Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1651 2012-01-08 22:55

Re: Sporto medikas, klauskite!

Svaigalas rašė:

Ne pirma diena atsikelus ryto is po miego pradeda skaudeti viena pedos dali. Prie kulno toje puseje kaip ir mazasis pirstas. Per diena prasivaiksciojus skausmas apmazeja, bet labiausiai skauda tik atsikelus. Lankstant kojos pirstus, ipatingai mazaji atrodo lyg buciau kokia tai pedos sausgysle patempes. Ar gali buti, kad darydamas blauzdas sugebejau pasitempt peda ar tai visa kita problema?

galejai pertempt pedos fascija darant blauzdas. duok ramybes. pramasazuok jei turi kur... ir pradek daryt pratimus ne tik blauzdoms, bet ir pedoms! sekmes!

Neprisijungęs

 
Gladiator
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-09
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#1652 2012-01-09 14:40

Re: Sporto medikas, klauskite!

.

Paskutinį kartą taisė Gladiator (2017-11-02 13:42)

Neprisijungęs

 
eimis74523
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-06-05
Žinutės: 139
Atsiliepimai: 0

#1653 2012-01-09 20:49

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gladiator rašė:

Sveikas, mane kankina virsutines nugaros skausmai(tarp menciu) jau daugiau nei metus. Ryte atsikelus arba po ilgesnes pertraukos mankstinantis tose vietose traska kaulai(atgal lenkiant rankas), kas gali man buti?(ryte atsikelus neskauda kadangi atsipalaidaves atsikeliu, bet i vakara arba po stipraus fizinio kruvio nugarai pasireiskia skausmai) Buvau pas savo daktara tai nusiunte pasidaryti dubens nuotraukos, kadangi galvojo kad viena koja uz kita truputi ilgesne(nors man tai isvis neatrodo kad cia saknys pakastos), bet negavau jokio atsakymo tai reiskiasi tai nera problema. Ir seip esu traskutis, darant pritupimus visalaika keliu sanariai traska. Gal turite kokiu patarimu del nugaros ir sanariu? Man 22m.

man tokia problema su kaire mente + ji atsikisus biski ir mano kojos skirtingo ilgio bet neisivaizdavau kad tai gali itakoti mentes skausma? Nugaros apacia tai tikiu nes ten stuburo vingis. Kaip tik rit sakiau eisiu pas daktarus del tos mentes gal pasakis kaip ja sugrusti atgal nes skauda kai vos ne kiekviena pratima darau traska kai seip judinu ir kairys petys zemiau sad gal teks pradeti tuos stabilizavimo pratimus dariti, per kiek laiko jie man mente atitaisytu?

P.s as ir traskutis, spaudziant traska desinys petys, ramiai judinant kaire mente,kairys riesas, lankstant kelius kelio girneles, kramtant zandikaulis. big_smile

Neprisijungęs

 
Andriuz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-10-03
Žinutės: 302
Atsiliepimai: 0

#1654 2012-01-09 21:53

Re: Sporto medikas, klauskite!

sporto medike ka patartumete naudoti stiprinti sanariams ir kojoms nes kaskokios silpnos kojos vos kurnors stipriau susidauziu skauda ir iskart melyniu buna . o sporta pasirinkau kad reike spardytis is koju wink

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1655 2012-01-10 22:25

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gladiator rašė:

Sveikas, mane kankina virsutines nugaros skausmai(tarp menciu) jau daugiau nei metus. Ryte atsikelus arba po ilgesnes pertraukos mankstinantis tose vietose traska kaulai(atgal lenkiant rankas), kas gali man buti?(ryte atsikelus neskauda kadangi atsipalaidaves atsikeliu, bet i vakara arba po stipraus fizinio kruvio nugarai pasireiskia skausmai) Buvau pas savo daktara tai nusiunte pasidaryti dubens nuotraukos, kadangi galvojo kad viena koja uz kita truputi ilgesne(nors man tai isvis neatrodo kad cia saknys pakastos), bet negavau jokio atsakymo tai reiskiasi tai nera problema. Ir seip esu traskutis, darant pritupimus visalaika keliu sanariai traska. Gal turite kokiu patarimu del nugaros ir sanariu? Man 22m.

