Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

  • Pradžia
  •  » Sveikata
  •  » Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai
Fernandez
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-21
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#226 2011-02-21 21:49

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Turiu prolbema su alkunės sąnariais. Darau prisitraukimus, atsispaudimus, lygegriates... Lankiaus pas daktarus , ten nieko išsamaus nesužinojau, pasakė tiesiog padaryti petrauką. Petrauką padaraiau maždaug mėnesį ir vėl pradėjau sportuot, bet po kiek laiko skausmas vėl pasirodė...Ieškojau informacijos googlėj kiek supratau tai čia tenisininko alkūnės trauma, bet kaip ją gydyti? Gal kas turėjo tokią problemą?

Neprisijungęs

 
pasiutes
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-09
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#227 2011-02-28 16:37

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Fernandez rašė:

Turiu prolbema su alkunės sąnariais. Darau prisitraukimus, atsispaudimus, lygegriates... Lankiaus pas daktarus , ten nieko išsamaus nesužinojau, pasakė tiesiog padaryti petrauką. Petrauką padaraiau maždaug mėnesį ir vėl pradėjau sportuot, bet po kiek laiko skausmas vėl pasirodė...Ieškojau informacijos googlėj kiek supratau tai čia tenisininko alkūnės trauma, bet kaip ją gydyti? Gal kas turėjo tokią problemą?

Sveikas, turejau as, tik pas mane buvo golfo zaidejo (vidine puse), turejau vargo del to is tikruju.. nesiojau toki nebloga bauerfeind itvara, ejau darytis proceduru (ultragasras gerai padeda), naudojau nesteroidinius priesuzdegiminius vaistus ir tepala, dariau dilbio stiprinimo ir tempimo pratimus, po kruviu saldymus. praejo..

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#228 2011-03-04 15:14

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Kai man atsiranda keliuose traskesys ar skausmas , as uzsiperku valgomosios zele kelis pakelius , per pora savaiciu kokius 5 suvalgau ir man to traskesio kaip ir nelieka. Kasnors bande?

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#229 2011-03-04 20:06

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Noriu pasiteirauti, ka darote kai pasitempete sausgysles, as uzsijemineju joga, tai cia neseniai biski timtelejau, ir jau pora savaiciu nepraeina skausmas kai darau tam tikrus pratimus. Gal ka zinote , kokiu butu rebilituot ta skausma?

Neprisijungęs

 
Povke
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-06-01
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#230 2011-03-20 10:01

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

turiu didele beda, susirakino kairysis mano kelis ir isisgascio as jy greitai pasukai ir kazkas trakstelejo tikriausiai meliskas,nes nuo to laiko sakes keliui skauda krebzda vos ne taip pasuki skaumas didelis,uzdedi ranka ir jauti kaip jy judindamas traska,gyrgzda.. ir nezinau ka daryti gal koky ytvara nusipirkti,kokius vitaminus pradeti gerti sanariams? nes turiu butinai begioti,nes man reikes nubegti 3km laikui tai turiu ygauti forma nors tiems 3km.. ir kitam kelui taspats darosi.. darydamas koju pratimus susiverziu su elastiniu bintu bisky padeda,kartais isgeriu vaistu ir einu sportuoti koju diena.. ir negaliu eiti pas daktara,nes yrasys man y mano korta,o esu abiturientas ir stoju y policija tenai su tokiu yrasu gali nepraleisti manes su sveikata..

Neprisijungęs

 
beprotis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-12
Žinutės: 763
Atsiliepimai: 0

#231 2011-03-20 12:23

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Povke rašė:

turiu didele beda, susirakino kairysis mano kelis ir isisgascio as jy greitai pasukai ir kazkas trakstelejo tikriausiai meliskas,nes nuo to laiko sakes keliui skauda krebzda vos ne taip pasuki skaumas didelis,uzdedi ranka ir jauti kaip jy judindamas traska,gyrgzda.. ir nezinau ka daryti gal koky ytvara nusipirkti,kokius vitaminus pradeti gerti sanariams? nes turiu butinai begioti,nes man reikes nubegti 3km laikui tai turiu ygauti forma nors tiems 3km.. ir kitam kelui taspats darosi.. darydamas koju pratimus susiverziu su elastiniu bintu bisky padeda,kartais isgeriu vaistu ir einu sportuoti koju diena.. ir negaliu eiti pas daktara,nes yrasys man y mano korta,o esu abiturientas ir stoju y policija tenai su tokiu yrasu gali nepraleisti manes su sveikata..

sportomedikui čia rašyk, bet bent aš siūlyčiau mesti lauk kojų pratimus ir eiti pas privačius daktarus.

