Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#976 2012-03-15 10:17

Re: Anekdotų skyrelis

Firmos bosas susipazista su nauju savo vairuotoju:
- Kaip jusu pavarde?
- Mano vardas Petras.
- Mane domina jusu pavarde,nes as iprates i vairuotojus kreiptis pavarde.
- As galvoju,kad jums nebus patogu mane pavarde vadinti.
- Manes visiskai nedomina ka tu galvoji!
- Mano pavarde- Meilutis.
- Vaziuojam Petrai!

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#977 2012-03-15 12:42

Re: Anekdotų skyrelis

Važiuoja laimingas bomžas su naujausiu Mersu, staiga ji sustabdo policininkas: -Klausyk, iš kur tu tokią mašiną gavai? Gal pavogei? -Ne, nepavogiau. Ji mano, prašau, dokumentai. Pažiuri policininkas - nu tikrai, mašina bomžo, nieko nesupratęs vėl klausia: -O tai iš kur ją gavai? Bomžas aiškina: -Man ją mafijozas padovanojo. Matai, mano Š..das stebuklingas! Kai kam nors ant galvos pašiku, jam iškart plaukai pradeda želti, o mafijozas buvo plikas plikas, tai ir padovanojo mašiną. Policininkas nusiima kepurę ir sako: -Matai, aš irgi turiu tokia problemėlę. Klausyk, padaryk ir man kad plaukai užželtų, aš tau 100 baksų duosiu! -Nu nežinau, viršininke, kažkaip nepatogu šikt policinikui ant galvos... -Jei to nepadarysi, aš tave suimsiu. Na, nuėjo jie už krūmų, bomžas atliko savo reikalą, patenkintas policininkas išvažiuoja, o iš kitų krūmų žvengdamas išlenda mafijozas: -Oj nebegaliu, jei tu dar vienam mentui apšiksi galvą, tai aš tau ir nama nupirksiu..!!

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#978 2012-03-15 12:49

Re: Anekdotų skyrelis

Alio, brangioji, ką tik per radiją pranešė, kad kažkoks vienas psichas važiuoja prieš eismą... Būk prašau atsargi! - Vienas? Čia tūkstančiai tų įdiotų...


- Brangusis, man atrodo, kad į karbiuratorių vanduo pateko... - Oi oi oi, kokia protinga, iš kur tokių frazių protingų prisirinkai? Tu bent žinai kur yra karbiuratorius? - Automobilyje... - O automobilis kur? - Ežere!

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#979 2012-03-15 13:21

Re: Anekdotų skyrelis

Пaпa с мaленьким сыном отдыхaют нa юге. Сын случaйно зaстaет пaпу с соседкой, зaнимaющихся любовью: - Пaп, a что ты с тетей делaешь? - Это я ее нaкaчивaю кaк мaтрaс, чтобы онa нa море не утонулa. - Фигня все это. Мaму в прошлый рaз один дядя из соседнего номерa и спереди нaкaчивaл, и сзaди нaкaчивaл, потом онa ему 3 рaзa нaсос продувaлa, все рaвно чуть не утонулa. lol

Neprisijungęs

 
Turbin
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-02
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#980 2012-03-15 14:06

Re: Anekdotų skyrelis

Savais žodžiais pabandysiu čia vieną tokį.

Gryžta muitininkas iš darbo anksčiau, žiūri žmona pasipuošus, ant stalo šampanas, gėlės.
-Aha! Tai meilužį turi?
Atidaro spintą - nieko nėra.
Patikrina už užuolaidų - nieko nėra.
Pasilenkia po lova, o iš ten ranka su 200lt kupiūra išlenda:
-Čia irgi nieko nėra.

Neprisijungęs

 
admiral
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-07-31
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#981 2012-03-15 19:08

Re: Anekdotų skyrelis

Turbin rašė:

Savais žodžiais pabandysiu čia vieną tokį.

Gryžta muitininkas iš darbo anksčiau, žiūri žmona pasipuošus, ant stalo šampanas, gėlės.
-Aha! Tai meilužį turi?
Atidaro spintą - nieko nėra.
Patikrina už užuolaidų - nieko nėra.
Pasilenkia po lova, o iš ten ranka su 200lt kupiūra išlenda:
-Čia irgi nieko nėra.

taikliai čia big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#982 2012-03-15 21:24

Re: Anekdotų skyrelis

- Panele, ar galima...
- 100 litų.
- Ne, ar galima... paklausti, kuo jūs vardu?

