Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

xukeo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-18
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#601 2010-03-01 19:22

Re: Pilvo presas

sveiki, esu liesas, bet pilvas kabo. wtf? net kazkaip neramu, alaus presu hebra vadint pradejo big_smile bet esu kudas..

Neprisijungęs

 
jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#602 2010-03-01 19:31

Re: Pilvo presas

tai patreniruok tu ji..

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#603 2010-03-01 22:07

Re: Pilvo presas

xukeo rašė:

sveiki, esu liesas, bet pilvas kabo. wtf? net kazkaip neramu, alaus presu hebra vadint pradejo big_smile bet esu kudas..

As kazkaip nesuprantu ka mes tau galim atsakyt i sita klausima: wtf? big_smilebig_smile  kazka parasej neaiskaus, bet taip ir nepaklausiai nieko..

Ps. sitoi temoi 25psl.. ir neradai jokios info kaip istreniruot pilvo presa?..

Neprisijungęs

 
antanelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-31
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#604 2010-03-02 14:09

Re: Pilvo presas

kaip  stiprinti preso virsutinius raumenis?? isskyrus paprasti atsilenkimai ir koju traukimas prie sawes???

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#605 2010-03-02 17:21

Re: Pilvo presas

xukeo rašė:

sveiki, esu liesas, bet pilvas kabo. wtf? net kazkaip neramu, alaus presu hebra vadint pradejo big_smile bet esu kudas..

jei esi kūdas nereiškia, kad negali turėti riebalų. Jei raumenų tonuso nėra tai ir su lašinių dideliu kiekiu gali atrodyti kūdas.

Neprisijungęs

 
Darius_X
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#606 2010-03-03 16:13

Re: Pilvo presas

zdarova visiems turiu tokia problemele, mano presas palyginus ryskus bet tik virsutine dalis, gal zinot kokiu pratimu ant skersiniom ar lygegriaciu kad apatine dali galeciau isryskint? smile

Neprisijungęs

 
antanelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-31
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#607 2010-03-03 17:02

Re: Pilvo presas

kaip stiprinti virrsutinius pilvo preso raumenis.... isskyrus paprastus atsilenkimus ir koju traukima prie saves???smile

Neprisijungęs

 
Darius_X
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#608 2010-03-03 18:47

Re: Pilvo presas

antanelis rašė:

kaip stiprinti virrsutinius pilvo preso raumenis.... isskyrus paprastus atsilenkimus ir koju traukima prie saves???smile

na darau atsilenkimus lygiagretese daug veiksmingesni ir dar keleta zn atsilenkimu visai paprastu bet veiksmingu... is tikro manau kad norint isryskint presa reikia daryt kuo daugiau ir kuo ivairesniu pratimu... na tai sakau is savo siokios tokios patirties... smile

Neprisijungęs

 
Happybody
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vln
Registravosi: 2009-11-21
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#609 2010-03-03 18:56

Re: Pilvo presas

xukeo rašė:

sveiki, esu liesas, bet pilvas kabo. wtf? net kazkaip neramu, alaus presu hebra vadint pradejo big_smile bet esu kudas..

O ko tikiesi jei  visas tavo sportas kilnot alaus bambali ? bebe

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#610 2010-03-03 22:22

Re: Pilvo presas

Darius_X rašė:

zdarova visiems turiu tokia problemele, mano presas palyginus ryskus bet tik virsutine dalis, gal zinot kokiu pratimu ant skersiniom ar lygegriaciu kad apatine dali galeciau isryskint? smile

koju kelimas gulint
koju kelimas kabant ant skersinio

Neprisijungęs

 
Kazkas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-18
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#611 2010-03-04 03:02

Re: Pilvo presas

keik supratau, presui treniruot reikia pratimu ivairoves ir intencyvios treniruotes. tai ka galvojet jeigu as daryciau taip: atsilenkimai, koju kelimas kabant, atsilenkimai su pasisukimu, koju kelimas gulint. visi 4 pratimai be pertrauku. isanksto aciu

Neprisijungęs

 
antanelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-31
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#612 2010-03-04 13:01

Re: Pilvo presas

Darius_X rašė:

antanelis rašė:

kaip stiprinti virrsutinius pilvo preso raumenis.... isskyrus paprastus atsilenkimus ir koju traukima prie saves???smile

na darau atsilenkimus lygiagretese daug veiksmingesni ir dar keleta zn atsilenkimu visai paprastu bet veiksmingu... is tikro manau kad norint isryskint presa reikia daryt kuo daugiau ir kuo ivairesniu pratimu... na tai sakau is savo siokios tokios patirties... smile

bet gal galetum pasakyti tiksliai kokius daryti??