diagnoze: blogas ar nepakankamas bendras fizinis pasirengimas. gal gyd mato stuburo skolioze, todel ir siunte tirtis. stiprink visa korseta, atlikinek tempimo pratimus, iprask atlikti gera apsilima ir atvesima po treniruotes. truputis disciplinos ir treniruociu klaidu pataisymas, isspres tavo bedas. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1656 2012-01-10 22:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

eimis74523 rašė:

Gladiator rašė:

Sveikas, mane kankina virsutines nugaros skausmai(tarp menciu) jau daugiau nei metus. Ryte atsikelus arba po ilgesnes pertraukos mankstinantis tose vietose traska kaulai(atgal lenkiant rankas), kas gali man buti?(ryte atsikelus neskauda kadangi atsipalaidaves atsikeliu, bet i vakara arba po stipraus fizinio kruvio nugarai pasireiskia skausmai) Buvau pas savo daktara tai nusiunte pasidaryti dubens nuotraukos, kadangi galvojo kad viena koja uz kita truputi ilgesne(nors man tai isvis neatrodo kad cia saknys pakastos), bet negavau jokio atsakymo tai reiskiasi tai nera problema. Ir seip esu traskutis, darant pritupimus visalaika keliu sanariai traska. Gal turite kokiu patarimu del nugaros ir sanariu? Man 22m.

man tokia problema su kaire mente + ji atsikisus biski ir mano kojos skirtingo ilgio bet neisivaizdavau kad tai gali itakoti mentes skausma? Nugaros apacia tai tikiu nes ten stuburo vingis. Kaip tik rit sakiau eisiu pas daktarus del tos mentes gal pasakis kaip ja sugrusti atgal nes skauda kai vos ne kiekviena pratima darau traska kai seip judinu ir kairys petys zemiau sad gal teks pradeti tuos stabilizavimo pratimus dariti, per kiek laiko jie man mente atitaisytu?

P.s as ir traskutis, spaudziant traska desinys petys, ramiai judinant kaire mente,kairys riesas, lankstant kelius kelio girneles, kramtant zandikaulis. big_smile

daugiau reikia ziuret....

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1657 2012-01-10 22:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

Andriuz rašė:

sporto medike ka patartumete naudoti stiprinti sanariams ir kojoms nes kaskokios silpnos kojos vos kurnors stipriau susidauziu skauda ir iskart melyniu buna . o sporta pasirinkau kad reike spardytis is koju wink

dviracio intervalines treniruotes geriausiai pades sustiprinti kojas ir sanarius. treniruote turi trukti iki 40min. minti turi taip, kad prakaitelis lasetu. smile tik besispardydamas koju neuzkociosi... sekmes!

Neprisijungęs

 
vytautassmaizys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#1658 2012-01-10 23:20

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gal numanote, ko reiktu imtis norit issigydyti kojos raiscius? Pries 6-7 metus per krepsini mokykloje nusileidau kreivai pastates koja, tada baisiai juos pasitempiau, veliau po metu turejau vel tokia pacia trauma, tik ne karto pas gydytojus nejau. Tik kazkada pries metus buvau nuejes i gydymo istaiga, tai nieko ten man nepatare. Normalu, kad desine koja istisai buna sutinus daugiau nei kaire? Ir buna tas kaulas issikises kazkoks:

http://imageshack.us/photo/my-images/70 … 31209.jpg/

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1659 2012-01-11 22:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

vytautassmaizys rašė:

Gal numanote, ko reiktu imtis norit issigydyti kojos raiscius? Pries 6-7 metus per krepsini mokykloje nusileidau kreivai pastates koja, tada baisiai juos pasitempiau, veliau po metu turejau vel tokia pacia trauma, tik ne karto pas gydytojus nejau. Tik kazkada pries metus buvau nuejes i gydymo istaiga, tai nieko ten man nepatare. Normalu, kad desine koja istisai buna sutinus daugiau nei kaire? Ir buna tas kaulas issikises kazkoks:

http://imageshack.us/photo/my-images/70 … 31209.jpg/

smile jei kalbame apie ciurnos raiscius, tai raisciai nesutvirtes, taciau galima sutvirtinti ciurna laikancius raumenis. reiktu padirbeti blauzdos raumenu kontrolei ir subalansuoti juos, kad ekstremalioje situacijoje gerai reaguotu, koordinuojant judesi ir isvengtum traumos. taip kad profilaktika, profilaktika ir dar kart profilaktika...

