Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

  • Pradžia
  •  » Sveikata
  •  » Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai
edis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-07
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#151 2010-02-08 17:33

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Sveiki. Pries kelta dienu pradejau jaust skausmus kelio sanariuose. Galvoaju kad, nuo pritupimu su stanga priezastis skausmo. kelias dienas nedariau pritupimu regis viskas ir ok. Bet sian isvis pizdiec keliai istine, raudoni, karsti. Suka sanarius i visus sonus. jausmas toks kad kelio sanaris suksis 360 laispniu kampu sad gal zinot kokiu naturaliu gydimo priemoniu nes su vaistais prasidet nenoriu. Dekui uz pagalba.

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#152 2010-02-08 22:54

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

edis rašė:

Sveiki. Pries kelta dienu pradejau jaust skausmus kelio sanariuose. Galvoaju kad, nuo pritupimu su stanga priezastis skausmo. kelias dienas nedariau pritupimu regis viskas ir ok. Bet sian isvis pizdiec keliai istine, raudoni, karsti. Suka sanarius i visus sonus. jausmas toks kad kelio sanaris suksis 360 laispniu kampu sad gal zinot kokiu naturaliu gydimo priemoniu nes su vaistais prasidet nenoriu. Dekui uz pagalba.

Kokius pritupimus darai? Tikriausiai labai prasta technika tai del to kencia keliai. Parsisiusk: magnet:?xt=urn:btih:5EXGTI54A5QJEZUGL2XTTWEVEWUY3GRM

sita koda rasai kai nori pradeti siusti nauja torrenta

Neprisijungęs

 
edis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-07
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#153 2010-02-09 15:21

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

pritupimai su stanga kojom. Bet kad as taisiklinga technika atlieku, treneris ziurejo tai viskas ok ir ne su dideliais svoriais darau. Kame reples? Sian viskas gerai... as nieko nesuprantu kas cia per bleatsva? Tai tinsta skauda tai praeina, tai vel prasideda?????neutral

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#154 2010-02-09 15:39

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

edis rašė:

Sveiki. Pries kelta dienu pradejau jaust skausmus kelio sanariuose. Galvoaju kad, nuo pritupimu su stanga priezastis skausmo. kelias dienas nedariau pritupimu regis viskas ir ok. Bet sian isvis pizdiec keliai istine, raudoni, karsti. Suka sanarius i visus sonus. jausmas toks kad kelio sanaris suksis 360 laispniu kampu sad gal zinot kokiu naturaliu gydimo priemoniu nes su vaistais prasidet nenoriu. Dekui uz pagalba.

Eik pas daktarus siknoj slieku neieskojes. Nenori prasidet su vaistais jis... Artritas sanarius sues, tada tai su vaistais susidraugausi...

Neprisijungęs

 
edis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-07
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#155 2010-02-09 17:53

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Tavo tiesa neutral teks eit pas daktarus. Suzinosiu ligos diagnoze parasisiu kas per velnias mane uzpuole...

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#156 2010-02-09 20:58

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Tie treneriai tai irgi... Ziurint koks tas treneris naturalas ar ne..... Nenaturalam tai DEKA sanarius saugo big_smile Geriau sakau parsisiusk Basic strengt training, ten zmones zino ka raso, ir jeigu sakai kad taisyklingai pritupimus darai, man idomu kaip tu juos darai? Giliai pritupi? Skan ATG darai?

Neprisijungęs

 
edis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-07
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#157 2010-02-10 20:26

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Pilna amplitude atsitupiu. Jokio cheatinimo. Ok reiks atsisiut, paciam idomu ka ten raso... smile

Neprisijungęs

 
Cumi
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-18
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#158 2010-02-18 23:31

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

gerai ,kad radau sia tema ,kaip matau kazkas ismano tai ,man skauda va sita vieta ,isbandziau fastum ir histalgan ,bet praeina tik keliom minutem tas skausmas ,bet veliau atsinaujina ,is tiesu ,tai kai as normaliai ranka laikau ,man neskauda ,bet jau kai reik darba atlikt (as ranku lenkikas) pradeda ta vieta skaudet...

http://img197.imageshack.us/img197/3369/arm20muscles2020superfi.jpg

Neprisijungęs

 
Cumi
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-18
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#159 2010-02-19 13:48

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Diagnoze: Raisciu patempimas
Gydymas: Lioton 1000

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#160 2010-02-19 13:52

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Cumi rašė:

Diagnoze: Raisciu patempimas
Gydymas: Lioton 1000

Diagnozė: marketingas
Gydymas: banas
smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#161 2010-02-19 13:58

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 21:31)

Neprisijungęs

 
Reniz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-06
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 0

#162 2010-02-19 15:44

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

.