Neprisijungęs

 
Darius_X
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#613 2010-03-06 09:29

Re: Pilvo presas

Kazkas rašė:

keik supratau, presui treniruot reikia pratimu ivairoves ir intencyvios treniruotes. tai ka galvojet jeigu as daryciau taip: atsilenkimai, koju kelimas kabant, atsilenkimai su pasisukimu, koju kelimas gulint. visi 4 pratimai be pertrauku. isanksto aciu

manau reikia pertrauku bet po 30 sekundziu, daryk su pertraukom ir tikrai gera pratimas yra- kojos 45laipsniu kampu gulint kelti tik galva ir kuna bet visai nedaug nuo zemes... na nezinau ar supratot bet sitas pratimas tikrai lb paprastas ir veiksmingas is praziu padarydau 30 tokiu ir nelb iseidavo atsistoti big_smile

Neprisijungęs

 
lietuvis778
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-09
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#614 2010-03-09 20:01

Re: Pilvo presas

Pasikartosiu.
Sveiki, mano ugis 184cm, svoris sviruoja nuo 81 iki 83. Noriu paklausti kokius pratimus daryti presui namu salygom, kad jis isrisketu?
Pas mane jo nesimato, bet kai itempiu palieciu su ranka virsutinieji 4 pack jauciasi, ar toliau daryti pratimus ir jis isriskes ar reikia imtis kitokiu priemoniu?
P.S. Nepykti jeigu ne pirma tema apie pilvo presa.


Vienas zmogus jau patare daryt cardio, gal galyt paaiskint kaip tai daroma?? big_smile
Laukiu dar patarimu smile

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#615 2010-03-09 20:04

Re: Pilvo presas

lietuvis778 rašė:

Pasikartosiu.
Sveiki, mano ugis 184cm, svoris sviruoja nuo 81 iki 83. Noriu paklausti kokius pratimus daryti presui namu salygom, kad jis isrisketu?
Pas mane jo nesimato, bet kai itempiu palieciu su ranka virsutinieji 4 pack jauciasi, ar toliau daryti pratimus ir jis isriskes ar reikia imtis kitokiu priemoniu?
P.S. Nepykti jeigu ne pirma tema apie pilvo presa.


Vienas zmogus jau patare daryt cardio, gal galyt paaiskint kaip tai daroma?? big_smile
Laukiu dar patarimu smile

Be suderintos mitybos neisryskinsi kad ir i diena po 3000 atsilenkimu darysi,pirmiausia suderink mityba,o kardio tai begimas ,dviratis,plaukimas.Kas degina kalorijas.

Neprisijungęs

 
sezonas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#616 2010-03-09 20:36

Re: Pilvo presas

hispano rašė:

lietuvis778 rašė:

Pasikartosiu.
Sveiki, mano ugis 184cm, svoris sviruoja nuo 81 iki 83. Noriu paklausti kokius pratimus daryti presui namu salygom, kad jis isrisketu?
Pas mane jo nesimato, bet kai itempiu palieciu su ranka virsutinieji 4 pack jauciasi, ar toliau daryti pratimus ir jis isriskes ar reikia imtis kitokiu priemoniu?
P.S. Nepykti jeigu ne pirma tema apie pilvo presa.


Vienas zmogus jau patare daryt cardio, gal galyt paaiskint kaip tai daroma?? big_smile
Laukiu dar patarimu smile

Be suderintos mitybos neisryskinsi kad ir i diena po 3000 atsilenkimu darysi,pirmiausia suderink mityba,o kardio tai begimas ,dviratis,plaukimas.Kas degina kalorijas.

po 3000 ir kas antra diena darydamas isryskinsi big_smile

Neprisijungęs

 
dilbisss
Dažnas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-02-15
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 0

#617 2010-03-09 20:40

Re: Pilvo presas

auginant mase ar uztektu 2 kartus daryti presa? (mokykloje per kuno kultura) nes jei treniruoteje darau sunkiai telpu i valanda laiko.