Neprisijungęs

 
Makenziz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-09-09
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1660 2012-01-12 03:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

Pats laikas jau turbut pradet imti pinigus smile daugelis metu sunkaus darbo nusiplenet gaut atlygi butu suprantama.  Malonu skaityt , kuo puikiausius atsakymus, dar maloniau kad baxureliai drasiai klausia, ir rupinasi savo sveikata. Tema - 10/10 balu. O kol paslaugos nemokamos noreciau pasinaudot ir as. Turiu klausimeli

Problema tokia mano visiskai isiderinus disciplina, miegas ir visa kas susije su mano gyvenimu. Dirbu 4 dienas i savaite, darbas po 12a valandu , dvi rytines dvi naktines, 4ios laisva. Dazniausiai dirbu papildomai 4 naktines plius i menesi .Kad butu dar aiskiau , duosiu pavizdi sakykim pradedant pirmadieniu - pradedu 7 ryto , baigiu 7 vakare. Antradieni tas pats, va jau treciadieni tereikia eiti i naktine, nuo 7 vakaro iki 7 kitos dienos ryto, tad gryzes antradieni turiu stengtis nemiegot kiek galima ilgiau, kad pamiegociau iki kitos dienos bent 2 valndos , taip siekdamas atidirbt naktine. Ketvirtadieni tas pats - naktine nuo 7 vakaro iki 7os penktadienio ryto.  Didziausia problema siuo metu (dirbu taip jau pusantru metu) yra miegas. Todel , kad - dazniausiai turedamas 4 dienas laisvas as uzsilieku iki velumos , tuomet kai reikia eiti i pirma rytine as is vakaro negaliu uzmigt. Kvailiausia tas kad mitybos desniai reikalauja , valgyti po 5 - 6 kartus per diena , tuo paciu , bent jau panasiu metu per diena . Mano mityba kinta, puse savaites valgau kaip visi normalus zmones, kita puse savaites valgau naktimis, taip pat ir su miegu . Sportui laiko randu , bet va su tokiu miegu toks ir sportas.
Klausimas : Ar ateityje gali iskilti problemu sveikatos, su tokia isbalansuota mityba ir miegu ?
                  Ar mityba nuo to kencia ?
                  Ar tai kenkia sportui / rezultatams ?
                  Gal galit ka nors patarti , vienu ar kitu atveju ..
Jei parasiau nesuprantamai ar truksta informacijos , klausikit papildysiu. Buciau dekingas uz informacija.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1661 2012-01-12 22:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

Makenziz rašė:

Pats laikas jau turbut pradet imti pinigus smile daugelis metu sunkaus darbo nusiplenet gaut atlygi butu suprantama.  Malonu skaityt , kuo puikiausius atsakymus, dar maloniau kad baxureliai drasiai klausia, ir rupinasi savo sveikata. Tema - 10/10 balu. O kol paslaugos nemokamos noreciau pasinaudot ir as. Turiu klausimeli

Problema tokia mano visiskai isiderinus disciplina, miegas ir visa kas susije su mano gyvenimu. Dirbu 4 dienas i savaite, darbas po 12a valandu , dvi rytines dvi naktines, 4ios laisva. Dazniausiai dirbu papildomai 4 naktines plius i menesi .Kad butu dar aiskiau , duosiu pavizdi sakykim pradedant pirmadieniu - pradedu 7 ryto , baigiu 7 vakare. Antradieni tas pats, va jau treciadieni tereikia eiti i naktine, nuo 7 vakaro iki 7 kitos dienos ryto, tad gryzes antradieni turiu stengtis nemiegot kiek galima ilgiau, kad pamiegociau iki kitos dienos bent 2 valndos , taip siekdamas atidirbt naktine. Ketvirtadieni tas pats - naktine nuo 7 vakaro iki 7os penktadienio ryto.  Didziausia problema siuo metu (dirbu taip jau pusantru metu) yra miegas. Todel , kad - dazniausiai turedamas 4 dienas laisvas as uzsilieku iki velumos , tuomet kai reikia eiti i pirma rytine as is vakaro negaliu uzmigt. Kvailiausia tas kad mitybos desniai reikalauja , valgyti po 5 - 6 kartus per diena , tuo paciu , bent jau panasiu metu per diena . Mano mityba kinta, puse savaites valgau kaip visi normalus zmones, kita puse savaites valgau naktimis, taip pat ir su miegu . Sportui laiko randu , bet va su tokiu miegu toks ir sportas.
Klausimas : Ar ateityje gali iskilti problemu sveikatos, su tokia isbalansuota mityba ir miegu ?
                  Ar mityba nuo to kencia ?
                  Ar tai kenkia sportui / rezultatams ?
                  Gal galit ka nors patarti , vienu ar kitu atveju ..
Jei parasiau nesuprantamai ar truksta informacijos , klausikit papildysiu. Buciau dekingas uz informacija.

