Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

RawLifting
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-08-08
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#3151 2011-08-20 14:20

Re: Bendro pobūdžio pagalba

nsakysiu rašė:

Sweiki, tai va sportuoju apie metus ir norėjau paklausti, ar man verta pradėti naudoti tuos visokiu maisto papildus ???

Vartok varske bus vietoj papildu,o kai rimtai apsipresi sportuot tada ir galvok apie papildus.Mano tokia nuomone butu smile

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#3152 2011-08-20 14:22

Re: Bendro pobūdžio pagalba

RawLifting rašė:

nsakysiu rašė:

Sweiki, tai va sportuoju apie metus ir norėjau paklausti, ar man verta pradėti naudoti tuos visokiu maisto papildus ???

Vartok varske bus vietoj papildu,o kai rimtai apsipresi sportuot tada ir galvok apie papildus.Mano tokia nuomone butu smile

Na as manau, kad jie reikalingi tik, kai neismaitini organizmo

Neprisijungęs

 
rokisbulkute
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-06-27
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#3153 2011-08-21 18:39

Re: Bendro pobūdžio pagalba

atsakyt gali kas i klausima mano!!!??????

Neprisijungęs

 
peleda4g
Kalbus dalyvis
Vietovė: vištos papai
Registravosi: 2011-06-27
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#3154 2011-08-21 20:46

Re: Bendro pobūdžio pagalba

pagrindinem puslapi pasiziurek emexo straipsnis apie bcaa gal aiskiau bus.

Neprisijungęs

 
rokisbulkute
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-06-27
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#3155 2011-08-22 11:05

Re: Bendro pobūdžio pagalba

peleda4g rašė:

pagrindinem puslapi pasiziurek emexo straipsnis apie bcaa gal aiskiau bus.

I mano klausima atsakymo ten nera.

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#3156 2011-08-22 17:11

Re: Bendro pobūdžio pagalba

rokisbulkute rašė:

peleda4g rašė:

pagrindinem puslapi pasiziurek emexo straipsnis apie bcaa gal aiskiau bus.

I mano klausima atsakymo ten nera.

tada pasakysiu tau, pirmiausia ismok maitintis, kai pamatysi progresa suprasi kad ir be papildu galima sportuot, zinoma vitaminai nepamaisys...

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#3157 2011-08-22 18:05

Re: Bendro pobūdžio pagalba

gedemas rašė:

rokisbulkute rašė:

peleda4g rašė:

pagrindinem puslapi pasiziurek emexo straipsnis apie bcaa gal aiskiau bus.

I mano klausima atsakymo ten nera.

tada pasakysiu tau, pirmiausia ismok maitintis, kai pamatysi progresa suprasi kad ir be papildu galima sportuot, zinoma vitaminai nepamaisys...

Vitaminai, tada proteino prireikia, tada bcaa, tada kreatinu ir t.t. smile

Neprisijungęs

 
Ernis__
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-08-13
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#3158 2011-08-22 19:26

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Paklausiu siektiek neitema. Ar kai buna ant stangos suoliuku treniruokliai rankom tai treniruojantis su jais taspats kas plesimas su hanteliais ar ne ?

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#3159 2011-08-22 19:28

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Ernis__ rašė:

Paklausiu siektiek neitema. Ar kai buna ant stangos suoliuku treniruokliai rankom tai treniruojantis su jais taspats kas plesimas su hanteliais ar ne ?

free weights>machines

Neprisijungęs

 
appleomax
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-08-10
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 0

#3160 2011-08-22 21:32

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Bardo rašė:

Ernis__ rašė:

Paklausiu siektiek neitema. Ar kai buna ant stangos suoliuku treniruokliai rankom tai treniruojantis su jais taspats kas plesimas su hanteliais ar ne ?

free weights>machines

tiesa alah

Neprisijungęs

 
rokisbulkute
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-06-27
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#3161 2011-08-22 22:43

Re: Bendro pobūdžio pagalba

gedemas rašė:

rokisbulkute rašė:

peleda4g rašė:

pagrindinem puslapi pasiziurek emexo straipsnis apie bcaa gal aiskiau bus.

I mano klausima atsakymo ten nera.

tada pasakysiu tau, pirmiausia ismok maitintis, kai pamatysi progresa suprasi kad ir be papildu galima sportuot, zinoma vitaminai nepamaisys...