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#618 2010-03-09 20:42

Re: Pilvo presas

dilbisss rašė:

auginant mase ar uztektu 2 kartus daryti presa? (mokykloje per kuno kultura) nes jei treniruoteje darau sunkiai telpu i valanda laiko.

manau, kad uztektu

Neprisijungęs

 
lietuvis778
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-09
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#619 2010-03-09 20:49

Re: Pilvo presas

hispano rašė:

lietuvis778 rašė:

Pasikartosiu.
Sveiki, mano ugis 184cm, svoris sviruoja nuo 81 iki 83. Noriu paklausti kokius pratimus daryti presui namu salygom, kad jis isrisketu?
Pas mane jo nesimato, bet kai itempiu palieciu su ranka virsutinieji 4 pack jauciasi, ar toliau daryti pratimus ir jis isriskes ar reikia imtis kitokiu priemoniu?
P.S. Nepykti jeigu ne pirma tema apie pilvo presa.


Vienas zmogus jau patare daryt cardio, gal galyt paaiskint kaip tai daroma?? big_smile
Laukiu dar patarimu smile

Be suderintos mitybos neisryskinsi kad ir i diena po 3000 atsilenkimu darysi,pirmiausia suderink mityba,o kardio tai begimas ,dviratis,plaukimas.Kas degina kalorijas.

Rytais lakstau iki 45min, per pietus salej pratimai nuo pritupimu ir ttp.. + krepsini zaidziam iki 2h, pareinu namo dar su dviraciu praminu nuo 30min iki 1h kaip kada, pries nueinat miegot padarau dar pratimu presui, atsispaudimu..
Stengiuos palaikyt rezima 5:50 keliuos iki 22:00h uzmiegu.
Gerai butu, kad parasytum ka daryt su mityba, ka pakoreguot. smile
Savijauta mano labai gera smile

Paskutinį kartą taisė lietuvis778 (2010-03-09 20:51)

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#620 2010-03-09 21:41

Re: Pilvo presas

lietuvis778 rašė:

hispano rašė:

lietuvis778 rašė:

Pasikartosiu.
Sveiki, mano ugis 184cm, svoris sviruoja nuo 81 iki 83. Noriu paklausti kokius pratimus daryti presui namu salygom, kad jis isrisketu?
Pas mane jo nesimato, bet kai itempiu palieciu su ranka virsutinieji 4 pack jauciasi, ar toliau daryti pratimus ir jis isriskes ar reikia imtis kitokiu priemoniu?
P.S. Nepykti jeigu ne pirma tema apie pilvo presa.


Vienas zmogus jau patare daryt cardio, gal galyt paaiskint kaip tai daroma?? big_smile
Laukiu dar patarimu smile

Be suderintos mitybos neisryskinsi kad ir i diena po 3000 atsilenkimu darysi,pirmiausia suderink mityba,o kardio tai begimas ,dviratis,plaukimas.Kas degina kalorijas.

Rytais lakstau iki 45min, per pietus salej pratimai nuo pritupimu ir ttp.. + krepsini zaidziam iki 2h, pareinu namo dar su dviraciu praminu nuo 30min iki 1h kaip kada, pries nueinat miegot padarau dar pratimu presui, atsispaudimu..
Stengiuos palaikyt rezima 5:50 keliuos iki 22:00h uzmiegu.
Gerai butu, kad parasytum ka daryt su mityba, ka pakoreguot. smile
Savijauta mano labai gera smile

Na je tiek judi per diena tai turetu uztekti,tada tik mityboj esme,idek savo mityba ir pazesim kas negerai.

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#621 2010-03-09 21:54

Re: Pilvo presas

sezonas rašė:

hispano rašė:

lietuvis778 rašė:

Pasikartosiu.
Sveiki, mano ugis 184cm, svoris sviruoja nuo 81 iki 83. Noriu paklausti kokius pratimus daryti presui namu salygom, kad jis isrisketu?
Pas mane jo nesimato, bet kai itempiu palieciu su ranka virsutinieji 4 pack jauciasi, ar toliau daryti pratimus ir jis isriskes ar reikia imtis kitokiu priemoniu?
P.S. Nepykti jeigu ne pirma tema apie pilvo presa.


Vienas zmogus jau patare daryt cardio, gal galyt paaiskint kaip tai daroma?? big_smile
Laukiu dar patarimu smile

Be suderintos mitybos neisryskinsi kad ir i diena po 3000 atsilenkimu darysi,pirmiausia suderink mityba,o kardio tai begimas ,dviratis,plaukimas.Kas degina kalorijas.

po 3000 ir kas antra diena darydamas isryskinsi big_smile

JEI EDI KAIP KIAULE BE SANSU!

