Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

filmas3
Išmestas
Registravosi: 2011-06-06
Žinutės: 218
Atsiliepimai: 0

#226 2011-07-21 14:09

Re: Tunas

sporcmenas-2 rašė:

filmas3 rašė:

atgaivinsiu pora men senumo tema, ir paklausiu, ka manot apie sprotus?

big_smilebig_smile:Dskanus reikalas,ziaurei skanus jai dar uymanoma gaut seno recepto:stolt:

as ir parduotuves tos sprotus perku ir su duona valgau big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#227 2011-07-21 14:40

Re: Tunas

filmas3 rašė:

sporcmenas-2 rašė:

filmas3 rašė:

atgaivinsiu pora men senumo tema, ir paklausiu, ka manot apie sprotus?

big_smilebig_smile:Dskanus reikalas,ziaurei skanus jai dar uymanoma gaut seno recepto:stolt:

as ir parduotuves tos sprotus perku ir su duona valgau big_smile

NEATSIMENU KADA GAVAU NUSIPIRKT GERU SPROTU PARDEJ

Neprisijungęs

 
filmas3
Išmestas
Registravosi: 2011-06-06
Žinutės: 218
Atsiliepimai: 0

#228 2011-07-21 15:11

Re: Tunas

sporcmenas-2 rašė:

filmas3 rašė:

sporcmenas-2 rašė:


big_smilebig_smile:Dskanus reikalas,ziaurei skanus jai dar uymanoma gaut seno recepto:stolt:

as ir parduotuves tos sprotus perku ir su duona valgau big_smile

NEATSIMENU KADA GAVAU NUSIPIRKT GERU SPROTU PARDEJ

tai tipo jie blogai?

Neprisijungęs

 
JepsteR
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Ipswich
Registravosi: 2010-02-13
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#229 2011-07-21 15:39

Re: Tunas

filmas3 rašė:

sporcmenas-2 rašė:

filmas3 rašė:


as ir parduotuves tos sprotus perku ir su duona valgau big_smile

NEATSIMENU KADA GAVAU NUSIPIRKT GERU SPROTU PARDEJ

tai tipo jie blogai?

O kas juose gero? smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#230 2011-07-21 16:44

Re: Tunas

filmas3 rašė:

sporcmenas-2 rašė:

filmas3 rašė:


as ir parduotuves tos sprotus perku ir su duona valgau big_smile

NEATSIMENU KADA GAVAU NUSIPIRKT GERU SPROTU PARDEJ

tai tipo jie blogai?

man jie neskanus,buvau is rusyno pasivezes va ten tai skonis,na geris tas,kad skanu ir tiek;)

Neprisijungęs

 
mazhylis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-09-17
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#231 2011-10-11 18:51

Re: Tunas

Sorry sportininkai, gaivinu tema. smile

Bandau po truputi pradeti sveikiau matintis ir tuo paciu mase auginti. Taigi apie tuna. Niekad nebuvau ragaves tuno ir dabar tikrai gailiuosi. big_smile Nes tikrai skanus dalykas. Viena valgyt neskanu, bet su duonos riekelem tai labai! Mano klausimas apie tuna: kada geriausia ji valgyti? Duona nemaiso?

Neprisijungęs

 
griuk_negyvas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Silute
Registravosi: 2010-11-15
Žinutės: 1037
Atsiliepimai: 2

#232 2011-10-11 19:01

Re: Tunas

mazhylis rašė:

Sorry sportininkai, gaivinu tema. smile

Bandau po truputi pradeti sveikiau matintis ir tuo paciu mase auginti. Taigi apie tuna. Niekad nebuvau ragaves tuno ir dabar tikrai gailiuosi. big_smile Nes tikrai skanus dalykas. Viena valgyt neskanu, bet su duonos riekelem tai labai! Mano klausimas apie tuna: kada geriausia ji valgyti? Duona nemaiso?

