Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#1 2012-01-08 21:39

Kursas

Sveiki,sportuoju nepilnai metai šį sportą,mityba tikrai neidealiausia,tad noriu susitvarkius mitybą,išmėginti pirmąjį kursą,nusipirkau 8 decos graikiškos hella 2ml ir 100 metano tbl akrihin, metai 19,ūgis 182,svoris 70kg. Tai va mano siekiai tai noriu tapti masyvesnis,raumuo kaip ir ištreniruotas,yra ryškumo,bet labai jau trūksta masės,o ji visiškai neauga,tad va tiek,ir noriu patarimo kaip tas mano kursas ar geras,kurso metu geri vitaminai,baltymai arba gaineris...Galvoju deca 200mg/week,metanas piramidė pirma mėnesį antrą užbaigti tik su deka arba prijungsiu 4 propionato. Kaip manot ar kursas geras,sulauskiu to trokštamo efekto-masės?,kursas bus 2mėn.

Neprisijungęs

 
Vitalijus85
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-07
Žinutės: 361
Atsiliepimai: 1

#2 2012-01-08 21:43

Re: Kursas

Idomus rašė:

Sveiki,sportuoju nepilnai metai šį sportą,mityba tikrai neidealiausia,tad noriu susitvarkius mitybą,išmėginti pirmąjį kursą,nusipirkau 8 decos graikiškos hella 2ml ir 100 metano tbl akrihin, metai 19,ūgis 182,svoris 70kg. Tai va mano siekiai tai noriu tapti masyvesnis,raumuo kaip ir ištreniruotas,yra ryškumo,bet labai jau trūksta masės,o ji visiškai neauga,tad va tiek,ir noriu patarimo kaip tas mano kursas ar geras,kurso metu geri vitaminai,baltymai arba gaineris...Galvoju deca 200mg/week,metanas piramidė pirma mėnesį antrą užbaigti tik su deka arba prijungsiu 4 propionato. Kaip manot ar kursas geras,sulauskiu to trokštamo efekto-masės?,kursas bus 2mėn.

sulauksi tik vieno efekto t.y deca dick . Susitvarkyk mityba , pasportuok normaliai metelius o tada mastyk apie kazka . o jei varysi deca viena tai gausi deca dick , ir seip kursas lempa . testosteronas kurso baze . Tvarkykis mityba , sportuok normaliai ir priaugsi tuo svorio , tingiu kazka aiskinti , bet jei varysi tik zalos sau pasidarysi

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#3 2012-01-08 21:48

Re: Kursas

Aš iš sportininko prepus pirkau tai ir jis sakė,kad reikia jungti testo,nes kaip ir minėjai sindromas tas nutinka su dick smile Bet sakė kaip pirmam kursui pažiūrėti kaip kas veikia užteks ir metano,nes jis šiektiek kelia testosterono lygį...Tai patarė nekokybiškai masei nes man jos labai trūksta deca ir metanas,o jei jungčiau propa kaip tada protingesnis kursas? nebus kaip pirmam per daug?

Neprisijungęs

 
Vitalijus85
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-07
Žinutės: 361
Atsiliepimai: 1

#4 2012-01-08 22:15

Re: Kursas

Idomus rašė:

Sveiki,sportuoju nepilnai metai šį sportą,mityba tikrai neidealiausia,tad noriu susitvarkius mitybą,išmėginti pirmąjį kursą,nusipirkau 8 decos graikiškos hella 2ml ir 100 metano tbl akrihin, metai 19,ūgis 182,svoris 70kg. Tai va mano siekiai tai noriu tapti masyvesnis,raumuo kaip ir ištreniruotas,yra ryškumo,bet labai jau trūksta masės,o ji visiškai neauga,tad va tiek,ir noriu patarimo kaip tas mano kursas ar geras,kurso metu geri vitaminai,baltymai arba gaineris...Galvoju deca 200mg/week,metanas piramidė pirma mėnesį antrą užbaigti tik su deka arba prijungsiu 4 propionato. Kaip manot ar kursas geras,sulauskiu to trokštamo efekto-masės?,kursas bus 2mėn.

Surasyk cia savo mityba , ir sporto programa pagal kuria sportuoji .

