Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

burbuliukas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-01-25
Žinutės: 65
Atsiliepimai: 0

#126 2010-02-03 19:57

Re: Tribulus Terrestris

lexusrx rašė:

burbuliukas rašė:

kaj vartoji tribulus pieno negalima gert?

Burbuliuk, toks ispudis kad nusipirkai kosmini laiva ir nezinai uz kurio galo stvertis.ziuriu kankiniesi jau kelinta diena.
O galima butu per 15min viska ishspresti taip :
Klausimus uzhduoti Pardavejui kur pirkai arba Google : tribulus   - skaitai....
15min darbo ir vienmeciam lekcijas skaitai.
O kad tau 17-ciui jis reikalingas tiek kiek man balerinos tapkutes tai cia faktas...Tad kaip vartosi skirtumo absoliuciai nebus.NIEKO NEBUS.
Todel, nebevark jau ....

bus bus nepergivenk

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#127 2010-02-03 22:54

Re: Tribulus Terrestris

Vytiokasss rašė:

Valdas rašė:

Vytiokasss rašė:


Gal ir geras variantas, bet kaina kazkaip nelabai gundo smile
As tiesiog noriu isbandyt koki pigesni tribulus su 60% saponinu, paziuret kas per dalykas..
O HMB kazkas panasaus kaip tribulus, ar visai ne is tos operos??
Niekad per daug nesidomejau del siu papildu, dabar uzmaciau, ir smalsu pasidare, jei yra zinanciu galetumet pasidalint informacija.. wink

Tai tu duodi... gal ispradziu paimk uzeik kur nors ir permesk akimis kas tas HMB kad bent jau koks supratimas butu. O tu pirma kazkoki klausima is liampos meti, po to reiketu pasiziureti i save is salies ar i veidrodi... big_smile
Siaip cia abu dalykai labai toli vienas nuo kito, tik turi du bendrus dalykus, kad yra papildai ir abu gali buti kapsulese wink
O tu ziurek Trimuluse ne i piguma, o kokia pakuote ir kokia konkreciai sudeti.

Tai ziurejau ziurejau, vienur raso viena kitur kita wink dekuj uz atsakymus smile o del Tribuluso, tai pasiimsiu
http://proteinas.lt/?m=1,2,67&p=0,461,  sudetis paprasta, ir kaina normali. smile nereik man to kur tu rodei, sujungti ten keli dalykai, gal nauda ir didesne bet uz ta suma as pasiemu kreatino ir tribulusa, ir tikrai geriau sueis smile

Tai gal ir sitas tiks. Ten jau auksciau kolega dare paskaiciavimus ir primete kainos ir sudetiniu daliu santyki... As is visu variantu imciau http://www.smcsport.lt/maisto-papildai/ … bulon.html
Didesne pakuote, geresne kaina+marskineliai... Kam moketi daugiau uz ta pati wink

Neprisijungęs

 
Vytiokasss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-30
Žinutės: 163
Atsiliepimai: 0

#128 2010-02-04 18:14

Re: Tribulus Terrestris

Gal tavo ir tiesa, bet perdaugiausiai cia ir neislosi, nes atsiuntimas dar 10lt, tai gautusi tavo pasiulytas tribulusas 80lt, o tas kuri minejau as uz 40lt pasiimu smile tai islosciau tik marskinelius, o maikuciu man netruksta lygtais big_smile
Lexusrx jau kelinta karta aiskini ir mokini kur ieskot informacijos, tai per ta laika tu greiciau butum viena karta atsakes i klausimus ir bedos butu issprestos. Google ieskant visur raso vis kitaip, ir raso pagrazintai kad ikist zmoguj preke, o cia tam ir ateini i foruma kad suzinot is zmoniu kurie vartojo ir gali patart.

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#129 2010-02-04 18:21

Re: Tribulus Terrestris

Vytiokasss rašė:

Gal tavo ir tiesa, bet perdaugiausiai cia ir neislosi, nes atsiuntimas dar 10lt, tai gautusi tavo pasiulytas tribulusas 80lt, o tas kuri minejau as uz 40lt pasiimu smile tai islosciau tik marskinelius, o maikuciu man netruksta lygtais big_smile
Lexusrx jau kelinta karta aiskini ir mokini kur ieskot informacijos, tai per ta laika tu greiciau butum viena karta atsakes i klausimus ir bedos butu issprestos. Google ieskant visur raso vis kitaip, ir raso pagrazintai kad ikist zmoguj preke, o cia tam ir ateini i foruma kad suzinot is zmoniu kurie vartojo ir gali patart.