Geriausia ji valgyti kai esi alkanas. big_smile

Neprisijungęs

 
mazhylis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-09-17
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#233 2011-10-11 19:02

Re: Tunas

Jau radau perskaites tema, kad geriausia i vakara ir po trefkes. Aciu uz pagalba big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8131
Atsiliepimai: 54

#234 2012-01-03 17:12

Re: Tunas

Tunas savo sultyse. Patarkit kaip ji pagardinti? nes tikrai  labai sunkiai valgosi
noriu valgyti vakarais, tai kad maziau angliu butu

Neprisijungęs

 
SKULL
Dažnas dalyvis
Vietovė: Alisos "Stebuklų šalis"
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 1

#235 2012-01-03 18:08

Re: Tunas

As tai dabar isvis, perku padisova cento tuna aliejuje ir smulkinta. 1.89lt smile Nuspaudi alieju ir lenda tolka tak. nes savo sultyse jis toks sausas ir man asmeniskai visai nepatinka....

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#236 2012-01-03 18:09

Re: Tunas

SKULL rašė:

As tai dabar isvis, perku padisova cento tuna aliejuje ir smulkinta. 1.89lt smile Nuspaudi alieju ir lenda tolka tak. nes savo sultyse jis toks sausas ir man asmeniskai visai nepatinka....

Turbut ne visi sudam atsparus

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8131
Atsiliepimai: 54

#237 2012-01-03 18:17

Re: Tunas

SKULL rašė:

As tai dabar isvis, perku padisova cento tuna aliejuje ir smulkinta. 1.89lt smile Nuspaudi alieju ir lenda tolka tak. nes savo sultyse jis toks sausas ir man asmeniskai visai nepatinka....

o kaip sudetis ?
as kur emiau ta savo sultyse, tai ten baltymai ir nieko daugiau, tai galvoju kaip ji cia valgyti nes kazkada bandziau tai ismeciau. db reikia ant baltymo vakare sedet ...

Neprisijungęs

 
SKULL
Dažnas dalyvis
Vietovė: Alisos "Stebuklų šalis"
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 1

#238 2012-01-03 18:30

Re: Tunas

Makleris rašė:

SKULL rašė:

As tai dabar isvis, perku padisova cento tuna aliejuje ir smulkinta. 1.89lt smile Nuspaudi alieju ir lenda tolka tak. nes savo sultyse jis toks sausas ir man asmeniskai visai nepatinka....

Turbut ne visi sudam atsparus

O as galiu pasakyti. Nemokyk tevo utiutiu*s. Tunu esu praragaves ivairiausiu rusiu, jei primetus Airija, Sveicarija ir LT, tai butu jauciu netoli 50 skirtingu skarboniu. Ir kaip bebutu keista, is skonio puses tas centini statyciau gana aukstai.
utiutiu kad is matyt antrarusiu kokiu tuno gabalu darytas, bet kai nematai gi sirdies neskauda lol
Aisku skanaiusi tai tokie vokiski melynose bankese po 500g drabuciuose, toks jausmas kad koncervuota vistiena valgytum, bet gaila kad in Lt tokiu nera sad

Neprisijungęs

 
SKULL
Dažnas dalyvis
Vietovė: Alisos "Stebuklų šalis"
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 1

#239 2012-01-03 18:32

Re: Tunas

zaliasss rašė:

SKULL rašė:

As tai dabar isvis, perku padisova cento tuna aliejuje ir smulkinta. 1.89lt smile Nuspaudi alieju ir lenda tolka tak. nes savo sultyse jis toks sausas ir man asmeniskai visai nepatinka....

o kaip sudetis ?
as kur emiau ta savo sultyse, tai ten baltymai ir nieko daugiau, tai galvoju kaip ji cia valgyti nes kazkada bandziau tai ismeciau. db reikia ant baltymo vakare sedet ...

