrolis

STROMBA rašė:

sportininkas123 rašė:

as dar prijungciau trena, vinis gerai, bet trenas isvis stebuklus daro smile

priklauso kelintas kursas jai pirmas tai trenas atkrenta tikrai

po kiek trena varai i sav?

Neprisijungęs

 
sportininkas123
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-11-22
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#763 2012-05-30 22:20

Re: Vinstrolis

jau baigesi mano kursas, propas+vinis+masteris 8 savaites, ir ant galo prijungiau trena 4 savaitem, ir dabar gailiuosi, kad nuo pradziu neviniojau treno.  trena variau po 100mg eod vini 50mg ed.

Neprisijungęs

 
mantoskinass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#764 2012-06-01 23:18

Re: Vinstrolis

matai kur problema,ne lietuvoj esu... sad buciau ne negavlvojes ir dar porai savaitikiu prateses.tik kad sakau,kas nelabai patiko,kad kabint pradejo gerai tik po poros savaiciu...sakau gal del to,kad sveriu 100 kg...gal reikejo vini kasdien po 50 kalt...bet dalykas tai superinis.tikrai daili mase auga ir neispampau stiprei.zodziu,su biski ispozieminio riebalo sveriau 98 kazkur.dabar po kurso sveriu 100 ir riebalo atsikraciau tikrai nemazai smile rekomenduoju jei kas norit bandyt.tik apmastykit gerai ar jums pakaks 6 savaiciu.nors jei gyvenat lt,jokiu problemu.vienintelis dalykas kas pasidare nuo vinio,pradejo plaukai biret truputi daugiau nei iprasta.tik nepagalvokit kad praplikau  big_smile tiesiog duse,kai issimaudes galva ranksluosciu sluostau,matau kad buna plauku keletas.bet pats del to netgalvos nesuku.tai tiek.sekmes sporte

Staffordshire rašė:

mantoskinass rašė:

dar truputi is savo kurselio su winiu.wiskas liuks,tik kad sakau,6 savaites per trumpas kursas!!! tad nedarom klaidu,jei imam,imam 8.sendien is po trynkes katik.mirties trauka,savo rekorda padariau 200 kg x1 kartas.pirmadieni spaudimas normalus suolas130 kg x5 kartus.manau neblogai.tiesa,svorio dar biski daaugau.dabar sveriausi vakare 100 kg.ryte bus 98.99 kazkur.pries kursa sveriau 94.buvau numetes nemazai.bet raumenukas auga  grazus.tai tiek siam kartui.gailiuosi,kad kursiukas toks trumpas,kita sav paskutine.

tai dasipirk dar porai savaiciu kur problemos smile jei pirma karta nauduoji vini tai jis gerai kabina ir 6 sav uztenka. as kai pirma karta pabandziau vinis+prop tai man jis iki siol pats smagiausias dalykas ka tik esu bandes.

Neprisijungęs

 
mantoskinass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#765 2012-06-01 23:28

Re: Vinstrolis

mano tikslas kurso buvo atsikratyti zieminio pilvuko ir nepriaugti labai daug mases.zodziu,norejau tik svarios mases ir sudegint riebaliuka.del to nieko daugiau ir neemiau.ir rezultatu esu patenkintas.tikrai pastebimas jegos padidejimas,pagrazejus forma.su tokiu zmogum kartu i sale ejom,bet jis susirgo ir 3 savaites nesitreniravo(tinginys big_smile )tuo tarpu as jau buvau kursa ipusejes gerai. po  tu 3 savaiciu atvarem kartu i sale ir nusirengem,tas paziurejo ir sako,kad tu uzsportavai per tas 3 savaites.... big_smile

sportininkas123 rašė:

as dar prijungciau trena, vinis gerai, bet trenas isvis stebuklus daro smile

Neprisijungęs

 
mantoskinass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#766 2012-06-01 23:37

Re: Vinstrolis

vakar kaliau priespaskutini vini su propu.sendienos trynkes rezultatai: dariau kojas ir pecius.pritupkes pabaigiau 6 kartus su 130(pilni tupimai) 4 su 140 buciau padares,bet kelenas vienas pradejo barsket... sad ce mano asmeninis rekordas jauciu.kojas daryt pradejau nesenai.anksciau masciau apie kojas klaidingai(nedarydavau).peciai taip pat rekordas asmeninis.stangos stuminas atsisedus is priekio 90 kg x5 kartus.sekmes sporte wink