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#5 2012-01-08 22:28

Re: Kursas

Pusryčiai kiaušiniai virti,(grikiai,avižiniai,ryžiai) kaip kada,po to išeinu į kolgiją,ten porą bandelių ar sūrelių,grįžtu prieš trenkę mėsos su bulvėmis,kartais kepto kiašinio,treniruotė...po jos gaineris,po poros valandų kas papuola ištikrųjų,ko tuo metu būna pagaminta tą ir valgau,rpieš miegą nors ir negerai dažnai gainerio išgerdavau...na ir tiek,aišku čia dažnai ji kinta bet stengiuos baltymų ir anglių bent kiek įmanoma daugiau surinkti,o treniruotės kas antra diena 1. Krūtinė spaudimas tiesus 8,6,4,4,2 (max.) 2. Plėšimas 3x8 3. pečiai karinis spaudimas 3x8,4.kėlimas hantelių į viršų 3x8. 5.bicepsas Štanga tiesią kelti 3x 8,6,4(max.) poilsis. Sekančia dieną 1Tricepsas štanga 3x8,6,4.2. štangą per alkūnes 3x8 3.Nugara pasilenkus kelti štangą 3x10,8,6,4 4.Iš šono kelti hantelį 3x8  5.pritūpimai su štanga su nedideliu svoriu dėl stuburo... 3x10,8,6,4. 6.Pasistiebimai 3x12. va tokia programa ir ją kartojo 1 diena trenkė,kita poilsis,kita trenke vėl poilsis ir iš naujo...

Neprisijungęs

 
BiiG
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-24
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#6 2012-01-09 11:04

Re: Kursas

70 kg...apie kursus dar kokiem 5 metam pamiršk su tokia programa ir mityba

Paskutinį kartą taisė BiiG (2012-01-09 11:05)

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#7 2012-01-09 18:54

Re: Kursas

Idomus rašė:

Pusryčiai kiaušiniai virti,(grikiai,avižiniai,ryžiai) kaip kada,po to išeinu į kolgiją,ten porą bandelių ar sūrelių,grįžtu prieš trenkę mėsos su bulvėmis,kartais kepto kiašinio,treniruotė...po jos gaineris,po poros valandų kas papuola ištikrųjų,ko tuo metu būna pagaminta tą ir valgau,rpieš miegą nors ir negerai dažnai gainerio išgerdavau...na ir tiek,aišku čia dažnai ji kinta bet stengiuos baltymų ir anglių bent kiek įmanoma daugiau surinkti,o treniruotės kas antra diena 1. Krūtinė spaudimas tiesus 8,6,4,4,2 (max.) 2. Plėšimas 3x8 3. pečiai karinis spaudimas 3x8,4.kėlimas hantelių į viršų 3x8. 5.bicepsas Štanga tiesią kelti 3x 8,6,4(max.) poilsis. Sekančia dieną 1Tricepsas štanga 3x8,6,4.2. štangą per alkūnes 3x8 3.Nugara pasilenkus kelti štangą 3x10,8,6,4 4.Iš šono kelti hantelį 3x8  5.pritūpimai su štanga su nedideliu svoriu dėl stuburo... 3x10,8,6,4. 6.Pasistiebimai 3x12. va tokia programa ir ją kartojo 1 diena trenkė,kita poilsis,kita trenke vėl poilsis ir iš naujo...

mityba-BLOGAI
treniruotes- BLOGAI
CHEMIJA- NELAIKAS
tikslas- skaityti sio forumo mitybos ir treniruociu skiltis
Trukmes laikas- nuo dabar iki kol priauksi 10kg be chemijos.
Laukiams kitas apsilankymas 2013 01 09.

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#8 2012-01-09 22:26

Re: Kursas

Abejoju kad atsizvelgsi i tai ka tau forumo dalyviai sako, bet yra tik viena tiesa - jie teisus! Nebus jokios naudos is tavo kursu, kol neismoksi tinkamai maitintis! Geriau pasilaikyk savo xemiko patirti ateiciai, o dabar intensyviai kibk i mitybos studijavima, atrask save is naujo, suprask ko ir kiek reikia tavo organizmui, priprask prie kruviu, o ne zaisk su vaikiskom programom.. kai pajausi, kaip gera per pora menesiu pamatyti naturalu progresa, siekti savo galimybiu ribos - suprasi, kas yra sportas ir kodel auga raumenys. Tada bus tavo pasirinkimas - ximint ar ne.. o kad dbr mesi kursiuka, tai progreso net iki siltojo sezono neislaikysi.. kris motyvacija sportuot po kurso.. bus gaila sveikatos, rezultatai isnyks.. kam tau tai, jei nori but stiprus ir turet grazu kuna - sportok ir valgyk ta ka reikia, o ne tai kas pakliuva! beje, auksine taisykle butent tokiems kaip tu - kose daro stebuklus! Sekmes sporte!                 Tikiuos kad nors vienas procentas mano pastangu nenuejo veltui..