Suprantu kad mityba svarbiausia.Bet ne visi turi tiek lt,ir tiek laiko,kad pasimaitint idealiu rezimu.O papildai tikrai nepamaisys,kad ir ideali ta mityba butu smile

Neprisijungęs

 
rokisbulkute
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-06-27
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#3162 2011-08-22 22:44

Re: Bendro pobūdžio pagalba

GediminasJ rašė:

gedemas rašė:

rokisbulkute rašė:


I mano klausima atsakymo ten nera.

tada pasakysiu tau, pirmiausia ismok maitintis, kai pamatysi progresa suprasi kad ir be papildu galima sportuot, zinoma vitaminai nepamaisys...

Vitaminai, tada proteino prireikia, tada bcaa, tada kreatinu ir t.t. smile

taip smile

Neprisijungęs

 
rokisbulkute
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-06-27
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#3163 2011-08-22 22:45

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Bardo rašė:

Ernis__ rašė:

Paklausiu siektiek neitema. Ar kai buna ant stangos suoliuku treniruokliai rankom tai treniruojantis su jais taspats kas plesimas su hanteliais ar ne ?

free weights>machines

va va,cia tiesa,o daugeliui pasakau,kodel nusiemes esu tas rankenas,tai netiki,kad su laisvais svoriais geriau bus . smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#3164 2011-08-23 08:55

Re: Bendro pobūdžio pagalba

rokisbulkute rašė:

Bardo rašė:

Ernis__ rašė:

Paklausiu siektiek neitema. Ar kai buna ant stangos suoliuku treniruokliai rankom tai treniruojantis su jais taspats kas plesimas su hanteliais ar ne ?

free weights>machines

va va,cia tiesa,o daugeliui pasakau,kodel nusiemes esu tas rankenas,tai netiki,kad su laisvais svoriais geriau bus . smile

BET KOKIOS STAKLES RIBOJA AMPLITUDE ARBA DIRBA NENATURALIA TRAJEKTORIJA, DEL TO DRASIAI REKOMENDUOJU LAISVA SVORI

Neprisijungęs

 
PelkiuSenis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-08-23
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#3165 2011-08-23 10:24

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki,
Tikiuosi tinkamoje vietoje uzduodu klausima smile Esu siek tiek daugiau nei 25m vyriskis, 194cm ugio ir svoris apie 92kg. Siaip viskas kaip ir norma (zinoma taip paprastai ziurint) ir mane pradzioje kas kamuoja tai pilvas big_smile Siaip jo tokio kaip ir nera, nes liemuo apie 93cm. Taciau pradzioje ka noriu padaryti - tai sutvarkyti presa. Ir po bamba kaip ir problematiskiausia vieta, kai nuo ten ta riebaliuko sluoksni pasalinti? Tiesiog intensyviai apatainiai daliai presui pratimus daryti ar dar kazkiek kazkokios mitybos dadet koregavimu? Nes atrodo, kad raumuo kaip ir tvirteja, bet va riebaliukas nepasiduoda big_smile Dar kazkur girdejau tokia minti, kad tai buna nuo sedimo darbo ir gal dar netaisyklingo sedejimo (su tokiu sunkoka taisyklingai sedet prie PC kai po stalu(klavos stalciumi) kojos netelpa) big_smile
Internete pilna pratimu, o kas realiai padet gali? Kad ir va, pratimu rinkinys:
http://www.iwantsixpackabs.com/bodyweig … cises.html
Tame puslapy ir treniruotes visokios sudets ir pan.
Beje, siaip sportuoju tik namu salygomis.

Neprisijungęs

 
Ignacas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-05-27
Žinutės: 165
Atsiliepimai: 1

#3166 2011-08-23 15:40

Re: Bendro pobūdžio pagalba

PelkiuSenis rašė:

Sveiki,
Tikiuosi tinkamoje vietoje uzduodu klausima smile Esu siek tiek daugiau nei 25m vyriskis, 194cm ugio ir svoris apie 92kg. Siaip viskas kaip ir norma (zinoma taip paprastai ziurint) ir mane pradzioje kas kamuoja tai pilvas big_smile Siaip jo tokio kaip ir nera, nes liemuo apie 93cm. Taciau pradzioje ka noriu padaryti - tai sutvarkyti presa. Ir po bamba kaip ir problematiskiausia vieta, kai nuo ten ta riebaliuko sluoksni pasalinti? Tiesiog intensyviai apatainiai daliai presui pratimus daryti ar dar kazkiek kazkokios mitybos dadet koregavimu? Nes atrodo, kad raumuo kaip ir tvirteja, bet va riebaliukas nepasiduoda big_smile Dar kazkur girdejau tokia minti, kad tai buna nuo sedimo darbo ir gal dar netaisyklingo sedejimo (su tokiu sunkoka taisyklingai sedet prie PC kai po stalu(klavos stalciumi) kojos netelpa) big_smile
Internete pilna pratimu, o kas realiai padet gali? Kad ir va, pratimu rinkinys:
http://www.iwantsixpackabs.com/bodyweig … cises.html
Tame puslapy ir treniruotes visokios sudets ir pan.
Beje, siaip sportuoju tik namu salygomis.

Nera tokio dalyko, kaip riebalu salinimas nuo pasirinktos kuno vietos. Susidaryk mityba. Daryk cardio pratimus. Riebalu nenumesi darydamas atsilenkimus.

Paskutinį kartą taisė Ignacas (2011-08-23 15:41)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3167 2011-08-23 15:44

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Ignacas rašė:

PelkiuSenis rašė:

Sveiki,
Tikiuosi tinkamoje vietoje uzduodu klausima smile Esu siek tiek daugiau nei 25m vyriskis, 194cm ugio ir svoris apie 92kg. Siaip viskas kaip ir norma (zinoma taip paprastai ziurint) ir mane pradzioje kas kamuoja tai pilvas big_smile Siaip jo tokio kaip ir nera, nes liemuo apie 93cm. Taciau pradzioje ka noriu padaryti - tai sutvarkyti presa. Ir po bamba kaip ir problematiskiausia vieta, kai nuo ten ta riebaliuko sluoksni pasalinti? Tiesiog intensyviai apatainiai daliai presui pratimus daryti ar dar kazkiek kazkokios mitybos dadet koregavimu? Nes atrodo, kad raumuo kaip ir tvirteja, bet va riebaliukas nepasiduoda big_smile Dar kazkur girdejau tokia minti, kad tai buna nuo sedimo darbo ir gal dar netaisyklingo sedejimo (su tokiu sunkoka taisyklingai sedet prie PC kai po stalu(klavos stalciumi) kojos netelpa) big_smile
Internete pilna pratimu, o kas realiai padet gali? Kad ir va, pratimu rinkinys:
http://www.iwantsixpackabs.com/bodyweig … cises.html
Tame puslapy ir treniruotes visokios sudets ir pan.
Beje, siaip sportuoju tik namu salygomis.

Nera tokio dalyko, kaip riebalu salinimas nuo pasirinktos kuno vietos. Susidaryk mityba. Daryk cardio pratimus. Riebalu nenumesi darydamas atsilenkimus.

yra.   nusiurbimas big_smile

Neprisijungęs

 
peleda4g
Kalbus dalyvis
Vietovė: vištos papai
Registravosi: 2011-06-27
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#3168 2011-08-23 17:13

Re: Bendro pobūdžio pagalba

MrBurbulas rašė:

Ignacas rašė:

PelkiuSenis rašė:

Sveiki,
Tikiuosi tinkamoje vietoje uzduodu klausima smile Esu siek tiek daugiau nei 25m vyriskis, 194cm ugio ir svoris apie 92kg. Siaip viskas kaip ir norma (zinoma taip paprastai ziurint) ir mane pradzioje kas kamuoja tai pilvas big_smile Siaip jo tokio kaip ir nera, nes liemuo apie 93cm. Taciau pradzioje ka noriu padaryti - tai sutvarkyti presa. Ir po bamba kaip ir problematiskiausia vieta, kai nuo ten ta riebaliuko sluoksni pasalinti? Tiesiog intensyviai apatainiai daliai presui pratimus daryti ar dar kazkiek kazkokios mitybos dadet koregavimu? Nes atrodo, kad raumuo kaip ir tvirteja, bet va riebaliukas nepasiduoda big_smile Dar kazkur girdejau tokia minti, kad tai buna nuo sedimo darbo ir gal dar netaisyklingo sedejimo (su tokiu sunkoka taisyklingai sedet prie PC kai po stalu(klavos stalciumi) kojos netelpa) big_smile
Internete pilna pratimu, o kas realiai padet gali? Kad ir va, pratimu rinkinys:
http://www.iwantsixpackabs.com/bodyweig … cises.html
Tame puslapy ir treniruotes visokios sudets ir pan.
Beje, siaip sportuoju tik namu salygomis.