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#767 2012-06-01 23:43

Re: Vinstrolis

mantoskinass rašė:

vakar kaliau priespaskutini vini su propu.sendienos trynkes rezultatai: dariau kojas ir pecius.pritupkes pabaigiau 6 kartus su 130(pilni tupimai) 4 su 140 buciau padares,bet kelenas vienas pradejo barsket... sad ce mano asmeninis rekordas jauciu.kojas daryt pradejau nesenai.anksciau masciau apie kojas klaidingai(nedarydavau).peciai taip pat rekordas asmeninis.stangos stuminas atsisedus is priekio 90 kg x5 kartus.sekmes sporte wink

uzsirisk raiscius ant keliu tikrai pades ir koki +20kg daugiau pakelsi ir patys kelenai daug saugiau ir smagiau ten jauciasi. tikrai verta. o tie raisciai 10-20euru tekainuoja

Neprisijungęs

 
mantoskinass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-01
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#768 2012-06-02 21:14

Re: Vinstrolis

aciu labai uz patarima.butinai pasinaudosiu!klausyk,o tu po kulnais dedi ka nors ar ne kai darai pritupkes.matai,as ilgas esu,tai man patogiau biski kai lentute plona po kulnais pasidedu.gal nuo tos lentos ce pradejo brasket kelenas...

Staffordshire rašė:

mantoskinass rašė:

vakar kaliau priespaskutini vini su propu.sendienos trynkes rezultatai: dariau kojas ir pecius.pritupkes pabaigiau 6 kartus su 130(pilni tupimai) 4 su 140 buciau padares,bet kelenas vienas pradejo barsket... sad ce mano asmeninis rekordas jauciu.kojas daryt pradejau nesenai.anksciau masciau apie kojas klaidingai(nedarydavau).peciai taip pat rekordas asmeninis.stangos stuminas atsisedus is priekio 90 kg x5 kartus.sekmes sporte wink

uzsirisk raiscius ant keliu tikrai pades ir koki +20kg daugiau pakelsi ir patys kelenai daug saugiau ir smagiau ten jauciasi. tikrai verta. o tie raisciai 10-20euru tekainuoja

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#769 2012-06-02 22:20

Re: Vinstrolis

mantoskinass rašė:

aciu labai uz patarima.butinai pasinaudosiu!klausyk,o tu po kulnais dedi ka nors ar ne kai darai pritupkes.matai,as ilgas esu,tai man patogiau biski kai lentute plona po kulnais pasidedu.gal nuo tos lentos ce pradejo brasket kelenas...

Staffordshire rašė:

mantoskinass rašė:

vakar kaliau priespaskutini vini su propu.sendienos trynkes rezultatai: dariau kojas ir pecius.pritupkes pabaigiau 6 kartus su 130(pilni tupimai) 4 su 140 buciau padares,bet kelenas vienas pradejo barsket... sad ce mano asmeninis rekordas jauciu.kojas daryt pradejau nesenai.anksciau masciau apie kojas klaidingai(nedarydavau).peciai taip pat rekordas asmeninis.stangos stuminas atsisedus is priekio 90 kg x5 kartus.sekmes sporte wink

uzsirisk raiscius ant keliu tikrai pades ir koki +20kg daugiau pakelsi ir patys kelenai daug saugiau ir smagiau ten jauciasi. tikrai verta. o tie raisciai 10-20euru tekainuoja

as po kulnais nieko nenauduoju tupineju su kedais su labai plonu padu. man keliai labai traskedavo ypac darant leg presa tai kai pradejau nauduoti raiscius galejau daug daugiau pakelti ir dar galvoje toks saugumo jausmas ir keliai tvirtai jauciasi

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#770 2012-06-03 00:09

Re: Vinstrolis

Staffordshire rašė:

mantoskinass rašė:

aciu labai uz patarima.butinai pasinaudosiu!klausyk,o tu po kulnais dedi ka nors ar ne kai darai pritupkes.matai,as ilgas esu,tai man patogiau biski kai lentute plona po kulnais pasidedu.gal nuo tos lentos ce pradejo brasket kelenas...