Neprisijungęs

 
MP3Fitness
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-19
Žinutės: 137
Atsiliepimai: 0

#232 2011-04-16 00:37

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

MK rašė:

Kai man atsiranda keliuose traskesys ar skausmas , as uzsiperku valgomosios zele kelis pakelius , per pora savaiciu kokius 5 suvalgau ir man to traskesio kaip ir nelieka. Kasnors bande?

Bandziau, nepadejo... Ir bandziau tikraja zelatina nieko...

Neprisijungęs

 
A.Simonaitis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#233 2011-07-11 16:36

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Tiems, kuriems nepadeda įprasti tendinopatijų gydymo metodai (įtvarai, tepalai, poilsis), gliukokortikoidų injekcija, tam, kad išvengti operacijos dar yra kitas, Lietuvoje nesenai pradėtas taikyti, gydymo būdas. Tai pačio paciento trombocitų koncentrato (centrifūgos būdu atskiriami kraujo komponentai) injekcija į skausmo židinį. Plačiau apie tai www.trombocitai.lt . Šis metodas Lietuvoje jau turi puikius rezultatus, o visame pasaulyje sėkmingai taikomas jau dešimtmetį.

Neprisijungęs

 
girwadas999
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-07-18
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#234 2011-07-18 14:28

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Sveiki. Jau mazdaug metus jauciu skausma kairiosios kojos, kelio girneles  savojo raiscio srityje.. buvau pas medikus,leido i ta raisti vaistus pora kartu ir isleido gydytis i sanatorija.Grizes is ten visvien jauciu sokius tokius skausmus kai spaudziu pacia girnele,negaliu nei pritupimu daryti,nei sokineti, nu zodziu visai negaliu jokio kruvio atlikti kojai nes bijau,kad vel didelis skausmai neprasidetu.. Siuo metu vaiksciojant skausmo nebejauciu, tik tiek,kad spaudziant ta vieta skauda truputi. Ant nakties tepu sildanciu tepalu ir apsirisu raisciu is vilnos.
mano ligos lape parasytas toks ligos pavadinimas: RUPTURA PATRIALIS LIGAMENTI PATELLAE PROPRIA GEN.SIN..(M22.8) (girneles savojo rasicio uzdegimas su pavieniais audinio iplysimais)
KOMPLIKACIJOS: kairio kelio sanario kontraktura.

Labai noreciau suzinoti,kokios praceduros arba kokie gydymo metodai padetu issigydyti. Aciu.

Neprisijungęs

 
remi_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-10-28
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#235 2011-07-21 21:59

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Sveiki. Kazkur pries pusmeti dariau treniruote bicepsui su lenkta stanga, uzsimeciau gan dideli man svori, padariau tris set`us ir baigiau. Dar ta pacia diena vakare pajutau skausma dilbiuose, desiniam daugiau, kairiam maziau. Dariau kompresus, tepiau tepaliukais, skausmas kaip ir praejo po keliu sav, taciau darydamas pratimus bicui vel skausmas jauciasi, jei darau su ganteliais, dar normaliai, bet jei tik su stanga bandau, skausmas didelis. Po to nesportavau pusmete, neseniai vel pradejau, skausmas vis dar jauciasi jei darau su stanga. Kas tai galetu buti?

Neprisijungęs

 
kakadu23
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#236 2011-07-25 16:49

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Kreipkis pas gydytojus, issiaiskins jie

Neprisijungęs

 
remi_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-10-28
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#237 2011-07-25 19:54

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

As Anglijoj esu, o cia daktarai padek tu Dieve, viskas ka jie gali, paracetamolio pasiulyti...

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#238 2011-07-25 21:06

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Galbut vel svori per dideli uzsidedi + technika slubuoja. Keisk i hantelius...

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#239 2011-07-26 09:58

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

remi_ rašė:

As Anglijoj esu, o cia daktarai padek tu Dieve, viskas ka jie gali, paracetamolio pasiulyti...

+1 atsakau anglijoj paracetamolis yra panaceja, viskam ir visada tinka !

Neprisijungęs

 
MP3Fitness
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-19
Žinutės: 137
Atsiliepimai: 0

#240 2011-08-20 16:50

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

remi_ rašė:

Sveiki. Kazkur pries pusmeti dariau treniruote bicepsui su lenkta stanga, uzsimeciau gan dideli man svori, padariau tris set`us ir baigiau. Dar ta pacia diena vakare pajutau skausma dilbiuose, desiniam daugiau, kairiam maziau. Dariau kompresus, tepiau tepaliukais, skausmas kaip ir praejo po keliu sav, taciau darydamas pratimus bicui vel skausmas jauciasi, jei darau su ganteliais, dar normaliai, bet jei tik su stanga bandau, skausmas didelis. Po to nesportavau pusmete, neseniai vel pradejau, skausmas vis dar jauciasi jei darau su stanga. Kas tai galetu buti?

