Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

FFttRR
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-05-30
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#376 2010-04-29 22:01

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

tos, kurias gauni is maisto, nes NO skatina kraujotaka, o taip padideja ir maistiniu medziagu transportavimas i raumenis.

Neprisijungęs

 
InfiNeon
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 302
Atsiliepimai: 0

#377 2010-04-30 10:56

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

NO papildai isplecia kraujagysles, tuo padidindami kraujo pritekejima i audinius. Su krauju ateina deguonis, maisto medziagos ir t.t. Jei turi auksta spaudima, NO geriau nevartoti, nes kraujas is nosies gali pasipilti ir sirdelei nera gerai.

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#378 2010-04-30 14:12

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Aš irgi shock'ą varau, bet dažniausiai išgeriu pavalgęs, nes aš prieš trenkę valgau(man daugiau jėgų suvalgius pora kepsnių prieš trenkę būna), poveikį jaučiu ant pump'o, na ir ant energijos. Sportavau pagal neintensyvę programą ir staiga peršokau ant kur kas sunkesnės ir intensyvesnės, nepajėgdavau ištempt iki galo trenkės taigi pradėjau ieškoti preparatų kurie padėtų tai padaryti, pasėmiau shocka su kreatinu ir tikrai normaliai visą treniruotę padarau, ir jėga padidėjus, energijos,pumpo yra, vienu žodžiu- patenkintas

Neprisijungęs

 
sportuojantisLAF
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-14
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#379 2010-04-30 16:40

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

sveiki norejau paklaust ar butu koks poveikis vartojant NO sprinto begimo treniruotese?

Neprisijungęs

 
InfiNeon
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 302
Atsiliepimai: 0

#380 2010-04-30 16:50

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

sportuojantisLAF rašė:

sveiki norejau paklaust ar butu koks poveikis vartojant NO sprinto begimo treniruotese?

Energijos turesi daugiau jei su kofeinu bus NO. O siaip, netikslinga tau ji vartoti butu, jis skirtas raumens uzpumpavimui, begikam to nereik smile

Neprisijungęs

 
pukelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-31
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#381 2010-04-30 17:12

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Miozeriux rašė:

Aš irgi shock'ą varau, bet dažniausiai išgeriu pavalgęs, nes aš prieš trenkę valgau(man daugiau jėgų suvalgius pora kepsnių prieš trenkę būna), poveikį jaučiu ant pump'o, na ir ant energijos. Sportavau pagal neintensyvę programą ir staiga peršokau ant kur kas sunkesnės ir intensyvesnės, nepajėgdavau ištempt iki galo trenkės taigi pradėjau ieškoti preparatų kurie padėtų tai padaryti, pasėmiau shocka su kreatinu ir tikrai normaliai visą treniruotę padarau, ir jėga padidėjus, energijos,pumpo yra, vienu žodžiu- patenkintas

Dar alaus atsigerk prie kepsnio,tikrai pades,kartu su no produktu:dumbom:

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#382 2010-04-30 20:12

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

pukelis rašė:

Miozeriux rašė:

Aš irgi shock'ą varau, bet dažniausiai išgeriu pavalgęs, nes aš prieš trenkę valgau(man daugiau jėgų suvalgius pora kepsnių prieš trenkę būna), poveikį jaučiu ant pump'o, na ir ant energijos. Sportavau pagal neintensyvę programą ir staiga peršokau ant kur kas sunkesnės ir intensyvesnės, nepajėgdavau ištempt iki galo trenkės taigi pradėjau ieškoti preparatų kurie padėtų tai padaryti, pasėmiau shocka su kreatinu ir tikrai normaliai visą treniruotę padarau, ir jėga padidėjus, energijos,pumpo yra, vienu žodžiu- patenkintas

Dar alaus atsigerk prie kepsnio,tikrai pades,kartu su no produktu:dumbom:

Negeriu išvis jokio alkoholio big_smile nu šiandien NO paimiau biškį praalkęs bet, kad nepastebėjau kažkokio skirtumo tik greičiau veikt pradeda nei ant kepsnių... big_smile

Neprisijungęs

 
miron7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-11-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#383 2010-04-30 22:22

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Miozeriux rašė:

pukelis rašė:

Miozeriux rašė:

Aš irgi shock'ą varau, bet dažniausiai išgeriu pavalgęs, nes aš prieš trenkę valgau(man daugiau jėgų suvalgius pora kepsnių prieš trenkę būna), poveikį jaučiu ant pump'o, na ir ant energijos. Sportavau pagal neintensyvę programą ir staiga peršokau ant kur kas sunkesnės ir intensyvesnės, nepajėgdavau ištempt iki galo trenkės taigi pradėjau ieškoti preparatų kurie padėtų tai padaryti, pasėmiau shocka su kreatinu ir tikrai normaliai visą treniruotę padarau, ir jėga padidėjus, energijos,pumpo yra, vienu žodžiu- patenkintas

Dar alaus atsigerk prie kepsnio,tikrai pades,kartu su no produktu:dumbom:

Negeriu išvis jokio alkoholio big_smile nu šiandien NO paimiau biškį praalkęs bet, kad nepastebėjau kažkokio skirtumo tik greičiau veikt pradeda nei ant kepsnių... big_smile

Tai suprantama, kad greiciau smile Siaip kepsniu pries treniruote gal nereiketu vartoti smile
Nes sirdele patiria kruvi, dar isgeri NO tai dar daugiau kraujo i raumens ateina (daugiau darbo sirdziai!). O kepsni irgi reikia virskinti, tai papyldomas darbas sirdziai!!!! Paziurek informacijos internete apie virskinima (kaip visi organai dirba virskinant maista) ir suprasi, kad geriau nereikia kepsniu pries treniruote smile

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#384 2010-04-30 22:47

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Na nesiginčinsiu, širdį tikrai man kartais paskauda, kaltinu dėl to krūvį sporto, bet galbūt tu teisus. Man tik būna amžina bėda kad bloga po trenkės, pykina, į maistą neina kurį laiką nei pažiūrėt, ir taip beveik po kiekvienos trenkes..

Neprisijungęs

 
miron7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-11-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#385 2010-04-30 23:22

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Miozeriux rašė:

Na nesiginčinsiu, širdį tikrai man kartais paskauda, kaltinu dėl to krūvį sporto, bet galbūt tu teisus. Man tik būna amžina bėda kad bloga po trenkės, pykina, į maistą neina kurį laiką nei pažiūrėt, ir taip beveik po kiekvienos trenkes..

Nes virskinant organizmas naudoja daug kraujo, o dar sportiniai kruviai, todel labai apkrauna sirdi. Jei tikrai norisi labai uzkasti, gal geriau tada pakentek ir treniruotes metu isgerk anglevandeniu KAZKIEK smile

Neprisijungęs

 
miron7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-11-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#386 2010-04-30 23:25

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

InfiNeon rašė:

sportuojantisLAF rašė:

sveiki norejau paklaust ar butu koks poveikis vartojant NO sprinto begimo treniruotese?

Energijos turesi daugiau jei su kofeinu bus NO. O siaip, netikslinga tau ji vartoti butu, jis skirtas raumens uzpumpavimui, begikam to nereik smile

gal geriau INOSINA ar ka panasaus vartoti.

Neprisijungęs

 
pukelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-31
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#387 2010-05-31 14:57

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Gal yra kas bande jack3d,ydomu kaip jis?

Neprisijungęs

 
Jhonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#388 2010-05-31 15:56

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

geras energetikas bet reiktu dadet aakg

Neprisijungęs

 
pukelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-31
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#389 2010-05-31 17:25

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

dekui uz info,reikes isbandyti.

Neprisijungęs

 
Dzionis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 96
Atsiliepimai: 0

#390 2010-06-11 18:23

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

seip,tiesiog klausimas, tiem kurie megsta paeksperimentuot su energetikais ar ju mixais visokiais,didesnes dozes ir pan smile  paemus 2x ar 3x didesne doze pareina kam atvirkstinis efektas ? pakrenta istverme,atsigaut po seto reikia daugiau laiko ir pan. ar tiesiog euforijoj ten per tren po sale skraidot ? smile ten visokios guaranos,efedrinai,is pump papildu serijos ir pan,pasidalinkit savo patirtim jei tokia turit ties situo klausimu