Staffordshire rašė:


uzsirisk raiscius ant keliu tikrai pades ir koki +20kg daugiau pakelsi ir patys kelenai daug saugiau ir smagiau ten jauciasi. tikrai verta. o tie raisciai 10-20euru tekainuoja

as po kulnais nieko nenauduoju tupineju su kedais su labai plonu padu. man keliai labai traskedavo ypac darant leg presa tai kai pradejau nauduoti raiscius galejau daug daugiau pakelti ir dar galvoje toks saugumo jausmas ir keliai tvirtai jauciasi

Jei jau traska tai ilgai nevaziuosi.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#771 2012-06-03 00:24

Re: Vinstrolis

zyzz rašė:

Staffordshire rašė:

mantoskinass rašė:

aciu labai uz patarima.butinai pasinaudosiu!klausyk,o tu po kulnais dedi ka nors ar ne kai darai pritupkes.matai,as ilgas esu,tai man patogiau biski kai lentute plona po kulnais pasidedu.gal nuo tos lentos ce pradejo brasket kelenas...

as po kulnais nieko nenauduoju tupineju su kedais su labai plonu padu. man keliai labai traskedavo ypac darant leg presa tai kai pradejau nauduoti raiscius galejau daug daugiau pakelti ir dar galvoje toks saugumo jausmas ir keliai tvirtai jauciasi

Jei jau traska tai ilgai nevaziuosi.

leg presui uzsidedavau kokiu 300kg tai dar px budavo bet kokie 400 jau jauciasi toks nesmagumas darant o su raisciais jokiu traskejimu viskas kaip per sviesta smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#772 2012-06-03 00:52

Re: Vinstrolis

Staffordshire rašė:

zyzz rašė:

Staffordshire rašė:


as po kulnais nieko nenauduoju tupineju su kedais su labai plonu padu. man keliai labai traskedavo ypac darant leg presa tai kai pradejau nauduoti raiscius galejau daug daugiau pakelti ir dar galvoje toks saugumo jausmas ir keliai tvirtai jauciasi

Jei jau traska tai ilgai nevaziuosi.

leg presui uzsidedavau kokiu 300kg tai dar utiutiu budavo bet kokie 400 jau jauciasi toks nesmagumas darant o su raisciais jokiu traskejimu viskas kaip per sviesta smile

Aisku smile nu as raisciu neturejas bet spec itvarus sunkesvoriu keliam tai pasaka su jeis smile ir seip del suagumo kad ir elastini uzsiviniodavau jau geriau smile nu bandysiu dabar ir as bintus gauti.
Gal turi ft savuju bintu?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#773 2012-06-03 00:57

Re: Vinstrolis

foto neturiu, esu nauduojas elastini binta bet kazkaip ne taip daresi o tie keliu raisciai tokie storesni ir minkstesni nzn manau bet kur kur pirksi gausi ta pati nebent gali skirtis spalva ir firma bet pati preke bus tokia pat. kiek zinau tai jie gali skirtis ilgiais pas mane apie 1.80 atrodo bet kai buvo koja 72 tai uztekdavo

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#774 2012-06-03 01:00

Re: Vinstrolis

Staffordshire rašė:

foto neturiu, esu nauduojas elastini binta bet kazkaip ne taip daresi o tie keliu raisciai tokie storesni ir minkstesni nzn manau bet kur kur pirksi gausi ta pati nebent gali skirtis spalva ir firma bet pati preke bus tokia pat. kiek zinau tai jie gali skirtis ilgiais pas mane apie 1.80 atrodo bet kai buvo koja 72 tai uztekdavo

kokia tavo kojos apimtis?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#775 2012-06-03 01:04

Re: Vinstrolis

zyzz rašė:

Staffordshire rašė:

foto neturiu, esu nauduojas elastini binta bet kazkaip ne taip daresi o tie keliu raisciai tokie storesni ir minkstesni nzn manau bet kur kur pirksi gausi ta pati nebent gali skirtis spalva ir firma bet pati preke bus tokia pat. kiek zinau tai jie gali skirtis ilgiais pas mane apie 1.80 atrodo bet kai buvo koja 72 tai uztekdavo

kokia tavo kojos apimtis?

po pertraukos buvo 64 atrodo dabar 68-69 bet nera leg preso toj salej man jis gerai augindavo..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net