Paskutinį kartą taisė Reniz (2011-06-12 18:41)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#163 2010-02-19 16:25

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Reniz rašė:

Butelis rašė:

Cumi rašė:

Diagnoze: Raisciu patempimas
Gydymas: Lioton 1000

Diagnozė: marketingas
Gydymas: banas
smile

Gal medicina baigei Buteli? big_smile

Ne, bet reklamščikus iš tolo užuodžiu smile Supermamoj tegul reklamuojas, ne rimtam forume big_smile

pamyli belenkokią DIAGNOZĘ iš lempos ir savo šlamštą bruka.

Paskutinį kartą taisė Butelis (2010-02-19 16:26)

Neprisijungęs

 
Reniz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-06
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 0

#164 2010-02-19 21:57

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

.

Paskutinį kartą taisė Reniz (2011-06-12 18:40)

Neprisijungęs

 
arvis911
Kalbus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-02
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#165 2010-03-06 20:44

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

sveiki, ziuriu daugma visiems buvo taip kad kele stume ir tt.. todel ir pasitempe pertempe ir panasiai o pas mane buvo viskas visai kitaip  (ir tebera) keliu  sanarius pradejo paskaudeti jau pries 2metus praejo veliau paskaudedavo kairy pety (po kruvio) maciau kad kaskas netaip... darydamas koju tempimus kaskas lbai stiprei sutraskejo kairem klubo sanary ta dar jauciu po seio dienai nors buvo pries 2metus, dbr visdar negaliu uoti didelio kruvio kairem petciui, vis jauciu kairio  klubo sanary, ir begiojant pradeda skaudeti kaskur apacioj stuburo!sad zinau ka pasakysit; eik pas dakterus ! atsakau buvau, sviete tuos sanarius atsakymas, zymios patologijos nera.... dar lbiau nervas paeme....neutral vel einu sakau man skauda sanarius!!!  siuncia pas kaskoky riaumatologa ar kaip ten tas maigo maigo keliena ir sako na operuot tikrai nereikia taip kad viskas ok cia pas tave, nu utiutiu.... beja paraso  "kaskokiu jion protection" zuvu tauku ir tt.. geriu as juos 3menesiai tas pats, seip sportuoju siuo metu normos ribose tikrai nepersitemdamas,siuo metu skausmai yra lbai nezymus bet vistiek netas kaip ju nebutu, faktas kad yra kaskoks issausejimas sanariu ar panasiai... gal kam yra taip buve, gal ka jus patarsit, lbai aciu uz info;)

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#166 2010-03-06 21:01

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

arvis911 rašė:

sveiki, ziuriu daugma visiems buvo taip kad kele stume ir tt.. todel ir pasitempe pertempe ir panasiai o pas mane buvo viskas visai kitaip  (ir tebera) keliu  sanarius pradejo paskaudeti jau pries 2metus praejo veliau paskaudedavo kairy pety (po kruvio) maciau kad kaskas netaip... darydamas koju tempimus kaskas lbai stiprei sutraskejo kairem klubo sanary ta dar jauciu po seio dienai nors buvo pries 2metus, dbr visdar negaliu uoti didelio kruvio kairem petciui, vis jauciu kairio  klubo sanary, ir begiojant pradeda skaudeti kaskur apacioj stuburo!sad zinau ka pasakysit; eik pas dakterus ! atsakau buvau, sviete tuos sanarius atsakymas, zymios patologijos nera.... dar lbiau nervas paeme....neutral vel einu sakau man skauda sanarius!!!  siuncia pas kaskoky riaumatologa ar kaip ten tas maigo maigo keliena ir sako na operuot tikrai nereikia taip kad viskas ok cia pas tave, nu utiutiu.... beja paraso  "kaskokiu jion protection" zuvu tauku ir tt.. geriu as juos 3menesiai tas pats, seip sportuoju siuo metu normos ribose tikrai nepersitemdamas,siuo metu skausmai yra lbai nezymus bet vistiek netas kaip ju nebutu, faktas kad yra kaskoks issausejimas sanariu ar panasiai... gal kam yra taip buve, gal ka jus patarsit, lbai aciu uz info;)

