Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5351 2009-12-23 10:28

Re: Kursai

TNT rašė:

lexusrx rašė:

TNT rašė:


Na noreciau su tavimi nesutikti. Geras variantas Susta, deca ir metanas. Na del metano as savo nuomone turiu ir jo stengiuosi maziau vartoti, bet cia tik man taip. Bet va uzbaigiau eilini kursa susta, deca, metanas, trenas a, insulin paciam gale. Turiu +25kg. Dabar varau tik vini ir taip 2 savaites. Po to atsistatymas. Taip prikaupiau ir vandens ir riebalelio. Be palaipsniui as ta lieva mase su viniu pakeisiu i tiknama. Beje daug gero galiu ir apie deca pasakyti. Gal buciau neperneses kurso ir sanariai senai saibom butu nueje. Susta vienintelis testos derinys kuris mane gerai veza, Metanas ne is man patinkanciu steru, Trenas vapse kazkas nerealaus. Na apie insulina irgi daug pasakoti neeikia, sudetingi ir sunkus kursai su juo. Na gal paaiskintum kuo tau neslysta susta, deca ir metanas?

Vanduo + Vanduo + Vanduo (+Oral ir toksishka)

Deca dar kazhkiek uzhskaitau. Susta - tragediju tragedija, jau vien del skirtingu testu kurie jungiasi skirtingu metu ir organizme pastovumo 0.
Metanas cia ir sikutuoti nera.
Visi prepai veikiantis ir stiprus, apie tai ginchytis neverta, tiesiog nemanau jog reikia vartoti visus 3.

Mane kiek stebina tie kursavimai is pradziu varo + 15 ar + 20, o sekanti kursa cutina  -12 ar -15
WFT ?!
Cia kaip suprantu psihologini zaidima zaidziat. Tipo visad progrese ?
Tie vandens kaupimai po + 20kg labai alina organizma, veliau cuttini 80 % is to vel alinimas, jau nakalbant apie rubus ir kai atrodai kaip Burundukas su tais + 15 is kuriu realios mesos vos keli kg.
Nenpaprasciau pasiimti shvaru kursiuka. Uzhsimeti neskubedamas kas savaite kad ir po 0.5kg. Gale kurso turi + 6kg su tuo paciu BF o net ir mazhesniu.
Viso kurso metu atrodai kaip ishlietas.Paciam smagu, sides absoliutus minimumas.
Realiai net nesimato kad sedi ant kurso, apart kietumo.
Tie shokinejimasi kilogramais nesveikasis i abi puses nera gerai oi nera.
O uzhmesti galima daug, esme BF, jei ji kyla irgi, tai apie ten ten ir kalbeti ?...

Na gerai uzsimeciau +25kg ir manau bent 10kg tai tikrai liks. O man tai nemazai. Ir tarp 6 ir10kg labai nemazas skirtumas. Na pavasari planuoju svaru kursa daryti su hgh, bet kitam rudeniui tikrai sausiu trena su susta ir deca. Metanas is esmes tai skrandi labai eda tad ji gal nuosalej paliksiu. Ir sio kurso gale jo nevartojau... Bet esmej 4kg daugiau tai yra labai daug. Bent jau man asmeniskai...

Mano skaicius +6kg yra orientacinis, gali but ir 8 ir 10. Daugiau tai vargu vargu.
Velgi esme manau ne vien kg o kg if BF santykis pradzioj ir po kurso, nes tik tda matai ant kiek shvarus tie kg pas tave.
Cia mano nuomone.

Neprisijungęs

 
anapolonc1k
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-23
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#5352 2009-12-23 12:36

Re: Kursai

ka manot apie kursa anapolon+susta?

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5353 2009-12-23 12:45

Re: Kursai

anapolonc1k rašė:

ka manot apie kursa anapolon+susta?