Paskutini iskelima leciau stanga leisk ir letai atgniausk delnus, paziurek ar maziau skauda.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#241 2011-08-22 13:43

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Sveiki. Gal galit patat kaip įmanoma išgydyt sausgyslių ar raumens uždegimą(bent aš taip manau, nes su kaulais viskas ok). Jau metai maudžia ir tempia kaklą. Darant ką nors su krūviu nieko, bet po kiek laiko labiau maust pradeda.. Kame problemos.. Daėdė jau

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#242 2011-11-10 12:32

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Nzn kurioje temoje rasyti, tai parasysiu sioje. prasidejo problemos su peciu, kol pas gygytoja prieiciau, tai uzknistu tas skausmas, todel klausiu cia.  Pradesiu nuo priesistores. Kazkada, senais laikais vakare, kokia 10 h pradejo skaudeti peti nei is sio nei is to (tiks keistas nuolatinis skausmas).  Pacioje pradzioje dar nk, bet jis man tesesi iki kokiu 5-6 ryto (tame tarpe ir antras taip pat pradejo skaudeti). Nepadejo nei tepalai, nei du pakeliai nuskausminamuju (nemesil), siaip gal kiek geriau po antro buvo ir gal del ju padejo uzmigti. Zodziu pabudes skausmo nebejauciau, gal tik jautesi, kad kzks ne viskas tvarkoj, bet tas nk. Netgi kita diena dariau pecius ir buvo viskas normaliai. Taip viskas ir baigesi... Tik sios savates pradzioje vel toks pat skausmas tik jau ne toks smarkus, ji pajauciau pabudes, nakti ir isgerus to paties nemesil ( gal ir nemisil zodziu nesvarbu) po keliolikos minuciu jau uzmigau. Td viena nakti nk, uzvakar tas pats ir snd tas pats (tik snd jau nuskausminamuju nebeturiu mad . Kzkp keistai, nes db net neinu i sale, kaip tik sia savaite zadejau pradeti, bet tie pasikartojantys skausmai kzkp neramina. Tai gal kzkp panasiai yra buve, kad net nejudinant rankos skauda ir nuolatos? Kzkp idomu nuo ko, gal gali nuo perputimo ar panasiai? Zinau, kad jus ne daktarai, bet kaip sakiau, kol as ten pateksiu ir dar siap nemegstu ten pas juos eiti.

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#243 2011-11-10 13:55

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

aisku nesiulau taip daryt, bet draugui ir taip buvo kad peti pastoviai skaudejo tai jis 130 uzsimete, 4 kartus atspaude ir skausmas dingo smile

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#244 2011-11-10 14:31

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Prikolini? big_smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#245 2011-11-10 14:39

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

speju, kad ne.jei nervas uzspaustas buvo tai kartais toks sokas padeda ji i vieta grazint big_smile

Neprisijungęs

 
eimis74523
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-06-05
Žinutės: 139
Atsiliepimai: 0

#246 2011-11-10 14:41

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

DDonatas rašė:

aisku nesiulau taip daryt, bet draugui ir taip buvo kad peti pastoviai skaudejo tai jis 130 uzsimete, 4 kartus atspaude ir skausmas dingo smile

lol tavo draugas kazkoks samanas, o jeigu zmogui kokia trauma ir jis paklausis tavo draugo patarimo ir dar labiau susigadins?

wopper rašė:

speju, kad ne.jei nervas uzspaustas buvo tai kartais toks sokas padeda ji i vieta grazint big_smile

arba prasitampo sausgysles nuo to kruvio del to gal ir sumazeja skausmas, gal cia nieko bendro neturi bet man nuolatos traska kelieniai anksciau pries pritupimus nedaridavau jokiu tempimu ir apsilimu ir i trecia priejima nustodavo trasketi kelieniai, dabar visad padarau tempimo pratimus ir man jie is anksto nebetraska. o anksciau kogero labai rizikuodavau patirti trauma

Paskutinį kartą taisė eimis74523 (2011-11-10 14:49)

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#247 2011-11-10 15:03

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

eimis74523 rašė:

DDonatas rašė:

aisku nesiulau taip daryt, bet draugui ir taip buvo kad peti pastoviai skaudejo tai jis 130 uzsimete, 4 kartus atspaude ir skausmas dingo smile

lol tavo draugas kazkoks samanas, o jeigu zmogui kokia trauma ir jis paklausis tavo draugo patarimo ir dar labiau susigadins?