situacija tikrai kebli... tavo organizmas gyvena nuolatiniame strese ir nuolatineje "aklimatizacijoje", nes budravimo ir ramybes periodai visiskai nesuderinti, tad hormonine sistema isbalansuota... nuo streso hormonines sistemos (del ko sutrikes mimegas) iki virskinimo hormonu (del ko sutrikusi mityba)gali issekti ir tada bus bedos... gyveni taip lyg dvi dienas per savaite praleistum amerikoj, kitas dvi paras - australijoj, o likusi laika - europoj... dirbtinai keiti laiko juostas, niekur nevaziuodamas,  o organizmas nespeja persiorientuot. taip ilgai gali ir netraukti, tiesiog organizmas pasiduos ir garantuoju, kad anksciau ar veliau islis koks sveikatos sutrikimas. kol kas atlaikai, nes ko gero esi dar jaunas. sprendimai gali buti keli:
1. Darbo keitimas.
2. Gal iseina dirbti tik dienomis arba tik naktimis? butu idealiausia nekaitalioti pamainu. tada organizmas zinos, kad nakti dirba, o diena miega. arba atvirksciai. ir viskas bus ok.
3. Pamainu pailginimas - dar vienas variantas, t.y. viena savaite dirbi tik naktimis, o kita - tik dienomis. bent siek tiek laimesi laiko persiorientavimui, bet sitas variantas irgi yra pakankamai stresuojantis hormonine sistema. normaliai adaptacija pakitusiam ritmui issivysto per 1-2sav, o hormonams adaptuotis reiktu ir 4-5sav.   
ko gero be rimto pokalbio su darbdaviu situ problemu neisspresi. sekmes!

p.s. teks pamastyt apie mokamas interneto konsultacijas. gal susikontaktuosim su moderatoriais...smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1662 2012-01-12 23:58

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Makenziz rašė:

Pats laikas jau turbut pradet imti pinigus smile daugelis metu sunkaus darbo nusiplenet gaut atlygi butu suprantama.  Malonu skaityt , kuo puikiausius atsakymus, dar maloniau kad baxureliai drasiai klausia, ir rupinasi savo sveikata. Tema - 10/10 balu. O kol paslaugos nemokamos noreciau pasinaudot ir as. Turiu klausimeli

Problema tokia mano visiskai isiderinus disciplina, miegas ir visa kas susije su mano gyvenimu. Dirbu 4 dienas i savaite, darbas po 12a valandu , dvi rytines dvi naktines, 4ios laisva. Dazniausiai dirbu papildomai 4 naktines plius i menesi .Kad butu dar aiskiau , duosiu pavizdi sakykim pradedant pirmadieniu - pradedu 7 ryto , baigiu 7 vakare. Antradieni tas pats, va jau treciadieni tereikia eiti i naktine, nuo 7 vakaro iki 7 kitos dienos ryto, tad gryzes antradieni turiu stengtis nemiegot kiek galima ilgiau, kad pamiegociau iki kitos dienos bent 2 valndos , taip siekdamas atidirbt naktine. Ketvirtadieni tas pats - naktine nuo 7 vakaro iki 7os penktadienio ryto.  Didziausia problema siuo metu (dirbu taip jau pusantru metu) yra miegas. Todel , kad - dazniausiai turedamas 4 dienas laisvas as uzsilieku iki velumos , tuomet kai reikia eiti i pirma rytine as is vakaro negaliu uzmigt. Kvailiausia tas kad mitybos desniai reikalauja , valgyti po 5 - 6 kartus per diena , tuo paciu , bent jau panasiu metu per diena . Mano mityba kinta, puse savaites valgau kaip visi normalus zmones, kita puse savaites valgau naktimis, taip pat ir su miegu . Sportui laiko randu , bet va su tokiu miegu toks ir sportas.
Klausimas : Ar ateityje gali iskilti problemu sveikatos, su tokia isbalansuota mityba ir miegu ?
                  Ar mityba nuo to kencia ?
                  Ar tai kenkia sportui / rezultatams ?
                  Gal galit ka nors patarti , vienu ar kitu atveju ..
Jei parasiau nesuprantamai ar truksta informacijos , klausikit papildysiu. Buciau dekingas uz informacija.