Tai dabar metysi pavadinimus ir klausinesi.
Manau kad tai tragediju tragedija asmenishkai.Pamirshkit jus tas anapas vaikai.Nejuokinkit pasaulio

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#5354 2009-12-23 13:40

Re: Kursai

lexusrx rašė:

anapolonc1k rašė:

ka manot apie kursa anapolon+susta?

Tai dabar metysi pavadinimus ir klausinesi.
Manau kad tai tragediju tragedija asmenishkai.Pamirshkit jus tas anapas vaikai.Nejuokinkit pasaulio

Anapolonas kaip ir metanas turri savo vieta kulturizme. Tregidija nepavadinciau. Priklausomai kokiu rezultatu ir poveikio ieskai.

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5355 2009-12-23 13:42

Re: Kursai

Antana5 rašė:

lexusrx rašė:

anapolonc1k rašė:

ka manot apie kursa anapolon+susta?

Tai dabar metysi pavadinimus ir klausinesi.
Manau kad tai tragediju tragedija asmenishkai.Pamirshkit jus tas anapas vaikai.Nejuokinkit pasaulio

Anapolonas kaip ir metanas turri savo vieta kulturizme. Tregidija nepavadinciau. Priklausomai kokiu rezultatu ir poveikio ieskai.

Turet tai turi, bet ne pacukui kuris supratimo neturi.
Kas turi supratima nemeta postu tokiam lygi : ka manom anapa + susta, arne ?

Neprisijungęs

 
Vitalijus85
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-07
Žinutės: 361
Atsiliepimai: 1

#5356 2009-12-23 14:11

Re: Kursai

lexusrx rašė:

Antana5 rašė:

lexusrx rašė:


Tai dabar metysi pavadinimus ir klausinesi.
Manau kad tai tragediju tragedija asmenishkai.Pamirshkit jus tas anapas vaikai.Nejuokinkit pasaulio

Anapolonas kaip ir metanas turri savo vieta kulturizme. Tregidija nepavadinciau. Priklausomai kokiu rezultatu ir poveikio ieskai.

Turet tai turi, bet ne pacukui kuris supratimo neturi.
Kas turi supratima nemeta postu tokiam lygi : ka manom anapa + susta, arne ?

Gerb kolega Lexai , na jus per ziaurus ,vadindamas zmogu pacuku .... big_smile

Neprisijungęs

 
susidomejas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-12-30
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#5357 2009-12-23 16:52

Re: Kursai

susidomejas rašė:

noreciau isgirsti jusu nuomoniu, yra sie prieparatai;anadrol50,dianabol,tren a, nandrolone phenylpropionate ,sustanon250   ka galetu sudelioti, galima kanors dapirkti, kad iseitu kursas ar netgi du kursai

nuomoniu bus

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#5358 2009-12-23 19:09

Re: Kursai

susidomejas rašė:

susidomejas rašė:

noreciau isgirsti jusu nuomoniu, yra sie prieparatai;anadrol50,dianabol,tren a, nandrolone phenylpropionate ,sustanon250   ka galetu sudelioti, galima kanors dapirkti, kad iseitu kursas ar netgi du kursai

nuomoniu bus

Nuomoniu pilna kiekvieno vaisto atskiroj temoj, netingek skaityt. Jei nori, kad kazkas tau asmenine paskaita pravestu pinigus mokek, galvoji cia zmones daugiau neturi ka veikt tik kiekvienam atskirai po 70 kartu aiskint kaip metana valgyt ar kaip susta susileist? Galvok is naujo...

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#5359 2009-12-23 19:54

Re: Kursai

Phobos rašė:

susidomejas rašė:

susidomejas rašė:

noreciau isgirsti jusu nuomoniu, yra sie prieparatai;anadrol50,dianabol,tren a, nandrolone phenylpropionate ,sustanon250   ka galetu sudelioti, galima kanors dapirkti, kad iseitu kursas ar netgi du kursai

nuomoniu bus

Nuomoniu pilna kiekvieno vaisto atskiroj temoj, netingek skaityt. Jei nori, kad kazkas tau asmenine paskaita pravestu pinigus mokek, galvoji cia zmones daugiau neturi ka veikt tik kiekvienam atskirai po 70 kartu aiskint kaip metana valgyt ar kaip susta susileist? Galvok is naujo...