As rashau dazhniausiai kur jos ieshkoti tais atvejais jei buna neperseniausiai duota mano ar kito forumo vilko gana nuodugni informacija.
Siuo atveju Postas 109 apie Tribulusa gana paprastai viska ishdesto i ka reiketu atkreipti demesi.
Zhvilgterekit jei kam idomu.
Del google kas beko informacijos reikia atsirinkti, visgi bent jau pradine informacija reiketu ten pasiziureti, o jau veliau galiam gilintis.
Nei jei zhmogus tarkim rasho , o kas yra tribulus ?...Tai ka jam atsakyti ?...
GOOGLE : TRIBULUS
o jau veliau galim diskutuot apie tai ka jis suprato ir kas yra realybe o kas reklaminiai triukai.

Neprisijungęs

 
Vytiokasss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-30
Žinutės: 163
Atsiliepimai: 0

#130 2010-02-04 19:56

Re: Tribulus Terrestris

lexusrx rašė:

Vytiokasss rašė:

Gal tavo ir tiesa, bet perdaugiausiai cia ir neislosi, nes atsiuntimas dar 10lt, tai gautusi tavo pasiulytas tribulusas 80lt, o tas kuri minejau as uz 40lt pasiimu smile tai islosciau tik marskinelius, o maikuciu man netruksta lygtais big_smile
Lexusrx jau kelinta karta aiskini ir mokini kur ieskot informacijos, tai per ta laika tu greiciau butum viena karta atsakes i klausimus ir bedos butu issprestos. Google ieskant visur raso vis kitaip, ir raso pagrazintai kad ikist zmoguj preke, o cia tam ir ateini i foruma kad suzinot is zmoniu kurie vartojo ir gali patart.

As rashau dazhniausiai kur jos ieshkoti tais atvejais jei buna neperseniausiai duota mano ar kito forumo vilko gana nuodugni informacija.
Siuo atveju Postas 109 apie Tribulusa gana paprastai viska ishdesto i ka reiketu atkreipti demesi.
Zhvilgterekit jei kam idomu.
Del google kas beko informacijos reikia atsirinkti, visgi bent jau pradine informacija reiketu ten pasiziureti, o jau veliau galiam gilintis.
Nei jei zhmogus tarkim rasho , o kas yra tribulus ?...Tai ka jam atsakyti ?...
GOOGLE : TRIBULUS
o jau veliau galim diskutuot apie tai ka jis suprato ir kas yra realybe o kas reklaminiai triukai.

Nu tai ok viskas tvarkoj smile
Dar klausimas raso gerti dvi tabletes ta supratau, ir kaip suprantu geriausiai gerti ryte ir vakare?
Ant tuscio skrandzio ar pavalgius ar neturi dideles reiksmes tam?

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#131 2010-02-04 20:01

Re: Tribulus Terrestris

Vytiokasss rašė:

lexusrx rašė:

Vytiokasss rašė:

Gal tavo ir tiesa, bet perdaugiausiai cia ir neislosi, nes atsiuntimas dar 10lt, tai gautusi tavo pasiulytas tribulusas 80lt, o tas kuri minejau as uz 40lt pasiimu smile tai islosciau tik marskinelius, o maikuciu man netruksta lygtais big_smile
Lexusrx jau kelinta karta aiskini ir mokini kur ieskot informacijos, tai per ta laika tu greiciau butum viena karta atsakes i klausimus ir bedos butu issprestos. Google ieskant visur raso vis kitaip, ir raso pagrazintai kad ikist zmoguj preke, o cia tam ir ateini i foruma kad suzinot is zmoniu kurie vartojo ir gali patart.

As rashau dazhniausiai kur jos ieshkoti tais atvejais jei buna neperseniausiai duota mano ar kito forumo vilko gana nuodugni informacija.
Siuo atveju Postas 109 apie Tribulusa gana paprastai viska ishdesto i ka reiketu atkreipti demesi.
Zhvilgterekit jei kam idomu.
Del google kas beko informacijos reikia atsirinkti, visgi bent jau pradine informacija reiketu ten pasiziureti, o jau veliau galiam gilintis.
Nei jei zhmogus tarkim rasho , o kas yra tribulus ?...Tai ka jam atsakyti ?...
GOOGLE : TRIBULUS
o jau veliau galim diskutuot apie tai ka jis suprato ir kas yra realybe o kas reklaminiai triukai.

Nu tai ok viskas tvarkoj smile
Dar klausimas raso gerti dvi tabletes ta supratau, ir kaip suprantu geriausiai gerti ryte ir vakare?
Ant tuscio skrandzio ar pavalgius ar neturi dideles reiksmes tam?