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#9 2012-01-09 23:40

Re: Kursas

Esu dėkingas už Jūsų patarimus,stengsiuos atsižvelgdamas i Jūsų pamokymus viską koreguoti ir lauksiu to efekto,bus proga išmėginti savo ryžtą ir valią,jei nieko nesigaus chemija bus po ranka,bet dabar pamėginsiu kliautis jūsų patarimasi,nieko neprarasiu,o gal ir atrasiu.Taip,tikrai apie košę dažnai pamirštu,nėra vienas iš skaniausių patiekalų,bet kiek skaičiau pastarąsias dienas,pagrindas pats masės auginime...Na stengsiuos!

Neprisijungęs

 
rhcp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-01-21
Žinutės: 629
Atsiliepimai: 0

#10 2012-01-10 00:00

Re: Kursas

stenkis. tai nera lengva. prisimenu save. pilnai du metus sportavau be mitybos. dabar, kai kartais pagalvoju, tai gaila issvaistyto laiko.
steru sautis visada suspesi.
valgyk koses. kai avizos atsibosta, tuomet vien ryzius ar grikius valgau. ir taip suku ratu. jei isivaziuosi i ritma, tai viskas bus gerai, priprasi ir tai tau taps gyvenimo budu. smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#11 2012-01-10 16:15

Re: Kursas

Idomus rašė:

Esu dėkingas už Jūsų patarimus,stengsiuos atsižvelgdamas i Jūsų pamokymus viską koreguoti ir lauksiu to efekto,bus proga išmėginti savo ryžtą ir valią,jei nieko nesigaus chemija bus po ranka,bet dabar pamėginsiu kliautis jūsų patarimasi,nieko neprarasiu,o gal ir atrasiu.Taip,tikrai apie košę dažnai pamirštu,nėra vienas iš skaniausių patiekalų,bet kiek skaičiau pastarąsias dienas,pagrindas pats masės auginime...Na stengsiuos!

dar vienas aspektas: kaip susidraugaut su kosem? sakai ne pats skaniausias patiekalas.. o ar meginai visus budus, kaip ta kose padaryt skanesne? megink, bandyk ir atrasi labiausiai prieinamus receptus! gaminkis viska pats, ieskok sau patinkamu ingridientu, nebijok det sviesto, pieno. vieni megsta saldziai, kiti suriai. dziovinti vaisiai ir t.t. man asmeniskai jie nelimpa, o kiti labai skaniai valgo ryzius, avizas su razinom ir ktais dziovintais vaisiais. vaisius reik pirkt atskirai, o ne jau paruostus misinius, megint ivairius derinius ir t.t. sekmes tobulejant wink

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#12 2012-01-10 19:24

Re: Kursas

BAN ! smile Bandeles, surelius valgo, 70kg sveria ir jau kursui ruosiasi. Is kur jus tokie lendat pasakykit ? Zali buvom daugelis pradzioj, bet ne ant tiek jau moliugai manau.

Paskutinį kartą taisė duglas (2012-01-10 19:25)

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#13 2012-01-10 19:29

Re: Kursas

Kad xebra siais laikais dauguma taip varo, siandien va salei 16-17 metu bahuriukas, svoris koks 60kg, net nelabai gaudos, ka jis ten salei veikia, bet jau draugui pasakoja visu garsu, kaip ji susta priot smile..

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#14 2012-01-10 19:42

Re: Kursas

Duglas Tu va pats esi kaušas,aš atėjau išdėščiau viską ką planavau daryti ir atsirado žmonių kurie daugiau nusimano už mane ir patarė...O Tu ateini "moliūgas" su savo plūgo mentalitetu ir kažką dar kritikuoji...Aš mokausi,ir matau dar yra labai daug visame kame tobulėti,bet manau Tau dar pirmiausia reikia išmokti bendrauti,po to galėsi ir su žmonėm padiskutuoti,ir gal net kažkada duoti patarimų,kaip va ir žmonės man davė.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#15 2012-01-10 20:28

Re: Kursas

375 mg enantata/sav.
300mg decos sav
30mg metano.
kurso trukme 10 savaiciu
tegu durniuoja.