Prepai tai nei 5 nei 10 parinkti, nei utiutiu mass, nei lean mass big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#5360 2009-12-23 20:29

Re: Kursai

lexusrx rašė:

TNT rašė:

lexusrx rašė:


Vanduo + Vanduo + Vanduo (+Oral ir toksishka)

Deca dar kazhkiek uzhskaitau. Susta - tragediju tragedija, jau vien del skirtingu testu kurie jungiasi skirtingu metu ir organizme pastovumo 0.
Metanas cia ir sikutuoti nera.
Visi prepai veikiantis ir stiprus, apie tai ginchytis neverta, tiesiog nemanau jog reikia vartoti visus 3.

Mane kiek stebina tie kursavimai is pradziu varo + 15 ar + 20, o sekanti kursa cutina  -12 ar -15
WFT ?!
Cia kaip suprantu psihologini zaidima zaidziat. Tipo visad progrese ?
Tie vandens kaupimai po + 20kg labai alina organizma, veliau cuttini 80 % is to vel alinimas, jau nakalbant apie rubus ir kai atrodai kaip Burundukas su tais + 15 is kuriu realios mesos vos keli kg.
Nenpaprasciau pasiimti shvaru kursiuka. Uzhsimeti neskubedamas kas savaite kad ir po 0.5kg. Gale kurso turi + 6kg su tuo paciu BF o net ir mazhesniu.
Viso kurso metu atrodai kaip ishlietas.Paciam smagu, sides absoliutus minimumas.
Realiai net nesimato kad sedi ant kurso, apart kietumo.
Tie shokinejimasi kilogramais nesveikasis i abi puses nera gerai oi nera.
O uzhmesti galima daug, esme BF, jei ji kyla irgi, tai apie ten ten ir kalbeti ?...

Na gerai uzsimeciau +25kg ir manau bent 10kg tai tikrai liks. O man tai nemazai. Ir tarp 6 ir10kg labai nemazas skirtumas. Na pavasari planuoju svaru kursa daryti su hgh, bet kitam rudeniui tikrai sausiu trena su susta ir deca. Metanas is esmes tai skrandi labai eda tad ji gal nuosalej paliksiu. Ir sio kurso gale jo nevartojau... Bet esmej 4kg daugiau tai yra labai daug. Bent jau man asmeniskai...

Mano skaicius +6kg yra orientacinis, gali but ir 8 ir 10. Daugiau tai vargu vargu.
Velgi esme manau ne vien kg o kg if BF santykis pradzioj ir po kurso, nes tik tda matai ant kiek shvarus tie kg pas tave.
Cia mano nuomone.

Tikrai isvaizdos atzvilgiu as priestarauti negaliu nei kiek. Atrodyti ryskiam ir neapkrauti sirdies papildomu svoriu kurkas geriau. Bei jaustis puikiai. Bet paimk, kad ir maista. Turime dekinga hormona kuris padeda baltymus paversti riebalu - tai insulinas. Imetes gliukozes i savo sheikus, bei mealus gali iki 50% sukelti baltymo pasisavinima. Taip prikaupsi ir riebalo, bet ir teisingos mases daugiau uzsimesi.
Na nezinau pavasari padarisiu ir as rysku kursa, gali buti, kad uzsikabinsiu varyti tik ryskiai. Jei sanariai laikys big_smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5361 2009-12-23 21:44

Re: Kursai

TNT rašė:

lexusrx rašė:

TNT rašė:


Na gerai uzsimeciau +25kg ir manau bent 10kg tai tikrai liks. O man tai nemazai. Ir tarp 6 ir10kg labai nemazas skirtumas. Na pavasari planuoju svaru kursa daryti su hgh, bet kitam rudeniui tikrai sausiu trena su susta ir deca. Metanas is esmes tai skrandi labai eda tad ji gal nuosalej paliksiu. Ir sio kurso gale jo nevartojau... Bet esmej 4kg daugiau tai yra labai daug. Bent jau man asmeniskai...

