Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

gimes
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-08
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#1401 2012-03-03 12:20

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Aciu.

Neprisijungęs

 
dumblas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#1402 2012-03-05 11:56

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

gaminot kas nors aakg+cm+pvz no explode bomba ? vilko? po kiek geret? emet 250g+250g+1kg?

Neprisijungęs

 
_minde_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#1403 2012-03-13 19:35

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

buvau geres akgg+cm/alanina+creatina+superpump ar jack3 kazko nesijaucia ir nereikia tiketis pumpas lengvas buna, bet manau nuo organizmo priklauso, man asmeniskai akgg nekabina ant pumpo daugiau creatinas veikia, panasus pumpas nuo vien kreatino. Bet kitiem kitaip galbut

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#1404 2012-03-13 20:10

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

_minde_ rašė:

buvau geres akgg+cm/alanina+creatina+superpump ar jack3 kazko nesijaucia ir nereikia tiketis pumpas lengvas buna, bet manau nuo organizmo priklauso, man asmeniskai akgg nekabina ant pumpo daugiau creatinas veikia, panasus pumpas nuo vien kreatino. Bet kitiem kitaip galbut

Ar gerdavai ant tuscio skrandzio ? Ar vartojai Kasdien ? ar gerei bent 2 kartus i diena ? ar padarydavai paskutini uzhejima kievienai raumenu grupei Drop Setu prinicpu ?

Neprisijungęs

 
NoE
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-03-17
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#1405 2012-03-17 15:29

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

.

Paskutinį kartą taisė NoE (2012-03-18 00:48)

Neprisijungęs

 
LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#1406 2012-03-17 18:42

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Hebra, kiek reikia būti nevalgiusiam, kad suveiktu xplodas?

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#1407 2012-03-17 19:38

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

LifeIsGooD rašė:

Hebra, kiek reikia būti nevalgiusiam, kad suveiktu xplodas?

Optimalu valgyti 1.5-2val priesh treniruote, o Xplode ishgerti prieh einant i treniruote (20-30min priehe treniruote)

Neprisijungęs

 
LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#1408 2012-03-17 22:14

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

O jai galiausia vistiek nesuveikia 1scopas, ką tada daryt? Nors visai neesu net bandes NO, galvojau turi veikt, bet ......

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#1409 2012-03-17 23:20

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

LifeIsGooD rašė:

O jai galiausia vistiek nesuveikia 1scopas, ką tada daryt? Nors visai neesu net bandes NO, galvojau turi veikt, bet ......

jei i kosmosa neskrendi tai nereishkia kad neveikia.
apie veikima sprendziama po visos bankes naudojimo , o ne po 1 porcijos. jei truksta ekstremalumo imi DMAA ir kali Double-Triple - kainuoja kapeikas, veikimas garantuotas.

Neprisijungęs

 
NoE
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-03-17
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#1410 2012-03-18 00:48

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Sveiki. Siame forume dar nesu reiskesis, bet jame radau labai daug reikalingos informacijos, kuria galiu pritaikyt savo kasdienybeje. Siuo momentu mane domina keli klausimai del NO skatintoju. Pirmas butu, ar jie neturi kokio salutinio poveikio? Ta prasme, ar nutraukus ju vartojima organizmas neprades "streikuot", ar viskas bus kaip buve iki vartojimo? Antras klausimas butu i ka reikia atsizvelgt norint nusipirkt gera NO skatintoja ir energetika, kad neismest pinigu i bala? Pradziai tiek.smile Aciu uz supratinguma ir atsakymus.smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#1411 2012-03-18 05:08

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

NoE rašė:

Sveiki. Siame forume dar nesu reiskesis, bet jame radau labai daug reikalingos informacijos, kuria galiu pritaikyt savo kasdienybeje. Siuo momentu mane domina keli klausimai del NO skatintoju. Pirmas butu, ar jie neturi kokio salutinio poveikio? Ta prasme, ar nutraukus ju vartojima organizmas neprades "streikuot", ar viskas bus kaip buve iki vartojimo? Antras klausimas butu i ka reikia atsizvelgt norint nusipirkt gera NO skatintoja ir energetika, kad neismest pinigu i bala? Pradziai tiek.smile Aciu uz supratinguma ir atsakymus.smile

Jei vartosi protingai, viskas bus ok. Jei NO su dideliu kiekiu energetiku, gali kilti problemu su miegu, ypac jei vakarop sportuoji. (Gali but sunkiau uzmigt).
Atsizvelgti reiktu i pagrindi veikliuju medziagu kieki, kurios butent ir skatina NO. T.y AAKG ir CM.