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#983 2012-03-15 22:24

Re: Anekdotų skyrelis

...

Paskutinį kartą taisė eQuity (2021-09-05 02:16)

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#984 2012-03-16 10:14

Re: Anekdotų skyrelis

Sėdi pavargęs studentas valgykloje ir pyragėlį valgo... Jaučia, kad tarp dantų plaukas įstrigo. Supyksta... Prieina prie valgyklos darbuotojų:
- Su kuo šie pyragėliai? - ir rodo joms..
- Su kiaušiniais!
- Tai, utiutiu..., skusti reikia!!!

Paskutinį kartą taisė Phobos (2012-03-16 10:15)

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#985 2012-03-16 16:48

Re: Anekdotų skyrelis

Pabunda moteris naktį ir mato, kad jos vyro nėra šalia. Apsirengia ir eina ieškoti vyro.
Randa vyrą virtuvėje - tiesiog sėdi ir mąsliu žvilgsniu "ardo sieną" bei gurkšnoja kavą. Žmona pastebi, kaip vyras nubraukia ašarą ir klausia:
- Kas nutiko, brangusis?
- Pameni, kaip prieš 20 metų, kai mes tik pradėjom susitikinėti, mums buvo tik po 16...?
- Pamenu.
- O pameni, kaip mus tėvas užklupo ant galinės sėdynės? Mes tuo metu mylėjomės...?
- Aišku, kad pamenu, brangusis...
- O tu pameni, kaip jis, atrėmęs man į galvą šautuvą, tarė: arba vesi mano dukrą arba sėsi 20-čiai metų į kalėjimą?
- Pamenu...
Vyras vėl nusibraukia ašarą:
- Šiandien būčiau išėjęs...

Neprisijungęs

 
Markiz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-04-08
Žinutės: 263
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#986 2012-03-16 18:50

Re: Anekdotų skyrelis

eQuity rašė:

Pabunda moteris naktį ir mato, kad jos vyro nėra šalia. Apsirengia ir eina ieškoti vyro.
Randa vyrą virtuvėje - tiesiog sėdi ir mąsliu žvilgsniu "ardo sieną" bei gurkšnoja kavą. Žmona pastebi, kaip vyras nubraukia ašarą ir klausia:
- Kas nutiko, brangusis?
- Pameni, kaip prieš 20 metų, kai mes tik pradėjom susitikinėti, mums buvo tik po 16...?
- Pamenu.
- O pameni, kaip mus tėvas užklupo ant galinės sėdynės? Mes tuo metu mylėjomės...?
- Aišku, kad pamenu, brangusis...
- O tu pameni, kaip jis, atrėmęs man į galvą šautuvą, tarė: arba vesi mano dukrą arba sėsi 20-čiai metų į kalėjimą?
- Pamenu...
Vyras vėl nusibraukia ašarą:
- Šiandien būčiau išėjęs...

geras, po tokiu anekdotu perskaitytu vis daugiau, nesinori vesti big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#987 2012-03-17 18:56

Re: Anekdotų skyrelis

Kodėl juodaodis, išgirdęs benzo pjūklą, bėga ? -
Atsakymas: Nes kai įjungi benzo pjūklą, pasigirsta
garsas "RUUUUNNN niganiganiganiga"

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#988 2012-03-17 19:09

Re: Anekdotų skyrelis

toky posaky perskaiciau laikrasty,niekas nemyrsta nekaltas-gyvenimas speja isdulkinti visus:D
arba dar vienas ios juodo,vaikams yra vaiku namai:Dbig_smile

Paskutinį kartą taisė sporcmenas-2 (2012-03-17 19:10)

Neprisijungęs

 
haybusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-27
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#989 2012-03-19 14:31

Re: Anekdotų skyrelis

Labai baisi ir nedraugiška moteris su savo 2 labai baisiais ir nedraugiškais vaikais apsipirkinėja parduotuvėje. Prie kasos, kasininkė jai sako:
- Laba diena. Labai gražūs vaikai, gal jie dvyniai?
Moteris atsako:
- Kale tu, vienam 7, kitam 5, kaip jie gali būt dvyniai, tu durna gal?
Kasininkė, visiškai ramiai, atsako:
- Aš ne durna, tik negaliu patikėti, kad kas nors galėjo tave utiutiu 2 kartus...