Mano skaicius +6kg yra orientacinis, gali but ir 8 ir 10. Daugiau tai vargu vargu.
Velgi esme manau ne vien kg o kg if BF santykis pradzioj ir po kurso, nes tik tda matai ant kiek shvarus tie kg pas tave.
Cia mano nuomone.

Tikrai isvaizdos atzvilgiu as priestarauti negaliu nei kiek. Atrodyti ryskiam ir neapkrauti sirdies papildomu svoriu kurkas geriau. Bei jaustis puikiai. Bet paimk, kad ir maista. Turime dekinga hormona kuris padeda baltymus paversti riebalu - tai insulinas. Imetes gliukozes i savo sheikus, bei mealus gali iki 50% sukelti baltymo pasisavinima. Taip prikaupsi ir riebalo, bet ir teisingos mases daugiau uzsimesi.
Na nezinau pavasari padarisiu ir as rysku kursa, gali buti, kad uzsikabinsiu varyti tik ryskiai. Jei sanariai laikys big_smile

Siuo atzhvilgiu viskas labai paprasta pasiziuri koks BF ir matai koki kursa daryti ar tau jis leidzia mase daryt ar jau verkinat reikia LEAN MUSCLE, kas kas beko daug daug brangiau atsieis...Kaip ne kaip grazhi raudona mesyte, cia ne kiaulienos lashiakas big_smile
Velgi renkiesi ar apkrauti savo organizma tuo vandeniu ar ne.Cia ir nuo sveikatos priklauso, nes tas vanduo tai tiesiogiai susijes su spaudimu.
Trecia ishvaizda.
Vieniems nussipjaut kaip jie atrodo ALL YEAR ROUND ir galvoja kad tas didelio meshkino ivaizdis yra grazhu, kitiems norisi bent jau kie i BEACH BOY puse but panasiam ir t.t.
Cia iskas nuo noru na ir pinigu kas be ko....
Pasirinkimas siais laikais didelis tik turek shlamanciu, zhiniu, noro ir valios

Neprisijungęs

 
DevyniVienas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-08
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#5362 2009-12-23 23:12

Re: Kursai

Susta rašė:

DevyniVienas rašė:

O jeigu pirmam kursui tai galima sustos tik pasimt tarkim 5-10 sustas , po viena i savaite, ar tada dar testa reik prijunkt ?

sunau, tu net nesupranti ka rasai, nueik i kulturizmas.net puslapti ten yra literaturos pasiskaityk "steroidai" o jei tada bus neaisku klausk.

Aciu ,Teti, aiskiau =]

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#5363 2009-12-24 17:11

Re: Kursai

lexusrx rašė:

TNT rašė:

lexusrx rašė:


Mano skaicius +6kg yra orientacinis, gali but ir 8 ir 10. Daugiau tai vargu vargu.
Velgi esme manau ne vien kg o kg if BF santykis pradzioj ir po kurso, nes tik tda matai ant kiek shvarus tie kg pas tave.
Cia mano nuomone.

Tikrai isvaizdos atzvilgiu as priestarauti negaliu nei kiek. Atrodyti ryskiam ir neapkrauti sirdies papildomu svoriu kurkas geriau. Bei jaustis puikiai. Bet paimk, kad ir maista. Turime dekinga hormona kuris padeda baltymus paversti riebalu - tai insulinas. Imetes gliukozes i savo sheikus, bei mealus gali iki 50% sukelti baltymo pasisavinima. Taip prikaupsi ir riebalo, bet ir teisingos mases daugiau uzsimesi.
Na nezinau pavasari padarisiu ir as rysku kursa, gali buti, kad uzsikabinsiu varyti tik ryskiai. Jei sanariai laikys big_smile