wopper rašė:

speju, kad ne.jei nervas uzspaustas buvo tai kartais toks sokas padeda ji i vieta grazint big_smile

arba prasitampo sausgysles nuo to kruvio del to gal ir sumazeja skausmas, gal cia nieko bendro neturi bet man nuolatos traska kelieniai anksciau pries pritupimus nedaridavau jokiu tempimu ir apsilimu ir i trecia priejima nustodavo trasketi kelieniai, dabar visad padarau tempimo pratimus ir man jie is anksto nebetraska. o anksciau kogero labai rizikuodavau patirti trauma

o gal atsistatys? o jei ne tada tikrai eis pas daktarus ir nereikes forumuose klausinet smile bet kokiu atveju problema bus isspresta big_smile

Paskutinį kartą taisė DDonatas (2011-11-10 15:04)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#248 2011-11-10 15:08

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

DDonatas rašė:

eimis74523 rašė:

DDonatas rašė:

aisku nesiulau taip daryt, bet draugui ir taip buvo kad peti pastoviai skaudejo tai jis 130 uzsimete, 4 kartus atspaude ir skausmas dingo smile

lol tavo draugas kazkoks samanas, o jeigu zmogui kokia trauma ir jis paklausis tavo draugo patarimo ir dar labiau susigadins?

wopper rašė:

speju, kad ne.jei nervas uzspaustas buvo tai kartais toks sokas padeda ji i vieta grazint big_smile

arba prasitampo sausgysles nuo to kruvio del to gal ir sumazeja skausmas, gal cia nieko bendro neturi bet man nuolatos traska kelieniai anksciau pries pritupimus nedaridavau jokiu tempimu ir apsilimu ir i trecia priejima nustodavo trasketi kelieniai, dabar visad padarau tempimo pratimus ir man jie is anksto nebetraska. o anksciau kogero labai rizikuodavau patirti trauma

o gal atsistatys? o jei ne tada tikrai eis pas daktarus ir nereikes forumuose klausinet smile bet kokiu atveju problema bus isspresta big_smile

daktaru problemos sprendimo budas- nebesportuok , praeis big_smile

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#249 2011-11-10 15:13

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

MrBurbulas rašė:

DDonatas rašė:

eimis74523 rašė:

DDonatas rašė:

aisku nesiulau taip daryt, bet draugui ir taip buvo kad peti pastoviai skaudejo tai jis 130 uzsimete, 4 kartus atspaude ir skausmas dingo smile

lol tavo draugas kazkoks samanas, o jeigu zmogui kokia trauma ir jis paklausis tavo draugo patarimo ir dar labiau susigadins?

arba prasitampo sausgysles nuo to kruvio del to gal ir sumazeja skausmas, gal cia nieko bendro neturi bet man nuolatos traska kelieniai anksciau pries pritupimus nedaridavau jokiu tempimu ir apsilimu ir i trecia priejima nustodavo trasketi kelieniai, dabar visad padarau tempimo pratimus ir man jie is anksto nebetraska. o anksciau kogero labai rizikuodavau patirti trauma

o gal atsistatys? o jei ne tada tikrai eis pas daktarus ir nereikes forumuose klausinet smile bet kokiu atveju problema bus isspresta big_smile

daktaru problemos sprendimo budas- nebesportuok , praeis big_smile

Tas ir keisciausia, kad db nesportuoju. Kaip raisiau, sia savaite zadejau pradeti, bet del peties apsigalvojau. Nesuprantu is ko tie skausmai atsirado.

Neprisijungęs

 
eimis74523
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-06-05
Žinutės: 139
Atsiliepimai: 0

#250 2011-11-10 15:30

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

va va man pastarasias 2 savaites mente skaudejo is niekur nieko tas 2 savaites nesportavau kad greiciau sveikti, dariau tempimo pratimus dar vakar vakare paskaudejo truputi bet skausmas mazeeja kita savaite jau griebsiu stanga jei taip toliau tau siuliciau uzsiimti lengvesniu sportu kol praeis skaudeti  dar tempimo pratimu zinoma , gal tai ir bus skausmo praejimo priezastimi, + kai jau noresi sportuoti pasidomek pratimu atlikimo technika ar viska teisingai atlieki gal del to ir skauda . matau jog labai nori sportuoti bet nesikankink kol tas skausmas praeis spesi veliau kai pasveiksi, o tas sportas per skausmus tai jokios ten naudos tik maitini savo ego

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

  • Pradžia
  •  » Sveikata
  •  » Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai
Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net