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#1412 2012-03-18 05:11

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

NoE rašė:

Sveiki. Siame forume dar nesu reiskesis, bet jame radau labai daug reikalingos informacijos, kuria galiu pritaikyt savo kasdienybeje. Siuo momentu mane domina keli klausimai del NO skatintoju. Pirmas butu, ar jie neturi kokio salutinio poveikio? Ta prasme, ar nutraukus ju vartojima organizmas neprades "streikuot", ar viskas bus kaip buve iki vartojimo? Antras klausimas butu i ka reikia atsizvelgt norint nusipirkt gera NO skatintoja ir energetika, kad neismest pinigu i bala? Pradziai tiek.smile Aciu uz supratinguma ir atsakymus.smile

NO duoda AAKG+CM, o jei miegas ishsibalansuos mes miekai padesime su melatoninu ar GABA .
Visais gyvenimio atvejais rasime sprendima.

Neprisijungęs

 
NoE
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-03-17
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#1413 2012-03-18 09:49

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

smekla rašė:

NoE rašė:

Sveiki. Siame forume dar nesu reiskesis, bet jame radau labai daug reikalingos informacijos, kuria galiu pritaikyt savo kasdienybeje. Siuo momentu mane domina keli klausimai del NO skatintoju. Pirmas butu, ar jie neturi kokio salutinio poveikio? Ta prasme, ar nutraukus ju vartojima organizmas neprades "streikuot", ar viskas bus kaip buve iki vartojimo? Antras klausimas butu i ka reikia atsizvelgt norint nusipirkt gera NO skatintoja ir energetika, kad neismest pinigu i bala? Pradziai tiek.smile Aciu uz supratinguma ir atsakymus.smile

Jei vartosi protingai, viskas bus ok. Jei NO su dideliu kiekiu energetiku, gali kilti problemu su miegu, ypac jei vakarop sportuoji. (Gali but sunkiau uzmigt).
Atsizvelgti reiktu i pagrindi veikliuju medziagu kieki, kurios butent ir skatina NO. T.y AAKG ir CM.

Taciau tai gresia tik tada, kol vartoji?

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#1414 2012-03-18 09:51

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

NoE rašė:

smekla rašė:

NoE rašė:

Sveiki. Siame forume dar nesu reiskesis, bet jame radau labai daug reikalingos informacijos, kuria galiu pritaikyt savo kasdienybeje. Siuo momentu mane domina keli klausimai del NO skatintoju. Pirmas butu, ar jie neturi kokio salutinio poveikio? Ta prasme, ar nutraukus ju vartojima organizmas neprades "streikuot", ar viskas bus kaip buve iki vartojimo? Antras klausimas butu i ka reikia atsizvelgt norint nusipirkt gera NO skatintoja ir energetika, kad neismest pinigu i bala? Pradziai tiek.smile Aciu uz supratinguma ir atsakymus.smile

Jei vartosi protingai, viskas bus ok. Jei NO su dideliu kiekiu energetiku, gali kilti problemu su miegu, ypac jei vakarop sportuoji. (Gali but sunkiau uzmigt).
Atsizvelgti reiktu i pagrindi veikliuju medziagu kieki, kurios butent ir skatina NO. T.y AAKG ir CM.

Taciau tai gresia tik tada, kol vartoji?

Taip.

Neprisijungęs

 
NoE
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-03-17
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#1415 2012-03-18 10:02

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Aciu visiems uz konkrecius ir issamius atsakymus.

Neprisijungęs

 
dumblas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#1416 2012-03-18 10:34

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

sugerus banke no xplode 2.0 nelikau patenkintas. buvo nusiteikimas,bet per visa laika taip ir nesulaukiau pumpo. pradejus horse poweri gavau belenkoki pumpa jau 2 treniruociu diena. ir skonis ne toks ir slykstus.rekomenduoju

Neprisijungęs

 
NoE
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-03-17
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#1417 2012-03-18 10:35

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Kas siuo metu labiausiai verti demesio is sio tipo produktu?

Neprisijungęs

 
LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#1418 2012-03-18 10:38

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

lexusrx rašė:

LifeIsGooD rašė:

O jai galiausia vistiek nesuveikia 1scopas, ką tada daryt? Nors visai neesu net bandes NO, galvojau turi veikt, bet ......

jei i kosmosa neskrendi tai nereishkia kad neveikia.
apie veikima sprendziama po visos bankes naudojimo , o ne po 1 porcijos. jei truksta ekstremalumo imi DMAA ir kali Double-Triple - kainuoja kapeikas, veikimas garantuotas.