Siuo atzhvilgiu viskas labai paprasta pasiziuri koks BF ir matai koki kursa daryti ar tau jis leidzia mase daryt ar jau verkinat reikia LEAN MUSCLE, kas kas beko daug daug brangiau atsieis...Kaip ne kaip grazhi raudona mesyte, cia ne kiaulienos lashiakas big_smile
Velgi renkiesi ar apkrauti savo organizma tuo vandeniu ar ne.Cia ir nuo sveikatos priklauso, nes tas vanduo tai tiesiogiai susijes su spaudimu.
Trecia ishvaizda.
Vieniems nussipjaut kaip jie atrodo ALL YEAR ROUND ir galvoja kad tas didelio meshkino ivaizdis yra grazhu, kitiems norisi bent jau kie i BEACH BOY puse but panasiam ir t.t.
Cia iskas nuo noru na ir pinigu kas be ko....
Pasirinkimas siais laikais didelis tik turek shlamanciu, zhiniu, noro ir valios

neblogas mastancio zmogaus postas.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#5364 2009-12-24 19:21

Re: Kursai

Kaip tu laikaisi? Jau gal neblogai mases uzsimetes?

Neprisijungęs

 
sXs
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-24
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#5365 2009-12-24 21:10

Re: Kursai

Sveiki visi, noriu iskart prie reikalo, dabar vartoju no explode ir celmass (bei proteina, vitaminus) ir dar liko nebaigta vartoti po puse bankiu, po savaites imsiu pirma kursa winstroli viena, pora savaiciu pakociosiu, ar galima butu winstroli prijunkti prie siu papildu? laukiu jusu atsakymu, beje su sventem smile

Neprisijungęs

 
martelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 596
Atsiliepimai: 3

#5366 2009-12-24 21:13

Re: Kursai

sXs rašė:

Sveiki visi, noriu iskart prie reikalo, dabar vartoju no explode ir celmass (bei proteina, vitaminus) ir dar liko nebaigta vartoti po puse bankiu, po savaites imsiu pirma kursa winstroli viena, pora savaiciu pakociosiu, ar galima butu winstroli prijunkti prie siu papildu? laukiu jusu atsakymu, beje su sventem smile

tikrai nejunk, tapsi impotentu...jei zinai ka reiskia.

Neprisijungęs

 
sXs
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-24
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#5367 2009-12-24 21:15

Re: Kursai

martelis, jei toks esi nesiviesink

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#5368 2009-12-24 21:22

Re: Kursai

Tokiu kaip winis deca vienu nieks nevartoja, tuo labiau dvi savaites.jaj darai daryk rimta kursa o ne zaidimais uzsiimk.

Neprisijungęs

 
Stangperis
buvęs Algimantas
Registravosi: 2008-08-19
Žinutės: 543
Atsiliepimai: 0

#5369 2009-12-24 21:27

Re: Kursai

sXs rašė:

martelis, jei toks esi nesiviesink

tu ramiau biski big_smile jo zodziuose yra tiesos, gi vienas vinis numus tau naturalu testa... dumbom bet aisku 2 savaites lol tas pats kas nieko...

imk normalu 6sav kursa, propa ir vini smile

Neprisijungęs

 
sXs
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-24
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#5370 2009-12-24 21:31

Re: Kursai

Ne dvi savaites, ilgiau ir seip as tariaus, tai kol dar svarus esu tai ir vinis suveiks biski, po truputi reik, nesoksiu ant pirmo kurso inj, kiti kursai seks inj nu, bet as gi ne apie tai dabar ar ne? smile Klausiu del tu papildu(celmas,noxplode) ar galeciau su jais kartu suvartot, nes nenoriu poto vel atskirai proteina,vitaminu pirktis. atsakykit i klausima mano o ne offtopic aciu uz supratinguma smile

Neprisijungęs

 
Reniz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-06
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 0

#5371 2009-12-24 21:43

Re: Kursai

.