Labai didelio skirtumo cia neturi tiesa pasakius.
Bene svarbiausia butu vartoti 2gr/day , tad gali tekt kelti kapsuliu skaiciu, priklausomai kokios jos ten tamstos variante.

Neprisijungęs

 
Vytiokasss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-30
Žinutės: 163
Atsiliepimai: 0

#132 2010-02-04 20:07

Re: Tribulus Terrestris

lexusrx rašė:

Vytiokasss rašė:

lexusrx rašė:


As rashau dazhniausiai kur jos ieshkoti tais atvejais jei buna neperseniausiai duota mano ar kito forumo vilko gana nuodugni informacija.
Siuo atveju Postas 109 apie Tribulusa gana paprastai viska ishdesto i ka reiketu atkreipti demesi.
Zhvilgterekit jei kam idomu.
Del google kas beko informacijos reikia atsirinkti, visgi bent jau pradine informacija reiketu ten pasiziureti, o jau veliau galiam gilintis.
Nei jei zhmogus tarkim rasho , o kas yra tribulus ?...Tai ka jam atsakyti ?...
GOOGLE : TRIBULUS
o jau veliau galim diskutuot apie tai ka jis suprato ir kas yra realybe o kas reklaminiai triukai.

Nu tai ok viskas tvarkoj smile
Dar klausimas raso gerti dvi tabletes ta supratau, ir kaip suprantu geriausiai gerti ryte ir vakare?
Ant tuscio skrandzio ar pavalgius ar neturi dideles reiksmes tam?

Labai didelio skirtumo cia neturi tiesa pasakius.
Bene svarbiausia butu vartoti 2gr/day , tad gali tekt kelti kapsuliu skaiciu, priklausomai kokios jos ten tamstos variante.

http://proteinas.lt/?m=1,2,67&p=0,461, sitos kapsules smile  tai ir gautusi dvi tabletes 2gr/day.

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#133 2010-04-03 09:59

Re: Tribulus Terrestris

suvartojau 100 tabl spaudimas padidejo 15 kg kai pasibaige viskas dingo 17 metu. biski nesamone
ir su peciais darydavau su 45 atsisedes kelnot i virsu, o dabar  su 12 kg hanteliais sunkiai darau

Paskutinį kartą taisė pampersas (2010-04-03 10:20)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#134 2010-04-04 22:56

Re: Tribulus Terrestris

pampersas rašė:

suvartojau 100 tabl spaudimas padidejo 15 kg kai pasibaige viskas dingo 17 metu. biski nesamone
ir su peciais darydavau su 45 atsisedes kelnot i virsu, o dabar  su 12 kg hanteliais sunkiai darau

kazhkokia mistika...
Sunkiai as isivaizduoju pakilima 15kg kuris sudarytu 25% nuo tavo svoriu.
Buna juk viena diena geriau einasi, kita kiek silpniau, zhinoma papildai padeda, taciau 25% pakilimo ir veliau tokio pat kritimo nuo tribulus nebuna.
Cia manau kiti faktoriai itakojo.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#135 2010-09-11 15:12

Re: Tribulus Terrestris

Mano asmenine patirtis-pastebejimas:
Kadangi esu pakankamai brandaus amziaus, tai reguliariai sportuodamas savo papildu racione be kre-alkalyno nuolat cikliskai vartoju tribulus terestris 2-3 tabs/d (paprastai 4 sav on ir 2-4sav of). Tribulus poveiki puikiai jauciu: dagiau energijos-istvermes treniruotese, gali sau leisti "pasidraskyti", rytiniai "apatinio pirsto" sustingimai, erotiniai sapnai... smile
Kadangi esu taupus, tai pagal kaina ir kokybe renkuosi Trec Tribulon (lexusrx daznai paleidzia labai geromis akcijinemis kainomis) arba Olimp Tribusteron 60 (patraukliom kainom parduoda SenasSportas)
http://s1.pigu.lt/colours/2166/47/216647/large-0.jpghttp://www.olimp-papildai.lt/images/produkty_en/tribusteron60_120caps.jpg