situacija tikrai kebli... tavo organizmas gyvena nuolatiniame strese ir nuolatineje "aklimatizacijoje", nes budravimo ir ramybes periodai visiskai nesuderinti, tad hormonine sistema isbalansuota... nuo streso hormonines sistemos (del ko sutrikes mimegas) iki virskinimo hormonu (del ko sutrikusi mityba)gali issekti ir tada bus bedos... gyveni taip lyg dvi dienas per savaite praleistum amerikoj, kitas dvi paras - australijoj, o likusi laika - europoj... dirbtinai keiti laiko juostas, niekur nevaziuodamas,  o organizmas nespeja persiorientuot. taip ilgai gali ir netraukti, tiesiog organizmas pasiduos ir garantuoju, kad anksciau ar veliau islis koks sveikatos sutrikimas. kol kas atlaikai, nes ko gero esi dar jaunas. sprendimai gali buti keli:
1. Darbo keitimas.
2. Gal iseina dirbti tik dienomis arba tik naktimis? butu idealiausia nekaitalioti pamainu. tada organizmas zinos, kad nakti dirba, o diena miega. arba atvirksciai. ir viskas bus ok.
3. Pamainu pailginimas - dar vienas variantas, t.y. viena savaite dirbi tik naktimis, o kita - tik dienomis. bent siek tiek laimesi laiko persiorientavimui, bet sitas variantas irgi yra pakankamai stresuojantis hormonine sistema. normaliai adaptacija pakitusiam ritmui issivysto per 1-2sav, o hormonams adaptuotis reiktu ir 4-5sav.   
ko gero be rimto pokalbio su darbdaviu situ problemu neisspresi. sekmes!

p.s. teks pamastyt apie mokamas interneto konsultacijas. gal susikontaktuosim su moderatoriais...smile

Mokamas konsultacijas?
Jug tamsta esate minejas kad atejote siaip padet.O dabar jau apie pinigus prasnekot?
Na kita vertus gal ir taip smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1663 2012-01-13 00:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Esu entuziastas ir sporto medicinos fanatas. Realybeje tenka susidurti ir su megejais sportininkais. O jie sporto medicinos poziuriu yra apleisti labai apleisti, jie danzai neturi informacijos saltiniu, o is paprasto gydytojo negauna rekomendaciju sportavimo klausimais. Tad man idomu sudalyvauti tokiu sportuojanciu ar fiziskai aktyviu zmoniu diskusijose ir forumose. smile stai kodel as cia... wink

nykstys

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#1664 2012-01-13 00:37

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveiki kas gali buti pries kazkur 4 men dariau plesima su hanteliais ir kazkas lyg sutraskejo gerai nebepamenu ir labai pradejo skaudeti kairi peti. poto pora dienu negalejau net sportuot ,o poto pailsejas savaite sportavau toliau ,bet visad darydamas pratimus kur dirbo peciai tarkim stangos spaudima visalaik jauciau netik skausma(nebuvo jis didelis) bet labiausiai ,kad tikrai ne visa jega galiu dirbti. poto buvau poilsiui menesi dabar vel gryzau apsilima darau gerai ,bet sportuodamas visdar jauciu ,kad negaliu dirbt pilna jega kadangi visdar islikes tas maudimas. skauda galima sakyt darant tik lygiagretes..