Paskutinį kartą taisė hispano (2010-03-09 21:55)

Neprisijungęs

 
lietuvis778
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-09
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#622 2010-03-09 22:23

Re: Pilvo presas

hispano rašė:

sezonas rašė:

hispano rašė:


Be suderintos mitybos neisryskinsi kad ir i diena po 3000 atsilenkimu darysi,pirmiausia suderink mityba,o kardio tai begimas ,dviratis,plaukimas.Kas degina kalorijas.

po 3000 ir kas antra diena darydamas isryskinsi big_smile

JEI EDI KAIP KIAULE BE SANSU!

Geda rasyt ta mityba. big_smile Tokia cia ir mityba, net ne mityba.. big_smile
10h suvalgau 2-3 bulkutes su arbata, tada 12h karbonada big_smilebig_smile pareinu namo, pries tokia trenke arba varskes arba sureliu uzkandu ir viskas, gryztu namo ko buna biski uzkandu ir viskas big_smile

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#623 2010-03-09 22:44

Re: Pilvo presas

lietuvis778 rašė:

hispano rašė:

sezonas rašė:

po 3000 ir kas antra diena darydamas isryskinsi big_smile

JEI EDI KAIP KIAULE BE SANSU!

Geda rasyt ta mityba. big_smile Tokia cia ir mityba, net ne mityba.. big_smile
10h suvalgau 2-3 bulkutes su arbata, tada 12h karbonada big_smilebig_smile pareinu namo, pries tokia trenke arba varskes arba sureliu uzkandu ir viskas, gryztu namo ko buna biski uzkandu ir viskas big_smile

Tai geriau ryte gerai pavalgyk,kokios koses plius virti kiausiniai kokie 2-4,mokykloj ar kur ten eini ,dedesi varskes pakeli i kisene:),pietu reik vistienos,zuvies,ar jautienos,blogiausiu atveju liesos kiaulienos su ryziais,grikiai,ar darzivem po kiekvieno valgio gerai suvartot vaisiu koki.Na o po pietu jau reiktu mazint anglis,nepamaisytu kasdien po saja riesutu.Aisku kiekius turetum susiderint pagal savo svori.O jei bandeles valgysi toliau tai tik miegodamas sapnuosi savo rysku presa.Vandens reikia daug gert,daug tai ne litras,du.

Paskutinį kartą taisė hispano (2010-03-09 22:45)

Neprisijungęs

 
lietuvis778
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-09
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#624 2010-03-09 23:04

Re: Pilvo presas

hispano rašė:

lietuvis778 rašė:

hispano rašė:

JEI EDI KAIP KIAULE BE SANSU!

Geda rasyt ta mityba. big_smile Tokia cia ir mityba, net ne mityba.. big_smile
10h suvalgau 2-3 bulkutes su arbata, tada 12h karbonada big_smilebig_smile pareinu namo, pries tokia trenke arba varskes arba sureliu uzkandu ir viskas, gryztu namo ko buna biski uzkandu ir viskas big_smile

Tai geriau ryte gerai pavalgyk,kokios koses plius virti kiausiniai kokie 2-4,mokykloj ar kur ten eini ,dedesi varskes pakeli i kisene:),pietu reik vistienos,zuvies,ar jautienos,blogiausiu atveju liesos kiaulienos su ryziais,grikiai,ar darzivem po kiekvieno valgio gerai suvartot vaisiu koki.Na o po pietu jau reiktu mazint anglis,nepamaisytu kasdien po saja riesutu.Aisku kiekius turetum susiderint pagal savo svori.O jei bandeles valgysi toliau tai tik miegodamas sapnuosi savo rysku presa.Vandens reikia daug gert,daug tai ne litras,du.

Vandens per diena isgeriu 3litrus kasdien. Nu ka tada reikes dabar mityba susiriguliuoti. smile
Aciu uz patarimus

O preso pratimus daryt tokius pat kokius ir darau toliau ar kitokiu dar reikia?

Paskutinį kartą taisė lietuvis778 (2010-03-09 23:19)

Neprisijungęs

 
matuxx
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#625 2010-03-10 11:00

Re: Pilvo presas

sweiki... as esu labai mazas mano ugis 1,72m sworis 62kg i savaite darau- 4kartus sia programa, po 3 pakartojimus.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  darau jau gal 2menesius presas istiesu pastiprejo, bet noreciau tureti rysku pilvo presa -ka reiketu daryti kad ji isryskinti ??

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net