Nu siaip tuos savo sultyse tai as valgau paprastai taip: nupilu skysti nafig ir suberiu tuna i lekste ir uzpilu keciupo ir ismaisau smile gana skanai lenda tada smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#240 2012-01-03 18:35

Re: Tunas

SKULL rašė:

Makleris rašė:

SKULL rašė:

As tai dabar isvis, perku padisova cento tuna aliejuje ir smulkinta. 1.89lt smile Nuspaudi alieju ir lenda tolka tak. nes savo sultyse jis toks sausas ir man asmeniskai visai nepatinka....

Turbut ne visi sudam atsparus

O as galiu pasakyti. Nemokyk tevo utiutiu*s. Tunu esu praragaves ivairiausiu rusiu, jei primetus Airija, Sveicarija ir LT, tai butu jauciu netoli 50 skirtingu skarboniu. Ir kaip bebutu keista, is skonio puses tas centini statyciau gana aukstai.
utiutiu kad is matyt antrarusiu kokiu tuno gabalu darytas, bet kai nematai gi sirdies neskauda lol
Aisku skanaiusi tai tokie vokiski melynose bankese po 500g drabuciuose, toks jausmas kad koncervuota vistiena valgytum, bet gaila kad in Lt tokiu nera sad

Nelabai man rupi tavo gyvenimo nukrypimai. Faktas lieka faktu, uz smulkinta tuna turbut nieko blogiau nera.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8131
Atsiliepimai: 54

#241 2012-01-03 18:35

Re: Tunas

noretusi ekonomisko ir skanaus varianto smile

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#242 2012-01-03 21:13

Re: Tunas

Makleris rašė:

SKULL rašė:

Makleris rašė:


Turbut ne visi sudam atsparus

O as galiu pasakyti. Nemokyk tevo utiutiu*s. Tunu esu praragaves ivairiausiu rusiu, jei primetus Airija, Sveicarija ir LT, tai butu jauciu netoli 50 skirtingu skarboniu. Ir kaip bebutu keista, is skonio puses tas centini statyciau gana aukstai.
utiutiu kad is matyt antrarusiu kokiu tuno gabalu darytas, bet kai nematai gi sirdies neskauda lol
Aisku skanaiusi tai tokie vokiski melynose bankese po 500g drabuciuose, toks jausmas kad koncervuota vistiena valgytum, bet gaila kad in Lt tokiu nera sad

Nelabai man rupi tavo gyvenimo nukrypimai. Faktas lieka faktu, uz smulkinta tuna turbut nieko blogiau nera.

kas jau cia tokio blogo? pakankamai daug baltymu, o kazko blogo kaip ir nera.

Neprisijungęs

 
fokusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-01-25
Žinutės: 306
Atsiliepimai: 0

#243 2012-01-03 22:12

Re: Tunas

Tuno perdaug valgyt nereiktu, girdejau, kad gyvsidabriu uztersta zuvis.

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#244 2012-01-07 10:09

Re: Tunas

DDonatas rašė:

Makleris rašė:

SKULL rašė:


O as galiu pasakyti. Nemokyk tevo utiutiu*s. Tunu esu praragaves ivairiausiu rusiu, jei primetus Airija, Sveicarija ir LT, tai butu jauciu netoli 50 skirtingu skarboniu. Ir kaip bebutu keista, is skonio puses tas centini statyciau gana aukstai.
utiutiu kad is matyt antrarusiu kokiu tuno gabalu darytas, bet kai nematai gi sirdies neskauda lol
Aisku skanaiusi tai tokie vokiski melynose bankese po 500g drabuciuose, toks jausmas kad koncervuota vistiena valgytum, bet gaila kad in Lt tokiu nera sad

Nelabai man rupi tavo gyvenimo nukrypimai. Faktas lieka faktu, uz smulkinta tuna turbut nieko blogiau nera.

kas jau cia tokio blogo? pakankamai daug baltymu, o kazko blogo kaip ir nera.