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1665 2012-01-13 23:03

Re: Sporto medikas, klauskite!

rolka78 rašė:

sportomedikas rašė:

Makenziz rašė:

Pats laikas jau turbut pradet imti pinigus smile daugelis metu sunkaus darbo nusiplenet gaut atlygi butu suprantama.  Malonu skaityt , kuo puikiausius atsakymus, dar maloniau kad baxureliai drasiai klausia, ir rupinasi savo sveikata. Tema - 10/10 balu. O kol paslaugos nemokamos noreciau pasinaudot ir as. Turiu klausimeli

Problema tokia mano visiskai isiderinus disciplina, miegas ir visa kas susije su mano gyvenimu. Dirbu 4 dienas i savaite, darbas po 12a valandu , dvi rytines dvi naktines, 4ios laisva. Dazniausiai dirbu papildomai 4 naktines plius i menesi .Kad butu dar aiskiau , duosiu pavizdi sakykim pradedant pirmadieniu - pradedu 7 ryto , baigiu 7 vakare. Antradieni tas pats, va jau treciadieni tereikia eiti i naktine, nuo 7 vakaro iki 7 kitos dienos ryto, tad gryzes antradieni turiu stengtis nemiegot kiek galima ilgiau, kad pamiegociau iki kitos dienos bent 2 valndos , taip siekdamas atidirbt naktine. Ketvirtadieni tas pats - naktine nuo 7 vakaro iki 7os penktadienio ryto.  Didziausia problema siuo metu (dirbu taip jau pusantru metu) yra miegas. Todel , kad - dazniausiai turedamas 4 dienas laisvas as uzsilieku iki velumos , tuomet kai reikia eiti i pirma rytine as is vakaro negaliu uzmigt. Kvailiausia tas kad mitybos desniai reikalauja , valgyti po 5 - 6 kartus per diena , tuo paciu , bent jau panasiu metu per diena . Mano mityba kinta, puse savaites valgau kaip visi normalus zmones, kita puse savaites valgau naktimis, taip pat ir su miegu . Sportui laiko randu , bet va su tokiu miegu toks ir sportas.
Klausimas : Ar ateityje gali iskilti problemu sveikatos, su tokia isbalansuota mityba ir miegu ?
                  Ar mityba nuo to kencia ?
                  Ar tai kenkia sportui / rezultatams ?
                  Gal galit ka nors patarti , vienu ar kitu atveju ..
Jei parasiau nesuprantamai ar truksta informacijos , klausikit papildysiu. Buciau dekingas uz informacija.

situacija tikrai kebli... tavo organizmas gyvena nuolatiniame strese ir nuolatineje "aklimatizacijoje", nes budravimo ir ramybes periodai visiskai nesuderinti, tad hormonine sistema isbalansuota... nuo streso hormonines sistemos (del ko sutrikes mimegas) iki virskinimo hormonu (del ko sutrikusi mityba)gali issekti ir tada bus bedos... gyveni taip lyg dvi dienas per savaite praleistum amerikoj, kitas dvi paras - australijoj, o likusi laika - europoj... dirbtinai keiti laiko juostas, niekur nevaziuodamas,  o organizmas nespeja persiorientuot. taip ilgai gali ir netraukti, tiesiog organizmas pasiduos ir garantuoju, kad anksciau ar veliau islis koks sveikatos sutrikimas. kol kas atlaikai, nes ko gero esi dar jaunas. sprendimai gali buti keli:
1. Darbo keitimas.
2. Gal iseina dirbti tik dienomis arba tik naktimis? butu idealiausia nekaitalioti pamainu. tada organizmas zinos, kad nakti dirba, o diena miega. arba atvirksciai. ir viskas bus ok.
3. Pamainu pailginimas - dar vienas variantas, t.y. viena savaite dirbi tik naktimis, o kita - tik dienomis. bent siek tiek laimesi laiko persiorientavimui, bet sitas variantas irgi yra pakankamai stresuojantis hormonine sistema. normaliai adaptacija pakitusiam ritmui issivysto per 1-2sav, o hormonams adaptuotis reiktu ir 4-5sav.   
ko gero be rimto pokalbio su darbdaviu situ problemu neisspresi. sekmes!

p.s. teks pamastyt apie mokamas interneto konsultacijas. gal susikontaktuosim su moderatoriais...smile

Mokamas konsultacijas?
Jug tamsta esate minejas kad atejote siaip padet.O dabar jau apie pinigus prasnekot?
Na kita vertus gal ir taip smile

smile cia vieno is sportininku ideja smile

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1666 2012-01-13 23:04

Re: Sporto medikas, klauskite!