Neprisijungęs

 
Modeee
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-06-16
Žinutės: 160
Atsiliepimai: 0

#990 2012-03-19 14:36

Re: Anekdotų skyrelis

alah

Neprisijungęs

 
FactoryGYMas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 569
Atsiliepimai: 1

#991 2012-03-19 15:59

Re: Anekdotų skyrelis

Senstelėjęs vyras vedė jaunutę merginą. Po metų atveža ją į ligoninę gimdyti.
- Na Jūs ir pavarot, - tarė gydytojas.
- Variklis visada turi būti geros būklės! - atšovė vyrukas.
Dar po metų vėl atveža žmoną gimdyti.
- Na, seneli, Jūs ir pajėgus!!! - stebisi gydytojas.
- Variklis visada turi dirbti! - atsakė senelis...
Dar po metų senelis vėl atveža savo žmoną gimdyti... Gydytojas žiūri, žiūri:
- Ei, seneli, keisk alyvą - tau juodukas gimė!

Neprisijungęs

 
haybusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-27
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#992 2012-03-19 17:57

Re: Anekdotų skyrelis

-Vakar pas mane buvo Senis Šaltis...
-Nesamonė, jis netikras...
-Tikru tikriausias, aš tikrinau...
-O kaip?
-Aš jo paklausiau-kiek nakčiai kainuoja Snieguolė, o jis atsakė-100 baksų.
Iš karto supratau, kad iš miško,ir utiutiu kainose visiškai nesusigaudo...

Neprisijungęs

 
haybusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-27
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#993 2012-03-19 22:22

Re: Anekdotų skyrelis

Stovi kariuomenės vadas prieš eilinius ir sako:
- Kas važiuos biberio pisti, žingsnį į priekį!
tadas viena zingni i prieki:
– Aš!
Kariuomenės vadas sako:
- Kiti busit nepise :DDDDDDDDDDD

Neprisijungęs

 
transporteris
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-16
Žinutės: 433
Atsiliepimai: 1

#994 2012-03-20 12:07

Re: Anekdotų skyrelis

haybusas rašė:

Stovi kariuomenės vadas prieš eilinius ir sako:
- Kas važiuos biberio pisti, žingsnį į priekį!
tadas viena zingni i prieki:
– Aš!
Kariuomenės vadas sako:
- Kiti busit nepise :DDDDDDDDDDD

Perkurtas anekdotas ir šeip nejuokingas;)

Neprisijungęs

 
Gintaras21
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-09-23
Žinutės: 814
Atsiliepimai: 6

#995 2012-03-20 15:10

Re: Anekdotų skyrelis

haybusas rašė:

Stovi kariuomenės vadas prieš eilinius ir sako:
- Kas važiuos biberio pisti, žingsnį į priekį!
tadas viena zingni i prieki:
– Aš!
Kariuomenės vadas sako:
- Kiti busit nepise :DDDDDDDDDDD

Visiska mazvaikiska nesamone...Biberis dar nepabodo ta pati sss malt su juo??

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#996 2012-03-20 20:50

Re: Anekdotų skyrelis

Filosofijos pamoka. Mokytoja klausia vaikų:
- Vaikai, ką Jūs sakytumėt, jei tamsią naktį žiūrint televizorių, jis staiga pakiltų ir bandytų išskristi pro langą?
Visi tyli, tik staiga Petriukas atsistoja ir atsako:
- Drop it, nigga!!

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#997 2012-03-20 21:37

Re: Anekdotų skyrelis

haybusas rašė:

Labai baisi ir nedraugiška moteris su savo 2 labai baisiais ir nedraugiškais vaikais apsipirkinėja parduotuvėje. Prie kasos, kasininkė jai sako:
- Laba diena. Labai gražūs vaikai, gal jie dvyniai?
Moteris atsako:
- Kale tu, vienam 7, kitam 5, kaip jie gali būt dvyniai, tu durna gal?
Kasininkė, visiškai ramiai, atsako:
- Aš ne durna, tik negaliu patikėti, kad kas nors galėjo tave utiutiu 2 kartus...