Nera tokio dalyko, kaip riebalu salinimas nuo pasirinktos kuno vietos. Susidaryk mityba. Daryk cardio pratimus. Riebalu nenumesi darydamas atsilenkimus.

yra.   nusiurbimas big_smile

big_smilebig_smilebig_smile
dieta, kardio ir bus rezai big_smile

Neprisijungęs

 
PelkiuSenis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-08-23
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#3169 2011-08-24 10:32

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Aha, na kaip ir viskas aisku. O ka galima namu salygomis be kardio?
Bei kas tinkamesnio valgyt vakarais? Pas mane darbas pamaininis ir buna kad is darbo griztu 21val ir norisi kazko i skrandi imesti. Tai varske kokia gal tinkamesne butu, kaip koses, ar jos tinkamos rytui labiau?

Neprisijungęs

 
appleomax
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-08-10
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 0

#3170 2011-08-24 10:41

Re: Bendro pobūdžio pagalba

PelkiuSenis rašė:

Aha, na kaip ir viskas aisku. O ka galima namu salygomis be kardio?
Bei kas tinkamesnio valgyt vakarais? Pas mane darbas pamaininis ir buna kad is darbo griztu 21val ir norisi kazko i skrandi imesti. Tai varske kokia gal tinkamesne butu, kaip koses, ar jos tinkamos rytui labiau?

Vakarais varškė, nes tai lėtai isisavinamas baltymas, o rytais kiaušinio baltymas su tryniu, ir košės labai gerai. O dėl treniruočių namų salygomis paskaityk forume daug tokių temų yra smile

Neprisijungęs

 
RawLifting
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-08-08
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#3171 2011-08-28 10:13

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Noriu paklaust, riebalai esantys organizme maitina raumeni ar tik atlieka energijos gavimo procesa ? smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3172 2011-08-28 10:18

Re: Bendro pobūdžio pagalba

RawLifting rašė:

Noriu paklaust, riebalai esantys organizme maitina raumeni ar tik atlieka energijos gavimo procesa ? smile

neaisku, ko klausi.
Jei paprasciau, riebalai tai organizmo atsargos "juodai dienai", jie pradedami naudot energijai tik esant tam tikroms salygoms, kai energijos gavimui nebeuztenka angliavandeniu ir baltymu. Iprastom salygom jie raumenu nemaitina, jei minty turi juos kaip energetini resursa.
Taciau jie reikalingi ir  iprastomis salygomis, normaliai organizmo biologinei veiklai, ivairiu fermentu, hormonu, biologiniu strukturu sudarymui ir kt. Ju butina gauti su maistu

Neprisijungęs

 
RawLifting
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-08-08
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#3173 2011-08-28 10:23

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Robšė rašė:

RawLifting rašė:

Noriu paklaust, riebalai esantys organizme maitina raumeni ar tik atlieka energijos gavimo procesa ? smile

neaisku, ko klausi.
Jei paprasciau, riebalai tai organizmo atsargos "juodai dienai", jie pradedami naudot energijai tik esant tam tikroms salygoms, kai energijos gavimui nebeuztenka angliavandeniu ir baltymu. Iprastom salygom jie raumenu nemaitina, jei minty turi juos kaip energetini resursa.
Taciau jie reikalingi ir  iprastomis salygomis, normaliai organizmo biologinei veiklai, ivairiu fermentu, hormonu, biologiniu strukturu sudarymui ir kt. Ju butina gauti su maistu

Norejau paklaust tarkim sportuojant riebalai sudeginami ar jie pereina i raumeni kaip ir baltymai ? kaip statybine medziaga...ar klystu ? Dauguma sako is riebalu daromi raumenys...tai noriu pasitikslint ar teisybe cia

Paskutinį kartą taisė RawLifting (2011-08-28 10:23)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3174 2011-08-28 10:31

Re: Bendro pobūdžio pagalba

neisivaizduoju, kaip riebalai gali pereiti i raumenis. Manau, cia kazkoks eilinis bobuciu gandas-ismislas

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#3175 2011-08-28 13:29

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Riebalai tik kaip energija gali but sunaudaudoja o i raumenis jie nevirsta taip kad cia sitam forume sita dalyka manau kiekvienas zino butter

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net