Kazkuriuo momentu nusprendziau pabandyti ZMA. Pagrinde maniau jis man pades del miego sutrikimu (esu turejes nerviniu problemu, siaip dirbu gana itempta protini darba...). Pradejau ieskoti optimaliausio pagal kaina ir kokybe varianto. SenasSportas pasiule Primaforce ZMA 180tab (uztenka 60 dienu) buteliuka uz labai patrauklia kaina. Paemiau pabandyti. Vien ZMA stebuklu nepadare (gal per trumpai dar buvau pavartojes, tik ~1sav), miegas pagerejo, jauciaus geriau pailsejes bet daugiau nieko labai stebuklingo. Taciau, po savaites pajungus tribulusa, efektas buvo labai puikus. Be to, kad puikiai miegojau ir is ryto jauciaus zvalus ir gerai pailsejes, treniruotese galejau taip pasidraskyti, kaip negalejau kai vartojau vien tribulusa. Sia kombinacija isvartojau 6 sav ir viskas buvo lb puiku, padidinau tiek jegos rodiklius tiek apimtis o ir treniruotis buvo vienas malonumas. Patirtas efektas buvo zenkliai stipresnis, nei vartojant zma ar tribulusa atskirai.
http://www.europadatafeed.com/images/250/181030000069.jpg
Dabar mano papildu lentynelej, salia proteino, kre-alkalyno ir opti-men, garbinga vieta uzima derinukas Tribulus+ZMA. Kas nebandet, siulau pabandyti ir parasyti atsiliepima, ar sis derinys jums taippat veiksmingas kaip man, ar gal priesingai, nieko gero... wink

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#136 2011-01-24 14:19

Re: Tribulus Terrestris

Robšė rašė:

Mano asmenine patirtis-pastebejimas:
Kadangi esu pakankamai brandaus amziaus, tai reguliariai sportuodamas savo papildu racione be kre-alkalyno nuolat cikliskai vartoju tribulus terestris 2-3 tabs/d (paprastai 4 sav on ir 2-4sav of). Tribulus poveiki puikiai jauciu: dagiau energijos-istvermes treniruotese, gali sau leisti "pasidraskyti", rytiniai "apatinio pirsto" sustingimai, erotiniai sapnai... smile
Kadangi esu taupus, tai pagal kaina ir kokybe renkuosi Trec Tribulon (lexusrx daznai paleidzia labai geromis akcijinemis kainomis) arba Olimp Tribusteron 60 (patraukliom kainom parduoda SenasSportas)
http://s1.pigu.lt/colours/2166/47/216647/large-0.jpghttp://www.olimp-papildai.lt/images/pro … 20caps.jpg

Kazkuriuo momentu nusprendziau pabandyti ZMA. Pagrinde maniau jis man pades del miego sutrikimu (esu turejes nerviniu problemu, siaip dirbu gana itempta protini darba...). Pradejau ieskoti optimaliausio pagal kaina ir kokybe varianto. SenasSportas pasiule Primaforce ZMA 180tab (uztenka 60 dienu) buteliuka uz labai patrauklia kaina. Paemiau pabandyti. Vien ZMA stebuklu nepadare (gal per trumpai dar buvau pavartojes, tik ~1sav), miegas pagerejo, jauciaus geriau pailsejes bet daugiau nieko labai stebuklingo. Taciau, po savaites pajungus tribulusa, efektas buvo labai puikus. Be to, kad puikiai miegojau ir is ryto jauciaus zvalus ir gerai pailsejes, treniruotese galejau taip pasidraskyti, kaip negalejau kai vartojau vien tribulusa. Sia kombinacija isvartojau 6 sav ir viskas buvo lb puiku, padidinau tiek jegos rodiklius tiek apimtis o ir treniruotis buvo vienas malonumas. Patirtas efektas buvo zenkliai stipresnis, nei vartojant zma ar tribulusa atskirai.
http://www.europadatafeed.com/images/25 … 000069.jpg
Dabar mano papildu lentynelej, salia proteino, kre-alkalyno ir opti-men, garbinga vieta uzima derinukas Tribulus+ZMA. Kas nebandet, siulau pabandyti ir parasyti atsiliepima, ar sis derinys jums taippat veiksmingas kaip man, ar gal priesingai, nieko gero... wink

nykstys

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#137 2011-01-24 17:54

Re: Tribulus Terrestris

http://s61.radikal.ru/i172/1101/bd/8307d1fc0ba1.jpg

http://i009.radikal.ru/1101/ef/56da558bc854.jpg

http://s004.radikal.ru/i206/1101/8b/04c835ed9d3b.jpg

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#138 2011-01-24 21:53

Re: Tribulus Terrestris

Valdas rašė:

Tai gal ir sitas tiks. Ten jau auksciau kolega dare paskaiciavimus ir primete kainos ir sudetiniu daliu santyki... As is visu variantu imciau http://www.smcsport.lt/maisto-papildai/ … bulon.html
Didesne pakuote, geresne kaina+marskineliai... Kam moketi daugiau uz ta pati wink

Sita esu bandes.Veikia tikrai gerai. Diena nevartojau,nes labai jau irzlus budavau,tai vartodavau 30min pries miega. smile

Paskutinį kartą taisė Ciujunelabai (2011-01-24 21:54)

Neprisijungęs

 
AK4MT
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-01-28
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#139 2011-01-28 22:38

Re: Tribulus Terrestris

Gal kas galit pasakyt ar tribulus terrestris poveikis ilgalaikis? Bent kiek islieka pakiles test. lygis? Ar tik kol vartoji tol ir yra pakiles testosteronas?