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#391 2010-06-11 18:40

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Dzionis rašė:

seip,tiesiog klausimas, tiem kurie megsta paeksperimentuot su energetikais ar ju mixais visokiais,didesnes dozes ir pan smile  paemus 2x ar 3x didesne doze pareina kam atvirkstinis efektas ? pakrenta istverme,atsigaut po seto reikia daugiau laiko ir pan. ar tiesiog euforijoj ten per tren po sale skraidot ? smile ten visokios guaranos,efedrinai,is pump papildu serijos ir pan,pasidalinkit savo patirtim jei tokia turit ties situo klausimu

Buna. Energetiku perdozavimas kartais sukausto ir buna atvirkshtinis efektas.visishka apatija.
O dazhnesnis reikshinys - nerimo jausmas ir nerandi sau vietos, nezhinai ko imtis , ka daryt, tarsi nesavas - tai OVERDOSE.

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2010-06-11 18:41)

Neprisijungęs

 
Dzionis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 96
Atsiliepimai: 0

#392 2010-06-12 17:09

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

jo,matos kad isbandes jau tamsta smile apatija taiklus zodis,nieko nebuna blogiau uz sita savijauta.. tada net muzika pradeda erzint sportuojant,skip'ini kas trecia daina ,visos diorgint kazkaip pradeda smile  gal dar kas pasireiks

Neprisijungęs

 
Lavras
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-09-17
Žinutės: 140
Atsiliepimai: 0

#393 2010-06-12 20:24

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Buvo vienas is pirmuju kartu kai perdozavau tai pasaliniai tokie kaip lexusas apibudino, bet labai greit orgnizmas priprato tai dbr isvis nieko nejauciu, galiu tris kausus xplodo susikratyt ir nejauciu skirtumo

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#394 2010-06-12 20:26

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Lavras rašė:

Buvo vienas is pirmuju kartu kai perdozavau tai pasaliniai tokie kaip lexusas apibudino, bet labai greit orgnizmas priprato tai dbr isvis nieko nejauciu, galiu tris kausus xplodo susikratyt ir nejauciu skirtumo

laikas pertrauka daryt ir kita kart saikingai vartot smile

Neprisijungęs

 
Naktinis
Naujas dalyvis
Vietovė: Chicago
Registravosi: 2010-02-15
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#395 2010-06-17 00:26

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

a.pump solidus no savijauta vienoda energija ir pumpas patiko,pabandzius xpand extreme pump kiekviena treniruote jautiesi kitaip, man jis gal kiek per stiprus pajemus pilna scoopa pirma kart pradejo po visa kuna adatelem badyt turbut nuo beta alanino,energijos daug pasijauti kaip 9 danguj gryzus namo jauties išsekes man bent asmeniskai permusineja sirdi, savijauta nekokia tikejaus apsipras organizmas bet tas pats kartojasi neutral

Neprisijungęs

 
lince
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Norge
Registravosi: 2010-05-22
Žinutės: 192
Atsiliepimai: 0

#396 2010-06-17 18:45

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

gal kas pasakytu kaip dabar nuotraukas ikelt kad kelias is karto,nes tik po viena eina man

Neprisijungęs

 
Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#397 2010-06-26 22:02

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Klausimas kilo ar daro NO skatintojai kokia nors zala organizmui?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#398 2010-06-26 23:25

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Slanga rašė:

Klausimas kilo ar daro NO skatintojai kokia nors zala organizmui?

didelis kiekis energetiku nera i nauda organizmui, tad reiku NO saikingai vartoti.

Neprisijungęs

 
Leon
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-08
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#399 2010-06-27 12:38

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Parasysiu ir as atsiliepima apie BSN NO-Explode. Pradejau vartoti po EFX Kre-Alkalyn Pro pertraukos. Vartoju Explode kartu su Cellmass jau kokia savaite ir rezultatai juntami tiek pompos atvilgiu, tiek energija treniruotes metu. Ypac nustebau rezultatu po treniruotes, ilgiau islieka "pompa". Darbiniai svoriai kyla taip pat po truputi, kraujagysles dar pakolkas neissoko, kaip tikejausi big_smile. Vartoju cellmass'a ryte ant tuscio skandzio ir iskarto po trenkes, o No-explode pries treniruote 30min. Kas liecia del krealkalyno, tai efektas man zymiai geresnis vartojant toki derinuka.

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#400 2010-06-27 18:29

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

kur isleidai 250~ kur 50-70litu ...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net