Paskutinį kartą taisė Reniz (2011-06-12 19:03)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#5372 2009-12-24 21:45

Re: Kursai

sXs rašė:

Ne dvi savaites, ilgiau ir seip as tariaus, tai kol dar svarus esu tai ir vinis suveiks biski, po truputi reik, nesoksiu ant pirmo kurso inj, kiti kursai seks inj nu, bet as gi ne apie tai dabar ar ne? smile Klausiu del tu papildu(celmas,noxplode) ar galeciau su jais kartu suvartot, nes nenoriu poto vel atskirai proteina,vitaminu pirktis. atsakykit i klausima mano o ne offtopic aciu uz supratinguma smile

o kiausiniene kursuodamas gali est??big_smile:Daisku cia pas tave ne kursas nes kiek suprantu bus tabletinis vinis+dar be testos,tai cia kazkokia pieva,imk viny+propas geri gan nekenksmingi prepai,o papildus kokius nori tokius ir junk,cia jau tavo pinigines klausymas

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5373 2009-12-24 23:27

Re: Kursai

sXs rašė:

Ne dvi savaites, ilgiau ir seip as tariaus, tai kol dar svarus esu tai ir vinis suveiks biski, po truputi reik, nesoksiu ant pirmo kurso inj, kiti kursai seks inj nu, bet as gi ne apie tai dabar ar ne? smile Klausiu del tu papildu(celmas,noxplode) ar galeciau su jais kartu suvartot, nes nenoriu poto vel atskirai proteina,vitaminu pirktis. atsakykit i klausima mano o ne offtopic aciu uz supratinguma smile

Logikos 0.
Pirma injekciniai visad geriau uz ORALS, na aishku jei gyveni su mama, tada jau sorry...Tavo bedos.
Cia mazhameciu logika kad adatos baisiai nei tabs
Bet jau esme zhinai kuo skiriasi tas pats prepas ORAL ir INJ - matau kad ne.
Jei nezhinai vadinas nera ko ir vartoti.Simple.
Antra. Papildai. Yra papildai kurie reikalingi ON CYCLE, kurie AFTER CYCLE , kurie OFF CYCLE.\
CIa matau eina toliau grybavimas ir konkretus.
WTF ?!
Vyras tikrai isitikines jog laiku pradedi.ar visgi dar kazhkiek pasidomek ir jei darai tai daryk, nes cia ziuriu tragediju tragedija pas tave.
ATkalbineti nezhadu, nes vistiek darysi savo.Tiesiog sakau - pasidomek priesh darydamas tai bent kazhkiek naudos turesi.
Dabar duodu 1 is 10 uz tavo kursa. tai ir rezultatas bus toks....

Neprisijungęs

 
sXs
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-24
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#5374 2009-12-25 09:16

Re: Kursai

lexusrx rašė:

sXs rašė:

Ne dvi savaites, ilgiau ir seip as tariaus, tai kol dar svarus esu tai ir vinis suveiks biski, po truputi reik, nesoksiu ant pirmo kurso inj, kiti kursai seks inj nu, bet as gi ne apie tai dabar ar ne? smile Klausiu del tu papildu(celmas,noxplode) ar galeciau su jais kartu suvartot, nes nenoriu poto vel atskirai proteina,vitaminu pirktis. atsakykit i klausima mano o ne offtopic aciu uz supratinguma smile

Logikos 0.
Pirma injekciniai visad geriau uz ORALS, na aishku jei gyveni su mama, tada jau sorry...Tavo bedos.
Cia mazhameciu logika kad adatos baisiai nei tabs
Bet jau esme zhinai kuo skiriasi tas pats prepas ORAL ir INJ - matau kad ne.
Jei nezhinai vadinas nera ko ir vartoti.Simple.
Antra. Papildai. Yra papildai kurie reikalingi ON CYCLE, kurie AFTER CYCLE , kurie OFF CYCLE.\
CIa matau eina toliau grybavimas ir konkretus.
WTF ?!
Vyras tikrai isitikines jog laiku pradedi.ar visgi dar kazhkiek pasidomek ir jei darai tai daryk, nes cia ziuriu tragediju tragedija pas tave.
ATkalbineti nezhadu, nes vistiek darysi savo.Tiesiog sakau - pasidomek priesh darydamas tai bent kazhkiek naudos turesi.
Dabar duodu 1 is 10 uz tavo kursa. tai ir rezultatas bus toks....