rolka78 rašė:

sportomedikas rašė:

Esu entuziastas ir sporto medicinos fanatas. Realybeje tenka susidurti ir su megejais sportininkais. O jie sporto medicinos poziuriu yra apleisti labai apleisti, jie danzai neturi informacijos saltiniu, o is paprasto gydytojo negauna rekomendaciju sportavimo klausimais. Tad man idomu sudalyvauti tokiu sportuojanciu ar fiziskai aktyviu zmoniu diskusijose ir forumose. smile stai kodel as cia... wink

nykstys

nykstys protingas post'as

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1667 2012-01-13 23:07

Re: Sporto medikas, klauskite!

beAast rašė:

sveiki kas gali buti pries kazkur 4 men dariau plesima su hanteliais ir kazkas lyg sutraskejo gerai nebepamenu ir labai pradejo skaudeti kairi peti. poto pora dienu negalejau net sportuot ,o poto pailsejas savaite sportavau toliau ,bet visad darydamas pratimus kur dirbo peciai tarkim stangos spaudima visalaik jauciau netik skausma(nebuvo jis didelis) bet labiausiai ,kad tikrai ne visa jega galiu dirbti. poto buvau poilsiui menesi dabar vel gryzau apsilima darau gerai ,bet sportuodamas visdar jauciu ,kad negaliu dirbt pilna jega kadangi visdar islikes tas maudimas. skauda galima sakyt darant tik lygiagretes..

timptelejai ko gero sausgysle arba iplyso. neapziurejus sunku pasakyti, kame reikalas. megink pries treniruote sildomu tepalu pasitempt o po treniruotes pasaldyk. gali buti kad susiformavo letinis skausmo zidinukas. atlik tempimo pratimus. daugiau pakomentuot sunku nemacius.

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#1668 2012-01-14 00:07

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

beAast rašė:

sveiki kas gali buti pries kazkur 4 men dariau plesima su hanteliais ir kazkas lyg sutraskejo gerai nebepamenu ir labai pradejo skaudeti kairi peti. poto pora dienu negalejau net sportuot ,o poto pailsejas savaite sportavau toliau ,bet visad darydamas pratimus kur dirbo peciai tarkim stangos spaudima visalaik jauciau netik skausma(nebuvo jis didelis) bet labiausiai ,kad tikrai ne visa jega galiu dirbti. poto buvau poilsiui menesi dabar vel gryzau apsilima darau gerai ,bet sportuodamas visdar jauciu ,kad negaliu dirbt pilna jega kadangi visdar islikes tas maudimas. skauda galima sakyt darant tik lygiagretes..

timptelejai ko gero sausgysle arba iplyso. neapziurejus sunku pasakyti, kame reikalas. megink pries treniruote sildomu tepalu pasitempt o po treniruotes pasaldyk. gali buti kad susiformavo letinis skausmo zidinukas. atlik tempimo pratimus. daugiau pakomentuot sunku nemacius.

aciu uz atsakymam bet va ilga laika tepiau traumeliu geriu flexit drink gryzes po pertraukos i sporta darau ilga apsilima peciam tai sportuojant galima sakyt jau tik VOS VOS jauciasi skausmas. Ar tai pozymiai kad viskas susitvarkys ? smile gerai,bandysiu sildyt pries treniruote toliau su tepaliuku ,o po treniruotes ledas smile aciu smile

Neprisijungęs

 
dovydas9994
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-12-12
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#1669 2012-01-17 17:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sweiki, sy penktadieny pasitempiau kirkšny, kiek skaiciau panasu y isvarza, bet nera guzo, dakteras sake savaite nesitampyti, ir vis jauciau skausma, po nakties nieko ,bet pavaiksciojus siek tiek pradeda skaudeti, gal kam panasiai yra kas nutike,  gal butu kokiu patarimu

Neprisijungęs

 
BiiG
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-24
Žinutės: 979
Atsiliepimai: 2

#1670 2012-01-17 18:22

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kur sportomediko Metų forumiečio 2011 statusas?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1671 2012-01-17 22:53

Re: Sporto medikas, klauskite!

dovydas9994 rašė:

Sweiki, sy penktadieny pasitempiau kirkšny, kiek skaiciau panasu y isvarza, bet nera guzo, dakteras sake savaite nesitampyti, ir vis jauciau skausma, po nakties nieko ,bet pavaiksciojus siek tiek pradeda skaudeti, gal kam panasiai yra kas nutike,  gal butu kokiu patarimu

jei pavaiksciojus prasideda maudimas, tiketina, kad besiformuojanti kirksnies isvarza. pasikonsultuok su chirurgu. siaip, jei nera guzo, jie ne visada operuoja. jei tokie "paumejimai" kartotusi dazniau, ko gero pasiulytu operacija.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1672 2012-01-17 22:54

Re: Sporto medikas, klauskite!

BiiG rašė:

Kur sportomediko Metų forumiečio 2011 statusas?

Aciu, kad advokatauji man!... wink o tikrai! kur statusas? smile

Neprisijungęs

 
Mariszs
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2011-11-12
Žinutės: 227
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1673 2012-01-18 17:45

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas , gal galesi padet nes randuos uzseni ir negaliu kreiptis pas daktarus nes nesusikalbesiu smile taigi , pradejau begiot pries koki gera menesi ir po keliu treneruociu kaskas atsitiko mano kojai , manau del to kad daviau per dideles apkrovas pradziai , begiojau po 10km ir kalniukais miskais . Ir jau kaip 3savaites skauda (kaip kada net lb ) koja , blozda, kur raumuo jungesi su kaulu , 10cm virs ciurnos, paspaududinejus randu taska toki kad paspaudus stipriau atrodo " susileisi" is skausmo , buvau nebegiojas savaite laiko , geriau dikcoberl tepiau diclac tepalus klijavau naktim pleistrus nuo skausmo , vakar buvo geriau snd visai neskaudejo ... Taigi begau vel krosa po kokio 20min pradejau jaust silpna gelima , dar biski pabegau ir gryzau namo . Namie pradejo labai stiprei skaudet vos paejau ir skausmas buvo jau net per visa blauzda, paprastai lankstant kojos neskauda, bet jai atsistoji jau pradedi kazka jaus , o einant tai jau nk gero ... Pats kai spaudineju blauzda kur jungesi su kaulu ( vidines puse ) jauciu guziuka, bet tai gal tik man nuo skausmo atrodo nes drauge jo neuzciuope . Gal gali patart ka daryt , kokiu vaistu , syldit ar saldanciu tept kokiu ? Nes ce danijos daktarai tai tik arbatu israsys arba ekologisku tepaliuku smile) bet dar kaip ir minejaus nesusikalbeciau su jais smile

Neprisijungęs

 
dovydas9994
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-12-12
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#1674 2012-01-19 18:08

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

dovydas9994 rašė:

Sweiki, sy penktadieny pasitempiau kirkšny, kiek skaiciau panasu y isvarza, bet nera guzo, dakteras sake savaite nesitampyti, ir vis jauciau skausma, po nakties nieko ,bet pavaiksciojus siek tiek pradeda skaudeti, gal kam panasiai yra kas nutike,  gal butu kokiu patarimu

jei pavaiksciojus prasideda maudimas, tiketina, kad besiformuojanti kirksnies isvarza. pasikonsultuok su chirurgu. siaip, jei nera guzo, jie ne visada operuoja. jei tokie "paumejimai" kartotusi dazniau, ko gero pasiulytu operacija.

Vakar pagerejo, jau eiti normaliai galiu, lentas tokias pakilnojau tj nieko blogiau nepasidare, siandien irgi ner blogumo, tik kj ciaudau tuomet suskausta, gal padejo tepalas okpnik 911+

Neprisijungęs

 
JustStarted
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-23
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1675 2012-01-23 16:06

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, man 18 metu. Sportu pradejau uzsiiminet pries mazdaug 3 menesius tik  ir kartais treniruotes metu, darant stangos spaudima, man kazkaip riese pradeda durti. Atrodo lyg kokia vena ar kas isitemptu per stipriai, bet jaucias tikrai nemalonus durimas tuo momentu.  Tikrai nebandau ten spausti kuo daugiau, tiesiog imu tiek, kad padaryciau 4x8 norma. Gal zinote del ko taip gali buti?

Paskutinį kartą taisė JustStarted (2012-01-23 16:07)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net