Blogo gal ir nelabai yra, bet gero irgi nerasta. Pats nemažai išbandęs smulkinto tuno, nebrangaus, iki 2,50lt nu tai, jame ten galima visko rasti, ir kaulų ir akmenų ir šeip visokių neaiškių priemaišų.... Geriau jau vieną bankę nusipirkt nesmulkinto, už kokius 4lt tai skirtumas nuo pigaus kaip diena ir naktis. Nepigus malonumas, bet su makaronais ar ryžiasi tai fantastika big_smile

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#245 2012-01-07 10:31

Re: Tunas

RAMZIS III rašė:

DDonatas rašė:

Makleris rašė:


Nelabai man rupi tavo gyvenimo nukrypimai. Faktas lieka faktu, uz smulkinta tuna turbut nieko blogiau nera.

kas jau cia tokio blogo? pakankamai daug baltymu, o kazko blogo kaip ir nera.

Blogo gal ir nelabai yra, bet gero irgi nerasta. Pats nemažai išbandęs smulkinto tuno, nebrangaus, iki 2,50lt nu tai, jame ten galima visko rasti, ir kaulų ir akmenų ir šeip visokių neaiškių priemaišų.... Geriau jau vieną bankę nusipirkt nesmulkinto, už kokius 4lt tai skirtumas nuo pigaus kaip diena ir naktis. Nepigus malonumas, bet su makaronais ar ryžiasi tai fantastika big_smile

Na taip brangesnis dazniausiai skanesnis, bet esmes skonis nelabai keicia abu turi panasiai baltymu. Cia jau daugiau skonio ir finansu reikalas ar valgyt su akmenukais ar gabaliukais smile

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#246 2012-01-07 11:14

Re: Tunas

DDonatas rašė:

RAMZIS III rašė:

DDonatas rašė:


kas jau cia tokio blogo? pakankamai daug baltymu, o kazko blogo kaip ir nera.

Blogo gal ir nelabai yra, bet gero irgi nerasta. Pats nemažai išbandęs smulkinto tuno, nebrangaus, iki 2,50lt nu tai, jame ten galima visko rasti, ir kaulų ir akmenų ir šeip visokių neaiškių priemaišų.... Geriau jau vieną bankę nusipirkt nesmulkinto, už kokius 4lt tai skirtumas nuo pigaus kaip diena ir naktis. Nepigus malonumas, bet su makaronais ar ryžiasi tai fantastika big_smile

Na taip brangesnis dazniausiai skanesnis, bet esmes skonis nelabai keicia abu turi panasiai baltymu. Cia jau daugiau skonio ir finansu reikalas ar valgyt su akmenukais ar gabaliukais smile

Nu to tak smile Finansai irgi daro savo...

Neprisijungęs

 
Zaibiskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-09-28
Žinutės: 382
Atsiliepimai: 0

#247 2012-01-07 15:57

Re: Tunas

Nu sorry chebra kiek esu tuno edes ir pigaus 2lt ir brangesnio 4-5lt dar ne vienam neradau jokiu akmenu ar kitokiu sh. Man asmeniskai tuno skonis pigesnio net skanesnis uz brangesni. kitas dalykas vakar paragavau tuno aliejuje tai ziauriai patiko, cia kaip kazkas minejo ne toks sausas.

Neprisijungęs

 
imixas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-06-21
Žinutės: 131
Atsiliepimai: 0

#248 2012-01-08 21:25

Re: Tunas

Dabar maximoj john west tunui akcija, paskubam pirkt ;D

Neprisijungęs

 
merlinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-09-18
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#249 2012-01-09 10:20

Re: Tunas

gyvsidabrio tune nebijot?

Neprisijungęs

 
Gintaras21
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-09-23
Žinutės: 814
Atsiliepimai: 6

#250 2012-01-09 11:01

Re: Tunas

merlinas rašė:

gyvsidabrio tune nebijot?

Jo geriau nvelagyk, nes dar usiversi.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net