Paskutinį kartą taisė metanis (2012-01-10 20:29)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#16 2012-01-10 22:01

Re: Kursas

Idomus rašė:

Duglas Tu va pats esi kaušas,aš atėjau išdėščiau viską ką planavau daryti ir atsirado žmonių kurie daugiau nusimano už mane ir patarė...O Tu ateini "moliūgas" su savo plūgo mentalitetu ir kažką dar kritikuoji...Aš mokausi,ir matau dar yra labai daug visame kame tobulėti,bet manau Tau dar pirmiausia reikia išmokti bendrauti,po to galėsi ir su žmonėm padiskutuoti,ir gal net kažkada duoti patarimų,kaip va ir žmonės man davė.

Klausyk, intelektuale, moliugas tu vien del to, kad tau net minciu kilo saudytis, nemaciau as tu postu, kurie paprotino tave, tad nebevaidink cia Einsteino ir klausyk patarimu, nes dar nugrybausi smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#17 2012-01-10 22:07

Re: Kursas

''Kas pagaminta ta ir valgau'', neblogas sitas. Pasakyk mamai, kad dazniau krutineles su ryziais padarytu, o ka nusipirkai atiduok priesui.

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#18 2012-01-10 22:36

Re: Kursas

Tai kam komentuoti kažką jei neskaitai net postų,ieškai prie ko prisikabinti,farmakologija tema ir ateini pats apsišvieti ir kitus moliūgais vadini,juokingi visgi kiti tie žmonės...Jei būtum rimtas žmogus,būtum atėjęs,pasakęs kas ir kaip,kad negerai ir pan...O dabar...ai tuščios kalbos,aš mokausi,o Tavęs net neverta mokyti...Manau ir ką nusipirkau,ir krūtinėlės ir ryžiai ir visos košės man bus tik į naudą,nereiks nieko atiduoti smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#19 2012-01-10 23:23

Re: Kursas

vel viskas is naujo, kiek tokiu temu yra.. Pasakai, kad durnas ir viskas, tai ne pletojasi cia... Riskit ta reikala...

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#20 2012-01-11 00:16

Re: Kursas

eslife rašė:

Kad xebra siais laikais dauguma taip varo, siandien va salei 16-17 metu bahuriukas, svoris koks 60kg, net nelabai gaudos, ka jis ten salei veikia, bet jau draugui pasakoja visu garsu, kaip ji susta priot smile..

as mates kai nuo 55kg   175 ~ pradeda jau visokius metanus valgyt , nes mase neauga  smile)))

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#21 2012-01-11 10:29

Re: Kursas

Gediminai lengviausia pasakyti durnas,o manau protingiausia būtų duoti patarimų,patarti kas ir kaip...Gi nesigaišinau labai žmonių su savo nors ir durnais klausimais,bet tiesiog apsišviečiau pats tuo klausimu,galbūt kažkada ir kitiems galėsiu patrt...

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#22 2012-01-11 10:55

Re: Kursas

Idomus, wa squat mldc teisingai tau surashe ir reikejo rakinti tema, o cia jin dar tuojau 20psl prasites.

squat rašė:

mityba-BLOGAI
treniruotes- BLOGAI
CHEMIJA- NELAIKAS
tikslas- skaityti sio forumo mitybos ir treniruociu skiltis
Trukmes laikas- nuo dabar iki kol priauksi 10kg be chemijos.
Laukiams kitas apsilankymas 2013 01 09.

Nematau tavo postu mitybos skilty ir programu, o toliau is tuscio i kiaura pilstai.

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#23 2012-01-11 11:21

Re: Kursas

Nu kam man ten postus rašyt,man žmonės ir parašė,šviestis mitybos ,treniruočių klausimu,tai aš va dabar ir domiuosi kaip man viską susiderinti,prašysiu rimtų žmonių kad suderintų mitybą,treniruočių programą,va tiek.

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#24 2012-01-11 11:55

Re: Kursas

Tai eik skaityt foruma, viska rasi. Jei nori kad asmeniskai kazkas uz tave mitybos, treniruociu planus sudarytinetu moki pinigus.

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#25 2012-01-11 12:00

Re: Kursas

Man už tokius dalykus pinigų mokėti nereiks smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net