Ir vel jus su savo teigimais, viska as zinau kuo inj skirias nuo oral, kokie papildai turi on/afeter cycle but vartojami, bet as juk ne to klausiau? Ir ta nepilna kursa taip iseina, man sudare zmogus kuris, cia uz visus forumo dalvyvius geriau nusimano savo sferoj.

Tai kuom man tiket? man atrodo jus profesionalai esat kas parasyta, ta ir darot...smile offtopic

Paskutinį kartą taisė sXs (2009-12-25 09:22)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5375 2009-12-25 11:33

Re: Kursai

sXs rašė:

lexusrx rašė:

sXs rašė:

Ne dvi savaites, ilgiau ir seip as tariaus, tai kol dar svarus esu tai ir vinis suveiks biski, po truputi reik, nesoksiu ant pirmo kurso inj, kiti kursai seks inj nu, bet as gi ne apie tai dabar ar ne? smile Klausiu del tu papildu(celmas,noxplode) ar galeciau su jais kartu suvartot, nes nenoriu poto vel atskirai proteina,vitaminu pirktis. atsakykit i klausima mano o ne offtopic aciu uz supratinguma smile

Logikos 0.
Pirma injekciniai visad geriau uz ORALS, na aishku jei gyveni su mama, tada jau sorry...Tavo bedos.
Cia mazhameciu logika kad adatos baisiai nei tabs
Bet jau esme zhinai kuo skiriasi tas pats prepas ORAL ir INJ - matau kad ne.
Jei nezhinai vadinas nera ko ir vartoti.Simple.
Antra. Papildai. Yra papildai kurie reikalingi ON CYCLE, kurie AFTER CYCLE , kurie OFF CYCLE.\
CIa matau eina toliau grybavimas ir konkretus.
WTF ?!
Vyras tikrai isitikines jog laiku pradedi.ar visgi dar kazhkiek pasidomek ir jei darai tai daryk, nes cia ziuriu tragediju tragedija pas tave.
ATkalbineti nezhadu, nes vistiek darysi savo.Tiesiog sakau - pasidomek priesh darydamas tai bent kazhkiek naudos turesi.
Dabar duodu 1 is 10 uz tavo kursa. tai ir rezultatas bus toks....

Ir vel jus su savo teigimais, viska as zinau kuo inj skirias nuo oral, kokie papildai turi on/afeter cycle but vartojami, bet as juk ne to klausiau? Ir ta nepilna kursa taip iseina, man sudare zmogus kuris, cia uz visus forumo dalvyvius geriau nusimano savo sferoj.

Tai kuom man tiket? man atrodo jus profesionalai esat kas parasyta, ta ir darot...smile offtopic

as tik pakomentavau tavo posta.
Sunku patiketi kad tu viska zhinai , nes kaip jau minejau logikos tyavo mintyse yra 0.
Ir as pabreziau vietas.
Jei tau sudare zmogus kuris, cia uz visus forumo dalvyvius geriau nusimano savo sferoj, tai kokio velnio tu cia rashai.
Nes as tau sakau kad gryba pjauni konkretu konkreciausia ir PAAISHKINAI KODEL.
As off nes matau kad i pastabas nereguoji, todel nematau kaip galiu padeti.
O ir po tokiu komentaru, kad yra zhmogus geriau uz visus cia zhinancius as tiesiog nematau prasmes testi diskusija.
Kreipkis pas GURU ir nezhemink forumieciu su ju prastesnemis zhiniomis (pasak taves)

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2009-12-25 11:34)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net