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#140 2011-01-28 23:12

Re: Tribulus Terrestris

AK4MT rašė:

Gal kas galit pasakyt ar tribulus terrestris poveikis ilgalaikis? Bent kiek islieka pakiles test. lygis? Ar tik kol vartoji tol ir yra pakiles testosteronas?

tik kol vartoji.

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#141 2011-01-29 21:52

Re: Tribulus Terrestris

Ciujunelabai rašė:

AK4MT rašė:

Gal kas galit pasakyt ar tribulus terrestris poveikis ilgalaikis? Bent kiek islieka pakiles test. lygis? Ar tik kol vartoji tol ir yra pakiles testosteronas?

tik kol vartoji.

Ciklais gerdamas, nejaugi nepakelsi ''orginalaus'' testo lygio, kad visa laika toks butu? Imano tai ?

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#142 2011-01-29 23:00

Re: Tribulus Terrestris

Jei ciklais vartoti tai lygis ir bus kiek aukstesnis...jo isliekammumas beabejo yra, koks tai cia jau nuo kiekvieno priklauso individualiai, nuo aplinkos ivairiu faktoriu...Uztenka to, kad sunkiai treniruojiesi ir tai jau gali kazkiek mazinti testo lygi...o yra ir begale faktoriu kurie gali tai itakoti...Kadangi su tribulusu keli testo lygi natyraliai, todel tribuluso deka smegenu receptoriai kurie stimuliuoja testo gamyba turi igauna didesne ir ilgesne atminti bei stimula palaikyti kiek didesne testo gamyba.

Neprisijungęs

 
shotputer
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-12-19
Žinutės: 430
Atsiliepimai: 0

#143 2011-01-30 18:34

Re: Tribulus Terrestris

o jeigu man  dvylikos jau nebemusa kaip senais gerais laikais  geriausiu atveju 11 padetu tribulus ? big_smile  tai zenklas kad testas zemas ? big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#144 2011-01-30 18:43

Re: Tribulus Terrestris

nebemusti gali netik del sumazejusio testo. Kraujotakos problemos, psichologiniai stresai ir t.t. itakoja stojakoviciu.
Jei metu turi, gali pabandyti tribulusa, realiai veikiantis daiktas (jei kokybiskas, geros koncentracijos).

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#145 2011-01-30 20:10

Re: Tribulus Terrestris

Taip , dabar pasakykit , butent nuo keliu metu galima ji gert, man yra 18, ar verta pameginti?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#146 2011-01-30 20:23

Re: Tribulus Terrestris

Tokio amziaus manau tikrai nieko nepajusi, bus pinigai i bala. Cia manau bent 25 reiktu sulaukti, kad kazkoki realiai teigiama efekta pajausti.
Kai jaunas organizmas ir taip to testo daugiau nei pakankamai gamina, kam dar skatinti ir ka ten pajusi, jei vietoj kibiro testo, papildomai pagamins kibira ir puodeli... wink

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#147 2011-01-30 21:08

Re: Tribulus Terrestris

kaip manau tik barzda greiciau zels nuo testo jaunam organizmui smile

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#148 2011-06-25 12:30

Re: Tribulus Terrestris

kas del tribuluso tai tikrai jauciasi jo poveikis ,jau trecia savaite kaip vartoju gryna tribulusa is lexus ,nesitikejau kad nuo jo sukils jega bet faktas kad darbiniai svoriai pasidare per mazi , jaucias kad testas sukiles, pabrinke speneliai padidejes libido big_smile ir lyg spuogu pradeda atsiradinet hmm man 23 metai bet nesitikejau is sio papildo tokio efekto nykstys

Paskutinį kartą taisė Ketler (2011-06-25 12:30)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#149 2011-06-25 12:32

Re: Tribulus Terrestris

po kiek vartoji? smile

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#150 2011-06-25 12:36

Re: Tribulus Terrestris

na tiksliai nesveriu, kabinu ant arbatinio saukstelio galo apie 1g ryte ir vakare smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net