big_smile big_smile big_smile geras sitas

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#998 2012-03-20 22:31

Re: Anekdotų skyrelis

kalba eina apie stiklainyje auginama gryba is kurio gaunasi i gira panasus gerimas.
Sveiki, si gryba as auginau pries metus. Dabar turiu galimybe parasyti kas man nutiko. Gryba parsivezeme is mociutes. Dabar gailiuosi kad kazkada ji parsiveziau is vis. Man patiko gerimas, lyg truputi gazuotas, kaip gira. Is pradziu gerdavau po stikline i diena, bet grybas pasidaygino, po puses metu jau turejome 4 trilitrinius stiklainius su siuo grybu. Dienos bego, mano apetitas vis didejo. Po stikline kas dien-neuzteko, pradejau gerti po 1-2 litrus kas diena. Net i darba eidamas prisipildavau i bambali ir paslapcia gerdavau kad niekas nematytu to keistos spalvos skyscio ir neklausinetu nesamoniu. Man rodos, kad tas grybas paveike mane net ir psichologiskai. Nusprendziau jo paragauti. T.y.ne skyscio, bet suvalgyti visa gryba. As nezinau kodel taip sugalvojau. As atsimenu kad tada laukiau griztancios zmonos is komandiruotes ir atsipalaidavau, siek tiek isgeriau alkocholio. Tad apgirtusiam ir sove ideja suvalgyti gryba. As ji isidejau i lekste, vaizdas buvo ne koks..latrode lyg kokia meduza lekstej teskuliuoja. Peilis nelabai padejo, valgiau rankomis. Skonis buvo -t.y. skonio nebuvo..Jausmas-lyg valgytum kazka salto, slidaus, kvapas giros, bet jausmas lyg kramtytum minksta guma...Viskas cia lyg ir normaliai, bet kita diena kosmaras...Labai pradejo pusti vidurius, nebegalejau kaip inteligentas kas 5 minutes begioti i tuoleta ir isleisti dujas. Nusibodo-pradejo pusti kas minute, tai pradejau dujas isleidineti namie..Po valandos darbe..Kvapas buvo ziaurus. Alkocholio kvapas ejo is siknos, toks jausmas kad pachmielas eina is antro galo. Prasikankinau visa diena raudonuodamas is gedos. Nakti buvo dar baisiau, nebe vidurius pute, o prasidejo antras kvepavimas per sikna. T.Y. viduriu nebepute, dujos tiesiog nenutrukstama srove lyg is kokio vamzdzio tiesiog be jokio garso vare tiesiai is tiesiosios zarnos. Po antklode buvo neimanoma, is nervu uzsimaniau parukyt, bet isigandau kad uzdegus degtuka koncentratas po anklode nesprogtu..Ka as zinau, kas gali nutikti... Aciu dievui, isauso rytas, vidurius usti baige, na tik retkarciausi isleisdavau paskutines dujas, yokiu liudnu garsu..Taip kad nevalgykite sio baisaus grybo, nes bus ne kokie atsiminimai...Parasykite man i pasta jeigu kas nors turejote koki nuotyki su siu grybuku.

Paskutinį kartą taisė Imaginative (2012-03-20 22:32)

Neprisijungęs

 
FactoryGYMas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 569
Atsiliepimai: 1

#999 2012-03-20 22:55

Re: Anekdotų skyrelis

Imaginative rašė:

kalba eina apie stiklainyje auginama gryba is kurio gaunasi i gira panasus gerimas.
Sveiki, si gryba as auginau pries metus. Dabar turiu galimybe parasyti kas man nutiko. Gryba parsivezeme is mociutes. Dabar gailiuosi kad kazkada ji parsiveziau is vis. Man patiko gerimas, lyg truputi gazuotas, kaip gira. Is pradziu gerdavau po stikline i diena, bet grybas pasidaygino, po puses metu jau turejome 4 trilitrinius stiklainius su siuo grybu. Dienos bego, mano apetitas vis didejo. Po stikline kas dien-neuzteko, pradejau gerti po 1-2 litrus kas diena. Net i darba eidamas prisipildavau i bambali ir paslapcia gerdavau kad niekas nematytu to keistos spalvos skyscio ir neklausinetu nesamoniu. Man rodos, kad tas grybas paveike mane net ir psichologiskai. Nusprendziau jo paragauti. T.y.ne skyscio, bet suvalgyti visa gryba. As nezinau kodel taip sugalvojau. As atsimenu kad tada laukiau griztancios zmonos is komandiruotes ir atsipalaidavau, siek tiek isgeriau alkocholio. Tad apgirtusiam ir sove ideja suvalgyti gryba. As ji isidejau i lekste, vaizdas buvo ne koks..latrode lyg kokia meduza lekstej teskuliuoja. Peilis nelabai padejo, valgiau rankomis. Skonis buvo -t.y. skonio nebuvo..Jausmas-lyg valgytum kazka salto, slidaus, kvapas giros, bet jausmas lyg kramtytum minksta guma...Viskas cia lyg ir normaliai, bet kita diena kosmaras...Labai pradejo pusti vidurius, nebegalejau kaip inteligentas kas 5 minutes begioti i tuoleta ir isleisti dujas. Nusibodo-pradejo pusti kas minute, tai pradejau dujas isleidineti namie..Po valandos darbe..Kvapas buvo ziaurus. Alkocholio kvapas ejo is siknos, toks jausmas kad pachmielas eina is antro galo. Prasikankinau visa diena raudonuodamas is gedos. Nakti buvo dar baisiau, nebe vidurius pute, o prasidejo antras kvepavimas per sikna. T.Y. viduriu nebepute, dujos tiesiog nenutrukstama srove lyg is kokio vamzdzio tiesiog be jokio garso vare tiesiai is tiesiosios zarnos. Po antklode buvo neimanoma, is nervu uzsimaniau parukyt, bet isigandau kad uzdegus degtuka koncentratas po anklode nesprogtu..Ka as zinau, kas gali nutikti... Aciu dievui, isauso rytas, vidurius usti baige, na tik retkarciausi isleisdavau paskutines dujas, yokiu liudnu garsu..Taip kad nevalgykite sio baisaus grybo, nes bus ne kokie atsiminimai...Parasykite man i pasta jeigu kas nors turejote koki nuotyki su siu grybuku.

Skaičiau, skaičiau... galvojau, kad anekdotas bus geras, bet baigiau skaityt ir nesupratau, ar anekdotas čia, ar tavo istorija ? big_smile

Neprisijungęs

 
admiral
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-07-31
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#1000 2012-03-21 08:00

Re: Anekdotų skyrelis

Kodėl aš atleidau sekretorę
Pereita savaite buvo mano gimtadienis, ryte nelabai norejau keltis. Nulipau zemyn valgyt pusryciu ir vyliausi kad mano zmona bus maloni ir dziugiai pasakys „su gimtadieniu!!!",galbut netgi iteiks kokia dovanele.
Kai atejau i virtuve ji vargiai pasisveikino,ka jau kalbeti apie „su gimtadieniu!". Pamaniau....na,stai tau ir santuoka,bet vaikai tikrai prisimins!
Mano vaikai atejo pusryciu,bet nepratare nei zodelio. Taigi kai isejau i darba,jauciausi gan prislegtas.
Kai iejau i ofisa,mano sekretore Onute shuktelejo:"labas rytas,bose,su gimtadieniu!!!!"
Pasijauciau kiek geriau,bent kas nors prisimine. Padirbejau iki 1os valandos ir tada i duris pasibelde Onute: „Zinote siandien uz lango tokia nuostabi diena,ir dar jusu gimtadienis ,gal einam kur pietu,tik jus ir as!"
As pasakiau: „Aciu,Onute,tai geriausia ka as siandien ishgirdau.Einam!"
Mes ishejome pietauti. Bet mes nejome,ten kur paprastai lankomes. Mes nuejome i ramia vietele su atskiru staleliu. Mes ishgereme pora martini ir man siaubingai patiko sie pietus.
Kai jau ejome atgal i biura,Onute sako: „zinote siandien tokia grazi diena.....
Manau mum nereikia grizti i darba,tiesa?"
Atsakiau:"Turbut kad nereikia.O ka tu turi omeny?"
Ji atsake: „einam pas mane namo!"
Kai atvykom i jos namus,Onute pasisuko i mane:
„Bose,jei jus nieko pries as sekundelei uzbegsiu i miegamaji.as tuoj grisiu"
„Gerai".bishki susinervines atsakiau
Ji nuejo i miegamaji ir po keliu minuciu grizo neshina milzinishku gimtadienio tortu..........
Kartu su mano zmona,vaikais, bureliu mano draugu,kolegu ir visi ejo dainuodami su gimtadieniu!!!!
O as tik sedejau....
Ant sofos.....
Nuogas.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net