stai kodel sakau kad daktarais neina pasitiket smile

Neprisijungęs

 
sezonas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#167 2010-03-07 11:29

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

TeneX rašė:

Pastaruoju metu pradėjo kairės rankos riešas/dilbis skaudėt.. keistai taip labai ir tik per kai kuriuos pratimus.
http://img140.imageshack.us/img140/4559/forearmkn3.gif
Darant bicą su štanga skauda visa ta pažymėta dilbio pusė.
O darant štangos trauką prie pilvo nuo kokio ~6-8 pakartojimo pradeda pažymėta riešo pusė skaudėt (dilbis tik truputį jaučiasi). Gal blogas paėmimas? - bandžiau delnais nuo savęs imti, tai skausmo jau labai mažai bebuvo.

Apskritai, jaučiasi kad riešas ir dilbis silpni kažkaip būtent per tas vietas... ir tik kairės rankos. Turit minčių? smile

man chebra sake kad stipreja sausgysles ir skauda ar tai tiesa nes nezinau ar varyt per tuos skausmus...

Neprisijungęs

 
Briuslys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#168 2010-03-07 23:09

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

sezonas rašė:

TeneX rašė:

Pastaruoju metu pradėjo kairės rankos riešas/dilbis skaudėt.. keistai taip labai ir tik per kai kuriuos pratimus.
http://img140.imageshack.us/img140/4559/forearmkn3.gif
Darant bicą su štanga skauda visa ta pažymėta dilbio pusė.
O darant štangos trauką prie pilvo nuo kokio ~6-8 pakartojimo pradeda pažymėta riešo pusė skaudėt (dilbis tik truputį jaučiasi). Gal blogas paėmimas? - bandžiau delnais nuo savęs imti, tai skausmo jau labai mažai bebuvo.

Apskritai, jaučiasi kad riešas ir dilbis silpni kažkaip būtent per tas vietas... ir tik kairės rankos. Turit minčių? smile

man chebra sake kad stipreja sausgysles ir skauda ar tai tiesa nes nezinau ar varyt per tuos skausmus...

kai bica su tiesia stanga darydavau man panasiai skaudedavo pakol privede prie tok kad teko sporta atidet porai savaiciu nes labai skaudejo... nuo to laiko pakeiciau visus pratimus kur ta vieta mausdavo daryt tai dbr viskas normaliai..snekejau su treneriu sake ten gan daznai taip buna su tokiom vietom ypac kai tiesia stanga suemi nes labai apkrauna..  seip tai nekentek nedaryk per skausmus bo jokios naudos..

Neprisijungęs

 
kvasas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-04
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#169 2010-03-09 10:45

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

sw, gal ir ne visai i sita tema pataikiau bet nelabai radau i kuria reiktu rasyti apie savo trauma:( zodziu vienakarta, kai atlikau krutines spaudima su dideliu svoriu ir spaudziant paskutini karta, kolega vos vos padejo o man buvo ziauriai sunku ir pradejo galva spausti, tikriausiai labai spaudimas sukilo, veliau sportuojant su lengvesniais svoriais praejo, o po keliu dienu visai kaip niekur nieko, bet vakar vel pameginau paspausti tai vel galva pradejo spausti. ar yra kam nors taip buve?ka reiktu daryti?

