Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

neziniukas666
loja,bet nekanda
Registravosi: 2011-11-26
Žinutės: 264
Atsiliepimai: 3

#26 2011-11-29 18:40

Re: Labas

Tylus rašė:

big_smile aš deprasavas? nemanau, b?si LT - gal?si pasitikrint katras labiau deprasavas big_smile nenyksta niekas, bet kažkada sunyks, man šiek tiek, tau dvigubai big_smile big_smile , tiesiog m?stau šiek tiek globaliau. met? man kokie trisdešimt trys gal... smile

p.s. va kiek tau met? ir kiek met? sportuoji gelež??

big_smile ir kaip tikrinamas depresavimas? big_smile

Jeigu nenyksrta,tai ko dabar jau apie tai trydalioji tarsi 60 arteja ? big_smile
Tavo globialiau siuo atveju yra lygu kvailiau wink Gyvenam dabar ir ziurim kas dabar. O ateityje galesim vertint praeiti wink

P.S.vyresnis as uz tave. O gelezi rimciau,tai paskutinius kokius 6-7 metus gal. O pirma karta I sale,tai vos ne 20 metu atgal uzejau big_smile

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#27 2011-11-29 18:48

Re: Labas

Dėl gyvenimo šia diena aš sutinku, bet bendraujant, ypač klaviatūros pasaulyje, kiekvieną mintį gali suprasti įvairiais rakursais.
Pabaigai anekdotą papastinsiu:

Žmogelis nueina pas gydytoją. Sako didelė depresija. Gyvenimas žiaurus. Jaučiasi vienišas grėsmingame pasaulyje. Daktaras sako:
- Gydymas paprastas. Didysis klounas Pagliacis šiandien mieste. Nueik pažiūrėk. Tai turėtų tave pralinksminti.
Žmogus puola į ašaras. Sako:
- Bet daktare…aš esu Pagliacis.

big_smile

Neprisijungęs

 
neziniukas666
loja,bet nekanda
Registravosi: 2011-11-26
Žinutės: 264
Atsiliepimai: 3

#28 2011-11-29 19:08

Re: Labas

Tylus rašė:

Dėl gyvenimo šia diena aš sutinku, bet bendraujant, ypač klaviatūros pasaulyje, kiekvieną mintį gali suprasti įvairiais rakursais.
Pabaigai anekdotą papastinsiu:

Žmogelis nueina pas gydytoją. Sako didelė depresija. Gyvenimas žiaurus. Jaučiasi vienišas grėsmingame pasaulyje. Daktaras sako:
- Gydymas paprastas. Didysis klounas Pagliacis šiandien mieste. Nueik pažiūrėk. Tai turėtų tave pralinksminti.
Žmogus puola į ašaras. Sako:
- Bet daktare…aš esu Pagliacis.

big_smile

Tai va, nedepresuok ir gryzk prie darbo wink

Paskutinį kartą taisė neziniukas666 (2011-11-29 19:14)

Neprisijungęs

 
mažylis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-27
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#29 2011-11-29 20:16

Re: Labas

Sveikas, Tylus, anokia čia paslaptis. Aš pats kilimo iš Šiaulių, į pajūrį atsikrausčiau prie keletą metų. Imtynes lankiau pas S.Lukavičių, karate trenerio nepamenu pavardės, o gatvės savigyną pas Z.Budraitį. Dabar, pajūrį, kartais su draugais tarpusavy "pasitikrinam"  kurio snukis kietesnis big_smile

Neprisijungęs

 
mažylis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-27
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#30 2011-11-29 20:23

Re: Labas

O sūnui opiausias klausimas paskutinėm dienom:"Tetukai, ko tu čia vis aplink save visur tą metrą dedi?" lol kai pats pagalvoju,ir iš tikrųjų-kodėl? big_smile matyt vidurio amžiaus krizė prasidėjo big_smile

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#31 2011-11-29 20:24

Re: Labas

tai cia Saules klube matomai...?

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#32 2011-11-29 20:24

Re: Labas

mažylis rašė:

O sūnui opiausias klausimas paskutinėm dienom:"Tetukai, ko tu čia vis aplink save visur tą metrą dedi?" lol kai pats pagalvoju,ir iš tikrųjų-kodėl? big_smile matyt vidurio amžiaus krizė prasidėjo big_smile

big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#33 2011-11-29 20:29

Re: Labas

mažylis rašė:

O sūnui opiausias klausimas paskutinėm dienom:"Tetukai, ko tu čia vis aplink save visur tą metrą dedi?" lol kai pats pagalvoju,ir iš tikrųjų-kodėl? big_smile matyt vidurio amžiaus krizė prasidėjo big_smile

nykstys tetuks suvaikejo big_smile

Neprisijungęs

 
mažylis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-27
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#34 2011-11-29 20:52

Re: Labas

"Saulės" klube Zenonas daugiau karate mokė, o tuos užsiėmimus vedė atskirai. Susirinkadavo įvairi liaudis ir jaunesni, ir gerokai vyresni. Tik kada pats pradėjo mažiau pravedinėti, paskyrė savo mokinį karatistą, nebeįdomu paliko. "Bazinė" technika.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#35 2011-11-30 10:01

Re: Labas

mažylis rašė:

O sūnui opiausias klausimas paskutinėm dienom:"Tetukai, ko tu čia vis aplink save visur tą metrą dedi?" lol kai pats pagalvoju,ir iš tikrųjų-kodėl? big_smile matyt vidurio amžiaus krizė prasidėjo big_smile

vieni pilva matuoja,kiti b..y kasdien,kiti ryte ir vakare sveriasi.cia sakyciau zmogus sau tokius ritualus at nieh.i dielat susikuria:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
bet manau kad cia ne toks blogas uzsiemimas ,nei poziuris - o man viskas p..ui

Neprisijungęs

 
mažylis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-27
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#36 2011-11-30 10:28

Re: Labas

Sveikas, Natural 1978 big_smile patikėk manim, veiklos turiu pakankamai, tik kai taip suvėlei su tais cm, tai nori nenori metrą susiradau:D o šiaip savo pliusus ir minusus matau ir be cm, dėka jūsų visų komentarų bus didesnis spyris į šikną dar labiau, kad sustatyti viską proporcingai. Pažaidžiau truputuką, vaiką su žmona pajuokinau ir užteks:). Kai akivaizdūs rezultatai pasimatys, galėsiu pasidžiaugti, o dabar beliaka stanga hanteliai stanga_v_r big_smile

Neprisijungęs

 
Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net