Taip, bet... NO skatinintojai, tai tie patis energetikai, kurie turi jau pasijausti po pirmos porcijos, nes tie kofeinai ir kiti elementai ieinantis i NO veikia iškarto : )) Aš turiu omeny tai, kad man reikia, jog ištaškytu galva, nes motivacijos stoka prasideda, ko pasekoje negaliu normaliai sportuoti... O ką jis ten man duos tai visai nerūpi, svarbiausia, kad ištaškytu, nes turiu kitų papildu, su kuriais pajausiu ir pumpa ir svorio prieaugi. smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#1419 2012-03-18 14:18

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

LifeIsGooD rašė:

lexusrx rašė:

LifeIsGooD rašė:

O jai galiausia vistiek nesuveikia 1scopas, ką tada daryt? Nors visai neesu net bandes NO, galvojau turi veikt, bet ......

jei i kosmosa neskrendi tai nereishkia kad neveikia.
apie veikima sprendziama po visos bankes naudojimo , o ne po 1 porcijos. jei truksta ekstremalumo imi DMAA ir kali Double-Triple - kainuoja kapeikas, veikimas garantuotas.

Taip, bet... NO skatinintojai, tai tie patis energetikai, kurie turi jau pasijausti po pirmos porcijos, nes tie kofeinai ir kiti elementai ieinantis i NO veikia iškarto : )) Aš turiu omeny tai, kad man reikia, jog ištaškytu galva, nes motivacijos stoka prasideda, ko pasekoje negaliu normaliai sportuoti... O ką jis ten man duos tai visai nerūpi, svarbiausia, kad ištaškytu, nes turiu kitų papildu, su kuriais pajausiu ir pumpa ir svorio prieaugi. smile

DMAA + kofeinas uzhkeli ir ishtashko .

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1420 2012-03-18 14:44

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

LifeIsGooD rašė:

Aš turiu omeny tai, kad man reikia, jog ištaškytu galva, nes motivacijos stoka prasideda, ko pasekoje negaliu normaliai sportuoti... O ką jis ten man duos tai visai nerūpi, svarbiausia, kad ištaškytu, nes turiu kitų papildu, su kuriais pajausiu ir pumpa ir svorio prieaugi. smile

Tai taip, papildai viska sustatys i vietas big_smile

Neprisijungęs

 
LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#1421 2012-03-18 14:50

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Robšė rašė:

LifeIsGooD rašė:

Aš turiu omeny tai, kad man reikia, jog ištaškytu galva, nes motivacijos stoka prasideda, ko pasekoje negaliu normaliai sportuoti... O ką jis ten man duos tai visai nerūpi, svarbiausia, kad ištaškytu, nes turiu kitų papildu, su kuriais pajausiu ir pumpa ir svorio prieaugi. smile

Tai taip, papildai viska sustatys i vietas big_smile

Manai, kaip energijos daug buna, nesinori sportuoti? Man tiesiog energijos truksta treneruociu metu..
Pasakiau svorio prieaugi, nes turiu mityba, atsiprašau jai jau ne taip isireiškiau : )

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#1422 2012-03-18 15:12

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

NoE rašė:

Kas siuo metu labiausiai verti demesio is sio tipo produktu?

Geriausias variantas yra paciam susipirkti veikliasias medziagas, ir gamintis NO. Ir pigiausia bus, ir poveikis didziausias.
O jeigu is produktu, tai manau MusclePharm "Assault", Trec "Nitrobolon2", Ultimate Nutrition "Horse Power" ir kt.

Neprisijungęs

 
LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#1423 2012-03-19 18:33

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Hebra, vėl dėl to pačio Xplodo, nėra tokios nesamonės, kad kuo didesnis žmogus, tuo daugiau reikia? ;DD Iš nevilties tuoj kalsiu 3scopus, nes užsimušt galima, sukišus 120lt i Xploda..

Neprisijungęs

 
GranTTAs
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 153
Atsiliepimai: 0

#1424 2012-03-19 19:07

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

LifeIsGooD rašė:

Hebra, vėl dėl to pačio Xplodo, nėra tokios nesamonės, kad kuo didesnis žmogus, tuo daugiau reikia? ;DD Iš nevilties tuoj kalsiu 3scopus, nes užsimušt galima, sukišus 120lt i Xploda..

O koks svoris tavo?

Neprisijungęs

 
LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#1425 2012-03-19 19:12

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

92kg ugis 198

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net