Neprisijungęs

 
arvis911
Kalbus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-02
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#170 2010-03-11 22:24

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

nznau  as gal nemokinsiu bet jai as pradeciau visa jega kelt stumt,,, viskas butu pertemta patempa plyse truke,  ir ttt,,, nemanau kad reikia is paskutiiniu varyt ir kaska sau yrodinet, sportuot reikia su protu jausti savo kuna savijauta galimybes, nes nuo tokiu sportu gali neigalus likti

Neprisijungęs

 
sezonas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#171 2010-03-13 20:12

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

Briuslys rašė:

sezonas rašė:

TeneX rašė:

Pastaruoju metu pradėjo kairės rankos riešas/dilbis skaudėt.. keistai taip labai ir tik per kai kuriuos pratimus.
http://img140.imageshack.us/img140/4559/forearmkn3.gif
Darant bicą su štanga skauda visa ta pažymėta dilbio pusė.
O darant štangos trauką prie pilvo nuo kokio ~6-8 pakartojimo pradeda pažymėta riešo pusė skaudėt (dilbis tik truputį jaučiasi). Gal blogas paėmimas? - bandžiau delnais nuo savęs imti, tai skausmo jau labai mažai bebuvo.

Apskritai, jaučiasi kad riešas ir dilbis silpni kažkaip būtent per tas vietas... ir tik kairės rankos. Turit minčių? smile

man chebra sake kad stipreja sausgysles ir skauda ar tai tiesa nes nezinau ar varyt per tuos skausmus...

kai bica su tiesia stanga darydavau man panasiai skaudedavo pakol privede prie tok kad teko sporta atidet porai savaiciu nes labai skaudejo... nuo to laiko pakeiciau visus pratimus kur ta vieta mausdavo daryt tai dbr viskas normaliai..snekejau su treneriu sake ten gan daznai taip buna su tokiom vietom ypac kai tiesia stanga suemi nes labai apkrauna..  seip tai nekentek nedaryk per skausmus bo jokios naudos..

man irgi db jau labai skauda nzn ka daryt sad

Neprisijungęs

 
kvasas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-04
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#172 2010-03-15 08:27

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

arvis911 rašė:

nznau  as gal nemokinsiu bet jai as pradeciau visa jega kelt stumt,,, viskas butu pertemta patempa plyse truke,  ir ttt,,, nemanau kad reikia is paskutiiniu varyt ir kaska sau yrodinet, sportuot reikia su protu jausti savo kuna savijauta galimybes, nes nuo tokiu sportu gali neigalus likti

nu man ant 7karto kai spaudziau, sakau mazai padejo ir sukilo ziauriai spaudimas, o seip tai nevarau, kad tik max kiek galiu svorio paspausti. seip darau 6-10kartu ir 4-5priejimus.

Neprisijungęs

 
arvis911
Kalbus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-02
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#173 2010-03-15 11:42

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

kvasas rašė:

arvis911 rašė:

nznau  as gal nemokinsiu bet jai as pradeciau visa jega kelt stumt,,, viskas butu pertemta patempa plyse truke,  ir ttt,,, nemanau kad reikia is paskutiiniu varyt ir kaska sau yrodinet, sportuot reikia su protu jausti savo kuna savijauta galimybes, nes nuo tokiu sportu gali neigalus likti

nu man ant 7karto kai spaudziau, sakau mazai padejo ir sukilo ziauriai spaudimas, o seip tai nevarau, kad tik max kiek galiu svorio paspausti. seip darau 6-10kartu ir 4-5priejimus.

faktas tas kad padejo! faktas tas kad tavo organizmas nepaveza tokiu kruviu jai jau reikejo kad padetu.... neperdauk 5-6 priejimai vienam pratimui, nu as neekspertas ar treneris bet manau perdauk, sveikata brangiause saugok ja:)

Neprisijungęs

 
arvis911
Kalbus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-02
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#174 2010-03-21 11:01

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

CrowMan rašė:

arvis911 rašė:

sveiki, ziuriu daugma visiems buvo taip kad kele stume ir tt.. todel ir pasitempe pertempe ir panasiai o pas mane buvo viskas visai kitaip  (ir tebera) keliu  sanarius pradejo paskaudeti jau pries 2metus praejo veliau paskaudedavo kairy pety (po kruvio) maciau kad kaskas netaip... darydamas koju tempimus kaskas lbai stiprei sutraskejo kairem klubo sanary ta dar jauciu po seio dienai nors buvo pries 2metus, dbr visdar negaliu uoti didelio kruvio kairem petciui, vis jauciu kairio  klubo sanary, ir begiojant pradeda skaudeti kaskur apacioj stuburo!sad zinau ka pasakysit; eik pas dakterus ! atsakau buvau, sviete tuos sanarius atsakymas, zymios patologijos nera.... dar lbiau nervas paeme....neutral vel einu sakau man skauda sanarius!!!  siuncia pas kaskoky riaumatologa ar kaip ten tas maigo maigo keliena ir sako na operuot tikrai nereikia taip kad viskas ok cia pas tave, nu utiutiu.... beja paraso  "kaskokiu jion protection" zuvu tauku ir tt.. geriu as juos 3menesiai tas pats, seip sportuoju siuo metu normos ribose tikrai nepersitemdamas,siuo metu skausmai yra lbai nezymus bet vistiek netas kaip ju nebutu, faktas kad yra kaskoks issausejimas sanariu ar panasiai... gal kam yra taip buve, gal ka jus patarsit, lbai aciu uz info;)

stai kodel sakau kad daktarais neina pasitiket smile

sveiki dar karta, rasiau as cia kaskada apie savo problemas, nelabai ka pataret bet nieko tokio , gera zine ta kad nebeskauda keliu sanariu klubo sanary jau lbai retai jauciu, smile sportuojam viskas lyg geryn, matyt gal papildai padejo kaskiek skysciu pavartojau,  dar liko problema su peciais ,negaliu jiems duoti didesnio kruvio nei lbai lengvai.... gal del ju kas pakonsultuosit, butu lbai malonu is jusu puses hmm

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#175 2010-03-21 12:39

Re: Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai

arvis911 rašė:

CrowMan rašė:

arvis911 rašė:

sveiki, ziuriu daugma visiems buvo taip kad kele stume ir tt.. todel ir pasitempe pertempe ir panasiai o pas mane buvo viskas visai kitaip  (ir tebera) keliu  sanarius pradejo paskaudeti jau pries 2metus praejo veliau paskaudedavo kairy pety (po kruvio) maciau kad kaskas netaip... darydamas koju tempimus kaskas lbai stiprei sutraskejo kairem klubo sanary ta dar jauciu po seio dienai nors buvo pries 2metus, dbr visdar negaliu uoti didelio kruvio kairem petciui, vis jauciu kairio  klubo sanary, ir begiojant pradeda skaudeti kaskur apacioj stuburo!sad zinau ka pasakysit; eik pas dakterus ! atsakau buvau, sviete tuos sanarius atsakymas, zymios patologijos nera.... dar lbiau nervas paeme....neutral vel einu sakau man skauda sanarius!!!  siuncia pas kaskoky riaumatologa ar kaip ten tas maigo maigo keliena ir sako na operuot tikrai nereikia taip kad viskas ok cia pas tave, nu nx.... beja paraso  "kaskokiu jion protection" zuvu tauku ir tt.. geriu as juos 3menesiai tas pats, seip sportuoju siuo metu normos ribose tikrai nepersitemdamas,siuo metu skausmai yra lbai nezymus bet vistiek netas kaip ju nebutu, faktas kad yra kaskoks issausejimas sanariu ar panasiai... gal kam yra taip buve, gal ka jus patarsit, lbai aciu uz info;)

stai kodel sakau kad daktarais neina pasitiket smile

sveiki dar karta, rasiau as cia kaskada apie savo problemas, nelabai ka pataret bet nieko tokio , gera zine ta kad nebeskauda keliu sanariu klubo sanary jau lbai retai jauciu, smile sportuojam viskas lyg geryn, matyt gal papildai padejo kaskiek skysciu pavartojau,  dar liko problema su peciais ,negaliu jiems duoti didesnio kruvio nei lbai lengvai.... gal del ju kas pakonsultuosit, butu lbai malonu is jusu puses hmm

Pasidomėk visa papildų linija sanariam... Reikia eiti masažuotis privačiai, viska jos ten sutvarko ištraškina išmasažuoja, buvau nugaros apačia stipriai patempes, dvi savaitės masažo kas antra dieą ir viska sutvarkė.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

  • Pradžia
  •  » Sveikata
  •  » Sanarių ir pečių skausmai, sausgyslių patempimai
Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net